Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2015 hooaeg - ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX (27 - 29.11) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.05.2015 15:05:25 vasta tsitaadiga

raiks pressis end hästi läbi
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2015 15:15:54 vasta tsitaadiga

sweet, Hamiltoni asukoht teeb head meelt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 15:25:37 vasta tsitaadiga

Maldonado polegi veel hunnikusse pannud täiega ,
Grosjeanile vist sõitis sisse juba nagu viimane raadio teel mainis - check if bodywork is ok

hämmil boksis mingi kala, tagumine vasak rehv,
mõnusalt kaotas positsioone selle
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 15:27:30 vasta tsitaadiga

tra see viasat nussib.. Jälle heli pildist ees neil icon_mad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 15:29:10 vasta tsitaadiga

irw Maldonado , tagatiivast pool on puudu aga ikka saadeti rajale tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 15:30:25 vasta tsitaadiga

Imestan, et rajale lubatakse selline masin icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.05.2015 15:34:30 vasta tsitaadiga

Kui see on rosbergi max kiirus siis hami saab ta kätte ,kui vettelist mööda saab
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 15:38:28 vasta tsitaadiga

F1 autodel on ikka liialt pllju juppe küljes, mida vaja pole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 15:42:19 vasta tsitaadiga

tundub küll vist
Pastor uhab suht respektaableid aegu selle romuga hetkel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.05.2015 15:45:43 vasta tsitaadiga

mäkläreni värvilahendus näeb ka välja nagu mõne taga otsa masina oma icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2015 15:46:47 vasta tsitaadiga

Alonso icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 15:46:56 vasta tsitaadiga

Kulm siis puhkusel omadega,
mitte et keegi oleks siit midagi oodanud anyway,
fännid vbla et selfie saada Alonsoga
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 15:58:08 vasta tsitaadiga

Hämi vajutas vist turbo boost nuppu, kõvemate rehvidega paneb hullu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2015 16:01:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hämi vajutas vist turbo boost nuppu, kõvemate rehvidega paneb hullu

-2.8sek vs botta jah. haige thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.05.2015 16:08:07 vasta tsitaadiga

täna pole hea boksimees olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 16:08:23 vasta tsitaadiga

Grosjean boksis icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
liiga ränk
crew member lendas nagu noor Jordan korvi suunas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 16:08:33 vasta tsitaadiga

Grojeanilt ok boksipeatus icon_lol.gif
Boksivend peatas käsitsi auto thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.05.2015 16:09:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Grojeanilt ok boksipeatus icon_lol.gif
Boksivend peatas käsitsi auto thumbs_up.gif

julm icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 16:09:28 vasta tsitaadiga

irwe, hoidis munade peal ka jääkotti,
kaamera filmis ja tüüp vaatas et no thx ja ise oli ka juba roflmao
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.05.2015 16:13:27 vasta tsitaadiga

sõit läbi siis lükake esi 10 siia, lõpuni ei näe rsk.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 16:38:40 vasta tsitaadiga

Mul praegu ennustuses päris hea seis thumbs_up.gif Kimi võiks Valtterist ka mööda minna, oleks top7 täppis, ja Kvyat võiks Grosjeanist ka mööda minna, saaks 3p veel plussi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 16:49:18 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
sõit läbi siis lükake esi 10 siia, lõpuni ei näe rsk.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 10.05.2015 19:51:43 vasta tsitaadiga

Eks näis, kas oli üksikjuhtum, või toodi häm tiimipoolt pilvedest maapeale tagasi. icon_rolleyes.gif
http://sport.postimees.ee/3185247/segadus-hamiltoni-lepinguga-jatkub-britt-nouab-200-miljonit-eurot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 19:56:11 vasta tsitaadiga

Hämmil suurushullustus vist juba icon_lol.gif
Nicole lasi juba jalga igaksjuhuks vaadates kuidas Lewis hommikuti peegli ees harjutas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 20:14:36 vasta tsitaadiga

