|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.06.2015 21:32:46
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Notificationi ikooni saab ära peita nagu teisigi ikoone kella juurest. |
Ära aja windowsi mehe elu keeruliseks
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.06.2015 22:07:35
|
|
|
Peale 10130 automaatset upgrade ütleb HP Probook 450 G2 ainult "Preparing automatic repair"
Huvitav, kuidas nad selle lõppversiooni juba vähem, kui 2 kuu pärast välja plaanivad lasta, kui isegi pmst clean-install masin täiesti kooma jookseb.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
01.06.2015 22:15:21
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Peale 10130 automaatset upgrade ütleb HP Probook 450 G2 ainult "Preparing automatic repair"
Huvitav, kuidas nad selle lõppversiooni juba vähem, kui 2 kuu pärast välja plaanivad lasta, kui isegi pmst clean-install masin täiesti kooma jookseb. |
Teevad üle tunde?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
01.06.2015 22:58:58
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Peale 10130 automaatset upgrade ütleb HP Probook 450 G2 ainult "Preparing automatic repair"
Huvitav, kuidas nad selle lõppversiooni juba vähem, kui 2 kuu pärast välja plaanivad lasta, kui isegi pmst clean-install masin täiesti kooma jookseb. |
Kuigi tavaliselt teeb tööläpakas mul esimesena uuenduse, siis seekord vedas, ning kodukast uuenes ennem a sain oma vitsad kätte, tööläpakal keelasin selle buildi installi ära. Anna teada, kui ilma puhta installita selle korda saad, oleks huvitav kuulda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
01.06.2015 23:04:10
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
 |
Äkki on tarkvaratestija ja vaja Windows 10 jaoks teste teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
02.06.2015 05:57:52
|
|
|
Selle notificationi jama pärast töötavad taustal kaks protsessi, millel pole mingitki ütlevat informatsiooni.
GWUX.EXE ja GWUXUX.EXE
Ei mõelnud notificationi enda peitmist ennist. Mõtlesin ikka konkreetselt kinni keeramist, et enam ei oleks mul siin läpakas.
Hetkel Task Manager abiks olnud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.06.2015 07:58:58
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| Tasuta kui uuendada esimese aasta jooksul, ei ole keeruline arusaada. |
ma ei ole selles nii kindel. loen iga nurga alt ja jääb õhku kahtlus ikka, et tasuta on esimene aasta kasutamist.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.06.2015 08:08:46
|
|
|
tasuta on windows kuni upgrade hetke raua(kombinatsiooni) lõppemiseni.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
02.06.2015 08:52:20
|
|
|
| mis aga kahjuks tähendab seda, et puhast installi teha ei saa. Samuti probleemide korral ei saa uuesti installida - sul ei ole keyd. Ehk siis ikkagi lähevad inimesed lõpuks üle piraakoopiatele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
02.06.2015 09:00:13
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| mis aga kahjuks tähendab seda, et puhast installi teha ei saa. Samuti probleemide korral ei saa uuesti installida - sul ei ole keyd. Ehk siis ikkagi lähevad inimesed lõpuks üle piraakoopiatele. |
Windows 10l on juba sisse ehitatud "refresh" installi võimalus.
Tee puhast installi kasvõi iga päev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
02.06.2015 09:01:26
|
|
|
| refresh jah - aga kui läheb ketas metsa näiteks?, siis on kellad- pole kuskilt refreshi teha. Ja kui juba aasta läbi, pole7/8 installist ja siis upgradest kasu enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.06.2015 09:09:06
|
|
|
| Kas kellelgi veel win10 font selline sakiline, nagu font smoothing oleks maas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
02.06.2015 09:18:45
|
|
|
Panen ka märgi maha.
Naispoole sülearvuti Win 8.1-ga pakkus ka eile seda ikooni, aga tark ei torma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.06.2015 10:19:51
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
Panen ka märgi maha.
Naispoole sülearvuti Win 8.1-ga pakkus ka eile seda ikooni, aga tark ei torma.  |
Pole ju kuskile tormata, ega ikoon sul Win10 ei ole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
02.06.2015 10:22:45
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kümnete erinevate firmade erinevate "raudadega" testmistel on kenasti näha, et kõige rohkem vastukarva käivad on siis AMD-videodraiverid ja nende hulgast veel eriti need mis on tootjate-modifikatsioond.
