Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 10:21:21 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2015/04/14/letv-le-1-pro-max-superphone/
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 13:43:52 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Tüüpiline vanemate MediaTeki prosega telefonide probleem ja ühtlasi üks põhjustest miks ma omale sellist enam ei ostaks.

Kentsakas lugu igaljuhul, sest mul on lauasahtlis ka ZTE V967S ehk MT6589 kiibistikuga (ehk veel vanem kui Jiayu G4S MT6592) ja selle GPS on mu arust vägagi okei. Uuemate MT6752 kiibistikuga telod (nagu Jiayu S3) pidavat jälle okeid olema. Ei kujuta ette mis neil Mediateki inseneridel siis vahepeal juhtus... 3 GB Jiayu S3 verisoonil on lisaks ka GLONASS peal. Kahju, et see 5,5" minu jaoks juba natuke liiga labidas on.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:22:18 vasta tsitaadiga

Nii 6589 kui 6582 on teada kui üsna kehva GPS signaali vastuvõtuga. Lisada sinna juurde veel odavtootjate poolne kokkuhoid/küündimatus antennide disainimisel ja tulemus ongi käes.
Ei ole küll ühtegi Jiayu ega Xiaomi toru proovinud, neil on ehk antennid paremad, aga need mida proovida on õnnestunud ei kannatanud küll kriitikat. Samas paar MT6752/6732 prosega mudelit mida olen juhtunud proovima on oluliselt parema GPS-i tundlikusega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:26:36 vasta tsitaadiga

vortex, jiayu g4s'il on mtk6592. Ei ole kuulnud ühtegi nurinat gps'i kohta. (isa omab seda)
Endal mul on elephone p5000, mis on sama prosega. Kui oskad öelda, mida testida võiksin, saan ära proovida. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 18:41:07 vasta tsitaadiga

Siin näide ZTE V967S (ehk MT6589) sooritusest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja siin sama lõik Jiayu G4s (MT6592):
Spoiler Spoiler Spoiler


Jiayu saab enamasti paremini hakkama, aga vahel tulevad sellised üsna ekstreemsed lollused sekka, kus mitmesaja meetri vältel on positsioon mitukümend meetrit paigast ära.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 23:33:22 vasta tsitaadiga

hippokrates, millega selle joonistasid? Testiks ka enda oma.
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 23:57:46 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
hippokrates, millega selle joonistasid? Testiks ka enda oma.


Androidi programm Endomondo oskab sellist joonistada.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 14:13:40 vasta tsitaadiga

raunokr kirjutas:
K3891 kirjutas:
hippokrates, millega selle joonistasid? Testiks ka enda oma.

Androidi programm Endomondo oskab sellist joonistada.

Täpselt nii, need pildid on Endomondo lehelt sobivalt välja lõigutud. K3891, anna meile palun kindlasti teada kuidas enda katsetused läksid. icon_smile.gif

Tellisin nüüd Jiayu positsioneerimisvõime parandamiseks vana hea Nokia LD-3W GPS-junni, mis on tundliku SiRFstarIII GPS-kiibiga ja läbi Bluetoothi koordinaadid Jiayule edastab. Kuna Jiayu G4S on muidu igati asjalik telefon, siis täpsema positsioneerimise vajadusel seda Nokia lisajunni (kaalub 65 grammi) kasutada mind ei morjenda kuidagi.

Pilt Nokia LD-3W GPS-moodulist.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:56:21 vasta tsitaadiga

Tegin oma P5000'ga pisikese rattasõidu.



Sõitu alustades oli vabaõhumuuseumi juures küll veidi mööda, aga ei "hüpanud". Pigem oleks nagu kaart all nihkes vmt. Hiljem rocca al mare keskuse juures juba jälgib väga hästi seda teed, mida mööda sõitsin.
Äkki on sellised suuremad probleemid väga konkreetselt jiayu g4s'i teema? Prose on mul ju sama...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kingissepp
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:08:36 vasta tsitaadiga

Järgmisel korral testi tehes kaege, mitu satelliiti on testi tegemise ajal kättesaadavad. Kindlasti on väga tähtis ka testi tegemise ajal telefoni asukoht(rattahoidja raami küljes või kuskil põuetaskus). Olen enam, kui kindel, et rattasõit ja kõndimise track on väga erinevad(liikumise kiirus) oma mahajoonistamise poolest, isegi, kui satelliitide arv on sama.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:57:18 vasta tsitaadiga

raunokr, telefon oli põhimõtteliselt raami küljes. (ratta raamil kott, mille kaane sisse läheb telefon)
Mitu satti oli, ei tea, endomondo rääkis, et excellent on vastuvõtt.
Aga jah, rattaga sõites igal juhul teine asi, kiirused oluliselt suuremad juba.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:18:27 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest selle äpiga võiks telefonile satte tutvustada ja salvestada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 18.04.2015 11:45:40 vasta tsitaadiga

keegi kes rohkem kursis, võiks kirjutada, millisel odavamal tahvlil kõige normaalsem järelturu softi tugi, xposed gravityboxi tugi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.04.2015 21:37:53 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/video_shows_how_the_oppo_r7_pulls_off_its_bezelless_trick-news-11967.php

