Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 23:29:44 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
i3 3220
R9 270
8GB rami
Linnas kihutades fps madal(~35+) muidu pole viga(~45-60, kõrbes-mädeges üldiselt 60), ok allveelaevaga tuumajäätmeid otsides nägi ka 20. Kokkuvõttes mängitav, vahest linnas natuke häirib, samas 3X väga tihti pole.

Linnas tõmbas fpsi alla samamoodi i5/280x icon_rolleyes.gif


Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.04.2015 23:35:25 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
rewer kirjutas:
i3 3220
R9 270
8GB rami
Linnas kihutades fps madal(~35+) muidu pole viga(~45-60, kõrbes-mädeges üldiselt 60), ok allveelaevaga tuumajäätmeid otsides nägi ka 20. Kokkuvõttes mängitav, vahest linnas natuke häirib, samas 3X väga tihti pole.

Linnas tõmbas fpsi alla samamoodi i5/280x icon_rolleyes.gif


Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet.
kui on sellised hangumised, siis reeglina ei suuda arvuti piisavalt kiiresti videomälu täita või siis videomälu saab liialt ruttu tühjaks
mõlemal juhul on liiga karm graafika seade, samas seda võib aidata vaid riistvara uuendus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 23:56:11 vasta tsitaadiga

Mul on 7970 ja asi ei ole graafikas. Selle jõudlus ei ole täiesmahus kasutuseski. Prose laseb 100% ja piisava clocki all. Ja kui vähegi googeldada, saad sama probleemi dual-core puhul. Tahaks teada, kas i3 virtuaalne 4 suudab seda ära kaotada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.04.2015 23:57:45 vasta tsitaadiga

Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 00:17:18 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud.


Ma sellist asja pole kohanud igatahes. Kõik autod mis võtnud, seisnud kuskil tükk aega ja ikka alles.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 00:35:25 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kas see minu pc viga või üldine, et kui jamada niisama autodega, näiteks võtsin auto, parkisin seina äärde ja tahtsin buldoozerida sisse sõita, aga kui jõudsin buldoozeriga kohale oli auto seina äärest kadunud. Ja tihtipeale kui ringi pööran on auto kadunud... PS4 seda värki küll polnud.

Olen ka märganud, et jube kiiresti kaovad masinad ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.04.2015 01:27:43 vasta tsitaadiga

Kas viga CPUs või mis?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 02:03:50 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
rewer kirjutas:
i3 3220
...


Aga need stuttering-id? Mul näiteks Unity-s g3258 freezis täitsa 1-5sekundit ja siis jätkas edasi (FPS oli koguaeg väga hea isegi). Lugesin, et GTA V puhul pidi ka esinema dual core-del. Uurin, kas vaesemehe 4-core vähemalt selle võtab ära. FPS-s pole vahet.

Pole kordagi olnud(ei mäletagi millal viimati mõnes mängus konkreetselt stutterit esines) ja üldse mäng stabiilne(vähemalt SP), samas graafika pole ka põhjas.
Oli algul plaanis küll i5 muretseda aga neid normaalse hinnaga eriti kohe võtta pole ja käib see i3 küll, enamus ajast jookseb viisakalt ja kardetavasti lihtsalt i5 stabiilset 60 fpsi niikuinii ei annaks.

Üldiselt mäng väga meeldib, parem kui arvasin, stoori hakkab kahjuks vaikselt läbi saama aga muud tegevust leidub. Loodetavasti varsti SP DLC ka tulekul icon_smile.gif
Online eriti palju mänginud pole. Loadimist ja ootamist natuke liiga palju, samas kui mängu leiab kus mängijaid on ja kohe jalga ei lasta siis päris hea.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 02:59:03 vasta tsitaadiga

rewer,

Osta ROG SWIFT PG278Q, ja siis näed igat väiksemat viivitus.

Pole veel näinud ühtegi mängu mis puhtalt jookseks, jah kui fps üle 120-ne läheb, aga sellist rauda veel väga ei ole mis sellist fps-i suudaks kuvada stabiilselt.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.04.2015 08:04:33 vasta tsitaadiga

Kas vee all ujumine ongi selline piin või pole ma veel päris täpselt aru saanud kuidas seda teha. Kui vette hüppan siis elusana sealt välja ei tule icon_smile.gif

videomälu kasutus on ka kahtlane, algul näitas 3,7GB, siis oli 3,3 ja nüüd on 2,95gb, seaded kõik samad. (mängusisene slider siis)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 08:45:02 vasta tsitaadiga

Pihv, vastupidi nupud on vee all ujudes. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 09:08:51 vasta tsitaadiga

