Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 603, 604, 605 ... 878, 879, 880  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2015 18:34:16 vasta tsitaadiga

Iga-aastane teema. Enne talve saab remont läbi ja kui ka midagi valmis saab siis paari talvega laguneb ja ring hakkkab uuesti peale.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2015 18:57:51 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Ei saa asjale pihta, miks nii peab tegema.
Kas ei leitud gaasipedaali üles? Ja kui möödus bemmist, miks 1. ritta tagasi ei läinud kui näeb, et taga on kiirem, kes soovib sõita lubatud maksimaalse kiirusega, mitte töristada -20 km/h?
Minu ees olev jeep liikus 70-ga reaalselt läbi kogu tunneli ja lasi nii ka edasi.
Tüüpiline, et kui omal suht kella peale sõit, siis ikka keegi hakkab tee peal oma kujundeid tegema. Seepärast kiirelt mööda ja kiirelt edasi. Päris kiirelt järgi kohe icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Hiljem kanalis tuututasime liinibussiga üksteisele. Naljakas. icon_lol.gif beer_yum.gif

Suur osa, kui mitte enamus juhte vist mõtlevad nagu nad sõidaks üksi. Isegi kui suunatuld kasutatakse siis peegel on küll viimane koht kuhu keegi vaatab.
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.05.2015 19:15:43 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Iga-aastane teema. Enne talve saab remont läbi ja kui ka midagi valmis saab siis paari talvega laguneb ja ring hakkkab uuesti peale.

Kas sa üldse vaevusid lugema enne, kui tatti pritsima hakkasid? icon_rolleyes.gif



tsitaat:
Tallinna suvine liikluspõrgu juhatatakse sisse järgmisel esmaspäeval, 25. mail, kui Eleringi kõrgepingekaabli paigaldustööde tõttu suletakse Narva maantee linnast väljuv sõidusuund Laikmaa tänava ja Pronksi tänava vahelisel lõigul.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.05.2015 19:30:54 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:

Suur osa, kui mitte enamus juhte vist mõtlevad nagu nad sõidaks üksi. Isegi kui suunatuld kasutatakse siis peegel on küll viimane koht kuhu keegi vaatab.

Täielik tunnelnägemine - armatuuril suudetakse parimal juhul spidomeetrit kiigata viieminutiste intervallidega, kõik muu on nagu pime tunnel, ainult otse ees olevat "valguslaiku" jõllitatakse üksisilmi. Ka tee äärtes toimuvast pole neil aimugi, enne kui mõni elukas või jalakäija sealt juba otse ette, "valguslaiku" kargab.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2015 20:04:49 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Suvel ilmselt südalinna autoga ronida ei tasu. icon_rolleyes.gif
Tamsaare tee saab hullem olema vist. See ei suuda praegugi tipptunnil Mustamäe poole läbi lasta. Mis siis saab, kui üks rada veel kinni on icon_biggrin.gif Järvevana põhimõtteliselt seisab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2015 20:08:39 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
jägaja kirjutas:
Iga-aastane teema. Enne talve saab remont läbi ja kui ka midagi valmis saab siis paari talvega laguneb ja ring hakkkab uuesti peale.

Kas sa üldse vaevusid lugema enne, kui tatti pritsima hakkasid? icon_rolleyes.gif



Lugesin, ilma HV viiteta leidsin ise artikli üles. Ja siis?
Iga aastane teema see teederemondi värk ju. Samad probleemid korduvad ka igal aastal, mis selle värgiga paratamatult kaasnevad.
Võimisiganes sulle näkku pritsis. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2015 21:04:04 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Suvel ilmselt südalinna autoga ronida ei tasu. icon_rolleyes.gif
Tamsaare tee saab hullem olema vist. See ei suuda praegugi tipptunnil Mustamäe poole läbi lasta. Mis siis saab, kui üks rada veel kinni on icon_biggrin.gif Järvevana põhimõtteliselt seisab icon_rolleyes.gif

No praegu hommikuti Pirita tee/Narva maantee ei suuda ka just eriti läbi lasta, mis siis veel saab kui kogu see liiklus peab hakkama Tuukri kaudu käima... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 20.05.2015 21:41:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ranel kirjutas:
jägaja kirjutas:
Iga-aastane teema. Enne talve saab remont läbi ja kui ka midagi valmis saab siis paari talvega laguneb ja ring hakkkab uuesti peale.

