Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 01.05.2015 18:36:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tehnick pole käinud veel või?

No käis tehnik lausa 2tk ütlesid et ei saa aidata mind. Osta uus teler omale või vaata suveni hakkivat pilti icon_biggrin.gif fantastiline firma. Signaalid olid korras. Box metsas uut nad ei pakku kuna neil pole.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.05.2015 22:12:30 vasta tsitaadiga

Ja mis sellel wifil häda on?

Vaatasin kaks kuud, prooviperioodil, wifi kaudu StvGo TVd ja ei täheldanud küll probleeme pildi kadumises või hakkimises.
No ok. Wifi võib pudelikaelaks osutuda ja ise eelistaksin ikkagi kaablivarianti, muidu on aga see tarbija riistvara küsimus, kas saab juhtmevabalt, või tuleb kaabel vedada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.05.2015 00:35:22 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et see STVGo box on statsionaarselt mõeldud teleka juurde. Mul ei ole seda ehmatust, et ma mingit kaablit või boxi kardaks.
Milleks mulle selle boxi jaoks mingi wifi oma 101 probleemiga? Kui kaabel on olemas.
Wifi on praegu ikka mingite nõrkade jaoks, kes elavad kuskil mustamäe üürikorteris ja ei suuda vist isegi löökdrelli omada, kui me mingi boxi ühendamisest hakkame rääkima üldse. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 09:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja mis sellel wifil häda on?

pane mõnes korrusmajas sõbra juures suvaline wifi analyzer käima ja ideeliselt saad aru, mis wi-fil häda on. seeru, on paljud rumalad, kes teevad remondi nii, et lõigatakse olemasolevadki kaablid maha ning tehakse remont ilma kusepiitade ja liistudeta. edasi mõtle ise. päris palju sellise jeblaga kokku puututud, et "a mõ sdeelali remont, hotim bes kabelja.."

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.05.2015 09:50:27 vasta tsitaadiga

Jep.
Oleme käinud, oleme näinud.
See on vist mingi tähtkuju viga, et kaabel kuskilt välja paista ei tohi.
Erilaks on muidugi see, et jumala eest proovime ilma boxita hakkama saada ja ostame samsunge... icon_biggrin.gif


viimati muutis seeru 04.05.2015 08:05:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 17:56:36 vasta tsitaadiga

dvb-c töötab teistes telekates ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PiXel
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 13:41:33 vasta tsitaadiga

Kas pealinnas Saturni kasutajad on täheldanud, et internetis surfamine kuidagi maru aeglaseks saanud on? Vajutad linki ja ootad 10-20sek kuni tulema hakkab?
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.05.2015 13:53:17 vasta tsitaadiga

PiXel kirjutas:
Kas pealinnas Saturni kasutajad on täheldanud, et internetis surfamine kuidagi maru aeglaseks saanud on? Vajutad linki ja ootad 10-20sek kuni tulema hakkab?


Xhmaster/Xvideo striimid on kuidagi uimasteks läinud küll.


viimati muutis globostrat 05.05.2015 14:41:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 14:03:06 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
PiXel kirjutas:
Kas pealinnas Saturni kasutajad on täheldanud, et internetis surfamine kuidagi maru aeglaseks saanud on? Vajutad linki ja ootad 10-20sek kuni tulema hakkab?


Xhmaster/Xvideo striimid on kuidagi umasteks läinud küll.

Praegu toksisin need huvi pärast Google'i otsingusse (tööarvutis loomulikult). Wtf, mees? NSFW icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.05.2015 14:41:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
globostrat kirjutas:
PiXel kirjutas:
Kas pealinnas Saturni kasutajad on täheldanud, et internetis surfamine kuidagi maru aeglaseks saanud on? Vajutad linki ja ootad 10-20sek kuni tulema hakkab?


Xhmaster/Xvideo striimid on kuidagi umasteks läinud küll.

