Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 559, 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 12:14:35 vasta tsitaadiga

põhjusi open tray osas mitmeid - enda kogemustest võin öelda, et m´peamiseks põhjuseks laser. Mis 360 versioon täpsemalt, siis saan vaadata ehk saan aidata Tallinnas
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 13:40:32 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Mõni kohalik pood seda http://www.amazon.co.uk/747400-Wireless-Gaming-Receiver-Microsoft/dp/B0076GYM50/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1417099272&sr=8-4&keywords=xbox+controller+pc ka mõistliku hinnaga müüb?


Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 13:49:22 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Mõni kohalik pood seda http://www.amazon.co.uk/747400-Wireless-Gaming-Receiver-Microsoft/dp/B0076GYM50/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1417099272&sr=8-4&keywords=xbox+controller+pc ka mõistliku hinnaga müüb?


Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik?


sama küsimus, mitte et tellimine probleem oleks, aga äkki saab kuidagi kiiremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 19.12.2014 16:33:54 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Mõni kohalik pood seda http://www.amazon.co.uk/747400-Wireless-Gaming-Receiver-Microsoft/dp/B0076GYM50/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1417099272&sr=8-4&keywords=xbox+controller+pc ka mõistliku hinnaga müüb?


Tuleks veelkord selle jutu juurde tagasi.
Ei pea ilmtingimata soodne või sama tootja oma olema. Kas on üleüldse koha pealt midagi sarnast leida võimalik?


sama küsimus, mitte et tellimine probleem oleks, aga äkki saab kuidagi kiiremini icon_smile.gif

Eestis ei olegi eraldi neid müügil näinud.Kui siis ainult eraisikutel nt osta-s.
ITShopis oli koos puldiga 49€ kopikatega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 15:02:03 vasta tsitaadiga

Ei ole ühtegi mängu xbox marketplace kaudu ostnud.

Kas mingid regioonid või konto asukohariik ka mängib rolli või piisab kui ostan 39,99USD hinnaga mängu, laen alla ja toimib? Ei toimu mängit automaatset ümberarvestamist niiet hinnast saab äkki 39,99EUR vms? Saab seda korduvalt alla laadida? Ka erinevatesse konsoolidesse, kus sama konto registreeritud?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6hh
HV vaatleja
T6hh

liitunud: 18.01.2007




sõnum 26.12.2014 16:00:57 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ei ole ühtegi mängu xbox marketplace kaudu ostnud.

Kas mingid regioonid või konto asukohariik ka mängib rolli või piisab kui ostan 39,99USD hinnaga mängu, laen alla ja toimib? Ei toimu mängit automaatset ümberarvestamist niiet hinnast saab äkki 39,99EUR vms? Saab seda korduvalt alla laadida? Ka erinevatesse konsoolidesse, kus sama konto registreeritud?

Asukohariik on oluline. Näiteks kui valitud eesti siis on market väga hõre. USA-s on hinnad kõige soodsamad. Mingit automaatset überarvestamist eurodesse ei toimu.Kui soovid laadida raha peale koodikaardiga siis pead ostma sama valuutaga kaardi ,mis kasutusel sinu valitud regioonis. ( USA- USD , UK- GBP jne). Peale ostmist seotakse mäng sinu live kontoga ja saad seda alla laadida nii palju kui tahad.Esimeses konsoolis saavad mängida kõik kasutajad.Järgmises konsoolis saavad teised mängida siis kui mängu omanik on ka samas konsoolis sisse logitud. Samuti on mõndadel mängudel peal regioonilukud. USA (NTSC) puhul võib olla nii ,et euroopa PAL konsooliga ei ole võimalik mängu üldse alla laadida. Sellel puhul tuleb veateateks midagi sellist: This is not availabe for consoles in your region. Seda esineb üsna harva aga siiski.
Teisel puhul on veateateks: This is not available in your region. Sellel puhul aitab VPN.
Kui mängul peal regioonilukk ja vpn pole paigas siis mängu ostmine ebaõnnestub ja raha jääb alles.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 16:30:10 vasta tsitaadiga

ehk siis kui ma valin enda regiooniks "United states" ja marketplace näitab kenasti mängu hinnaks 39,90USD ning teen lihtsalt krediitkaardiga (mitte valuutakaardiga vms) ostu, on kõik OK, toimib, saan alla laadida ja mängib?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 16:48:30 vasta tsitaadiga

