|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
15.05.2015 13:49:30
|
|
|
| Sigaretisüütaja kaitse läbi ? Proovi midagi muud sinna panna
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.05.2015 16:04:06
|
|
|
| Ei ole kaitse läbi. Mõlema laadija peal tuluke põleb ja akupanka ka laadivad... lihtsalt telefon ei ole ennast enam nõus laadima läbi autolaadija. Praeguse teekonna ajasin nii läbi, et laadisin akupanka ja siis sellega telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
15.05.2015 16:35:08
|
|
|
Võib veel proovida laadida nii auto mootori seistes, kui mootori käies. Võimalik, et telefon jälgib sissetulevat laadimisvoolu täpsemini ja kui midagi ei sobi, ei lase laadida.
Omal ühe auto juhendis oli kirjas, seda küll autosse ehitatud USB pesa kohta, et auto käivitamisel võivad sinna pessa ühendatud seadmed saada kahjustatud ja käivitamise hetkeks tuleks seadmed USB pesast eemaldada. Käivitamisel vist vool kõigub rämedalt, starter tõmbab pinge alla ja käima turtsatades genekas viskab koheselt pinge üles. Ise ei ole katsetanud, ka päriselt ka midagi juhtub
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
15.05.2015 17:18:03
|
|
|
Minul on igas asendis järel olnud ja alati on laadinud. Samuti ka käivitamised jms.
Aga mul on autol ka kaks suurt akut ja voolukõikumised on minimaalsed.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
16.05.2015 12:07:30
|
|
|
Dno... proovisin praegu igas asendis ja no ei toimi. Ootan kuni saan sõbra käest tagasi selle sigaripesa-USB adapteri, et erinevate juhtmetega proovida.
edit: teen talle igasugused resetid ära ja proovin uuesti
ainuke mille peale suudan tulla on see, et millegi pärast mingist hetkest (enne ju toimis) annab autolaadija rohkem välja kui 5V ja telefoni laadimiskontroller tapab sellepeale laadimise maha.
Sealt USB otstest on muidugi porno pinget mõõta
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
18.05.2015 13:43:34
|
|
|
Igatahes - aitas see, et Sony PC Companion kaudu uuest installida uuendus (repair).
| LKits kirjutas: |
Nonii...
Mu sõbrannal tuli Z1C uuendus ning tegi veatult ära, aga nüüd algasid anomaaliad. Nimelt ühel hetkel lakkas telefon käivitumast ja aitas "hard reset nupp" ning tehase seadete taastamine.
Nüüd on häda, et rakenduste all ei näita poolesid rakendusi ja installides ütleb, et rakendus on juba installitud. Arvatavasti jäi süsteemiuuendusega midagi tegemata, läks katki.
Mida teha? Garantiisse või on võimalik ise legaalselt (ehk garantiid rikkumata) midagi teha? Sony Companion kaudu midagi katsetada? |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.05.2015 11:55:53
|
|
|
dno, proovisin oma laadijaid kahes teises autos ja ükskõik mis teist telefoni laadivad aga minu oma mitte. samuti minu autos laadivad teisi seadmeid/telefone.
järelikult ikkagi telefoni viga. garantiisse ei viitsi minna kuna nurkades on täkkeid...öeldakse, et on maha kukkunud ja sellepärast huijaaritab laadimisega ning maksku ma nüüd 39 eur "ekspertiisi eest"
Ohoh. Systeemiuuendust pakub. Kas lollipop mida kõik ootavad?
14.5.A.0.270
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
21.05.2015 13:57:42
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Ohoh. Systeemiuuendust pakub. Kas lollipop mida kõik ootavad?
14.5.A.0.270 |
Lollipop vist jah, lasin just peale ja nüüd näitab verisooniks 5.0.2. Hoiatas, et install võtab 44 minutit aega ja kasutaja seaded ja asjad jäävad alles. Läks nõks nobedamalt, sirka pool tundi installis ja optimeeris äppe. Esmamulje on hea, sujuv, kiire, asjad kõik alles. Ikoonid-tekstid on vist nõks suuremad, kui enne. Hetkel ainuke häiriv asi, mis silma jäänud on telefoni avamine, kui enne vajutasin külje pealset nuppu kuvas kohe turvamustri ja sain mustri sisestamisel edasi, nüüd nupust vajutades on kellaajaga avakuva ja pean luku märgil lisaviipe tegema, et turvamuster ette saada. Peab uurima kas saab kuidagi mugavamaks, võimalik, et seoses suuremate tekstide-ikoonidega ei mahu turvamuster enam kellaaja ja muu juure enam ära.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.05.2015 14:00:38
|
|
|
nüüd on vaja veel asjalik root ära oodata, senised variandid on ikka kehvad, enamik roote töötab ainult unlocked bootloaderiga. tahaks locked buudiga.
