|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
21.04.2015 17:10:20
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| EMTga on jälle tööle hakanud PSN. |
Kas sul on 3G v 4G?
Võiks arvata, et kui 4G-ga saab online' siis võiks ju 3G samuti saada...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.04.2015 21:20:34
|
|
|
| 3G.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
06.05.2015 15:57:26
|
|
|
| Hakkas ka lõpuks puldil vasak analog stick vaikselt katet maha viskama pealt. Oskab keegi soovitada mingisuguseid normaalseid asendusi sinna peale?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
07.05.2015 15:32:53
|
|
|
Sakurai, ise kasutan kahte lahendust. Kahel puldil on sellised: korgid ja ühel puldil vahetasin kangid ära xboxi omade vastu
Kui ei viitsi kangide vahetusega pusida, siis korgid istuvad väga kenasti peal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
08.05.2015 09:34:06
|
|
|
Ma ise kasutan neid.
Peavad üle aasta vastu juba, sain vist 0.99£'ga tookord.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
08.05.2015 19:47:50
|
|
|
Ostsin ka lõpuks pärast pikka kaalutlemist PS4 ära. Tahaksin 14 päevast Trialit proovida, aga ei lase ilma krediitkaarti andmeteta. Ma guugeldasin ja leidsin siit samast foorumist ühe hea postituse, mida ma aga enam ei oska leida. Kas keegi viitsib uuesti kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
08.05.2015 19:54:47
|
|
|
see hea postitus on see a la tasuta alaline membership?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
08.05.2015 20:11:12
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| see hea postitus on see a la tasuta alaline membership? |
Ei ole. Lihtsalt, kas on võimalik PSPlusi trialit mis mulle pakutakse ilma krediitkaardi andmeid sisestamata ja prepaid koodidest ma olen teadlik.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.05.2015 20:31:44
|
|
|
| tsitaat: |
Lihtsalt, kas on võimalik PSPlusi trialit mis mulle pakutakse ilma krediitkaardi andmeid sisestamata ja prepaid koodidest ma olen teadlik.
|
Ei ole...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
09.05.2015 12:16:00
|
|
|
| Õnneks pakkus GTA mulle 2 päevast, lihtsalt aktiveerisin mängusiseselt ja töötab. Kõik on muidu tiptop, ainult et pult on harjumatu. On jah mugav käes, aga ma olen harjunud xboxi omaga ja vasak stick on teises kohas ja põidlaga peab võimlema. Kahju veel, et pulti ei saa patareid panna. Nüüd saab kuu aja asemel saab pult tühjaks 1 päevaga!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
11.05.2015 10:50:53
|
|
|
| Suur tänu, tellisin ka omale kontrolfreeki katted ära. Igaksjuhuks võtsin ebayst ka mingisugused kui need ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
11.05.2015 11:00:04
|
|
|
| hgg kirjutas: |
| Õnneks pakkus GTA mulle 2 päevast, lihtsalt aktiveerisin mängusiseselt ja töötab. Kõik on muidu tiptop, ainult et pult on harjumatu. On jah mugav käes, aga ma olen harjunud xboxi omaga ja vasak stick on teises kohas ja põidlaga peab võimlema. Kahju veel, et pulti ei saa patareid panna. Nüüd saab kuu aja asemel saab pult tühjaks 1 päevaga! |
Osta teine pult juurde ja kasuta laadimiseks docki. Selline lahendus on mugav ja alati on vähemalt üks pult laetud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
11.05.2015 11:02:49
|
|
|
| hgg kirjutas: |
| Õnneks pakkus GTA mulle 2 päevast, lihtsalt aktiveerisin mängusiseselt ja töötab. Kõik on muidu tiptop, ainult et pult on harjumatu. On jah mugav käes, aga ma olen harjunud xboxi omaga ja vasak stick on teises kohas ja põidlaga peab võimlema. Kahju veel, et pulti ei saa patareid panna. Nüüd saab kuu aja asemel saab pult tühjaks 1 päevaga! |
