Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 520, 521, 522  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.05.2015 15:52:38 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Pole aru saada, kes sõidavad, ukrainlased või separid. Äkki selgitad? Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk.


Ega seal midagi valida polnud. Ainsad teed olid sepakate kontrolli-tule all. Ja ainsa teena põllud jäidki.
Teise variandina oleks olnud sepakatele vangi anda - saadud maha tapetud. Või on militaareksperdil mingi parem lahendus välja pakkuda ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 15:59:56 vasta tsitaadiga

World of tanksis ta mööda põldu ei ralli, ju sealt ka knowhow icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 16:12:40 vasta tsitaadiga

Lollus või mitte aga sellega tõmmati tibladele kott pähe. Kui enne tuli igal tasemel ärplemist et andku alla või nad hävitatakse, muid variante pole olemas siis mingi hetk nenditi et "põgenesid argpükslikult".
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 17:34:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Pole aru saada, kes sõidavad, ukrainlased või separid. Äkki selgitad? Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk.

MatchMaker kirjutas:
Ukrainian breakthrough from Debaltseve.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.05.2015 17:42:38 vasta tsitaadiga

Kui väljamurre, siis võib veel aru saada.

Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.05.2015 19:13:37 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui väljamurre, siis võib veel aru saada.

Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.


Veebruar ei olnud ju nii ammu ? Või oli ? icon_rolleyes.gif
Sinu sõnum 19.02.2015

erick kirjutas:
Scart kirjutas:
Pikk video Debaltsevost minema saamisest.

Spoiler Spoiler Spoiler


See isesoomustatud UAZik @ 4:07. Nagu A-rühm juba icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2015 20:04:21 vasta tsitaadiga

Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.05.2015 21:25:38 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui väljamurre, siis võib veel aru saada.

Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.


Oleks neil WN kõrgem, siis oleks rohkem üle jõudnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 21:39:36 vasta tsitaadiga


Link


doh.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.05.2015 23:04:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?


Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk) icon_rolleyes.gif

On sinujaoks vaja veel puust ja punaseks teha ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.05.2015 23:14:32 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
libe kirjutas:
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?


Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk) icon_rolleyes.gif

On sinujaoks vaja veel puust ja punaseks teha ?
3 kuud vahet, minu jaoks on need erinevad sündmused, kui just keegi konkreetselt ei ütle, et sama sündmus
seda russi ma ei valda, ukraina keelega samad lood ning konkreetse teema puhul mälu suurt ei raiska
nahui siin teemas vaja vanu asju välja tuua, ehk tooks veel mõned islandi vulkaani videod avalikkusele, mis siin paar aastat tagasi tolmas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 23:57:38 vasta tsitaadiga

Ei näe just tihti kuidas reaalses lahingsituatsioonis soomustehnika ühes inimestega pilbasteks lendab. Nii et chill.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 15.05.2015 07:32:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Jänes kirjutas:
libe kirjutas:
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?


Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk) icon_rolleyes.gif

On sinujaoks vaja veel puust ja punaseks teha ?
3 kuud vahet, minu jaoks on need erinevad sündmused, kui just keegi konkreetselt ei ütle, et sama sündmus
seda russi ma ei valda, ukraina keelega samad lood ning konkreetse teema puhul mälu suurt ei raiska
nahui siin teemas vaja vanu asju välja tuua, ehk tooks veel mõned islandi vulkaani videod avalikkusele, mis siin paar aastat tagasi tolmas


Tore, et sa russi ei valda. Video pealkiri ju puha vene keeles ja kirillitsas:
Ukraine War - VIDEO Ukrainian breakthrough from Debaltseve. One vehicle hit on video.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 08:36:11 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui väljamurre, siis võib veel aru saada.

Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.

Ilma igasuguse norimiseta. Millist taktikat sa soovitaksid? Mina ei tea tankidest midagi, niipalju oma kogemusest, et läbi optilise sihiku on kiirelt liikuvat objekti väga raske tabada, kui ta just otse sinu peale ei tule.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 15.05.2015 10:54:37 vasta tsitaadiga

Killukaitse ja kuulikaitse mõttes on mõistlik olla masinas. Soomustläbistavate mürskude või miinide korral on mõistlik väljas olla, lendad pealt minema kui sees pauk käib. Kui ära viiakse ka muud üksust siis ei pruugi masinas füüsiliselt ruumi olla ja kiirelt liikuva soomuki peal on ilmselt mõistlikum olla kui jala üle sama põllu vantsida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.05.2015 13:13:38 vasta tsitaadiga

Karachi bus attack
Nüüdseks juba veidi vana uudis, aga küüniliseks teeb kogu asja see, et see Ismaili Shia kogukond on üks rahumeelsemaid seal kandis ja pigem tegeleb piirkonna arendamise kui ususõja pidamisega. Aga näe ikka jäid kellelegi jalgu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2015 14:55:01 vasta tsitaadiga

ilmselt on "kellelgi tarvis totaalset kaost".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 19:17:54 vasta tsitaadiga

link :: Islamic State gains control of most of key Iraqi city

Islamic State fighters took control of Ramadi, capital of Iraq’s largest province Friday, police in the city said, in what appeared to be a significant blow to a U.S.-backed military campaign to retake Iraqi territory from the extremist Sunni group.
..

