|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.05.2015 11:45:37
|
|
|
kuidas?
see kaaperdajale ei lähe või?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2015 12:40:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
mis kuradi asi see veel on?
Eesti.ee lehel vaatasin enda haigakassa kehtivust.
Kroonust tulin 1991a sügisel.
| tsitaat: |
Kindlustaja kood
Kindlustaja nimi
Liik
Kindlustuse algus
Kindlustuse lõpp
Peatatud alates
Peatatud kuni
Staatus
EE Eesti Vabariik Ajateenija 30.09.2013 30.09.2013 |
|
Seal ongi vanad andmed. Vaatasin enda omi ka.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.05.2015 12:58:30
|
|
|
Võibolla keegi oskab vastata.. DHLiga saadetud pakk jõudis täna hommikul Tallinna sortimiskeskusesse, kuna selle väljastamist oodata võib?
FedExiga saadetud pakk jõudis hommikul Stokholmi, kaua see Eestisse võib tulla?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2015 13:04:47
|
|
|
| Kas seal saabumiskuupäeva ei näita nagu UPS-il?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.05.2015 13:10:01
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Kas seal saabumiskuupäeva ei näita nagu UPS-il? |
Mõlemal pakil on oletatav 28. mai õhtu, kuid pakid pandi reede õhtul teele, üks Sloveeniast, teine Inglismaalt. Sloveenia pakk jõudis pmst. kahe päevaga Tallinna, see oleks natukene hale, kui läheb veel 3 päeva, kuni see Tartusse jõuab
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2015 22:11:36
|
|
|
| Mis on kõige mustem stsenaarium minu jaoks kui ma kellegi nö. petuskeemi paljastan, tehes temanimelise Facebooki konto ja kõik sinna üles laen?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
25.05.2015 22:15:36
|
|
|
Kõige mustem stsenaarium on, et sa unustad meile linki jagada
Kinni pannakse leht, mis muud. Samas neid võltsituid lehti on seal kilode viisi ja töötavad edasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.05.2015 22:19:33
|
|
|
| Kõige mustem stsenaarium on see, et jätad endast piisavalt jälgi maha või eputad ise, et seda tegid ja saad kriminaalkaristuse. Mina sellise lollusega parem ei tegeleks kui seadusandlusega väga hästi kursis pole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
25.05.2015 22:28:14
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Mis on kõige mustem stsenaarium minu jaoks kui ma kellegi nö. petuskeemi paljastan, tehes temanimelise Facebooki konto ja kõik sinna üles laen? |
Karistusseadustik § 157-2. Teise isiku identiteedi ebaseaduslik kasutamine
Teist isikut tuvastavate või tuvastada võimaldavate isikuandmete tema nõusolekuta edastamise, nendele juurdepääsu võimaldamise või nende kasutamise eest eesmärgiga luua teise isikuna esinemise teel temast teadvalt ebaõige ettekujutus, kui sellega on tekitatud kahju teise isiku seadusega kaitstud õigustele või huvidele, või varjata kuritegu – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
25.05.2015 22:32:04
|
|
|
| samas asja positiivne külg on see et vanglas on alati kõige musklisemad vennad ju riigi kulul kangi ja kaasvange pumpamas
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2015 02:03:39
|
|
|
| Teen ilma nime kasutamata. Nii et oleks J.O.K.K.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 02:17:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Teen ilma nime kasutamata. Nii et oleks J.O.K.K. |
Teist isikut tuvastavate või tuvastada võimaldavate isikuandmete [..]
Selleks, et JOKK oleks, ei tohiks kogu see nali mitte kuidagi seda sinu poolt paljastatavat isikut identifitseerida võimaldama, nii et kas see kogu su plaani mõttetuks ei muuda? Kui sul on kavas lihtsalt mingi petuskeemi detaile lahata, siis loomulikult ei ole vahet, aga milleks siis üldse mingit Facebooki kontot vaja on - võid ju lihtsalt jagada mingit postitust petuskeemi kirjeldusega, nii nagu seda ikka tehakse - milleks üldse siis kellegi nime all esinemine üles kerkis?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.05.2015 08:24:17
|
|
|
SKG, jajah, internet on anonüümne
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
26.05.2015 13:25:00
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2015 15:34:13
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Teen ilma nime kasutamata. Nii et oleks J.O.K.K. |
Teist isikut tuvastavate või tuvastada võimaldavate isikuandmete [..]
