Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 13:18:06 vasta tsitaadiga

Siit: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html
13,59€, vist kõige soodsam üldse. Aliexpressis ikka seal 16+ euri.

Edit: S3 käes, esmamulje super. Väga kena, sujuv ja kiire.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 10:20:43 vasta tsitaadiga

Elephone P6000 käes. Koos impordimaksudega tuli hinnaks ca 146 euri, olgugi et pakile oli väärtuseks "adapter - 20 USD" märgitud. See väike nali siiski tolliinimesi ninapidi ei vedanud ja tuli kokku koos Omniva tollikäsitlemise 9 euriga ca 31 euri veel Eestisse jätta. Kõigile Lollipopi-näljastele teadmiseks, et nüüd tulevad P6000 telefonid Lollipopiga tehasest. Pakis oli lisaks laadijale 2 kilet, üks juba paigaldatud.

Plussid:
*Üllatavalt kiire, pealevaadates suisa Sony Z1 Compactiga võrdne. Antutu 5.3 skoor ca 33000 (Sonyl on see ca 42000)
*Sinaka alatooniga, kuid mõnus selge ekraan, puutetundlikkus on hea
*Täiesti aksepteeritav ehituskvaliteet, telefon on käes kindel tükk, väga ei nagise-ragise
*Hardcore user naine saab akuga 1 päeva hakkama:) Xperia V, mis tal enne oli, käis 3x päevas laadijas.
*Hind!
*Vajalikud 3G/4G sagedused on olemas.
*Üsna lihtne flashimine, lihtsalt leitavad stock ROMid.

"Meh!":
*Kaamera teeb pilti. That's about it. Puudub teravus ja pisut hämune on. Eitea kas 3rd party appid aitavad, pole proovinud
*Menüü nupud on märgistamata, vasakpoolne klahv on mõttetu funktsiooniga, võiks olla nagu Sonyl parempoolne klahv, mis avab recent app listi.
*Aku näitab kohati kelbast. Foorumist lugedes selgus, et tuleks paar korda täitsa tühjaks lasta ja siis korralikult täis laadida. Siis kalibreerib miskit ära. Enamvähem siiski indikaator näitab tõde.
*Kaal - see on päris kobakas telefon
*Väga askeetlik menüü, kui Sonyga võrrelda, siis igasugune tweakimine võib kohe ära jääda:) nt. täielikult puudu Personalization osa, ei saa ka kõne seadeid muuta (a la speech enhancement ja mürasummutus jne). Ei saa ka konfida notification area ikoone, vähemalt esimese raksuga ei leidnud ootuspärastest kohtadest võimalust. Tuleb jälle 3rd party poole vaadata.

Närvi ajab:
*Mikrofon on vist rikkis, video salvestusel ei salvesta suurt miskit heli ja kõne ajal peab väga suu lähedal hoidma. Lisaks pole GeekByingu järelmüügi osakond vastanud mulle juba mitmendat päeva, mis saab asjast. Küsisin uut USB-Mic boardi (ca 15USD), vahetaks ise hea meelega ära. Ei tahaks Hiina hakata telefoni jälle saatma ja pea 30 päeva ootama, kuni tagasi tuleb vms. Proovisin ka 5 erinevat ROMI, tehase seadete taastamist, mikrofon endiselt ei funksi korralikult.
Proovisin ka EngineeringModes mikrofoni seadeid näppida, nagu läks pisut paremaks, kuid video salvestamisel on ikkagi nullilähedaselt heli tabatud. Netist on ka lugeda, et ma pole esimene selle murega, samuti on osad hädas kuulari kvaliteediga. Seega Hiina tootmise käekirja ikka lööb välja, päris 100% töötavat riistvara sealt ei tule. Võtke kasvõi P5000 review, kus omanikul ei tööta microSD pesa.
*Lasin proua soovil peale stock KitKat versiooni. Seal ei tööta "breathing light" - see on siis laadimise ajal. Lisaks oli ROMi tutvustavatel screenshottidel näha eesti keel, kuid päris elus ei miskit (eesti keel puudus ka Lollipopis). Kui ma nüüd ei eksi, siis ennustav sõnaraamat on just kasutatava keelega seotud ja jube lõbus oleks, kui see ikka peal oleks. Eesti klaviatuur on ilusti olemas (KitKati ja Lollipopis)
*Menüü nuppudel puudub taustavalgus, home nupp särab siniselt ainult siis kui klahvilukk on maas.
*Internet väidab, et OTG töötab ainult välise poweri pealt. Peab kontrollima.