See on juba teada asi, et PS4 pult on One omaga võrreldes kohutav saast.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.05.2015 11:16:26
|
|
|
Ei ole One'i pulti kasutanud aga minuarust PS4 pult ei ole üks kohutav saast. Kasutanud PS3 ja Xbox360 pulti. PS4 pult on roppu moodi parem kui PS3 pult (lõpuks suudeti ka triggerid kasutatavaks teha) ning võrreldes vana Xbox puldiga ka täiesti mugav ja kasutatav. Aku endal kenasti vastu pidanud ning vajadusel kasutan kaasasolevat pikemat juhet, et laadida mängimise ajal.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
11.05.2015 11:21:12
|
|
|
| henzx kirjutas: |
| hgg kirjutas: |
| Õnneks pakkus GTA mulle 2 päevast, lihtsalt aktiveerisin mängusiseselt ja töötab. Kõik on muidu tiptop, ainult et pult on harjumatu. On jah mugav käes, aga ma olen harjunud xboxi omaga ja vasak stick on teises kohas ja põidlaga peab võimlema. Kahju veel, et pulti ei saa patareid panna. Nüüd saab kuu aja asemel saab pult tühjaks 1 päevaga! |
See on juba teada asi, et PS4 pult on One omaga võrreldes kohutav saast. |
kaeba siis sony kohtusse hingelise trauma tekitamise eest.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
11.05.2015 11:25:34
|
|
|
henzx, Vastupidi.
Xboxi pult see gen on tagasiminek. Liiga kerge, ebamugav ja d-pad mis on sobilik ainult Fifa jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
11.05.2015 12:20:27
|
|
|
| henzx, olen nii PS4 kui One omanik ja ütleks, et mõlemal omad vead. Dualshock 4-l oli see analoogkangi kummi rabenemine ja lühike akukestvus. One puldil on aga LB ja RB kohutavad - asetus on sitt ja logisevad. Suhtkoht pada sõimab katelt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
11.05.2015 14:50:58
|
|
|
| Sakurai kirjutas: |
| Suur tänu, tellisin ka omale kontrolfreeki katted ära. Igaksjuhuks võtsin ebayst ka mingisugused kui need ei meeldi. |
Endal kah kontrolfreek alphad, väga head. 1 pisike aga mul nendega ühest ehk siis vasakpoolsega. Ei tea kas ragen nii palju või hoo ran vasakut kangi meeletult aga kumm tahab alphal maha tulla, vasakul 2 puruks läinud. Parempoolne siiani probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
12.05.2015 16:40:54
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Ei ole One'i pulti kasutanud aga minuarust PS4 pult ei ole üks kohutav saast. Kasutanud PS3 ja Xbox360 pulti. PS4 pult on roppu moodi parem kui PS3 pult (lõpuks suudeti ka triggerid kasutatavaks teha) ning võrreldes vana Xbox puldiga ka täiesti mugav ja kasutatav. Aku endal kenasti vastu pidanud ning vajadusel kasutan kaasasolevat pikemat juhet, et laadida mängimise ajal. |
samad sõnad siit ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
13.05.2015 09:29:03
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Ei ole One'i pulti kasutanud aga minuarust PS4 pult ei ole üks kohutav saast. Kasutanud PS3 ja Xbox360 pulti. PS4 pult on roppu moodi parem kui PS3 pult (lõpuks suudeti ka triggerid kasutatavaks teha) ning võrreldes vana Xbox puldiga ka täiesti mugav ja kasutatav. Aku endal kenasti vastu pidanud ning vajadusel kasutan kaasasolevat pikemat juhet, et laadida mängimise ajal. |
samad sõnad siit ka. |
Ma pigem panen 2 patareid peale igat paari kuud sisse, kui et laen mingi pagana juhtmega peale igat mängimist. Pluss see laadimisauk kindlasti annab otsad ka lõpuks, kui see sellist reipi saab.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
13.05.2015 09:34:03
|
|
|
| henzx kirjutas: |
