Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 703, 704, 705  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.06.2015 22:30:45 vasta tsitaadiga

PayPal



We detected something unusual about a recent sign-in to your account To help keep you safe, we required an extra security challenge.

Date and Time : 01 June 2015, 8:38

Browser : Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_9_3) AppleWebKit/537.75.14 (KHTML, like Gecko) Version/7.0.3 Safari/7046A194A

Operation System : Mac OS X 10.9.3

We need you to verify your identity for further use of your account.


Verify Now

Selliseid teateid tuleb maili alla pidevalt, saatja PAYPAL ja tegelikult on see mingi petuskeem.Tegelik paypal.com logimine midagi sellist ei teata.
On keegi Verify Now kaudu email all sisse läinud?Huvitav oleks teada, sest mõnedel siin müstiliselt kontod kaaperdatud, kusagilt peavad passwordi saama.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2015 22:38:33 vasta tsitaadiga

Lükka suvaline kasutajanimi ja pass sisse, oled kohe sees kontoga sealt lingilt icon_lol.gif
Saad krediitkaardi andmeid sisestada/uuendada
Vähemalt peal sain neid kuhjaga, nüüd vaikseks jäänud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.06.2015 22:48:38 vasta tsitaadiga

Pole näiteks vaevunud wifit turvaliseks muutma (kuna ühtegi teist maja pole levialas, aeg-ajalt viskan pilgu peale, millistele seadmetele IP väljastatud). Samuti oli tegu vana parooliga. Koos selle e-maili aadressiga pole küll eriti tihti kasutanud. Samas üle võetud PP konto meiliaadress koosnes ees- ja perekonnanimest. Kui keegi spetsialiseerub sellistele rünnakutele, siis prob omab ka suuremal hulgal erinevaid meiliaadresse ning pole väga keeruline cross-reference' teha ning ära proovida. Parool ise oli laialdasemalt kasutusel ning kohe kindlasti avalikuks tulnud. Lihtsalt mitte seoses selle e-mailig

See eelnev kaaperdatud konto omaniku jutt siit teemast ajab küll naerma ausalt öeldes.Tõesti kummaline kuidas küll konto üle võeti... kui password oli avalik

Mul viirustõrje blokeerib sealt sisenemise "phishing attack".Ma arvan, et mitte vähe inimesi pole seal Verify Now all oma passworde sisestanud, pärast on häbi ja kirjutavad siia teemasse muinasjutte maalt ja merelt.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.06.2015 06:21:10 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
PayPal



We detected something unusual about a recent sign-in to your account To help keep you safe, we required an extra security challenge.

Date and Time : 01 June 2015, 8:38

Browser : Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_9_3) AppleWebKit/537.75.14 (KHTML, like Gecko) Version/7.0.3 Safari/7046A194A

Operation System : Mac OS X 10.9.3

We need you to verify your identity for further use of your account.


Verify Now

Selliseid teateid tuleb maili alla pidevalt, saatja PAYPAL ja tegelikult on see mingi petuskeem.Tegelik paypal.com logimine midagi sellist ei teata.
On keegi Verify Now kaudu email all sisse läinud?Huvitav oleks teada, sest mõnedel siin müstiliselt kontod kaaperdatud, kusagilt peavad passwordi saama.


huvitav on päiseid vaadata ja siis dev/null-i saata.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 04.06.2015 07:25:33 vasta tsitaadiga

soodent, "avaliku" parooli teadmisest on kasu vaid siis, kui tead ka kasutajatunnust. Muinasjutud kipuvad õnneliku lõpuga olema. icon_wink.gif

Mis puutub võimalikku phishingusse, siis olen vaid ühte PayPali (paypal@e.paypal.com) kirja "lugenud" ning sealse lingi kaudu pole loginud (praeguse hetkeni polnud seda klikkinud ka). Huvi pärast saatsin kirja edasi spoof@paypal.com ning võtsin neid linke seal kirjas lahti ka. Mitte midagi sellist, mis silma jääks. Lingid suunavad eri kohtadesse paypal.com lehel. Lehte laadides käib läbi link www.paypalobjects.com , kuid nii palju kui tean, siis peabki juhtuma. Ühesõnaga tundub legit PayPali newsletter olema, mis arvestades nende phishingu probleeme näeb väga kahtlane välja.

