Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2015 13:11:52 vasta tsitaadiga

Kas on olemas ka sellist telefoni, mis ajavööndit muutes kalendris kellaaegu ise ei muuda?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 13:15:52 vasta tsitaadiga

Võta automaatne kella uuendamine maha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 13:22:33 vasta tsitaadiga

"Use home time zone" Androidi kalendri seadetes.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 15:16:37 vasta tsitaadiga

miks meedias sihuke pagulasevastane nutt lahti on läinud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.05.2015 16:52:45 vasta tsitaadiga

Multikulti on in kuni ei ole meie tagahoovis. Tegelt kardetakse, et kui otsa sisse lubatakse pista, siis läheb terve vars järgi e. kogu Eestimaa saab musulmanne ja mustasid täis. Kardetakse suuremat immigratsioonilainet, kui tiblade siiaränne nõukogude orja-ajal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 19:43:39 vasta tsitaadiga

Kas Win 10 thread https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=588868&postdays=0&postorder=asc&start= on katki või on viga kasutajaspetsiifiline?

Nimelt ei õnnestu mul minna lehele 33 (sätted on 25 postitust lehekülje kohta):
error
Could not obtain post/user information.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 19:47:05 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kas Win 10 thread https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=588868&postdays=0&postorder=asc&start= on katki või on viga kasutajaspetsiifiline?

Nimelt ei õnnestu mul minna lehele 33 (sätted on 25 postitust lehekülje kohta):
error
Could not obtain post/user information.

Jep mul sama.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 20:22:00 vasta tsitaadiga

viimane postitus on 28.05.2015 15:41 lehel 32
võibolla siis keegi on ära kustutanud järgmiselt lehelt midagi?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 20:30:05 vasta tsitaadiga

mul töötab küll see teema icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 20:44:22 vasta tsitaadiga

Mul kripeldab ka küsimus -- millal HV Foorum ükskord ometi korraliku mobiilitoe saab?
_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2015 20:59:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Kas Win 10 thread https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=588868&postdays=0&postorder=asc&start= on katki või on viga kasutajaspetsiifiline?

Nimelt ei õnnestu mul minna lehele 33 (sätted on 25 postitust lehekülje kohta):
error
Could not obtain post/user information.

Jep mul sama.


Ei ole katki, ehk siis ajalugu kordab end. Alles miski kuu- poolteist tagasi oli mitmetes teemades sama lugu ja tookord Tanel ütles, et ilmselt baas vajab indekseerimist.
Kuna tänasest põrkasin täpselt sama asja otsa mitmetes teemades siis oli.. JÄLLE? icon_eek.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:01:26 vasta tsitaadiga

Tanel indekseerib käsitsi. Ta palju korraga ei jaksa
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.05.2015 21:04:22 vasta tsitaadiga

Pangu moded ka tööle. Mis nad niisama logelevad. icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:05:34 vasta tsitaadiga

ma indekseerin AKd praegu, ma ei saa icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:16:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pangu moded ka tööle. Mis nad niisama logelevad. icon_wink.gif


Meil niigi palju teha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:17:15 vasta tsitaadiga

Info edastatud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:22:33 vasta tsitaadiga

Palju tahvelarvuti toitepesa parandamine maksta võib ja kes sellega Tallinnas või lähiümbruses tegelevad?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:25:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Info edastatud.

Avakosmosesse?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:26:06 vasta tsitaadiga

napoleon, saada päring icon_arrow.gif http://www.mttc.ee/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:26:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
Info edastatud.

Avakosmosesse?


dev/null
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:26:43 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
Info edastatud.

Avakosmosesse?

Ikka inimesele, kes foorumi tehnilise poolega tegeleb, ehk Nevermindile.
Endal mul 100 postitust lehel ja konkreetset probleemi ei täheldanud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2015 21:28:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
Info edastatud.

Avakosmosesse?