Ehk siis - kiiremat sorti 5.0 nühvel-kühvel, mille kõnefunktsiooni kasutamiseks tuleb handsfreed kasutada, lisaks peab üks väga tweakimisvõimeline inimene võtta olema, et asjad tööle saada nii nagu soov on. Meenub ammune nali, et kui Indiast modem osta, siis pakis on kiri: "Tegime jube vinge modemi, kuid oleme nii lollid, et draiverit ei osanud kirjutada. Kirjutage ise draiver ja kui valmis saate, siis saatke meile ka".
Kuna garantiiasjad on Hiinaga kahtlased, siis huvilistel võiks mõte käia Läti klooni suunas, mille puhul vähemalt teoreetiliselt peaks ka mingi kindlus olema, et su probleemidega tegeletakse.

Tellitud sai siit (mina ostsin Lollipopi promohinnaga 116USD, täna hind 127USD):
http://www.geekbuying.com/item/Elephone-P6000-4G-1280x780-Pixels-MTK6732-Quad-Core-1-5GHz-5-0-Inch-Smartphone-Android-4-4-2GB-16GB-13-0MP-IPS---Black-338605.html

Koduleht on siin:
http://www.elephone.hk/p6000.html

Läti klooni leht on siin:
https://www.just5.com/latvia/en/blaster

Ametlik foorum:
http://bbs.elephone.hk/forum.php?gid=150#.VVL1bfmqrb0
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 10:30:22 vasta tsitaadiga

McCoffin, lisan nii palju, et oma P5000 on ka ilma eesti keeleta, kuid eestikeelne prediction klaviatuuril olemas ja nt T9't on väga mugav kasutada. Tõsi, tegemist pole originaalklaveriga, vaid play store'ist "Jelly Bean Keyboard 4.3". Näeb täpselt sama välja, mis mu KK klaver, aga on koos eesti keele ja T9 layout'iga, mis on mõnus.

Ja päris kõiki hiinlasi kokku ühte patta ka ei paneks. Enne elephone'i käest läbi käinud Xiaomi (väga high-end hiinlane, kallis ka, seega veidi erand) ja jiayu g4s, mis oli täitsa korralik. Samas olen kuulnud küll, et viimasega on osadel ka mingi mikri probleem.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 11:05:50 vasta tsitaadiga

Sellepärast ei hakanud ise Elephone P7000 püüdma. Pidevad probleemid, vassimised speccidega jms ei äratanud eriti usaldust.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 19:23:29 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Tellisin ära, eks näis mis sealt tuleb... ehk ei saa väga persest. Võtsin igast lisastaffi juurde ja 5 päevase saatmise.... kokku tuli 155€.
http://www.to2c.com/umi-hammer.html

minu luts istub kolmandat päeva tollis, asjad ei taha kuidagi liikuma hakata..... icon_evil.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 20:20:00 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
villu70 kirjutas:
Tellisin ära, eks näis mis sealt tuleb... ehk ei saa väga persest. Võtsin igast lisastaffi juurde ja 5 päevase saatmise.... kokku tuli 155€.
http://www.to2c.com/umi-hammer.html

minu luts istub kolmandat päeva tollis, asjad ei taha kuidagi liikuma hakata..... icon_evil.gif