Praegu toksisin need huvi pärast Google'i otsingusse (tööarvutis loomulikult). Wtf, mees? NSFW icon_lol.gif


Mida sa siis lootsid seal näha? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 14:53:23 vasta tsitaadiga

Ei teagi. Mõtlesin, et mingid ägedad pirastriimid icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 15:02:19 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Jep.
Oleme käinud, oleme näinud.
See on vist mingi tähtkuju viga, et kaabel kuskilt välja paista ei tohi.
Erilaks on muidugi see, et jumala eest proovime ilma boxita hakkama saada ja ostame samsunge... icon_biggrin.gif

aa mis samsungil häda ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 16:43:56 vasta tsitaadiga

kakukeo, pannakse nagu tavaliselt samsung ja ilma boksita (lilla) vaatamine samasse patta. selle peale ei tulda, et dvb-c töötab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 15:47:19 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Kas STV seadmete valikus kõik ühes DOCSIS modem/wifi ruuter ka on? Umbes nagu Starmanil on Cisco EPC3940L ...
Kevadpakkumine on täitsa ahvatlev, aga ei tahaks lisaseadmetega jännata..


Kõik ühes modemit/wifi ruuterit STV ise ei paku, aga kuna mul kortermajas on neil fiibervõrk, siis tuppa tuli CAT5 ja sai sinna otsa wifi ruuter pandud. Siiamaani võib 30M netiga rahule jääda. Pordid ka alates 1024 avatud, kuigi igasugused veebipõhised kontrollid ütlevad, et kinni või time-out. Ruuter omaarust küll õigesti konfitud. icon_confused.gif

Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 23:15:16 vasta tsitaadiga

stv ja nende ebapädevus...

stoory lühidalt selline:
STV kevadpakkumine - 13 eurikut - nii sat kui nett (reklaam 30 mb, minule jõuab 10, hind sama)

HEa küll, pea kaks korda soodsam kui hetke teenusepakkuja - ja netil veel vunki juureski.

Aga võta näpust, eelmine neljapäev sai siis see saatuslik otsus ära tehtud - vahetan teenusepakkujat.
Tuli mingi vasja hakkas asju ühendama.
Esmalt oli modemi toide vigane- särinat oli kuulda teise toa otsa - vasja sõnab: "see ju otse karbist" - ma selle peale - "jah, otse karbist aga näed vigane kurjam"

Nii, siis vaatan, veab mingi vana digiboxi ka kohale, kuigi telekas on võimeline "kaarti sööma" ja nendel kaart ka tasuta kasutusse - selge, tehnik vasja tagasi kontorisse kaardi järgi . (peale selle et ta tõi valed asjad - ei olnud tal kaasas ka kampaania "Lehte" - mis volitaks neid eelmise teenuspakkuja juures lepingut lõpetama -ise nad selle klausli välja röökisid)

Tehnik naaseb (tõsised hügieeniprobleemid) - seega tuba polnud veel äragi õhutatud, kui uus laadung peal.
Sellel korral õiged paberid jms kaasas. - Sai ühendatud ja veendutud et kanaleid on tõesti megalt ja nett lippab kui ratsahobune.

Kella 20.00 ajal nett kadunud ja satt sakiline/tükeldav.
mis seal ikka, kirjutasin siis nendele kaebe - järgmine päev 0 vastust - saatsin meelde tuletuse , siis tuli vastus et nende spetsialist tegeleb sellega 48h jooksul.

nüüd nädal möödas ja "spetsialist" 4 päeva järjest väljas käinud - küll on kaableid sättinud/modemit vahetanud jms - tegelikult on vigane "peakarbik" pööningul - kuid seda neil laos pole ja tema käib ja sitsib, kuniks see ilmselt välja "kaevatakse" kusagilt.

ühesõnaga, tööd tuleb teha hotspoti abil - kuna nett nii ebastabiilne.

Kui homseks korras pole, tuleb Elioni uuesti nuumama hakata.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 00:16:03 vasta tsitaadiga

Tänan selle arvustuse eest, mõtlesin ka elioni pealt üle kolida. Tegin kodulehel avalduse helistasid mingi aeg aga ei saanud vastata hetkel, ma tagssi ka ei hakanud helistama. Nädal vaikust. Tegin kodulehel uue avalduse jälle helistasid ja ei saanud vastata. Meili teel nad üldse ei suhtle?

