Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:28:50 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tundub asjalik, sest paljud on PROXY põhimõttel ning lollipop versioonil saab proxy seadistusi lisada igale ühendusele eraldi, mitte kõigile korraga ning see ei sobi.
VPN saad lisada kõikidele ühendustele (ehk lokaalne-globaalne icon_biggrin.gif )

Aga räägi, kuidas sa seal filtreid lisasid? Ma saan ainult üksikuid reegleid lisada ja otseselt filtrilehekülgede lisamisvõimalust ei leia.
APK tõmbasin nende kodulehelt, viimane versioon.
Lord Ami kirjutas:
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test

Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).

Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/


Settings - User filters - Import alt saad lisada lehe (http://adblock.ee/list.php)

APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 12:09:58 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui Android telol puutumine katki. Kas on sellist appi millega saaks volüüminuppudega hiirt liigutada?

Sul on neli volüüminuppu, et neljas suunas kursorit liigutada saaksid nendega? Ja viies veel kliki jaoks ka?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 12:56:17 vasta tsitaadiga

kas keegi seda browserit ka on proovinud?
https://adblockplus.org/en/adblock-browser/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 13:09:09 vasta tsitaadiga

Dogbert, ehk peaks hoopis välise hiire panema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2015 14:44:41 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni.

Panin ka selle peale ja tundub asi tõesti toimivat. Aga ei tea kas selline asi ikka turvaline on kui liiklus kuskilt läbi käib.
Teine asi, et kas kuidagi seda ülemist võtme märki eemaldada saab? Üks koht nagu oleks seadete all aga sealt ei saa midagi muuta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 14:46:48 vasta tsitaadiga

Liiklus käib läbi lokaalse VPN-i.

Ehk:
1) Rakendus loob lokaalse VPN serveri;
2) Seadistab serveri nii, et kehtivad Adblock vms filtrid;
3) Seadistab telefoni Internetiliikluse läbi lokaalse VPN serveri;
4) Reklaamivaba;

Loomulikult kindlalt ma ei tea, kas ikka kõik käib läbi lokaalse VPN serveri. Võib-olla on mingid nuhkteemad vahele pandud...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 14:56:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Dogbert, ehk peaks hoopis välise hiire panema.
Seda minagi arvan, et nuppudest kipub väheks jääma nagu, kui just mingi võrdlemisi vana telefoniga tegemist ei ole, millel veel juhtklahvid ka füüsiliselt olemas on.
Üks variant oleks kiirendusandureid või güroskoopi kasutada, et telefoni kallutamisega ekraanil virtuaalset kuulikest ringi veeretada - siis piisab ainult ühest nupust, millega saab õigel kohal klikkida. icon_smile.gif (kahjuks ei tea sellise appi olemasolu kohta midagi, teoreetiliselt oleks see aga võimalik)
Aga kui ainult ajutiselt andmete kättesaamiseks seda tarvis on, siis loomulikult OTG juhe järgi ja hiir sappa.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 16:25:52 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni.

Teine asi, et kas kuidagi seda ülemist võtme märki eemaldada saab? Üks koht nagu oleks seadete all aga sealt ei saa midagi muuta.


See on Androidi enda asi mis näitab, et kasutatakse VPNi. Seda ei saa peita (v.a custom ROMides ehk). Notoficationi ise (protection is disabled...) peaks saama peita long press ja hide abil.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 21:36:37 vasta tsitaadiga

Kusjuures, just mõnda aega tagasi tekkis see häda, et rakendus käis, VPN töötas aga ühendus läbi lokaalse VPN serveri ei töötanud.
Võtsin VPN maha, töötas ilusasti ehk AdGuard lakkas korrektselt töötamast :/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 21:41:38 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kusjuures, just mõnda aega tagasi tekkis see häda, et rakendus käis, VPN töötas aga ühendus läbi lokaalse VPN serveri ei töötanud.
Võtsin VPN maha, töötas ilusasti ehk AdGuard lakkas korrektselt töötamast :/


Reporti nende foorumis. Täna just oli uuendus (pole veel foorumisse lisatud). Ehk fixis?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 22:11:57 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kusjuures, just mõnda aega tagasi tekkis see häda, et rakendus käis, VPN töötas aga ühendus läbi lokaalse VPN serveri ei töötanud.
Võtsin VPN maha, töötas ilusasti ehk AdGuard lakkas korrektselt töötamast :/

