Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 11.04.2015 14:41:16 vasta tsitaadiga

Võiks üle vaadata chrome://extensions/
ja ikkagi windowsi control panel - programs alt ... peaks midagi ikka leidma

Või huvi pärast installida Adguard Adblocker chromele.
Ja kui ei aita, installida teine versioon (näiteks beta) huvi pärast (enne muidugi täielikult eemaldada eelmine versioon)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:22:47 vasta tsitaadiga

Programmide alt ei leia midagi.
Installisin Ublock adblockeri kuna see tarvtab vähem mälu.
Extensione ma nimetasingi pluginateks, neid mul ei ole ühtegi üleliigset, va siis Skype ja ka Ublock nüüd.

Nüüd ma enam miskipärast ei ole täheldanud. Kas selline anomaalia on võimalik, kuna ma kasutasin Eestis olles koguaeg Telefoni hotspoti surfamiseks ja laevas (inglismaal) on meil oma wifi võrk siin. Ühesõnaga, kas probleem võis olla tingitud hoopis telefonist? Kas telefoni hotspot on võimeline mingit jura kaasa pookima? Sest praegu peale laeva tulekut ei ole nagu enam täheldanud jama. Eestis tahtsin juba läpakat viskama hakata kuna midagi ei saanud teha.......
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 12.04.2015 20:23:35 vasta tsitaadiga

Ma sain tundmatust reklaammiloopijast lahti alles uue Chrome versiooni installeriga mõni kuu tagasi.
Pärast seda pole Hotspotshieldi ka kasutanud aga ei tea öelda kas viimane seda jama põhjustas.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.04.2015 07:48:16 vasta tsitaadiga

Version 42.0.2311.90 OSX-il on bookmarkimisest mingi täielik õudus tehtud. Selleks, et järjehoidja õigesse kausta saada, tuleb iga päris mitu klikki teha ja järjehoidja eemaldamine ei käi ka enam ühe klikiga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 08:06:22 vasta tsitaadiga

43.0.2357.37 on nii õudne, et ma ei leia enam, kuidas sealt lehti järjehoidjaribale liigutada. Enam ei saa neid tirida nimekirjas üles poole või ma julmalt eksinud icon_neutral.gif
Ennem valisid selle tähekese pealt ja lihtsalt tõstsid ringi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 10:00:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
43.0.2357.37 on nii õudne, et ma ei leia enam, kuidas sealt lehti järjehoidjaribale liigutada. Enam ei saa neid tirida nimekirjas üles poole või ma julmalt eksinud icon_neutral.gif
Ennem valisid selle tähekese pealt ja lihtsalt tõstsid ringi


Nüüd võtad texti aadress realt (select all) ja lohistad hiirega kuhu tahad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 14:20:28 vasta tsitaadiga

Version 42.0.2311.135 m
iga päev pean uuesti sisse logima... miks?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 14:42:01 vasta tsitaadiga

Sisse logima kuhu?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 14:49:14 vasta tsitaadiga

googlesse.
ülal nurgas kus mu nimi on seal on kollane ! ja kiri, et logi uuesti sisse google kontole.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 05.05.2015 15:02:42 vasta tsitaadiga

Seal kõik korras - https://security.google.com/settings/security/activity ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 15:05:55 vasta tsitaadiga

tundub küll, pidin isegi selle kahe astmelise logimise maha võtma sest ära tüütas iga päev samasse arvutisse sisse logimine telefoni abil...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 17:02:07 vasta tsitaadiga

No pannud siis linnuke seal lehel, kus Authenticatori koodi sisestad, et usaldusväärne masin.
Kodus kastil on niimoodi, läpakal aga ei teinud nii. Tõsi, kasutan FF-i, aga point ikkagi eelnevas jutus.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 12:11:35 vasta tsitaadiga

pole kuskile panna... logisin välja, eemaldasin konto ja ei tule sellist kohta ette...
täna olen sees miskipärast...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 15:05:22 vasta tsitaadiga

iir,




Siin linnuke vast ka abiks:



