Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.03.2004 10:02:19 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif nõme mäng siis..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 18:58:10 vasta tsitaadiga

http://www.yetisports.org/yetisports3/ - pingviinid ja yeti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.03.2004 12:57:23 vasta tsitaadiga

yeti on thumbs_up.gif 230 m. ja scooriks sain ainult 470

edit: nüüd juba 1200 icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 22.03.2004 13:19:05 vasta tsitaadiga

pole flash, aga lihtsalt yks pilt. ei osanud kuhugi mujale postitada. aga võib-olla juba HV'st läbi käinud.
Superarvuti

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 22.03.2004 13:23:07 vasta tsitaadiga

njaa see pic unos nähtud varem. tea kas see vent mingi mootoriga pöörlema ka saadi, paadimootoriga näiteks icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 22.03.2004 13:34:59 vasta tsitaadiga

tinasõdur kirjutas:
pole flash, aga lihtsalt yks pilt. ei osanud kuhugi mujale postitada. aga võib-olla juba HV'st läbi käinud.
Superarvuti

Hetkel UUS TEEMA HVs, kus ka see pilt figureerib.
Kuna tegu ei ole siin ka flashiga, siis oleks hea, kui koos minu postiga kaoks ka muu OT.

_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2004 19:55:39 vasta tsitaadiga

link :: president bush

pole vist enne HV-s olnud (võib-olla on ka, kust ma tean) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.03.2004 21:13:47 vasta tsitaadiga

on olnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clocker
Kreisi kasutaja
clocker

liitunud: 01.11.2003




sõnum 27.03.2004 21:21:22 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
kiil147 kirjutas:
http://www.ondmis.dk/flash/beergirls.htm sele kameka
17400 ja ika jätis püksit jalka

Ma sain 23k ja kah jäid püksikud jalga. Lammutasin siis selle flashi lahti ja kanäe - püksikud jäävadki jalga icon_confused.gif

See mäng ju saadaval kui Googlisse sisestada pilsner.exe ma proovisin seda oma 486DX4/75 läpaka peal, sain ka mingi 25k kanti, ilgelt kannatust nõudis icon_biggrin.gif aga jah, püksid jäid kahjuks jalga icon_sad.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 21:55:15 vasta tsitaadiga

Jennifer Hussein
Dear Penis

need tegelt juba suht vanad, kuid ikka leidub neid kes pole näinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 28.03.2004 21:57:16 vasta tsitaadiga

kurnäuskas kirjutas:
Jennifer Hussein
Dear Penis

need tegelt juba suht vanad, kuid ikka leidub neid kes pole näinud thumbs_up.gif

kohe näha, et pole teemat läbi lugend icon_rolleyes.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2004 22:11:23 vasta tsitaadiga

tinasõdur kirjutas:
kohe näha, et pole teemat läbi lugend icon_rolleyes.gif


seda ma kartsin, et see kuskil siin teemas on juba icon_redface.gif
kasutasin küll otsingut aga siis ei leidnud midagi

aga see eest õppige inglise keelset tähestikku
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 28.03.2004 23:16:34 vasta tsitaadiga

kurnäuskas kirjutas:

aga see eest õppige inglise keelset tähestikku

No vot.. thumbs_up.gif
see võiks olla koolides/lasteaedades, lastel esimese päevaga selge tähestik.
meeldejääv, eriti lõpp icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.03.2004 19:58:25 vasta tsitaadiga