Venkude logimisserver oli lihtsalt maas. See, mida sa localhost'is arvad paiknevat.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 06.06.2015 19:00:12 vasta tsitaadiga

Kas on miskit tasuta rakendust, mis salvestaks kahepoolselt kõnesid?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 08:53:42 vasta tsitaadiga

Mina kasutan seda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.06.2015 10:05:32 vasta tsitaadiga

Mul on see:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oduzhar.galaxycallrecorder

Töötab perfecto.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 18:46:38 vasta tsitaadiga

Kas sellist salvestajat ka leidub, mis oslab salvestada vastaspoolt otse. Need kõik mis saadaval, on vaja panna kõlari peale ka siis läbi mikrofoni salvestatakse.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 19:03:22 vasta tsitaadiga

Minu pakutud salvestab küll otse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 22:01:09 vasta tsitaadiga

Mis Android, rootitud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 10:25:56 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.callrecorder
... olenevalt telefonist, võib vajada root'i, kuid minu Sony Z3C puhul toimib root'imata kenasti (Standard API salvestus) ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 23:21:06 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.callrecorder
... olenevalt telefonist, võib vajada root'i, kuid minu Sony Z3C puhul toimib root'imata kenasti (Standard API salvestus) ...


MotoG tahab rooti igatahes.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 19.06.2015 17:51:19 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
LKits kirjutas:
Tundub asjalik, sest paljud on PROXY põhimõttel ning lollipop versioonil saab proxy seadistusi lisada igale ühendusele eraldi, mitte kõigile korraga ning see ei sobi.
VPN saad lisada kõikidele ühendustele (ehk lokaalne-globaalne icon_biggrin.gif )

Aga räägi, kuidas sa seal filtreid lisasid? Ma saan ainult üksikuid reegleid lisada ja otseselt filtrilehekülgede lisamisvõimalust ei leia.
APK tõmbasin nende kodulehelt, viimane versioon.
Lord Ami kirjutas:
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test

Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).

Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/


Settings - User filters - Import alt saad lisada lehe (http://adblock.ee/list.php)

APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni.

Ise kasutan Adguard Premiumi viimast versiooni ja selle ei ole võimalust Import alt lisada midagi on ainult Add rule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 17:55:48 vasta tsitaadiga

Tavaline ja Beta versioon on erinevad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 21:48:58 vasta tsitaadiga

On nippe, kuidas peale lasta appse, mida ei ole ametlikult võimalik?
"This app is incompatible with all of your devices."

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.06.2015 01:15:05 vasta tsitaadiga

tõmba apk netist
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 20:34:39 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
tõmba apk netist
Kuidas?
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 21:03:26 vasta tsitaadiga

K3891, tegin lihtsamaks sulle http://bfy.tw/Zeg
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 10:08:28 vasta tsitaadiga

Palun soovitage miskit norm reklaami blokkijat, millel oleks ise võimalik ka lubada osasi domeene. Android rootitud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 10:42:53 vasta tsitaadiga

Adfree, seal saab hosts nimesi näppida ka omal valikul.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 15:00:31 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
K3891, tegin lihtsamaks sulle http://bfy.tw/Zeg

Veits valed märksõnad ju. icon_neutral.gif
Lahendus on see link http://apps.evozi.com/apk-downloader/

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2015 15:34:08 vasta tsitaadiga

K3891, tore et leidsid lahenduse mis sulle sobib.
Mul ei ole kunagi ükski apk googlest leidamata seega mingit spets downloaderi pärast pole vaja olnud pead valutada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 09:09:12 vasta tsitaadiga

Google otsingu kaudu APK tõmbamine on veidi idiootlikult ohtlik... väga lihtne on viiruseuss "allkirjastatud" APK sisse toppida ja kuna viirusetõrjeid ei kasutata, siis palju õnne...

Leia parem mingi usaldusväärne foorum, kus kasutajad ise jagavad neid. Kahjuks on paljud foorumid segamini piraatversioonidega ning ei hakka siin ühtegi neist levitama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 09:51:03 vasta tsitaadiga

Mul on võib olla üldse 10 apk-d vaja olnud otsida elujooksul, ülejäänud storest ja XDA foorumist võtnud.
Ei näe kuidagi kõikide vahendite kasutamises midagi halba.

