|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
27.04.2015 17:24:25
|
|
|
| rex kirjutas: |
| TomTom on ok, Navigon ka. iGo ka. |
Lasen praegu Navigoni peale. v5.4.1 + Q1.2015 kaardid. Kui meeles siis raporteerin kuidas asi toimib.
viimati muutis martin366 01.05.2015 21:43:17, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
27.04.2015 18:54:14
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| TomTom on ok, Navigon ka. iGo ka. |
Lasen praegu Navigoni peale. v5.4.1 + Q1.2015 kaardid. Kui meeles siis raporteerin kuidas asi toimib.
 |
Nokia HERE -ga rahul. Pool euroopat sellega läbi sõitnud probleemivabalt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.04.2015 19:20:01
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| TomTom, Google Maps. |
TomTomi kasutad ise ? Kõik ok ? |
Väga ok. Google Mapsiga näeb ka teeremonte ja soovitusi stiilis " siit läheb 9 minutit kauem".
Nii et kasutan vaheldumisi- GMapsi linnas ja TomTomi linnast väljas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.04.2015 23:56:06
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Sygicust kopp ees nüüdseks.. pidevalt probleeme. Iga päev juhatab erimoodi ja bug-bugi otsas.
Oskab keegi soovitada midagi asjalikku ?  |
No kas waze ei kõlba? |
Waze nädalavahetusel Saaremaad koos külavaheteedega avastamiseks tasub proovida? Siiralt kahtlen
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.04.2015 09:34:07
|
|
|
olafsand, oled proovinud? Waze'is on puudu mingid põlluteed pigem, mitte külavaheteed.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.04.2015 10:54:35
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Sygicust kopp ees nüüdseks.. pidevalt probleeme. Iga päev juhatab erimoodi ja bug-bugi otsas.
Oskab keegi soovitada midagi asjalikku ?  |
No kas waze ei kõlba? |
Waze nädalavahetusel Saaremaad koos külavaheteedega avastamiseks tasub proovida? Siiralt kahtlen  |
... mis eriline koht see Saaremaa veel on? kohalikus mastaabis pole peale Waze juba ammu midagi muud kasutanud. Reeglina on vajalikud teed kõik kenasti olemas, kas nende kaudu alati õigesti navigeerida saab, oleneb pigem sellest, kas teede märkija on need ka navigeerimise jaoks õigesti vormistanud. Samas, kui pakutud teekond eelnevalt põgusalt üle vaadata ja päris kinnisilmi ei liikle, siis peab ikka väga õnnetu juhus olema, kui päris võssa paned ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.04.2015 11:45:44
|
|
|
Igaksjuhuks küsin, ega vahepeal pole Androidile sellist kaarti tuld kus saaks otsida talunimesid (maja nr pole) ja navigeerida?
Kui tallinn.ee kaarti vaadata siis näha talunimed.
Spoiler 
Kuda te praegu tallu navigeerite kui keegi ütleb sulle: maakond, vald, küla, talunimi?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2015 12:00:34
|
|
|
Garmin sööb talunimesid, aga seda vist ei saa legaalselt. Pole uurinud
Samas paar aastat tagasi vahetatud talunime see veel novembris tava gpsiga ei söönud. Pidi vana sisestama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.04.2015 12:05:20
|
|
|
Peaks saama ise mingi layeri teha, kus talunimed kirjas. Maaameti lehel vist on list olemas koordinaatidega.
See oleks küll väike revolutsioon kui keegi selle ette võtaks ja kõigile jagaks
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.04.2015 12:07:30
|
|
|
Vaata ja uuri regio äppi.
| DVDRW kirjutas: |
Igaksjuhuks küsin, ega vahepeal pole Androidile sellist kaarti tuld kus saaks otsida talunimesid (maja nr pole) ja navigeerida?
Kui tallinn.ee kaarti vaadata siis näha talunimed.
Spoiler 
Kuda te praegu tallu navigeerite kui keegi ütleb sulle: maakond, vald, küla, talunimi? |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2015 12:37:02
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Peaks saama ise mingi layeri teha, kus talunimed kirjas. Maaameti lehel vist on list olemas koordinaatidega.