Päris asjalik näeb välja.
Nüüd oleks vaja ülemine ja alumine bazel ka ära kaotada icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 23:37:29 vasta tsitaadiga

Tqhad kuulari auke ekraanile, sensorid ekraani alla?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 23:39:38 vasta tsitaadiga

Disainerite kartellikokkulepe ei luba. Nad koondataks ära, kui edaspidi lihtsalt ekraanikujulisi tootma hakataks.

jeesus188 kirjutas:
Tqhad kuulari auke ekraanile, sensorid ekraani alla?

Max 3mm piisaks kuularikanali ja andurite jaoks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2015 01:06:47 vasta tsitaadiga

Miski telefon kasutas ju ekraani vibreerimist kõlarina... mõned lehed tagasi oli üks, millel ka ääri praktiliselt polnud. (alumine äär oli vaid)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.04.2015 15:44:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tqhad kuulari auke ekraanile, sensorid ekraani alla?


Selle bazel pärast on vaja enamus telefonidele seljakotti vms oma lahmaka suuruse pärast ei mahu taskusse ära nii et mugav ka oleks.
Mu praegune telefon oleks normaalse suurusega, kui bazel ära kaotada ja oleks mingi 5 tolli ekraani.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 21:39:18 vasta tsitaadiga

Täna avaldati Xiaomi Mi4i specid: http://www.gizchina.com/2015/04/23/xiaomi-mi4i-full-specifications/ Kahjuks vaid "WCDMA 850 / 1900 / 2100MHz" ehk puudu meil olev 900mhz. icon_sad.gif Kuigi 4G tugi on vist täielikult olemas? Muidu oleks täitsa kobe telefon
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 21:55:42 vasta tsitaadiga

Tarts5, FDD-LTE B20 e. 800mhz on puudu. Ehk ei ole 4g ka täielik.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 21:58:05 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi olnud hiinakatega probleeme ka et vaja garantiisse saata vms?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 00:14:28 vasta tsitaadiga

Meil ka uudis:
tsitaat:
Hiina nutiseadmete tootja Xiaomi tutvustas täna nutitelefoni Mi 4i. Tegu on esimese telefoniga, mille ettevõte on loonud välisturu tarbeks, kirjutab the Next Web.

http://majandus24.postimees.ee/3167275/xiaomi-tutvustas-esimest-valisturule-loodud-nutitelefoni

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 23:07:52 vasta tsitaadiga

http://blogs.wsj.com/indiarealtime/2015/04/24/how-india-welcomed-xiaomis-mi-4i/

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 10:49:36 vasta tsitaadiga

Hinna ja kvaliteedi suhe tundub paigas olevat?
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-umi-hammer#design
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 11:35:10 vasta tsitaadiga

Mis see hind on, ei näinud icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 12:18:57 vasta tsitaadiga

Paremal servas ütleb 116€
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2015 12:23:31 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin moblas ja mingi cookide tekst oli ees, sp ka ei näinud. Selle raha eest kärab küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 15:40:10 vasta tsitaadiga

Tellisin ära, eks näis mis sealt tuleb... ehk ei saa väga persest. Võtsin igast lisastaffi juurde ja 5 päevase saatmise.... kokku tuli 155€.
http://www.to2c.com/umi-hammer.html
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 16:06:26 vasta tsitaadiga

No 155€ paneks juba mõtlema, kas tasub osta icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 16:17:30 vasta tsitaadiga

Aku võiks asisem olla... See uus 4 tuumaline on muidu umbes sama kiire või gramm kiiremgi, kui vana 8 tuumaline.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 17:07:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No 155€ paneks juba mõtlema, kas tasub osta icon_lol.gif

pohh, ei viitsi ka pool aastat telefoni oodata icon_razz1.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 19:30:06 vasta tsitaadiga

Resu võiks ka fullhd olla see 720 ei ole enam eriti teema
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.05.2015 02:44:42 vasta tsitaadiga

Pole selle peale tulnud, et telefon võib tunduda nagu Smooth as a baby´s bottom icon_lol.gif Oh neid hiinlasi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:17:39 vasta tsitaadiga

200€ eest on Jiayu S3 vist kõige mõistlikum valik?
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:23:37 vasta tsitaadiga

krist2an, kas gramm juurde pannes s3 advance'i ei saa? Sel juhul poleks mõtet "pool-kõva" varianti kaaluda.

Hea telefon tundub, aga 5.5" ekraan tõmbab minu jaoks paraku joone peale asjale...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:28:43 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
krist2an, kas gramm juurde pannes s3 advance'i ei saa? Sel juhul poleks mõtet "pool-kõva" varianti kaaluda.

Hea telefon tundub, aga 5.5" ekraan tõmbab minu jaoks paraku joone peale asjale...

