Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 25.05.2015 22:57:45 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Loen siin seda teemat ja olen tõesti rahul, et pole selle firma klient juba .... ligi 6 aastat. Sellest hoolimata leian neilt järjepidevalt pakkumisi e-maili pealt ja on pea igal aastal helistanud. Olen siis ära öelnud, et sellest firmast ei taha midagi enam kuulda.
Täna tuli spam mitme juriidilise isiku aadressi peale, mis olid avaldatud ainult Äriregistrile. Polnud algusega info@, seega hea tuvastada spamereid, kes ostsid need andmeid otse riigilt või mõnelt vahendajalt(Krediidiinfo). Enamus tuli juriidilistele isikutele, kes pole kunagi Elisa kliendiks olnud ehk oma kliendibaasist nad neid aadresse ei saanud leida.
Vastik firma, keda vihkan siiani kehva mobiilse interneti teenuse pärast ja nüüd pean ka rämpsu nägema. tagasiside@elisa.ee
tsitaat:
Hea ettevõtja!

Võta uus nutitelefon Elisast veel enne suve algust, sest kuni mai lõpuni saad superhinnaga Samsungi äriklassitelefoni
[/quote]


Aga ole siis õnnelik, kus iganes EMTvõi Tele2 sa oled ja maksad kallist hinda,eriti EMT , kus pole mitte ühtegi mõistliku paketti tavakasutaja jaoks.
Minul toimib kõik Elisaga juba üle 15a ,seni pole ühtegi probl. esinenud
ei netiga ega kõnedega.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.05.2015 01:36:10 vasta tsitaadiga

Elisaga ongi alati see teema olnud, et kõik on hea ja tasub pruukida kui ühtegi probleemi pole ja kõigega rahul oled. Kui probleemid tekivad või oleks soov midagi muud teisiti teha siis oled oma probleemiga üksi. Eks sellega tuleb ka arvestada aga lihtsalt kahju, et meie väikses riigis pole piisavalt konkureerivaid m-interneti pakkujaid kes Elisat (ja ka teisi) motiveeriks paremat teenust pakkuma.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.05.2015 08:20:39 vasta tsitaadiga

Elisa suunas - ja ka teiste ISP-de suunas - turtsuma tasub hakata alles pärast seda kui endal on kodutööd ikka kenasti tehtud.
Ehk siis õige sageduse valik, vajadusel õige sageduse, vajaliku võimendusega, antenn, Tihti ka mitte üks vaid kaks antenni jms. oluline tegevus. Sama nagu Soome-TV vaatamisega, kui endal tööd tegemata, siis Soome-TV "eetripilti" ei näe ja kogu moos.

Igatahes ZEN-i LTE näitab selgelt kui laisad me olla oskame ja tahame muudkui kasutada ülekoormatud 800Mhz-i, selle asemel, et kasutada sagedust 1800MHz-i või 2600Mhz-i mis töötav sagedus on.

Näitena, esimene pilt 1800MHz-i ZEN LTE ja teine pilt 800MHz-i ZEN LTE:
1.
2.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 26.05.2015 11:15:07 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Elisaga ongi alati see teema olnud, et kõik on hea ja tasub pruukida kui ühtegi probleemi pole ja kõigega rahul oled. Kui probleemid tekivad või oleks soov midagi muud teisiti teha siis oled oma probleemiga üksi. Eks sellega tuleb ka arvestada aga lihtsalt kahju, et meie väikses riigis pole piisavalt konkureerivaid m-interneti pakkujaid kes Elisat (ja ka teisi) motiveeriks paremat teenust pakkuma.


Teenusepakkujad pakuvad konkurentsi osas seda, mida kliendid ostavad.
Nii hästi nagu klient soovib ja maksab.