Google annab otsides ainult teateid phishingust, isegi seda, mis aadressilt õiged PayPali uudiskirjad tulema peaksid, on võimatu leida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 04.06.2015 12:34:05 vasta tsitaadiga

Loodan, et on õige koht suhteliselt rumala küsimuse esitamiseks.
Kui ma tahan ebay.co.uk paar asja maha müüa ja saan müüdud.
Kuidas käib paki saatmine ja mis on umbes selle kuluks? Niipalju kui ma netist leidsin nägin suuri summasid kuigi paljud müüjad ebays/amazonis pakuvad paarikümne eurose toote puhul veel lisaks tasuta transat?
Pakk/pakid oleksid mõõtudelt suhteliselt väikesed ja kaaluksid ~1kg.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.06.2015 13:40:46 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
soodent, "avaliku" parooli teadmisest on kasu vaid siis, kui tead ka kasutajatunnust. Muinasjutud kipuvad õnneliku lõpuga olema. icon_wink.gif

Mis puutub võimalikku phishingusse, siis olen vaid ühte PayPali (paypal@e.paypal.com) kirja "lugenud" ning sealse lingi kaudu pole loginud (praeguse hetkeni polnud seda klikkinud ka). Huvi pärast saatsin kirja edasi spoof@paypal.com ning võtsin neid linke seal kirjas lahti ka. Mitte midagi sellist, mis silma jääks. Lingid suunavad eri kohtadesse paypal.com lehel. Lehte laadides käib läbi link www.paypalobjects.com , kuid nii palju kui tean, siis peabki juhtuma. Ühesõnaga tundub legit PayPali newsletter olema, mis arvestades nende phishingu probleeme näeb väga kahtlane välja.

Google annab otsides ainult teateid phishingust, isegi seda, mis aadressilt õiged PayPali uudiskirjad tulema peaksid, on võimatu leida.


Paypalis sisse logimiseks on ju email(mitte kasutajatunnus) ja parool ja sinu emaili saavad näha kõik sinuga äri ajanud ebays näiteks, email pole eriline saladus ja parool sul avalik- sorry ei avalda muljet.Ebays on kasutajatunnus või email koos parooliga nõutud sisenemiseks.See pole mingi paypal seaduslik kiri, sest paypal kirjades ei ole kunagi läbi emaili verify now vms, sa ikka mõtle mida kirjutad.

Ma ei usu, et paypal kompenseerib ühtegi sinu kontolt võõra poolt tehtud makset, sest muidu sulid skeemitaksid ainult sellega.

Paypal Will Never:
- Send an email to: "Undisclosed Recipients" or more than one email
address
- Ask you to download a form or file to resolve an issue
- Ask in an email to verify an account using Personal Information such
as Name, Date of Birth, Driver's License, or Address
- Ask in an email to verify an account using Bank Account Information
such as Bank Name, Routing Number, or Bank Account PIN Number
- Ask in an email to verify an account using Credit Card Information
such as Credit Card Number or Type, Expiration Date, ATM PIN Number, or
CVV2 Security Code
- Ask for your full credit card number without displaying the type of
card and the last two digits
- Ask you for your full bank account number without displaying your bank
name, type of account (Checking/Savings) and the last two digits
- Ask you for your security question answers without displaying each
security question you created
- Ask you to ship an item, pay a shipping fee, send a Western Union
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 04.06.2015 14:33:13 vasta tsitaadiga

Lugesin siin mõned leheküljed hiljutisemat teemaarendust, mis tundub käima PayPal-i konto kaaperdamise teemal... sega minu küsimus on nö natuke offtopic, aga ei tuttavate käest, kes ebay-d regulaarselt ka kasutavad, vastust ei saanud.

