Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 23:02:28 vasta tsitaadiga

Tanel, sa oled kaalus kõvasti juurde võtnud icon_lol.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.06.2015 23:07:08 vasta tsitaadiga

pole pildil viga midagi, näeb kena välja. eelmiste osadega ei anna võrreldagi. ning seeria trumpkaardiks on niikuinii alati sisu olnud

"CGI" icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.06.2015 23:11:33 vasta tsitaadiga

Asi pole ainutl selles, et mäng on tänapäeva standardite järgi tsipa kole. Selle kannatab ära kui hea mäng on. Aga nende mootor on nii kohutavalt puine (clunky). Puhtalt treilerit vaadates tundsin ma ennast kohe kohmakalt:)
Ja paraku ei mäletama ka, et Bethesda storytelling ning maailma kujundamine midagi ootmist väärt oleks. See treiler ütleb küll, et panevad puhtalt nostalgia ja brändi pealt edasi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 03.06.2015 23:17:17 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kiire ülevaade sellele reveal videole

Pole nõus väitega et graafika Fallout 3 tasemel. Aeg on nii Fallout 3 kui New Vegasega töö teinud (vanad mängud ka juba). Fallout 4 tundub selgelt ilusam kui eelmised seeria mängud.

Endale tundub graafika selline OK. Nati parem kui Skyrim, kuid žanri parimatele jääb alla. Pole hullu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 23:20:09 vasta tsitaadiga

NV'd sai rõvedas koguses mängitud ja jääb nüüd uut osa ootama icon_cool.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 00:16:05 vasta tsitaadiga

tomhai kirjutas:
Asi pole ainutl selles, et mäng on tänapäeva standardite järgi tsipa kole. Selle kannatab ära kui hea mäng on. Aga nende mootor on nii kohutavalt puine (clunky). Puhtalt treilerit vaadates tundsin ma ennast kohe kohmakalt:)
Ja paraku ei mäletama ka, et Bethesda storytelling ning maailma kujundamine midagi ootmist väärt oleks. See treiler ütleb küll, et panevad puhtalt nostalgia ja brändi pealt edasi.


fallout3 mängisid kui tuli?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 00:39:10 vasta tsitaadiga

Online plz ja mikromaksega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 01:56:24 vasta tsitaadiga

Esimene Bethesda trailer Oblivionist alates, mis muljet ei avaldanud ja külmaks jättis. Graafika on talutav, aga animatsioonid ja combat on kindlalt sama jubedad nagu eelmistes mängudeski. Üldine areng tundub olevat suhteliselt minimaalne. Kohati tekkis isegi tunne nagu viibiks ikka veel aastas 2008...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 03:25:29 vasta tsitaadiga

dstar, sama tunne, aga noh loodan, et E3-l saan mängida seda icon_biggrin.gif gameplay oli siiski, mis F3 nii populaarseks tegi. Kui nad graafika suht samana hoiavad siis ehk mängumaailm ise on metsikult suur. Lootus sureb viimasena icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 06:37:53 vasta tsitaadiga

Revilo kirjutas:
firemark kirjutas:
Ma loodan,et sisu jääb pingeliseks kuni lõpuni, New Vegasest sai koblakas ette kui lõpuks jõudsin sihtkohta


+1 Minuarust probleem oli selles, et mäng oli liiga kerge ja plasma riflei võis saada 15 minutiga. Story oli hea aga mäng rushiti ja immersion kannatas. Ma tapsin Housei suht kiiresti ära ja isu oli otsas.
Nüüd küll harva mängin uuesti seda aga Fallout 3 kvaliteedini see ei jõudnud icon_sad.gif .


Kui mängid esimest korda siis ei saa plasma riflet 15 minutiga rääkimata sellest, et alguses ei saa sa sellele piisavalt ammot. Samuti pole mäng päris pikalt niiväga kerge kui mängid very hard ja hardcore ja kogenud mängja ei tohikski alla selle mängida.
See aga ongi Bethesda tehtud nii ES kui Fallout seeria võlu, et kui mängid esimest korda on kõik alles uus ja mõned asjad rasked, teist korda juba oled kõvasti targem ning kõik on lihtsam ja kui oled juba suht master ning tead kus kõik hea nänn on siis saad ruttu kapiks ja mäng on jälle hoopis teistmoodi. Erinevalt paljudest teistest rollikatest kus mängja surutakse raamidesse saavad need mängud olla erinevad olenevalt sellest kui teadlik sa asjadest oled.