See oleks küll väike revolutsioon kui keegi selle ette võtaks ja kõigile jagaks  |
arvan, et garmin kasutabki neid, iseasi millal viimati uuendati
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
28.04.2015 16:44:32
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
Vaata ja uuri regio äppi.
| DVDRW kirjutas: |
Igaksjuhuks küsin, ega vahepeal pole Androidile sellist kaarti tuld kus saaks otsida talunimesid (maja nr pole) ja navigeerida?
Kui tallinn.ee kaarti vaadata siis näha talunimed.
Spoiler 
Kuda te praegu tallu navigeerite kui keegi ütleb sulle: maakond, vald, küla, talunimi? |
|
Võin kinnitada et androidi regio teedeatlases oin talunimede järgi otsing olemas. Miinustena olgu kohe öeldud vajadus netiühenduse järgiu ning see et asi ei navigeeri, kui midagi muud üle ei jää siis saad koordinaadid käsitsi mõnesse teise navisse ümber toksida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2015 23:48:02
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Igaksjuhuks küsin, ega vahepeal pole Androidile sellist kaarti tuld kus saaks otsida talunimesid (maja nr pole) ja navigeerida?
Kui tallinn.ee kaarti vaadata siis näha talunimed.
Spoiler 
Kuda te praegu tallu navigeerite kui keegi ütleb sulle: maakond, vald, küla, talunimi? |
regio äpp androidile ja iOSile, otsid talu nime ja küla, vajutad aadress ning vajutad leitud talule, pakutakse automaatselt navigeeri ning käivitatakse vastavalt google maps või maps.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.04.2015 00:10:01
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Igaksjuhuks küsin, ega vahepeal pole Androidile sellist kaarti tuld kus saaks otsida talunimesid (maja nr pole) ja navigeerida?
Kui tallinn.ee kaarti vaadata siis näha talunimed.
Spoiler 
Kuda te praegu tallu navigeerite kui keegi ütleb sulle: maakond, vald, küla, talunimi? |
regio äpp androidile ja iOSile, otsid talu nime ja küla, vajutad aadress ning vajutad leitud talule, pakutakse automaatselt navigeeri ning käivitatakse vastavalt google maps või maps. |
Täpselt sama lahendust kasutan
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.04.2015 00:11:34
|
|
|
| T4 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| TomTom on ok, Navigon ka. iGo ka. |
Lasen praegu Navigoni peale. v5.4.1 + Q1.2015 kaardid. Kui meeles siis raporteerin kuidas asi toimib.
 |
Nokia HERE -ga rahul. Pool euroopat sellega läbi sõitnud probleemivabalt. |
Peab toetama - tõesti hea asi. Saab terve maa korraga alla laadida, navi töötab hästi ja huvipunkte on ka offlines palju.
Nii et minu kogemusel parim tasuta navi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2015 00:23:12
|
|
|
| Nokia HERE on parim tasuta navi kui välismaal datat eriti tarbida ei saa või ei soovi, samas lapimaalt tulles juhtatas imelikele teedele. Samas WAZE pani paremini ja samas ka datat eriti palju ei tarbi. Nüüd igasuguseid pisikese pakette ka olemas ja ei röövita iga MB eest hingehinda, elab üle.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.05.2015 21:44:15
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| TomTom on ok, Navigon ka. iGo ka. |
Lasen praegu Navigoni peale. v5.4.1 + Q1.2015 kaardid. Kui meeles siis raporteerin kuidas asi toimib.
 |
Navigon ikka väga jube, kaart nagu kirbusitt, funktsioone vähe, UI kehv.
Proovisin veel tomtomi, pika häda peale sain tööle, kuid selle navigeerimine, funktsioonid ja UI alla igasuguse arvestuse.
Täna hakkas igav ja lasin Garmin Streetpiloti peale. Aega läks aga asja sai. See esmapilgul samasugune soft nagu "päris" naviseadmetel. (kuskilt lugesin, et pmst sama mis Nüvi 37xx)
Homme kasutan praktikas, siis näis kuidas toimib.
