Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 07:15:47 vasta tsitaadiga

insekas kirjutas:
nii .... küsin siis ka ühe "rumala" küsimuse ... kuidas oleks kõige lihtsam vana "nupuka" Nokia 7230 telefoni andmete migreerimist uude "nutikasse" Samsa S5 teha ... kahjuks pole endal veel näppu juhtunud asjalikku tasuta tarkvara ... selle ühekordse liigutuse jaoks ei näe nagu põhjust mingit 20-30 € välja käristada
icon_rolleyes.gif


Kontaktid ekspordid .vcf faili, droidis import. Või impordid Google kontaktidesse

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 08:43:32 vasta tsitaadiga

Mis oleks parim võimalus androidil nii in-app reklaamidest kui ka weebilehtedel ja youtube olevatest reklaamidest lahtisaamiseks? Adblockplus ei tööta nii kuis vaja ja tekitab liigseid jamasid, ei ole ka kahju maksta korraliku asja eest sest viimasel ajal on reklaamidega ikka liiale mindud.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.05.2015 20:05:06 vasta tsitaadiga

on keegi puutunud kokku softiga, mis salvestaks marsruudi ja kiirused ning näitaks samal ajal kiirust? (ma pole maps i lõpuni uurinud) hea oleks, kuik see koodijupp ei tahaks mobiilset andmesidet.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 20:14:27 vasta tsitaadiga

GPS Essentials
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 21:32:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis oleks parim võimalus androidil nii in-app reklaamidest kui ka weebilehtedel ja youtube olevatest reklaamidest lahtisaamiseks? Adblockplus ei tööta nii kuis vaja ja tekitab liigseid jamasid, ei ole ka kahju maksta korraliku asja eest sest viimasel ajal on reklaamidega ikka liiale mindud.

Väidetavalt parim, mis saadaval on.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 23:27:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
on keegi puutunud kokku softiga, mis salvestaks marsruudi ja kiirused ning näitaks samal ajal kiirust? (ma pole maps i lõpuni uurinud) hea oleks, kuik see koodijupp ei tahaks mobiilset andmesidet.

Google My Tracks vist näitas ka kiirust, 100% kindel ei ole.
Netiühendus on vajalik kaardi kuvamiseks, aga teekonna salvestamisel võib olla "offline".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 01:14:23 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
on keegi puutunud kokku softiga, mis salvestaks marsruudi ja kiirused ning näitaks samal ajal kiirust? (ma pole maps i lõpuni uurinud) hea oleks, kuik see koodijupp ei tahaks mobiilset andmesidet.

Jaga ekraan kaheks ja kasuta kaht rakendust. icon_smile.gif Mul näiteks on autos maanteel tavaliselt ülemine pool "Kiiruskaamerad" ja alumine "Waze" või mingi offline navisoft.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 10:03:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, see http://adfree.bigtincan.com/about.php
Töötab väga hästi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 10:28:31 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
pots4t4j4, see http://adfree.bigtincan.com/about.php
Töötab väga hästi.

Vaatasin et mul jäi õhtusest postist sama link välja mingil imelikul põhjusel. icon_rolleyes.gif
Aga see on parim jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 16:40:24 vasta tsitaadiga

Amazonis on "häppi hauer" jälle
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 23:30:44 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Amazonis on "häppi hauer" jälle

Pistan ka endale Amazoni app-i peale aga oskab keegi praegusest kompotist midagi soovitada ka? Ja kas keegi veel teeb selliseid häppi hauereid?

_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 00:02:52 vasta tsitaadiga

Google Play tegi oma sünnipäeva puhul. Mingi 2 äppi ja üks muusikaalbum olid pakkumisel icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 10:02:14 vasta tsitaadiga

keimps1 kirjutas:
Dijital kirjutas:
Amazonis on "häppi hauer" jälle

Pistan ka endale Amazoni app-i peale aga oskab keegi praegusest kompotist midagi soovitada ka? Ja kas keegi veel teeb selliseid häppi hauereid?