Minu küsimus puudutab Ebay kaudu ostetud asja tagasisaatmist.
Ostin UK-st mobiiltelefoni. paar päeva pärast makse tegemist (PayPal-i kaudu) märgiti asi Shipped ja ilmus ka vist mingi tracking code. Tracking Code ei töötanud. Kirjutasin müüjale ja küsisin saatmise kuupäevade + tracking code mittetöötamise kohta. Vastuses rääkis müüja midagi Bank Holidayst tingitud viivitusest, millest ma täpselt aru ei saa, kuidas see asja saatmist mõjutada võib. Kirjutasin uuesti ja küsisin uuesti tracking code'i kohta, mille peale saadeti mulle uus toimiv tracking.
Pakk jõudis lõpuks eestisse. Paki peal olev Royal Mail-i keeps näitas, et asi oli posti pandud nädal hiljem ebay-s märgitud kuupäevast. Pakkisin telefoni lahti. Tundus töötavat kuid kui järgmine õhtu üritasin laadima panna, ei hakanud telefon laadima. Kirjutasin müüjale ja ütlesin, et selline probleem, et saadan asja tagasi. Müüja tahtis, et ma ebay-s tagastuscase'i ei avaks, et saadaksin lihtsalt tagasi ja siis ta teeb tagasimakse. Minu küsimus on nüüd selles, et mis täiendavat väärtust annab ebay-s tagastuscase'i avamine või kui ma seda ei tee ja saadan lihtsalt asja tagasi, kuidas on müüjal võimalik mind tagasimakse koha pealt üle lasta? Tagasisaates kasutaksin kindlasti trackitud paki varianti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2015 14:37:38 vasta tsitaadiga

ikka ainult läbi tagastuscase. Muidu saad persest icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005




sõnum 04.06.2015 14:42:23 vasta tsitaadiga

lcriz kirjutas:
Minu küsimus on nüüd selles, et mis täiendavat väärtust annab ebay-s tagastuscase'i avamine või kui ma seda ei tee ja saadan lihtsalt asja tagasi, kuidas on müüjal võimalik mind tagasimakse koha pealt üle lasta?

Kui sa ei ava, siis loogika järgi pole sa ametlikult midagi tagasi saatnudki ja kui ta ei maksa sulle raha tagasi ei ole sul kuhugi ka pöörduda oma murega. Miks sa üldse mitte-avamist kaalud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 04.06.2015 15:54:37 vasta tsitaadiga

Ma ise ei kaalu otseselt midagi. Lihtalt pole selle tagastusprotsessiga õnneks pidanud kunagi tegelema. Lihtsalt müüja kirjast lähtuvalt tekkis küsimus, et kas tagastuscase'i mitteavamise küsimise põhjuseks võib olla ka midagi muud kui lihtsalt soov ostjat persest tõmmata. icon_idea.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 04.06.2015 23:28:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

soodent, no offense, aga sa oled ikka väga egotsentriline. See pole kompliment.

Ütleme, et mul on kaks meiliaadressi (paroolid 1 ja 2). Üks on igapäevane, kasutan asjaajamiseks ning turvalistes kohtades registeerimiseks. Teist kasutasin igasugu privaatserverites regamiseks. Ilmselgelt ei kasutanud kummalgi juhul sama parooli meiliaadressiga (seega paroolid 3 ja 4). Lekkis parool 4 koos teise meiliaadressiga. Esimest meiliaadressi ja parooli 4 kasutasingi hetkel ainult PayPalis. Varem olen kasutanud paaris turvalises kohas, kuid seal ammu muudetud. Turvalisuse risk tekib ainult siis, kui teatakse, et mõlemad meiliaadressid kuuluvad ühele ja samale isikule. Võimalus on olemas, kuid väga väike.
Ps. Ära arva, et kogu aeg sama parool 4. Paralleelselt kasutan selles rollis kahte-kolme, mis iga paari aasta tagant muutuvad.

Teiseks ei rääkinud sinu e-mailist, vaid enda postkasti saabuvatest newsletteritest. Kuna sa olid piisavalt tark, et väita, et phishingu ohvriks langenud, vaatasin enda postkasti veelkord üle kriitilise pilguga. Mul polnud mingit "Verify now" värki. Kõigis kirjades pakutakse võimalust sisse logida küll. Kõik kirjad, mis läbi vaatasin, on nimelised ning ei riku ühtegi punkti, mis sa PayPali anti-phishing lehelt kopeerisid.