See et mingi osa viirustõrjet ei kasuta, ei muuda Teid kuidagi paremaks ega kavalamaks teistest.
Usaldusväärne ja foorum on ka kaks erimõistet ja seda eriti, kus levitatakse rakenduste apk-sid, mis on bani saanud storest või muul põhjusel ei lasta uploadida.
rofl.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 10:14:08 vasta tsitaadiga

See, et kuskilt Playst äpp välja visatakse, ei näita eriti midagi. Mõnel juhul on see tõesti arusaadav, kuid samas on mõni vabandus eriti tobe. Kasutaja kussu võib rääkida, miks näiteks tema äpp Playst minema visati. Muidugi lambist kõiki esimesi ettejuhtuvaid .apk linke pimesi pole soovitatav peale lasta. Seepärast ongi hea, et see on kuskilt foorumist, kus ka mingit arutelu käib alati konkreetse .apk kohta.

Mul endal on ka sadu .apk-sid arvutis olemas. Ja seda lihtsal põhjusel - kui vahel huvi pärast tahad proovida mingi rakenduse uuemat versiooni, siis mittesobivuse korral saan vana tagasi lasta. Ning kui kellelgi teisel on vajadus või huvi, siis saab ka tema seda kasutada. Seadmega otse Playst või Amazonist näiteks sikutades, sa ei saa puhast installerit vaid juba konto ja/või seadmega paaritatud variandi.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 15:44:39 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kasutaja kussu võib rääkida, miks näiteks tema äpp Playst minema visati.


Ei midagi konkreetset, see jäigi mulle arusaamatuks mis kellelegi ei meeldinud icon_confused.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 15:57:52 vasta tsitaadiga

Kui jutt on sellest kava äpist, siis ma arvan, et ette jäi see viasatile (neile jääb tootaalselt kõik jalgu). Screenshotil oli ilmselt TV3/6 logo näha, sellest piisab
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 16:01:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui jutt on sellest kava äpist, siis ma arvan, et ette jäi see viasatile (neile jääb tootaalselt kõik jalgu). Screenshotil oli ilmselt TV3/6 logo näha, sellest piisab


Võimalik ja vägagi tõenäoline, samas võib ka tegemist olla nime saransusega mõne teise Kava äpiga.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 02.07.2015 20:50:26 vasta tsitaadiga

apkmirror.com -istt võite rahus südamega sikutada, seal ei topita mingeid viiruseid ega asju, samas kõike sealt ei leia vist.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2015 20:28:54 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Adfree, seal saab hosts nimesi näppida ka omal valikul.


Hmm. Adfree rakenduses mina küll ei saa näppida hosts kirjeid. Samas hosts failis on nimekiri nii pikk, et sellest ei tule midagi. Muid sarnaseid rakendusi?

Edit: adaway
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.07.2015 21:57:54 vasta tsitaadiga

Pakkuge head tasuta või odavat alternatiivi Dropboxile, et androidist pilte üles saata jne...
Panin küsimuse selleks androiditeemasse, et leidsin ühe päris hea pilve mega.nz, aga vastav äpp keeldub normaalselt töötamast.
Dropboxi kaheks aastaks antud vaba 50 giga saab kohe otsa... icon_cry.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 22:00:41 vasta tsitaadiga

Piltide kvaliteet peab olema originaal?

Kui mitte, siis saad Google Drive / Google Photos laadida lõpmatus pilte ning too pakib veidi kokku. Silmnähtavalt erinevust märgata mina ei suutnud kokkupakkimisel.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 22:03:05 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Pakkuge head tasuta või odavat alternatiivi Dropboxile, et androidist pilte üles saata jne...
Panin küsimuse selleks androiditeemasse, et leidsin ühe päris hea pilve mega.nz, aga vastav äpp keeldub normaalselt töötamast.
Dropboxi kaheks aastaks antud vaba 50 giga saab kohe otsa... icon_cry.gif

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos high quality'ga on piiramatult ruumi ja see peaks telefonide puhul täitsa norm
https://support.google.com/photos/answer/6220791?hl=en
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 22:05:29 vasta tsitaadiga

Box kärab ka kuidagi https://app.box.com/login
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.box.android

Aga piltide jaoks vast ikka Unlimited Google Photos https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.07.2015 22:50:43 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Piltide kvaliteet peab olema originaal?
Kui mitte, siis saad Google Drive / Google Photos laadida lõpmatus pilte ning too pakib veidi kokku. Silmnähtavalt erinevust märgata mina ei suutnud kokkupakkimisel.
Ikka originaal! Dropboxi kasutasingi tihtipeale piltide transportimiseks telefonist arvuti kõvakettale. Muid dokumente ka siia-sinna...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2015 22:54:37 vasta tsitaadiga

originaal kvaliteediga saad tasuta kasutada seda ruumi mis sul Google Drives on. ehk siis süngid arvutisse ära ja lased Drivest maha ja siis uuesti...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 07:42:19 vasta tsitaadiga