Aga hea et enda kogemuse kirjutasid nüüd kildlalt ei vaheta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 00:23:11 vasta tsitaadiga

ise olen äraootaval seisukohal, kui homseks mingit lahendusplaani ei pakuta - võtan elioni tagasi ja STV ei näe punast krossigi
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.05.2015 10:52:01 vasta tsitaadiga

Modemid ja teised seadmed ikka võivad jonnida, vähemalt selline modem ei peaks ennast pidevalt vägisi uuendama nagu mõned "targad" boksid teevad ja toovad mitte alati meeldivaid üllatusi tarbijatele. Enne ma päris mitu aastat kasutasin STV interneti koos taolise modemiga, nad kahjuks ei ela igavesti ja tõhusam on ikka STV Saturn võrk kus pole mingit modemit vaja. Minu teada STV ka taaskasutab vanu modemeid - neid parandatakse kui võimalik ja paisatakse taas kasutusse. Äkki saidki sellise. Eks annavad teise nüüd. Kui modem on OK, siis nende võrk on küll hea minu kogemuse põhjal, parem kui Starmanil vms.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 13:40:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siis nende võrk on küll hea

defineeri. internet? tuppa ehitatud cat5 / coax? tänane kogemus stvga : kolmikus 1 ots keeratava all kühises + 1,5m ~30 aastat vana musta kaablit lahtises torus korterist kilpi välja vahetada pole viitsitud. kliendile, kelle teisaldasin ja kes küsis kordustv kohta, hakati seda ägedat boksi 125 euriku eest müüma.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.05.2015 14:42:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
... + 1,5m ~30 aastat vana musta kaablit lahtises torus korterist kilpi välja vahetada pole viitsitud.


Vot see on veider, mul hiljuti oli vaja lepingut muuta ja selle eest mulle ka tiriti uus kaabel ilusasti läbi terve korteri.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2015 14:53:12 vasta tsitaadiga

Veidrat pole siin midagi. Töömehed peaksid tegema korralikult, aga on ludrid ja kuna kontroll puudub siis teevad sitta.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 15:40:08 vasta tsitaadiga

milline kontroll? STV tehnikute tehtud võrgu lülitad kilbist starmani ja modem tuleb liinile signaaliga -19db. starmani võrgus ma -11 st halvemat ühendust teha ei tohi. kui ühendus modemi poolt kehvaks läheb, ilmub logisse punane ja saadetakse brigaad "parandama". stv l käib asi "kõrva järgi" et kui modem liinile saab, järelikult on signaal piisav ning telekapilt ei ruuduta, saab justkui vaadata kuigi enamuste digitelekate jaoks on vaja minimaalselt 52db signaalitugevust. SNR ist me hetkel ei räägi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 17:54:34 vasta tsitaadiga

lapivad viimase nädala juba ühendusi.

kaabliotsast mõõtis 76 oomi (coax)

mingid sukad pidid puudu olema. (täna leidsid pööningult veel mingi kotermanni)

No blää - kui nüüd ka pidama ei jää

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 19:45:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif mõõtis. selleks on "tester" mis näitab signaalitugevuse sagedusiti + SNR i ja vead..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 23:32:52 vasta tsitaadiga

ja huvitav, mida testriga sinu meelest tehakse?

ka oome näitas icon_smile.gif

kui takistus oleks suur, või olematu ei saa sellest kaablist ka miskit läbi tulla.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2015 23:48:57 vasta tsitaadiga

doh.gif tule taevas appi.
Oommeetriga kaabli lainetakistust mõõtmas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 00:11:50 vasta tsitaadiga

oommeetriga mõõdetakse üldjuhul kaabli sisetakistust- veendumaks, et poleks katkestust või lühistust "maaga" - - eelnevalt sai mainitud, et kaabliühendustes on nädal aega "koterman" olnud.

lainetakistus - mis see siia puutub? - juttu lihtsast kaabli sisetakistuse mõõtmisest - ilmselt jooksis keskmine varras mingis hetkes maha - aegajalt rohkem/vahest vähem, seega signaal jooksis kord minule tuppa ja teine hetk kusagile mujale metall objekti (kõige tõenäolisemalt kusagile maandusesse)


üldjuhul mõõdavad signaalitugevust dB. (harva ilmselt lisavad võimendi kusagile - "kompenseerimaks " kehvat kaabeldust või liiga pikka vahemaad saatjast)

