Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:43:00 vasta tsitaadiga

ot:
daetric, tee oma allkiri korda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89881

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 00:07:35 vasta tsitaadiga

daetric kirjutas:
Oleks vaja yhte juhtmega hiirt kui kellegilmon ära anda

PS2 otsaga või USB ? icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 19:06:37 vasta tsitaadiga

kellelgi mõni surnud toiteplokk on millelt kannataks see ära eemaldada?



Vaja koos kaablijuppidega.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 19:10:03 vasta tsitaadiga

Tallinnas oleks pakkuda sata otsasid südamest.. Siiakanti ei satu w?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 19:15:20 vasta tsitaadiga

Go Kane!, tallinnas. toiteka küljest juba eemaldatud, 40cm juhtmeid ka küljes.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2015 20:04:57 vasta tsitaadiga

Hei. Tänud pakkumise eest, ent loodan et Tartus kellelgi ka mõni laip vedeleb kust ära saab naksata.

Kasutaksin seda aktiivwoofrile signaalipistikusse , peaks enam-vähem sobima.

E: Sain juba Tartu Tehnikaringlusest thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 20:51:15 vasta tsitaadiga

Mul oleks soov projektori juhtmemajandus korda teha, ehk saab keegi paari sooviga aidata.

2m VGA kaabel jääb väikseks - sooviksin 3m kaablit


Samuti jääb väikseks selline toitekaabel - see võiks olla 2,5-3m pikk. Võib-olla on olemas ka pikendus?

Aitajat saan ka ehk ise vastu aidata, mul ka igasugu kaableid/üleminekuid. VGA kaabli vastu pole probleem leida näiteks kaks lühemat VGA kaablit, lühema toitekaabli võin pikema vastu anda.

Momendil asun Tartus/ Tartu läheduses
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 20:54:13 vasta tsitaadiga

Raunci, kuskil 2.5m läppari kaabel olemas küll thumbs_up.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:10:22 vasta tsitaadiga

The_Boss, hästi, helistan ette, kui läbi tulen icon_wink.gif
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hambahari
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 19:56:15 vasta tsitaadiga

Tervist, otsin ühte pcie või pcie 16 videokaarti, millega saaks testida ühte emaplaati. Pole tähtis milline videokaart, igasugune vuffel sobib, peaasi et pilti saaks ette (ehk töökorras). Hea oleks TTÜ lähistel.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
likoor
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 14.06.2015 15:49:02 vasta tsitaadiga

hambahari kirjutas:
Tervist, otsin ühte pcie või pcie 16 videokaarti, millega saaks testida ühte emaplaati. Pole tähtis milline videokaart, igasugune vuffel sobib, peaasi et pilti saaks ette (ehk töökorras). Hea oleks TTÜ lähistel.


Vilde teel üks pakkuda, HD3450, kui ma ei eksi. Võin ka TTÜ juurde mingi aeg ära tuua.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2015 22:46:16 vasta tsitaadiga

Kogun kõrvaklappe, eriti vanu. Suuri, mitte nööpe. Kel midagi leidub siis andke palun teada icon_smile.gif
Kui piisavalt suur kogus olemas juba siis teen ehk teema ka, hetkel üle 15 paari.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 21:15:19 vasta tsitaadiga

Vedeleb kellelgi niisama üks I/O shield/tagaplekk mis sobiks sellele...



oleks hädasti vaja icon_sad.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 11:13:31 vasta tsitaadiga

vaatan kojuminnes, mingeid plekke on, vb. sobiv.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 18:09:30 vasta tsitaadiga

Sooviks saada vähemalt 2,5m pikkust (võib koos pikendustega) tavalist USB-USB printerikaablit soovitavalt Tallinna kesklinnas (ise Foorumis) selle nädala jooksul e kuni 21.6.

