|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
03.12.2014 12:14:35
|
|
|
põhjusi open tray osas mitmeid - enda kogemustest võin öelda, et m´peamiseks põhjuseks laser. Mis 360 versioon täpsemalt, siis saan vaadata ehk saan aidata Tallinnas
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
19.12.2014 13:40:32
|
|
|
Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
19.12.2014 13:49:22
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik? |
sama küsimus, mitte et tellimine probleem oleks, aga äkki saab kuidagi kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6hh
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2007
|
19.12.2014 16:33:54
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik? |
sama küsimus, mitte et tellimine probleem oleks, aga äkki saab kuidagi kiiremini  |
Eestis ei olegi eraldi neid müügil näinud.Kui siis ainult eraisikutel nt osta-s.
ITShopis oli koos puldiga 49€ kopikatega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.12.2014 15:02:03
|
|
|
Ei ole ühtegi mängu xbox marketplace kaudu ostnud.
Kas mingid regioonid või konto asukohariik ka mängib rolli või piisab kui ostan 39,99USD hinnaga mängu, laen alla ja toimib? Ei toimu mängit automaatset ümberarvestamist niiet hinnast saab äkki 39,99EUR vms? Saab seda korduvalt alla laadida? Ka erinevatesse konsoolidesse, kus sama konto registreeritud?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6hh
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2007
|
26.12.2014 16:00:57
|
|
|
| Anti kirjutas: |
Ei ole ühtegi mängu xbox marketplace kaudu ostnud.
Kas mingid regioonid või konto asukohariik ka mängib rolli või piisab kui ostan 39,99USD hinnaga mängu, laen alla ja toimib? Ei toimu mängit automaatset ümberarvestamist niiet hinnast saab äkki 39,99EUR vms? Saab seda korduvalt alla laadida? Ka erinevatesse konsoolidesse, kus sama konto registreeritud? |
Asukohariik on oluline. Näiteks kui valitud eesti siis on market väga hõre. USA-s on hinnad kõige soodsamad. Mingit automaatset überarvestamist eurodesse ei toimu.Kui soovid laadida raha peale koodikaardiga siis pead ostma sama valuutaga kaardi ,mis kasutusel sinu valitud regioonis. ( USA- USD , UK- GBP jne). Peale ostmist seotakse mäng sinu live kontoga ja saad seda alla laadida nii palju kui tahad.Esimeses konsoolis saavad mängida kõik kasutajad.Järgmises konsoolis saavad teised mängida siis kui mängu omanik on ka samas konsoolis sisse logitud. Samuti on mõndadel mängudel peal regioonilukud. USA (NTSC) puhul võib olla nii ,et euroopa PAL konsooliga ei ole võimalik mängu üldse alla laadida. Sellel puhul tuleb veateateks midagi sellist: This is not availabe for consoles in your region. Seda esineb üsna harva aga siiski.
Teisel puhul on veateateks: This is not available in your region. Sellel puhul aitab VPN.
Kui mängul peal regioonilukk ja vpn pole paigas siis mängu ostmine ebaõnnestub ja raha jääb alles.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.12.2014 16:30:10
|
|
|
| ehk siis kui ma valin enda regiooniks "United states" ja marketplace näitab kenasti mängu hinnaks 39,90USD ning teen lihtsalt krediitkaardiga (mitte valuutakaardiga vms) ostu, on kõik OK, toimib, saan alla laadida ja mängib?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
26.12.2014 16:48:30
|
|
|
| Jah, kui mängul regioonipiirangut pole. Mängu juures see välja toodud pole, kas on piirang peal või mitte... Ostmisel selgub, või kindlasti ka netis on mingi nimekiri mängudest üleval, millel see piirang peal on.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
26.12.2014 21:39:04
|
|
|
| Viimastel päevadel Live logimisega probleeme olnud. Vahepeal ei lase üldse sisse logida, vahepeal viskab välja. Praegu GTA 5 onlines poole missiooni pealt logis Livest välja, viskas offline mode'sse ja siis pidin uuesti sisse logima. Eile õhtul pidin üsna pikalt kaklema, et üldse sisse laseks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
26.12.2014 21:41:06
|
|
|
| Q., Sama on ka PSN ja mitmete teiste mängude serveritega. Mingid idioodid teevad rünnakuid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus666
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2008
|
04.01.2015 22:05:30
|
|
|
Tere, kas oskab keegi aidata mind xbox360 erroriga. Panin masina üle pika aja käima ja küsis uuendust. Nii ma siis tegingi, kuid pärst downloadi läks masin restardile ja peale restart kuvab errorit, mille koodiks on 417f-42fe-2780-0f00-c000-0034. Proovisin ka www.xbox.com/support 'st abi saada, kuid kuvas et hetkel ei tööta. Tegin ka kiire google, kuid leidsin sealt aastast 2011 ja vanemaid õpetusi ja ei midagi kindlat. Ehk oskab keegi siinsest foorumist abi pakkuda?