Amazonil on selles osas parem hoiak kui googlel, seal igapäev mingi väike valik päeva special appe, millest mõni on päris OK soodukaga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2015 13:27:08 vasta tsitaadiga

wazega opereerimiseks on kaardilugejat tarvis. icon_lol.gif ilmselt tuleb siiski minna seda teed, et mingi asisem gepsakas autosse pista.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 13:56:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
wazega opereerimiseks on kaardilugejat tarvis. icon_lol.gif

Milana loeb

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 14:33:58 vasta tsitaadiga

Mingit äppi millega saaks oma tööalaseid sõite mõõta? Näitab marsruute ja arvestab mingilmääral küttekulusid?!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 15:04:15 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 15:31:36 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.
Palun jaga ka telefoni, operatsioonisüsteem infot.

EDIT: Sonyl on näiteks PC Companion, millega peaks saama kontaktid kätte. SMS-idega on juba keerulisem.
Kui Google konto on ilusasti telefonis paigaldatud, siis peaks saama Google Play kaudu rakendusi installida ka.
Kui ainult touch katki on ehk saab kuidagi kaughaldusega (Teamviewer, VNC vms) ligi, kuid siis peaks selle rakenduse käima saama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 15.05.2015 16:06:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 15:57:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.


Kui touch katki, siis pane OTG kaabliga USB hiir taha ja toimeta millega tahad.

Minu isiklik lemmik on PhoneExplorer, kuid sellega tuleb kõvasti "kaasavara" seega tähelepanelik installimisl!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 16:16:13 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.


Kui OTG kaablit pole kuskilt võtta või telefoniga ei tööta aga USB debugging on lubatud siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2786395
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 19:25:49 vasta tsitaadiga

Samsungilt saab Kies-iga kõik kätte, sõnumid sh.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 15.05.2015 21:19:49 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.


Kui touch katki, siis pane OTG kaabliga USB hiir taha ja toimeta millega tahad.

Minu isiklik lemmik on PhoneExplorer, kuid sellega tuleb kõvasti "kaasavara" seega tähelepanelik installimisl!

Kui mõtled MyPhoneExplorerit siis kaasavara enam ei ole sellel icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 12:52:58 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
laurx kirjutas:
wazega opereerimiseks on kaardilugejat tarvis. icon_lol.gif

Milana loeb

Mõtles vast seda, et kui liikumise pealt sihtpunkti sisestada üritad, siis topib seda "Uhoh, driver/passenger?" hoiatusakent, justkui mul oleks juba niigi talle jagamiseks ülearust tähelepanu ja nagu ma selle hoiatuse peale juhina "passenger" vajutamata jätaks, kui ma juba selle tee valinud olen. Ja hakka jälle otsast pihta klaverit ette tooma jne... Arusaadav, et mingid kohustuslikud ohutusdirektiivid, aga siin on selge näide, kuidas need reaalselt ohtu hoopis lisavad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 14:08:33 vasta tsitaadiga

AlarmDroidi viimane uuendus kellelgi veel on täiesti tumm? Moto G peal Kitkat 4.4.4-ga ei tee piuksugi, kaks alarmi magasin maha sellepärast icon_confused.gif
Õnneks vana versiooni backup olemas, taastasin ja sidusin Play uuendustest lahti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2015 14:27:37 vasta tsitaadiga

Mul funkab, samas rikkusid f äppi ära thumbs_down.gif
Sinna mingi sisemine helitugevus tekkinud, see sul põhjas?
Lisaks mingid tasulised teenused tulevad..... icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 14:54:30 vasta tsitaadiga

Just vaatasin, et täna tuli vist uus uuendus või siis oli kasu pärast uuendust telefoni rebootimisest. Igatahes hakkas ka uuel versioonil alarm uuesti häälitsema.