Kas sa üldse vaevusid lugema enne, kui tatti pritsima hakkasid? icon_rolleyes.gif



Lugesin, ilma HV viiteta leidsin ise artikli üles. Ja siis?
Iga aastane teema see teederemondi värk ju. Samad probleemid korduvad ka igal aastal, mis selle värgiga paratamatult kaasnevad.
Võimisiganes sulle näkku pritsis. icon_rolleyes.gif

Sest sa paned lahmides täiega mööda, miks see tee seal üles kistakse icon_rolleyes.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 20.05.2015 22:01:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ranel kirjutas:
jägaja kirjutas:
Iga-aastane teema. Enne talve saab remont läbi ja kui ka midagi valmis saab siis paari talvega laguneb ja ring hakkkab uuesti peale.

Kas sa üldse vaevusid lugema enne, kui tatti pritsima hakkasid? icon_rolleyes.gif



Lugesin, ilma HV viiteta leidsin ise artikli üles. Ja siis?
Iga aastane teema see teederemondi värk ju. Samad probleemid korduvad ka igal aastal, mis selle värgiga paratamatult kaasnevad.
Võimisiganes sulle näkku pritsis. icon_rolleyes.gif
hooldusremonte võidakse teha parem.... pärnu mnt hiiu ja pääsküla vahel hakkavad "uuele" asfaldile augud tekkima. praegu saaks veel odavalt remonditud aga ei! laseme löökaekudeni ikka!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.05.2015 22:18:41 vasta tsitaadiga

ranel, artikkel rääkis mitmetest ja mitmetest remondi ja uuendustöödest linna teedel.
Mis konkreetsest asjast sina räägid?

Me ilmselt erinevaid asju kirjeldame?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 20.05.2015 23:04:39 vasta tsitaadiga

Midagi ehitavad seal Hiiul ju? Üks hommik sõitsin, siis remonditi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.05.2015 07:28:42 vasta tsitaadiga

Tartu-Räpina teevad ka mingit paikamise porri... üsna uutel lõikudel juba augud. Tartust, aga küllaga seda nalja, et august 30cm väike auk ja seda ei parandata icon_lol.gif
Tallinna põhitänavate ühtlus on ka parem - Tartus käib kuidagi kuumaastiku stiilis see paikamine.

Sõpruse silda ka paigatakse see aasta?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 21.05.2015 07:48:50 vasta tsitaadiga

Kuna mulle tundus, et anduke88 maha tampimisega mindi veidi liiale, siis tulen maadlusplatsile ja asutun välja enda videoga.
Tahaks öelda, stabiilsusest võiks juhid rohkem teada ehk järgida kiiruspiiranguid ja mõttetu "süstimine" ei aita sellele kuidagi kaasa...
Hoiatan, video on mõttetu ja teil tuleb selliseid asju töölt koju ja vastupidi kümneid ja kümneid ette iga päev.
1. 50ala, minul 55, kohe tuleb 70 hakkan sujuvalt kiirendama, üks sätib minu ette ära, tema tagant pääses mesa välja nagu kevadine vasikas aasale...
2. audi hoidis normaalset sujuvat kiirust, selle asemel, et sujuvalt reastuda - ei, enne tuleb ikka üks jänesehaak ära teha... well done...
3. 50ala, minul 55, honda venib kergelt eest ära, kohe tuleb 70ala, kiirendan sujuvalt 73ni, honda venib teises reas ja jääb maha, peale tunnelit tuleb kaotus tasa teha ette süstimisega enne raja lõppu...
Spoiler Spoiler Spoiler

#flies away
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 08:48:20 vasta tsitaadiga