Kui tasuta ja ainult fotode jaoks siis Flickr. 1TB tasuta ruumi, väga hea backupiks/jagamiseks. Arvutiga sünkimise väga hästi ei sobi.
Tasulistest on üsna mõistlik võtta kamba peale Microsofti Office 365 Home tellimuse. 10€ eest kuus saad viimase Office ja põhimõtteliselt piiramatu Onedrive salvestusruumi viiele Kasutajale. Praegu nad küll veel reklaamivad 1TB ruumi, aga MS on lubatud et piirang kaob, ja minu Onedrive konto näitab hetkel 10TB vaba.
Mõlemal teenusel on Androidis automaatse piltide üles laadimise võimalus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 10.07.2015 12:18:58 vasta tsitaadiga

Just selle automaatse uploadiga on iga pakkujaga mingi kamm. Proovisin pCloud nimelist asja. Pakuvad 20 giga ruumi (hiljem selgus küll, et ainult 10). Niikui ära regasin, hakkas telefonist mingeid suvalisi fotosid laadima, ilma et ise kausta määrata oleks saanud. Siiani ei saa aru, mis põhimõttel ja kust ta neid valis... icon_eek.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 13:25:30 vasta tsitaadiga

Mitte midagi ei paki icon_wink.gif https://play.google.com/store/apps/details?id=com.synology.dscloud&hl=et
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 10.07.2015 18:45:31 vasta tsitaadiga

Kui eesmärgiks on mugavalt pildid arvutisse saada, siis selleks on ju palju normaalsemaid viise kui üle pilve sünkimine. Kui just mignit erilist vajadust pole otse pilve laadimiseks, siis palju lihtsam oleks ju algul arvutisse võtta ning siis sobiva teenusega pilve lükata.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2015 19:06:36 vasta tsitaadiga

Kõige mugavam viis on ikka üle pilve. Ise kasutan Google drive. Süsteem on selline, et teen näiteks moblaga 10 pilti. Iga pilt läheb kohe drive. Lisaks on laua ja sülearvutis ka driviga sünkroniseeritud. Pildid kohe arvuti ja läpaka kaustas. Telefooni unustan ära ja hakkan pilte arvutist vaatama, kustutasin 7tk ära. Mõne aja pärast on 7 pilti nii drives kui mobiilis kustutatud. Väga mugav asi.
Sama moodi on dokumentidega, ei ole vahet mis arvutis selle avan ja muudan. Alati on kõikides seadmetes kõige uuem dokument olemas.
Arvuti Exploreri järjehoidjad samamoodi sünkroniseeritud. Leian põneva asja, lisan järjehoidjasse, kohe on see olemas ka mobiilis kui sülearvutis. Väga mugav ja loogiline süsteem. Tasuta ka veel.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 19:34:11 vasta tsitaadiga

mõnel meist on veel kombeks pilte korjata, niiet pois11 süsteem igaühele päriselt ei sobi. s.t mingi hetk tuleb pilte arvutis ikka ühest kaustast teise teisaldada.
aga üldiselt ise jah ka Drive/Photos-usku. kuigi kasutan seda veits kiiksuga. pildid tõmban telefonist ja kaamerast ikka old-school meetodil kaabliga arvutisse ja organiseerin. sealt siis Photos uploadib need vähendatud mahus pilve (backup või nii, samas saab telefoniga või millega iganes neid vaatama). telefonis ka Photos app olemas, aga ainult vaatamiseks - sest iga klõps ei vääri ülesse laadimist ja ei kasuta mobiilnetti icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2015 21:33:20 vasta tsitaadiga

On keegi kokku puutunud Androidil kolmanda osapoole Facebook pildi uploaderiga?

Mure nimelt selles, et kui laadida pilt arvutist (high quality), siis resolutsiooniks 2048x1152 ja kui laadida telefonist, siis 960x540 - väga suur kvaliteedikadu samuti icon_razz.gif

Jah, tean, et on võimalus laadida "m.facebook.com" leheküljelt, aga see on robustne ja minu jaoks mitte-piisav lahendus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.