Aoehhh, tegin lõpuks sõbraga GTA Onlines selle lennukooli ära, kulla peale. Täitsa lõpp kuidas see mind närvi ajas. icon_mad.gif Kord oli see häda, et maandusin lennuväljal, checkpointist läbi ja libisesin mingi 2-3 meetrit eemale. Kohe instruktor jutustama "I wouldn't call that landing, bronze star.." ja siis tegin seda over and over and over again - kuni ma lõpuks kündsin ninaga asfaldit ja sain kiiruse maha, kohe sain gold stari. icon_biggrin.gif Eelviimane ülesanne oli kõige värdjalikum asi üldse, klaviatuuriga lendamine on ikka nii värdjalik asi. Sai mingi 20x proovitud seda ja siis keeras närvid üles, niiet passisin tükk aega JewTuubis. Siis kui mängu üles võtsin, suutis mäng kaks korda järjest crashida. Eventually, sain ma selle kõik tehtud ja see raha mis sealt sain oli päris korralik. Sellele leidsin ka kohe otstarbe ja ostsin omale mingi Rolls Royce sarnase auto, nimega Super Diamond. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.04.2015 09:11:06 vasta tsitaadiga

Miks te klaviatuuriga lendate? icon_biggrin.gif
PS3 või Xbox 360 controlleriga saab ju ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 09:15:06 vasta tsitaadiga

Kõigil pole selliseid asju, kõige lähedam mis mul meenutab pulti on see...



Muide, sõbral isegi oli Xboxi pult. Ütles, et ega sellega väga parem ei olnud. Küllap harjutamise asi, ma ise ei oskaks ka nende värdjalike pultidega normaalselt mängida selliseid mänge. Analoogid tunduvad nii ebamugavad, harjunud nii D-padiga ja vaevalt selle kasutamine mingit suurt differencei annab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 27.04.2015 09:20:38 vasta tsitaadiga

Analoog stickiga ongi lendamine kõige parem. Kuigi ülejäänud asju teen ka PS3 controllergia. D-padiga tõesti on suht sama mis klaveriga. icon_lol.gif
PS3 controller ei ole eriti kallis ka (mäng ise 3x kallim) - ma vaatasin et HV konsooli müügi teemas üks pakkus 20 eurot kasutatud PS3 controlleri eest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 09:26:51 vasta tsitaadiga

Ma täitsa usun, et analoogiga lendamine on kõige sujuvam. Räägiti, et analoogi abil saab tänaval isegi kõndida jm. Aga jah, kui ma ostan midagi, siis arvatavasti Xbox'i puldi - puhtalt selle pärast, et istub peos kõige paremini. Aga jällegi, nüüd lennukool läbi ja pole suurt vajadust puldi järgi. icon_biggrin.gif

Vaatab, ehk hoian silma peal Steami Controlleril hoopis. Seda muidugi juhul kui selle hind nii fucked up kõrge ei tule. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 27.04.2015 09:30:34 vasta tsitaadiga

Kõikidest gtadest on V minuarust kõige mõnusam klaviatuuriga lennata. Pole veel näinud, et mõnes races puldimees oleks võitnud, aga ega neid liiga palju ole ka vb statistiline müra. Onlines lendamine kullapeale väga närvi ei ajanud, aga ca 3h ikka võttis kokku.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 09:50:12 vasta tsitaadiga

Ma olen ka alati esimene kui ma lendan niisama jet races vm. Aga lihtsalt need õppused olid nii värdjalikud, eriti see kui sul on täpne aeg antud ja kogu selle ajaga 30 lippu. Mingi vale route võtad, siis sa lihtsalt ei jõua kulla ajaga tehtud ja ei tohi aeglane ka olla. Ma tegin jõhkraid surmasõlmi seal majade vahel ja oli hetki, kus riivasin saba otsaga mõnda kraanat isegi. Ega uuesti seda teha ei tahaks, see oli puhas inimese piinamine. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 09:51:26 vasta tsitaadiga

xbox360 vana juhtmega pult kõige parem sõitmiseks, lendamiseks icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

Klaveriga saab hakkama aga natuke tehnilisem ja ebamugavam. Ainuke olukord kus klaveriga parem on siis kui pead kellelegi tina välja jagama sõitmise ajal. Siis pult täiesti kasutu.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 10:06:26 vasta tsitaadiga

Söitmise ja jalutamise ajal kasutan X360 pulti. DM-i ja TDM-i ajal hiir ja klaver kasutusel. Selline kombineerimine. :p
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 27.04.2015 10:18:28 vasta tsitaadiga

Kui mul on wireless X360 pult, siis mis variandid oleks ühendamiseks arvutiga? Või peaks lihtsalt uue juhtmega puldi ostma?
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 27.04.2015 10:23:01 vasta tsitaadiga

