Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows paroodia märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 00:21:21 Windows paroodia vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/janno6/microsoft/
nüüd me kõik teame milline on windows 98-95 peitetud sisemenüü.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
missomaa
Kreisi kasutaja
missomaa

liitunud: 29.11.2003




sõnum 22.03.2004 00:34:10 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Reisid väikebussiga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lunatic
HV kasutaja
lunatic

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 00:34:49 vasta tsitaadiga

Osad juba siin-seal nähtud pildikesed.
Coolerid olid lahedad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 22.03.2004 01:48:24 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru rahvast. Microsoft'i kirutakse nii, et vähe pole, tehakse Windows'i üle nalja (a la Windows More Errors jne.), räägitakse kui sitt see on jne. kuid samas vaatame näiteks selle konkreetse lehte ( http://www.zone.ee/janno6/microsoft/ ), 100% Microsofti vastane, kuid samas source on selline: icon_rolleyes.gif
...
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257">
...

sellised asjad millegi pärast tunduvad naljakad just Windows'i kasutajatele. ma ei saa aru, miks te seda kasutate, kui see süsteem nii vastumeelne on. sellised liba-uskujad ajavad närvi mustaks ausalt öeldes. see on umbes nagu naeraks iseenda üle. ise olen küll ka Windows'i vastane, kuid ma ei kasuta ka seda. Ix is proudly running Linux & happy with it.

nendele Windows'i kasutajatele, kes tõesti arvavad, et see OS hea on ning ei tule siia selle üle nalja tegema respect minu poolt. thumbs_up.gif

see peaks siin olema naljakate juhtumiste foorum, et nagu midagi juhtus (seoses arvutitega) ning, et see oli naljakas ja siis teeme siia uue teema. pilapilte võib igaüks megabaitide viisi internetist laadida ning nagunii on see konkreetne leht siin juba olnud. tahaks siia foorumisse midagi naljakat, mitte suvalist läbu. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 02:38:44 vasta tsitaadiga

mina näiteks kasutan xp-d (pole eriti midagi halba öelda selle kohta) ja enamus selliseid nalju nagu seal lehel on wini varasemate versioonide kohta.
ja kus on öeldud, et iseenda üle ei tohi naerda? ja kui millegi üle naerdakse ja nalja tehakse, ei tähenda kohe, et see asi ise vastumeelt on.
ja kui kõik teemad oleksid sellised, et midagi naljakat juhtus kellelgi arvutiga, siis oleks siin võibolla 10 teemat ja uusi teemasid lisanduks kiirusega 1-2 teemat kuus.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 09:42:33 vasta tsitaadiga

Mõned olid päris naljakad, kuigi olin varem näinud neist enamusi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 13:04:50 vasta tsitaadiga

teine kord endalgi tunne, et üks Format C: nupp kuluks klaveril ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 13:12:20 vasta tsitaadiga

Heh polnudki varem mõnda pilti näinud beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.03.2004 13:56:01 vasta tsitaadiga

http://www.microsith.com/

Ametlik leht icon_razz.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikser
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2003




sõnum 22.03.2004 14:47:37 vasta tsitaadiga

Leht on kirjavigu hulgaliselt täis. Meelega või kirjaoskamatu poolt?icon_razz.gif

Ahjaa, kõiki pilte mitu-mitu korda nähtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 15:25:56 vasta tsitaadiga

Pildid nähtud ammu juba, kuid ei tundu üldse naljakad.Endal vanal arvutil jooksid Win 95, 98.Uuel jookseb Xp ..ja pole kunagi vaja läinud mingit krdi "Format C:" nuppu või abitööriista crtl+alt+del vajutamiseks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 22.03.2004 15:29:53 vasta tsitaadiga

Peidetud Win 98 menüü on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.03.2004 21:16:17 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/janno6/microsoft/144.jpg see pilt oli päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 22.03.2004 22:12:16 vasta tsitaadiga

eriti hea asi on see: http://www.bitstorm.org/gates/creamedgates.mpg. bill gates + kreemikook. nämm-nämm.

edit: panin parema kvaliteediga variandi üles. siit on ikka näha, kuidas vend tõsiselt ehmatab. www.hot.ee/fenrisulv/bill_pie.mpg


viimati muutis dynamic 22.03.2004 22:23:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2004 22:14:57 vasta tsitaadiga

dynamic kirjutas:
eriti hea asi on see: http://www.bitstorm.org/gates/creamedgates.mpg. bill gates + kreemikook. nämm-nämm.



üli kõva thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.03.2004 22:28:44 vasta tsitaadiga

aga mida me teeksima ilma windowsita icon_question.gif
vead on inimlikud icon_rolleyes.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.03.2004 22:55:43 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
aga mida me teeksima ilma windowsita icon_question.gif
vead on inimlikud icon_rolleyes.gif


Kõik hädaldavad aga kasutavad sellegipoolest. nagu suitsetamine-tead, et mõjub halvast tervisele aga maha kah ei jäta icon_lol.gif (leidub ka tublisi inimesi loomulikult icon_wink.gif )
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 22.03.2004 23:22:52 vasta tsitaadiga

mul ei jää ju muud üle kiu windowsit kasutada, mängud ei lähe teiste OS-de peal tööle
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 23.03.2004 00:20:55 vasta tsitaadiga

dynamic kirjutas:
eriti hea asi on see: http://www.bitstorm.org/gates/creamedgates.mpg. bill gates + kreemikook. nämm-nämm.

edit: panin parema kvaliteediga variandi üles. siit on ikka näha, kuidas vend tõsiselt ehmatab. www.hot.ee/fenrisulv/bill_pie.mpg

Vaene Bill icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 23.03.2004 00:30:08 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
dynamic kirjutas:
eriti hea asi on see: http://www.bitstorm.org/gates/creamedgates.mpg. bill gates + kreemikook. nämm-nämm.

edit: panin parema kvaliteediga variandi üles. siit on ikka näha, kuidas vend tõsiselt ehmatab. www.hot.ee/fenrisulv/bill_pie.mpg

Vaene Bill icon_confused.gif

kas seda võib seaduse järgi võtta atentaadikatsena?

