|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SubZer0
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2010
|
26.05.2015 18:37:26
Teema -:Hisense 50 tolline teler:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Hisense 50 tolline teler
Selgitus : Muuta AH 350€ ja OK 450€ peale palun.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pyromaniac
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
28.05.2015 22:06:53
Teema -:Kõvaketas 3.5" Seagate 500GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Kõvaketas 3.5" Seagate 500GB
Selgitus : Hulgi
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricooo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008
|
28.05.2015 23:08:14
Teema -:O: Toiteallikat:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
kustutada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricooo
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008
|
29.05.2015 21:25:08
Teema -:Videokaarti:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
kustutada
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
29.05.2015 21:35:18
|
|
|
Ricooo, teema staatust saad ise muuta
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
03.06.2015 15:54:46
Teema -:PS3 Move Starter Pack:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS3 Move Starter Pack
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->"model üle vaadata "
| RaPTiLE kirjutas: |
Kell 12 päeval läheb lukku ja õhtul läheb parimale pakkujale posti. |
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
04.06.2015 22:34:04
Teema -:13" Master Optima / 15" Michelin XV1:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : 13" Master Optima / 15" Michelin XV1
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
langetada hindu
masterid 25
michelinid 35
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
05.06.2015 00:20:34
Teema -:Mänguarvuti R9 280, i5-4590:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Mänguarvuti R9 280, i5-4590
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" kast "
Kutsub üles kasutama kõiki muid kanaleid, peale teemas pakkumist.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolmulest
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2011
|
07.06.2015 00:57:45
Teema -:HP LaserJet M1522nf Printer, Skanner, Koopiamasin:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : HP LaserJet M1522nf Printer, Skanner, Koopiamasin
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Sooviks teemat tõsta! Ja panna OK hinnaks 35€
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leesi531
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2014
|
08.06.2015 14:36:56
Teema -:MacBook Pro:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : MacBook Pro
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
hind muuta 370 eur
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
08.06.2015 16:57:05
Teema -:NEXUS 5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : NEXUS 5
Selgitus : Teemaväline müük. Lisaks mõni tegelane arvab, et reeglid on valikuliselt täitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.06.2015 16:58:24
Teema -:NEXUS 5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : NEXUS 5
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->"???"
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.06.2015 17:09:51
|
|
|
IMHO ükski foorumi reeglite punkt ei keela kaupa müümast HV-ga paralleelselt ka mujal. Ainult et HV-sse ei tohi viidet teistele keskkondadele panna ega ärgitama mujal tehingut tegema. Teemaalgataja pole ka midagi sellist teinud ja mina seega reeglite rikkumist ei näe.
Viisakas oleks teemaalgatajal olnud sellest mujal toimuvast müügist muidugi teada anda.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
08.06.2015 17:16:17
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
IMHO ükski foorumi reeglite punkt ei keela kaupa müümast HV-ga paralleelselt ka mujal. Ainult et HV-sse ei tohi viidet teistele keskkondadele panna ega ärgitama mujal tehingut tegema. Teemaalgataja pole ka midagi sellist teinud ja mina seega reeglite rikkumist ei näe.
Viisakas oleks teemaalgatajal olnud sellest mujal toimuvast müügist muidugi teada anda. |
See vähe skeemitamine ja petmine ei ole?
Pakkumine oli juba teemas tehtud, enne kui tuli teade, et müüdud. Kaupa on keelatud teemaväliselt müüa, kui hv's on teema... ERITI kui on veel ka pakkumisi. (Ilma pakkumisteta teema saab katkestada)
| tsitaat: |
| 3. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse! Privaatsõnumite või muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. Müügiteemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema teemaväliselt, katkestatakse ettehoiatamata. Käesolevat reeglipunkti rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM (Aeg Maha) postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades. |
Las mõni moderaator kommenteerib seda teemat.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.06.2015 17:34:28
|
|
|
Siin on see narrus et kaupa ei tohi müüa HV kaudu väljaspool teemat, küll aga võib müüa väljaspool HV-d. St kui tahad siit osta siis pead ka siin avalikult pakkuma.
Ehk siis elementaarne oleks esimeses postis märkida et kaup müügis ka mujal ja kui märgitud ei ole siis on AH pakkujal õigustatud ootus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leesi531
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2014
|
08.06.2015 20:07:24
Teema -: Samsung Galaxy S4:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Samsung Galaxy S4
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
09.06.2015 16:47:42
Teema -:MSI 270x HAWK edition:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : MSI 270x HAWK edition
Selgitus : Palun kustutada ära postitused, milles hinnapakkumist ei tehta, tänan! (ehk ot) [/b]"
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.06.2015 13:43:09
Teema -:Ostan mobiiltelefonide trükiplaate . Tartu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Ostan mobiiltelefonide trükiplaate . Tartu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ja lisaseadmete ost/müük/vahetus"->" " Kuna neid igasugu metalli kokkuostjaid on siia üsna palju viimane aeg siginenud, siis võiks reegleid veidi muuta ja nõuda neilt jäätme käitlus litsentsi nr ja firma nime. Kes ütleb et ei urgitseta sealt parim välja ja ülejäänud läheb metsa alla. Vaevalt et HV peaks sellele jamale kaasa aitama.
