|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.06.2015 11:28:50
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Tundub asjalik, sest paljud on PROXY põhimõttel ning lollipop versioonil saab proxy seadistusi lisada igale ühendusele eraldi, mitte kõigile korraga ning see ei sobi.
VPN saad lisada kõikidele ühendustele (ehk lokaalne-globaalne )
Aga räägi, kuidas sa seal filtreid lisasid? Ma saan ainult üksikuid reegleid lisada ja otseselt filtrilehekülgede lisamisvõimalust ei leia.
APK tõmbasin nende kodulehelt, viimane versioon.
| Lord Ami kirjutas: |
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test
Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).
Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/ |
|
Settings - User filters - Import alt saad lisada lehe (http://adblock.ee/list.php)
APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.06.2015 12:09:58
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kui Android telol puutumine katki. Kas on sellist appi millega saaks volüüminuppudega hiirt liigutada? |
Sul on neli volüüminuppu, et neljas suunas kursorit liigutada saaksid nendega? Ja viies veel kliki jaoks ka?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
03.06.2015 13:09:09
|
|
|
| Dogbert, ehk peaks hoopis välise hiire panema.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
03.06.2015 14:44:41
|
|
|
Panin ka selle peale ja tundub asi tõesti toimivat. Aga ei tea kas selline asi ikka turvaline on kui liiklus kuskilt läbi käib.
Teine asi, et kas kuidagi seda ülemist võtme märki eemaldada saab? Üks koht nagu oleks seadete all aga sealt ei saa midagi muuta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.06.2015 14:56:30
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Dogbert, ehk peaks hoopis välise hiire panema. |
Seda minagi arvan, et nuppudest kipub väheks jääma nagu, kui just mingi võrdlemisi vana telefoniga tegemist ei ole, millel veel juhtklahvid ka füüsiliselt olemas on.
Üks variant oleks kiirendusandureid või güroskoopi kasutada, et telefoni kallutamisega ekraanil virtuaalset kuulikest ringi veeretada - siis piisab ainult ühest nupust, millega saab õigel kohal klikkida. (kahjuks ei tea sellise appi olemasolu kohta midagi, teoreetiliselt oleks see aga võimalik)
Aga kui ainult ajutiselt andmete kättesaamiseks seda tarvis on, siis loomulikult OTG juhe järgi ja hiir sappa.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.06.2015 16:25:52
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Teine asi, et kas kuidagi seda ülemist võtme märki eemaldada saab? Üks koht nagu oleks seadete all aga sealt ei saa midagi muuta. |
See on Androidi enda asi mis näitab, et kasutatakse VPNi. Seda ei saa peita (v.a custom ROMides ehk). Notoficationi ise (protection is disabled...) peaks saama peita long press ja hide abil.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.06.2015 21:41:38
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kusjuures, just mõnda aega tagasi tekkis see häda, et rakendus käis, VPN töötas aga ühendus läbi lokaalse VPN serveri ei töötanud.
Võtsin VPN maha, töötas ilusasti ehk AdGuard lakkas korrektselt töötamast :/ |
Reporti nende foorumis. Täna just oli uuendus (pole veel foorumisse lisatud). Ehk fixis?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.06.2015 22:11:57
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kusjuures, just mõnda aega tagasi tekkis see häda, et rakendus käis, VPN töötas aga ühendus läbi lokaalse VPN serveri ei töötanud.
Võtsin VPN maha, töötas ilusasti ehk AdGuard lakkas korrektselt töötamast :/ |
Venkude logimisserver oli lihtsalt maas. See, mida sa localhost'is arvad paiknevat.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
06.06.2015 19:00:12
|
|
|
| Kas on miskit tasuta rakendust, mis salvestaks kahepoolselt kõnesid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.06.2015 18:46:38
|
|
|
| Kas sellist salvestajat ka leidub, mis oslab salvestada vastaspoolt otse. Need kõik mis saadaval, on vaja panna kõlari peale ka siis läbi mikrofoni salvestatakse.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.06.2015 22:01:09
|
|
|
| Mis Android, rootitud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
09.06.2015 23:21:06
|
|
|
MotoG tahab rooti igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
19.06.2015 17:51:19
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Tundub asjalik, sest paljud on PROXY põhimõttel ning lollipop versioonil saab proxy seadistusi lisada igale ühendusele eraldi, mitte kõigile korraga ning see ei sobi.
VPN saad lisada kõikidele ühendustele (ehk lokaalne-globaalne )
Aga räägi, kuidas sa seal filtreid lisasid? Ma saan ainult üksikuid reegleid lisada ja otseselt filtrilehekülgede lisamisvõimalust ei leia.
APK tõmbasin nende kodulehelt, viimane versioon.
| Lord Ami kirjutas: |
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test
Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).
Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/ |
|
Settings - User filters - Import alt saad lisada lehe (http://adblock.ee/list.php)
APK url (beta) on alati https://adguard.com/apkb ja sisaldab uusimat versiooni. |
Ise kasutan Adguard Premiumi viimast versiooni ja selle ei ole võimalust Import alt lisada midagi on ainult Add rule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
28.06.2015 21:48:58
|
|
|
On nippe, kuidas peale lasta appse, mida ei ole ametlikult võimalik?
"This app is incompatible with all of your devices."
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
29.06.2015 01:15:05
|
|
|
| tõmba apk netist
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
29.06.2015 20:34:39
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| tõmba apk netist |
Kuidas?
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
30.06.2015 10:08:28
|
|
|
| Palun soovitage miskit norm reklaami blokkijat, millel oleks ise võimalik ka lubada osasi domeene. Android rootitud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.06.2015 10:42:53
|
|
|
| Adfree, seal saab hosts nimesi näppida ka omal valikul.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
30.06.2015 15:00:31
|
|
|
Veits valed märksõnad ju.
Lahendus on see link http://apps.evozi.com/apk-downloader/
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.06.2015 15:34:08
|
|
|
K3891, tore et leidsid lahenduse mis sulle sobib.
Mul ei ole kunagi ükski apk googlest leidamata seega mingit spets downloaderi pärast pole vaja olnud pead valutada.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.07.2015 09:51:03
|
|
|
Mul on võib olla üldse 10 apk-d vaja olnud otsida elujooksul, ülejäänud storest ja XDA foorumist võtnud.
Ei näe kuidagi kõikide vahendite kasutamises midagi halba.
See et mingi osa viirustõrjet ei kasuta, ei muuda Teid kuidagi paremaks ega kavalamaks teistest.
Usaldusväärne ja foorum on ka kaks erimõistet ja seda eriti, kus levitatakse rakenduste apk-sid, mis on bani saanud storest või muul põhjusel ei lasta uploadida.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
01.07.2015 10:14:08
|
|
|
See, et kuskilt Playst äpp välja visatakse, ei näita eriti midagi. Mõnel juhul on see tõesti arusaadav, kuid samas on mõni vabandus eriti tobe. Kasutaja kussu võib rääkida, miks näiteks tema äpp Playst minema visati. Muidugi lambist kõiki esimesi ettejuhtuvaid .apk linke pimesi pole soovitatav peale lasta. Seepärast ongi hea, et see on kuskilt foorumist, kus ka mingit arutelu käib alati konkreetse .apk kohta.
Mul endal on ka sadu .apk-sid arvutis olemas. Ja seda lihtsal põhjusel - kui vahel huvi pärast tahad proovida mingi rakenduse uuemat versiooni, siis mittesobivuse korral saan vana tagasi lasta. Ning kui kellelgi teisel on vajadus või huvi, siis saab ka tema seda kasutada. Seadmega otse Playst või Amazonist näiteks sikutades, sa ei saa puhast installerit vaid juba konto ja/või seadmega paaritatud variandi.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
01.07.2015 15:44:39
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kasutaja kussu võib rääkida, miks näiteks tema äpp Playst minema visati. |
Ei midagi konkreetset, see jäigi mulle arusaamatuks mis kellelegi ei meeldinud
Spoiler 
| tsitaat: |
REASON FOR REMOVAL: Violation of the intellectual property and impersonation or deceptive behavior provisions of the Content Policy. Please refer to the IP infringement and impersonation policy help article for more information.
Your app and/or elements of its listing on Google Play, including title, description, logo(s), or promotional screenshots must not include unauthorized usage of protected works belonging to a third party.
Your app icon and promotional screenshots must not contain images that appear confusingly similar to existing products.
This particular app has been disabled as a policy strike. If your developer account is still in good standing, you may revise and upload a policy compliant version of this application as a new package name.
This notification also serves as notice for remaining, unsuspended violations in your catalog, and you may avoid further app suspensions by immediately unpublishing any apps in violation of (but not limited to) the above policy. Once you have resolved any existing violations, you may republish the app(s) at will. Before publishing applications, please ensure your apps’ compliance with the Developer Distribution Agreement and Content Policy.
All violations are tracked. Serious or repeated violations of any nature will result in the termination of your developer account, and investigation and possible termination of related Google accounts. If your account is terminated, payments will cease and Google may recover the proceeds of any past sales and the cost of any associated fees (such as chargebacks and payment transaction fees) from you. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.07.2015 15:57:52
|
|
|
Kui jutt on sellest kava äpist, siis ma arvan, et ette jäi see viasatile (neile jääb tootaalselt kõik jalgu). Screenshotil oli ilmselt TV3/6 logo näha, sellest piisab
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
01.07.2015 16:01:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kui jutt on sellest kava äpist, siis ma arvan, et ette jäi see viasatile (neile jääb tootaalselt kõik jalgu). Screenshotil oli ilmselt TV3/6 logo näha, sellest piisab |
Võimalik ja vägagi tõenäoline, samas võib ka tegemist olla nime saransusega mõne teise Kava äpiga.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
02.07.2015 20:50:26
|
|
|
| apkmirror.com -istt võite rahus südamega sikutada, seal ei topita mingeid viiruseid ega asju, samas kõike sealt ei leia vist.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
05.07.2015 20:28:54
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| Adfree, seal saab hosts nimesi näppida ka omal valikul. |
Hmm. Adfree rakenduses mina küll ei saa näppida hosts kirjeid. Samas hosts failis on nimekiri nii pikk, et sellest ei tule midagi. Muid sarnaseid rakendusi?