| shizny kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Ei ole One'i pulti kasutanud aga minuarust PS4 pult ei ole üks kohutav saast. Kasutanud PS3 ja Xbox360 pulti. PS4 pult on roppu moodi parem kui PS3 pult (lõpuks suudeti ka triggerid kasutatavaks teha) ning võrreldes vana Xbox puldiga ka täiesti mugav ja kasutatav. Aku endal kenasti vastu pidanud ning vajadusel kasutan kaasasolevat pikemat juhet, et laadida mängimise ajal. |
samad sõnad siit ka. |
Ma pigem panen 2 patareid peale igat paari kuud sisse, kui et laen mingi pagana juhtmega peale igat mängimist. Pluss see laadimisauk kindlasti annab otsad ka lõpuks, kui see sellist reipi saab. |
on alles mured mõnel. aga osta siis võimsam aku sinna ja kasuta dokki.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
13.05.2015 09:44:25
|
|
|
henzx, paari kuud? Mis imepatareisid sa kasutad? Mul said 2-3 nädalaga tühjaks kui hoogsamalt FH2 mängisin vahepeal. Praegu Bloodborne tõttu laen oma dualshock'e (üks on ligi aasta vana nüüd) tihti ja laadimispesadega ei ole midagi juhtunud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
13.05.2015 09:46:46
|
|
|
No kui elatakse seal taga siis pole ka ime, et ohitakse.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
13.05.2015 09:53:22
|
|
|
ise kasutan paarimeetrist usb kaablit ning mängin pult juhtmeotsas
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
13.05.2015 10:00:36
|
|
|
Miks ma peaks mingit pornot tegema ja garantii kaotama sellepärast, et Sony on nii kehva akuga puldi turule toonud? Ja samuti, miks ma pean paari meetri juhtme üle oma toa vedama, kui tegemist on wireless puldiga?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
13.05.2015 10:05:57
|
|
|
| Ma ei mõista, minuarust kestab aku küll väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.05.2015 10:06:05
|
|
|
henzx, hint : sa ei pea.
Su idiootlik jutt ei kuulu siia anyway. Õige teema on siin.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.05.2015 10:07:21
|
|
|
tiah, ma saan kenasti terve päeva ühe laadimisega hakkama ning kui väss peal viskad puldi ps4 külge ja paned konsooli sleepi. Laeb kiiresti täis ja pole nagu probleemi. Ükski mäng ei ole jäänud pooleni puldi aku pärast.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
17.05.2015 08:47:20
|
|
|
USA PSN-ist ostetud The Order tõmbab app. datat (32GB) juba 38h ja näitab 40h veel. Elioni 100/100 nett kaabliga, PS4 sisene network test kinnitab seda. Kas aeglased serverid on PSN puhul tavalised? On ideid kellelgi? Hetkel üritan mõnda USA proxyt leida, ehk aitab.
EDIT: Proovisin erinevaid proxy aadresse, täiesti toimima sain ainult need mis HTTPS toega, teistega ütles "cant download". Tõmbas allalaadimise aja 40H pealt 15h peale hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
17.05.2015 12:52:50
|
|
|
Olen ise viimaselajal märganud kah suurt aeglust PSN'ist allalaadimise osas. Endal näitas 3.2GB uuenduse allalaadimise ajaks üle 3 tunni. Nett endal 70/10 ning kasutan UK PSN'i.
Veidi googeldasin ka seda, ning soovitati DNS serverid google omaks muuta ning ka allalaadimise ajaks PSN'ist väljalogida, kuid minul see muutusi ei toonud.
Endal aitas mitmekordne allalaadimise pausile panemine ning siis uuesti jätkamine.
Tundub et mingisugune üldine mure Sony serveritega.
| Tom-D kirjutas: |
USA PSN-ist ostetud The Order tõmbab app. datat (32GB) juba 38h ja näitab 40h veel. Elioni 100/100 nett kaabliga, PS4 sisene network test kinnitab seda. Kas aeglased serverid on PSN puhul tavalised? On ideid kellelgi? Hetkel üritan mõnda USA proxyt leida, ehk aitab.