Keda huvitab: http://www.gpspower.net/garmin-phones-tablets/333671-streetpilot-v2-36-v2-37-app-release-android-4-2-2-later.html
Kaardikompotiks kasutan City Navigator Europe NT 2015.40
Mahakeeramised kuvab ära (kui JCV peale tõmmata), kiiruskaamerad, eesti keelne UI + eesti hääljuhised.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
02.05.2015 08:43:23
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Nokia HERE on parim tasuta navi kui välismaal datat eriti tarbida ei saa või ei soovi, samas lapimaalt tulles juhtatas imelikele teedele. Samas WAZE pani paremini ja samas ka datat eriti palju ei tarbi. Nüüd igasuguseid pisikese pakette ka olemas ja ei röövita iga MB eest hingehinda, elab üle. |
Nokia HERE-ga sai käidud Alpides ja tagasi ning toimetas viisakalt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
02.05.2015 09:00:14
|
|
|
Ikka see sama jah
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
03.05.2015 14:52:55
|
|
|
martin366, mis telefoni kasutad? Mingi aeg proovisin S3-ga Streetpilotit ning ma polnud varem nii aeglast ja uimast softi enne näinud (Muidugi võis olla asi ka mingist varasemast versioonist tingituna see).
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
03.05.2015 16:38:45
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
martin366, mis telefoni kasutad? Mingi aeg proovisin S3-ga Streetpilotit ning ma polnud varem nii aeglast ja uimast softi enne näinud (Muidugi võis olla asi ka mingist varasemast versioonist tingituna see). |
Sony Z Ultra
KasutaSIN 2.37 versiooni. Muidu kõik ilus-kena, aga kiiruskaameraid ei kuva miskipärast, oleks peaaegu pildile jäänud eile
Nüüd jälle Sygicu peal tagasi. Lihtsalt ei eksisteeri korraliku navi softi. Peab mingi Garmin Nüvi ligi võtma ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
03.05.2015 16:40:52
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
martin366, mis telefoni kasutad? Mingi aeg proovisin S3-ga Streetpilotit ning ma polnud varem nii aeglast ja uimast softi enne näinud (Muidugi võis olla asi ka mingist varasemast versioonist tingituna see). |
Sony Z Ultra
KasutaSIN 2.37 versiooni. Muidu kõik ilus-kena, aga kiiruskaameraid ei kuva miskipärast, oleks peaaegu pildile jäänud eile
Nüüd jälle Sygicu peal tagasi. Lihtsalt ei eksisteeri korraliku navi softi. Peab mingi Garmin Nüvi ligi võtma ilmselt. |
milles navi süüdi on?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
03.05.2015 16:51:00
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
martin366, mis telefoni kasutad? Mingi aeg proovisin S3-ga Streetpilotit ning ma polnud varem nii aeglast ja uimast softi enne näinud (Muidugi võis olla asi ka mingist varasemast versioonist tingituna see). |
Sony Z Ultra
KasutaSIN 2.37 versiooni. Muidu kõik ilus-kena, aga kiiruskaameraid ei kuva miskipärast, oleks peaaegu pildile jäänud eile
Nüüd jälle Sygicu peal tagasi. Lihtsalt ei eksisteeri korraliku navi softi. Peab mingi Garmin Nüvi ligi võtma ilmselt. |
milles navi süüdi on? |
Streetpilot peaks kuvama kaameraid, vastav POI peal ja seadetest peale pandud, kõik nii nagu olema peab, kuid lihtsalt ei näita. Paar viga on veel aga see teine teema.
Mul Android 5.1, võimalik, et sellepärast mõningaid probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
03.05.2015 17:03:00
|
|
|
kiiruskaameraid näed sellest kui eesliikuja pidurdab ja milleks neid näha vaja üldse? ma olen neid küll näinud juba. ei ole üldse huvitav.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.05.2015 17:24:42
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Nokia HERE on parim tasuta navi kui välismaal datat eriti tarbida ei saa või ei soovi, samas lapimaalt tulles juhtatas imelikele teedele. Samas WAZE pani paremini ja samas ka datat eriti palju ei tarbi. Nüüd igasuguseid pisikese pakette ka olemas ja ei röövita iga MB eest hingehinda, elab üle. |
Nokia HERE-ga sai käidud Alpides ja tagasi ning toimetas viisakalt.  |
Hea küll, vaatasin ka siis, et mis asi see Nokia Here on. Esimene asi mida ta mulle soovitas, on Tallinnas vasakpööre Pärnu maanteelt Luha tänavale. Ühegi alternatiivita.