360 omal oli vist vaja eraldi wireless adapter juurde osta, XBONE oma ühildus ilma, ainult draiverid tõmbasin juurde.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 10:54:43 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Kui mul on wireless X360 pult, siis mis variandid oleks ühendamiseks arvutiga? Või peaks lihtsalt uue juhtmega puldi ostma?
Vaja läheb jah wireless receiverit. Kahjuks elektroonikapoodides müüakse ainult koos uue puldiga komplektis seda. Teine võimalus on ebayst vms tellida kas siis hiina fake või kallimalt originaal. endal mul on hiina fake, pidi draiverid manuaalselt installima, aga töötab kenasti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 27.04.2015 10:59:06 vasta tsitaadiga

Selge. Mängin klaveriga edasi. icon_biggrin.gif
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 11:08:48 vasta tsitaadiga

Ei saa storys aru sellest autode teemast. Ostsin garaazi, sinna sisse ühe pilli, mis maksis koos modiga ala 700k. Nüüd panin pela uuesti tööle ja ei kuskil seda autot.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plaks
HV kasutaja
plaks

liitunud: 25.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 11:10:55 vasta tsitaadiga

Lisage (Plaksest) või jagage rohkem kasutajanimesi, saaks pundiga pelida icon_cool.gif
Natuke mängitud, imekombel kõik töötab ilusti, sama sõber täitsa hädas - "ERR_GFX_D3D_INIT" koguaeg... nii story- kui online mode. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 11:16:28 vasta tsitaadiga

Just 5 minutit tagasi siis sattusin inimese peale mängus, kes jooksis sama kiiresti, kui sportauto ja kuulid talle viga ei teinud... Niiet häkkerid hoos.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 11:16:56 vasta tsitaadiga

Ma ei tea võite lisada minu, nimeks mul Athunik.
Samas mul on see djeela, et ma ei viitsi üksi pelada. Alati kuskile kutsuda tahate ja mul tuju, siis ma kavatsen sõbra kaasa kutsuda. icon_biggrin.gif

jreinula, muide... üks tuttav käis multiplayeris ja tegi isegi selfie ühe häkkeriga. Põhimõtteliselt jooksevad mängus ahvi/tulnuka/metssea skinniga mängijad ringi, kes kõmmutavad teisi singleplayeri railgunide või mingite selliste relvadega. Ei tea mis Rockstar nende vastu kasutusele võtab, sest näib, et üksikmängu trainer töötab ka mitmikmängus - nagu ka GTA IV's.. Oeh, ei tea miks nad seda ümber ei teinud.. :/


viimati muutis Athunik 27.04.2015 11:19:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plaks
HV kasutaja
plaks

liitunud: 25.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 11:18:45 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Ma ei tea võite lisada minu, nimeks mul Athunik.
Samas mul on see djeela, et ma ei viitsi üksi pelada. Alati kuskile kutsuda tahate ja mul tuju, siis ma kavatsen sõbra kaasa kutsuda. icon_biggrin.gif


Lisatud icon_wink.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 12:11:27 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Eventually, sain ma selle kõik tehtud ja see raha mis sealt sain oli päris korralik. Sellele leidsin ka kohe otstarbe ja ostsin omale mingi Rolls Royce sarnase auto, nimega Super Diamond. thumbs_up.gif

Tänaval sõitvad (ehk stockid?) variandid on küll kohutava juhitavusega... icon_razz.gif
Lennumissioonid on räiged jah, tegin kõik ära, a pooled jäid silver-bronze tasemele, samas lendamist õppis päris palju nendega ja raha tuli mõnusalt. Mingiaeg tahan kulla peale ka teha.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2015 12:22:30 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi kas Super Diamond üldse tänaval sõidab ja kui sõidab, siis kas seda saab garaaži ka panna? Ise ostsin endale 250k eest, ei kurda väga. Mõnusa tankiga on tegu ja kiirus on tal ka peaaegu võrdne ühe tavalise sportautoga, kiirenduses jääb aga korralikult alla. Hea masin iseenesest, kavatsen selle võtta heistidele kaasa nüüdsest, sest neli kohta ja igati võimas masin. Tavaline mendi auto ette jääb, siis üldjuhul tõmbab läbi ilma aeglustamata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 12:44:55 vasta tsitaadiga

Ma olen ka ühte häkkerit selle hävituslennukiga kohanud. Tunne jäi selline, et see häkker oleks Passive modes olnud aga samal ajal sai oma lennukist kõiki asju pilbasteks lasta aga teda ennast lasta ei saanud. Jumala naljakas oli samas vaadata kui terve session tüüpi maha üritas lasti icon_biggrin.gif Ma ise jooksin lihtsalt passive modes ringi samal ajal.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuufo
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 13:52:16 vasta tsitaadiga

kas ENKT-l on ka mingisugune jututuba (irc vms.) olemas? Crewis nagu liikmeid on, aga sellist crewi tegevust on vähe. hea meelega teeks mõned sõidud, mõned missioonid, mõned heistid koos omadega.
_________________
Showreel
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 14:06:37 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Ei saa storys aru sellest autode teemast. Ostsin garaazi, sinna sisse ühe pilli, mis maksis koos modiga ala 700k. Nüüd panin pela uuesti tööle ja ei kuskil seda autot.

