|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.04.2015 21:37:19
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Järsku kellelgi on vaba aega ja tahaks aidata mind hädast välja. Järsku saab keegi osta mulle GTA V steamist(Brasiilia Vpn). Proovisin 100. pidi, aga minul ei toimi kuidagi. Vastu annaksin 35€(Paypalile). |
Võin aidata, võta ühendust, kui pole veel abi saanud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
16.04.2015 21:43:51
|
|
|
Google chrome + Hola töötas veatult valides Brasiilia ja suvalise aadressi panin, esimene mis google maps sisse suumides ette jäi
Iseasi kui seda kontrollima hakatakse tuleb vist natuke sekeldusi ka?
Argentiina kaudu pakkus mulle hinnaks 49.99 USD, praegu sain 30€ 'ga
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SP22
HV vaatleja

liitunud: 05.03.2011
|
16.04.2015 21:52:11
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ? |
Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 22:01:47
|
|
|
| SP22 kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ? |
Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades...  |
Vaata veidi ülespoole. Ma proovin seda lahendust mis Edit 2: Lingi all. Ehk aitab, sest põhifolderis olevate failide asendamine kaotas mul selle zlib call errori ära. Ehk siis saab selle ka korda.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
16.04.2015 22:18:00
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
| GT 740M sellega igatahes kuidagi hakkama ei saa, kuigi peaks miinimumi jaoks nõutavast 9800GT'st üle olema. Fps kõigub meeletult, paigal seistes on ehk 30-35 aga liikudes kukub kohutavalt, pilt sisuliselt ei liigu. Kõik miinimumis. Tööle ei lähe muidu, kui tuleb task managerist nvidia kaart disable'da, mängu ajal sisse lülitada. |
sul ilmselt jookseb inteli kaardi peal mäng, sa pead siis nvidia kaardi enablema juba ,kui see social clubi pläust ette tuleb (enne kui mängu läheb)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
16.04.2015 22:20:54
|
|
|
Nii. Installitud , aga mängu minnes teeb selle alguse video ära (politsei tärnid) ja siis viskab välja. (GTA V can't respond)
On sellele mingi lihtne rohi ? Firewall välja lülitamine ei aitanud.
Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 22:26:58
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| SP22 kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ? |
Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades...  |
Vaata veidi ülespoole. Ma proovin seda lahendust mis Edit 2: Lingi all. Ehk aitab, sest põhifolderis olevate failide asendamine kaotas mul selle zlib call errori ära. Ehk siis saab selle ka korda. |
Nii minul siis tundub, et selleks korraks jälle aitas.
Now this was also correct.
**What fixed this problem was deleting the files located at:C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks
And restarting the launcher to download the files again.**
Kokku siis juba olen 40+ GB faile vahetanud, et mäng jookseks. Mina süüdistan Social clubi downloader/installerit ja umbes servereid, et vigased failid tulid.
Edit: Raibe pakkis jälle end kokku. Mängida sai sedapuhku küll kauem... FAKIT
Edit: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203450417-Unable-to-start-game-GTAV-exited-unexpectedly-?page=4 Veel räigelt rahvast kellel selline mure
viimati muutis c4v6 16.04.2015 22:36:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.04.2015 22:27:53
|
|
|
| Nuuvemist mängud otsas, seega kes tahtsid, peavad ootama.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
16.04.2015 22:44:36
|
|
|
Kas mu arvuti peaks selle mängu vähemalt töölegi panema ?
Keegi oskab aidata milles see crash seisneb, et peale esimest videot välja viskab ?
Pikk install, download ja siis selline crash, epic
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.04.2015 23:04:52
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Kas mu arvuti peaks selle mängu vähemalt töölegi panema ?
Keegi oskab aidata milles see crash seisneb, et peale esimest videot välja viskab ?
Pikk install, download ja siis selline crash, epic  |
Mis arvuti sul üldse on ja kas originaal mäng ikka?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
16.04.2015 23:16:38
|
|
|
Originaal mäng, 7 dvd.
Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
Plaan soetada vähe uuem arvuti, aga lihtsalt sai ostetud mäng, et proovida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.04.2015 23:36:44
|
|
|
| Durin kirjutas: |
Originaal mäng, 7 dvd.
Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
Plaan soetada vähe uuem arvuti, aga lihtsalt sai ostetud mäng, et proovida. |
Driverite kala ehk? Uusimad AMD driverid peal ?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 23:52:01
|
|
|
Spoiler 
| c4v6 kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
| SP22 kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ? |
Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades...  |
Vaata veidi ülespoole. Ma proovin seda lahendust mis Edit 2: Lingi all. Ehk aitab, sest põhifolderis olevate failide asendamine kaotas mul selle zlib call errori ära. Ehk siis saab selle ka korda. |
Nii minul siis tundub, et selleks korraks jälle aitas.
Now this was also correct.
**What fixed this problem was deleting the files located at:C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks
And restarting the launcher to download the files again.**
Kokku siis juba olen 40+ GB faile vahetanud, et mäng jookseks. Mina süüdistan Social clubi downloader/installerit ja umbes servereid, et vigased failid tulid.
Edit: Raibe pakkis jälle end kokku. Mängida sai sedapuhku küll kauem... FAKIT
Edit: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203450417-Unable-to-start-game-GTAV-exited-unexpectedly-?page=4 Veel räigelt rahvast kellel selline mure |
Nii, ennem googeldasin tunnike. Kõik kellel on sama viga mis minul on juba kõike proovinud (see pole seotud selle zlib call erroriga mis kadus peale vigaste failide asendamise).
Viga esineb kõigil. Laptopi ja lauarvuti kasutajatel ning ka väga erinevate specida ja riistavaraga arvutitel
Paljud on proovinud korduvalt uninstallida ja uuesti peale lasta, samuti ka sellises mahus, et formatitakse kõvakettad, lastakse peale uus windows (vahet pole kas 7 või 8) ja ikka on viga sama.
Eeldatakse, et see on ikkagi seotud kuidagi graafikaga (nvida teema). Mõned proovisid ka graafika nulli keerata, samuti integreeritud kaartidega ja ikka tulutult
Mina selle asja peale rollbackisin graafika driverid (viimased mis V jaoks tehti) ja peale jäid mingid 2014 aasta omad.
Selle peale sain ma mängida isegi paar missiooni ja ja lõpuks pakkis ikkagi asjad kokku. Kusjuures nüüd paneb ta ise mängu ka kinni, algul jooksis nii kokku, et pidi ikkagi "close the program" panema.
Samuti muutus ka veateade veidi. See mida varasemalt sain on ülevamal pool
Spoiler 
[2015-04-16 23:10:27.591] [DISPLAY] Using DPI 96
[2015-04-16 23:10:27.611] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 23:10:29.381] [DISPLAY] File version 10001:50006 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club\socialclub.dll)
[2015-04-16 23:10:29.391] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTAVLauncher.exe)
[2015-04-16 23:10:29.391] [DISPLAY] Version: 1.0.231.0|1.0.323.1|1.1.5.6|1.0.323.1|FFP
[2015-04-16 23:10:29.841] [DISPLAY] OS version: Major: 6, Minor: 1, Build: 7601, Platform: 2
[2015-04-16 23:10:30.011] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 23:10:30.411] [DISPLAY] File version 10001:50006 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club\socialclub.dll)
[2015-04-16 23:10:30.441] [DISPLAY] Social Club initializing...
[2015-04-16 23:10:30.991] [DISPLAY] Attempting to create device...
[2015-04-16 23:10:30.991] [DISPLAY] Attempting to initialise DX9 COM object...
[2015-04-16 23:10:31.011] [DISPLAY] Window size: 690 x 496
[2015-04-16 23:10:31.081] [DISPLAY] Successfully created DX Device!
[2015-04-16 23:10:36.228] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 23:10:37.955] [DISPLAY] In-place download is up-to-date.
[2015-04-16 23:10:37.978] [DISPLAY] Launching game...
[2015-04-16 23:10:37.978] [DISPLAY] (path: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe cmdline: "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe")
[2015-04-16 23:10:40.904] [WARNING] Device lost.
[2015-04-16 23:10:40.904] [WARNING] Resetting device...
[2015-04-16 23:10:41.242] [WARNING] Reset failed with D3DERR_DEVICELOST.
[2015-04-16 23:44:08.059] [WARNING] Resetting device...
[2015-04-16 23:44:08.638] [ ERROR ] GameComm: ReadFile failed.
[2015-04-16 23:44:08.643] [DISPLAY] Reset succeeded.
[2015-04-16 23:44:08.812] [DISPLAY] Game exited with code 255
[2015-04-16 23:44:08.812] [ ERROR ] Unable to stat out-file!