Fallout 3 oli jahh selles mõttes hea, et stoori oli grandioossem ja mängitud oli sama teema peale mis 1's ja 2'es ehk siis GECK'i saamine. Samas erinevalt NV'st oli enamus kaarti igav, kapid vastased ilmusid kohtadesse olenevalt levelist ja selleks, et mängust üldse mingit mõnu tunda tuli -100% vähem XP mod peale panna - muidu kõmmutasid suvaliste super mutantide pealt endale max leveli. NV's oli kohad toredamad, ise relvade, laskemoona jne. meisterdamine tore, vajadus süüa, juua ja magada jne. NV tundus lihtsalt palju rohkem nigu elavam.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 09:16:23 vasta tsitaadiga

Minul jäigi pooleli 3 osa ja kuidagi pole isu edasi teha. Ma ei tea, kuidagi väga tühi ja üksluine tundus maailm ja missionid olid ka sellised, mine punktist (a) punkti (b ) too see ära, tegelased olid ka sellised ühesugused. Mininukega oli ainuke lõbu neid suuri kolle tappa icon_smile.gif Ei tekinud sellist maailmalõpu tunnet, pigem frustratsioon mängimisel. Mass Effect ja Stalker olid minule palju huvitavamad, kui FO3 võrrelda isiklikke maitse eelistusi. Võibolla kolasin ma liiga palju FO3 maailmas ringi, et stuffi ja leveldada, enne tuli tüdimus peale. Maitse asi , ärge mind maha tehke.

viimati muutis Meshboy28 04.06.2015 10:03:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 09:20:24 vasta tsitaadiga

inimesed, tegemist on RPG mänguga - kõige olulisemad komponendid on story ja gameplay. Pixlite lugemine jätke call of duty pärusmaale.

Läbi aegade parimaid RPGsid on MUD ja keegi ei kraaksunud graafika üle.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 10:20:17 vasta tsitaadiga

preorder 59.99€ http://store.steampowered.com/app/377160/
+ 10€ per dlc, neid 5tk ilmselt tuleb aastaga.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.06.2015 10:35:23 vasta tsitaadiga

Parem oodata GOTY edition kui hiljem kalleid DLCsid taga ajada..Bethesda.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 04.06.2015 10:45:11 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tuleb vähemalt sama hea kui New Vegas, muu polegi nagu eriti oluline.
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.06.2015 12:57:12 vasta tsitaadiga

Natuke huvitavat lugemist : Is this old Fallout 4 leak true?

* The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 04.06.2015 17:08:54 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Natuke huvitavat lugemist : Is this old Fallout 4 leak true?

* The map of Fallout 4 is about three times the size of Skyrim.


Sauce: https://www.reddit.com/r/Fallout/comments/38dd29/the_fake_employee_leaker_from_last_year/

Seems legit, kuid arvan, et nii xbox360/ps3 kui ka classic view on scrapitud.


Tõsi, graafika on aegunud ja animatsioonid on endiselt puised. Mis võib vihjata, et see "new engine from the ground up" on samasugune BS nagu oli väide ka Skyrim puhul. Parem igatahes kui näidatakse mängu selliselt nagu ta ka tegelikult olema hakkab, mitte nagu mõne muu kompanii lubadused. Isiklikult eelistan sellist varianti rohkem. Pigem lepin ausa "koleda" graafikaga kui downgradega.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 04.06.2015 17:25:20 vasta tsitaadiga

Selle aasta number on siis "4"? (Fallout 4 ja ka Doom 4, äkki) icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 17:25:45 vasta tsitaadiga

deus ex 4 võiks ka tulla
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 18:08:09 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
deus ex 4 võiks ka tulla


ot:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=641735
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 18:32:57 vasta tsitaadiga

#nopreorders rofl.gif doh.gif shocking.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2015 18:58:10 vasta tsitaadiga

tomhai kirjutas:
Asi pole ainutl selles, et mäng on tänapäeva standardite järgi tsipa kole. Selle kannatab ära kui hea mäng on. Aga nende mootor on nii kohutavalt puine (clunky). Puhtalt treilerit vaadates tundsin ma ennast kohe kohmakalt:)
Ja paraku ei mäletama ka, et Bethesda storytelling ning maailma kujundamine midagi ootmist väärt oleks. See treiler ütleb küll, et panevad puhtalt nostalgia ja brändi pealt edasi.

See oli ka mul esimene mõte, hea et tuleb aga loodetavasti mitte selline kohmakas nagu FO3 icon_razz1.gif
Graafika ei häiri kui muidu hea mäng.

Miks pole veel Fallout 6 preorderit ei mõista ainult
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 06.06.2015 00:37:29 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

Kui mängid esimest korda siis ei saa plasma riflet 15 minutiga rääkimata sellest, et alguses ei saa sa sellele piisavalt ammot. Samuti pole mäng päris pikalt niiväga kerge kui mängid very hard ja hardcore ja kogenud mängja ei tohikski alla selle mängida...