Omnival lasid tollida ?
Ma tegin viimane kord ise ja aega läks vabastamsieks 20min thumbs_up.gif
Ma ei taha enam Omnivale midagi maksta, kuna kõik on lääpas teenused thumbs_down.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 20:35:44 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
villu70 kirjutas:
villu70 kirjutas:
Tellisin ära, eks näis mis sealt tuleb... ehk ei saa väga persest. Võtsin igast lisastaffi juurde ja 5 päevase saatmise.... kokku tuli 155€.
http://www.to2c.com/umi-hammer.html

minu luts istub kolmandat päeva tollis, asjad ei taha kuidagi liikuma hakata..... icon_evil.gif

Omnival lasid tollida ?
Ma tegin viimane kord ise ja aega läks vabastamsieks 20min thumbs_up.gif
Ma ei taha enam Omnivale midagi maksta, kuna kõik on lääpas teenused thumbs_down.gif

Ei, mul tuleb läbi DHL-i. Ja tracking koodi järgi on seis selline....
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 20:54:18 vasta tsitaadiga

Küsi DHL-ist, neil ikka kordades kultuursem teenus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasta
HV vaatleja
pasta

liitunud: 15.01.2006




sõnum 13.05.2015 22:52:52 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et kas jiayu s3 -ga ei tule mobiil id-ga miskeid probleeme, lugesin miskit artiklit miskist meizust, kus mobiil- id kasutamiseks pidi miski rakenduse iga kord aktiveerima jne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 23:03:58 vasta tsitaadiga

pasta kirjutas:
Mul selline küsimus, et kas jiayu s3 -ga ei tule mobiil id-ga miskeid probleeme, lugesin miskit artiklit miskist meizust, kus mobiil- id kasutamiseks pidi miski rakenduse iga kord aktiveerima jne?


Siiani ei ole probleeme.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 15.05.2015 00:28:29 vasta tsitaadiga

Soetasin Elephone P3000S-i, 3G RAM, 64-bit, FHD ekraan, 4G - oli vaja 2 sim-iga telot ja vahepeal minu käes olnud Mi3 tõttu harjusin 1080 ekraani ja 5 tolliga ära.
Ütlen siis nii, et telefon oli reaalsuses paksem kui piltidelt arvasin. Tagakaane lahendus omapärane, natuke kummisest materjalist erinevalt telefoni kestast või raamist. Kuna soetasin valge isendi ja see viibib enamasti püksitaskus, siis nädalaga on tagakaan juba määrdunud... see siis esteetilisest poolest.
Praktilisest poolest - ekraan selge ja kirgas, reageerib adekvaatselt. GPS stardib väga kiiresti. Kuuldavus ok, mind on ka kuulda. Menüü kiire. 4G-d saab valida ainult ühele sim-ile ( omaette teema oleks T2 4G kiirus ). 4.4.4 -le Elephone poolt miskit oma värki peale brauseri lisatud pole. Võttes kõne vastu telo kõlarisse, kurdetakse kaja üle.
Selgelt negatiivne kogemus on aku - lootsin 3150mAh akust rohkem ja võibolla ongi siin miski kala, sest CPU-Z näitab aku capacityks 1000 mAh. Aga kogemus puudub, võibolla see app pole adekvaatne. Ühesõnaga, tervet päeva mina välja pole vedada veel suutnud. Jah, lugesin ka foorumist, et aku maht hakkab selguma alles peale 5ndat laadimist... no näis. Battery stats näitab kõige suuremateks kulutajateks cell standby´d ja phone idle. Uurime veel asja. Antutu 5.7 näitas äsja 40193
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 00:31:11 vasta tsitaadiga

aku 1000mah nüüd küll olla ei saa kui tegu orikaga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 13:08:20 vasta tsitaadiga

kellelgi Lenovo K3 note kohta on kogemusi?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 13:13:34 vasta tsitaadiga

Minu Jiayu G4S puhul näitab CPU-Z samuti 1000mAh. Aku enda peal on kirjas 3000mAh.
_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttrege
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2013




sõnum 16.05.2015 23:04:59 vasta tsitaadiga

Mis arvamusel olete Meizu MX4-st? On plaan soetada klickist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 08:58:01 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
Soetasin Elephone P3000S-i. GPS stardib väga kiiresti.