Näitena kasvõi Delli modifitseeritud AMD-videodraiverid ja millega siis pärast installi "Must Pilt" ees on ja muud ei midagi.
Korra nägin ka sellist versiooni kus oli "Must Pilt" ja sellel liikuv hiire kursor, kogu lugu. |
Pakub mullegi Windows 10 installi, aga nagu näha, siis pole vaja tormata. Isegi win 7 probleeme ja videodraiverid ei sobi Käis mitmeid kordi garantiis ja ikka videodraiverid jebivad ja arvuti jookseb lambist kokku ning teeb restarti
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.06.2015 10:36:49
|
|
|
davidco, järelikult oled Win-i pekki keeranud ja pead tegema reinstalli, mitte videot süüdistama.
Lisaks kannatab uurida, kas mobo ja Video üldse on mõeldud koos töötama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
02.06.2015 11:53:52
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Kümnete erinevate firmade erinevate "raudadega" testmistel on kenasti näha, et kõige rohkem vastukarva käivad on siis AMD-videodraiverid ja nende hulgast veel eriti need mis on tootjate-modifikatsioond.
Näitena kasvõi Delli modifitseeritud AMD-videodraiverid ja millega siis pärast installi "Must Pilt" ees on ja muud ei midagi.
Korra nägin ka sellist versiooni kus oli "Must Pilt" ja sellel liikuv hiire kursor, kogu lugu. |
Pakub mullegi Windows 10 installi, aga nagu näha, siis pole vaja tormata. Isegi win 7 probleeme ja videodraiverid ei sobi Käis mitmeid kordi garantiis ja ikka videodraiverid jebivad ja arvuti jookseb lambist kokku ning teeb restarti |
kas te ikka loete ka mis seal kirjas on? just nimelt ei paku installi.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.06.2015 16:04:36
|
|
|
| Kui 10130 on nii katki, et pilti enamusel ette ei tule, siis kuidas nende parandusteni update kaudu jõudma peaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
02.06.2015 16:06:17
|
|
|
| Pole ühtegi probleemi 10130-ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.06.2015 16:28:02
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| Pole ühtegi probleemi 10130-ga |
x2
jookseb mingi vanema Delli peal E4300
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.06.2015 16:51:19
|
|
|
olafsand, pmst on workarounde. SP3 peal kannatab kasutada nt. vana 8.1 bootloaderit, masinale endale mitu korda restti tehes viiakse vana versiooni peale tagasi jne. Lähiajal peaks jõudma build 10134 mis peaks lahendama need mured.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.06.2015 16:55:24
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| refresh jah - aga kui läheb ketas metsa näiteks?, siis on kellad- pole kuskilt refreshi teha. Ja kui juba aasta läbi, pole7/8 installist ja siis upgradest kasu enam. |
Seda küll... Siiski see upgrade on tasuta ning eks sellised tasuta pakkumised olegi mõnes mõttes kiiksuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
02.06.2015 16:55:43
|
|
|
Proovisin igatpidi asja eile korda saada, aga ei miskit 10130 läks Win10 USB pulgalt bootides aina hullemaks. Lõpuks ainult clean install aitas ja panin lõpptulemusena hoopis win7 masinale peale, ei viitsinud jännata pooliku tootega rohkem.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
02.06.2015 17:11:45
|
|
|
Mis me nüüd imestame siin, et testiversioonis on bug'id sees või?
Endal senimaani kõik asjad töötanud, ainult uusi builde peale lasknud ja muud pole pidanud ise näppima.
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.06.2015 17:19:56
|
|
|
| Üks küsimus... Need, kes hetkel Windows 10 seda nö beta versiooni (Insider Preview või kuidas iganes seda kutsutakse) kasutab, kas nemad ka saavad lõpuks siis ikka täistoote Win10-st nagu Win7/8 omanikud (kelle puhul pole vahet, kas kasutab piraatversiooni või mitte)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.06.2015 19:30:41
|
|
|
Siim159, kes upgradis originaali pealt preview peale saab ilma valuta finaal versiooni peale 29.ndal juulil. Kellel on legaalne Windows 7 või 8.1 saab uuendusega abimehe, mis preloadib buildi ette soovikorral. Teiste juhtumite kohta mul hetkel infot pole.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.06.2015 19:32:49
|
|
|
Ehk kui ma nt hetkel laseksin Win8 arvutist maha täiesti ning siis nt USB pealt lasen Win10 preview'i peale, ei ole mul võimalust Win10 täisver saada?
