Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 247, 248, 249 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 19:39:26 vasta tsitaadiga

Siiamaani parim õlu, mida olen joonud.
Westvleteren 12
Spoiler Spoiler Spoiler


Raske on ikka baarist ära tulla, kui sul on kataloog ees umbes 2000 õllega ning kõik on head. Pea ei kannata lihtsalt nii palju korraga adekvaatset joomist. Rääkimata siis rahakotist... icon_wink.gif

E: Ise tarbisin seda siis Belgias, linnas nimega Leuven, baaris nimega The Capital. Kui seal olla, siis tasub proovimist kindlasti. Odav see lõbu pole igal juhul. 15,6 eurot maksis 0,33 liitrine pudel.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?


viimati muutis MaitK 08.05.2015 22:52:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2015 21:29:06 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Siiamaani parim õlu, mida olen joonud.
Westvleteren 12
Spoiler Spoiler Spoiler


Raske on ikka baarist ära tulla, kui sul on kataloog ees umbes 2000 õllega ning kõik on head. Pea ei kannata lihtsalt nii palju korraga adekvaatset joomist. Rääkimata siis rahakotist... icon_wink.gif
pea ei kannata isegi kümmet sellist icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tytan
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 10:29:19 vasta tsitaadiga

võibolla ka kuskil euroopas saadaval, USAs sai seda joodud ja thumbs_up.gif




Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 18:38:31 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Siiamaani parim õlu, mida olen joonud.
Westvleteren 12
Spoiler Spoiler Spoiler


Raske on ikka baarist ära tulla, kui sul on kataloog ees umbes 2000 õllega ning kõik on head. Pea ei kannata lihtsalt nii palju korraga adekvaatset joomist. Rääkimata siis rahakotist... icon_wink.gif

E: Ise tarbisin seda siis Belgias, linnas nimega Leuven, baaris nimega The Capital. Kui seal olla, siis tasub proovimist kindlasti. Odav see lõbu pole igal juhul. 15,6 eurot maksis 0,33 liitrine pudel.
Seda legendaarset jooki on endalgi õnnestunud proovida.

Jäi kergelt alla Trappist Rochefort 10-le minu arvates.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.05.2015 09:38:22 vasta tsitaadiga

Liburaalne turumajandus. Samas, vana tõde - loll pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab icon_smile.gif

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/lage-ei-paista-tallinna-raekoja-platsi-ollehinnad-aina-kerkivad?id=71449751
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.05.2015 09:55:02 vasta tsitaadiga

batman, tahad öelda, et Savisaar peaks Raekoja platsi õllehinnad kontrolli alla võtma või? Tobedaks ka pole mõtet minna.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.05.2015 11:41:28 vasta tsitaadiga

vist tahavad kohaliku eesti pööbli vanalinnast minema peletada et Tallinnast ei jääks mulje kui parmude paradiisist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.05.2015 12:33:50 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
batman, tahad öelda, et Savisaar peaks Raekoja platsi õllehinnad kontrolli alla võtma või? Tobedaks ka pole mõtet minna.


Millal jõuab asi nii kaugele, et igale uudisele ei regeerita tingrefleksidega? icon_biggrin.gif Ikka ja jälle, "kas sa tahad, et t..." ja teine surematu osa "hitler/putler/savisaar". Masendav. icon_neutral.gif

Asjast ka: õhtuks sai võetud Steampunki (http://www.nanopruul.ee/steampunk). Eks paistab icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.05.2015 13:09:33 vasta tsitaadiga

Milleks siis see ving liberaalse majanduse kallal?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 17:55:50 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
MaitK kirjutas:
Siiamaani parim õlu, mida olen joonud.
Westvleteren 12
Spoiler Spoiler Spoiler


Raske on ikka baarist ära tulla, kui sul on kataloog ees umbes 2000 õllega ning kõik on head. Pea ei kannata lihtsalt nii palju korraga adekvaatset joomist. Rääkimata siis rahakotist... icon_wink.gif

E: Ise tarbisin seda siis Belgias, linnas nimega Leuven, baaris nimega The Capital. Kui seal olla, siis tasub proovimist kindlasti. Odav see lõbu pole igal juhul. 15,6 eurot maksis 0,33 liitrine pudel.
Seda legendaarset jooki on endalgi õnnestunud proovida.

Jäi kergelt alla Trappist Rochefort 10-le minu arvates.


Seda sinu poolt nimetatud jooki sai muidugi ka proovitud. Hea, kuid oma järjekorrale jään kindlaks.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 18:43:13 vasta tsitaadiga

Nali naljaks aga mulle meeldib Rochefort 8 rohkem kui 10 isegi icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 19:30:46 vasta tsitaadiga

kui on raekojaplatsitäis lolle, kes seda hinda regulaarselt õlle eest maksab siis miks mitte?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.05.2015 22:16:11 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Milleks siis see ving liberaalse majanduse kallal?


Et saaksid vähemalt siin foorumis end targana tunda.

laurx kirjutas:
kui on raekojaplatsitäis lolle, kes seda hinda regulaarselt õlle eest maksab siis miks mitte?