NB: sain korda. Leidsin video https://www.youtube.com/watch?v=tB66sG6erWo ja asi töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
06.01.2015 13:39:34
|
|
|
Keegi windows phone 8.1'ga on konsoolile internetti jaganud?
Ei saa kuidagi tööle, seadmega ühendab ära, aga interneti juurde jääb suur punane rist.
Androidiga töötab kusjuures.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
07.01.2015 12:32:12
|
|
|
| Mul Lumia 1020 ja sellega mingit probleemi pole olnud siiani ning x onele ka jagatud ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueScreen
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2014
|
12.01.2015 10:23:16
XBOX 360 GTA V pilt on kole? |
|
|
Tere! PM siis XBOX 360E (500GB) peal GTA V mängides on pilt üprisiki kole )hakkab räigelt silmadele just eriti siis kui mängus päevane aeg). Xkast on järel 42 tollisel Sharp telekal HDMI kaabliga. Forza Horizon ja MaxPayne 3 olid täiesti normaalsed. Milles asi? Saan aru, et Xkast 360 on juba suht vana rauaga aga kui sellele pela teha siis milleks nii halva kvalaga.
_________________ Teostan hea hinna ja kvaliteediga arvutite parandust ja hooldust... |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvi16
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
31.01.2015 14:34:36
|
|
|
kuidas ma saaks xbox smartglass appi windows 8.1 tahvlile
windows store'is ei kuva, kuna pole meie regioonis saadaval
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
01.02.2015 04:07:19
|
|
|
| arvi16 kirjutas: |
kuidas ma saaks xbox smartglass appi windows 8.1 tahvlile
windows store'is ei kuva, kuna pole meie regioonis saadaval |
Muuda regiooni?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvi16
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
01.02.2015 15:11:25
|
|
|
olemas nüüd
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
02.02.2015 17:51:41
Re: XBOX 360 GTA V pilt on kole? |
|
|
| BlueScreen kirjutas: |
| Tere! PM siis XBOX 360E (500GB) peal GTA V mängides on pilt üprisiki kole )hakkab räigelt silmadele just eriti siis kui mängus päevane aeg). Xkast on järel 42 tollisel Sharp telekal HDMI kaabliga. Forza Horizon ja MaxPayne 3 olid täiesti normaalsed. Milles asi? Saan aru, et Xkast 360 on juba suht vana rauaga aga kui sellele pela teha siis milleks nii halva kvalaga. |
* Kas HDMI´ga Sharp teler ka 1080p pilti suudab slime ette manada ?
* Kas konsooli enda seadete alt on Display pandud 1080p peale ?