Mina olen nii aru saanud, et kes jääb juba korra jalgu, tuleb esimesel võimalusel mööda sõita. Muidu jääbki jalgu ja sa ei saa kasutada viimast käiku kopp.gif Seda siis suurega. Siksiga sama sõidustiil. Tavaliselt ärgatakse, et mingi siks läks minust mööda ja kiirendatakse täpiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.05.2015 10:03:44 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Suvel ilmselt südalinna autoga ronida ei tasu. icon_rolleyes.gif
Tamsaare tee saab hullem olema vist. See ei suuda praegugi tipptunnil Mustamäe poole läbi lasta. Mis siis saab, kui üks rada veel kinni on icon_biggrin.gif Järvevana põhimõtteliselt seisab icon_rolleyes.gif


Tammsaare seisab mõlemas suunas tipptunnil juba praegu. Täitsa haige, mis tsirkust seal saama hakkab. Tuleb linnast välja sõita ja ringiga tagasi sisse?
Waze saab ka uusi marsruute leiutada icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 10:22:38 vasta tsitaadiga

ajuNolk, täitsa tüüpilised situatsioonid liiklusest. Lihtsalt arusaamatu, miks nende videote peale nii kettasse minnakse. Antud juhul vist häiris inimesi rohkem see minu manööver ja rikkumised. Saan kriitikast aru ja niisama torkimisest, aga ikkagi...
Jah, kahjuks nii on - inimesed ei oska/ei taha/ei suuda/ei jõua jälgid vms, sõita. Teistega ei arvestada. Keeratakse ette, jäädakse jalgu jne.
Minu situatsioon sealt tunnelist väljudes, kui olukord oleks pööratud: kui oleks isegi 3 silindriline null-koma mootor olnud ja ma oleksin teise auto asemel olnud ja tundnud, et vaja bemmist mööda sõita, oleksin ka ümber reastunud, kiirendanud 70-ni ja bemmi ette tagasi ja selle kiirema "kaameraga" auto mööda lasknud, ilma et ta oleks pidanud selliseid jänesehaake tegema. Aga noh, eks ta olegi, et roolis on enamik kuningad mõtteviisiga - "mis neist teistest, sest vaid MINA ju sõidan SIIN, ja sõidan täpselt nii nagu TAHAN".
Jah, minul oli kiire. Jäin ärikoosolekule hiljaks, kuna aeg muudeti enne sõitma hakkamist 15 min varajasemaks kui oleks pidanud ja olin teavitamise ajal alles teise linna otsas.Jah, kiirendusega sain need ~600 meetrit foorini kiiremalt, aga sain rohelisega läbi sellest kui järgmisest foorist ja veidikeseks jäin foori taha ootama vasakpööret Pae tänavale. Need kellest mööda läksin, need jäid esimese foori taha maha. Minu jaoks oli see väga väga väike ajaline võit koos LE rikkumisega, aga mis teha. Oli vaja ja kohale jõudes jäin ikkagi paar minutit hiljaks. Oleksin nende taha rahulikus tempos sõitma jäänud, oleks veelgi hilinenud.
--
Kusjuures nii on paljud - et sõidad kellegist mööda, kes venib. Siis see lillekene tärkab, viskab oma suure varba ometi paremale pedaalile ja siis tohhoissand, kiirus tuleb alates +10 km/h....XXX lubatust rohkem ja tõmmatakse ees täpiks ära või hakatakse 1+1 teel mingeid pidurdusi, takistusi tegema, kaasa kiirendama või midaiganes lollusi veel tegema. Et nagu milleks? Milleks hakata mingeid lollusi tegema? Milleks hakata mingit korravalvurit mängima? Milleks hakata mingi tagasi tegema (ma mõtlen et sõidad aeglaselt, keegi kütab müüda, siis kütad ise järgi, siis kütad ise mööda ja hakkad näiteks pidurdama või selle kiirema uut möödasõitu blokeerima vms)?
Ühesõnaga, sõida ISE ja lase ka TEISTEL sõita.
Kui häirib või ei meeldi, ära hakka ise totakat mängima, võta telefon ja helista politseisse või liiklusliinile. Vähemalt on teavitatud siis. Edasine ole korravalvurite probleem siis.
--
Oletame, et sõidan Tartu tagasi 1+1 juba. Autosid palju, liigeldakse rekade vahel reaalselt 75-85 km/h. Soovin ja on vaja sõita 90 km/h. Hakkan möödasõite tegema. Püüan neid ilusti teha, ilma teisi segamata ja ennast ja teisi ohtu panemata. Noh, ja kui tagant tuleb omakorda mingi rakett näiteks 110-ga, mul pole mingit muret ta mööda lasta või ennem enda möödasõidu alustamist ta minu tagant ennem mööda lasta. Kui tahab, las sõidab - pole minu asi, miks sellise hooga ja mind see ei häiri. Teistel kellest mööda sõidan, on oma tempo. Minul oma tempo. Raketil oma tempo. Lihtsalt hakkab häirima see, kui liikluses hakatakse segama ja häirima minu meelest tahtlikult. See paneb mind kulmu liigutama.
Aastaid tagasi sai nii Tartu poole sõidetud kõrvalistmel, minu meelest Volvo XC70-ga, möödasõite tegi juht korralikult. Too hetk oli kellal minu mälu järgi 130. Tagant oli tuli omakorda mingi Corvette vms, mis pani kui postist mööda ja sirge lõpuks oli juba eest kadunud. No miks mitte siis...
Ma ka mõtlesin, kui kunagi ammu esimest korda saksa baani peal olin 3+3 realisel, et vaatan, palju auto välja võtab ja läbin antud lõigu kiiresti. Noh, 250 km/h peal ja elektroonika autol rohkem ei lubanud. Sõelusin siis 2. ja 3. raja vahet. Tagant näen, et ainult 3. rajal tuleb keegi veel. Pandi mööda, nagu oleksin tee ääres seisnud, kuigi 250 km/h kellal. Isegi aru ma ei saanud, mis auto see oli, mis mööda läks. icon_biggrin.gif Lihtsalt point - jälgi peegleid, jälgi lubatud kiirust, jälgi enda kiirust ja ära takista teisi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 11:01:50 vasta tsitaadiga