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.06.2015 13:46:16
|
|
|
ega keegi peaga mõtlev talle nagunii ei müü...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leesi531
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2014
|
14.06.2015 11:02:58
Teema -:MacBook Pro:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : MacBook Pro
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
Soodushind muuta 340 eur
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
16.06.2015 01:36:42
Teema -:Origin kasutaja - BF3 + Premium, BF4, FIFA14 jne ;; Steam kasutaja - H1Z1, CS:GO (LE) jne:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Origin kasutaja - BF3 + Premium, BF4, FIFA14 jne ;; Steam kasutaja - H1Z1, CS:GO (LE) jne
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
16.06.2015 09:43:44
Teema -:Harmonifi KIIRGUSTÕKE:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
--
viimati muutis NightStriker 15.06.2024 04:56:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moora772
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2009
|
16.06.2015 10:28:55
Teema -:Katkised kettad, osad kasutatvad:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : Katkised kettad, osad kasutatvad
Selgitus : Ei lase postitada alles olevaid kettaid, ütleb sarnane sisus ja palub muuta eelmist postitust, kuid esimest postitust ma muuta ei saa.
Tekst, mida soovisin lisada:
Alles on järgnevad asjad:
3.5" SATA
1TB Seagate 2tk 5€/tk
320GB Samsung 1tk 3€/tk
250GB WD 1tk 2€/tk
80GB Samsung 1tk 2€/tk
2.5" SATA
80GB Hitachi 1tk 2€/tk
Unknown 2tk 1€/tk
2.5" IDE
20GB Hitachi 1tk 2€/tk
15GB Hitachi 1tk 2€/tk
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
16.06.2015 15:21:24
Teema -:1pc juppideks:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 1pc juppideks
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" kast "
Pole pakkumisi teemas. Mingid pakkumised eelmises teemas. Siis tundub pakkumised käivat ka PS teel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.06.2015 14:36:59
Teema -:Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 /musta värvi:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0 /musta värvi
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" hindamatu "
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.06.2015 10:10:31
Teema -:Radiotehnika Y-7101 võim + S-30 kõlarid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Radiotehnika Y-7101 võim + S-30 kõlarid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->"ARHIIV"
Asi müüdud ja juba uus omanik müüb samas teemas edasi.
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
18.06.2015 20:08:05
Teema -:supipotte, alates 10L:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : supipotte, alates 10L
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
Asjasse mitte puutuva postituse võiks kustutada, keetku või seepi, kelle asi see on?
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number47
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2004
|
18.06.2015 21:50:19
Teema -:8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : 8-bit Nintendo Famicom (NES) mängud
Selgitus : Sooviks muuta esimese posti sisu, kuna mäng The Goonies sai foorumiväliselt naabrimehele maha müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
19.06.2015 11:26:17
Teema -:O:32-40" LED TV:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : O:32-40" LED TV
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" "
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
19.06.2015 17:01:13
Teema -:Ägedad Bluetooth nutiseadmed koju ja kontorisse:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Ägedad Bluetooth nutiseadmed koju ja kontorisse
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
mingi hulgimüük ja tellimine.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
19.06.2015 22:05:31
Teema -:Naiste 585 kuldkett valge kullaga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : Naiste 585 kuldkett valge kullaga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus"->" "
laseb hinna 300 peale
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
22.06.2015 21:01:29
Teema -:ASUS GTX 660 Ti 2 GB OC.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : ASUS GTX 660 Ti 2 GB OC.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->"arhiiv"
Teema autor ei suuda teemat sulgeda.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
24.06.2015 22:18:21
Teema -:LG 23" IPS monitor, UUED: 2TB kõvaketas, Steelseries hiir, Terratec 7.1 helikaart:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : LG 23" IPS monitor, UUED: 2TB kõvaketas, Steelseries hiir, Terratec 7.1 helikaart
Selgitus : Mis mõttega neid alghindu välja reklaamida, kui müüma niikuinii ei hakata nende hindadega. Sama tegelane pidevalt käitub sama mustri järgi.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.06.2015 02:27:52
|
|
|
Mis konkreetsel teemal viga on?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.06.2015 13:39:51
|
|
|
maatriks, tee AH pakkumine ja oota teema kehtivuse lõpuni, peab andma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
26.06.2015 22:31:26
Teema -:Mac mini Server (Mid 2010):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema: M: Mac mini Server (Mid 2010)
Selgitus: soovin muuta AH/OK 250€.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
28.06.2015 12:03:51
Teema -:TV-laud, diivanilaud, akustilised paneelid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ja muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : TV-laud, diivanilaud, akustilised paneelid
Telekalaua ja klaaslaua müümisest loobun. Akustiliste paneelide OK hinda langetan kaks korda, vaja lihtsalt lahti saada.