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
19.02.2015 01:22:50
|
|
|
| Kas Xbox 360 juhtmega pult läheb ilusti PC taha?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.02.2015 01:55:34
|
|
|
jah.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aps74
HV kasutaja
liitunud: 22.04.2006
|
10.03.2015 20:38:46
xbox 360 dvd mängija hind+ vahetus? |
|
|
| Laps suutis ära väänata dvd mängija avatava osa mis lõppkokkuvõttes jäi kinni(ilmselt miskit ikka ära murdis), mis hinnaga ja kus neid vahetada saaks?Tasub vaeva või targem minema visata?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
16.03.2015 14:39:43
|
|
|
| Ma ei tea kas ikka mõtet ära visata, mul on ka üks konsool mille DVD draiv ei tööta, "Games on Demand" ja "Arcade" mänge mängib kõvaketta (või USB pulga) pealt probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.03.2015 15:15:39
|
|
|
| aps74, viimasel ajal on XBL poes x360 mängud väga suurte soodustega... ära visata kindlasti ei tasu...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
25.03.2015 09:47:41
Probleem xbox live kontoga. |
|
|
| Kunagi sai Xbox live konto jaoks tehtud eraldi emaili aadress. Kuna vahepeal on olnud palju kolimist siis sai xkast vahepeal maha myydud ja konto emaili aadress unustatud. nüüd m6ned p2evad tagasi sai ostetud uuesti konsool ja tahaks vana kontoga uuesti sisse logida(ostetud on yksjagu m2nge) Meeles on gamertag? Ja vist ka parool, kuid logimiseks vajaliku emaili enam ei m2leta... kas ja kuidas oleks mul v6imalik ilma emaili m2letamatta sisse logida?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.04.2015 12:06:22
|
|
|
kes iganes ehitas/haldas seda regioonimajandust, tuleks maha lasta.
konto tõstsin viimati eestist uk-sse, konsoolis on hinnad £des, payment optionite järgi olen usas jne.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
19.04.2015 19:33:47
|
|
|
| ole rahul, pleissil pole sedagi võimalust antud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
16.05.2015 00:09:46
|
|
|
| See regiooniteema on täielik peavalu ikka küll. Muutsin regiooni lootuses Mafia 2 tõmbama saada Estonia peale. Nüüd ei näe üldse kulla pakkumisi ja dash on täitsa tühi. Kirjutasin neile, et vahetagu tagasi aga nad saatsid läbi lillede anurisse mind ja ütsid, et tee uus konto, kui tahad pakkumisi näha. Aga mis sellest kasu on, kui ma tõmmata ju ikka ei saa midagi, sest kulla kontol ei näita üldse enam kulla pakkumisi... Tõesti, lasku maha end.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
16.05.2015 00:37:59
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
| See regiooniteema on täielik peavalu ikka küll. Muutsin regiooni lootuses Mafia 2 tõmbama saada Estonia peale. Nüüd ei näe üldse kulla pakkumisi ja dash on täitsa tühi. Kirjutasin neile, et vahetagu tagasi aga nad saatsid läbi lillede anurisse mind ja ütsid, et tee uus konto, kui tahad pakkumisi näha. Aga mis sellest kasu on, kui ma tõmmata ju ikka ei saa midagi, sest kulla kontol ei näita üldse enam kulla pakkumisi... Tõesti, lasku maha end. |
Tuttav ämber.Kolm kuud ei lase süsteem regiooni tagasi vahetada, customer service laiutab käsi.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
16.05.2015 11:26:30
|
|
|
| Vpniga tõmbad pole probleemi.Nüüd kolm kuud oled kulla asjadest ilma oma regiooni nalja pärast.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
16.05.2015 11:45:51
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| Vpniga tõmbad pole probleemi.Nüüd kolm kuud oled kulla asjadest ilma oma regiooni nalja pärast. |
Samas F1 2013, mis tänasest on tasuta kullaga hakkas küll tõmbama. Mäng tuli muidugi otsinguga ise üles otsida.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tshaika
HV kasutaja
liitunud: 02.08.2008
|
25.05.2015 14:32:55
|
|
|
| Netist leidsin et xboxile on tehtud mäng Vigilante 8 Arcade. live stores pole, plaadi peal seda pole. Kuidas endale see mäng saada?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
25.05.2015 23:59:11
|
|
|
| Mul kunagi tõmmatud ja toimib veel.Nüüdseks ongi vist marketist eemaldatud.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
27.06.2015 00:47:57
|
|
|