Aga kuidas GPS reaalsuses töötab? Mida näiteks GPS Test räägib? Minu Jiayu G4S põhineb samal MT6592 kiibistikul ja GPS on ikka üsna kehv. Selles teemas on seda asja varem ka arutatud - näha olevatest satelliitidest saab ühenduse ainult osadega ja positsioon jääb ebatäpseks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 11:14:53 vasta tsitaadiga

Midagi sellist pole keegi näinud nagu Asus Padfone Infinity? Ma tablet+ telefon 2in1'ga nii sõltuvuses, et enam muud ei taha. Teades kui palju eeliseid on sellisel combol kahe eraldiseisva asja ees...
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 17:14:04 vasta tsitaadiga

Mis sellest arvate? Nii palju ju lugesin youtube/muu nett siis beast phone. Kaamera veidi jääb alla, aga 200 dollari eest pole ka paha.
http://www.1949deal.com/iocean-m6752-mtk6752-octa-core-64bit-1-7-GHz-android-4-4-smartphone-3gb-ram-16gb-rom-5-5-inch-fhd-ltps-screen-4g-lte-black-hk-warehouse.html
promo(review): https://www.youtube.com/watch?v=mYLyawvSHkE
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 20:24:18 vasta tsitaadiga

johannes s, 900MHz 3G on puudu ja aku kaunis pisike, aga muidu täitsa viisakas.

EDIT:
Näedsa, hakkavad tulema. 5300mah aku ja 64bit prose:
http://www.eteknix.com/bluboo-x550-smartphone-features-5300-mah-battery/

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 20:27:39 vasta tsitaadiga

Täna sain siis lõpuks oma telefoni kätte. Üldmulje on viisakas, ka tehniliselt paistab korras olevat helistamine toimib, kõlarid ja mikrofon on ok. SIM kaarte sööb, ka microSD toimib. 4G on olemas, levitugevuse saab hiljem teada kui rohkem ringi rändan.
Välimuselt ilus, kõige suurem telefon mis siiani omanud. Akukasutust ei tea veel kommenteerida, ehk päeva kestab ikka ära....
Eesti keel ilusti olemas ja minuarust sama mis samsungitel/sonydel.... st. ei ole mingi enda kokkuklopsitud sugri-mugri.
Eks hiljem näeb rohkem, millega tegelikult tegu on. icon_confused.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johannes s
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 21:14:51 vasta tsitaadiga

[quote="jnt"][b][user]johannes s[/user][/b], 900MHz 3G on puudu ja aku kaunis pisike, aga muidu täitsa viisakas.

EDIT:
Näedsa, hakkavad tulema. 5300mah aku ja 64bit prose:
http://www.eteknix.com/bluboo-x550-smartphone-features-5300-mah-battery/[/quote]

Järeldan, et 3,5G Eestis eriti ei funka selle telefoniga? Ei ole veel suutnud kurssi viia sageduste jms.

Eks ma otsin edasi, kui keegi oskab soovitada miskit taolist vï parematki hind max. 300, siis andke teada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 21:21:15 vasta tsitaadiga

johannes s, https://www.youtube.com/channel/UCAYamnQW-yWfDjHnR3cyEdw

Lingil üks tublimaid Hiinakate ülevaate tegijaid.
Ma olen neid üksjagu vaadanud ja leidsin ka oma (FOG N4 kasutusel).
Usun, et kui nati süvened leiad sealt palju tarkusi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 06:50:35 vasta tsitaadiga

johannes s, toimib küll seal, kus on 2100MHz sagedus olemas. (Tiheasustus peamiselt)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 14:59:16 vasta tsitaadiga