Jah, kui mängul regioonipiirangut pole. Mängu juures see välja toodud pole, kas on piirang peal või mitte... Ostmisel selgub, või kindlasti ka netis on mingi nimekiri mängudest üleval, millel see piirang peal on.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 26.12.2014 21:39:04 vasta tsitaadiga

Viimastel päevadel Live logimisega probleeme olnud. Vahepeal ei lase üldse sisse logida, vahepeal viskab välja. Praegu GTA 5 onlines poole missiooni pealt logis Livest välja, viskas offline mode'sse ja siis pidin uuesti sisse logima. Eile õhtul pidin üsna pikalt kaklema, et üldse sisse laseks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 21:41:06 vasta tsitaadiga

Q., Sama on ka PSN ja mitmete teiste mängude serveritega. Mingid idioodid teevad rünnakuid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus666
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2008




sõnum 04.01.2015 22:05:30 vasta tsitaadiga

Tere, kas oskab keegi aidata mind xbox360 erroriga. Panin masina üle pika aja käima ja küsis uuendust. Nii ma siis tegingi, kuid pärst downloadi läks masin restardile ja peale restart kuvab errorit, mille koodiks on 417f-42fe-2780-0f00-c000-0034. Proovisin ka www.xbox.com/support 'st abi saada, kuid kuvas et hetkel ei tööta. Tegin ka kiire google, kuid leidsin sealt aastast 2011 ja vanemaid õpetusi ja ei midagi kindlat. Ehk oskab keegi siinsest foorumist abi pakkuda?

NB: sain korda. Leidsin video https://www.youtube.com/watch?v=tB66sG6erWo ja asi töötab. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 13:39:34 vasta tsitaadiga

Keegi windows phone 8.1'ga on konsoolile internetti jaganud?
Ei saa kuidagi tööle, seadmega ühendab ära, aga interneti juurde jääb suur punane rist.
Androidiga töötab kusjuures.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 12:32:12 vasta tsitaadiga

Mul Lumia 1020 ja sellega mingit probleemi pole olnud siiani ning x onele ka jagatud ilma probleemideta.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueScreen
HV vaatleja
BlueScreen

liitunud: 21.08.2014




sõnum 12.01.2015 10:23:16 XBOX 360 GTA V pilt on kole? vasta tsitaadiga

Tere! PM siis XBOX 360E (500GB) peal GTA V mängides on pilt üprisiki kole )hakkab räigelt silmadele just eriti siis kui mängus päevane aeg). Xkast on järel 42 tollisel Sharp telekal HDMI kaabliga. Forza Horizon ja MaxPayne 3 olid täiesti normaalsed. Milles asi? Saan aru, et Xkast 360 on juba suht vana rauaga aga kui sellele pela teha siis milleks nii halva kvalaga.
_________________
Teostan hea hinna ja kvaliteediga arvutite parandust ja hooldust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 14:34:36 vasta tsitaadiga

kuidas ma saaks xbox smartglass appi windows 8.1 tahvlile icon_question.gif

windows store'is ei kuva, kuna pole meie regioonis saadaval
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 04:07:19 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
kuidas ma saaks xbox smartglass appi windows 8.1 tahvlile icon_question.gif

windows store'is ei kuva, kuna pole meie regioonis saadaval


Muuda regiooni?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 15:11:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Muuda regiooni?


olemas nüüd
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 02.02.2015 17:51:41 Re: XBOX 360 GTA V pilt on kole? vasta tsitaadiga

BlueScreen kirjutas:
Tere! PM siis XBOX 360E (500GB) peal GTA V mängides on pilt üprisiki kole )hakkab räigelt silmadele just eriti siis kui mängus päevane aeg). Xkast on järel 42 tollisel Sharp telekal HDMI kaabliga. Forza Horizon ja MaxPayne 3 olid täiesti normaalsed. Milles asi? Saan aru, et Xkast 360 on juba suht vana rauaga aga kui sellele pela teha siis milleks nii halva kvalaga.


* Kas HDMI´ga Sharp teler ka 1080p pilti suudab slime ette manada ?
* Kas konsooli enda seadete alt on Display pandud 1080p peale ?