Jutt on ilus aga oma videos olid sa ainus kes teistele ära teha tahtis. Ma saan aru et kui on kiire siis iga vähimigi takistus võib närvi ajada aga arvesta et videot vaatab inimene kellel ei olnud samal ajal kiire.

Aga ega seda pole siiani juhtunud et keegi siin oma vigu tunnistaks, ikka tuleb hädaldamine et miks kõik minu poolt ei ole.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 11:11:27 vasta tsitaadiga

nii pikk eepos kokku vahutatud selle mõttetu intsidendi kohta. Võtke liikluses toimuvat vähem südamesse ja ärge ärrituge. Elate kauem beer_yum.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 11:22:48 vasta tsitaadiga

Miks osad arvavad, et siia (video) postitamine kohe hirmsat ärritumist ja südamesse võtmist tähendab? icon_rolleyes.gif

Ma olen selle jutuga selles osas nõus, et väga palju näeb liikluses sellist "silmaklappidega sõitmist" kus ei suudeta natukenegi kaugemale ette vaadata/mõelda ning lisaks ka teiste liiklejatega arvestada.
Igasugu tunduvalt alla piirkiiruse venimised, ristmike kinnisõitmised, lühikese tsükliga foori alt liikuma hakkamisel/läbi sõitmisel uimerdamine jne.

See et siin foorumites selle üle arutatakse, ei tähenda et need arutajad ja videote postitajad kohe närvivapustuse äärel seepärast on.

Mõni siinne lugeja ehk märkab mõnda asjaolu mille peale ta senini ehk mõelnudki polnud, aga mis võiks liikluse teise liiklejate jaoks ka sujuvamaks muuta.