Siit saaks Advanced versiooni 206€ eest: http://www.aliexpress.com/item/New-JIAYU-S3-4G-FDD-LTE-WCDMA-MTK6752-Octa-Core-Android-4-4-1-7Ghz-2GB/32249961127.html

5.5" on suur küll, aga praeguse C2'ga võrreldes on erinevus pigem pikkuses, laiuselt nad peaaegu samad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:47:25 vasta tsitaadiga

krist2an, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.

Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. Paraku too levib ilmselt kõige paremini just vähem asustatud piirkonnas, kuna madalamad sagedused sumbuvad keskonnas vähem. (teised 4g sagedued eestis on 1800MHz ja 2600MHz; Tele 2 ei kasuta 800MHz 4g võrku täna üldse.)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:54:03 vasta tsitaadiga

250 eest saab foorumist juba lg g3
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 17:55:12 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
krist2an, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.

Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. Paraku too levib ilmselt kõige paremini just vähem asustatud piirkonnas, kuna madalamad sagedused sumbuvad keskonnas vähem. (teised 4g sagedued eestis on 1800MHz ja 2600MHz; Tele 2 ei kasuta 800MHz 4g võrku täna üldse.)


FDD-LTE B3 B7 B20 ju olemas Jiayu S3-l.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 19:10:14 vasta tsitaadiga

Thing, ma lugesin kuskilt kiiruga, et B20 on puudu... kui olemas, seda parem!
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:28:12 vasta tsitaadiga

Tellisin igatahes ära, küll ühe teise müüja käest, kelle reiting oli kõrgem. Kokku läks 214€ koos Euroopast saatmisega. Eks näeb, loodetavasti saab nädalaga kätte.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 09:59:44 vasta tsitaadiga

krist2an, kirjuta siis üks ülevaade ka, kui oled paar nädalat käes hoidnud. icon_smile.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 10:02:39 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
krist2an, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.

Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. Paraku too levib ilmselt kõige paremini just vähem asustatud piirkonnas, kuna madalamad sagedused sumbuvad keskonnas vähem. (teised 4g sagedued eestis on 1800MHz ja 2600MHz; Tele 2 ei kasuta 800MHz 4g võrku täna üldse.)


JIAYU S3 peaks selle järgi 800MHz 4G siiski olema. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_164664.html

Sarnaste 5.5" hulgas tundub Elephone P7000 väga stiilne. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_147582.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 10:07:10 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
jnt kirjutas:
krist2an, ei, minu arust on tegemist väga viisaka telefoniga. Asjal on uus 64 bitine 8 tuumaga prose, mis on paras loom ja aku on ka korralik 3000mah.

Kõik sagedused peaks ka olemas olema v.a. 800MHz 4G. Paraku too levib ilmselt kõige paremini just vähem asustatud piirkonnas, kuna madalamad sagedused sumbuvad keskonnas vähem. (teised 4g sagedued eestis on 1800MHz ja 2600MHz; Tele 2 ei kasuta 800MHz 4g võrku täna üldse.)


JIAYU S3 peaks selle järgi 800MHz 4G siiski olema. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_164664.html

Sarnaste 5.5" hulgas tundub Elephone P7000 väga stiilne. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_147582.html

Vaatasin ja kaalusin ka P7000't, aga Elephone'i pidev vassimine ja valetamine kasutavate komponentide kohta ei tekitanud eriti usaldust. Iseenesest ahvatlev telefon, aga jah, Jiayu kindla peale minek praegu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 05.05.2015 16:20:11 vasta tsitaadiga

Mul mure xiaomiga, mikrofoni tapsin eile kogemata ära suruõhuga puhastades laadija auku, keegi vahetaks või kus keegi remondiks neid? Tallinnas siis.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 16:16:39 vasta tsitaadiga

http://www.am.ee/Meizu-MX4-test
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 15:40:16 vasta tsitaadiga

Chuwi VI8 8'' dual boot android + W8.1
Esmamulje on hea.
Kuda selle HDMI-ga Androidi puhul on?
720p tahvel suudab üldse fullhd pilti manada?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2015 16:20:35 vasta tsitaadiga

DVDRW, mul oli mingi aeg tagasi ühetuumaline luts otse teleka taga (selline pisike androidi pulk) ja lasi full-hd'd nii mis mühises. Kui mingit piirangut Chuwi enda poolt peale pole pandud, siis peaks hakkama saama küll.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 15:42:43 vasta tsitaadiga

Tellisin just ka Xiaomi Mi Bandi ära. Varsti saab siis jälle ülevaateid kirjutada icon_cool.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2avi
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2013




sõnum 08.05.2015 22:32:11 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Tellisin just ka Xiaomi Mi Bandi ära. Varsti saab siis jälle ülevaateid kirjutada icon_cool.gif


Kuskohast tellisid Ja mis hind tuli? Olen ka mõelnud, aga väga hea hinnaga paistab ainult aliexpressis. Sooviks paypaliga maksta...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.