|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
04.05.2015 07:15:47
|
|
|
| insekas kirjutas: |
nii .... küsin siis ka ühe "rumala" küsimuse ... kuidas oleks kõige lihtsam vana "nupuka" Nokia 7230 telefoni andmete migreerimist uude "nutikasse" Samsa S5 teha ... kahjuks pole endal veel näppu juhtunud asjalikku tasuta tarkvara ... selle ühekordse liigutuse jaoks ei näe nagu põhjust mingit 20-30 € välja käristada
 |
Kontaktid ekspordid .vcf faili, droidis import. Või impordid Google kontaktidesse
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
10.05.2015 08:43:32
|
|
|
| Mis oleks parim võimalus androidil nii in-app reklaamidest kui ka weebilehtedel ja youtube olevatest reklaamidest lahtisaamiseks? Adblockplus ei tööta nii kuis vaja ja tekitab liigseid jamasid, ei ole ka kahju maksta korraliku asja eest sest viimasel ajal on reklaamidega ikka liiale mindud.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.05.2015 21:32:03
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Mis oleks parim võimalus androidil nii in-app reklaamidest kui ka weebilehtedel ja youtube olevatest reklaamidest lahtisaamiseks? Adblockplus ei tööta nii kuis vaja ja tekitab liigseid jamasid, ei ole ka kahju maksta korraliku asja eest sest viimasel ajal on reklaamidega ikka liiale mindud. |
Väidetavalt parim, mis saadaval on.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.05.2015 01:14:23
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| on keegi puutunud kokku softiga, mis salvestaks marsruudi ja kiirused ning näitaks samal ajal kiirust? (ma pole maps i lõpuni uurinud) hea oleks, kuik see koodijupp ei tahaks mobiilset andmesidet. |
Jaga ekraan kaheks ja kasuta kaht rakendust. Mul näiteks on autos maanteel tavaliselt ülemine pool "Kiiruskaamerad" ja alumine "Waze" või mingi offline navisoft.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.05.2015 10:28:31
|
|
|
Vaatasin et mul jäi õhtusest postist sama link välja mingil imelikul põhjusel.
Aga see on parim jah
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
14.05.2015 23:30:44
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Amazonis on "häppi hauer" jälle |
Pistan ka endale Amazoni app-i peale aga oskab keegi praegusest kompotist midagi soovitada ka? Ja kas keegi veel teeb selliseid häppi hauereid?
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.05.2015 10:02:14
|
|
|
| keimps1 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Amazonis on "häppi hauer" jälle |
Pistan ka endale Amazoni app-i peale aga oskab keegi praegusest kompotist midagi soovitada ka? Ja kas keegi veel teeb selliseid häppi hauereid? |
Amazonil on selles osas parem hoiak kui googlel, seal igapäev mingi väike valik päeva special appe, millest mõni on päris OK soodukaga.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
15.05.2015 14:33:58
|
|
|
| Mingit äppi millega saaks oma tööalaseid sõite mõõta? Näitab marsruute ja arvestab mingilmääral küttekulusid?!
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.05.2015 15:04:15
|
|
|
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
15.05.2015 15:31:36
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte. |
Palun jaga ka telefoni, operatsioonisüsteem infot.
EDIT: Sonyl on näiteks PC Companion, millega peaks saama kontaktid kätte. SMS-idega on juba keerulisem.
Kui Google konto on ilusasti telefonis paigaldatud, siis peaks saama Google Play kaudu rakendusi installida ka.
Kui ainult touch katki on ehk saab kuidagi kaughaldusega (Teamviewer, VNC vms) ligi, kuid siis peaks selle rakenduse käima saama.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 15.05.2015 16:06:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
15.05.2015 15:57:26
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte. |
Kui touch katki, siis pane OTG kaabliga USB hiir taha ja toimeta millega tahad.
Minu isiklik lemmik on PhoneExplorer, kuid sellega tuleb kõvasti "kaasavara" seega tähelepanelik installimisl!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
15.05.2015 16:16:13
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte. |
Kui OTG kaablit pole kuskilt võtta või telefoniga ei tööta aga USB debugging on lubatud siis http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2786395
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.05.2015 19:25:49
|
|
|
Samsungilt saab Kies-iga kõik kätte, sõnumid sh.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
15.05.2015 21:19:49
|
|
|
| kussu kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte. |
Kui touch katki, siis pane OTG kaabliga USB hiir taha ja toimeta millega tahad.