. hiinlaste tehtud kingroot justkui töötab, aga sellega jälle muud jamad (kinguser'i asendamine superSU'ga).
ei tea, kas rootkeeper aitaks upgrade üle elada ja root alles jääks...? vist mitte...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
21.05.2015 21:51:01
|
|
|
| Kas z1c magnetlaadija hoiab end sama kõvasti kinni telefoni küljes kui z3c-l? Olen kusagilt lugenud, et telefoni kõrva äärde tõstes kukub üldiselt küljest ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
21.05.2015 22:49:57
|
|
|
| aero kirjutas: |
| Kas z1c magnetlaadija hoiab end sama kõvasti kinni telefoni küljes kui z3c-l? Olen kusagilt lugenud, et telefoni kõrva äärde tõstes kukub üldiselt küljest ära. |
Oleneb ju konkreetsest laadijast. Neid "hiinakaid" palju erinevaid. Mis telefonidesse puutub siis ühenduskontaktid neil samad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.05.2015 23:05:43
|
|
|
| panin ka xda'st eelrooditud versiooni peale, nüüd küsimus, et kas laadimine ongi nüüd nii aeglane?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.05.2015 10:49:22
|
|
|
Miks see notificationite näitamine nii porno peab olema. Kasutan PIN ekraanilukku ja varem sai ilustinäidata ekraani vasakus nurgas messengeri ikooni...aga nüüd peab seda mingi maxkoleda ja suure valge kastiga tegema keset ekraani
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
22.05.2015 11:06:14
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Miks see notificationite näitamine nii porno peab olema. Kasutan PIN ekraanilukku ja varem sai ilustinäidata ekraani vasakus nurgas messengeri ikooni...aga nüüd peab seda mingi maxkoleda ja suure valge kastiga tegema keset ekraani  |
Kas sa pead silmas seda mis saab Facebooki appi seadetest kinni keerata, Lock Screen Notifications?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.05.2015 15:13:45
|
|
|
| Telefoni seadetest. Helid ja märguanded. facebooki rakenduse seadetest ei leia enam seda kohta kus oli "lockscreen notifications" vms. Olin harjunud sellega, et vajutasin power nuppu ja nägin üleval nurgas mõne rakenduse ikoonikest kus oli notification tulnud. Nüüd on seal vasakus nurgas operaatori nimi ja kui tahad notificatione näha sellel kuval, siis saadki vaid suurte valgete kastidena või siis keela need ära ja näed ikoonikesi alles siis kui oled ekraaniluku maha võtnud. PIN'ist loobuda ma aga ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
22.05.2015 18:56:50
|
|
|
keegi xposed mooduleid on juba proovinud?
ise jändan praegu TWRP recoveriga, ei taha ex sd card'i (sdcard1)külge võtta. kuidagi ei leia lahendust.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
23.05.2015 01:47:22
|
|
|
| masmre kirjutas: |
keegi xposed mooduleid on juba proovinud?
ise jändan praegu TWRP recoveriga, ei taha ex sd card'i (sdcard1)külge võtta. kuidagi ei leia lahendust. |
Lasin ka selle eelrooditud ver. peale!
TWRP näeb mõlemat kaarti - ext pealt lasin xposed*.zip peale. Ehk töötab ka Ühe juhendi järgi, et kui numbrid on rohelised Frameworki all on kõik OK!
Edit: töötab, proovitud GravityBox ja APM+
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.05.2015 10:07:57
|
|
|
| avastasin sellise asja, et kui ühendada telefon wifiga PC külge faili vahetuseks, jääb notification bar kinni ja ei reageeri enam puudetele. kui paaritamine ära lõpetada ja kasutada usb juhet on ok. kas see on bug või miskid seaded kuskil valesti?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
23.05.2015 11:08:26
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| avastasin sellise asja, et kui ühendada telefon wifiga PC külge faili vahetuseks, jääb notification bar kinni ja ei reageeri enam puudetele. |
ES File Exploreriga toimib veatult!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
23.05.2015 11:42:22
|
|
|
| ants40 kirjutas: |
TWRP näeb mõlemat kaarti - ext pealt lasin xposed*.zip peale. Ehk töötab ka Ühe juhendi järgi, et kui numbrid on rohelised Frameworki all on kõik OK!