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 10:24:45 vasta tsitaadiga

oom on triviaalne, tähtis on SNR ja alles siis tugevus. härrased mutrikeerajad teevad endiselt kõikvõimalikku kaabeldust keeratavate otstega ja kasutavad seejuures väga erinevat kaablit. väga palju jama on seejuures keeratavad f pistikud + kaablid, mille otsa need f id ei sobi ja siis topitakse sinna teipi, et püsiks. okei, püsib mõnda aega aga ühel hetkel ajab keegi selle otsa " ära" . jälle tuleme tagasi eilse kogemuse juurde stv korterisisese kaabelduse ehitamisest: korterisse tuleb mööda toru 3m ürgvana musta kaablit mille varjestus on kehv. tartus on soinaste mast, mis saadab 490mhz peal välja dvb-t signaali. kuna signaal on tugev, taob kehva kaabliga võrku see dvb-t sisse ja tapab 490mhz muxi maha. kolmikus olevad kaks telekaotsa olid lühises. toas oli kasutatud uut valget kaablit, sellele tuli uued otsad pressida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2015 10:51:20 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
oommeetriga mõõdetakse üldjuhul kaabli sisetakistust- veendumaks, et poleks katkestust või lühistust "maaga" - - eelnevalt sai mainitud, et kaabliühendustes on nädal aega "koterman" olnud.

lainetakistus - mis see siia puutub? - juttu lihtsast kaabli sisetakistuse mõõtmisest - ilmselt jooksis keskmine varras mingis hetkes maha


AllanK20 kirjutas:
lapivad viimase nädala juba ühendusi.
kaabliotsast mõõtis 76 oomi (coax)


Eks see su end jutt ole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.05.2015 01:02:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Henkka
Postitatud: 15:00, 14 Mai 2015


Täna korraldas STV enda uue toote Go! boks meediahommiku,
oli meeldiv võimalus sellest osa võtta.
Toode ise http://stvgo.ee/
ning öeldi et see on ka HD võimeline. Ainult HD kanali puhul on Interneti liikluse maht suur, 1 tund umbes 1 GB... kui on mahupiiranguga 5 GB liitumine, saab selle jaks 5 tunniga otsa :mrgreen:
Kui interneti liitumine võimaldab, siis peaks saama siiski ka HD kanaleid näha.
Seda saab näha kui ETV peaks hakkama tõesti enda reaalset HD programmi väljastama...

Pressiteade saadeti ka välja:

Pressiteade
14.05.2015

Telekomiettevõte STV esitles Eestis ainulaadset uudistoodet

Eesti suuruselt kolmas telekomioperaator STV tutvustas kohalikul turul ainulaadset toodet, mis võimaldab vaadata mugavalt laia valikut telekanaleid eri seadmetes ning igas wifi- ja netivõrgus. Ettevõte käivitab lähiajal ka pilootprojekti üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks.

“Panustame aina enam uute tehnoloogiate ja teenuste arendamisele, mis vastavad inimeste kasvavale ootusele kasutada kõiki telekomiteenused kiiresti ja mugavalt just neile sobival ajal ja viisil.” ütles STV juhatuse liige Erik Reinaru “Lisaks tehnilisele valmisolekule võimaldab ka meie klienditeeninduse haare ja tase jõuda veel suurema hulga klientideni kui täna.”

Ettevõtte eri teenuseid kasutab täna 18 linnas üle Eesti 118 000 majapidamist. Tehniline valmisolek on pakkuda STV teenuseid 84% kortermajades. Klientidest on 40% eestikeelsed ja 60% venekeelsed leibkonnad. Suve algusest käivitab STV pilootprojekti Tallinnas Teletorni piirkonnas üle õhu leviva internetiühenduse pakkumiseks, mille eelisteks mobiilse interneti ees on mahupiirangute puudumine.

Ettevõtte uusim toode STV Go! boks võimaldab vaadata üle 30 telekanali eri seadmetes ning igas wifi- ja netivõrgus. Mõõtmetelt väike ja kaalult kerge seade võimaldab kasutada ka kõiki tavapäraseid mugavusteenuseid saadete järelvaatamisest, salvestamisest kuni telekavade vaatamiseni ja meelespeade loomiseni.

STV Go! boksi hind on 125 eurot, mis sisaldab Go! teenuse 6-kuulist tasuta kasutust korraga kuni kolmes seadmes (mobiil, arvuti, tahvelarvuti).

STV on Eesti suuruselt kolmas telekomioperaator, mis pakub interneti-, televisiooni-, kõneside- ja turvateenuseid üle Eesti. 1992 aastast tegutsev ettevõte pakub tööd üle 180 inimesele. Müügitulu 2014. aastal moodustas 14,1 miljonit eurot, 2014. aasta kasum enne finantstulu maksustamist moodustas 3,2 miljonit eurot.