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 01:22:50 vasta tsitaadiga

Kas Xbox 360 juhtmega pult läheb ilusti PC taha?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 01:55:34 vasta tsitaadiga

jah.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aps74
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 20:38:46 xbox 360 dvd mängija hind+ vahetus? vasta tsitaadiga

Laps suutis ära väänata dvd mängija avatava osa mis lõppkokkuvõttes jäi kinni(ilmselt miskit ikka ära murdis), mis hinnaga ja kus neid vahetada saaks?Tasub vaeva või targem minema visata?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 14:39:43 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ikka mõtet ära visata, mul on ka üks konsool mille DVD draiv ei tööta, "Games on Demand" ja "Arcade" mänge mängib kõvaketta (või USB pulga) pealt probleemideta.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 15:15:39 vasta tsitaadiga

aps74, viimasel ajal on XBL poes x360 mängud väga suurte soodustega... ära visata kindlasti ei tasu...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 25.03.2015 09:47:41 Probleem xbox live kontoga. vasta tsitaadiga

Kunagi sai Xbox live konto jaoks tehtud eraldi emaili aadress. Kuna vahepeal on olnud palju kolimist siis sai xkast vahepeal maha myydud ja konto emaili aadress unustatud. nüüd m6ned p2evad tagasi sai ostetud uuesti konsool ja tahaks vana kontoga uuesti sisse logida(ostetud on yksjagu m2nge) Meeles on gamertag? Ja vist ka parool, kuid logimiseks vajaliku emaili enam ei m2leta... kas ja kuidas oleks mul v6imalik ilma emaili m2letamatta sisse logida?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 17.04.2015 15:23:56 vasta tsitaadiga

Xbox 360 Update Adds Support For 2TB External Hard Drives

http://majornelson.com/2015/04/09/xbox-360-system-update-for-preview-program-members-now-supporting-2tb-hard-drives/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 12:06:22 vasta tsitaadiga

kes iganes ehitas/haldas seda regioonimajandust, tuleks maha lasta.
konto tõstsin viimati eestist uk-sse, konsoolis on hinnad £des, payment optionite järgi olen usas jne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 19.04.2015 19:33:47 vasta tsitaadiga

ole rahul, pleissil pole sedagi võimalust antud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 19:04:16 vasta tsitaadiga

Ehk oskab mõni konsooliguru öelda, kas sellist adapterit on mõnest kohalikust kauplusest ka võimalik soetada?
http://www.amazon.com/Trenro-Wired-Controller-Breakaway-Xbox-360/dp/B0055464UQ
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 00:09:46 vasta tsitaadiga

See regiooniteema on täielik peavalu ikka küll. Muutsin regiooni lootuses Mafia 2 tõmbama saada Estonia peale. Nüüd ei näe üldse kulla pakkumisi ja dash on täitsa tühi. Kirjutasin neile, et vahetagu tagasi aga nad saatsid läbi lillede anurisse mind ja ütsid, et tee uus konto, kui tahad pakkumisi näha. Aga mis sellest kasu on, kui ma tõmmata ju ikka ei saa midagi, sest kulla kontol ei näita üldse enam kulla pakkumisi... Tõesti, lasku maha end.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 00:37:59 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
See regiooniteema on täielik peavalu ikka küll. Muutsin regiooni lootuses Mafia 2 tõmbama saada Estonia peale. Nüüd ei näe üldse kulla pakkumisi ja dash on täitsa tühi. Kirjutasin neile, et vahetagu tagasi aga nad saatsid läbi lillede anurisse mind ja ütsid, et tee uus konto, kui tahad pakkumisi näha. Aga mis sellest kasu on, kui ma tõmmata ju ikka ei saa midagi, sest kulla kontol ei näita üldse enam kulla pakkumisi... Tõesti, lasku maha end.


Tuttav ämber.Kolm kuud ei lase süsteem regiooni tagasi vahetada, customer service laiutab käsi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 11:26:30 vasta tsitaadiga

Vpniga tõmbad pole probleemi.Nüüd kolm kuud oled kulla asjadest ilma oma regiooni nalja pärast.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 11:45:51 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Vpniga tõmbad pole probleemi.Nüüd kolm kuud oled kulla asjadest ilma oma regiooni nalja pärast.

