Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV F1 ennustusvõistlus 2015 (peasponsor www.arvutitark.ee), auhinnafondi väärtus kokku 500+ EUR !!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2015 22:15:52 vasta tsitaadiga

Kas top3 pihtapaneku eest ei saagi enam lisapunkte? icon_razz.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 23:41:17 vasta tsitaadiga

juba eelmine aasta ei saanud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 21:45:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saatja: HV F1 Ennustusvõistlus (salatoimikud@gmail.com) Teisaldasite sõnumi selle praegusesse asukohta.
Saatmiskuupäev: 29. märts 2015. a. 1:31:45
Adressaat: jeesus188@hotmail.com
Olge ettevaatlik. See saatja ei läbinud meie pettusetuvastuskontrolle.
Hei jeesus188
Malaisia GP ennustamine on avatud veel 6 tundi!

vaatasin prügikasti, hilja küll saadetud, aga jõudis lõpuks kohale icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 11:14:17 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd on selline olukord, kus on totaalne viik icon_eek.gif
http://mof.planet.ee/f1/?p=152

Seega ausaltöelda mul pole nüüd aimugi, kumb esikoha auhinna peaks saama.
Põhimõtteliselt täppi, 1 koht ja 2 kohta mööda ennustusi on mõlemal sama palju.

Aga tramburai on Top3 täppi pannud, et siis peaks talle võidu andma?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 11:19:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nonii, nüüd on selline olukord, kus on totaalne viik icon_eek.gif
http://mof.planet.ee/f1/?p=152

Seega ausaltöelda mul pole nüüd aimugi, kumb esikoha auhinna peaks saama.
Põhimõtteliselt täppi, 1 koht ja 2 kohta mööda ennustusi on mõlemal sama palju.

Aga tramburai on Top3 täppi pannud, et siis peaks talle võidu andma?
too, kumb järgmine kord parema tulemuse saab võidab esimese koha icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 11:19:49 vasta tsitaadiga

salatoimik, Ennustusvõistluse reeglistiku punkt 5.2:
tsitaat:
5. 2 Kui kaks või rohkem osalejat lõpetavad ennustusvõistluse sama punktisummaga, siis
kõrgema koha saab:
– osaleja kellel on kõige rohkem 25-punktise tabamusega kohtade ennustusi;
– kui 25-punktise tabamusega kohtade ennustuste arv on võrdne, siis saab kõrgema koha
osaleja kellel on kõige rohkem 18-punktise tabamusega kohtade ennustusi;
– kui 18-punktise tabamusega kohtade ennustuste arv on võrdne, siis saab kõrgema koha
osaleja kellel on kõige rohkem 15-punktise tabamusega kohtade ennustusi ja nii edasi kuni 1-punkti tabamusega kohtade ennustuste arvuni.
Kui sellisel viisil paremusjärjestuse selgitamine ebaõnnestub, otsustab ennustusvõistluse
korraldaja viisi millega paremusjärjestik välja selgitatakse.


Seega lugu on lihtne. Kuna #1 ja #2 on võrdsed, siis #3 on tramburai täppi pannud, aga fallout3 mitte. Seega edasi polegi vaja vaadata ja võitja on tramburai icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 14:07:00 vasta tsitaadiga

Endal tuli ka korralik tõus;)
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 14:49:35 vasta tsitaadiga

Ilus icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:01:51 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
Endal tuli ka korralik tõus;)


E
enne oli üldtabelis viies nüüd 7 koht?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2015 19:21:58 vasta tsitaadiga

WTF - miks mul ennustuses 2. kohal Hulkenberg on? icon_neutral.gif Rosberg peaks seal olema ja omaarust ka nii panin. Saab selel ära fixida? Pole mingit põhjust miks peaks hulk seal 2. koha peal olema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:24:42 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
WTF - miks mul ennustuses 2. kohal Hulkenberg on? icon_neutral.gif Rosberg peaks seal olema ja omaarust ka nii panin. Saab selel ära fixida? Pole mingit põhjust miks peaks hulk seal 2. koha peal olema.
noo see ei ole koodi viga, see on pigem su endapoolne kala ning jätsid kontrollimata - berg ja berg - ühed juudid mõlemad
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2015 19:29:10 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt Hulki 2. koha peale ei soovinud ennustada icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 19:29:47 vasta tsitaadiga

Mõlemal sama eesnimi kah, seega tõesti ilmselt endapoolne näpukas. Järjestatud ju eesnimede järgi ja tulevad järjest, perenime lõpp kah sama.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 19:35:15 vasta tsitaadiga