_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 15:12:04 vasta tsitaadiga

jah, kaheastmelises oli seal linnuke. võtsin maha ja selles tavalises logimis aknas, teine pilt, ei ole seda linnukese kohtagi...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.05.2015 20:44:29 vasta tsitaadiga

On mingi addon olemas millega saaks teha nii, et youtubes pausile pannes ta preloadiks terve video mitte ainult mingi 10%?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 21:21:39 vasta tsitaadiga

mul lõudib suht alati kõik ära, kasutan muidu magic actionsi
https://chrome.google.com/webstore/detail/magic-actions-for-youtube/abjcfabbhafbcdfjoecdgepllmpfceif
kuigi see nagu ei tohiks mõlutada seda load teemat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 01:22:22 vasta tsitaadiga

milleks on tarvis 100% preloadi? ma oma hädise ühendusega klikin loadimata osal, siis sekund-kaks ja pilt on seal!
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 02:00:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
milleks on tarvis 100% preloadi? ma oma hädise ühendusega klikin loadimata osal, siis sekund-kaks ja pilt on seal!

Näiteks tahad arvutit hiljem kasutada sellises asukohas, kus ühendust üldse ei ole?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 07:29:46 vasta tsitaadiga

teine võimalus on see video alla tõmmata ja hiljem vaadata icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 07:38:51 vasta tsitaadiga

fallout3, siis ei kasuta arvutit, punkt! eriti kui ei oska - järelikult pole piisavalt vajadust....
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 09:47:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
fallout3, siis ei kasuta arvutit, punkt! eriti kui ei oska - järelikult pole piisavalt vajadust....
Üldjoontes olen sinuga päri, aga samas inimesi saab ka õpetada, juhendada icon_smile.gif

Kui ma ei eksi, siis hetkel on preload suhteliselt keeruline. On võimalus kasutada kolmanda osapoole rakendust, mis "mitme-paralleelse-ühenduse" meetodil suudab saavutada preloadi kasutaja maksimaalse ühenduse ulatuses (ehk nii öelda maksimum kiirusega). Võib-olla eksisteerivad ka mingisugused "proxy" sarnased teenused, et laadimiskiirust suurendada.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 10:18:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
milleks on tarvis 100% preloadi? ma oma hädise ühendusega klikin loadimata osal, siis sekund-kaks ja pilt on seal!

Kui on vilets nett ja tahad korraga kogu video hd-s ära vaadata.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 10:38:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, Huvitav, ise kasutan samuti magic actions thumbs_up.gif ja settingutes linnuke ees Speed Booster aga mul video küll tervena ei lae kohe, icon_confused.gif aint mingi 10-20%. Samuti oleks huvitatu selles et laeks kogu video kohe ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 10:56:57 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
arm2004 kirjutas:
milleks on tarvis 100% preloadi? ma oma hädise ühendusega klikin loadimata osal, siis sekund-kaks ja pilt on seal!

Kui on vilets nett ja tahad korraga kogu video hd-s ära vaadata.

+1, tahaks korraga ära vaadata aga nii kui pausile paned jääb puhverdamine seisma ja käima paned siis 2 seki pärast video seisab thumbs_down.gif
Nii et ma peaks arvuti kasutamisest loobuma?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 11:42:17 vasta tsitaadiga

Aga miks ei võiks siis tõesti videot lihtsalt alla laadida? Pole piisavalt mugav?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 11:48:26 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
arm2004 kirjutas:
milleks on tarvis 100% preloadi? ma oma hädise ühendusega klikin loadimata osal, siis sekund-kaks ja pilt on seal!