Karm icon_eek.gif Hamilton on küll kiire sõitja, aga Mersul valikut küll. Kasvõi Bottas või Ricciardo, kes oleksid kindlasti nõus kordades väiksema palga eest sõitma.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 20:22:45 vasta tsitaadiga

sõitjatest neil pigem pohh,
ennem kes suudaks PRi korralikult teha jne,
juba nt vaata Hämm vs Nico
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 11.05.2015 16:23:46 vasta tsitaadiga

Alonso katkestamise põhjuseks oli ära tõmmatud visiiri kile, mis sattus piduri jahtussüsteemi ja tingis pidurite ülekuumenemise: http://www.bbc.com/sport/0/formula1/32689250
Tema enda oma.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 18:37:41 vasta tsitaadiga

ot:
http://www.f1today.net/en/news/201751/manager-schumacher-his-condition-is-improving

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 19:04:45 vasta tsitaadiga

Tanel, Ei tea mida seal paremaks minemas on kui vend ikka liikuda ei saa ega rääkida.. thumbs_down.gif icon_neutral.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.05.2015 14:28:09 vasta tsitaadiga

huvitav kaua see saaga veel venib omadega
tsitaat:

The seemingly interminable contract negotiations between Formula One world champion Lewis Hamilton and Mercedes are reportedly set to finally reach a very lucrative conclusion.
Hamilton, who has previously said that a new deal with the team was “99.6 per cent done” only to see talks drag on for longer than anticipated, is finally set to agree a massive £120 million contract, according to widespread reports. The double world champion is set to pocket £40m-a-year as part of the new deal and will sign it before the start of the Monaco Grand Prix, reports the Daily Mail.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2015 15:15:49 vasta tsitaadiga

Aafrika turg kasvab, nii et ehk makstakse. Muidu võiks ju kukele saata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.05.2015 15:23:28 vasta tsitaadiga

Hämm pokerdab niikaua oma AA-ga et lõpuks kui river kaart lauale pannakse siis showdownis Vettel ja Nico tõmbavad omadega mööda flushi ja straightiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 15:26:13 vasta tsitaadiga

Päris huvitavat filmi tõmmatakse käima.
https://www.kickstarter.com/projects/219637747/the-name-is-fittipaldi
https://www.facebook.com/pages/The-Name-is-Fittipaldi/408202839364426?fref=ts
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 12.05.2015 19:53:30 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Päris huvitavat filmi tõmmatakse käima.
https://www.kickstarter.com/projects/219637747/the-name-is-fittipaldi
https://www.facebook.com/pages/The-Name-is-Fittipaldi/408202839364426?fref=ts


Tõsi, see "1" oli tõsiselt hea film ikka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 20:09:18 vasta tsitaadiga

65 juubeliks valiti 12 parimat momenti.
65 Years Of F1®
https://www.youtube.com/watch?v=yg_hXycTKAs&list=PLfoNZDHitwjVgY-lIpMx99gku-rdmmWtf
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 14.05.2015 22:42:04 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
65 juubeliks valiti 12 parimat momenti.
65 Years Of F1®
https://www.youtube.com/watch?v=yg_hXycTKAs&list=PLfoNZDHitwjVgY-lIpMx99gku-rdmmWtf

hea vaatamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 23:20:42 vasta tsitaadiga

nad oleks võinud 65 parimat momenti valida icon_biggrin.gif 12 on kuradi vähe ikka. A bernie nii vana ka ja ei mäleta, lisaks pole tal aega selle jamaga tegeleda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 10:10:47 vasta tsitaadiga

Paar tükki oli meh aga muidu 10 oli küll täppi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 15:58:16 vasta tsitaadiga

Uued tuuled icon_smile.gif

2016
+Vaba rehvivalik

2017
+Tankimine
+kõrgemad pöörded ja valjemad mootorid
+6-7s kiiremad ringi peale