Lisainformatsioon:

Erik Reinaru
STV juhatuse liige
Tel: +372 688 0500
E-post: erik.reinaru@stv.ee

http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=17136&sid=606cc72c2c870b5588cd7a4bb308b085
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 09:10:42 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=644725

siin on sellekohane pressiteade eraldi uudisena.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 15:09:52 vasta tsitaadiga

HV Online-intervjuu STV-ga 29. mail kell 14.00 - esitage küsimus juba täna
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 08:54:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kokku puutunud järgmise teemaga. STV Digi plus, kõik kanalid said paika pandud ja alguses näitas kõiki ilusti, vaikselt mõned HD kanalid ei töötanud enam: no access, mingit lisa infot vaadata ei saa. Subtiitrid tulevad läbi, pilt ja heli puudub. Mingi paari nädalaga tuli neid kanaleid juurde, mida ei näe, nii tavalised, kui HD kanalid. Tegin kanalite uuesti otsingu, mõned kanalid tulid tagasi ja mõned mitte. Digipoksi pole, kaart käib otse telekasse.
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 09.06.2015 11:36:58 vasta tsitaadiga

Oldermann, Digi plusil polegi ju eriti HD kanaleid. Uutele liitujatele näidatakse mingi aeg (paar nädalat vist) enamus kanalivalikut, et isu tekitada. Ja siis keeratakse kinni kui juurde ei telli. No access tähendabki, et kanali eest pole makstud
Vaata oma asukoha järgi, mis kanalid nähtaval on:
http://stv.ee/est/eraklient/teenused/digitv/digi-plus/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 15:18:14 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Oldermann, Digi plusil polegi ju eriti HD kanaleid. Uutele liitujatele näidatakse mingi aeg (paar nädalat vist) enamus kanalivalikut, et isu tekitada. Ja siis keeratakse kinni kui juurde ei telli. No access tähendabki, et kanali eest pole makstud
Vaata oma asukoha järgi, mis kanalid nähtaval on:
http://stv.ee/est/eraklient/teenused/digitv/digi-plus/


ahaa, nii lihtne, ma ei ole paketti väga süvenenud, see oli see stv kevad «Digi Plus-5 €» pakett, aga selge

_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 23:13:53 vasta tsitaadiga

STV Go võiks hea teenus olla, aga Winõudust küll selle arvutis kasutamiseks ei hakka installima thumbs_down.gif Mingi kuradi ViewRight koodeki jubedust üritan Pipelightiga emuleerida, aga saan vaid "Viga #205 (Vale litsentsvõti)". Keegi linuxiga edukam on olnud?
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 11.06.2015 09:48:32 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel esineb probleeme ühenduse stabiilsusega (Tallinn, Mustamäe)? PPPoE katkeb iga paari päeva tagant korraks ära ja ühendab uuesti, IP muidugi muutub. Seetõttu aga katkevad vpn ja muud stabiilset ühendust nõudvad asjad ära. Viimati katkes täna öösel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaotaja
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 12.06.2015 10:47:42 vasta tsitaadiga

@Oldermann

Mul oli sama teema. Panin kõik kanalid paika - tõstsin ja mässasin mitu tundi. Ühel hetkel olid pooled kanalid lihtsalt kadunud.

Tundub, et nad esimese kuu-kaks näitavad sulle tasuta tasulisi kanaleid, et sa need endale hiljem juurde telliksid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 11:34:56 vasta tsitaadiga

STV 60/30 neti otsas imelik kala.
odava tplink wr841n ruuteriga sai max kiirusteks 20/20Mbps üle PPPoE.
nüüd panin külge NetGear R7000 ning sellel pmst sama kiirus. Eriti imelik on see, et mõned korrad saab speedtest.net kiiruseks 20Mbit Alla ja 70Mbit üles icon_neutral.gif

Juhe otse läpparisse ning kiirused on ilusti 70Mbit alla ja 20Mbit üles.
Kõik testid tehtud üle traadi. Proovisin ka teist kaablit- ei muuda midagi.

ideid?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 13:27:51 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
STV 60/30 neti otsas imelik kala.
odava tplink wr841n ruuteriga sai max kiirusteks 20/20Mbps üle PPPoE.
nüüd panin külge NetGear R7000 ning sellel pmst sama kiirus. Eriti imelik on see, et mõned korrad saab speedtest.net kiiruseks 20Mbit Alla ja 70Mbit üles icon_neutral.gif

Juhe otse läpparisse ning kiirused on ilusti 70Mbit alla ja 20Mbit üles.
Kõik testid tehtud üle traadi. Proovisin ka teist kaablit- ei muuda midagi.

ideid?