John Kerry’s Sochi Misadventure
http://www.the-american-interest.com/2015/05/14/john-kerrys-sochi-misadventure/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 00:04:41 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/bostoni-maratoni-pommirunnaku-korraldanud-dzohhar-tsarnajev-moisteti-surma?id=71485891
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 02:18:40 vasta tsitaadiga

Putinlandil on päris huvitavaks elu kiskunud 2 aastaga on suudetud 7ndalt kohalt 15-ndaks kukkuda. Kaotades pea pool oma GDP-st.
Spoiler Spoiler Spoiler

http://knoema.com/nwnfkne/world-gdp-ranking-2015-data-and-charts

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 02:38:03 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kaotades pea pool oma GDP-st.

Eks see sõltub ka metoodikast, kes mida ja kuidas näidata tahab. Jooksevhinnad vs püsihinnad ja valuutakursside muutus jne, Igaüks saab omale sobiva numbri leida. Majandus kindlasti langeb, aga 2x on ilmselge liialdus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 10:32:27 vasta tsitaadiga

fallout3,
selgelt ju kirjas - US dollars. Dollarites mõõdetuna 2-kordne kukkumine ei pruugi liialdus olla.
Peale dollari võiks ehk veel ka EUR-s mõõta. Muud valuutad on juba oluliselt väiksemad, et sellist rahvusvahelist tabelit koostada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 10:47:54 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
fallout3, selgelt ju kirjas - US dollars. Dollarites mõõdetuna 2-kordne kukkumine ei pruugi liialdus olla.
Peale dollari võiks ehk veel ka EUR-s mõõta. Muud valuutad on juba oluliselt väiksemad, et sellist rahvusvahelist tabelit koostada.

Jooksvates dollarites või püsihindades dollarites?
tsitaat:
Nominal GDP does not take into account differences in the cost of living in different countries, and the results can vary greatly from one year to another based on fluctuations in the exchange rates of the country's currency.[2] Such fluctuations may change a country's ranking from one year to the next, even though they often make little or no difference in the standard of living of its population.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 11:04:30 vasta tsitaadiga

link :: Joobes juhi põhjustatud avariis sai 14 inimest kannatada

Õnnetus juhtus, kui kesklinna poolt lennujaama poole liikunud BMW, milles oli neli inimest, põrkas kokku Kreutzwaldi tänavalt tulnud Mercedesega, milles oli viis inimest. Viimane paiskus seejärel otsa ohutussaarel seisnud jalakäijatele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 12:56:15 vasta tsitaadiga

Las ma arvan, märkimisväärset karistust neile ajuinvaliididele ei kaasne.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.05.2015 14:08:03 vasta tsitaadiga

Mis "neile"? Õnetuse põhjustas joodikust bemminolk, kelle roigas polnud isegi kindlustatud. Mersujuhi "süüks" võib panna vaid seda, et lõpuni pidurit ei litsunud ning peatus alles rahva otsas.
Aga bemminolk saab küll vanaduseni arveid tasuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 17:34:11 vasta tsitaadiga

Russian tank gets full hit after it shot at Ukrainians near Shyrokyne


Link

...

tsitaat:

Turkish F-16 shoots down Assad regime aircraft for violating it's airspace.
http://rt.com/news/259265-turkey-syria-jet-violate/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 16.05.2015 17:35:16 vasta tsitaadiga

pilt 2014 märtsist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.05.2015 19:06:58 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
pilt 2014 märtsist icon_rolleyes.gif


Milline pilt ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 21:10:11 vasta tsitaadiga

link :: Egyptian Court Sentences Ousted President Morsi to Death

An Egyptian court on Saturday sentenced to death the deposed president, Mohamed Morsi of the Muslim Brotherhood, along with more than 100 others, for fleeing prison during the 2011 revolt against President Hosni Mubarak.

Morsy's death sentence will be reviewed by the Grand Mufti, and will inevitably be appealed to Egypt's appeals court.
..

Turkish President Recep Tayyip Erdogan Condemns Mohamed Morsi's Death Penalty
http://www.ndtv.com/world-news/turkish-president-recep-tayyip-erdogan-condemns-mohamed-morsis-death-penalty-763635

http://www.dailysabah.com/politics/2015/05/16/egypt-repeating-a-painful-period-of-turkeys-history-pm-davutoglu
....

tsitaat:
The syrian plane downed by Turkish Airforce turned out to be a Helicopter. goverment says

Syria says it was a drone.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 23:55:23 vasta tsitaadiga

Miks meelelahutus ja lennukijuhtimissüsteemid üldse samas võrgus on? WTF.