E74 error, sai konsool talveks maale jäetud ja nüüd loobib errorit ette. Kuidas kogemused on, kas kuumaõhupuhuriga pikendab veel vanakese eluiga? Reballid jms ülipeen asi on suht välistatud juba, siis juba vaatan next gen asja poole
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
27.06.2015 10:02:46
|
|
|
| eks proovigi vast elustada,et võtad lahti ja puhastad ära. Pane uus termopasta ja tee süsteemile algseadete taastamine
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
18.09.2015 22:57:38
|
|
|
Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
18.09.2015 23:02:32
|
|
|
| SSD kirjutas: |
Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna? |
Regioon, vale riik pandud konto all?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
18.09.2015 23:09:07
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
| SSD kirjutas: |
Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna? |
Regioon, vale riik pandud konto all? |
See kahtlus on tekkinud jah. Poisi xbox on regatud inglismaale aga töökaaslasel usasse. Samas kood on ostetud lingitud saidilt, mitte xboxi kasutades. Või võib ikka selles asi olla? Iseenesest regiooni saab vist vahetada ka ju? Sel juhul võiks proovida.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
19.09.2015 08:06:44
|
|
|
Kuld on ju regiooni vaba.
Pmts said lihtsalt mingi kasutatud vms koodi.
Kirjuta neile kiri ja saad vast uue.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.09.2015 09:24:25
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Kuld on ju regiooni vaba.
Pmts said lihtsalt mingi kasutatud vms koodi.
Kirjuta neile kiri ja saad vast uue. |
Saime korda. Asi ei olnud regioonis. Töökaaslane kirjutas supportisse ja peale seda probleem kadus ise ara.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
21.09.2015 10:55:28
|
|
|
Enamjaolt on probleemiks see, et konto on UK, aga email on EE regioonis. Siis tekib samamoodi konflikt. Mõlemad asjad peavad olema samas riigis. Eestit muidugi LIVEs kasutada ei tohi
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.11.2015 13:28:08
|
|
|
Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.11.2015 18:13:09
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem...  |
Endal ka sama jama aga ei ole seda probleemiks pidanud. Olen kohe uuesti pannud tõmbama ja siis jätkab sealt 80% juurest. Millest see tuleneb ei tea, õnneks igapäev ei tõmba, et pole hullu.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
01.11.2015 18:22:36
|
|
|
Mis need popid free2play mängud 360´le on?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.11.2015 18:49:14
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| ArturTT kirjutas: |
Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem...  |
Endal ka sama jama aga ei ole seda probleemiks pidanud. Olen kohe uuesti pannud tõmbama ja siis jätkab sealt 80% juurest. Millest see tuleneb ei tea, õnneks igapäev ei tõmba, et pole hullu. |
nujah, joppab kui poolepealt edasi tõmbab. mul hakkab iga kord jälle 0st pihta. Hetke seisuga olen 10x proovinud midnight club La-d ja nfs pro streeti alla laadida. seni tulutult...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
01.11.2015 19:03:55
|
|
|
Pro street võeti ju mingi aeg üldse ära maha livest.
On nüüd uuesti ilmunud?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
01.11.2015 19:10:18
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Pro street võeti ju mingi aeg <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ära maha livest.
On nüüd uuesti ilmunud? |
oops hot pursuiti mõtlesin aga kirjutasin teist aga mõte jääb samaks...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
02.11.2015 14:57:53
|
|
|
Not available in your regioni ei tule? Tavaliselt mingi 80% juures kontrollib xbox kas regioonis on see lubatud vms.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.11.2015 23:05:30
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Not available in your regioni ei tule? Tavaliselt mingi 80% juures kontrollib xbox kas regioonis on see lubatud vms. |
hmm. lööb ainult et cannot download file errori ja kõik. samas võib sellest küll tuleneda kuna konto on tehtud austraalias ja kuni eelmise nädalani polnud seda kasutanud... Kas sellest annab ka kuidagi mööda minna?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|