Hooajast väljas juba aga ikka stiilne MK6 8)
http://www.xmasbash.com/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 29.03.2004 20:10:42 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Hooajast väljas juba aga ikka stiilne MK6 8)
http://www.xmasbash.com/
icon_lol.gif thumbs_up.gif
krt, esimene round sain kotti.. vaatab mis teine round toob. igatahes thumbs_up.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2004 20:23:05 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Hooajast väljas juba aga ikka stiilne MK6 8)
http://www.xmasbash.com/


päris naljakas asi on thumbs_up.gif esimese roundi sain küll päha aga teine läks juba hästi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 31.03.2004 19:23:11 vasta tsitaadiga

http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/TEMP/clips/madnessadvenger.swf
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/TEMP/clips/CRIMSONROOM2004.swf

esimene flashimuuvi oli tõsiselt hästi tehtud thumbs_up.gif
icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 31.03.2004 20:33:55 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/TEMP/clips/madnessadvenger.swf
icon_lol.gif

einoh, väga hea ikka.
üks parimaid, kui võiks nii öelda. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 01.04.2004 18:14:09 vasta tsitaadiga

tinasõdur, kui sulle see meeldis, siis külasta ka seda lehte. icon_wink.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2004 18:31:44 vasta tsitaadiga

... või seda lehte http://www.madnesscombat.com
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 02.04.2004 11:27:58 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on siit läbi käinud(otsing ei andnud midagi) aga see on üks kõvemaid asju mida tean icon_smile.gif

http://www.allyourbasearebelongtous.com/flash/ beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 11:49:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.allyourbasearebelongtous.com/flash/



thumbs_down.gif igav

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 02.04.2004 11:53:53 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
tsitaat:

http://www.allyourbasearebelongtous.com/flash/



thumbs_down.gif igav


arvad nii ...ole mees ja otsi millest see "ALL YOUR BASE BELONG TO US" on alguse saanud,äkki saad poindile pihta ka.
(usun et vähemalt pooled kui mitte rohkem siinsest kontingendist teavad killu mõtet)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 12:09:21 vasta tsitaadiga

http://www.planettribes.com/allyourbase
/\ seal samad asjad, a sait ise parem kui see video IMHO
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2004 14:10:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvad nii ...ole mees ja otsi millest see "ALL YOUR BASE BELONG TO US" on alguse saanud,äkki saad poindile pihta ka.

milleks mulle seda algust vaja on, kui mulle see klipp ei meeldi icon_question.gif
http://www.deluxecurl.com/concept.shtml

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu7
HV vaatleja
matu7

liitunud: 26.09.2002




sõnum 04.04.2004 18:01:11 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
tinasõdur, kui sulle see meeldis, siis külasta ka seda lehte. icon_wink.gif


või ka seda lehte http://www.xiaoxiaomovie.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 21:29:51 vasta tsitaadiga

see on küll hull asi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 06.04.2004 23:32:42 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
see on küll hull asi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.html


icon_mad.gif väljamõtleja peab küll veidi imelik olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurnäuskas
HV kasutaja
kurnäuskas

liitunud: 21.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2004 23:38:11 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
see on küll hull asi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
http://www.zone.ee/skelettmees/ajalootund.html


täitsa haige asi ju thumbs_down.gif, selle sea panemiseni nägin siis panin ära.
ma ei usu eriti, et selle autor normaalne inimene on icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 07.04.2004 06:53:07 vasta tsitaadiga

Ideepoolest ei oleks tal häda midagi olnud, aga see koinimisvärk oli tibake liiast. icon_mad.gif
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 15:50:08 vasta tsitaadiga

krt ei mäleta kas see on läbi käinud... esimesed tegelikud sõnad Kuul...
http://www.blogjam.com/neil_armstrong/
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.04.2004 00:40:30 vasta tsitaadiga

seda vist veel polnd.:

Win Sound Recorder Power!!!:
http://mirrored.flabber.nl/winnoise/

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 08.04.2004 15:29:39 vasta tsitaadiga

winnoise oli ilgelt kõva icon_wink.gifthumbs_up.gif aga see sea värk oli täiessti haige mu arust icon_neutral.gif
armstrongi värgis oli motherfu*** ka ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2004 12:58:03 See on tasemel: vasta tsitaadiga

Aga vat see on tasemel:

http://www.gotorion.com/orion/flashes.php?file=flash/matrixhasyou.swf&title=Matrix%20Has%20You