Meizu MX4 32GB HinnaVaatluses icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/591461/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2015 11:34:08 vasta tsitaadiga

http://www.neowin.net/news/elephones-p8000-has-3-gb-ram-55-screen-4200mah-battery-and-proper-lte-support

Näeb täitsa hea välja, 4200mAh aku, kõik LTE sagedused.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 11:55:01 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
http://www.neowin.net/news/elephones-p8000-has-3-gb-ram-55-screen-4200mah-battery-and-proper-lte-support

Näeb täitsa hea välja, 4200mAh aku, kõik LTE sagedused.


Väga ilus... kui nüüd ekraani ääred ülimalt minimaalsed oleks, võiks äkki isegi 5.5" leppida. Muidu üle 5" telefoni ei taha.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 12:21:20 vasta tsitaadiga

Elephone on senimaani vaid lubadusi pildunud. P7000 pidi ka suure pauguga tulema, aga siiamaani tuleb... Ja nüüd juba "uus" mudel tulekul.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 12:22:49 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Elephone on senimaani vaid lubadusi pildunud. P7000 pidi ka suure pauguga tulema, aga siiamaani tuleb... Ja nüüd juba "uus" mudel tulekul.

Äkki enam väga kaugel ei ole
Presell Product Lead-time: 2015-05-25
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ermo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 13:03:10 vasta tsitaadiga

Umi Hammeri omanikel soovitatakse kontrollida oma telefoni akut icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=s9lGoF2uU80
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 13:55:54 vasta tsitaadiga

link :: Mlais MX 5.0inch 64 BIT 4G FDD-LTE Android 5.0 Smartphone MTK6735 Quad Core 2GB RAM 16GB ROM 13.0MP 4800mAh Battery

Hakkab tulema neid suurema akuga mudeleid millel 4G.
129.59 €

Aku 4800mAh
5.0inch IPS OGS capacitive screen, 1280x720 pixels
CPU:MTK6735 Quad Core, 1.3GHz GPU:Mali-T760
Android 5.0 OS , 2GB RAM + 16GB ROM
Dual SIM card dual standby, micro sim slot
Dual Cameras, 8.0MP front camera, 13.0MP back camera with flashlight and auto focus
Support FDD LTE/4G/3G/GPS/Wifi/Bluetooth
Networking:2G: GSM 850/900/1800/1900MHz, 3GWCDMA 850/900/1900/2100MHz, 4G: FDD LTE: 800/1800/2100/2600MHz
tsitaat:
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 14:19:17 vasta tsitaadiga

Ma jälgin hetkel selle saabumist
http://www.geekbuying.com/item/Mstar-S700-5-5inch-HD-4G-LTE-Android-5-0-2GB-16GB-64bit-MTK6752-Octa-Core-1-7GHz-Smartphone-13-0MP-Dual-Camera---White-345291.html
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 14:27:19 vasta tsitaadiga

Hakkas tulema jah, ologi oodata. thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 20:09:36 vasta tsitaadiga

Olen peaaegu, et LG G2 ostmas (ca 280.- EURi Eestist). Mõtlesin et uurin veel, mis sama raha eest "hiinlased" pakuksid ning mis ei oleks suuremad kui LG G2. Uuemad 64bit protsessorid tunduvad ahvatlevad icon_smile.gif
Paistab, et koos maksudega saaks sama raha eest napilt
- Xiaomi MI4 (küll vaid 3G variandi!)
- ZTE Nubia Z9 mini
- mida veel võiks mõelda?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 20:11:34 vasta tsitaadiga

Miks praegusel hetkel peaks G2 over G3 valima ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 20:23:58 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Miks praegusel hetkel peaks G2 over G3 valima ? icon_eek.gif

Osad väidavad, et parem ekraan (resolutsioon pole kõik, eriti kui 400+ ppi) ja aku pidavus muuhulgas. Odavam kah?