Ikka inimesele, kes foorumi tehnilise poolega tegeleb, ehk Nevermindile.
Endal mul 100 postitust lehel ja konkreetset probleemi ei täheldanud.

Tuleb silme ette kohe see, kuidas Nevermind seal istub LOL

Link


Tanel = Neo
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 00:29:53 vasta tsitaadiga

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/eesti-metsadesse-sigineb-uha-rohkem-huntide-ja-koerte-hubriide?id=71591035
Lahe pealkiri pildil:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.05.2015 11:16:47 vasta tsitaadiga

Kust saada plastikust seibe?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.05.2015 11:20:43 vasta tsitaadiga

-FoX-, seib on suhteline mõiste, kuid mööblitarvikute poodidest ja analoogsete tarvikute riiulitest leiab neid küll.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.05.2015 12:03:33 vasta tsitaadiga

Nu selliseid plastikust oleks vaja, et metall-metalliga kokku ei puutuks.
Vahest radikatega kaasa pandud..
http://www.dutyhook.eu/media/catalog/product/cache/1/image/900x600/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/1/7/173_0008_000_22a_1/myshop-173_0008_000_22-30.jpg
Midagi sellist mõtlen siis...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 12:20:44 vasta tsitaadiga

Mul kodus on miski tikutopsitäis nõukaaegseid klaaskiust? seibe, labimõõt 15mm, ava keskel 5mm, paksus 0.25mm.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.05.2015 12:40:14 vasta tsitaadiga

Aga kust poest neid saada võiks?
K-rauta jne. läbi otsitud nu ei ole ...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 12:46:52 vasta tsitaadiga

-FoX-, google? -> "plastseib" icon_rolleyes.gif

http://www.dutyhook.eu/washer/plastic.html
https://www.knoke.ee/e-pood/kinnitusvahendid/seibid.html

Ehituspoodidest tundub et tasuks neid nt. san. tehnika osakonnast vaadata.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.05.2015 15:03:13 vasta tsitaadiga

Miskid sellised.
http://www.eamf.ee/toodet/544-plast-seib-12-x-3-mm
http://www.mooblifurnituur.ee/seib-90-x-08-mm
Würth jne.

Tarsiman Järve keskuse all võib neid müüa.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 00:36:12 vasta tsitaadiga

Kas politseile jootraha võib jätta? (Hea teeninduse eest vms)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 31.05.2015 01:00:10 vasta tsitaadiga

nope
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 01:26:54 vasta tsitaadiga

võib ikka kui kaamerasse seda ytled, nemad peavad seda deklareerima
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 01:34:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kas politseile jootraha võib jätta? (Hea teeninduse eest vms)


Ei tohi. Aga kui öeldakse siin inspektor Kukeke blablabla, palun teie dokumendid, siis kogemata võib dokumentide vahele ju mõne kupüüri unustada. Kui dokumete tagasi saades kupüür kadunud on, siis võeti jootraha vastu icon_biggrin.gif

PS. eelnevat palun huumoriga võtta ehk ärge mind süüdistage, kui seda lollust reaalses elus järgi proovides arestikambris lõpetate.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 01:42:13 vasta tsitaadiga

napoleon, ma usun, et ametlikult saab ka. video ju olemas kui ytled, see 10€ läheb politseile jootrahaks hea teeninduse eest (soovitav on seda siis teha kui trahvi juba kätte saad või mainid et see pole altkäemaks)
sellisel juhul altkäemaksu syydistust nagu raske esitada. Neil muud võimalust pole kui see kusagile reale kirjutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 02:04:33 vasta tsitaadiga