Minu isiklik lemmik on PhoneExplorer, kuid sellega tuleb kõvasti "kaasavara" seega tähelepanelik installimisl! |
Kui mõtled MyPhoneExplorerit siis kaasavara enam ei ole sellel
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.05.2015 12:52:58
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
wazega opereerimiseks on kaardilugejat tarvis. |
Milana loeb |
Mõtles vast seda, et kui liikumise pealt sihtpunkti sisestada üritad, siis topib seda "Uhoh, driver/passenger?" hoiatusakent, justkui mul oleks juba niigi talle jagamiseks ülearust tähelepanu ja nagu ma selle hoiatuse peale juhina "passenger" vajutamata jätaks, kui ma juba selle tee valinud olen. Ja hakka jälle otsast pihta klaverit ette tooma jne... Arusaadav, et mingid kohustuslikud ohutusdirektiivid, aga siin on selge näide, kuidas need reaalselt ohtu hoopis lisavad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.05.2015 14:08:33
|
|
|
AlarmDroidi viimane uuendus kellelgi veel on täiesti tumm? Moto G peal Kitkat 4.4.4-ga ei tee piuksugi, kaks alarmi magasin maha sellepärast
Õnneks vana versiooni backup olemas, taastasin ja sidusin Play uuendustest lahti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.05.2015 14:27:37
|
|
|
Mul funkab, samas rikkusid f äppi ära
Sinna mingi sisemine helitugevus tekkinud, see sul põhjas?
Lisaks mingid tasulised teenused tulevad.....
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.05.2015 14:54:30
|
|
|
Just vaatasin, et täna tuli vist uus uuendus või siis oli kasu pärast uuendust telefoni rebootimisest. Igatahes hakkas ka uuel versioonil alarm uuesti häälitsema.
Mulle ka uus disain ei istu eriti - palju vähem mahub alarme ekraanile. Ja tiled mode-s jälle kaob järgmise alarmi aeg "nurga taha" ära. Ja mis moodi seda alarmi kinni panna kui ta häälitseb, ei ole ma ka veel päris kindel. Vähemalt telefoni pööramine alarmi kordamiseks (snooze) ja vaigistamine raputamisega töötab, kui ekraani mööda lohistatavast nupust aru ei saa...
Küsis jah muu hulgas ka luba in-app purchases jaoks, aga ma kahtlustan, et ta lihtsalt lisab pro versiooni ostmise võimaluse otse tasuta appi sisse. Kindel ei ole muidugi.
________________________
Pärast paari katsetust õnnestus tuvastada, et mummu vasakule lohistamine=snooze ja paremale lohistamine=stop
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.05.2015 15:12:27
|
|
|
Rootimata telefonidel ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.05.2015 15:46:52
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaja saada kontaktid ja sõnumid kätte. |
Palun jaga ka telefoni, operatsioonisüsteem infot.
EDIT: Sonyl on näiteks PC Companion, millega peaks saama kontaktid kätte. SMS-idega on juba keerulisem.
Kui Google konto on ilusasti telefonis paigaldatud, siis peaks saama Google Play kaudu rakendusi installida ka.
Kui ainult touch katki on ehk saab kuidagi kaughaldusega (Teamviewer, VNC vms) ligi, kuid siis peaks selle rakenduse käima saama. |
Sony Xperia Z. Rooted, android 4.3 peal. Eks ma proovin kuidagi neid variante. Sony PC companionist saab ainult kontakte kätte, enamus asjadeks oleks teist sony telefoni vaja.
Peab vist usb otg kaabli ostma
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
17.05.2015 20:02:18
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Rootimata telefonidel ei tööta? |
Vajab root-i jah.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
17.05.2015 20:40:31
|
|
|
Kas soovitaks keegi mingit tasuta tarkvara, mis annaks korralikuma ülevaate levikvaliteedist või mobiilse interneti "tugevusest" Ei mõtle allalaadimiskiirust vaid just kvaliteeti?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.05.2015 21:23:38
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Rootimata telefonidel ei tööta? |
Vajab root-i jah. |
Rootisin ära ja töötab ideaalselt, pole veel reklaame näinud , tänud.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.05.2015 10:28:45
|
|
|
Tyr, see alarmdroid on ikka oinas
Ok, äratas, aga mis edas, kinni ei saa panna, no absull ei reageerinud, täiega karjub, raputamine ei funka, siis jooksis kokku (telefon karjub) ja muu ei aidanud kui aku tagant ära
Mobla uuesti tööle, vajutan alarmi ikoonile, et seadeid näppida, piixus, hakkas uuesti tööle
Õnneks suutsin tuimalt äpi ära killida ja kiire uninstalli teha.