Selleks, et JOKK oleks, ei tohiks kogu see nali mitte kuidagi seda sinu poolt paljastatavat isikut identifitseerida võimaldama, nii et kas see kogu su plaani mõttetuks ei muuda? Kui sul on kavas lihtsalt mingi petuskeemi detaile lahata, siis loomulikult ei ole vahet, aga milleks siis üldse mingit Facebooki kontot vaja on - võid ju lihtsalt jagada mingit postitust petuskeemi kirjeldusega, nii nagu seda ikka tehakse - milleks üldse siis kellegi nime all esinemine üles kerkis? |
No see JOKK oleneb eesmärgist. Põhimõtteliselt saab ju kirjutada ka väga umbisikuliselt nii, et võõras ei saa midagi aru, aga asjaosaliste endi jaoks on selge kellest jutt käib. Igaks juhuks võib lisada ka disclaimeri, et tegemist on ilukirjandusega ja kõik kokkusattumused reaalsete isikute või sündmustega on juhuslikud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.05.2015 15:36:48
|
|
|
| Mida Siim siis paljastada soovid? Avastasid et Obama on sisalik?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 15:39:02
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Igaks juhuks võib lisada ka disclaimeri, et tegemist on ilukirjandusega ja kõik kokkusattumused reaalsete isikute või sündmustega on juhuslikud. |
Ja mida see seaduse silmis täpsemalt mõjutab? Labaselt öeldes - kui Õhtuleht avaldab pika artikli, et poliitik X, kelle nimes on ehk üks täht muudetud või perekonnanime asemel kasutatud initsiaali, on pedofiil või vägistaja, ja lisab sinna siis disclaimeri, et tegu on väljamõeldisega ja kõik kokkusattumused on juhuslikud, siis kas sa arvad tõesti, et see rida seal midagi mõjutab?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2015 16:05:38
|
|
|
fallout3, kui meenutad pehmeid ja karvaseid või varasemast ajast wremjat, siis oli ka palju "hämmastavaid" kokkusattumusi reaalsete isikutega, aga ei meenu et keegi telekanali kohtusse oleks kaevanud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 16:25:17
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
fallout3, kui meenutad pehmeid ja karvaseid või varasemast ajast wremjat, siis oli ka palju "hämmastavaid" kokkusattumusi reaalsete isikutega, aga ei meenu et keegi telekanali kohtusse oleks kaevanud  |
Jah, sellepärast et nende saadete vastu kohtusse minemisega oleks ennast avalikkuse eest lolliks tehtud, ja eks saate tootjad arvestasid ka mingil määral mõistuse piiresse jäämisega. Kranaati ja Juurikat pole ka kohtusse kaevatud, sest humoristi vastu kohtusse minek oleks enda lolliks tegemine.
Kui sa aga kedagi, eriti avalikkusele tundmatut, hakkad samal viisil ise peedistama, siis on küllalt alust kohtusse minekuks, ja tõenäoliselt ka sinu süüdi jäämiseks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.05.2015 16:29:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
SKG, jajah, internet on anonüümne  |
seepärast ma ostangi tihti uue arvuti ja vana müün maha, et jälgi peita
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.05.2015 19:14:40
Re: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Eelmine teema paisus juba üle 25000 postituse, alustame siis puhtalt lehelt. |
Ma juba tükk aega mõtlen, et kas tõesti kellelgi midagi ei kripeldagi enam.
Mis ametimaas on pildil? Mingi kassiarmastajate selts?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 19:23:15
Re: Küsimused, mis kripeldavad vol.2 |
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ma juba tükk aega mõtlen, et kas tõesti kellelgi midagi ei kripeldagi enam. |
No kui midagi kripeldama peab, siis viskaks õhku selle, et miks mõned jalgratturid otsustavad täiesti uue ja korraliku kergliiklustee olemasolul ikkagi ka hommikuse või õhtuse tipptunni ajal oma jalgrattaga maanteel autode vahel sõita? Kui seal kergliiklusteel mingi hirmus sebimine oleks, siis saaks veel aru, et amatöör profisportlasele käib au pihta, kui ta kogu aeg täiel kiirusel sõtkuda ei saa, aga kui seal on kilomeetri peale veel üks jalgrattur ning üks rulluisutaja või lapsevankriga jalutaja, siis selles ei saa asi olla. Ime ka, et neid aeg-ajalt auto alla jääb, kui endal mingit alalhoiuinstinkti ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2015 20:20:49
|
|
|
fallout3, olen ka ise rattaga kergliiklustee olemasolu korral sõiduteel sõitnud. Ei liigita ennast ei amatöör- ega profisportlaseks kuigi riietuse ja ratta põhjal võib mõni seda arvata. Põhjuseid selleks on päris mitmeid:
1. Maanteel saab ühtlaselt kulgeda. Kergliiklusteel peab põmst iga pisikese ristuva tee juures hoo maha võtma.
2. Jalakäijad ei arvesta, et kergliiklustee pole ainult neile. Pole väga ebatavaline pilt, et kõnnitakse kõrvuti terve tee laiuses ja vastutulevat jalgratturit märgates koomale ei tõmmata. Samuti on samas suunast liikuvast jalakäijast möödumine alati ohtlik manööver, kuna ei või iial teada, millal jalakäija teisel pool teed midagi põnevat märkab ja järsult suunda muudab.