Mulle ka uus disain ei istu eriti - palju vähem mahub alarme ekraanile. Ja tiled mode-s jälle kaob järgmise alarmi aeg "nurga taha" ära. Ja mis moodi seda alarmi kinni panna kui ta häälitseb, ei ole ma ka veel päris kindel. Vähemalt telefoni pööramine alarmi kordamiseks (snooze) ja vaigistamine raputamisega töötab, kui ekraani mööda lohistatavast nupust aru ei saa...

Küsis jah muu hulgas ka luba in-app purchases jaoks, aga ma kahtlustan, et ta lihtsalt lisab pro versiooni ostmise võimaluse otse tasuta appi sisse. Kindel ei ole muidugi.

________________________

Pärast paari katsetust õnnestus tuvastada, et mummu vasakule lohistamine=snooze ja paremale lohistamine=stop

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 15:12:27 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
pots4t4j4, see http://adfree.bigtincan.com/about.php
Töötab väga hästi.


Rootimata telefonidel ei tööta?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 15:46:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.
Palun jaga ka telefoni, operatsioonisüsteem infot.

EDIT: Sonyl on näiteks PC Companion, millega peaks saama kontaktid kätte. SMS-idega on juba keerulisem.
Kui Google konto on ilusasti telefonis paigaldatud, siis peaks saama Google Play kaudu rakendusi installida ka.
Kui ainult touch katki on ehk saab kuidagi kaughaldusega (Teamviewer, VNC vms) ligi, kuid siis peaks selle rakenduse käima saama.


Sony Xperia Z. Rooted, android 4.3 peal. Eks ma proovin kuidagi neid variante. Sony PC companionist saab ainult kontakte kätte, enamus asjadeks oleks teist sony telefoni vaja.
Peab vist usb otg kaabli ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 20:02:18 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
pots4t4j4, see http://adfree.bigtincan.com/about.php
Töötab väga hästi.


Rootimata telefonidel ei tööta?

Vajab root-i jah.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 17.05.2015 20:40:31 vasta tsitaadiga

Kas soovitaks keegi mingit tasuta tarkvara, mis annaks korralikuma ülevaate levikvaliteedist või mobiilse interneti "tugevusest" Ei mõtle allalaadimiskiirust vaid just kvaliteeti?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 21:23:38 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
pots4t4j4, see http://adfree.bigtincan.com/about.php
Töötab väga hästi.


Rootimata telefonidel ei tööta?

Vajab root-i jah.


Rootisin ära ja töötab ideaalselt, pole veel reklaame näinud thumbs_up.gif, tänud.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2015 10:28:45 vasta tsitaadiga

Tyr, see alarmdroid on ikka oinas icon_confused.gif
Ok, äratas, aga mis edas, kinni ei saa panna, no absull ei reageerinud, täiega karjub, raputamine ei funka, siis jooksis kokku (telefon karjub) ja muu ei aidanud kui aku tagant ära thumbs_up.gif
Mobla uuesti tööle, vajutan alarmi ikoonile, et seadeid näppida, piixus, hakkas uuesti tööle icon_lol.gif
Õnneks suutsin tuimalt äpi ära killida ja kiire uninstalli teha.
Lasin siis uuesti peale, hetkel nagu funkab. Aga kui veel selline jama tekib, siis läheb vana tagasi peale. Krt töötavat asja ei tasu parandada thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 20:31:46 vasta tsitaadiga

Millega pls/m3u playllisti faile hea kedrata on? Mxplayer iseenesest avab aga hakkab mängima failis kõige viimane kirje ja valida ei anna... thumbs_down.gif
Mingid jubinad on, aga need rohkem muusika jaoks. Mul videostriimid.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 20:44:16 vasta tsitaadiga

mis asi sul video pleilisti pls/m3u formaati topib? icon_eek.gif
ma pole spetsialist, aga need ongi mu teada ainult audioks ette nähtud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 20:46:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

M3U is a computer file format that contains multimedia playlists. It originally was designed for audio files, such as MP3, but various software now uses it to play video file lists. M3Us can also point a media player to an online streaming audio source.