Edit: adaway
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
09.07.2015 21:57:54
|
|
|
Pakkuge head tasuta või odavat alternatiivi Dropboxile, et androidist pilte üles saata jne...
Panin küsimuse selleks androiditeemasse, et leidsin ühe päris hea pilve mega.nz, aga vastav äpp keeldub normaalselt töötamast.
Dropboxi kaheks aastaks antud vaba 50 giga saab kohe otsa...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
09.07.2015 22:50:43
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Piltide kvaliteet peab olema originaal?
Kui mitte, siis saad Google Drive / Google Photos laadida lõpmatus pilte ning too pakib veidi kokku. Silmnähtavalt erinevust märgata mina ei suutnud kokkupakkimisel. |
Ikka originaal! Dropboxi kasutasingi tihtipeale piltide transportimiseks telefonist arvuti kõvakettale. Muid dokumente ka siia-sinna...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.07.2015 22:54:37
|
|
|
originaal kvaliteediga saad tasuta kasutada seda ruumi mis sul Google Drives on. ehk siis süngid arvutisse ära ja lased Drivest maha ja siis uuesti...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.07.2015 07:42:19
|
|
|
Kui tasuta ja ainult fotode jaoks siis Flickr. 1TB tasuta ruumi, väga hea backupiks/jagamiseks. Arvutiga sünkimise väga hästi ei sobi.
Tasulistest on üsna mõistlik võtta kamba peale Microsofti Office 365 Home tellimuse. 10€ eest kuus saad viimase Office ja põhimõtteliselt piiramatu Onedrive salvestusruumi viiele Kasutajale. Praegu nad küll veel reklaamivad 1TB ruumi, aga MS on lubatud et piirang kaob, ja minu Onedrive konto näitab hetkel 10TB vaba.
Mõlemal teenusel on Androidis automaatse piltide üles laadimise võimalus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
10.07.2015 12:18:58
|
|
|
Just selle automaatse uploadiga on iga pakkujaga mingi kamm. Proovisin pCloud nimelist asja. Pakuvad 20 giga ruumi (hiljem selgus küll, et ainult 10). Niikui ära regasin, hakkas telefonist mingeid suvalisi fotosid laadima, ilma et ise kausta määrata oleks saanud. Siiani ei saa aru, mis põhimõttel ja kust ta neid valis...
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
10.07.2015 18:45:31
|
|
|
| Kui eesmärgiks on mugavalt pildid arvutisse saada, siis selleks on ju palju normaalsemaid viise kui üle pilve sünkimine. Kui just mignit erilist vajadust pole otse pilve laadimiseks, siis palju lihtsam oleks ju algul arvutisse võtta ning siis sobiva teenusega pilve lükata.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
10.07.2015 19:06:36
|
|
|
Kõige mugavam viis on ikka üle pilve. Ise kasutan Google drive. Süsteem on selline, et teen näiteks moblaga 10 pilti. Iga pilt läheb kohe drive. Lisaks on laua ja sülearvutis ka driviga sünkroniseeritud. Pildid kohe arvuti ja läpaka kaustas. Telefooni unustan ära ja hakkan pilte arvutist vaatama, kustutasin 7tk ära. Mõne aja pärast on 7 pilti nii drives kui mobiilis kustutatud. Väga mugav asi.
Sama moodi on dokumentidega, ei ole vahet mis arvutis selle avan ja muudan. Alati on kõikides seadmetes kõige uuem dokument olemas.
Arvuti Exploreri järjehoidjad samamoodi sünkroniseeritud. Leian põneva asja, lisan järjehoidjasse, kohe on see olemas ka mobiilis kui sülearvutis. Väga mugav ja loogiline süsteem. Tasuta ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.07.2015 19:34:11
|
|
|
mõnel meist on veel kombeks pilte korjata, niiet pois11 süsteem igaühele päriselt ei sobi. s.t mingi hetk tuleb pilte arvutis ikka ühest kaustast teise teisaldada.
aga üldiselt ise jah ka Drive/Photos-usku. kuigi kasutan seda veits kiiksuga. pildid tõmban telefonist ja kaamerast ikka old-school meetodil kaabliga arvutisse ja organiseerin. sealt siis Photos uploadib need vähendatud mahus pilve (backup või nii, samas saab telefoniga või millega iganes neid vaatama). telefonis ka Photos app olemas, aga ainult vaatamiseks - sest iga klõps ei vääri ülesse laadimist ja ei kasuta mobiilnetti
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|