Pole aru saada, kes sõidavad, ukrainlased või separid. Äkki selgitad? Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk.
Ega seal midagi valida polnud. Ainsad teed olid sepakate kontrolli-tule all. Ja ainsa teena põllud jäidki.
Teise variandina oleks olnud sepakatele vangi anda - saadud maha tapetud. Või on militaareksperdil mingi parem lahendus välja pakkuda ?
Lollus või mitte aga sellega tõmmati tibladele kott pähe. Kui enne tuli igal tasemel ärplemist et andku alla või nad hävitatakse, muid variante pole olemas siis mingi hetk nenditi et "põgenesid argpükslikult". _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Pole aru saada, kes sõidavad, ukrainlased või separid. Äkki selgitad? Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk.
MatchMaker kirjutas:
Ukrainian breakthrough from Debaltseve.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.
Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.
Veebruar ei olnud ju nii ammu ? Või oli ?
Sinu sõnum 19.02.2015
Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.
Oleks neil WN kõrgem, siis oleks rohkem üle jõudnud
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?
Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk)
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?
Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk)
On sinujaoks vaja veel puust ja punaseks teha ?
3 kuud vahet, minu jaoks on need erinevad sündmused, kui just keegi konkreetselt ei ütle, et sama sündmus
seda russi ma ei valda, ukraina keelega samad lood ning konkreetse teema puhul mälu suurt ei raiska
nahui siin teemas vaja vanu asju välja tuua, ehk tooks veel mõned islandi vulkaani videod avalikkusele, mis siin paar aastat tagasi tolmas _________________ ☠
Ei näe just tihti kuidas reaalses lahingsituatsioonis soomustehnika ühes inimestega pilbasteks lendab. Nii et chill. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Jänes, mul jääb arusaamatuks su postitus, mida sa öelda tahad?
Kui 19 veebruar kommiti ukrainlaste Debaltsevost minema saamise videot, siis kuidas nüüd 3 kuud hiljem ei saada aru millal ja millega tegemist.(tsitaat - Igal juhul on soomukitega üle lageda põllu rallimine, mehed soomusel, eriline lollustükk)
On sinujaoks vaja veel puust ja punaseks teha ?
3 kuud vahet, minu jaoks on need erinevad sündmused, kui just keegi konkreetselt ei ütle, et sama sündmus
seda russi ma ei valda, ukraina keelega samad lood ning konkreetse teema puhul mälu suurt ei raiska
nahui siin teemas vaja vanu asju välja tuua, ehk tooks veel mõned islandi vulkaani videod avalikkusele, mis siin paar aastat tagasi tolmas
Tore, et sa russi ei valda. Video pealkiri ju puha vene keeles ja kirillitsas:
Ukraine War - VIDEO Ukrainian breakthrough from Debaltseve. One vehicle hit on video.
Tundus mulle alul rünnaku moodi, jäingi imestama, et kuidas nii, üle täiesti lageda põllu, vaenlase tulesektoris, mehed ka soomusel - mõni ime siis, et kõik soomukid ühes tükis kohale ei jõua.
Ilma igasuguse norimiseta. Millist taktikat sa soovitaksid? Mina ei tea tankidest midagi, niipalju oma kogemusest, et läbi optilise sihiku on kiirelt liikuvat objekti väga raske tabada, kui ta just otse sinu peale ei tule.
Killukaitse ja kuulikaitse mõttes on mõistlik olla masinas. Soomustläbistavate mürskude või miinide korral on mõistlik väljas olla, lendad pealt minema kui sees pauk käib. Kui ära viiakse ka muud üksust siis ei pruugi masinas füüsiliselt ruumi olla ja kiirelt liikuva soomuki peal on ilmselt mõistlikum olla kui jala üle sama põllu vantsida.
Karachi bus attack
Nüüdseks juba veidi vana uudis, aga küüniliseks teeb kogu asja see, et see Ismaili Shia kogukond on üks rahumeelsemaid seal kandis ja pigem tegeleb piirkonna arendamise kui ususõja pidamisega. Aga näe ikka jäid kellelegi jalgu.
Islamic State fighters took control of Ramadi, capital of Iraq’s largest province Friday, police in the city said, in what appeared to be a significant blow to a U.S.-backed military campaign to retake Iraqi territory from the extremist Sunni group.