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/32751118
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 16:07:00 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ainuüksi vaba rehvivalik võib asja palju põnevamaks teha.

kimi kirjutas:
Uued tuuled icon_smile.gif

2016
+Vaba rehvivalik

2017
+Tankimine
+kõrgemad pöörded ja valjemad mootorid
+6-7s kiiremad ringi peale

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/32751118
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 16:35:03 vasta tsitaadiga

Kiireim ring + kvali võidu eest võiks ka saada paar punkti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 15.05.2015 17:18:02 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Uued tuuled icon_smile.gif

2016
+Vaba rehvivalik

2017
+Tankimine
+kõrgemad pöörded ja valjemad mootorid
+6-7s kiiremad ringi peale

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/32751118


tundub liiga hea, et tõsi olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 15.05.2015 22:13:50 vasta tsitaadiga

Kui vaba rehvivalik võib tekitada huvitavaid olukordi (keegi paneb puusse või keegi tõmbab õnneloosi; enamuse ajast valivad kõik ilmselt sama), siis tankimise tagasituleku suhtes olen skeptiline
1)Ohtlik - kui rattata startiv auto on ohtlik, siis põlev auto on veel ohtlikum
2)Boksitaktikaga möödumine tähendab vähem möödasõite. Mida kauem boksis oled, seda vähem on võimalusi rajal mööduda.
3)Kulud - kütusesüsteem on kallis ja nõuab eriseadmeid + omaette töötajaid boksipeatuse ajal

Eelmine kord lõpetatigi kulude kokkuhoiule viidates tankimine ära, ei tea kustkohast selle raha Sauber, Force India, Lotus ja Marussia leiavad.
Kui tulevad laiemad rehvid siis on lootust ka lähedasemat ja kiiremat sõitu näha - kurvipidamine ja eessõitja jälitamine peaks märgatavalt paranema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 00:44:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


oh jah ei tule siin mingit kulude kokkuhoidu, millegi keelamisega. kui ühe asjaga öeldakse, et sinna ei kuluta pistetakse raha kuhugi mujale. ainuke lahend oleks ülempiiriga eelarved kehtestada (alla võib ala üle ei või) ja siis tiimidel oma otsus kuidas jaotavad. kuid eks sellega tekiks kontrollimis raskused. no ja keegi ei käsigi f1s startida kui raha pole.

melodramaatiline ei tasuks olla.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 01:30:28 vasta tsitaadiga

Nõus raul.ga, et ükskõik, missuguse muudatus ette võtta, siis kulude kokkuhoiu või suurendamisega pmst pole siin midagi niikaua pistmist, kuni lage ei sätita. Võistkonnad panevad kokku nii suure eelarve kui suudavad ja see kulutatakse ka ära. Eks näis, mis saab. Mootor jääb jääb ju samaks, teada pole vaid see, kas kütuse vooluhulgad muutuvad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.05.2015 17:28:35 vasta tsitaadiga

INDYdel on huvitav tagatiivalahendus
http://www.gpupdate.net/en/indycar-series-news/325654/dixon-secures-pole-for-indy-500/
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 21:52:43 vasta tsitaadiga

Võrreldes F1'ga need ei genereeri vist eriti palju downforce
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.05.2015 21:57:47 vasta tsitaadiga

ovaalidel vist pohh,
tänavasõitudel teine lahendus vast
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2015 09:11:16 vasta tsitaadiga

ovaalil ja tänavaringrajal on ikka väga erinevad lahendused... kaasaarvatud vedrustus

http://www.indycar.com/Fan-Info/INDYCAR-101/The-Car-Dallara/Oval-vs-Road-Course-Configuration

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 15:44:12 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/lewis-hamilton-allkirjastas-mercedesega-kolme-aasta-pikkuse-megalepingu?id=71519749
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2015 hooaeg - ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX (27 - 29.11) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.