Otse wikist.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.05.2015 20:47:59 vasta tsitaadiga

Tahtsin eile uue telefoni jaoks SolarisKino äppi paigaldada, aga võta näpust, polegi teist enam poes saadaval.

Kellelgi .apk faili pole?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 20:51:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tahtsin eile uue telefoni jaoks SolarisKino äppi paigaldada, aga võta näpust, polegi teist enam poes saadaval.

Kellelgi .apk faili pole?

https://a.pomf.se/rwhqjp.apk
See töötab?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 21:01:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Millega pls/m3u playllisti faile hea kedrata on? Mxplayer iseenesest avab aga hakkab mängima failis kõige viimane kirje ja valida ei anna... thumbs_down.gif
Mingid jubinad on, aga need rohkem muusika jaoks. Mul videostriimid.


Ma kasutan playlistide jaoks IPTV nimelist, on seotud MXPlayeriga
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 21:16:34 vasta tsitaadiga

IPTV ja ACE jaoks Slim TV, parimad appid mulle, mis mu telefonis on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 21:22:29 vasta tsitaadiga

Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 22:09:49 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel

Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 01.06.2015 09:40:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel

Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati.


See blokeerib ju ainult äpisiseseid reklaame, mitte neid tüütuid postimehe ja delfi 7s üleekraani reklaame?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 12:14:16 vasta tsitaadiga

Pole ise katsetanud, aga peaks olema ka Adblock plus mis võtab just sellele mõeldud filtreid vastu.

Töötab arvatavasti lokaalse VPN/proxy põhimõttel ehk suunab kõik liikluse läbi programmi loodud lokaalse ühenduse, kus filtreeritakse välja reklaamid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 14:56:54 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
rex kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel

Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati.


See blokeerib ju ainult äpisiseseid reklaame, mitte neid tüütuid postimehe ja delfi 7s üleekraani reklaame?


Kasutan ainult delfi app-i ja seal küll neid suuri reklaame ei ole näinud, kui paigaldasin adfree.
PM appi ei kasuta põhimõtteliselt, sellist käkki ikka annab teha.
Lihtsam on lugeda läbri Chrome ja tulemus on parem kui app ja veebis tüütuid reklaame ei ole kohanud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 17:41:06 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru sain siis reklaamide blokeerimiseks on vaja seade ära rootida ja ilma ei saa.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 17:53:50 vasta tsitaadiga

jah, antud rakendus eeldab rooti, kuna teeb hosts failis mõningad trikid.
Root peaks olema tänaseks kõikide torudega enamvähem ühe kliki teema, seega mingid mustas kastis erinevate failidega püherdama ei pea.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2015 18:10:38 vasta tsitaadiga

adaway kasutuses, saab mobiilset delfit vähemalt lugeda, ennem ketrasin kilomeeter per uudis thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 09:55:06 vasta tsitaadiga

http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test

Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).

Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:10:50 vasta tsitaadiga

Tundub asjalik, sest paljud on PROXY põhimõttel ning lollipop versioonil saab proxy seadistusi lisada igale ühendusele eraldi, mitte kõigile korraga ning see ei sobi.
VPN saad lisada kõikidele ühendustele (ehk lokaalne-globaalne icon_biggrin.gif )

Aga räägi, kuidas sa seal filtreid lisasid? Ma saan ainult üksikuid reegleid lisada ja otseselt filtrilehekülgede lisamisvõimalust ei leia.
APK tõmbasin nende kodulehelt, viimane versioon.
Lord Ami kirjutas:
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test

Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).

Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:19:45 vasta tsitaadiga

Kui Android telol puutumine katki. Kas on sellist appi millega saaks volüüminuppudega hiirt liigutada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.