Kui on vilets nett ja tahad korraga kogu video hd-s ära vaadata.

siis laedki kogu video kolmanda osapoole softi abil alla!

elukaz, aga loobu! vaata mis saab.
bitchin' and moanin' won't help, vastupidiselt üksikute arvamusele...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 12:58:01 vasta tsitaadiga

Kusjuures kehva neti otsas pigem loobungi yt-st. Kui on isu vaadata siis on telekas ja norm nett.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 13:29:26 vasta tsitaadiga

oot kust see normaalne nett nüüd väja ilmus?

ma oletan (isegi 3 teooriat), aga veel ei ütle...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 13:39:21 vasta tsitaadiga

Eem, on erinevad seadmed mis liiguvad erinevate ühenduste vahel, suudad sa seda ette kujutada?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 15:03:38 vasta tsitaadiga

Kõik on vaja ikka arvutisse laadida, keegi võib ju ilusat ja olulist materiali sealt omavoliliselt eemaldada!
Kes ei viitsi igasugu downloderitega jamada siis kirjuta youtube ette lihtsalt ss ja lae video omale sobivas formaadis arvutisse.
Näide: www.ssyoutube.com/watch?v=4jYNaiGsPRE
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 15:28:47 vasta tsitaadiga

Mida peaks kirjutama et peale"vaatamist" asi puhvrisse alles jääks et ilma tõmbamiseta yt aknas uuesti käima lasta?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 19:18:34 vasta tsitaadiga

on sul üldse arusaama mismoodi internet töötab?
issand jumal, Allah ja Taara - osta sinna asise ühenduse vahele wifi ruuter siis!

veel parem, tee inimeste keeles selgeks mida sa TEGELIKULT tahad...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 20:09:38 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
on sul üldse arusaama mismoodi internet töötab?
issand jumal, Allah ja Taara - osta sinna asise ühenduse vahele wifi ruuter siis!

veel parem, tee inimeste keeles selgeks mida sa TEGELIKULT tahad...
tead Eestis ja maailmas on kohti kus ei saa paremant netti igas olukorras. icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 21:21:41 vasta tsitaadiga

Saare peale on lõvikonserve viidud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 21:27:27 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Saare peale on lõvikonserve viidud.

icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 23:02:04 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
fallout3, siis ei kasuta arvutit, punkt! eriti kui ei oska - järelikult pole piisavalt vajadust....

Mida sa siin foorumis siis teed? icon_lol.gif Selle teema peamine eesmärk tundubki ju olevat erinevaid probleeme ja võimalikke lahendusi arutada ja kommenteerida. Sinu loogika järgi ei peaks seda teemat üldse olemaski olema, mida sa siin siis piidled?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 20:00:12 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
on sul üldse arusaama mismoodi internet töötab?
issand jumal, Allah ja Taara - osta sinna asise ühenduse vahele wifi ruuter siis!

veel parem, tee inimeste keeles selgeks mida sa TEGELIKULT tahad...

Küsimus on kuidas kusise ühenduse otsas sujuvalt yt vaadata ilma et peaks midagi alla sikutama. Siiani ma olen leidnud et jätad taustale "mängima" ja siis enne lõppu püüad pausi tabada et asi puhvrist ära ei kaoks.

Ma olen umbes nii aru saanud et internet on nagu üks suuur pilv kust ripub erineva jämedusega torusid alla ja see kui ühes kohas on jämedam toru siis võid panna sinna ruutereid või huiuutereid, aga teised torud sellest jämedamaks ei lähe. Aga see on kõigest minu ettekujutus, räägi kuidas siis tegelikult on?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 14:04:25 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8628992#8628992
minu sisselogimise saaga jätkub...
täna küsis jälle parooli...
tegin siis proovi, lasin CCcleaneriga üle, et see kustutab ära, ei, olin sees. Võtsin seadetest clear histry, ei ikka olen sees...
ei saagi enam aru miks ta mind välja logib...
Ja sisse logides enam linnukese kohta ka pole, et jäta meelde...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2015 14:35:26 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8628992#8628992
minu sisselogimise saaga jätkub...
täna küsis jälle parooli...
tegin siis proovi, lasin CCcleaneriga üle, et see kustutab ära, ei, olin sees. Võtsin seadetest clear histry, ei ikka olen sees...
ei saagi enam aru miks ta mind välja logib...
Ja sisse logides enam linnukese kohta ka pole, et jäta meelde...