Spoiler 
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
03.05.2015 17:41:48
|
|
|
Et seepärast nii paljud keeravadki veel seal vasakule?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2015 09:53:03
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Nüüd jälle Sygicu peal tagasi. Lihtsalt ei eksisteeri korraliku navi softi. Peab mingi Garmin Nüvi ligi võtma ilmselt. |
Pakun, et oled kas liiga nõudlik või mingites dogmades kinni.
| rtfm99 kirjutas: |
| kiiruskaameraid näed sellest kui eesliikuja pidurdab ja milleks neid näha vaja üldse? ma olen neid küll näinud juba. ei ole üldse huvitav. |
Õige eesti mehe ees ei liigu kedagi. Kõik on tagapool.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
25.05.2015 13:03:12
|
|
|
| google maps offline eestist võib vist vaid unistada ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.05.2015 13:07:34
|
|
|
kuidas üldse googlega saab oflline kaardi alla laadida, vaatan üht ala nt, aga mingit downloadi küll ei leia..
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.05.2015 13:14:03
|
|
|
| iir kirjutas: |
| kuidas üldse googlega saab oflline kaardi alla laadida, vaatan üht ala nt, aga mingit downloadi küll ei leia.. |
enam vist ei saagi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.05.2015 13:19:28
|
|
|
saab küll, igavene jama, kõigepealt otsin koha, praha, otisb ja näitab kaardil, siis avad seal alt mingi menüü, siis otsid ülalt kolm punkti ja sealt valid salvesta offlain kaart...
päris ajuvaba... nädal aega otsisin...
meenutab seda juttu, et pead keskööl ristteele minema jne.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.05.2015 13:26:57
|
|
|
saab jah http://www.androidcentral.com/how-save-map-use-offline-google-maps aga navigeerimissoovi jaoks oleks vist lihtsam mõni osm sebida kui andmeside välismaal välistatud. proovisin pärnu ja tallinnaga ning seal ei tööta see offline variant. varssaviga töötab.
_________________
viimati muutis rtfm99 25.05.2015 13:30:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
25.05.2015 13:28:08
|
|
|
ei mul navi ka olemas, aga ühistransport nt ju kah seal olemas. vahest kasulik.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
25.05.2015 14:26:49
|
|
|
Nu CoPilot saadab mind Pärnu poolt tulles kogu aeg Suur-Ameerika peale...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
27.05.2015 12:36:41
|
|
|
| Kusjuures ma avastasin sellise asja. Offline mapsi annab näiteks helsinki kohta laadida aga see kehtib vaid 30 päeva, siis ilmselt se kas kustub või on vaja uuesti allatirida. AGA ! Eestis on selline põnev variant, et märgid mingi koha enda ligidal nööpnõelaga ja salvestad ja siis juhatab ilma andmesideta nagu niuhti kohale, kust ta sinder siis nii hästi kõike tänavaid ja pööranguid leiab ja seda siis ilma andmesideta ? ! Andmeside peab navigeerimise alguseni olema sees. Kaugele seda salvestatud punkti endast saab panna, et ta töötaks, ma pole veel katsetanud. Mismoodi navigeerimise saaks tänavavaatele panna, et näed tänavavaadet ja sõidad ? Ei oska seda kohta otsida. Mul on kalduvus arvata, et eestis jookseb see vaid tavaarvutis aga mobiiliplatvormil seda ei eksisteeri. Google maps on iseenesest parim, viga on vaid selles, et see tahab internetti. Miks nad seda ilma netita ei tee, ei saa aru. Kui sageli Here oma kaarte uuendab ? Tartus igastahes physicumi ravila 14 C pole veel peal. Proovisin ka maps.me . Kuid kui sihtkohas oled, siis ei tee midagi, kuigi võiks näiteks tekst' oled sihtkohas' vms näidata. ja teine jama oli see, et kaardil on mu maja kenasti olemas kuid saatis kõrvaltänavasse ja mõned majad edasi.Soome kaardi tõmnasin ka aga ilmselt töötab see soomes, sest eestis olles läks segadusse ja hakkas algus ja lõpp kohast jahuma ja ei laskunud helsingi sihtkohta peale panna.Kaarti tänavad ja majad võiksid zuumimisel suuremad olla, väga tillukesed. Aga muidu paistab here kaardist kõvasti värskem olevat.Ja maps.me on selles suhtes eriti imelik, et maakaardi vaates peksab hullu. Eesti on ei tea kus ja täielik pudru ja kapsas. Lasin maha ära.Minuarust parim on google maps internetiga ja ilma netita here, oleks herel vaid värskeim kaart.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.05.2015 11:35:38
|
|
|
| tsitaat: |
Maps nüüd ilma võrguühenduseta
Google Mapsi suurim lubatud uuendus on võrguühenduseta juhendamine. See tähendab, et reisile minnes võib näiteks sihtkoha riigi kaardi telefoni ära salvestada ja Maps aitab autoga sõites samm-haaval sihtkohani sõita ilma, et seadmel oleks vaja internetiühendust.