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 20:31:50 vasta tsitaadiga

just nimelt, G3 kallim, suurem ja tõenäoliselt veidi viletsama aku kestvusega. Lisaks ei ole Snapdragon 800 vs 801 kuigi suurt vahet.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer9968
HV kasutaja
rainer9968

liitunud: 07.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 12:31:56 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Olen peaaegu, et LG G2 ostmas (ca 280.- EURi Eestist). Mõtlesin et uurin veel, mis sama raha eest "hiinlased" pakuksid ning mis ei oleks suuremad kui LG G2. Uuemad 64bit protsessorid tunduvad ahvatlevad icon_smile.gif
Paistab, et koos maksudega saaks sama raha eest napilt
- Xiaomi MI4 (küll vaid 3G variandi!)
- ZTE Nubia Z9 mini
- mida veel võiks mõelda?


Ma ise olen kaalunud Meizu M1 Note: https://www.klick.ee/meizu-m1-note-708-741.html

Tundub selle raha eest hea telefon.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 14:14:17 vasta tsitaadiga

M1 Note on hea valik, aga isiklikult jäi 2 asja häirima: mälukaardipesa puudumine ja sisselülitusnupp asub nagu HTC'del ülemisel serval.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 14:27:05 vasta tsitaadiga

Küllap ka topeltkoputus ekraanil äratab ta ellu, ei pea nuppu vajutama. Samamoodi topeltkoputus ülemisel teadeteribal paneb ekraani kinni. Kas sellel just nii on, aga eeldada võiks, sest CM baasil romides see nii toimib.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2015 18:28:12 vasta tsitaadiga

meizul (vähemalt mx4-l) läheb ekraan lukku kodunuppu all hoides ja lahti saab mäletamist mööda topeltkoputusega. Endal puudus vajadus üldse seda ülemist nuppu kasutada, kui siis välja-sisselülitamiseks.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 10:25:56 vasta tsitaadiga

kas keegi on juba jõudnud tellida ka selle Mlais MX5 ,millest juttu üleval pool ? http://www.geekbuying.com/item/Mlais-MX-5-0inch-64-BIT-4G-FDD-LTE-Android-5-0-Smartphone-MTK6735-Quad-Core-2GB-RAM-16GB-ROM-13-0MP-4800mAh-Battery-345412.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 14:56:35 vasta tsitaadiga

Keegi oskab Lenovo K3 note kohta midagi öelda?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.05.2015 16:13:05 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/innos_d6000_has_two_batteries_for_a_total_of_6000mah-news-12363.php

Huvitav palju selline asi kaalub, kui ta sees on 2 pattareid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 21:54:40 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
http://www.gsmarena.com/innos_d6000_has_two_batteries_for_a_total_of_6000mah-news-12363.php

Huvitav palju selline asi kaalub, kui ta sees on 2 pattareid.

188g: http://www.devicespecifications.com/en/model/28c93358
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 22:17:39 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kuidas ma oma Jiayu S3-e saaksin panna ainult 3G võrku kasutama? Praegu pidevalt kipub EDGE võrku minema. Ja lisaks, kas oskate mõnda battery saving appi soovitada? Praegu tundub, et ka stand-bys sööb korralikult akut. Muidu on väga püss telefon. 3GB versioon.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2015 22:25:07 vasta tsitaadiga

mis sagedustel ta üldse töötab, 3G sagedused klapivad üldse eesti omadega ?
muidu peaks võrgurežiimi alt saama lukustada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 15:36:21 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas ma oma Jiayu S3-e saaksin panna ainult 3G võrku kasutama? Praegu pidevalt kipub EDGE võrku minema. Ja lisaks, kas oskate mõnda battery saving appi soovitada? Praegu tundub, et ka stand-bys sööb korralikult akut. Muidu on väga püss telefon. 3GB versioon.