Kui ma uue windowsi peale lasen, siis sooviksin ikka puhtalt, mitte et vana kraam kaasa tuleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
02.06.2015 19:38:03
|
|
|
Küll saab puhtalt ka installida, Win8 litsentsiga saab samamoodi Win7 legaalselt puhtalt installida, olgugi et Win7 koodi arvutil küljes pole.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.06.2015 19:43:49
|
|
|
loll küsimus, aga miks ma peaks reserveerima endale tasuta uuendust win 10 peale?
tekkis ka täna "lammas" all paremas nurgas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.06.2015 19:49:18
|
|
|
Marketingi asi. Saavad huviliste hordid kokku lüüa ja meedias sellest pasundada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
02.06.2015 20:10:23
|
|
|
| Kõlakas oli, et kes reserveerib saab enne ametlikku reliisi juba kätte!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.06.2015 20:39:59
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Kõlakas oli, et kes reserveerib saab enne ametlikku reliisi juba kätte! |
no ma aasta jooksul lähen. ennem lasen massil testida seda ja bugibugi parandada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.06.2015 00:14:41
|
|
|
hetkel siis 10130 peal. esialgu näikse kõik toimivat. Helikaart M-Audio 410 käib win7 draiveritega. Uuemate windowsite jaoks draiverit lihtsalt ei ole.
Kontroll paneel on väga halvaks tehtud, ilma otsinguta ei leia midagi üles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
03.06.2015 01:41:08
|
|
|
Lihtsaim viis sinna jõudmiseks, parem klikk Start nupul ning siis control paneli pealt valida Small Icons, suht sama, kui win7-l
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
03.06.2015 01:55:49
|
|
|
Niih. Kellel on ka probleeme jõudluse ja muude muredega, siis sain mina igatahes lahenduse. Heli draiveri maha ja peale installimsiega sain ükshetk järsku kõik muud asjad ka tööle. Paistab, et helikaardi draiveri feilimisega, tõmbas kogu süsteemi kooma.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.06.2015 12:28:07
|
|
|
saabus kiri mis ütleb:
| tsitaat: |
Õnnitleme teid Windows 10 ettetellimise puhul!
Teie tasuta täiendus muutub kättesaadavaks alates 29. juulist ja nüüd, kui olete selle tellinud, ei jää teil suurte eesmärkide saavutamisel midagi Windows 10-st kasutamata. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.06.2015 20:06:30
|
|
|
Tänasest pakub update all AMD 200 seeria kaardile draiveri uuendust. On sellist mõistlik peale lasta? Amd enda lehel kindlamad draiverid vast? Samas update lubab vaikselt ära teha uuenduse kui arvuti idlesse peaks jääma
Ja ma ei leia kohta ka kus saaks "hide" panna sellele uuendusele 10130 on peal praegu. Aidake palun!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.06.2015 20:12:33
|
|
|
| Tomorrow, azoo. Edasi lükkamist ka pole nagu, st on kiri "waiting for install". Aga ma kardan ,et ta ootab seda hetke kui ma suitsule lähen ja siis teeb tsipsti ära selle. Mida üldse arvata sellest tänase kuupäevaga amd draiverist w10 update kaudu? Amd oma leht ei paku tänasega midagi uut. 15.5 beta on mul installitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.06.2015 20:38:26
|
|
|
"Natuke" nõme variant. Ma vähemalt videokaardi ajurite osas ikka otsustaks ise milliseid kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.06.2015 21:01:53
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Lõppversioonis peaks Pro omanikud siiski saama keelduda uuendustest. Samas Home versiooni omanikud mitte. |
et nagu päriselt ?
1 vale update ja 10 miljonid windowsad kreenis
peab hakkama legaalset windowsi modima kuidagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
05.06.2015 21:40:21
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:01:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|