EDIT: Proovisin erinevaid proxy aadresse, täiesti toimima sain ainult need mis HTTPS toega, teistega ütles "cant download". Tõmbas allalaadimise aja 40H pealt 15h peale hetkel. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
18.05.2015 12:50:34
|
|
|
| Kas teil PSN hetkel töötab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.05.2015 12:55:33
|
|
|
veidi aega tagasi töötas.
aga see download. eile tõmbas 13 giga ja näitas 23 tundi... hommikul oli kohale jõudnud ikkagi... miskit vist toimub sonyl...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
19.05.2015 16:46:51
|
|
|
Kõvaketta vahetanud inimesed, millistega asendanud olete? Eesti turult või Amazonist tellinud?
Plaanin siin järgmisel kuul endale suurema ketta tellida, lihtsam vist kohe 2TB kui 1TB.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.05.2015 16:59:34
|
|
|
| panin asemele SSD ning sain veidi kiirema laadimisaja
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
19.05.2015 20:28:02
|
|
|
| gretchin, arvad, et amazonis on miskid paremad kõvakettad kui eesti turul? Ega see pesupulber pole ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
19.05.2015 21:48:23
|
|
|
| gretchin, asendasin ka 500GB SSD-ga, eelkõige Bloodborne jaoks. Vahe on märgatav, laadimisaegades. SSD Eestist ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
20.05.2015 09:47:25
|
|
|
eShelobik, ma loodan, et sulle täna keegi varba peale ei astu
Tänud teistele, ennast pole need laadimisajad eriti häirinud, vaatan pigem suurema mahu poole. Äkki siis mõni SSHD variant
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.05.2015 10:33:12
|
|
|
Tervist rahvas selline huvitav küsimus .
Et kui olen psnist mängu ostnud alla laadind jne .
Kuid kui ostan ka karbi mängu kuidas ps4 siis käitud kas
Ta võtab siis seda kui uue mänguna või ikka sama ???
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.05.2015 10:39:11
|
|
|
kui sama regiooni mäng siis käitub sama mänguna, kui mingi teise regiooni oma siis teisena
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.05.2015 10:45:56
|
|
|
Ok , tänud Ostsin siin kunagi NFS Rivali PSN poest , aga nüüd sain tasuta plaadi ka ostetud kunagi game.co.uk ja kuna psn on UK siis peaks nad isegi klappima
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.05.2015 10:52:59
|
|
|
| firemark kirjutas: |
kui sama regiooni mäng siis käitub sama mänguna, kui mingi teise regiooni oma siis teisena  |
Oled kindel?
PS3 mängudel küll digitaalse ja füüsilise mängu save'd ei ühildunud, isegi kui sama regiooni omad olid...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
23.05.2015 11:45:22
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
kui sama regiooni mäng siis käitub sama mänguna, kui mingi teise regiooni oma siis teisena  |
Oled kindel?
PS3 mängudel küll digitaalse ja füüsilise mängu save'd ei ühildunud, isegi kui sama regiooni omad olid... |
PS4-l minu meelest ka ei ühildu.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.05.2015 11:49:35
|
|
|
| kuskilt jäi mulle meelde,et toimis nii, kui valesti siis my bad
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
23.05.2015 21:29:52
|
|
|
| ps3 peal sõltus konkreetsest mängust. hiljuti tasuta jagatud mirrors edge psn versioon tunnistas mu plaadiversiooni save'i probleemita.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
23.05.2015 22:20:39
|
|
|
| Kui mängu kätte saan anna teada !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confucius
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2013
|
27.05.2015 19:39:26
|
|
|
Hiljuti soetasin ka omale PS4, kuid mul on naljakas küsimus, kuidas pulti valguse värvi muuta saab?
_________________ psn: ZenPlaya |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.05.2015 19:47:42
|
|
|
Ei saagi, mängud ise muudavad.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|