Samas F1 2013, mis tänasest on tasuta kullaga hakkas küll tõmbama. Mäng tuli muidugi otsinguga ise üles otsida.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tshaika
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 14:32:55 vasta tsitaadiga

Netist leidsin et xboxile on tehtud mäng Vigilante 8 Arcade. live stores pole, plaadi peal seda pole. Kuidas endale see mäng saada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 23:59:11 vasta tsitaadiga

Mul kunagi tõmmatud ja toimib veel.Nüüdseks ongi vist marketist eemaldatud.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 27.06.2015 00:47:57 vasta tsitaadiga

E74 error, sai konsool talveks maale jäetud ja nüüd loobib errorit ette. Kuidas kogemused on, kas kuumaõhupuhuriga pikendab veel vanakese eluiga? Reballid jms ülipeen asi on suht välistatud juba, siis juba vaatan next gen asja poole icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 10:02:46 vasta tsitaadiga

eks proovigi vast elustada,et võtad lahti ja puhastad ära. Pane uus termopasta ja tee süsteemile algseadete taastamine
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 22:57:38 vasta tsitaadiga

Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 23:02:32 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna?


Regioon, vale riik pandud konto all?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2015 23:09:07 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
SSD kirjutas:
Lasin töökaaslasel sellisest kohast nagu http://www.cdkeys.com lapse xbox360-nele aastase Xbox Live Gold Membership -i osta, aga saadud kood ei toimi?
Ütleb, et vale kood ja kõik. Mis võis nihu minna?


Regioon, vale riik pandud konto all?


See kahtlus on tekkinud jah. Poisi xbox on regatud inglismaale aga töökaaslasel usasse. Samas kood on ostetud lingitud saidilt, mitte xboxi kasutades. Või võib ikka selles asi olla? Iseenesest regiooni saab vist vahetada ka ju? Sel juhul võiks proovida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2015 08:06:44 vasta tsitaadiga

Kuld on ju regiooni vaba.
Pmts said lihtsalt mingi kasutatud vms koodi.
Kirjuta neile kiri ja saad vast uue.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2015 09:24:25 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Kuld on ju regiooni vaba.
Pmts said lihtsalt mingi kasutatud vms koodi.
Kirjuta neile kiri ja saad vast uue.

Saime korda. Asi ei olnud regioonis. Töökaaslane kirjutas supportisse ja peale seda probleem kadus ise ara. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2015 10:55:28 vasta tsitaadiga

Enamjaolt on probleemiks see, et konto on UK, aga email on EE regioonis. Siis tekib samamoodi konflikt. Mõlemad asjad peavad olema samas riigis. Eestit muidugi LIVEs kasutada ei tohi
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 01.11.2015 13:28:08 vasta tsitaadiga

Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2015 18:13:09 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem... icon_neutral.gif

Endal ka sama jama aga ei ole seda probleemiks pidanud. Olen kohe uuesti pannud tõmbama ja siis jätkab sealt 80% juurest. Millest see tuleneb ei tea, õnneks igapäev ei tõmba, et pole hullu.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.11.2015 18:22:36 vasta tsitaadiga

Mis need popid free2play mängud 360´le on?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 01.11.2015 18:49:14 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
ArturTT kirjutas:
Millest tuleneb olukord kus laseb ostetud mängu 80% alla laadida ja siis katkestab alla laadimise? cache on tyhjendatud, kettal piisavalt vaba ruumi (110gb). pmst mu mitme ostetud mänguga sama probleem... icon_neutral.gif

Endal ka sama jama aga ei ole seda probleemiks pidanud. Olen kohe uuesti pannud tõmbama ja siis jätkab sealt 80% juurest. Millest see tuleneb ei tea, õnneks igapäev ei tõmba, et pole hullu.

nujah, joppab kui poolepealt edasi tõmbab. mul hakkab iga kord jälle 0st pihta. Hetke seisuga olen 10x proovinud midnight club La-d ja nfs pro streeti alla laadida. seni tulutult... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2015 19:03:55 vasta tsitaadiga

Pro street võeti ju mingi aeg üldse ära maha livest.
On nüüd uuesti ilmunud?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 01.11.2015 19:10:18 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Pro street võeti ju mingi aeg <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ära maha livest.
On nüüd uuesti ilmunud?

oops hot pursuiti mõtlesin aga kirjutasin teist icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif aga mõte jääb samaks...
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.11.2015 14:57:53 vasta tsitaadiga

Not available in your regioni ei tule? Tavaliselt mingi 80% juures kontrollib xbox kas regioonis on see lubatud vms.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 02.11.2015 23:05:30 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Not available in your regioni ei tule? Tavaliselt mingi 80% juures kontrollib xbox kas regioonis on see lubatud vms.

hmm. lööb ainult et cannot download file errori ja kõik. samas võib sellest küll tuleneda kuna konto on tehtud austraalias ja kuni eelmise nädalani polnud seda kasutanud... Kas sellest annab ka kuidagi mööda minna?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 559, 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.