Reaalselt ei saa PayPalis kõiki newslettereid välja lülitada (näiteks policy updates). Notifications laseb ainult mõned teated maha võtta (hetkel eemaldasin promotions and news teated). Kõik uudiskirjad (fake or not) on tulnud ühelt ja samalt meiliaadressilt (paypal@e.paypal.com). Paypal on mul olnud juba aastaid, eeldada võiks, et mõni kiri neilt ka tulnud. See aga tähendaks, et nad kasutavad seda meiliaadressi kirjade laialisaatmiseks.

Spoof@paypal.com saatis tagasi automaatteate ning täna hommikul veel teise, copy-paste välimusega vastuse. Kirja edastades kirjutasin neile kaks küsimust ka (üks oligi see, et milliselt aadressilt õiged Paypali uudiskirjad tulema peaksid), millest kummalegi ilmselgelt selles c-p vastuses tähelepanu ei pööratud. Muidugi sain meili "Thank you for reporting fake website". Arvatavasti saadakse nii palju kirju, et sisule ei pöörata üldse tähelepanu. Neil on ohutu on kõik sildistada phishinguks, kuid see tekitab küsimuse, et miks nad ülse meilile midagi saadavad?

Policy Updatesi all on kirjas "Note: sending policy updates is mandatory in EU countries: you can't opt out of receiving them." Mujal maailmas võiks siis selle ka välja lülitada saada.

Kokkuvõtvalt kõik kirjad, mis ma saatjalt PayPal saanud olen, on sama ülesehitusega (samalt aadressilt, sarnased email-edg.paypal.com/r/... lingid). Seega kaks võimalust: kõik nad on phishing või ükski pole. Viimasel juhul pole Paypalilt ühtegi kirja saanud alates registreerimisest peale tehingutest teatamise. Arvestades seda, millised mu notification seaded olid, siis see on suht võimatu.

tsitaat:
Ma ei usu, et paypal kompenseerib ühtegi sinu kontolt võõra poolt tehtud makset, sest muidu sulid skeemitaksid ainult sellega.

Kus kohast see tuli? Mu kontolt pole ühtegi kahtlast makset tehtut. Muudeti e-mail ära, muudeti krediitkaart ära. Sellega asi piirdus. Nädalake hiljem muutsin ise tagasi meili, panin uue parooli. Supporti olen kolm korda helistada püüdnud, et välja uurida see krediitkaardi number. Ilmselgelt nad ei tööta märgitud tööaegadel. Hetkel olen asja sinnapaika jätnud. Kuna PayPal ei kontrolli krediitkaardi nimelisust, siis hetkel loodan, et minu nimele pole kuskil krediitkaarti avatud ning kontoga seotud kaart kuulub petturitele. Sel juhul on see arvatavasti ammu juba suletud.

soodent, selle asemel, et üle ridade lugeda ning olematu info põhjal teiste kohta järeldusi teha, võiksid abivalmis olla ning näiteks öelda, kuidas PayPal saab lasta konto 5500€ miinusesse tõmmata. Tavaliselt lendaks piiratud kasutaja peale juba esimese tehinguga (8000 AUD vastuvõtmine). Erko kasutaja puhul aga saadi see raha kahes jaos välja kanda ning järgmine päev veel 8000 AUD peale reversal teha. Eelmine leht väitsid, et sul on 1300+ tehingut. Räägi, kuidas PayPali konto limiidi tõstmine käib. Uue (oletame, et võõra nimega) krediitkaardiga on see teostatav? Ma ei saa näiteks endal raha välja võtmise limiiti tõsta (500€ päevas). Raha vastuvõtmise limiiti lubab tõsta, aga ei hakka seda protseduuri lõpuni tegema. Default value 2500€ aastas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.06.2015 00:29:28 vasta tsitaadiga

Ega kõik mu jutt ei puudutanud sind ja tunnista, et panid mitme asjaga puusse ka.Mul oli vist ebay mingi 2500$ kuulimiit vanasti kui see oli mulle tähtis oli ja siis ebay teavitas, et see sõltub sinu müükide arvust, staazist ja feedbackist ja mitu krediitkaarti on ka pluss kui tahad kõrgemaid limiite.Need olid vanasti põhilised ja saad ka paluda neil tõsta ja nad võivad seda teha.Riik kus sa oled registreeritud oli ka vanasti näitaja.
Ma kirjutasin sinu esitatud faktide põhjal ja kui hiljem muudad/lisad siis see ju hoopis teine teema.Ma pole selgeltnägija.

