Meh, siia oleks hädasti vaja juurde väheke keevaverelisemat massi kes tuimad eestlased ennast liigutama paneks või tule alla teeks. Eesti naised ei peaks siis ka mustade maadesse rändama et sealt "armastust" leida - oleks kohe kohapealt võtta. Neid plusse on kindlasti veel teisigi.
Soomest välja lendama pidanud Soome ja Eesti päästjate lennuk päästjate ja abivahenditega ei saanud eile Nepali võimudelt lennuluba, sest kõik abipakkujad ei mahu pealinn Katmandu lennuväljale ära.
Meh, siia oleks hädasti vaja juurde väheke keevaverelisemat massi kes tuimad eestlased ennast liigutama paneks või tule alla teeks. Eesti naised ei peaks siis ka mustade maadesse rändama et sealt "armastust" leida - oleks kohe kohapealt võtta. Neid plusse on kindlasti veel teisigi.
Ei pane see mass midagi eestlasi rohkem liigutama. Idee on umbes samast klassist, et naela käest läbi löömine paneb rohkem tööd tegema.
Ära mitte kunagi võta tõsiselt viidet, mis sisaldab sõnu alkeemia või telegram. Elu on nii lihtsam. Kui ka vahel harva juhtub, et tegu on õige asjaga, siis võtab varem või hiljem keegi, kellel on renomee, asja üles.
Ära mitte kunagi võta tõsiselt viidet, mis sisaldab sõnu alkeemia või telegram. Elu on nii lihtsam. Kui ka vahel harva juhtub, et tegu on õige asjaga, siis võtab varem või hiljem keegi, kellel on renomee, asja üles.
Kuidas see siia puutub? Mesilaste väljasuremine on praeguse hetke kõige suurem avalikusele täiesti tundmatu ohuallikas, millest ilmselt 99% inimkonnast pole kuulnudki ega saa aru, et kui lähevad meie toitu tolmendavad mesilased, läheme paari aastaga ka meie.
Ära mitte kunagi võta tõsiselt viidet, mis sisaldab sõnu alkeemia või telegram. Elu on nii lihtsam. Kui ka vahel harva juhtub, et tegu on õige asjaga, siis võtab varem või hiljem keegi, kellel on renomee, asja üles.
Kuidas see siia puutub? Mesilaste väljasuremine on praeguse hetke kõige suurem avalikusele täiesti tundmatu ohuallikas, millest ilmselt 99% inimkonnast pole kuulnudki ega saa aru, et kui lähevad meie toitu tolmendavad mesilased, läheme paari aastaga ka meie.
Probleem on olemas, kuigi alternatiivmeedia kipub asja suuremaks puhuma kui see tegelikult on. Aga alkeemia artiklid mis algavad "Teadlased on avastanud..." võib parem lugemata jätta sest enamasti on tegu täieliku p***ga.
Reaalselt kõrbes võib kah elada, aga mis elu see oleks?
90% maailma rahvastikust elab praegu sinu mõttes "mis elu see oleks". Ma ei pea silmas kõrbe, aga üldiselt "rasket" elu. _________________ PSN: weaselEST
Ukrainas puhkes metsatulekahju Tšernobõli tuumajaama eraldustsoonis, mis aga suudeti kella kuueks hommikul ümber piirata ja peatada, teatas Ukraina riiklik eriolukordade teenistus.
Esmapilgul tundub ulme, aga tegelikkus on karm. Gotlandit kaitseb hetkel vaid 200 kaitseliitlast, aga saart ennast nimetatakse kaitseekspertide poolt "Läänemere ainsaks uputamatuks lennukikandjaks". Kui Venemaa sooviks Gotlandi üle võtta ja sinna paigaldada oma raketisüsteemid (õhukaitse, rannikukaitse ja lisaks mõni keskmaarakett), ei saaks NATO enam Läänemere ruumis midagi teha, sh ka austada oma kohustust Baltimaade ees. Kuna Rootsi ei ole NATOs, siis peaks NATO käed rüpes pealt vaatama, kuidas venelased keset Läänemerd uue sõjalise tugipunkti üles panevad, mida Rootsil enda vahenditega peaaegu võimatu tagasi võtta on, ja mida NATO vahenditega tagasi võtta on pehmelt öeldes keeruline nii poliitilisest kui sõjanduslikust aspektist.
tsitaat:
Gotland makes a perfect ”new Crimea” inasmuch Sweden, like Ukraine, is not a NATO member state. Given a few busloads of “polite tourists” and a handful of Spetsnaz troopers, Russia can quickly and easily establish a military presence on Gotland without fear of NATO retaliation. Sweden is of course aware of this considerable strategic weakness but does precious little to ameliorate the situation. Instead of turning Gotland, its most valuable asset par excellence, into a bastion of military and political security, Sweden wilfully allows it to drift alone and gift-wrapped in a sea of hostility. It must surely rank as the greatest military and political blunder of our generation.