[2015-04-16 23:44:08.812] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 23:44:08.812] [ ERROR ] * Setting error condition
[2015-04-16 23:44:08.813] [ ERROR ] * Category: 1 (ERROR_CATEGORY_LAUNCHER)
[2015-04-16 23:44:08.813] [ ERROR ] * Code: 1 (LAUNCHER_ERR_INVALID_OUTFILE)
[2015-04-16 23:44:08.813] [ ERROR ] * Extra:
[2015-04-16 23:44:08.813] [ ERROR ] * Localised: Launcher error. Code: 7
[2015-04-16 23:44:08.813] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 23:44:08.814] [ ERROR ] Unable to read out-file!
[2015-04-16 23:44:08.814] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 23:44:08.814] [ ERROR ] * Setting error condition
[2015-04-16 23:44:08.815] [ ERROR ] * Category: 5 (ERROR_CATEGORY_EXIT_CODE)
[2015-04-16 23:44:08.815] [ ERROR ] * Code: 5 (ff)
[2015-04-16 23:44:08.815] [ ERROR ] * Extra:
[2015-04-16 23:44:08.815] [ ERROR ] * Localised: Grand Theft Auto V exited unexpectedly.
Please click Retry below to enter the game again, or click Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings.
If you continue to have problems playing the game, please contact Rockstar Games Customer Service at http://support.rockstargames.com
[2015-04-16 23:44:08.815] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 23:44:08.827] [ ERROR ] Unable to clear in-file and out-file!
[2015-04-16 23:44:12.568] [DISPLAY] Uninitializing.
Ühesõnaga tundub, et asi on üsna lootusetu. Ma ei oska enam isegi mingeid seoseid tuua kuna eile sain ka tegelikult korraks päris pikalt mängida.
Võiksin ju graafikat maha keerata aga neid teemasid lapates paistab, et sellest pole kasu.
NB ! Kuidas ma mängust screenshotti saan teha ? Siis ma teeks pilte enda graafika settingutest ja viskas benchmarki tulemused kõrvale, ehk kellelegi on abi kes küsivad ,et kuidas jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
16.04.2015 23:58:17
|
|
|
c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
17.04.2015 00:00:14
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask. |
Mul on must pilt siis ainult
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
17.04.2015 00:00:26
|
|
|
Põhi stoori läbi. Sitt, über sitt. Täiesti pointless ning mittemidagi ütlev stoori. Ainuke asi mis midagi lapiks, oleks iga karakteri kohta eraldi expansion. Kahju, maailm, mängumootor ja kõik muu oli super, aga see krdi stoori.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.04.2015 00:14:30
|
|
|
Okei, kes DK2 tahab laenata päevaks mulle, et video teha?
Spoiler 
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
17.04.2015 01:13:36
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
| kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest |
Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole. |
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.
niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti. |
Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi. |
No ikka kõvasti paremini jookseb nüüd värske Win7'ga (kuigi W8.1 oli ka vaid 5 päeva vana). Varem linnades tõmbas FPS'i 5-15 peale, nüüd linnades 40 kanti ja mujal kenasti 60. Seaded ka varasemate "all-low/off" asemel "high-very high".
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
17.04.2015 03:45:12
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.04.2015 07:31:19
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
| kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest |
Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole. |
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.
niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti. |
Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi. |
No ikka kõvasti paremini jookseb nüüd värske Win7'ga (kuigi W8.1 oli ka vaid 5 päeva vana). Varem linnades tõmbas FPS'i 5-15 peale, nüüd linnades 40 kanti ja mujal kenasti 60. Seaded ka varasemate "all-low/off" asemel "high-very high". |
sul oli siis mingi kapitaalsem jama süsteemis. hetkel mul absoluutselt kõik max v.a. distance scaling, mida panin täpselt niipalju, kui vmem lubab ja enamasti tiksub 50-59 vahel (millegi pärast monitori refreshi ei lase 60 peale panna), vahest kukub 40 kanti, aga seda suht harva. ses suhtes tundub mul kõik korras olema siiski, ainult varem see distance scaling tõmmas cpu kooma ma arvan. rohkem ei viitsi katsetada seadetega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
17.04.2015 07:41:10
|
|
|
| Mul hakkas ka eile seda crashi viskama (ei läinud enam käimagi mäng) peale nvidia draiverite uuendust. Mängu sain käima selliselt, et Uninstall ja siis pärast Install uuesti nullist. Hommikuks oli valmis ja läks kenasti käima.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.04.2015 07:48:31
|
|
|
Tore, mingi Ukrainlane häkkis konto ära, eks peab lootma, et Rockstar aitab
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
17.04.2015 08:49:49
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Tore, mingi Ukrainlane häkkis konto ära, eks peab lootma, et Rockstar aitab |
Kuidas see võimalik on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
17.04.2015 08:58:55
|
|
|
Isiklikult on kahju, et sõit suht arcade on. Olen ilmselt vanakooli mees, gta IV kruiisimine meeldis tunduvalt rohkem kui kiired ja vihased stiil.