Küsi STV käest otse, minul nad näiteks ruuterile tehase resetti teha ei soovitanud, et võib nett jamama hakata. Ruutereid vahetades ilmselt sama kala.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 17:12:49 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
heikis kirjutas:
STV 60/30 neti otsas imelik kala.
odava tplink wr841n ruuteriga sai max kiirusteks 20/20Mbps üle PPPoE.
nüüd panin külge NetGear R7000 ning sellel pmst sama kiirus. Eriti imelik on see, et mõned korrad saab speedtest.net kiiruseks 20Mbit Alla ja 70Mbit üles icon_neutral.gif

Juhe otse läpparisse ning kiirused on ilusti 70Mbit alla ja 20Mbit üles.
Kõik testid tehtud üle traadi. Proovisin ka teist kaablit- ei muuda midagi.

ideid?


Küsi STV käest otse, minul nad näiteks ruuterile tehase resetti teha ei soovitanud, et võib nett jamama hakata. Ruutereid vahetades ilmselt sama kala.


stv ei hakka end liigutama, kui probleem on kliendi ruuteris.
erinevad firmwared proovitud, kaablid proovitud.
mida teevad win8.1 ja ruuter pppoe ühenduse valimisel erinevalt? mingi MTU kala ehk.. peab katsetama.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 17:20:44 vasta tsitaadiga

Kui kaablist otse lubatud kiirus kätte tuleb siis pole ju asi stv-s icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2015 19:27:39 vasta tsitaadiga

heikis, üle wifi on siis kehv ainult? Kui nii siis tuleb vaadata mis naabruses toimub (kortermajades on need elioni karbid 2.4GHz@40Mh üksteise otsas kinni).
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2015 12:07:04 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
heikis, üle wifi on siis kehv ainult? Kui nii siis tuleb vaadata mis naabruses toimub (kortermajades on need elioni karbid 2.4GHz@40Mh üksteise otsas kinni).


kõik testid on üle kaabli. arvuti otse STV kaabli otsas, või arvuti ruuteri küljes traadiga.
-e-
sättides ruuteri WAN otsa MRU ja MTU 1462 peale, sain STV 60/30 kiirusest välja võlutud 48/30mbits.
igal juhul on mul odavam ja parem variant võtta elionilt 50/50 ühendus.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vkuz
HV vaatleja
vkuz

liitunud: 21.09.2013




sõnum 14.06.2015 15:09:18 vasta tsitaadiga

Jälle vihm-ja terve päev netiga jama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 21:38:09 vasta tsitaadiga

Mul ka odav TP-Link ruuter ning STV 60/30 nett ja Speedtest näitab samuti aiateibaid, kuid torrentiga näiteks on alla/üleslaadimiskiirused sellised nagu peab. Originis, Steamis jne mänge paigaldades ka kiirused lubatule lähedased, kuid seda et miks Speedtest üle Wifi aeglasemaid kiiruseid näitab ei tea.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 14.08.2015 12:42:28 vasta tsitaadiga

Kasutan dd-wrt softiga ruuterit ja olen endiselt hädas ühenduse katkemisega. PPPoE käib korraks maha umbes iga 6 päeva tagant ja kohe ühendab uuesti. Kas võib olla STV poolt mingisugune timout määratud või on dd-wrt’s mingi bugi? Samas ruuter ise maha ei käi ja DHCP ühendusega on wan’i uptime kuudes.

Äkki mõni Saturni kasutaja saaks vaadata palju tal PPPoE uptime on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 12:51:34 vasta tsitaadiga

Mul ka DD-WRT Saturniga kasutusel.
PPPoE uptime on 3 päeva, 18 tundi.
Ruuteri uptime 35 päeva.
Samas mind see ei sega. Seni kuni ühendus on olemas, siis kui seda aktiivsel kasutan, käigu kasvõi iga öö korraks maas.
Tegemist ikkagi kodukasutusega, mitte ärikriitilise töölahendusega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2015 20:08:35 vasta tsitaadiga

Minu arust STV teebki iga nädala tagant IP vahetuse, sellest see pisike katkestus.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 14.08.2015 21:19:32 vasta tsitaadiga

Support väidab, et ühendus katkeb minu ruuteri tõttu ja proovigu ilma selleta. Kuna aga seadmeid on mitu siis on see üsna keeruline ettevõtmine, arvestades et katkestused on vaid korra nädalas.

See pisike katkestus on piisav, et vpn maha käiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.