|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
26.04.2015 23:29:44
|
|
|
| rewer kirjutas: |
i3 3220
R9 270
8GB rami
Linnas kihutades fps madal(~35+) muidu pole viga(~45-60, kõrbes-mädeges üldiselt 60), ok allveelaevaga tuumajäätmeid otsides nägi ka 20. Kokkuvõttes mängitav, vahest linnas natuke häirib, samas 3X väga tihti pole.
Linnas tõmbas fpsi alla samamoodi i5/280x  |
Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.04.2015 23:35:25
|
|
|
| infect kirjutas: |
| rewer kirjutas: |
i3 3220
R9 270
8GB rami
Linnas kihutades fps madal(~35+) muidu pole viga(~45-60, kõrbes-mädeges üldiselt 60), ok allveelaevaga tuumajäätmeid otsides nägi ka 20. Kokkuvõttes mängitav, vahest linnas natuke häirib, samas 3X väga tihti pole.
Linnas tõmbas fpsi alla samamoodi i5/280x  |
Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet. |
kui on sellised hangumised, siis reeglina ei suuda arvuti piisavalt kiiresti videomälu täita või siis videomälu saab liialt ruttu tühjaks
mõlemal juhul on liiga karm graafika seade, samas seda võib aidata vaid riistvara uuendus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
26.04.2015 23:56:11
|
|
|
| Mul on 7970 ja asi ei ole graafikas. Selle jõudlus ei ole täiesmahus kasutuseski. Prose laseb 100% ja piisava clocki all. Ja kui vähegi googeldada, saad sama probleemi dual-core puhul. Tahaks teada, kas i3 virtuaalne 4 suudab seda ära kaotada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
26.04.2015 23:57:45
|
|
|
Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
27.04.2015 00:17:18
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud. |
Ma sellist asja pole kohanud igatahes. Kõik autod mis võtnud, seisnud kuskil tükk aega ja ikka alles.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
27.04.2015 00:35:25
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud. |
Olen ka märganud, et jube kiiresti kaovad masinad ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.04.2015 01:27:43
|
|
|
Kas viga CPUs või mis?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
27.04.2015 02:03:50
|
|
|
| infect kirjutas: |
| rewer kirjutas: |
i3 3220
... |
Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet. |
Pole kordagi olnud(ei mäletagi millal viimati mõnes mängus konkreetselt stutterit esines) ja üldse mäng stabiilne(vähemalt SP), samas graafika pole ka põhjas.
Oli algul plaanis küll i5 muretseda aga neid normaalse hinnaga eriti kohe võtta pole ja käib see i3 küll, enamus ajast jookseb viisakalt ja kardetavasti lihtsalt i5 stabiilset 60 fpsi niikuinii ei annaks.
Üldiselt mäng väga meeldib, parem kui arvasin, stoori hakkab kahjuks vaikselt läbi saama aga muud tegevust leidub. Loodetavasti varsti SP DLC ka tulekul
Online eriti palju mänginud pole. Loadimist ja ootamist natuke liiga palju, samas kui mängu leiab kus mängijaid on ja kohe jalga ei lasta siis päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
27.04.2015 02:59:03
|
|
|
rewer,
Osta ROG SWIFT PG278Q, ja siis näed igat väiksemat viivitus.
Pole veel näinud ühtegi mängu mis puhtalt jookseks, jah kui fps üle 120-ne läheb, aga sellist rauda veel väga ei ole mis sellist fps-i suudaks kuvada stabiilselt.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
27.04.2015 08:04:33
|
|
|
Kas vee all ujumine ongi selline piin või pole ma veel päris täpselt aru saanud kuidas seda teha. Kui vette hüppan siis elusana sealt välja ei tule
videomälu kasutus on ka kahtlane, algul näitas 3,7GB, siis oli 3,3 ja nüüd on 2,95gb, seaded kõik samad. (mängusisene slider siis)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
27.04.2015 08:45:02
|
|
|
Pihv, vastupidi nupud on vee all ujudes.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 09:08:51
|
|
|
Aoehhh, tegin lõpuks sõbraga GTA Onlines selle lennukooli ära, kulla peale. Täitsa lõpp kuidas see mind närvi ajas. Kord oli see häda, et maandusin lennuväljal, checkpointist läbi ja libisesin mingi 2-3 meetrit eemale. Kohe instruktor jutustama "I wouldn't call that landing, bronze star.." ja siis tegin seda over and over and over again - kuni ma lõpuks kündsin ninaga asfaldit ja sain kiiruse maha, kohe sain gold stari. Eelviimane ülesanne oli kõige värdjalikum asi üldse, klaviatuuriga lendamine on ikka nii värdjalik asi. Sai mingi 20x proovitud seda ja siis keeras närvid üles, niiet passisin tükk aega JewTuubis. Siis kui mängu üles võtsin, suutis mäng kaks korda järjest crashida. Eventually, sain ma selle kõik tehtud ja see raha mis sealt sain oli päris korralik. Sellele leidsin ka kohe otstarbe ja ostsin omale mingi Rolls Royce sarnase auto, nimega Super Diamond.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
27.04.2015 09:11:06
|
|
|
Miks te klaviatuuriga lendate?