Edit: töötab, proovitud GravityBox ja APM+ |
kust selle exposed'i alla laadisid, ametlikult lehelt saadav pistab kohe kisama...punased kirjad ees.
mul twrp ei taha ikka ext sd kaati näha, mingi jura on kallal vist...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
23.05.2015 22:28:55
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| ants40 kirjutas: |
TWRP näeb mõlemat kaarti - ext pealt lasin xposed*.zip peale. Ehk töötab ka Ühe juhendi järgi, et kui numbrid on rohelised Frameworki all on kõik OK!
Edit: töötab, proovitud GravityBox ja APM+ |
kust selle exposed'i alla laadisid, ametlikult lehelt saadav pistab kohe kisama...punased kirjad ees. |
XDA'st - esimene on zip mis tuleb TWRP installida ja siis apk
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
25.05.2015 16:39:48
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| avastasin sellise asja, et kui ühendada telefon wifiga PC külge faili vahetuseks, jääb notification bar kinni ja ei reageeri enam puudetele. kui paaritamine ära lõpetada ja kasutada usb juhet on ok. kas see on bug või miskid seaded kuskil valesti? |
see on hoopis cerberus'e kala, admini õigustega saab seal notificationi kinni panna lockscreenil, aga ju siis bugine, et tava olekus ka jamab...
sain oma ext sd card'i ka korda. oli vaja telefoni seest erase (format) teha. peale seda twrp toimib veatult. (et seda välja uurida, oli vaja tunde xda foorumis veeta ja googlet lapata... )
Uus küsimus tekkis: kuidas teistel lollipopi kasutajatel 'in call volume' tugevus on. Kas kuuleb hästi? Endale tundub kuidagi lahja olevat, võiks kõvem olla.
Mingit MOD'i arendatakse ka, aga see vist ei toimi nii nagu peaks veel z1c peal.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
26.05.2015 23:21:42
|
|
|
Sai ka siis lõpuks see uuendus ära tehtud. Mulle täitsa meeldib kogu see uus välimus, k.a. lock screeni teated. Saab rohkem infot korraga nähtud/loetud ilma ekraanilukku avamata.
Algul küll vähe häirisid suuremad ikoonid kui enne.
Üks kummaline asi on aga küll. Kas kellelgi teisel on ka nii, et kõnelogis olevad telefoni numbrid ei ole ühes ilusas reas vaid suvaliselt 2-3 kaupa üksteise all!? See venitab kogu kõnelogi jube pikaks ja visuaalselt pole ka eriti kena.
Fondi suurus on "tavaline", kui panna see üliväike font siis tõmbab numbrid vähe rohkem kokku aga kui ära ei mahu läheb ikka üleliigne number teiste alla. Uuendus sai tehtud kahel telefonil, mõlemal sama "bugi". Või nii peabki olema?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
27.05.2015 12:42:51
|
|
|
| markox kirjutas: |
Sai ka siis lõpuks see uuendus ära tehtud. Mulle täitsa meeldib kogu see uus välimus, k.a. lock screeni teated. Saab rohkem infot korraga nähtud/loetud ilma ekraanilukku avamata.
Algul küll vähe häirisid suuremad ikoonid kui enne.
Üks kummaline asi on aga küll. Kas kellelgi teisel on ka nii, et kõnelogis olevad telefoni numbrid ei ole ühes ilusas reas vaid suvaliselt 2-3 kaupa üksteise all!? See venitab kogu kõnelogi jube pikaks ja visuaalselt pole ka eriti kena.
Fondi suurus on "tavaline", kui panna see üliväike font siis tõmbab numbrid vähe rohkem kokku aga kui ära ei mahu läheb ikka üleliigne number teiste alla. Uuendus sai tehtud kahel telefonil, mõlemal sama "bugi". Või nii peabki olema?  |
Nii peabki olema, see Sony oma on suhteliselt porr, ise kasutan Exdialerit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
27.05.2015 13:13:23
|
|
|
| qrime kirjutas: |
| markox kirjutas: |
Sai ka siis lõpuks see uuendus ära tehtud. Mulle täitsa meeldib kogu see uus välimus, k.a. lock screeni teated. Saab rohkem infot korraga nähtud/loetud ilma ekraanilukku avamata.