Lasin siis uuesti peale, hetkel nagu funkab. Aga kui veel selline jama tekib, siis läheb vana tagasi peale. Krt töötavat asja ei tasu parandada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.05.2015 20:31:46
|
|
|
Millega pls/m3u playllisti faile hea kedrata on? Mxplayer iseenesest avab aga hakkab mängima failis kõige viimane kirje ja valida ei anna...
Mingid jubinad on, aga need rohkem muusika jaoks. Mul videostriimid.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.05.2015 20:44:16
|
|
|
mis asi sul video pleilisti pls/m3u formaati topib?
ma pole spetsialist, aga need ongi mu teada ainult audioks ette nähtud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.05.2015 20:46:34
|
|
|
| tsitaat: |
M3U is a computer file format that contains multimedia playlists. It originally was designed for audio files, such as MP3, but various software now uses it to play video file lists. M3Us can also point a media player to an online streaming audio source.
|
Otse wikist.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.05.2015 20:47:59
|
|
|
Tahtsin eile uue telefoni jaoks SolarisKino äppi paigaldada, aga võta näpust, polegi teist enam poes saadaval.
Kellelgi .apk faili pole?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
23.05.2015 20:51:04
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Tahtsin eile uue telefoni jaoks SolarisKino äppi paigaldada, aga võta näpust, polegi teist enam poes saadaval.
Kellelgi .apk faili pole? |
https://a.pomf.se/rwhqjp.apk
See töötab?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
23.05.2015 21:01:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Millega pls/m3u playllisti faile hea kedrata on? Mxplayer iseenesest avab aga hakkab mängima failis kõige viimane kirje ja valida ei anna...
Mingid jubinad on, aga need rohkem muusika jaoks. Mul videostriimid. |
Ma kasutan playlistide jaoks IPTV nimelist, on seotud MXPlayeriga
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.05.2015 21:16:34
|
|
|
IPTV ja ACE jaoks Slim TV, parimad appid mulle, mis mu telefonis on
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
31.05.2015 21:22:29
|
|
|
| Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.05.2015 22:09:49
|
|
|
| mihkel7 kirjutas: |
| Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel |
Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
01.06.2015 09:40:29
|
|
|
| rex kirjutas: |
| mihkel7 kirjutas: |
| Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel |
Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati. |
See blokeerib ju ainult äpisiseseid reklaame, mitte neid tüütuid postimehe ja delfi 7s üleekraani reklaame?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.06.2015 14:56:54
|
|
|
| DJope kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| mihkel7 kirjutas: |
| Milline reklaami tõkestamise app on androidiga kõige parem. Kasutan Chrome browserit. Vabandan kui see on loll küsimus. Tänades Mihkel |
Just mõni post ülalpool ju küsiti ja vastati. |
See blokeerib ju ainult äpisiseseid reklaame, mitte neid tüütuid postimehe ja delfi 7s üleekraani reklaame? |
Kasutan ainult delfi app-i ja seal küll neid suuri reklaame ei ole näinud, kui paigaldasin adfree.
PM appi ei kasuta põhimõtteliselt, sellist käkki ikka annab teha.
Lihtsam on lugeda läbri Chrome ja tulemus on parem kui app ja veebis tüütuid reklaame ei ole kohanud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
01.06.2015 17:41:06
|
|
|
| Nagu ma aru sain siis reklaamide blokeerimiseks on vaja seade ära rootida ja ilma ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
01.06.2015 17:53:50
|
|
|
jah, antud rakendus eeldab rooti, kuna teeb hosts failis mõningad trikid.
Root peaks olema tänaseks kõikide torudega enamvähem ühe kliki teema, seega mingid mustas kastis erinevate failidega püherdama ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.06.2015 18:10:38
|
|
|
adaway kasutuses, saab mobiilset delfit vähemalt lugeda, ennem ketrasin kilomeeter per uudis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.06.2015 09:55:06
|
|
|
http://forum.adguard.com/showthread.php?2331-Adguard-for-Android-beta-test
Ise kasutanud Adguard beta-t üle kuu aja ning võib ainult kiidusõnu öelda. Mõistagi tegu BETA-ga, aga siiski piisavalt stabiilne. Vea leidmisel parandatakse see üldjuhul kiiresti.
Lokaalne VPN, saab lisada adblock.ee filtrid (ja muud custom filtrid).
Vahepeal oli üle 1GB säästu ja 40K reklaame blokeeritud. ROMide vahetamise ja muu katsetamise käigus see resetitakse :/
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.06.2015 11:19:45
|
|
|
| Kui Android telol puutumine katki. Kas on sellist appi millega saaks volüüminuppudega hiirt liigutada?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|