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 01:02:42 vasta tsitaadiga

ei usu eriti, kes sul ikka kedagi tordiga tapma tuleb icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 23.03.2004 01:03:26 vasta tsitaadiga

kohtuotsus oleks hea olnud
süüdi mõistetud bill gatesi tahtlikus tapmises pirukaga icon_lol.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2004 01:04:23 vasta tsitaadiga

pirukaga lämmatamises icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 23.03.2004 01:15:03 vasta tsitaadiga

tähelepanelikumalt seda klippi vaadates on näha, et mees saab kolm korda järjest pirukaga - eriti nukker.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 26.03.2004 01:16:03 vasta tsitaadiga

lahe leht
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dazen
HV vaatleja
dazen

liitunud: 28.03.2004




sõnum 20.04.2004 00:54:51 vasta tsitaadiga

sel lehel siis väike windowsi paroodia:
http://www.bestweb.pri.ee/flash.php?id=21
kusjuures ei olnud naljakas, selliseid asju tuleb ikka päris tihti ette...aga no vast kellelgi on lõbus...Linuxi kasutajatel ehk? icon_biggrin.gif

_________________
ja nii jääb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 20.04.2004 01:06:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sel lehel siis väike windowsi paroodia:
http://www.bestweb.pri.ee/flash.php?id=21
kusjuures ei olnud naljakas, selliseid asju tuleb ikka päris tihti ette...aga no vast kellelgi on lõbus...Linuxi kasutajatel ehk?

icon_lol.gif megahea, kujutab windowsit oma tõelises olemuses icon_rolleyes.gif

EDIT: Eriti hea oli see Word kus clipit maha lasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2004 01:26:26 vasta tsitaadiga

hehee, kurb aga tõsi icon_wink.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2004 01:49:00 vasta tsitaadiga

jep, see jummala asjalik....
eriti hea on see kui my computer>CD peal klikkida... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 20.04.2004 10:44:07 Re: Windows paroodia vasta tsitaadiga

Spyware kirjutas:
http://www.zone.ee/janno6/microsoft/

zone.ee kirjutas:
Lehekülge või faili ei leitud!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 25.04.2004 14:05:35 Re: Windows paroodia vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
Spyware kirjutas:
http://www.zone.ee/janno6/microsoft/

zone.ee kirjutas:
Lehekülge või faili ei leitud!
Ega kõik ka igavene pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 28.04.2004 12:01:06 vasta tsitaadiga

link :: Windows really good edition

cheki seda kino beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2004 18:54:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

cheki seda kino

Sama asi ju, mis http://www.bestweb.pri.ee/flash.php?id=21

Aga ma olen seda juba üsna ammu näinud....ei midagi uut
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reso
HV vaatleja
reso

liitunud: 23.02.2004




sõnum 30.04.2004 13:49:33 vasta tsitaadiga

nojah ma ise ka mõtlesin, et see paroodia paljudele juba ammu teada, aga paljudele ei ole ka. Need kes näinud, need näevad juba lingi nimest ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 20.05.2004 22:37:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ix kirjutas :
ma ei saa aru rahvast. Microsoft'i kirutakse nii, et vähe pole, tehakse Windows'i üle nalja (a la Windows More Errors jne.), räägitakse kui sitt see on jne. kuid samas vaatame näiteks selle konkreetse lehte ( http://www.zone.ee/janno6/microsoft/ ), 100% Microsofti vastane, kuid samas source on selline:
kood:
...
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1257">
...

sellised asjad millegi pärast tunduvad naljakad just Windows'i kasutajatele. ma ei saa aru, miks te seda kasutate, kui see süsteem nii vastumeelne on. sellised liba-uskujad ajavad närvi mustaks ausalt öeldes. see on umbes nagu naeraks iseenda üle. ise olen küll ka Windows'i vastane, kuid ma ei kasuta ka seda. Ix is proudly running Linux & happy with it.

nendele Windows'i kasutajatele, kes tõesti arvavad, et see OS hea on ning ei tule siia selle üle nalja tegema respect minu poolt.

see peaks siin olema naljakate juhtumiste foorum, et nagu midagi juhtus (seoses arvutitega) ning, et see oli naljakas ja siis teeme siia uue teema. pilapilte võib igaüks megabaitide viisi internetist laadida ning nagunii on see konkreetne leht siin juba olnud. tahaks siia foorumisse midagi naljakat, mitte suvalist läbu.

no ega ma nüüd mingi vastna pole. win on lihtsalt halvasti progetud mõnes aspektis aga XP pole nüüd ju nii halb midagi. eks micropehmes pole ainult oskamatud progejad icon_razz.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2004 15:58:11 vasta tsitaadiga

kas keegi saaks selle tordinalja parema kvaliteediga kuhugi üles lasta? see kehvema kvaliteediga on olemas, aga tahaks seda parema kvaliteediga ka. enam seda pole üleval.

btw Gates'ist oli isegi kahju natuke.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows paroodia
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.