Üldiselt mind viisakalt sõiduteel liikuvad ratturid ei häiri, kui ise autoroolis olen. Häirivad vaid need tatikad, kes pole liiklusseadust vist isegi kaugelt näinud ja sõidavad sõiduteel nagu jumal juhatab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.05.2015 20:40:17
|
|
|
| Sõiduteel ei ole ka harv see, et kolm MAMIL'i sõidavad kõrvuti, ning kui julged neile taha sõita, siis vaatavad sellise näoga, nagu rikuksid mingid satanistliku riitust. Kui ühekaupa on, siis veel ei ole hull. Aga kui ühel pool teed on punt ja teisel pool teed on punt siis on ikka päris sitt. Grupisõidud peab maanteametis registreerima ja neid peab saateauto saatma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 21:11:37
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
1. Maanteel saab ühtlaselt kulgeda. Kergliiklusteel peab põmst iga pisikese ristuva tee juures hoo maha võtma.
2. Jalakäijad ei arvesta, et kergliiklustee pole ainult neile. Pole väga ebatavaline pilt, et kõnnitakse kõrvuti terve tee laiuses ja vastutulevat jalgratturit märgates koomale ei tõmmata. Samuti on samas suunast liikuvast jalakäijast möödumine alati ohtlik manööver, kuna ei või iial teada, millal jalakäija teisel pool teed midagi põnevat märkab ja järsult suunda muudab. |
Eks neid jalgrattureid on ka erinevaid, nii nagu ka kergliiklusteid. Seal kus mina liiklen, saaks ma kahjuks täpselt samasugused laused kirjutada maanteel sõitvate ratturite kohta
1. Autod kulgevad maanteel ühtlaselt. Põhimõtteliselt peab iga jalgratturi puhul, kes 1+m teekatte servast vänderdab, ohutult möödumiseks hoo maha võtma, tekitades sellega potentsiaalselt liiklusohtliku olukorra, kui terve autoderivi seda manöövrit sinu järel kordama peab.
2. Jalgratturid ei arvesta, et maantee pole ainult neile. Pole väga ebatavaline pilt, et sõidetakse kahe-kolmekesi kõrvuti ja taganttulevat autot märgates koomale ei tõmmata. Samuti on ka üksikust jalgratturist möödumine ohtlik manööver, kuna ei või iial teada, mil ta mingist teel olevast kivikesest või august möödumiseks järsult keerab.
Aga jah, ei tahagi saage käima tõmmata - minu kogemuse kohaselt lihtsalt kergliiklusteed tavaliselt praktiliselt inimtühjad, ja lapsevankriga jalutaja või üksik jooksja just kõige ohtlikumad takistused ei tundu, kui seda võrrelda kümnete ja kümnete autodega.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.05.2015 21:21:35
|
|
|
Miks peaks maanteele rattaga ronima, kui kergliiklustee olemas on? Kuhu kiire? Kalmistule?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.05.2015 21:27:40
|
|
|
| Kui tahate teada, mis on frustratsioon, siis sõidke mööda Klooga maanteed Tallinna poole reedel kella viie ajal. Linnast on pidev vool vastu, MAMIL'id koperdavad teel, lisaks mõni vana arvab, et kui suvehooaeg, siis tuleb maanteel 90 alas kuuekümnega sõita. Väga rahulikuks inimeseks saab kiirelt, sest vihastada ei ole mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.05.2015 22:40:05
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Miks peaks maanteele rattaga ronima, kui kergliiklustee olemas on? Kuhu kiire? Kalmistule? |
Neid kergliiklusteid on mingites paremini asustatud alevites, linnades näpuotsatäis. Maanteede servades neid märgata väga pole. Paide-Türi vahel on näitena.
Inimene aga ei oma autot või tahab jalgrattaga paarikümne km. kaugusel tööl käia. Peaks ta nüüd kodus istuma?
HV jalgrattafoorumis on ka üsna piki vahemaid töö-kodu vahet sõitjaid. See nn. kerliiklustee on pigem puhkajatele, mitte igapäevasõitjate jaoks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.05.2015 22:54:23
|
|
|
| tsitaat: |
| kui kergliiklustee olemas on? |
Siis, kui kergliiklusteed pole, siis pole ju erilist küsimustki, kus mujal see rattur siis sõitma peakski, kui maanteel, kuigi ka siis oleks elementaarne alalhoiuinstinkt mõistlik. Minu küsimus oli aga nende ratturite kohta, kes vahetult kergliiklustee kõrval ikkagi maanteed pidi sama marsruuti sõidavad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.05.2015 23:08:30
|
|
|
napoleon kirjeldas üsna ammendavalt, miks.