Võrguühenduseta Mapsi samm-haaval juhendamine peaks jõuma äppi enne aasta lõppu |
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/maailma-popim-tarkvara-sai-just-voimsa-uuenduse-android-m?id=71584621
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
29.05.2015 12:25:33
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| Mismoodi navigeerimise saaks tänavavaatele panna, et näed tänavavaadet ja sõidad ? Ei oska seda kohta otsida. |
See oli kohe esimene asi mida otsisin kui Navi Eestis tööle hakkas. Mida vist siiamaani pole ikka võimalik teha
Närvi ajab veel PC-l Google Earthis tänavavaate mode-s ei näita eraldi pealtvaates kus ja mis suunaga asun. Niiet igal ristmikul jälle zoom-out-zoom-in
Ja endiselt Google kaartidel helekollased teed valgel taustal WTF
Seega minujaoks Google kaardid ja navi kasutuskõlbmatu.
Jään Osmandi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
07.07.2015 10:35:52
|
|
|
| Ise olnud terve aeg Sygicu kasutaja. Toimetab väga hästi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
27.07.2015 21:46:18
|
|
|
Sygic summer sale -70% http://www.sygic.com/gps-navigation/special-offer
Kui soov seda diili teha siis kas Sygic enda koduka kaudu ostes saan installeri oma valdusesse või teeb sama välja kui osta Google Play kaudu? Mulle lihtsalt meeldib kui installerid on kuhugi endale ära salvestatud tagavaraks. Pole enne ostnud Androidi jaoks midagi ja ei tea seda asja.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.07.2015 22:05:12
|
|
|
| Longero kirjutas: |
Sygic summer sale -70% http://www.sygic.com/gps-navigation/special-offer
Kui soov seda diili teha siis kas Sygic enda koduka kaudu ostes saan installeri oma valdusesse või teeb sama välja kui osta Google Play kaudu? Mulle lihtsalt meeldib kui installerid on kuhugi endale ära salvestatud tagavaraks. Pole enne ostnud Androidi jaoks midagi ja ei tea seda asja. |
Google Play ostetud asjad jäävad alati alla laetavaks. Ostetud rakendusi uuesti ostma ei pea, isegi siis kui võtad uue seadme kasutusele aga logid oma kontoga sisse. Ei näe küll erilist vajadust installereid koguda. Ainult pira omasid tasub säilitada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
27.07.2015 22:24:20
|
|
|
pois11, Jah ma tean, et Google Play rakendusi saab korduvalt installida, aga mulle siiski meeldiks installerit omada... komme lihtsalt selline.
Oskab keegi midagi öelda, kas Sygic kodukalt ostes saan ma installeri?
_________________ Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2015 20:40:53
|
|
|
| Jama, et Google Play kaudu maksta ei saa.... Muidu ostaks kohe Sygic World Maps offeri ära.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
28.07.2015 21:09:02
|
|
|
| Miks muud võimalused ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2015 22:12:03
|
|
|
Mul siin selline tore teenusepakkuja - Three Ireland. Unlimited LTE jm kellad-viled.
Muuhulgas saan iga kuu 20 EUR eest tasuta app-e Play Store-st.
Oleks lükanud Sygic-u ka sinna alla kui oleks võimalus läbi Play Store kaarte osta, mitte läbi nende kodulehe.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
28.07.2015 22:30:07
|
|
|
Mis rakendus see on, mis kasutab telefoni kaamerat ja kuvab juhised päris tee pildile? Kunagi kasutasin, aga ei leia enam.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
28.07.2015 23:33:43
|
|
|
| Järsku taoline küsimus juba siit läbi käinud, aga oleks mingit navi vaja nii nt. metsas seenel käimiseks kui ka emajõel/peipsil paadiga sõitmiseks. Et saaks siis asukoha punktid sisse panna koos nimedega jne ..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|