..
Eks see sõltub ka metoodikast, kes mida ja kuidas näidata tahab. Jooksevhinnad vs püsihinnad ja valuutakursside muutus jne, Igaüks saab omale sobiva numbri leida. Majandus kindlasti langeb, aga 2x on ilmselge liialdus.
fallout3,
selgelt ju kirjas - US dollars. Dollarites mõõdetuna 2-kordne kukkumine ei pruugi liialdus olla.
Peale dollari võiks ehk veel ka EUR-s mõõta. Muud valuutad on juba oluliselt väiksemad, et sellist rahvusvahelist tabelit koostada.
fallout3, selgelt ju kirjas - US dollars. Dollarites mõõdetuna 2-kordne kukkumine ei pruugi liialdus olla.
Peale dollari võiks ehk veel ka EUR-s mõõta. Muud valuutad on juba oluliselt väiksemad, et sellist rahvusvahelist tabelit koostada.
Jooksvates dollarites või püsihindades dollarites?
tsitaat:
Nominal GDP does not take into account differences in the cost of living in different countries, and the results can vary greatly from one year to another based on fluctuations in the exchange rates of the country's currency.[2] Such fluctuations may change a country's ranking from one year to the next, even though they often make little or no difference in the standard of living of its population.
Õnnetus juhtus, kui kesklinna poolt lennujaama poole liikunud BMW, milles oli neli inimest, põrkas kokku Kreutzwaldi tänavalt tulnud Mercedesega, milles oli viis inimest. Viimane paiskus seejärel otsa ohutussaarel seisnud jalakäijatele.
Mis "neile"? Õnetuse põhjustas joodikust bemminolk, kelle roigas polnud isegi kindlustatud. Mersujuhi "süüks" võib panna vaid seda, et lõpuni pidurit ei litsunud ning peatus alles rahva otsas.
Aga bemminolk saab küll vanaduseni arveid tasuda
An Egyptian court on Saturday sentenced to death the deposed president, Mohamed Morsi of the Muslim Brotherhood, along with more than 100 others, for fleeing prison during the 2011 revolt against President Hosni Mubarak.
Morsy's death sentence will be reviewed by the Grand Mufti, and will inevitably be appealed to Egypt's appeals court.
..
SKG, see link peaks vandenõu teemas olema. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Näiteks kas keegi kujutab ette kuidas vaprad tankistid sellel kurganetsil roomikuid parandavad kui need on mingi 30cm paksuse kilbi taga peidus? Lisaks käib armatal tegevus läbi elektroonika (tornis mehi pole), see tähendab, et kui sensorid/sihikud jms puruks lasta, passivad nad niisama seal oma soomushunnikus. Ning teades vene elektroonika taset (maailma suurimad mikroskeemid jne), siis kui efektiivne see elektrooniline juhtimine neil on?
Islamic State militants overran one of the last remaining districts held by government forces in the Iraqi city of Ramadi on Sunday and besieged a key army base on the edge of the western provincial capital, security sources said.
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.
Austraalia ajakirjanikel on valminud MH17 allatulistamisest selge, argumenteeritud ja vanu häid detektiivivõtteid kasutav dokumentaalfilm. Sealsed tõendid viitavad ümberlükkamatult ja üheselt süüdlasele.
Täna öösel käis UAs juba tõsisem madin ning kuumi koldeid oli kokku neli. Viimaste uudiste najal, mille kohaselt on "rahvavabariigid" täielikult seiskumas, sest otsas on küte ja elekter, kipub ilmselt lähiajal tõsisemalt suvepealetungiks.
Väga pointi ei ole jah. Samas seda kõntsa võiks ikka vähem olla. Aga paraku on seda palju. Vaatasin kunagi videosi vene sõjaväest, sellest kuidas n-ö noori terroriseeriti. Ega väga erinevust polnudki, või noh, piitsa ei olnud, jalad-rusikad olid "töövahenditeks".
Samas ka eesti kaitsevägi oli kohati suht samasugune kuni mingi 1997 aastani või nii. Eks olenes kohast ja sajast asjast, aga ise käisin kaitseväes 1995-1996 ja vene armee mentaliteet oli siis veel kõvasti sees.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.