Või sellist adapterit:

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2015 12:28:50 vasta tsitaadiga

Kellelgi TV antennikaablit pole üle? Pole oluline kas isa või ema otstega
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 12:34:50 vasta tsitaadiga

Dijital, see kaabel on saatanast. tee ise sobivatest f pistikutest + jupist jämedast kaablist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2015 14:11:17 vasta tsitaadiga

Mul seda vaja ainult katsetamiseks. Pehme kaabliga on lihtsam LNB asukohta otsida, pärast kinnitamist läheb korralik kaabel sappa.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 15:33:30 vasta tsitaadiga

Dijital, kui palju? Mingi jupp vedeles.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2015 18:40:54 vasta tsitaadiga

taavi, tänud. Suure otsingu käigus leidsin siiski ühe endal. Kinnises pakendis lausa icon_smile.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 10:26:28 vasta tsitaadiga

Kuripaha kirjutas:
Vedeleb kellelgi niisama üks I/O shield/tagaplekk mis sobiks sellele...



oleks hädasti vaja icon_sad.gif


ikka otsin...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 10:33:16 vasta tsitaadiga

tehnikaringluses võib olla sellist plaati. meenub, et ühel ECS i nvidia 775 el oli enam- vähem taoline plekk. alati on võimalus, et augud on küll sama asetusega aga on nihkes. nendega pead ise kokku leppima aja, millal plekikaste tuhnima saad minna või sulle otsitakse.

ecs il oli pci e asemel midagi muud.. seega päris sama siiski pole. plekikasti sorteerima võid ennast vast kaubelda küll sinna. igaks juhuks pane plaadi, millele plekki vaja on, mark ka kirja.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 17:43:33 vasta tsitaadiga

Asus H81M-K taga plekk aga jah nägin ise ka just hiljuti, et ECSil oli sarnane tagaplekk.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2015 14:54:45 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit suvalist, kasvõi vigase otsaga 9V dc toidet leidub?
võib olla olematu võimsusega

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 22:03:41 vasta tsitaadiga

AllanK20, vaata uuskasutuskeskusesse (asukoht kaardil). Ma sain hiljuti sealt peotäie erinevaid adaptereid naeruväärsete hindadega - pistikud pidin vastavalt seadmetele nii või naa ära vahetama.
_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 26.06.2015 16:01:56 vasta tsitaadiga

kellelgi suvalist 10" woofrit pole maha põlenud või muul moel katkist?
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 23:05:44 vasta tsitaadiga

surnud või katkise mootori/tiivikuga, kuid terve raamiga 140mm ventilaatorit on kellelgi? väga bueno, kui oleks just Tartust. mõte on üks H90-le shroudiks tõmmata ja seda nii, et ventikas imeb läbi radika, mitte ei puhu. mITX mured, yo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arturkur
HV kasutaja
arturkur

liitunud: 11.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 19:53:52 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vedeleb kuskil sahtlipõhjas displayport to mini displayport vahe lüli ja ei ole kahju seda ära anda oleksin huvitatud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2015 22:03:37 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
kellelgi mingit suvalist, kasvõi vigase otsaga 9V dc toidet leidub?
võib olla olematu võimsusega

Vōimalik, et isegi vedeleb mōni 9v adapter sahtlis, vōibolla on üle jäänud mōnest vanast tv mängust vms...pean uurima. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2015 17:30:11 vasta tsitaadiga

Inteli stock coolerit 1156/55/50 vedeleb kellelgi ehk Tartus?

E:Ordis hea hinnaga sain sealt!!

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 18.07.2015 10:55:17 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei juhtu olema 92mm ventilaatorivõre?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 18.07.2015 12:14:20 vasta tsitaadiga

täna tartus win7 home premium 64bit dell oem meediat oleks kellelgi laenata ?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skorpion
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2015




sõnum 23.07.2015 17:43:52 vasta tsitaadiga

juppideks nokia 3310 oleks tore,võlgu ei jää...jõhvis asun ise ka 56323248
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2015 19:00:27 vasta tsitaadiga

skorpion kirjutas:
juppideks nokia 3310 oleks tore,võlgu ei jää...