Ehk ma ei süüdistaks vaid teenusepakkujaid saadavas kaubas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.05.2015 11:36:54 vasta tsitaadiga

Noh ega päris üksikklient ei saa dikteerida, mida Elisa pakub ja kliendimass on kokkuvõttes üks ääretult rumal elukas. Elisa võidabki praegu sellega, et pakutakse nii vähe kui võimalik aga siiski piisavalt, et teiste operaatorite seast välja paista. Oleks siin suurem konkurents, siis pakuks Elisa ka paremat teenust kuna kliendimassid vajuksid nende juurest muidu minema.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alan1
HV vaatleja
alan1

liitunud: 31.03.2006




sõnum 26.05.2015 14:25:55 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, mu vana telefon on htc m7, käisin õppusel siil, telefon oli grip kotis ja sai kuskilt niiskust ja sisse ei lülita, võtsin uue telefoni Galaxy S6 kuna ise samsunge ei poolda mõtlesin selle telo prooviks võtta, kui m7-ga oli 3,5g väga stabiilne, siis s6'ga on paljud kohad kus mul vana telefonis stabiilne oli, on s6-ga "pime ala" et isegi smsi ei saa saata. Milles võib asi olla?
Elisa vennad arvasid et kaantes asi, võtsin ära, vb natuke paranes aga see pole ka õoge, kuna endale htc meeödis siis vb peaksin m9-a võtma aga sellele telole midagi suurt uut asja ei tulnudki

_________________
Everything is possible!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2015 14:56:55 vasta tsitaadiga

alan1, olen seda ka ise kohanud, et kehva levi puhul on telefonide võimekus erinev ja nii ongi, et ühega töötab ja teisega mitte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alan1
HV vaatleja
alan1

liitunud: 31.03.2006




sõnum 26.05.2015 16:28:23 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
alan1, olen seda ka ise kohanud, et kehva levi puhul on telefonide võimekus erinev ja nii ongi, et ühega töötab ja teisega mitte.

elisas suudeti nii palju öelda et võtke 4g aga aru ei saadud et 3,5 töötas ka piisavalt hästi, milleks mulle see 4g kui mul oli 3,5 piisavalt kiire ja maht piiramatu

_________________
Everything is possible!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2015 17:01:21 vasta tsitaadiga

enam ei tööta ju doh.gif
lahendus pakuti ka välja, võta 4G icon_cool.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alan1
HV vaatleja
alan1

liitunud: 31.03.2006




sõnum 26.05.2015 17:09:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
enam ei tööta ju doh.gif
lahendus pakuti ka välja, võta 4G icon_cool.gif

siiski tahtsin teada kas asi on telefonis või mitte, sest ma maksan teenuse eest
mida ma uues telefonis kasutada ei saa, vahe telefonidel on kaks aastat, ja 4g tugi oli m7-el ka olemas, minujaoks mõistmatu miks nii on lihtsalt, ei taha lambist neti eest 20 välja käia et suurem maht on ma ei tea kunagi palju vaja võib minna, arvutiga ma netti ei ühenda muidugi aga 4g on minumeelest siiani liiga kirves

_________________
Everything is possible!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2015 17:42:57 vasta tsitaadiga

Aga kas oled jälginud, palju sa reaalselt netti tarbid? Kui kasutaksid seda koduse neti asemel, siis saaksin aru et piiramatu maht on tõsine argument kuna isegi juhul kui seda enamasti vaja ei lähe, on hea kui ei pea põdema juhul kui on vaja midagi suuremat alla laadida. Aga telefonis ma ei kujuta ette mida tegema peaks, et maht väga suureks läheks. Mul on EMT mobiilse elu paketis telefoni ja tahvli peale kokku 5GB. Reaalselt olen vist kõige rohkem kuus 3GB suutnud ära kasutada, enamasti on see number veel väiksem. Ehk siis telefoni puhul mind väga ei kotiks, kui maht piiramatu pole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alan1
HV vaatleja
alan1

liitunud: 31.03.2006




sõnum 26.05.2015 18:57:18 vasta tsitaadiga

Kuna vana telo surnud ei saa ma tagant järgi vaadata kui palju kasutan kuna ei kottinud samamoodi kuna hirmu ei olnud icon_biggrin.gif nüüd on lihtsalt nett olematu, naisel on zeni kaart ja 3,5g jookseb ilusti, telefon on galaxy s5
_________________
Everything is possible!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2015 19:44:23 vasta tsitaadiga