Kui sa kirjutad paypali kasutajatunnusest mida pole olemas, siis mina pole süüdi.
Isegi siin eestis on inimesi kes tegelevad võõraste paypal kontode pealt raha ülekandmisega ehk siis see paypal turvalisus pole naljaasi.
Niipalju kui mina tean teevad nad siis oste ja kauba realiseerivad, nad pole nii lollid, et oma kontole teise panka raha üle kanda ja vahele jääda.

Praegu ei leidnud ebayst üldse limiite üles, äkki on kaotatud ja paypal ütleb, et 10000$ või 8000€ on päevalimiit ja see ei paista sõltuvat millestki.

For security reasons, there are initial limits on the amount of money you can withdraw from your PayPal account each month. Until you complete the steps to remove the limit, you may only be able to withdraw $500.00 per month. The start of a month is determined by when the PayPal account was opened (for example, May 15 to June 15).
You can lift this limit by linking and confirming your bank account or verifying your credit or debit card information.

Here's how you can view and lift your withdrawal limit.
Log in to your PayPal account.
Click View Limits near your name on your Account Overview.
To lift your withdrawal limit, click Lift Limit.

Kui sul seal paypalis pole limiite siis ongi vist 8000€ päevas.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 05.06.2015 00:49:37 vasta tsitaadiga

soodent, foorumisse kogu info kirjutamine läheb pikaks (nagu näha). Loomulikult olen teinud vigu. Muidu poleks siin PayPali turvalisuse üle arutamas. Kirjutasin kasutajatunusest üldiselt, mitte PayPalist konkreetselt. Tean väga hästi, et e-mail töötab seal kasutajatunnusena (ideeliselt on see siiski olemas).

Tean, et ka Eestis skeemitatakse. Kuidas asjad toimivad, pole uurinud. Muidu PayPalis saab suht suvalise nimega konto siduda näiteks SEB virtuaalkaardiga.

Rääkides sellest Ergo juhtumist, siis kuhugi peavad nad selle raha ju välja kandma. Trust Pay jätab tunde, et võib isegi tankisti deebetkaardile minna.

PayPalis on mul väljavõtmise limiit 500€ kuus ning ta ei paku võimalust seda suurendada. Suurendada laseb ta ainult kontole laekuva raha limiiiti (2500€ aastas). See on huvitav. Muidu leidsin sama info limiitide kohta üles.

Arvestades seda, kui suur PayPal on, leidub netis väga vähe kasulikku infot.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.06.2015 01:44:48 vasta tsitaadiga

Kas paypali kontol sinu nime juures kuskil need limiidid, mul pole midagi limiitidest kirjas kontol.
Äkki saad screenshoti teha, et näeks kus need kirjas paypalis.

Kas selline pilt nagu siin teemas?
https://www.paypal-community.com/t5/About-Payments/Verified-CC-but-receive-limit-did-t-lifted/td-p/847465

Kas sa oled verified või unverified?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 11:22:50 vasta tsitaadiga

Niihh, kui ma tahan müüjale toote kohta küsimuse esitada siis küsitakse minu käest your item nr-i , kas selleks on..antud aadressist 231554724677 või see item35e9.... http://www.ebay.com/itm/New-SONY-UK-Russian-RU-letters-keyboard-For-vaio-SVT1311X1RS-SVT1311M1RS-/231554724677?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e9bcb345 ... icon_redface.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 11:25:19 vasta tsitaadiga

green, 231554724677 icon_wink.gif
Kommentaarid: 702 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 559
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 11:28:21 vasta tsitaadiga

Viskad toote lingi kirja sisse icon_rolleyes.gif
Ja kui mitmele mudelile, siis kirjutad mudeli nimetuse.....ma ei tea küsimust

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:16:43 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
PayPal...
...saatja PAYPAL ja tegelikult on see mingi petuskeem.Tegelik paypal.com logimine midagi sellist ei teata.
On keegi Verify Now kaudu email all sisse läinud?Huvitav oleks teada, sest mõnedel siin müstiliselt kontod kaaperdatud, kusagilt peavad passwordi saama.