Ei ole suudetutud jah seda jama siiani ära parandada. Võid impound parklast vaadata, üks mu autodest oli kodugaraazist sinna tassitud. Ülejäänud haihtusid paraku.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 14:14:39 vasta tsitaadiga

Kui keski on huvitatud õhtuti koos Online'is roamimisest, siis võib lisada "Tujurikkuja".
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 15:48:39 vasta tsitaadiga

Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust icon_lol.gif, pole midagi öelda, küll mu ema jaksab. beer_yum.gif
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 27.04.2015 15:52:06 vasta tsitaadiga

Just. Seetõttu ma esimene kord otsisingi confimise kohta ligi 15min. icon_lol.gif
Tüütas ära kui mingi Vasja mulle mõistmatus keeles midagi seletas.
Nüüd on ainult Crew või Friends. Muul ajal kasutan muid vahendeid.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 16:41:53 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust icon_lol.gif, pole midagi öelda, küll mu ema jaksab. beer_yum.gif


Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 16:54:43 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Kui keski on huvitatud õhtuti koos Online'is roamimisest, siis võib lisada "Tujurikkuja".

Lisatud... kes veel pelalisi otsib siis lisage "urm4z."
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 17:04:26 vasta tsitaadiga

see mäng on ikka sooo Beeta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2015 17:29:13 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
see mäng on ikka sooo Beeta icon_biggrin.gif


Mille põhjal seda arvad, mul SP peaaegu läbi ja olen küll rahul. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 18:32:56 vasta tsitaadiga

MP , MP icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 18:33:16 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Wordmc9 kirjutas:
see mäng on ikka sooo Beeta icon_biggrin.gif


Mille põhjal seda arvad, mul SP peaaegu läbi ja olen küll rahul. icon_rolleyes.gif
multi tahab jah lihvi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.04.2015 19:31:34 vasta tsitaadiga

Selle ongi konsoolil parem GTA online , cheetereid pole peaaegu yltsegi icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 21:12:10 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Selle ongi konsoolil parem GTA online , cheetereid pole peaaegu yltsegi icon_biggrin.gif
BS!
Miljonites jagati lobbides häkitud raha, kõik need palju pahameelt tekitanud onlines vägistamis juhtumid + deathmachides jooksid tüübid 100:0 skooridega ringi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 21:15:16 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
antikondor kirjutas:
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust icon_lol.gif, pole midagi öelda, küll mu ema jaksab. beer_yum.gif


Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid icon_lol.gif

No teil olid Dimad ja Vadimid aga ma panin voice chati kinni kui Ahmedid hakkasid rääkima. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 21:36:11 vasta tsitaadiga

chatro, camu, jt - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=642287
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 27.04.2015 22:19:30 vasta tsitaadiga

MP on olnud PS3-me ajast saati samasugune ja seal küll mitte miski ei muutu - kuigi NIIIII palju võiks ümber teha
Lisasin siit järjest tüüpe ka, ehk saab eestlastega koos pelida lõpuks icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 27.04.2015 23:42:47 vasta tsitaadiga

Sai just terve hunnik setup-e tehtud foorumi rahvaga. Täitsa huvitav oli. Mõni teine õhtu uuesti. beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 00:01:30 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
sander989 kirjutas:
antikondor kirjutas:
Online sõprade bande ja ohtra ajukahjustust esile kutsuva mölaga on päris hea, public lobby on aga olnud paras katk, kui voice chat oli konfimata sain väga palju kuulda 13 aastaste pajatusi mu vanemate sekselust icon_lol.gif, pole midagi öelda, küll mu ema jaksab. beer_yum.gif


Väga lühidalt ja konkreetselt Online kokku võetud. Lükkasin ka eile ingame voice maha kuna eriti ei viitsind kuulata kuidas Dima ja Vadim üksteist sõimasid icon_lol.gif

No teil olid Dimad ja Vadimid aga ma panin voice chati kinni kui Ahmedid hakkasid rääkima. icon_biggrin.gif

Emdal Chat koguaeg Crew+Friends olnud..... olen sellest ibast pääsenud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.