PS3 või Xbox 360 controlleriga saab ju ka.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 09:15:06
|
|
|
Kõigil pole selliseid asju, kõige lähedam mis mul meenutab pulti on see...
Muide, sõbral isegi oli Xboxi pult. Ütles, et ega sellega väga parem ei olnud. Küllap harjutamise asi, ma ise ei oskaks ka nende värdjalike pultidega normaalselt mängida selliseid mänge. Analoogid tunduvad nii ebamugavad, harjunud nii D-padiga ja vaevalt selle kasutamine mingit suurt differencei annab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
27.04.2015 09:20:38
|
|
|
Analoog stickiga ongi lendamine kõige parem. Kuigi ülejäänud asju teen ka PS3 controllergia. D-padiga tõesti on suht sama mis klaveriga.
PS3 controller ei ole eriti kallis ka (mäng ise 3x kallim) - ma vaatasin et HV konsooli müügi teemas üks pakkus 20 eurot kasutatud PS3 controlleri eest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 09:26:51
|
|
|
Ma täitsa usun, et analoogiga lendamine on kõige sujuvam. Räägiti, et analoogi abil saab tänaval isegi kõndida jm. Aga jah, kui ma ostan midagi, siis arvatavasti Xbox'i puldi - puhtalt selle pärast, et istub peos kõige paremini. Aga jällegi, nüüd lennukool läbi ja pole suurt vajadust puldi järgi.
Vaatab, ehk hoian silma peal Steami Controlleril hoopis. Seda muidugi juhul kui selle hind nii fucked up kõrge ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
27.04.2015 09:30:34
|
|
|
| Kõikidest gtadest on V minuarust kõige mõnusam klaviatuuriga lennata. Pole veel näinud, et mõnes races puldimees oleks võitnud, aga ega neid liiga palju ole ka vb statistiline müra. Onlines lendamine kullapeale väga närvi ei ajanud, aga ca 3h ikka võttis kokku.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 09:50:12
|
|
|
Ma olen ka alati esimene kui ma lendan niisama jet races vm. Aga lihtsalt need õppused olid nii värdjalikud, eriti see kui sul on täpne aeg antud ja kogu selle ajaga 30 lippu. Mingi vale route võtad, siis sa lihtsalt ei jõua kulla ajaga tehtud ja ei tohi aeglane ka olla. Ma tegin jõhkraid surmasõlmi seal majade vahel ja oli hetki, kus riivasin saba otsaga mõnda kraanat isegi. Ega uuesti seda teha ei tahaks, see oli puhas inimese piinamine.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.04.2015 09:51:26
|
|
|
xbox360 vana juhtmega pult kõige parem sõitmiseks, lendamiseks
Klaveriga saab hakkama aga natuke tehnilisem ja ebamugavam. Ainuke olukord kus klaveriga parem on siis kui pead kellelegi tina välja jagama sõitmise ajal. Siis pult täiesti kasutu.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.04.2015 10:06:26
|
|
|
Söitmise ja jalutamise ajal kasutan X360 pulti. DM-i ja TDM-i ajal hiir ja klaver kasutusel. Selline kombineerimine. :p
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
27.04.2015 10:18:28
|
|
|
Kui mul on wireless X360 pult, siis mis variandid oleks ühendamiseks arvutiga? Või peaks lihtsalt uue juhtmega puldi ostma?