Tänane uudis oli veel Tallinna keelust kasutada terviseradu lapsevankritega jalutajatel. Võiks samuti küsida miks?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.05.2015 01:13:54
|
|
|
| jägaja, terviserada ei ole ju ilmselgelt looduse imetlemiseks ja mõne koha peal võib see ka suhteliselt kitsas olla. Ka tervisesportlase jaoks pole see kõige meeldivam, kui see lapsevankriga jalutaja stoilise rahuga mitu minutit oma asju kokku pakib enne kui koomale tõmbab. Aga saan aru, et lapsevankriga jalutajate kohta pole poliitiliselt korrektne midagi öelda ja see on ka üks põhjuseid, miks jalgratturid maanteel sõidavad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
27.05.2015 01:20:13
|
|
|
| tsitaat: |
Tänane uudis oli veel Tallinna keelust kasutada terviseradu lapsevankritega jalutajatel. Võiks samuti küsida miks?
|
pigem see probleem seal on selles et tavaliselt emmed ju jalutavad paaris vankrit lükates ja 2 vankrit kõrvuti on hasta la vista kõnniteele/rajale
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.05.2015 11:32:22
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| Miks peaks maanteele rattaga ronima, kui kergliiklustee olemas on? Kuhu kiire? Kalmistule? |
Neid kergliiklusteid on mingites paremini asustatud alevites, linnades näpuotsatäis. Maanteede servades neid märgata väga pole. Paide-Türi vahel on näitena.
Inimene aga ei oma autot või tahab jalgrattaga paarikümne km. kaugusel tööl käia. Peaks ta nüüd kodus istuma?
HV jalgrattafoorumis on ka üsna piki vahemaid töö-kodu vahet sõitjaid. See nn. kerliiklustee on pigem puhkajatele, mitte igapäevasõitjate jaoks. |
Lisaks veel Paide-Väätsa, Paide-Sillaotsa-Mäo ja veel edasi kuni Peetri ristni välja, Paide-Mündi. Järgmisel aastal valmib Paide-Viraksaare ja ka Mäos üks täiendav jupp. Pole ka õnneks siinkandis titevankri-, või babulja-koeraga-ummikuid. Maantee on kindlasti ohtlikum.
Aga läheb natuke liiga kaherattaliseks ära teema
edit: Tartust mööda Piibe mnt välja sõita peaks vist vähemalt Lähteni rattatee olema?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.05.2015 11:49:35
|
|
|
Millega vana kollane plastik valgeks/valgemaks saada ?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.05.2015 11:56:37
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Millega vana kollane plastik valgeks/valgemaks saada ? |
valge värviga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
27.05.2015 15:46:02
|
|
|
Kas keegi teab / on käinud Katariina Gildis ise asju meisterdamas?
Näiteks savinõusid ise voolimas või klaasi puhumas? Mis see maksta võiks ja kas seal üldse saab midagi sellist teha vms?
Mingi kursus võtta oleks vist natuke liiga palju, pigem tahaks niisama mingi pisema seltskonnaga minna sinna kätt proovima.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.05.2015 17:33:21
|
|
|
| Miks pewdiepie nii kuulus on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
27.05.2015 20:05:51
|
|
|
Ise jõudsin ka selleni aga UV lampi pole võtta kuskilt ja kardetavasti päiksevalgus jääb väheks
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
27.05.2015 21:02:17
|
|
|
| Lihtsalt vesinikperoksiidis leotamine päikese käes pidi ka aitama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
27.05.2015 21:09:47
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Miks peaks maanteele rattaga ronima, kui kergliiklustee olemas |
Jätkuks eilsele jutule siis tänases Ringvaates oli üks jalgrattur rääkimas, miks just maanteel tuleb sõita.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.05.2015 07:13:24
|
|
|
on kolm PDF faili, mis oleks vaja üheks saada. Mis programm selleks sobib? Kas keegi pakub enda abi?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.05.2015 07:22:44
|
|
|
Porno Parm,
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.05.2015 08:28:08
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
| Miks peaks maanteele rattaga ronima, kui kergliiklustee olemas |
Jätkuks eilsele jutule siis tänases Ringvaates oli üks jalgrattur rääkimas, miks just maanteel tuleb sõita. |
Viskasin pilgu peale. Esimese paari minutiga oli selge, et see probleem taandub siiski pigem sinna pealinna ja selle ümbrusse.
edit: Üldiselt ma ei arva selle tegelinski jutust suurt midagi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|