ma ei ole süvenenud aga kas chrome maha oled lasknud ja uuesti peale?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2015 20:53:46 vasta tsitaadiga

Jah, lasin beta maha ja tavalise peale...
Praeguseni töötas, tund aega tagasi oli ok, nüüd panin arvuti tööle ja jälle, log in again...
ma ei saa enam aru, vaatame kaua kestab, saab postituste järgi arvestada...
icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.05.2015 17:58:51 vasta tsitaadiga

Mu töömasinal on miski isiklik kana Chrome'iga kitkuda.
Ei töötanud ta mul õieti, unustasin ja kasutasin Operat.
Siis jooksis kõvaketas kokku, panin masinasse SSD ja uus win install. Ja Opera.

Täna proovisin uuesti Chrome'i installida: ainsad töötavad nupud on lehe paremal ülanurgas. Seaded kah ainult teatud maani:
Rohkem tööriistu - Arendaja tööriistad = ei midagi.

64 bit masin, proovisin nii 32 kui 64 versiooni. Sama olematu tulemus. Äi saa aru.
Guugli draiverid puudu? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2015 18:01:30 vasta tsitaadiga

.NET 4.5.x olemas?

Lase Revo Uninstalleriga Chrome maha ja uuesti peale.

Revo:
https://ninite.com/revo/

Chrome + .NET:
https://ninite.com/.net4.5.2-chrome/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.05.2015 19:01:29 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
.NET 4.5.x olemas?

Lase Revo Uninstalleriga Chrome maha ja uuesti peale.

Revo:
https://ninite.com/revo/

Chrome + .NET:
https://ninite.com/.net4.5.2-chrome/

Oli .NET 4
Nüüd .NET 4.5.2
Installisin/uninstallisin
Kasu ei miskit
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2015 23:31:34 vasta tsitaadiga

Ega sul kogemata "switchable graphics" arvut pole. Kui jah, proovi chromele määrata erinevat graafikat. Omal on olnud mitte päris sama, aga sarnane jama.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 21:46:04 vasta tsitaadiga

Krt no ei saa aru. Chrome kogub suht kiirelt mingit jura ja jääb aeglaseks. Youtube jälle ei lae videosid korralikult, scrollimine käib üle jõu. Isegi Spartan jookseb kui kulda... icon_rolleyes.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 19:07:34 vasta tsitaadiga

paar päeva hiljem küsis jälle ja nüüd pea 10 päeva töötas... ja praegu jälle... ei saa aru... ei suuda otsinguga ka midagi leida... kellelgi teisel seda jama pole? Hoiab koguaeg sees (chromes)?

iir kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8628992#8628992
minu sisselogimise saaga jätkub...
täna küsis jälle parooli...
tegin siis proovi, lasin CCcleaneriga üle, et see kustutab ära, ei, olin sees. Võtsin seadetest clear histry, ei ikka olen sees...
ei saagi enam aru miks ta mind välja logib...
Ja sisse logides enam linnukese kohta ka pole, et jäta meelde...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2015 20:36:02 vasta tsitaadiga

panin chrome kinni, tegin lahti ja uuesti kollane märk, logi uuesti sisse. no mis jama see on?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:14:25 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
panin chrome kinni, tegin lahti ja uuesti kollane märk, logi uuesti sisse. no mis jama see on?
Chrome uuendas ilmselt end vahepeal, peale seda nõuab jah uuesti Google kontoga autentimist.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 13:41:04 vasta tsitaadiga

nii tihti uuendab? Täna hommikul jälle sama asi...
jälle väljas, nüüd tundub nagu igakord kui chrome kinni panen läheb juba välja...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Google Chrome üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.