Muidu mäng jube sujuv. Sain eile kiired mälud ka kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.04.2015 09:01:11
|
|
|
| kas steami check integrity ei ole piisavalt põhjalik selliste vigade leidmiseks?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
17.04.2015 09:09:06
|
|
|
Installisin ka Afterburneri ja vaatasin koormust GTAs. Protsessoril kõik tuumad 97-100 ja videokaardi koormus 70-80. CPU bottleneck?
Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
17.04.2015 09:14:09
|
|
|
| majooro kirjutas: |
Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides  |
| NATAS999 kirjutas: |
| kas steami check integrity ei ole piisavalt põhjalik selliste vigade leidmiseks? |
Mul nuuvemi key, ehk siis rockstar social club ainult.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
17.04.2015 09:33:55
|
|
|
| Kellelgi on ka pilt pärast heist'i ebaõnnestumist ja kiiret restarti pilt kokku jooksnud? Mäng jookseb taustal edasi, aga ees on ainult minu karakteri pilt ja näen ainult mini kaarti. Mul eile juhtus teist korda juba selline jama. Pärast resolutsiooni kiiret vahetust tuli pilt küll tagasi, aga tüütu ikka.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
17.04.2015 09:38:33
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| radist87 kirjutas: |
| c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask. |
Mul on must pilt siis ainult  |
Kasuta Gyazo't
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.04.2015 09:47:44
|
|
|
Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
17.04.2015 09:48:20
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| c4v6 kirjutas: |
| radist87 kirjutas: |
| c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask. |
Mul on must pilt siis ainult  |
Kasuta Gyazo't  |
Või määra klahv/väljund "Afterburneri" seadetes (screen capture).
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
17.04.2015 10:02:46
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata. |
see zlib error ja tavaline crash pole omavahel üldse seotud. Mul oli ka algul see zlibi jebla. mis kaarti kasutad ? Mulle algul just tundus, et pilt põhja laksates hakkas paremini tööle aga siiski tunne petab tuleb välja.
Mina lähen igatahes maale, võtan aja maha ja elan päris elu vahelduseks. Ehk pühapäeval kui naasen, siis on mingid teravad pliiatsid midagi välja mõelnud
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
17.04.2015 10:44:15
|
|
|
| ss4nder kirjutas: |
| Kellelgi on ka pilt pärast heist'i ebaõnnestumist ja kiiret restarti pilt kokku jooksnud? Mäng jookseb taustal edasi, aga ees on ainult minu karakteri pilt ja näen ainult mini kaarti. Mul eile juhtus teist korda juba selline jama. Pärast resolutsiooni kiiret vahetust tuli pilt küll tagasi, aga tüütu ikka. |
Jap, päris mitu korda nii juhtunud. Omal aitas korra desktopile Alt + Tab'imine ja tagasi!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.04.2015 11:22:54
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata. |
see zlib error ja tavaline crash pole omavahel üldse seotud. Mul oli ka algul see zlibi jebla. mis kaarti kasutad ? Mulle algul just tundus, et pilt põhja laksates hakkas paremini tööle aga siiski tunne petab tuleb välja.
Mina lähen igatahes maale, võtan aja maha ja elan päris elu vahelduseks. Ehk pühapäeval kui naasen, siis on mingid teravad pliiatsid midagi välja mõelnud |
GTX 980. Eks peab ootama mingit suuremat patchi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
17.04.2015 11:50:10
|
|
|
| Sain nuuvemist vastuse, et neile peaks see nädal tulema juurde. Loodab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
17.04.2015 11:51:27
|
|
|
järgmine asi osta ilma Hola'ta ja on jälle asukoht eesti. Valida annab hetkel kas eesti või brasiilia.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
17.04.2015 11:56:06
|
|
|
| erik911 kirjutas: |
Põhi stoori läbi. Sitt, über sitt. Täiesti pointless ning mittemidagi ütlev stoori. Ainuke asi mis midagi lapiks, oleks iga karakteri kohta eraldi expansion. Kahju, maailm, mängumootor ja kõik muu oli super, aga see krdi stoori.  |
Kaua läbimängimine aega võttis?