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kummieesel
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2013
|
27.04.2015 10:23:01
|
|
|
| 360 omal oli vist vaja eraldi wireless adapter juurde osta, XBONE oma ühildus ilma, ainult draiverid tõmbasin juurde.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
27.04.2015 10:54:43
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
| Kui mul on wireless X360 pult, siis mis variandid oleks ühendamiseks arvutiga? Või peaks lihtsalt uue juhtmega puldi ostma? |
Vaja läheb jah wireless receiverit. Kahjuks elektroonikapoodides müüakse ainult koos uue puldiga komplektis seda. Teine võimalus on ebayst vms tellida kas siis hiina fake või kallimalt originaal. endal mul on hiina fake, pidi draiverid manuaalselt installima, aga töötab kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
27.04.2015 10:59:06
|
|
|
Selge. Mängin klaveriga edasi.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
27.04.2015 11:08:48
|
|
|
| Ei saa storys aru sellest autode teemast. Ostsin garaazi, sinna sisse ühe pilli, mis maksis koos modiga ala 700k. Nüüd panin pela uuesti tööle ja ei kuskil seda autot.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plaks
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2010
|
27.04.2015 11:10:55
|
|
|
Lisage (Plaksest) või jagage rohkem kasutajanimesi, saaks pundiga pelida
Natuke mängitud, imekombel kõik töötab ilusti, sama sõber täitsa hädas - "ERR_GFX_D3D_INIT" koguaeg... nii story- kui online mode.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
27.04.2015 11:16:28
|
|
|
| Just 5 minutit tagasi siis sattusin inimese peale mängus, kes jooksis sama kiiresti, kui sportauto ja kuulid talle viga ei teinud... Niiet häkkerid hoos.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 11:16:56
|
|
|
Ma ei tea võite lisada minu, nimeks mul Athunik.
Samas mul on see djeela, et ma ei viitsi üksi pelada. Alati kuskile kutsuda tahate ja mul tuju, siis ma kavatsen sõbra kaasa kutsuda.
jreinula, muide... üks tuttav käis multiplayeris ja tegi isegi selfie ühe häkkeriga. Põhimõtteliselt jooksevad mängus ahvi/tulnuka/metssea skinniga mängijad ringi, kes kõmmutavad teisi singleplayeri railgunide või mingite selliste relvadega. Ei tea mis Rockstar nende vastu kasutusele võtab, sest näib, et üksikmängu trainer töötab ka mitmikmängus - nagu ka GTA IV's.. Oeh, ei tea miks nad seda ümber ei teinud.. :/
viimati muutis Athunik 27.04.2015 11:19:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plaks
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2010
|
27.04.2015 11:18:45
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Ma ei tea võite lisada minu, nimeks mul Athunik.
Samas mul on see djeela, et ma ei viitsi üksi pelada. Alati kuskile kutsuda tahate ja mul tuju, siis ma kavatsen sõbra kaasa kutsuda.  |
Lisatud
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.04.2015 12:11:27
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Eventually, sain ma selle kõik tehtud ja see raha mis sealt sain oli päris korralik. Sellele leidsin ka kohe otstarbe ja ostsin omale mingi Rolls Royce sarnase auto, nimega Super Diamond.  |
Tänaval sõitvad (ehk stockid?) variandid on küll kohutava juhitavusega...
Lennumissioonid on räiged jah, tegin kõik ära, a pooled jäid silver-bronze tasemele, samas lendamist õppis päris palju nendega ja raha tuli mõnusalt. Mingiaeg tahan kulla peale ka teha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.04.2015 12:22:30
|
|
|
Ma ei teagi kas Super Diamond üldse tänaval sõidab ja kui sõidab, siis kas seda saab garaaži ka panna? Ise ostsin endale 250k eest, ei kurda väga. Mõnusa tankiga on tegu ja kiirus on tal ka peaaegu võrdne ühe tavalise sportautoga, kiirenduses jääb aga korralikult alla. Hea masin iseenesest, kavatsen selle võtta heistidele kaasa nüüdsest, sest neli kohta ja igati võimas masin. Tavaline mendi auto ette jääb, siis üldjuhul tõmbab läbi ilma aeglustamata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
27.04.2015 12:44:55
|
|
|
Ma olen ka ühte häkkerit selle hävituslennukiga kohanud. Tunne jäi selline, et see häkker oleks Passive modes olnud aga samal ajal sai oma lennukist kõiki asju pilbasteks lasta aga teda ennast lasta ei saanud. Jumala naljakas oli samas vaadata kui terve session tüüpi maha üritas lasti Ma ise jooksin lihtsalt passive modes ringi samal ajal.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuufo
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2005
|
27.04.2015 13:52:16
|
|
|
kas ENKT-l on ka mingisugune jututuba (irc vms.) olemas? Crewis nagu liikmeid on, aga sellist crewi tegevust on vähe. hea meelega teeks mõned sõidud, mõned missioonid, mõned heistid koos omadega.