/\ Vaadake, et te midagi ei installi, mida nad seal topivad!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 12:32:45 vasta tsitaadiga

link :: peksa haamriga naelu

Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 15.04.2004 12:42:27 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

jube võimatu mäng mingi 5 naela vist sain- nii jäik on see mouse kui vähegi annab ja hullem veelgi.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 15:30:45 vasta tsitaadiga

päris huvitav mäng, ent seal on vist top score lahti krakitud - parim tulemus 1E+126 icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 15:31:06 vasta tsitaadiga

ei tea ehk keegi juba näinud aga väike reklaam siinkohal Lindowsile
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 15.04.2004 15:56:06 vasta tsitaadiga

ei tea teisekorraga sain 54 icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2004 16:50:58 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/cornflake/1398_Bullettimefighting[1].swf - ei tea kas see on läbi käinud, aga päris lahe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 15.04.2004 17:23:43 vasta tsitaadiga

Mr.T.Y.Y.T kirjutas:
http://www.zone.ee/cornflake/1398_Bullettimefighting[1].swf - ei tea kas see on läbi käinud, aga päris lahe thumbs_up.gif

see on jah, üpriski hea aega surnuks lüüa. thumbs_up.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 15.04.2004 18:11:57 vasta tsitaadiga

SEda sai mängitud asendusarvutiga (Pentu 166MMX), vot siis oli tõealiselt slooooow motion. 8)

Mr.T.Y.Y.T kirjutas:
http://www.zone.ee/cornflake/1398_Bullettimefighting[1].swf - ei tea kas see on läbi käinud, aga päris lahe thumbs_up.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 16.04.2004 13:48:33 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
peksa haamriga naelu


vat kunagi oli mingi siuke asi, et pidi täpsust pissima, kah et kursor kulges igatpidi ringi.. seda ei mäleta keegi? linki?

_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 20.04.2004 14:56:39 vasta tsitaadiga

Enne mängu alustamist soovitan keerata vähe volumet juurde.

http://www.prokofiev.ru/prikol/pics/p12/frost.htm

Ahjaa üks pingu ka veel(maamiinidega jne)

http://www.olympictrans.ru/fun/img/yeti_gorez.swf
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 20.04.2004 18:46:57 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
Enne mängu alustamist soovitan keerata vähe volumet juurde.

http://www.prokofiev.ru/prikol/pics/p12/frost.htm

Ahjaa üks pingu ka veel(maamiinidega jne)

http://www.olympictrans.ru/fun/img/yeti_gorez.swf

sinu soovitused pole siis head icon_wink.gif
hea et ma ma su soovi kuulda ei võtnud icon_wink.gif
kuid ei ehmatand ka.
aga see pingu juba old siin.

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2004 15:30:26 vasta tsitaadiga

vist ei ole läbi käinud...

http://ferryhalim.com/orisinal/

ülikõvad pisikesed flash mängud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 21.04.2004 17:44:56 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
vist ei ole läbi käinud...

http://ferryhalim.com/orisinal/

ülikõvad pisikesed flash mängud thumbs_up.gif

kle, päris head ju. thumbs_up.gif icon_smile.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2004 20:57:19 vasta tsitaadiga

YETISPORTS 4 - enjoy :: http://yeti3.yetisports.org/beta/_yetisports4/

3524 kogutulemuseks siis endal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 29.04.2004 06:11:39 vasta tsitaadiga

http://www.miniclip.com/bushshootout.htm
beer_yum.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.04.2004 19:11:18 vasta tsitaadiga

ekskavaator kirjutas:
dvd vader kirjutas:
peksa haamriga naelu


vat kunagi oli mingi siuke asi, et pidi täpsust pissima, kah et kursor kulges igatpidi ringi.. seda ei mäleta keegi? linki?

http://195.92.224.73/j20/content/host.asp
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash lingid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.