Noh jah, siis juba parem hiljem e-mail kirjutada ja küsida, kas saab sihtotstarbelise annetuse teha.... kui peaks juhtuma selline ime, et politsei tõesti aitab. Tegelikult selle kambaka asjaga tegelejale isegi võiks kamba peale mingi jootraha kokku panna, kui see seadusega lubatud on, aga see on ka minu ainus kokkupuude politseiga, kus neist mingit abi on olnud(on olnud ka paar muud juhtumit, kus on saanud nende poole kannatanuna pöörduda, kuid need on lahenduseta jäänud).
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 02:09:49 vasta tsitaadiga

ei, aga miks email, autos otse ütled kaamerasse: "poisid, ma tahan politseid rahaliselt aidata, siin on 50 €", ametlikult
ma tahan turvalisemat Eestit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 11:11:29 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et politseinikele tekitab hea tunde seegi, kui mainid ära, et oled rahul kuidas politsei tegutses. Alati ei pea positiivset tagasisidet rahaliselt jätma, ega politseiauto mingi kohvik pole.
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 23:55:43 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on politsei tööga rahule jäänud?
eriti veel, kes seda tööd politseiauto tagaistmel hindavad icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 00:14:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on politsei tööga rahule jäänud?
eriti veel, kes seda tööd politseiauto tagaistmel hindavad icon_lol.gif


kas on põhjust mitte rahul olemiseks?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 00:14:45 vasta tsitaadiga

No ühes eelmises postis ridade vahel ütlesin, et kambaka pettuse lahendusega võib rahule jääda. Seda peamiselt tänu ühele ametnikule, kuid tema polnud siiski ainuke, kes asjaga tegeles.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.06.2015 00:33:22 vasta tsitaadiga

Kambaka pettuse lahendus?
On see olemas siis?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 00:36:02 vasta tsitaadiga

Osad on oma raha tagasi saanud, osad (nagu nt. mina) veel mitte.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 02:18:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on politsei tööga rahule jäänud?
eriti veel, kes seda tööd politseiauto tagaistmel hindavad icon_lol.gif
'
Mina olen nende tööga siiamaani sisuliselt alati rahule jäänud, ka tagaistmel istudes. Mingeid väikseid etteheiteid tuleb ikka ette, aga seda tuleb muidugi iga asutusega, kus inimesed töötavad.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.06.2015 14:48:09 vasta tsitaadiga

Kuskohast ma kiiremas korras Tallinnas leiaks sellise vahelüli samsungi telekale: Teleri ja teleri jala vaheline jupp. Kinnitub teleri külge 4 kruviga ja ka telerijala külge 4 kruviga.

http://spares.bigwarehouse.com.au/product_info.php?cPath=143_538_86494&&products_id=1655516
(Samsung PS52D450)

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.06.2015 15:10:56 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kuskohast ma kiiremas korras Tallinnas leiaks sellise vahelüli samsungi telekale: Teleri ja teleri jala vaheline jupp. Kinnitub teleri külge 4 kruviga ja ka telerijala külge 4 kruviga.

http://spares.bigwarehouse.com.au/product_info.php?cPath=143_538_86494&&products_id=1655516
(Samsung PS52D450)

Võid proovida Türi tn 5, Simson OÜ või samas majas peaks olema ka Infotech Service OÜ...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.06.2015 15:33:05 vasta tsitaadiga

Üks neist pakkus mulle juba tervet jalga. 60€. Ja see on ilmselgelt palju, kui ma tahan tegelikult ainult väikest vidinat, mida, kusjuures on ka eraldi detailina olemas.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 17:16:16 vasta tsitaadiga

Heaküll, üks asi on otsa ronimine (seal siiski platvormidel piirded ees jne) aga kui loll peab olema, et teha asju, mis algavad videos ~1:35
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 17:25:09 vasta tsitaadiga

Päris loll. Lisaks ohule alla kukkuda on veel see, et TV saatja võimsus on kilovattides(võrdluseks - wifi 100mW ja mobiil kuni 2W) ja saatja "kallistamine" ei pruugi samuti hästi lõppeda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 00:22:14 vasta tsitaadiga

https://epatsient.kliinikum.ee/ avaneb teil?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.