Sellega seoses viskan siia närimiseks samuti Gotlandi mõningaid stsenaariumeid lahkava artikli, mis võib juba olla läbi käinud, aga kordamine tuleb antud juhul kasuks.
vist läheb mingitpidi ka konfliktikolde alla,
kuna nende rahutuste pärast Baltimores - siis peeti MLBs 1ne ghostgame,
tribüünidele fänne ei lastud, mängiti tühjal staadionil.
http://sports.espn.go.com/mlb/recap?gameId=350429101 . Kodumeeskond Orioles võitis küll aga rõõmus polnud vist keegi anyway
Vähemalt Eesti hangetega midagi toimub:
Hanke nimetus:
122 mm (D-30) haubitsate varuosade hankimine
Et siis mis toimub? Eesti ostis need haubitsad Soomest 6 aastat tagasi ja varuosi ilmselt läheb vaja endiselt.
Oleks tegu PzH 2000 varuosade hankega, oleks asi midagi muud. _________________ Võtke õuna!
Sellega seoses viskan siia närimiseks samuti Gotlandi mõningaid stsenaariumeid lahkava artikli, mis võib juba olla läbi käinud, aga kordamine tuleb antud juhul kasuks.
See kirjeldus on kindlasti üks süngemates värvides (no kui jutt juab läheb ilma tuumarelvata NATO riikidele tuumalöögi andmisele, et nende Balti riikide kaitsmise indu jahutada), aga Gotlandi puudutav stsenaarium tundub piisavalt tabav ja usutav.
Kontekst on Skautpataljon ja Tallinna malev. Lihtsalt Galilide reserv hakkab otsa saama ja midagi uut on asemele vaja. AK-4 igale poole ei sobi ja Galilide ostmisest saadik on nii mõnigi uus relv loodud.
along with Myuran Sukumaran, of masterminding a drug smuggling ring and recruiting seven other Australians – the so-called Bali Nine. He was found guilty and sentenced to death by firing squad.
In his time on Indonesia’s death row, those who have been in contact with him say he is an utterly changed man. Now 31, he has become a committed Christian and a pastor, and spends much of his day in prayer or religious study, and counselling other prisoners.
et pmst kui vanglas muutud pastoriks ja istud piibel näpus päevad otsa siis on kõik su patud andestatud teema
nõus
kui ikka tahtlikult sita kokku keerad siis julge vastutada kah _________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
The Islamic State of Iraq and Syria (ISIS) militant group claimed on Tuesday its first attack on U.S. soil, a shooting at an anti-Muslim event in Texas over the weekend showcasing cartoons mocking the Prophet Mohammed.
The Islamic State of Iraq and Syria (ISIS) militant group claimed on Tuesday its first attack on U.S. soil, a shooting at an anti-Muslim event in Texas over the weekend showcasing cartoons mocking the Prophet Mohammed.
Mina seda ISISe asemel küll välja ei reklaamiks, pigem läksid nende jobud otsese provokatsiooni õnge ja lasti kohapeal maha. Meelelahutus Texase moodi.
Vastukaaluks siis videoklip, mida Varssavi ülestõusu muuseumis näidatakse. See on kokku toimetatud aerofotode põhjal, mis on tehtud vahetult peale Varssavi ülestõusu lõppu, mille käigus sakslased linna maatasa tegid, samal ajal kui Nõukogude väed Vistula vastaskaldal ootasid, et tulevase liiduvabariigi eliit likvideeritaks. Samas ilmselt just ülestõus olevat üheks põhjuseks, miks Stalin Poola satelliitriigiks jättis, mitte NL'i ei liitnud.
China has accused the Philippines of violating a 13-year-old informal code of conduct in the South China Sea with its building work on disputed islets, firing back again after repeated criticism of China's own construction work.
....
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.