Tallinnas võibolla leiaks midagi, mis juppi täpselt taga ajad sealt? icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.07.2015 20:37:24 vasta tsitaadiga

skorpion kirjutas:
juppideks nokia 3310 oleks tore,võlgu ei jää...jõhvis asun ise ka 56323248

Mina vaata pandimajja, seal võib paari € eest saada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 25.07.2015 15:07:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi Tartus on kahte ülearust puidust euroalust? 80x120 cm, üks võiks viisakama olla teine võib katki olla. Templeid vms märgistusi ei pea peal olema. Või oskab keegi soovitada kust otsida ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2015 16:04:51 vasta tsitaadiga

Bauhofi aia taha vaata, seal aegajalt on, kui keegi pole ette jõudnud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 09:58:11 vasta tsitaadiga

SS: 1-2GB mahuga SD kaarte.
Selline maht on max.. mis automakk veel välja loeb...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2015 23:51:11 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi elektroonikahuvilisel on mõnest resiivrist või videomakist või mõnest muust jubinast üle jäänud "freewheel rotary encoder" ehk siis näiteks helitugevuse nupu all olev 360 kraadi kahtepidi pöörleval võllil olev elektroonikajubin. Neid mitut tüüpi, hetkel ei oska aimatagi, milline neist sobida võiks - ehk kellelgi leidub ja on üle. Võin ka surnud audioseadme võtta ja ise selle mahajootmisega ise edasi tegeleda. Vanal Radiotehnika ressiivril näiteks oli selline. Vaeva eest võib pakkuda küll IT valdkonnast kaableid, kaarte kui muud.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2015 00:08:09 vasta tsitaadiga

soovin saada kollektsioneerimis eemärgil mõned vanad mittetoimivad mobiiltelefonid
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.07.2015 19:46:58 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Äkki kellelgi elektroonikahuvilisel on mõnest resiivrist või videomakist või mõnest muust jubinast üle jäänud "freewheel rotary encoder" ehk siis näiteks helitugevuse nupu all olev 360 kraadi kahtepidi pöörleval võllil olev elektroonikajubin. Neid mitut tüüpi, hetkel ei oska aimatagi, milline neist sobida võiks - ehk kellelgi leidub ja on üle. Võin ka surnud audioseadme võtta ja ise selle mahajootmisega ise edasi tegeleda. Vanal Radiotehnika ressiivril näiteks oli selline. Vaeva eest võib pakkuda küll IT valdkonnast kaableid, kaarte kui muud.

Oomipoes viieka eest saadaval.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 28.07.2015 10:15:17 vasta tsitaadiga

kas kellelgi oleks üle SD kaardi adaptrit ?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hambahari
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2015 13:16:42 vasta tsitaadiga

infoman123, mida adaptri all silmas pead? Kas microSD to SD v. SD to USB?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 28.07.2015 16:24:20 vasta tsitaadiga

microSD to SD
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 04.08.2015 19:58:00 vasta tsitaadiga

võtan ligi vanu kassettimängijaid( sangad,walkmanid, pleierid, boomboxid), ka mitte töökorras, PS kui midagi säärast pakkuda on icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2015 13:25:01 vasta tsitaadiga

Praegu viljandis kellelgi termopastat on juhuslikult üle? Endal hunnik Tartus olemas, aga see sinna ka jäi kahjuks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 23:21:20 vasta tsitaadiga

vilajndis võtaks mõne ps2 hiire manu
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 23:24:47 vasta tsitaadiga

tallinnas saaks selliseid 2 tk ära anda
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 08:59:03 vasta tsitaadiga

Corsair H100i AIO-le LGA115* kruve pole kellelgi üle?
Manus


_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 22:39:52 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on seda jupstükki, mis käib auto kassetimakki, et saaks telefoni vms 3.5mm asjaga ühendada? Läheks vbla kuu-kaks seda vaja, siis pärandaks järgmisele vajajale edasi.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.