Seda ma mõtlesingi, et loll pole see, kes küsib, vaid see, kes maksab beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2015 11:31:57 vasta tsitaadiga

See kraam jälle saadaval icon_biggrin.gif
https://www.brewdog.com/item/4/BrewDog/Sink-The-Bismarck.html

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.05.2015 20:44:11 vasta tsitaadiga



must kuld ja must kuld cherry edition on saadaval, aga kust neid teisi saab? ainult pruulikojast?

ja siis veel Põhjanael Anna’s Old Ale
http://www.ratebeer.com/beer/pohjanael-annas-old-ale/243069/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2015 22:28:58 vasta tsitaadiga

Võimalik, et leidub Põhjala esindusbaaris Speakeasy, Kopli 4. Enamasti on vist messikaup vaadina.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2015 10:47:09 vasta tsitaadiga

Need Musta Kulla erivariandid olid minu teada ainult Craft Beer Weekendiks tehtud...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 14:04:30 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Need Musta Kulla erivariandid olid minu teada ainult Craft Beer Weekendiks tehtud...

Täpsustatud andmetel räägid õigust. Midagi jäi küll üle üritusest, kuid nüüdseks on kõik otsas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 23:25:46 vasta tsitaadiga

Originaali oli väga hea. Cherry edition oli pettumus, teisi erivariante pole kahjuks proovinud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2015 23:49:55 vasta tsitaadiga

erxe kirjutas:
flake kirjutas:
Need Musta Kulla erivariandid olid minu teada ainult Craft Beer Weekendiks tehtud...

Täpsustatud andmetel räägid õigust. Midagi jäi küll üle üritusest, kuid nüüdseks on kõik otsas.


Aga ma tean koguaeg et mul õigus on icon_wink.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 23:14:00 vasta tsitaadiga

Ossa raiks... filtreerimata "elus" läti õlu tõmmas seedimise käima... mõtsin, et enam seda "unfiltered" ei võta. Eksikombel suutsin ühe (muu 20 seas)
veel lätist kaasa osta ja nüüd, vana raisk, jäi pimedas viimaseks une-eelseks õlleks sahvrist huupi haarates näppu. Jeee.... peldikutripp.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2015 23:21:28 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Ossa raiks... filtreerimata "elus" läti õlu tõmmas seedimise käima... mõtsin, et enam seda "unfiltered" ei võta. Eksikombel suutsin ühe (muu 20 seas)
veel lätist kaasa osta ja nüüd, vana raisk, jäi pimedas viimaseks une-eelseks õlleks sahvrist huupi haarates näppu. Jeee.... peldikutripp.


tsiteerin seda igaksjuhuks icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 17:02:21 vasta tsitaadiga

Kuigi üldse kange õlle sõber ei ole, siis viimasel ajal on hakanud meeldima Kasteel Rouge 8.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ce/68/3c/ce683c0df5d32d7457d98c9870d2c270.jpg

Igati laiatabekaup ja kõikjal saadaval. Ei midagi eksklusiivset, aga meeldib. icon_cool.gif

Worldwide delivery icon_smile.gif http://www.belgianbeerfactory.com/crates-box-case/kasteel-rouge-crate/
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 24.05.2015 17:40:27 vasta tsitaadiga

Üks päris mõnus kirsikas on küll see.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 25.05.2015 12:39:19 vasta tsitaadiga

Ärge pange pahaks, aga see Kasteel Rouge on nagu mingi Saku Dlight või mis need magustatud vedelikud olid. Kõvasti kangem ja kallim küll jah, aga täpselt sama võlts. Ehk siis väga maitse asi ja kuna päris kallis ka, siis hoiatan igaks juhuks, et kui õllehuviline, siis tasub kuhugi mujale vaadata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:14:44 vasta tsitaadiga

Pudelist on keskpärane, vaadist väga hea ja värskendav.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:41:38 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Ärge pange pahaks, aga see Kasteel Rouge on nagu mingi Saku Dlight või mis need magustatud vedelikud olid. Kõvasti kangem ja kallim küll jah, aga täpselt sama võlts. Ehk siis väga maitse asi ja kuna päris kallis ka, siis hoiatan igaks juhuks, et kui õllehuviline, siis tasub kuhugi mujale vaadata.
Üks mu lemmikuid. Enda sõpruskonnas meeldib ka nagu kõigile. Dlightist ja muust säärasest loputusvedelikust asi väga väga kaugel.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 31.05.2015 20:03:53 vasta tsitaadiga

Trappist Rocheford 10 oli ikka väga-väga hea. Kellel vähegi võimalik, soovitan

viimati muutis Smati 01.06.2015 00:18:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2015 22:54:08 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Trappist Rocheford 10 oli ikka väga-väga hea. KEllel vähegi võimalik, soovitan
väga hea valik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 23:31:21 vasta tsitaadiga

vie das land, so das jever.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.06.2015 23:34:41 vasta tsitaadiga

jever pilsner, kunagi sai seda ikka libistatud küll,
Krombacherit ka
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2015 23:38:53 vasta tsitaadiga

hea hapu jook.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 02.06.2015 14:27:48 vasta tsitaadiga