Vastupidi oleks parem küll, perekonnanimi ja siis eesnimi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:38:25 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Mõlemal sama eesnimi kah, seega tõesti ilmselt endapoolne näpukas. Järjestatud ju eesnimede järgi ja tulevad järjest, perenime lõpp kah sama.
lisaks veel esimesekoha hamilton, mille H tõmbab kiirel tekstivuramisel ajule segadust
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2015 15:27:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WTF - miks mul ennustuses 2. kohal Hulkenberg on? Rosberg peaks seal olema ja omaarust ka nii panin. Saab selel ära fixida? Pole mingit põhjust miks peaks hulk seal 2. koha peal olema.


irwe triobetis oli ka Hulkenberg winner @3.75vms FP3 , ajasid vist Rosbergiga oma Nicod sassi
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.04.2015 13:04:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Black66 kirjutas:
Mõlemal sama eesnimi kah, seega tõesti ilmselt endapoolne näpukas. Järjestatud ju eesnimede järgi ja tulevad järjest, perenime lõpp kah sama.
lisaks veel esimesekoha hamilton, mille H tõmbab kiirel tekstivuramisel ajule segadust


Niipalju kui ma seda pluginat vaatasin ise siis peaks saama igale sõitjale mingi nickname vms panna. Võiks need 3 tähelised lühendid olla, mis FIA-l kasutuses.
Ise ka korduvalt perekonnanime järgi otsima hakanud.


ot:
Kas ennustuses viimasele ka mingi auhind on? icon_lol.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 13:23:49 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

Niipalju kui ma seda pluginat vaatasin ise siis peaks saama igale sõitjale mingi nickname vms panna. Võiks need 3 tähelised lühendid olla, mis FIA-l kasutuses.
Ise ka korduvalt perekonnanime järgi otsima hakanud.
Saabki, aga neid 3 tähelisi lühendeid kuvatakse vaid seal tabelis, kus üksteise ennustusi näeb.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2015 13:34:09 vasta tsitaadiga

oot aga ma siis peangi jääma nüüd sele kräpi ennustusega kuigi ilmselgelt soovisin hulki asemel rosbergi ennustusse panna? Päris suur hulk punkte on selle taga hetkel icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.04.2015 14:14:48 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
oot aga ma siis peangi jääma nüüd sele kräpi ennustusega kuigi ilmselgelt soovisin hulki asemel rosbergi ennustusse panna? Päris suur hulk punkte on selle taga hetkel icon_neutral.gif


Mis teha. Ma ka samamoodi valesti ennustanud, oma mure, et üle pole kontrollinud.
fastest lap ja 1. koha tõttu ka korra kellegi välja jätnud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 20:02:56 vasta tsitaadiga

No ikka oskate ennustada. Top3 samapalju punkte, seejärel järgmised 5 tüüpi samapalju punkte
http://mof.planet.ee/f1/?p=154

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 20:06:27 vasta tsitaadiga

Paluks võitjal HV teenuste saamiseks ühendust võtta.
Eelmisel etapi võitjal jäigi auhind kättesaamata.
Kättesaamiseks tingimuseks on, et enne järgmist etappi peab mulle teada andma.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 20:12:20 vasta tsitaadiga

huvitav, et oma arust ma küll ennustasin, aga tabeli järgi ei ole seda teinud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 20:15:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No ikka oskate ennustada. Top3 samapalju punkte, seejärel järgmised 5 tüüpi samapalju punkte
http://mof.planet.ee/f1/?p=154

Võitjaks siis vist Winterwind 2 täistabamusega. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 23:52:09 vasta tsitaadiga

Alo oli selle ennustuse maasikas thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 09:02:31 vasta tsitaadiga

Milline ebaõnn, auhinda ikka ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 09:42:44 vasta tsitaadiga

Miks auhinda ei saa?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 09:46:29 vasta tsitaadiga

Võitjad siiamaani:

Austraalia GP - audiboy
Malaisia GP - Synt3r
Hiina GP - tramburai
Bahrain GP - Winterwind
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 11:32:02 vasta tsitaadiga

Mul näitab, et purustaja on nr 1 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 11:39:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
5.2 Kui kaks või rohkem osalejat lõpetavad ennustusvõistluse sama punktisummaga, siis kõrgema koha saab:
– osaleja kellel on kõige rohkem 25-punktise tabamusega kohtade ennustusi;
– kui 25-punktise tabamusega kohtade ennustuste arv on võrdne, siis saab kõrgema koha osaleja kellel on kõige rohkem 18-punktise tabamusega kohtade ennustusi;
– kui 18-punktise tabamusega kohtade ennustuste arv on võrdne, siis saab kõrgema koha
– osaleja kellel on kõige rohkem 15-punktise tabamusega kohtade ennustusi ja nii edasi kuni 1-punkti tabamusega kohtade ennustuste arvuni.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 17:05:36 vasta tsitaadiga