Lisana võib viimasele kirjutada, et hea ja soodne võimalus proovida kuidas kõla muutub väiksemas ruumis. Iseehitushind tuleb paar korda kõrgem ja müün kuna kolimisega välisriiki ei hakka kaasa võtma.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
28.06.2015 12:58:48
|
|
|
| tsitaat: |
Akustiliste paneelide OK hinda langetan kaks korda
|
Mida see tähendama peaks? Poole võrra?
Märgi parem mis hinda seal näha tahaksid, muidu võin mina, keegi teine ja kolmas seda vähendada, kus lõpuks jääb alles ümmargune null
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
01.07.2015 00:28:56
Teema -:2.5" Seagate Hybrid Drives ST500LM000 500GB 64M Cache SATA (SSHD):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : 2.5" Seagate Hybrid Drives ST500LM000 500GB 64M Cache SATA (SSHD)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" vales alafoorumis "
Nagu admin Miki ütles, siis 2,5" kettad käivad sülearvuti lisaseadmete alafoorumis
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005
|
01.07.2015 01:24:03
Teema -:LIAN LI PC-Q05 ITX (must - väga õhuke):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus
Teema : LIAN LI PC-Q05 ITX (must - väga õhuke)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus"->" "
Sooviks lasta enda 30.06.2015 23:47 ja Winman 30.06.2015 23:47 postitused kustutada, kuna sain eelnevast "Jälgijatelt ootaks pakkumisi " postitusest valesti aru.
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
01.07.2015 11:44:56
Teema -:Ostuabi Sony Xperia M4 Aqua:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Ostuabi Sony Xperia M4 Aqua
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->"arhiiv"
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.07.2015 13:33:27
Teema -:Macbook Pro Retina 13" (Late 2012) i5 2,5GHz, 8GB RAM, 128GB SSD - NB! Klaviatuur katki!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Macbook Pro Retina 13" (Late 2012) i5 2,5GHz, 8GB RAM, 128GB SSD - NB! Klaviatuur katki!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
| Renka kirjutas: |
| Iseenesest on OK hinnaga ostja olemas - jätan teema veel aktiivseks niikaua kui kaup pole veel omanikku vahetanud. |
Sellist pakkumist teemas endas nagu küll silma ei jäänud?
| tsitaat: |
| 3. Kõik pakkumised peavad olema tehtud avalikult vastavasse müügiteemasse! Privaatsõnumite või muude kanalite (e-mail, telefon, jne.) kaudu tehtud pakkumised ei lähe arvesse. Müügiteemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema teemaväliselt, katkestatakse ettehoiatamata. Käesolevat reeglipunkti rikkunud kasutajat/kasutajaid karistatakse AM (Aeg Maha) postituspiiranguga või foorumile ligipääsu piiramisega. NB! See reegel ei kehti ostufoorumites ja ostuteemades |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
02.07.2015 14:17:31
|
|
|
Mis seal vahet on kui pakuti OK hind?
Point on, et kui keegi salapärane pakkuja privas hinda tõstab. Aga OK puhul ei ole kellelgi enam nagunii lootust ju asja saada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.07.2015 16:01:12
|
|
|
Renka, ei olegi vahet, peale selle et reeglid võiksid kehtida kõigile ja neid võiks rakendada kõigi puhul samamoodi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
02.07.2015 17:51:08
|
|
|
Ostja teeb oma OK pakkumise teemasse ka siis kui arvuti lähedusse satub.
Aga selle reeglipunkti peaks lihtsalt ära muutma. OK hinna pakkumise puhul ei ole see info teemasse tegelikult absoluutselt vajalik
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.07.2015 18:27:17
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Aga selle reeglipunkti peaks lihtsalt ära muutma. OK hinna pakkumise puhul ei ole see info teemasse tegadd chain=forward src-address=0.0.0.0/8 action=drop elikult absoluutselt vajalik  |
Ka see oleks lahendus, lihtsalt hetkel näib see asi natuke imelik, kus osad teemad selle alusel katkestatakse...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
02.07.2015 21:12:55
|
|
|
no kui keegi on OK hinnaga asja ära ostnud siis vahet ju ei ole kui katkestatakse? Igal juhul naljakas olukord
Ma olen ärifoorumis toimuvaga nii vähe kursis, et sai selle väikese punkti vatu eksitud - oleks pidanud pakkujale ütlema kohe jah, et ta ka teemasse oma OK pakkumise kirjutaks - oleks JOKK olnud. Samas kellegi jaoks see midagi lõpuks ei muuda ega oleks muutnud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|