Võrgu valikutes on olemas valik, WDMCA only thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuivar
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2010




sõnum 31.05.2015 21:24:19 vasta tsitaadiga

onuivar kirjutas:
Soetasin Elephone P3000S-i, 3G RAM, 64-bit, FHD ekraan, 4G - oli vaja 2 sim-iga telot ja vahepeal minu käes olnud Mi3 tõttu harjusin 1080 ekraani ja 5 tolliga ära.
Ütlen siis nii, et telefon oli reaalsuses paksem kui piltidelt arvasin. Tagakaane lahendus omapärane, natuke kummisest materjalist erinevalt telefoni kestast või raamist. Kuna soetasin valge isendi ja see viibib enamasti püksitaskus, siis nädalaga on tagakaan juba määrdunud... see siis esteetilisest poolest.
Praktilisest poolest - ekraan selge ja kirgas, reageerib adekvaatselt. GPS stardib väga kiiresti. Kuuldavus ok, mind on ka kuulda. Menüü kiire. 4G-d saab valida ainult ühele sim-ile ( omaette teema oleks T2 4G kiirus ). 4.4.4 -le Elephone poolt miskit oma värki peale brauseri lisatud pole. Võttes kõne vastu telo kõlarisse, kurdetakse kaja üle.
Selgelt negatiivne kogemus on aku - lootsin 3150mAh akust rohkem ja võibolla ongi siin miski kala, sest CPU-Z näitab aku capacityks 1000 mAh. Aga kogemus puudub, võibolla see app pole adekvaatne. Ühesõnaga, tervet päeva mina välja pole vedada veel suutnud. Jah, lugesin ka foorumist, et aku maht hakkab selguma alles peale 5ndat laadimist... no näis. Battery stats näitab kõige suuremateks kulutajateks cell standby´d ja phone idle. Uurime veel asja. Antutu 5.7 näitas äsja 40193


Nüüd siis miski aeg kasutatud ja rahuolematus akukestvusega on jäänud - minul ta EMT/Tele2 4G võrgus tervet päeva ei kesta ja see on pettumus. Lülitasin küll 4G välja, aga see ei toonud leevendust. Sellist olukorda polnud isegi Red Rice I-ga! Ei tea kas on põhjustatud telefonist, aga oli ka mõnipäev hetki, kus mu number oli vastanud, et "telefon on väljalülitatud", kuigi ta oli taskus ja kindlasti "on". Siiski, ilmselt võiks sellise asja puhul kurja pilguga ka EMT-i poole vaadata.
Tagakaanest ma ei räägi, see kumm on nüüd täiesti teist värvi - valge asemel hall.
Telo ise siiski töötab normilt, on kiire, net jookseb. Ootan CM12 ja MIUI-d, et proovida... lootes, et akukasutus läheb paremaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 08:33:01 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas ma oma Jiayu S3-e saaksin panna ainult 3G võrku kasutama? Praegu pidevalt kipub EDGE võrku minema. Ja lisaks, kas oskate mõnda battery saving appi soovitada? Praegu tundub, et ka stand-bys sööb korralikult akut. Muidu on väga püss telefon. 3GB versioon.

Võrgu valikutes on olemas valik, WDMCA only thumbs_up.gif


Settings - Mobile Networks - seal all on mul valikud Data connection , 4G/3G service, preferred networks, access point names, network operators, kui minna 4G/3G service alla, siis seal on valikus Preferred network type, sealt valisin 4G(recommended), teine valik on 3G, kumbki ei välista EDGE võrgu kasutamist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 09:25:32 vasta tsitaadiga

Siis oled samasuguse lõhkise küna otsas nagu Apple'i telefonide kasutajad. Mina kasutasin Apple'i telefoni seni, kuni teatud hack'iga 2G/EDGE'i välja lülitada sai. See oli viimati iOS 5.1.1 ajal. Sind päästab hetkel ehk custom ROM.

Samas parim battery saving app on just 2G tööle jätta ja 3G/4G välja lülitada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.