Julmad punktisummad http://mof.planet.ee/f1/?page_id=29

Kes siis täna ei viitsinud kontrollida, kas ennustus kirja läks?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 17:15:50 vasta tsitaadiga

WantWoll, huviline2 ja anduke88 paistavad olevat need, kellel eelmised ennustused olid olemas, aga nüüd jäi ära.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2015 17:24:29 vasta tsitaadiga

minu lamp ennustus pälvis ka hoogsalt punkte thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 17:31:23 vasta tsitaadiga

Oi oi. Murdisin TOP10-sse icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kohe näha, et lambiennustuse asemel hooaja statistikat ja trende vaadata saab ikka korralikuma punktisumma kirja. Eks mul vedas kah, et mingit mega avariid vms polnud. Ricciardoga panin kõige rohkem mööda - arvasin, et renault mureallikas läpuni ei vea aga ju siis ühe etapiga uus mureallikas ikka päris ära ei lagune. Lõpus Sainzi möödasõidud veel kasvatasid minu punktisummat.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 18:09:12 vasta tsitaadiga

Endal ka ok nüüd kui võitja ka arvestusse panin ja terve rivi nii oli nagu soovisin icon_lol.gif grosejan ka edaspidi listi ja peaks ka ikka esikümnesse saama
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 12:03:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV F1 Ennustusvõistlus (salatoimikud@gmail.com)
Saatmiskuupäev: 24. mai 2015. a. 9:01:37
Adressaat: jeesus188@hotmail.com
Olge ettevaatlik. See saatja ei läbinud meie pettusetuvastuskontrolle.
All future reminders for this Championship have
been canceled.

icon_eek.gif
elagu hotmail

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 12:11:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

HV F1 Ennustusvõistlus (salatoimikud@gmail.com)
Saatmiskuupäev: 24. mai 2015. a. 9:01:37
Adressaat: jeesus188@hotmail.com
Olge ettevaatlik. See saatja ei läbinud meie pettusetuvastuskontrolle.
All future reminders for this Championship have
been canceled.

icon_eek.gif
elagu hotmail

Küll tuleb, muutsin meili ära icon_cool.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 15:07:32 vasta tsitaadiga

Ja unustasingi ennustada, ei jah :\
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:30:19 vasta tsitaadiga

Njh, oleks ikka pidanud kvalijärjestuse panema nagu esialgu plaanisin
http://mof.planet.ee/f1/?p=216

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:31:45 vasta tsitaadiga

Miks ma kolmas mitte teine ? icon_razz.gif
Lihtsalt huvi pärast tahaks teada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:36:32 vasta tsitaadiga

Sest tähestikuliselt on Janes eespool kui jeesus
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:43:07 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif icon_lol.gif
Ok

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:45:53 vasta tsitaadiga

Nimevahetus jaasus? icon_razz.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 18:26:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nimevahetus jaasus? icon_razz.gif

ajeesus budet icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 23:05:13 vasta tsitaadiga

Vaikselt tõusen tuhast icon_lol.gif 30p midagi 8ni ja siis 30 veel 1ni icon_biggrin.gif tehtav
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 19:30:22 vasta tsitaadiga

Kuidas nende Arvutitarga auhindadega lood on?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 19:35:26 vasta tsitaadiga

Uurin homseks. Muuseas, kas keegi rahalisest kihlveost ka veel osa võtta soovib? icon_biggrin.gif

tsitaat:
Paralleelselt toimub ka vabatahtlik panustamine, suurus 5 EUR.
SWEDBANK
TANEL RAUD
EE862200221026099748

Panustatud pott jagub hooaja lõpus panustajate vahel põhimõttel:

I koht - 50%
II koht - 30%
III koht - 20%

Kui näiteks II koht pole panustanud, siis läheb II koha raha järgmisele panustajale jne.

Panustajate tabel icon_arrow.gif https://docs.google.com/spreadsheets/d/1N6JuRGZQHKlJXb9VXcrWYgd24uZsaUuCIo-ketoT364/edit#gid=0


Panus tuleb teha enne 11. etappi FORMULA 1 PIRELLI MAGYAR NAGYDÍJ 2015 (Budapest) 24 - 26 July
Raha peab kontole laekuma 24. juuliks. Hilisemad panused ei lähe arvesse ja kantakse tagasi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2015 23:47:14 vasta tsitaadiga

Tulemused tulevad hommikul?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2015 11:13:51 vasta tsitaadiga

täielik lambiennustus ja selline punktisumma, isegi ei lugenud f1 teemat ega midagi icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 12:48:15 vasta tsitaadiga

Ilus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV F1 ennustusvõistlus 2015 (peasponsor www.arvutitark.ee), auhinnafondi väärtus kokku 500+ EUR !!! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.