_________________ Showreel |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
27.04.2015 14:06:37
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
| Ei saa storys aru sellest autode teemast. Ostsin garaazi, sinna sisse ühe pilli, mis maksis koos modiga ala 700k. Nüüd panin pela uuesti tööle ja ei kuskil seda autot. |
Ei ole suudetutud jah seda jama siiani ära parandada. Võid impound parklast vaadata, üks mu autodest oli kodugaraazist sinna tassitud. Ülejäänud haihtusid paraku.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
27.04.2015 14:14:39
|
|
|
| Kui keski on huvitatud õhtuti koos Online'is roamimisest, siis võib lisada "Tujurikkuja".
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
27.04.2015 15:48:39
|
|
|
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust , pole midagi öelda, küll mu ema jaksab.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
27.04.2015 15:52:06
|
|
|
Just. Seetõttu ma esimene kord otsisingi confimise kohta ligi 15min.
Tüütas ära kui mingi Vasja mulle mõistmatus keeles midagi seletas.
Nüüd on ainult Crew või Friends. Muul ajal kasutan muid vahendeid.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
27.04.2015 16:41:53
|
|
|
| antikondor kirjutas: |
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust , pole midagi öelda, küll mu ema jaksab.  |
Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
27.04.2015 16:54:43
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Kui keski on huvitatud õhtuti koos Online'is roamimisest, siis võib lisada "Tujurikkuja". |
Lisatud... kes veel pelalisi otsib siis lisage "urm4z."
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
27.04.2015 17:04:26
|
|
|
see mäng on ikka sooo Beeta
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
27.04.2015 17:29:13
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
see mäng on ikka sooo Beeta  |
Mille põhjal seda arvad, mul SP peaaegu läbi ja olen küll rahul.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
27.04.2015 18:32:56
|
|
|
MP , MP
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
27.04.2015 18:33:16
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Wordmc9 kirjutas: |
see mäng on ikka sooo Beeta  |
Mille põhjal seda arvad, mul SP peaaegu läbi ja olen küll rahul.  |
multi tahab jah lihvi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.04.2015 19:31:34
|
|
|
Selle ongi konsoolil parem GTA online , cheetereid pole peaaegu yltsegi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.04.2015 21:12:10
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Selle ongi konsoolil parem GTA online , cheetereid pole peaaegu yltsegi  |
BS!
Miljonites jagati lobbides häkitud raha, kõik need palju pahameelt tekitanud onlines vägistamis juhtumid + deathmachides jooksid tüübid 100:0 skooridega ringi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.04.2015 21:15:16
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| antikondor kirjutas: |
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust , pole midagi öelda, küll mu ema jaksab.  |
Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid  |
No teil olid Dimad ja Vadimid aga ma panin voice chati kinni kui Ahmedid hakkasid rääkima.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
27.04.2015 22:19:30
|
|
|
MP on olnud PS3-me ajast saati samasugune ja seal küll mitte miski ei muutu - kuigi NIIIII palju võiks ümber teha
Lisasin siit järjest tüüpe ka, ehk saab eestlastega koos pelida lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
27.04.2015 23:42:47
|
|
|
Sai just terve hunnik setup-e tehtud foorumi rahvaga. Täitsa huvitav oli. Mõni teine õhtu uuesti.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
28.04.2015 00:01:30
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| antikondor kirjutas: |
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust , pole midagi öelda, küll mu ema jaksab.  |
Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid  |
No teil olid Dimad ja Vadimid aga ma panin voice chati kinni kui Ahmedid hakkasid rääkima.  |
Emdal Chat koguaeg Crew+Friends olnud..... olen sellest ibast pääsenud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|