Link


Või saan ma millestki valesti aru.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.05.2015 00:15:19 vasta tsitaadiga

SKG, see link peaks vandenõu teemas olema.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 01:05:01 vasta tsitaadiga

Las keegi tõstab siis sinna.

Või tehke mind modeks. Awwwyeahhh.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.05.2015 01:05:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või tehke mind modeks. Awwwyeahhh.


keep dreaming
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 01:14:11 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Või tehke mind modeks. Awwwyeahhh.


keep dreaming

It's inevitable.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.05.2015 08:19:56 vasta tsitaadiga

http://www.janes.com/article/51469/russia-s-armour-revolution Päris kõva areng, iseasi palju toota suudetakse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.05.2015 11:11:59 vasta tsitaadiga

Ei tasu nii suurt paanikat tekitada...

Näiteks kas keegi kujutab ette kuidas vaprad tankistid sellel kurganetsil roomikuid parandavad kui need on mingi 30cm paksuse kilbi taga peidus? Lisaks käib armatal tegevus läbi elektroonika (tornis mehi pole), see tähendab, et kui sensorid/sihikud jms puruks lasta, passivad nad niisama seal oma soomushunnikus. Ning teades vene elektroonika taset (maailma suurimad mikroskeemid jne), siis kui efektiivne see elektrooniline juhtimine neil on?

Ahjaaa, enne võidupüha esitlesid vanad oma ESIMEST kodumaist arvutit:
https://meduza.io/en/lion/2015/05/08/this-is-the-1st-ever-personal-computer-built-with-a-russian-processor-and-it-costs-4-000-dollars

800mhz prose
radeon 6000 graafika
hind: 4000$

Vene foorumites naerdakse, et selle hinna eest peab see masin veel iseseisvalt ka puskarit tootma ning sakummi järel käima icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 11:18:40 vasta tsitaadiga

4s tootja peaks olema tsmc icon_wink.gif

edit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Elbrus-2S%2B
65nm. 8core järglane on töös, tsmc 28nm icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 20:57:45 vasta tsitaadiga

link :: Iraq's Anbar in 'total collapse', on brink of falling to Islamic State

Islamic State militants overran one of the last remaining districts held by government forces in the Iraqi city of Ramadi on Sunday and besieged a key army base on the edge of the western provincial capital, security sources said.


Iraq’s Ramadi falls to ISIS after army deserts city
http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2015/05/17/Iraq-Ramadi-falls-to-ISIS-after-army-leaves-city-.html


ISIS issue a press release: "We have seized the 8th Division Base in Ramadi and now posses the tanks and heavy weapons in the base"

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 12:51:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.

Dokumentaali 1. osa
Dokumentaali 2. osa

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 18.05.2015 15:58:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.

Dokumentaali 1. osa
Dokumentaali 2. osa


Suht nõrk dokk
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 15:22:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.

Dokumentaali 1. osa
Dokumentaali 2. osa


Eemaldatud...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 00:18:23 vasta tsitaadiga

link :: President Poroshenko talks of 'real war' with Russia

Ukraine's president has told the BBC his country is now in a "real war" with Russia - and that Ukrainians should prepare for a Russian offensive.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 15:06:06 vasta tsitaadiga

Täna öösel käis UAs juba tõsisem madin ning kuumi koldeid oli kokku neli. Viimaste uudiste najal, mille kohaselt on "rahvavabariigid" täielikult seiskumas, sest otsas on küte ja elekter, kipub ilmselt lähiajal tõsisemalt suvepealetungiks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 15:38:29 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3196553/fsb-venemaal-tabati-leedu-spioon
Leedukad said kah endale "Kohvri" icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 18:46:09 vasta tsitaadiga

link :: ISIS punish their own fighters by stamping on their heads and whipping them with belts… because they were caught SMOKING


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 18:47:51 vasta tsitaadiga

Mis sest inimkonna kõntsast ikka vaadata.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 01:10:46 vasta tsitaadiga

The Chinese navy issued warnings eight times as a U.S. surveillance plane on Wednesday swooped over islands that Beijing is using to extend its zone of influence.
http://edition.cnn.com/2015/05/20/politics/south-china-sea-navy-flight/index.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 01:23:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis sest inimkonna kõntsast ikka vaadata.

Väga pointi ei ole jah. Samas seda kõntsa võiks ikka vähem olla. Aga paraku on seda palju. Vaatasin kunagi videosi vene sõjaväest, sellest kuidas n-ö noori terroriseeriti. Ega väga erinevust polnudki, või noh, piitsa ei olnud, jalad-rusikad olid "töövahenditeks".
Samas ka eesti kaitsevägi oli kohati suht samasugune kuni mingi 1997 aastani või nii. Eks olenes kohast ja sajast asjast, aga ise käisin kaitseväes 1995-1996 ja vene armee mentaliteet oli siis veel kõvasti sees. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 06:23:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vaatasin kunagi videosi vene sõjaväest, sellest kuidas n-ö noori terroriseeriti


Link

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 520, 521, 522  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.