Lühidalt - mida tähendab "saatja PAYPAL"? Mulle ka tulevad pidevalt kirjad väidetavalt PayPalist, näiteks paar viimast meili kujul "PayPal (paypal@service.intl.com)" või "Paypal Service (ccpp1service@outlook.com)"
Sellest on siin juba pikalt arutatud hiljuti - kuigi saatja nimeks on PayPal, ei tähenda see automaatselt, et saatja ongi PayPal. Vaadake ikka saatja meiliaadressi, igasugune saatja aadress, mis ei ole kujul @paypal.com, peaks kupli all häirekella tööle panema.

beljo91 kirjutas:
Loodan, et on õige koht suhteliselt rumala küsimuse esitamiseks.
Kui ma tahan ebay.co.uk paar asja maha müüa ja saan müüdud.
Kuidas käib paki saatmine ja mis on umbes selle kuluks? Niipalju kui ma netist leidsin nägin suuri summasid kuigi paljud müüjad ebays/amazonis pakuvad paarikümne eurose toote puhul veel lisaks tasuta transat?
Pakk/pakid oleksid mõõtudelt suhteliselt väikesed ja kaaluksid ~1kg.

saatmist uuri Eesti Postist. Tasuta transa ebays on "hiinlaste" teema. Kuidas nad suudavad näiteks 1€ tootele tasuta transat pakkuda, on tavainimesele Euroopast ulme. Kui Amazon pakub tasuta transat, siis on see vist ainult USA-sisene. Kui sina seda toodet ostma hakkad (siin Eestis), tuleb alati transport lisaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:27:26 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Vaadake ikka saatja meiliaadressi, igasugune saatja aadress, mis ei ole kujul @paypal.com, peaks kupli all häirekella tööle panema.

Ka aadress ei ole mingi näitaja, saatja aadressiks võib ju samuti kirjutada mida iganes, kasvõi sellesama @paypal.com. Tegelikult võib saatja aadressi lausa kirjutamata jätta, olulised on vaid ümbrikul (mis liigub kirjast eraldi ja paraku kirja kohalejõudmisel eemaldatakse/kustutakse) olevad aadressid ja ka seal võib saatja aadressiks olla misiganes, peaasi, et aadressi moodi välja näeb.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:29:18 vasta tsitaadiga

saada mulle (p--s at väljavaade inglise keeles com) midagi aadressilt "@paypal.com"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:35:44 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
saada mulle (p--s at väljavaade inglise keeles com) midagi aadressilt "@paypal.com"

PHP näitel: http://php.net/manual/en/function.mail.php

Keri example 2'ni ja vaata, kui lihtne on from'i kirjutada headerisse. Vahet pole, kust meil tegelikult tuleb.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:40:41 vasta tsitaadiga

Mõnda aega tagasi igatahes veel toimis (ka seesama @paypal.com), saatsid ümbriku (--mail-from --mail-rcpt) teele ja siis suvalise kirja takkajärgi. Õnneks minu konkreetne SMTP teenusepakkuja on momendil sellise võimaluse kinni keeranud, vähemalt enamlevinud aadressidel (ka @paypal.com näiteks). Ehk siis saatmisel kontrollitakse mingil määral saatja aadressi. Paraku kõik teenusepakkujad seda teed läinud pole. Seega kui vaja oleks, leiaks võimaluse üsna lihtsalt, õnneks vaja pole.

E:
Vaatsin valesti, pole midagi kinni keeratud, saab saata küll, mul endal oli midagi välja lülitatud.
 


viimati muutis A.S. 05.06.2015 13:47:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:46:17 vasta tsitaadiga

Kusagil me juba vaidlesime sellel teemal ja lasin endale ka saata siit võltsitud adrega kirja. Funkas perfektselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2015 13:58:51 vasta tsitaadiga

Nii ta oli (tuli meelde), sa vist ei olnud ainuke icon_smile.gif . Keegi sai veel meili "presidendikantseleist"... Mis oleks kõige "ideaalilähedasem" tunnus, et kiri ka tegelikult PayPalilt? Pöördumine kirjas ees- ja perenimega?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 703, 704, 705  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.