No okei, 15 minutit oli mõeldud piltlikult mitte päriselt - Niptonis. Üleüldiselt New Vegas on palju rikkalikum kui Fallout 3. Kas ma mängisin hardi või very hardiga seda ma enam ei mäleta aga ma ei usu, et see väga radikaalselt muudab kogemust. Ei mõlemad on head mängud aga minumeelest Fallout 3 oli raskem ja maailm vaesem ning kuidagi atmosfäär oli parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 02:45:46 vasta tsitaadiga

graafika sama nagu fallout3's??? tule jumal appi, mida tarbinud, et sellist juttu tuleb. f3 oli küll omal ajal väga hea pildiga mäng, kuid no enne kui selliseid võrdlusi teha peaks ikka natuke rohkem oma mälu värskendama.
video põhjal tundub mäng graafiliselt täpselt piisavalt hea, ausalt öeldes viimasel ajal paljude kõrgeima kategooria pc mängudega ongi juba nii olnud, et parem graafika oleks suhteliselt teisejärguline improvement võrreldes mõne teise olulise aspektiga.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 06.06.2015 08:35:09 vasta tsitaadiga

No krt. Yks vilets CoD tuleb meelde, kus esimese koera pildi peale kõik peast lolliks läksid ja teineteist sõimasid. Gameplayd on ikka näidatud, et graafika yle vaidlete. Või eksin?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 06.06.2015 08:43:09 vasta tsitaadiga

gayd arutlevad ikka sädeleva üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2015 09:52:56 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
No krt. Yks vilets CoD tuleb meelde, kus esimese koera pildi peale kõik peast lolliks läksid ja teineteist sõimasid. Gameplayd on ikka näidatud, et graafika yle vaidlete. Või eksin?


Tegu on Bethesda mänguga Gamebryo mootoril. Mida uut see gameplay video peaks näitama, mida pole viimase kümnendi jooksul nähtud?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 06.06.2015 10:09:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
olxter kirjutas:
No krt. Yks vilets CoD tuleb meelde, kus esimese koera pildi peale kõik peast lolliks läksid ja teineteist sõimasid. Gameplayd on ikka näidatud, et graafika yle vaidlete. Või eksin?


Tegu on Bethesda mänguga Gamebryo mootoril. Mida uut see gameplay video peaks näitama, mida pole viimase kümnendi jooksul nähtud?
ei tea arvata ja ei koti ka eriti. Bethesda pole mind eriti kunagi silmailuga lummanud. Pigem keskkonnaga. Kuigi vaadates seda, mida selle mootoriga moderid teha saavad, siis võiksid devid ka vähe rohkem pingutada. Aga konsoolikotletide pärast peab niikuinii lõivu maksta. Kujutab keegi ette nt arma3e, kui selle esimene kuu oleks xboxi exkussiiv olud?

Minu postitus oli aga parastav näpuga näitamine neile valvespetsidele, kes alati esimese teaseri peale üksteisele sitta näkku hakkavad loopima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.06.2015 08:50:21 vasta tsitaadiga

Eelmise puhul graafika ei häirinud. Vähemalt on lootust 1440p kõik max mängida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 14:25:18 vasta tsitaadiga

Ei ole ühtegi fallouti mängu graafika pärast mänginud. Võiks varsti välja tulla icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 14:46:32 vasta tsitaadiga

Pmst jah, kui on graafika kesine, siis peab olema kindlasti hästi optimiseeritud(graafika kvaliteet vastavuses nõutava rauaga). Muidugi, mis on üldiselt hea graafika on maitse asi jälle. Fallout 3 näiteks meeldis mulle rohkem, kui Vegas, samas viimasel oli parem mängu mehaanika.
Tundub, et mäng on juba omajagu aega arenduses olnud, seega reaalne release võib suht kiirelt tulla. Elame näeme... .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 07.06.2015 15:04:07 vasta tsitaadiga

Mind ei huvita ka eriti graafika aga nextgen võiks olla füüsika mõttes - pommidega võiks uksi saada lahti lõhata, suht kõik asjad võiks katki minna. Lisaks võiks olla mitmed character modelid võimalikud - tüsedad, kõhnad, ühe käega jne. Skyrimis sai vist stretchida su keha aga see oli ka kõik ning falloutis olid kõik ühe mõõdu järgi, väljaarvatud lapsed.
Offtopic: Xcom 2 tuleb PC only just selle pärast, et fokuseerida destructable enviromentile ja random map generationile ehk on siis mida oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.06.2015 13:50:39 vasta tsitaadiga

Kuhu nad selle stooriga lähevad? Mingi üksikute indiviidide BS nagu vegases v6i läheb edasi pärast seda vee puhastust? Saab näha kuidas maa ja inimesed taastuvad.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 14:59:31 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kuhu nad selle stooriga lähevad? Mingi üksikute indiviidide BS nagu vegases v6i läheb edasi pärast seda vee puhastust? Saab näha kuidas maa ja inimesed taastuvad.