Ma saan aru, et osad isikud siin peavad ennast nii kogenud liiklejateks, et nende arvates on sellistest teemadest rääkimine ja videote esitamine mõttetu, aga ärge unustage et siin on palju ka muid lugejaid, kellest mõned ehk nii kõvad liiklusässad veel pole... icon_smile.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 21.05.2015 11:27:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teistega ei arvestada. Keeratakse ette, jäädakse jalgu jne.


Sõidad ise lubatud kiiruse piires ja kõik probleemid kaovad. Enamus arvestab ega keera ette jne.

Lubatust kiiremini sõites pole mõtet viriseda, et teised sinuga ei arvesta.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 11:28:25 vasta tsitaadiga

No kui ühed ja samad kodanikud tolmutavad selliste mõttetute teemade ümber ju siis on neil mingi probleem sellega seoses.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.05.2015 11:45:47 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Teistega ei arvestada. Keeratakse ette, jäädakse jalgu jne.


Sõidad ise lubatud kiiruse piires ja kõik probleemid kaovad. Enamus arvestab ega keera ette jne.

Lubatust kiiremini sõites pole mõtet viriseda, et teised sinuga ei arvesta.
Bullshit!
"Kiirendus != kiirus" !!

Täiega jäädakse jalgu. Sõidan asulas 50-ga, keeratakse ette ja võtab ikka väga kaua aega, et eessõitja 50-ni kiirendaks. Jube!
Kui keerad ette, siis KIIRENDA!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 12:02:10 vasta tsitaadiga

Telefon hajutab tähelepanu! Kiiruspiirangu märgi kohal näha jõnksatus. Panin telefoni ära. Muidu mõttetu video. Aga 70 alas jäi 80 sõites pilt tegemata. Eestis oleks saanud tähitud kirja icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 21.05.2015 12:14:44 vasta tsitaadiga

kõige rohkem käibki pinda see 50 alas 60 sõitmine, tuleb 70 paneb ikka oma 60ga edasi. eriti kihvt kui eelnevalt veel süstib sust mööda keerab ette ja siis 70 alas hoogu üles ei saa...
kopp.gif
icon_lol.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


ajuNolk kirjutas:
Kuna mulle tundus, et anduke88 maha tampimisega mindi veidi liiale, siis tulen maadlusplatsile ja asutun välja enda videoga.
Tahaks öelda, stabiilsusest võiks juhid rohkem teada ehk järgida kiiruspiiranguid ja mõttetu "süstimine" ei aita sellele kuidagi kaasa...
Hoiatan, video on mõttetu ja teil tuleb selliseid asju töölt koju ja vastupidi kümneid ja kümneid ette iga päev.
1. 50ala, minul 55, kohe tuleb 70 hakkan sujuvalt kiirendama, üks sätib minu ette ära, tema tagant pääses mesa välja nagu kevadine vasikas aasale...
2. audi hoidis normaalset sujuvat kiirust, selle asemel, et sujuvalt reastuda - ei, enne tuleb ikka üks jänesehaak ära teha... well done...
3. 50ala, minul 55, honda venib kergelt eest ära, kohe tuleb 70ala, kiirendan sujuvalt 73ni, honda venib teises reas ja jääb maha, peale tunnelit tuleb kaotus tasa teha ette süstimisega enne raja lõppu...
Spoiler Spoiler Spoiler

#flies away

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 21.05.2015 12:42:02 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
iir kirjutas:
hea näide kuidas papi maalt tuli ehituspoodi, 70 ala... vööras koht võibolla esimest korda + imelik kurviline tee kah....
Spoiler Spoiler Spoiler

lõpus mammi vaatab nagu ma oleks mingi huligaan...

Ajavõit 15 sekundit. icon_confused.gif
Samas kui mul ka kiire oleks olnud, siis tõenäoliselt oleksin samamoodi sõitnud.
Sest ei tea ju ette, kaua papil vasakpöördele veel aega võib minna. Ja siis oleks juba rohkem närvirakke kulunud, kui lihtsalt veidi aega sabas venides. icon_wink.gif

Ma arvan ka sina kunagi esimest korda seda lõiku läbides võtsid gaasi pedaalilt maha icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 603, 604, 605 ... 878, 879, 880  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.