Algul küll vähe häirisid suuremad ikoonid kui enne.
Üks kummaline asi on aga küll. Kas kellelgi teisel on ka nii, et kõnelogis olevad telefoni numbrid ei ole ühes ilusas reas vaid suvaliselt 2-3 kaupa üksteise all!? See venitab kogu kõnelogi jube pikaks ja visuaalselt pole ka eriti kena.
Fondi suurus on "tavaline", kui panna see üliväike font siis tõmbab numbrid vähe rohkem kokku aga kui ära ei mahu läheb ikka üleliigne number teiste alla. Uuendus sai tehtud kahel telefonil, mõlemal sama "bugi". Või nii peabki olema?  |
Nii peabki olema, see Sony oma on suhteliselt porr, ise kasutan Exdialerit. |
Mnjah tundub, et viga on tõlgetes. Eesti keelsed sõnad võrreldes inglise keelsetega on lihtsalt liiiiga pikad.
Panin inglise keele peale siis mahuvad kõik tekstid ilusti ühele reale, kuna inglise keeles on "mobile" siis eesti keelne vaste sellele on "mobiiltelefoninumber" ja tekibki probleem, et kogu tekst ei mahu samale reale.
Ning tarkvara kirjutajad pole arvestanud eri keelte erinevustega.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
27.05.2015 16:50:10
|
|
|
Avastasin ka selle nalja kõnelogiga, kui panna telefon eesti keelseks
Näitas ühte nr lausa nii, et nr läks ülevalt alla, tegi eriti pikaks logi
Aga mu telefon suutis ühe nalja küll teha, kõne vastu võttes lülitas lampi välja ennast, ma ei saanudki kohe aru, et mis juhtus.
Lülitasin telefoni sisse ja toimis edasi
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.05.2015 19:52:17
|
|
|
| On mingit infot ka, et mis siis ära parandati...?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
28.05.2015 18:19:23
|
|
|
Mõtlesin, et kaua ma ekraaninurgas seda uuenduse teatelogo vahtima pean, uuendan siis ära. Laadis alla, aga ütleb "ei saanud kontrrollida" ja kogu lugu. Mis seda põhjustada võib?
Arvutiga ei ole veel proovinud.
Edit: kuna sai millalgi telefoni külge poogitud 4K/timeshift video võimalus, siis kala arvatavasti sinna maetud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
28.05.2015 19:58:30
|
|
|
| Telefon pakkus androidi uuendust, on vist lollipopi nimega. Tegin uuenduse ära, nüüd telefon kipub väga soojaks minema teda kasutades. On kellelgi aimu mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.05.2015 20:09:52
|
|
|
| SirSimon, esimese hooga tee factory reset.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markox
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2009
|
28.05.2015 20:28:49
|
|
|
| SirSimon kirjutas: |
| Telefon pakkus androidi uuendust, on vist lollipopi nimega. Tegin uuenduse ära, nüüd telefon kipub väga soojaks minema teda kasutades. On kellelgi aimu mis teha? |
Mingi app koormab protsessorit ilmselt. Tasuks enne factory reseti uurida mis seal taustal töötab. Võib-olla vajab see rakendus maha võtmist ja uuesti installimist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
28.05.2015 20:37:32
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| SirSimon, esimese hooga tee factory reset. |
Tuli välja et tarkvara uuendusega on enamus äpid taustal töötamas. Lülitasin need välja ja nüüd tundub et enam ei kuumene üle.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
29.05.2015 12:48:58
|
|
|
| mul peale tarkvara uuendamist ei lasknud peale hädaabikõnede mitte midagi teha. Reset aitas
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
30.05.2015 19:48:04
|
|
|
Ma jäin üldiselt rahule uuendusega. Tundub, et ooteaeg on pikem. Samas kõneaeg nagu oleks lühem. Võibolla lihtsalt tundub. Minu jaoks veel väga positiivne , et streetpilot jäi tööle
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
31.05.2015 17:17:13
|
|
|
Jube asi asi see Lollipop ikka. Ei osanud enam kõnesid vastu võtta... Lasin vana softiga uuesti üle (4.4.4)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
01.06.2015 00:21:37
|
|
|
| hode kirjutas: |
| Samas kõneaeg nagu oleks lühem. Võibolla lihtsalt tundub. |
Mulle ka tundub niimoodi (mitte just rääkides, aga navigeerides).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
01.06.2015 08:00:17
|
|
|
Mul peale lollipopi uuendust tühjeneb aku ilma midagi tegemata nagu loom. Laen hommikul 100% täis ja tunni aja pärast on juba 85% peal, ilma midagi tegemata. Õhtu poolikuks täiesti tühi.