Ma keerutan kohe oma kristallkuuli ja vaatan selle nädala Bingonumbritele lisaks ka mis uues Falloutis toimub.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 08.06.2015 21:38:53 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kuhu nad selle stooriga lähevad? Mingi üksikute indiviidide BS nagu vegases v6i läheb edasi pärast seda vee puhastust? Saab näha kuidas maa ja inimesed taastuvad.


Tuleb väga eepiline lugu:
Üllatuslikult avastad end kuskilt keldrist (võimalik, et vangina - betasheda ikkagi); Sealt välja pääsedes saad teada, et maailm on hävimas ning ainult sina saad selle päästa;
Asud maailma päästma abiks suunavad nooled ja random fetch missioonid. Õnneks on level scaling, seega saad eeltoodud missioonidele keskenduda.
Lõpuks võidad kurjuse ja tulevad marsihelide taustal lõputiitrid.

("üksikute indiviidide BS" ehk must huumor; kannapöörded; iseloomuga karakterid/fraktsioonid - seda jama ei tule.)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.06.2015 02:30:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 09:27:50 vasta tsitaadiga

E3'l näeb ka gameplayd! thumbs_up.gif
http://i.imgur.com/3QnZX8Z.jpg
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 07:10:04 vasta tsitaadiga


Link


Päris hea oli E3 esitlus.
Mängu release date 10.11.2015!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 08:08:37 vasta tsitaadiga

Et siis november 15 ? icon_biggrin.gif
omg icon_eek.gif icon_eek.gif icon_cool.gif icon_cool.gif


ja

http://www.gamespot.com/articles/real-life-fallout-4-pip-boy-debuted-at-e3-2015-ava/1100-6428089/

ja


Link

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr


viimati muutis Velociraptor 15.06.2015 08:14:50, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.06.2015 08:10:39 vasta tsitaadiga

Unustage ära, et novembris tuleb ... Kui palju kordi on nendele mängudele delay tehtud mis on E3l näidatud ja release date antud. Iga aasta ja rahval on nagu lamba mälu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 08:37:30 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Unustage ära, et novembris tuleb ... Kui palju kordi on nendele mängudele delay tehtud mis on E3l näidatud ja release date antud. Iga aasta ja rahval on nagu lamba mälu.


Milline Bethesda mäng on edasi lükatud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 09:13:49 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Unustage ära, et novembris tuleb ... Kui palju kordi on nendele mängudele delay tehtud mis on E3l näidatud ja release date antud. Iga aasta ja rahval on nagu lamba mälu.

Ei usu küll, et edasi lükatakse seda mängu, tundub et asi suht valmis ja tehakse nö viimast viimistlust.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.06.2015 09:17:17 vasta tsitaadiga

Pigem tuleb siis dets alguses, kui tuleb. Kui selleks ajaks ei jõua lükatakse 3 kuud edasi. Muidugi see pole ju päris mainstream mäng, nii et mine tea.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 10:32:12 vasta tsitaadiga

norm
Spoiler Spoiler Spoiler


e: mingi armor building värk vast sees kah
Link

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.


viimati muutis kala1 15.06.2015 11:21:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 11:21:32 vasta tsitaadiga

http://www.gamersyde.com/news_e3_fallout_4_new_screens-16641_en.html
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2015 11:25:41 vasta tsitaadiga

Täiesti hull mäng - saad ehitada üles terveid asundusi, disainida neile põllumajandus-, elektri- ja kaitsesüsteeme ja lõpuks panna tööle ka asundustevaheline kaubandussüsteem karavanide näol icon_eek.gif

Ma näen juba ette, et inimesed hakkavad sellesse mängu matma sadu, kui mitte tuhandeid tunde, eriti kui mod'id ka peale tulema hakkavad...

Graafika on küll 2x Xbox 360 tasemel 6x asemel, aga who cares, see crafting/building süsteem tekitab inimestes suurema sõltuvuse kui Jet icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 11:43:49 vasta tsitaadiga

Üsna korralik pressikonverents oli. Uus proper gameplay nägi väga sarnane eelmisele osale välja kuid vennad on TOHUTULT aega matnud siia icon_biggrin.gif Alustasid kohe peale Fallout 3-e sellega.
Sain Dolby Theatherist laheda Fallout meene ka veel boonuseks thumbs_up.gif
Ülikõva ikka, 3h seisin põletava päikese käes fänni oote järjekorras aga sain Bethesda pressikale ligi ja mingi MEGA koha veel lisaks icon_lol.gif
Hiljem viskan mõned videod ka üles icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 12:05:26 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.06.2015 12:10:12 vasta tsitaadiga

Codiga samal ajal, hea idee
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 12:23:53 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Codiga samal ajal, hea idee

Täiesti erinevad mängud erineva fanbase'ga, ei näe kuidas need seotud on
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.