No vaata siis viimaste arvete pealt, palju tarbinud oled. Maht on seal ikka kirjas kuigi mahupõhiselt ei arveldata. Arved saad kätte iseteenindusest, kui need sul muul kujul alles pole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 11:54:30 vasta tsitaadiga

alan1 kirjutas:
Kuna vana telo surnud ei saa ma tagant järgi vaadata kui palju kasutan kuna ei kottinud samamoodi kuna hirmu ei olnud icon_biggrin.gif nüüd on lihtsalt nett olematu, naisel on zeni kaart ja 3,5g jookseb ilusti, telefon on galaxy s5


S6 ostsid sa kust?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alan1
HV vaatleja
alan1

liitunud: 31.03.2006




sõnum 28.05.2015 12:28:16 vasta tsitaadiga

Euronicsist(ise töötan seal), käison 4g'd testimas ja oligi stabiilne, telefonid toimivad eri sagedusel etinevalt, tuleb raha maksma hakata ikkagi icon_biggrin.gif
_________________
Everything is possible!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2015 13:03:51 vasta tsitaadiga

alan1 kirjutas:
Euronicsist(ise töötan seal), käison 4g'd testimas ja oligi stabiilne, telefonid toimivad eri sagedusel etinevalt, tuleb raha maksma hakata ikkagi icon_biggrin.gif


jurooniksis vist on isegi otse samsalt telefonid. Kuskilt meediast käis mingiaeg läbi onoffist vms ostetud telefon millel lõpuks selgus et mingi sagedus oli puudu ja see telefon pold meie turule mõeldud. Seda selletõttu et elektroonikapoed erinevalt mobiiliopekatest ostavad mingid telefonid kuskilt mujalt turult ja panevad siia müüki. Kontrollida saad seda ilmselt seadete all oleva telefoni teabe alt mingi mudeli numbri vms järgi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2015 12:57:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab palju Elisal see kuumaksuvaba neti mahupiirang on? Mingi aeg tagasi oli kirjas, et kuni nädala piletini lubati 20GB mahtu....
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubSsounds
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2015




sõnum 30.05.2015 14:09:27 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Kas keegi teab palju Elisal see kuumaksuvaba neti mahupiirang on? Mingi aeg tagasi oli kirjas, et kuni nädala piletini lubati 20GB mahtu....

tapselt ei oska ise oelda aga kuupiletiga isiklikult 70+ GB kuus kasutand ja pole piirangut nainud weel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2015 14:15:17 vasta tsitaadiga

SubSsounds kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Kas keegi teab palju Elisal see kuumaksuvaba neti mahupiirang on? Mingi aeg tagasi oli kirjas, et kuni nädala piletini lubati 20GB mahtu....

tapselt ei oska ise oelda aga kuupiletiga isiklikult 70+ GB kuus kasutand ja pole piirangut nainud weel

Tohoh! Mul hakkas Tartus näiteks juba ~300MB peal jamama, viskas koguaeg sealt kiirest võrgust välja, selle saasta peale, mis googlit ka lahti ei tee... . Levi oli korras btw.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubSsounds
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2015




sõnum 30.05.2015 14:37:31 vasta tsitaadiga

Eeldan et jutt ikka sellest https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/mint-arvutis/mint-kuumaksuvaba siis ei tohiks nagu see probleem mahus olla ...
~3h kasutust sellel pildil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.05.2015 16:52:14 vasta tsitaadiga

35.027 / 50 GB ehk 70%, päev veel jäänud ja "Kasutusmaht üle mõistliku kasutamise piiri", SMS ka juba tuli selle kohta, nagu wut icon_question.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtu000
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2014




sõnum 03.06.2015 23:10:15 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda millised win 7 64bit services peavad töötama ,et huawei e173 netipulk toimetaks.
Olen läpakal kunagi asju kinni keeranud ja ei saa nüüd toimima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2015 21:00:36 vasta tsitaadiga

https://www.google.ee/?gws_rd=ssl#safe=active&q=win7+services
leia "default" kuskilt...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2015 21:32:26 vasta tsitaadiga

telephony ja remote access connection manager, ilged ikaldused NT ajast, mis peaks olema ammu süsteemist kadunud.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2015 21:39:35 vasta tsitaadiga

Win 8.1 all neid polegi ja läpaka sisene 3.5G modem toimib. Netipulkadega pole seda läpakat ühendada proovinud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.