Samas midagi nagu taustal ei käi. Aku killeriks näitab Android OSi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
01.06.2015 11:43:20
|
|
|
Muidu pole nagu viga midagi, aga need palju suuremad ikoonid ei meeldi kohe üldse. Saan aru, et vaegnägijatele võib-olla mõeldi, aga teinud siis nende ikoonide erinevate suuruste muutmise variant kah. Naise Moto G-l peale Lollipopile minekut jäid ikoonid ilusti samasse suurusesse.
Hää, et nüüd äppe saab mälukaardile panna.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
01.06.2015 13:02:48
|
|
|
Mõnda aeg nüüd Lollipopi kasutanud ja tahaks tegelt 4.4.4 peale tagasi. Häirib see turvaluku teema, mida ma korda ei saanudki - turvamustri ettesaamiseks pean tegema lisaliigutuse võrreldes kitkat-iga. Teine teema on ka siin kurdetud märguannete teema, mis kitkatis - oli minimalistlik ja mu jaoks piisavalt ülevaatlik - nüüd on mingid rämedad valged kastid ja valida ongi kas need kastid või mitte midagi - täielik jura.
See Dialeri kamm, kus eesti keele tõttu numbrid verikaali poolitab on mul ka - kuna numbreid eraldi eriti ei vahi, siis ei pannud nagu tähelegi.
Nõks suuremad ikoonid mind ei häiri aga üldmulje Lollipopist jäänud, et compacti peale see vbl mõeldud ei olegi või ei ole testitud korralikult, jääb mulje, et iga uuemad androidi verisoonid tehakse arvestusega, et lähevad aina suuremate ekraanide peale ja piiratud ekraanide puhul tekib ebamugavaid anomaaliaid.
Aku kohapealt võibolla sööb pisut rohkem, kitkat-iga ma põhimõtteliselt akut ei jälginud üldse, nüüd enne pikemat mobiilset olemist üritan ikka jälgida, mis seisus akuga kodust välja lähen.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.06.2015 18:34:36
|
|
|
| Viskan selle telefoni varsti vastu seina...täna jälle helistati sisse aga vastu võtta ei saanud...ekraan lihtsalt ei reageerinud millelegi.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.06.2015 20:51:38
|
|
|
Võibolla peaks factory resetti proovima.
Kas on uus lollipop peale uuendatud? Kui uuendasid, siis soovitan puhtalt üle lasta. Uuendusega siin teistelgi imelikud anomaaliad.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.06.2015 22:02:42
|
|
|
| Ma tegin juba enne uuendamist factory reseti ja peale uuendamist ka.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.06.2015 09:45:49
|
|
|
Super AMOLED, ekraani proovisid paar korda sisse-välja lülitada kui vastata ei saanud?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
02.06.2015 10:00:25
|
|
|
| Nagu see lahendus oleks, mul on nt power nupp pandud kõne tühistamiseks. Kas probleem ilmneb ka muidu kasutamisel, kus ekraan muutub järsku tundetuks või ainult kõnede vastuvõtmisega?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trib3
HV kasutaja
liitunud: 20.03.2005
|
02.06.2015 10:21:55
|
|
|
| Mul oli enne Lollipopi ka mõned korrad sama probleem, et ekraan on pime. Sisse helistada saab ja tel töötab aga display ei tööta. Googeldasin toona ja see pidi mingi softi teema olema, et ainus lahendus ongi restart teha telefonile. Mul oli seda 4-5x, garantiiga ei pidanud seotud olema.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.06.2015 12:33:39
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Super AMOLED, ekraani proovisid paar korda sisse-välja lülitada kui vastata ei saanud? |
Jep. Viiendal korral hakkas tööle
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|