Ise 10% läbinud alles ja täitsa meeldib. Jookseb ka kõik enam-vähem maksimumi peal. Q9550+HD7970+8GB ram. AMD GTAV beta driver kaotas igasuguse lagi ka, sinna 40-60 vahele jääv fps.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.04.2015 11:59:01
|
|
|
iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.04.2015 12:03:35
|
|
|
imo oli story nagu story ikka gta'des, täitsa kohane. Natuke väheks jäi mõndasid missioone ja tegevusi ainult. Või mis oleks siis mõne kodaniku jaoks mõni uuem "hea story"'ga mäng. Viimasel ajal ei ole ühtegi head story eriti olnud v.a mõni indie või kickstarteri rahastuse põhjal tehtud tõsisem rpg.
side questid, strangers and freaks olid head
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.04.2015 12:06:07
|
|
|
| angel kirjutas: |
imo oli story nagu story ikka gta'des, täitsa kohane. Natuke väheks jäi mõndasid missioone ja tegevusi ainult. Või mis oleks siis mõne kodaniku jaoks mõni uuem "hea story"'ga mäng. Viimasel ajal ei ole ühtegi head story eriti olnud v.a mõni indie või kickstarteri rahastuse põhjal tehtud tõsisem rpg.
side questid, strangers and freaks olid head  |
| ot: |
| Last Of Us'i oled kunagi mänginud? See on küll console exclusive, kuid see on väärt igat su minutit. Soovitan mõnelt sõbralt laenata konsooli ja läbi teha kui story mängud väga meeldivad. |
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
viimati muutis Redikate 17.04.2015 12:06:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.04.2015 12:06:50
|
|
|
Ma pidasin silmas pc areenat aga jah olen, tõesti oli mõistlik story (story hea, gameplay nii ja naa. Gta's on vähemalt action ja gameplay asjalikud). Pidasin silmas midagi uut kuna PC mänguritele on GTA 5 suht uus asi. Need kes konsoolil asja läbi tegid on asi suht 2013 sügis
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
viimati muutis angel 17.04.2015 12:07:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
17.04.2015 12:07:02
|
|
|
| softis kirjutas: |
| iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device. |
PC versiooni tuge pole nagunii
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.04.2015 12:07:36
|
|
|
| angel kirjutas: |
Ma pidasin silmas pc areenat aga jah olen, tõesti oli mõistlik story. Pidasin silmas midagi uut kuna PC mänguritele on GTA 5 suht uus asi. Need kes konsoolil asja läbi tegid on asi suht 2013 sügis  |
Nojah, seda küll.
Aga samas kuule, alati saad golfi ja tennist mängida eks.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
17.04.2015 12:09:41
|
|
|
| softis kirjutas: |
| iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device. |
Mis selle api point üldse on ? iOS peal ei ole PC varianti olemas isegi.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
17.04.2015 12:11:31
|
|
|
Kas see PC (allpool) on m2ng lagfest v6i peaks kasv6i NORMAL seadetes jooksma ?
Nimelt sain korra m2ngu sisse, kui lylitasin Nvidia integreeritud kaardi v2lja ja j2i ainult HD 8730. Aga no krt, FPS oli heal juhul 2 ja windowed mode. Ei lasknud ka LOW graafikat panna, vaid NORMAL, HIGH jne.
P2rast enam m2ngu ei l2inud j2lle.
Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
17.04.2015 12:13:54
|
|
|
Peaks vist väikese seltskonna kokku ajama. Mul sõbrad ja tuttavad vaikselt tulevad mängu ja siis on hetkel probleem, et juba teise heisti jaoks on vaja 4 nägu, muidu teha ei saa. Avastasime seda muidugi siis, kui juba olime asja käima tõmmanud (raha võeti ära, aga näe kampa kokku ei saanud) ja pubi mängust ei tahtnud kohe kedagi võtta. Me istusime ka crew-only sessionis mis oli oluliselt kiirema laadiis ajaga, kui pubis, kui me freeroami vahepeal sisenesime.
Ja siis need kõik rallid, mida me ainult 1st personis tegime olid väga funnid, soovitan. Alustades kaardilugejaga koos mängimisest kuni bike/dirtbike/supercar/monstertruck/quad/motorboat rallideni oli 1st personis hoopis segasem ja kiirem mängida. Kui nüüd ainult saaks ka täis kamba kokku oleks veel kreisim. mingi hetkl võiks teha õhtuseid evente koos teamspeakis lobisedes.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|