Lähiajal tuleb Telliskivi käsitööõllede poodi taas "dessant" korraldada. Vastikult palju ahvatlusi, et kuu lõpus ei tasu piiluma minna icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 02.06.2015 14:44:02 vasta tsitaadiga

Asoo, juurdlusbüroo nuhkis välja, et Must Nunn ja Blond Munk (need alekoki nn. "Karksi õlled") valmivad Valgevenes.
Igast asja nad ikka sinna etiketile kirjutavad ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 02.06.2015 15:08:24 vasta tsitaadiga

DOUHHHH !!!!!!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 06.06.2015 13:59:06 vasta tsitaadiga

Rochefort 10 oli Haabersti eDrinksis 3.68 icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2015 18:49:05 vasta tsitaadiga

haarasin spunkast
http://ratebeer.com/b/279383/

väga hea hapukas imperial, meenutaab põhjala odensholmi, vähem hapukas, kiud siiski kuivapoolne thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.06.2015 18:58:20 vasta tsitaadiga

Vaatlesin täna Viljandi tänavatel hansapäevade raames tumedaid õllesid.
3 ainult leidsin:
- miski Tartu koduõlu - selline magusavõitu naistekas
- Hamburgi ??? - mõnus humalane
- Valmiermuiza tume filtreeritud - ei midagi erilist, aga hea
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.06.2015 11:07:32 vasta tsitaadiga

Viljandis oli jah germaanimaa härradel väga hea tume kraam. beer_yum.gif

Sai Vana Parunit võetud.

http://www.õlu.ee/vana-parun

Tõsiselt hea asi. Just see, mis mulle sobib - tumedam, tõsisem, paksem. Rõhutan, et jutt on õlle-eelistusest icon_biggrin.gif

Eile sai veel mõned võetud. Paremalt teine HÕFF, Põhjala toode Haapsalu Õudusfilmide Festivali puhuks. Keskel vana hea Põhjala Must Kuld, ehk "neegri v....."

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 17:44:54 vasta tsitaadiga

ostsin säästukast ühe leedus toodetud BeervillE 5.1vol. Unfiltered.
Mekib päris hää thumbs_up.gif
EDIT: Siiski maitseb, nigu Haljala ''Valge karu'' icon_mad.gif okse.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.06.2015 20:39:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ostsin säästukast ühe leedus toodetud BeervillE 5.1vol. Unfiltered.
Mekib päris hää


algus oli hea ja lõpus tuli settinud sade vastu ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 15.06.2015 01:04:32 vasta tsitaadiga

Härrased, kas keegi siit on selle A. Le Coq´i Premiumi kasti ostnud, kus saunalina kaasa pakutakse? Kas see saunalina on oma nime vääriline, või väike, odav taskurätik, et linnuke kirjas oleks?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 06:47:15 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Härrased, kas keegi siit on selle A. Le Coq´i Premiumi kasti ostnud, kus saunalina kaasa pakutakse? Kas see saunalina on oma nime vääriline, või väike, odav taskurätik, et linnuke kirjas oleks?


See saunalina vastab täpselt su kirjeldusele. Linaks on teda patt nimetada, ühele inimesele pargis istumiseks paras, muud väärtust ei paistnud väga olevat.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 11:47:05 vasta tsitaadiga

t-särgi materjalist lirts. Kirjas oli küll, et mikrokiust.
Kui ribadeks lõikuda, siis saab häid küürimislappe. icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 20:27:13 vasta tsitaadiga

Leidsin meie kaubandusest sellise huvitava isendi kui Guinness Special Export Stout 8,0%. Ei mäletagi, millal kanget Guinnessi meil müügil nägin. Ostsin Gonsiori tänava õllepoest.
http://www.ratebeer.com/beer/guinness-special-export-belgian-version/9155/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2015 21:09:56 vasta tsitaadiga

kõik lendlehed kutsuvad poodlema. icon_rolleyes.gif
Eesti levinuimad jänuõlled, jaaniõhtu ootuses alla 1euri/l.
Hakka või jooma. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.06.2015 10:18:58 vasta tsitaadiga

Käitun ebalojaalse kodanikuna, ning sel pööripäeval ei kavatse riigile aktsiisi maksta. Õlleankur aitab selle alatu plaani juures.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2015 06:47:53 vasta tsitaadiga

Toodi vaesele prolere Tallinnast:
Spoiler Spoiler Spoiler

Täitsa hea kraam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 19.06.2015 07:02:01 vasta tsitaadiga

hakklihaõlu?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2015 07:10:41 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
hakklihaõlu?

jah icon_smile.gif
Veripunane rukki-IPA, mis on pruulitud vaiguste Ameerika humalate ja punase apelsiniga. Pruulitud koostöös Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilimide festivaliga HÕFF.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 247, 248, 249 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.