Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:37:19 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Järsku kellelgi on vaba aega ja tahaks aidata mind hädast välja. Järsku saab keegi osta mulle GTA V steamist(Brasiilia Vpn). Proovisin 100. pidi, aga minul ei toimi kuidagi. Vastu annaksin 35€(Paypalile).

Võin aidata, võta ühendust, kui pole veel abi saanud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 16.04.2015 21:43:51 vasta tsitaadiga

Google chrome + Hola töötas veatult valides Brasiilia ja suvalise aadressi panin, esimene mis google maps sisse suumides ette jäi icon_smile.gif

Iseasi kui seda kontrollima hakatakse tuleb vist natuke sekeldusi ka?

Argentiina kaudu pakkus mulle hinnaks 49.99 USD, praegu sain 30€ 'ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SP22
HV vaatleja
SP22

liitunud: 05.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:52:11 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ?


Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:01:47 vasta tsitaadiga

SP22 kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ?


Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades... icon_neutral.gif


Vaata veidi ülespoole. Ma proovin seda lahendust mis Edit 2: Lingi all. Ehk aitab, sest põhifolderis olevate failide asendamine kaotas mul selle zlib call errori ära. Ehk siis saab selle ka korda.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 16.04.2015 22:18:00 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
GT 740M sellega igatahes kuidagi hakkama ei saa, kuigi peaks miinimumi jaoks nõutavast 9800GT'st üle olema. Fps kõigub meeletult, paigal seistes on ehk 30-35 aga liikudes kukub kohutavalt, pilt sisuliselt ei liigu. Kõik miinimumis. Tööle ei lähe muidu, kui tuleb task managerist nvidia kaart disable'da, mängu ajal sisse lülitada.

sul ilmselt jookseb inteli kaardi peal mäng, sa pead siis nvidia kaardi enablema juba ,kui see social clubi pläust ette tuleb (enne kui mängu läheb)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.04.2015 22:20:54 vasta tsitaadiga

Nii. Installitud , aga mängu minnes teeb selle alguse video ära (politsei tärnid) ja siis viskab välja. (GTA V can't respond)
On sellele mingi lihtne rohi ? Firewall välja lülitamine ei aitanud.

Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 16.04.2015 22:25:47 vasta tsitaadiga

Meenus ,et mul algul crashis ka. Aga siis kasutsin mingi saksa venna tooli mis kontrollib failide korrasolekut. Vigased failid kustutasin ja launcher tõmbas uued.
http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/32jovq/for_the_people_who_got_problems_with_the_fubar/

Nüüd on mäng nagu veatu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:26:58 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
SP22 kirjutas:
c4v6 kirjutas:
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ?


Sama seis siin ja umbes sama kaugel hakkas mäng crashima. Enne jooksis kõik 59-60 fps silky-smoothilt high-very high settingutel profiilis oleva rigiga. Nüüd hakkas ka crashima sama moodi mängu käivitades... icon_neutral.gif


Vaata veidi ülespoole. Ma proovin seda lahendust mis Edit 2: Lingi all. Ehk aitab, sest põhifolderis olevate failide asendamine kaotas mul selle zlib call errori ära. Ehk siis saab selle ka korda.



Nii minul siis tundub, et selleks korraks jälle aitas.

Now this was also correct.
**What fixed this problem was deleting the files located at:C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\update\x64\dlcpacks
And restarting the launcher to download the files again.**

Kokku siis juba olen 40+ GB faile vahetanud, et mäng jookseks. Mina süüdistan Social clubi downloader/installerit ja umbes servereid, et vigased failid tulid.

Edit: Raibe pakkis jälle end kokku. Mängida sai sedapuhku küll kauem... FAKIT


Edit: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203450417-Unable-to-start-game-GTAV-exited-unexpectedly-?page=4 Veel räigelt rahvast kellel selline mure


viimati muutis c4v6 16.04.2015 22:36:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:27:53 vasta tsitaadiga

Nuuvemist mängud otsas, seega kes tahtsid, peavad ootama.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.04.2015 22:44:36 vasta tsitaadiga

Kas mu arvuti peaks selle mängu vähemalt töölegi panema ?
Keegi oskab aidata milles see crash seisneb, et peale esimest videot välja viskab ?
Pikk install, download ja siis selline crash, epic icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.04.2015 23:04:52 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Kas mu arvuti peaks selle mängu vähemalt töölegi panema ?
Keegi oskab aidata milles see crash seisneb, et peale esimest videot välja viskab ?
Pikk install, download ja siis selline crash, epic icon_sad.gif


Mis arvuti sul üldse on ja kas originaal mäng ikka?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 16.04.2015 23:16:38 vasta tsitaadiga

Originaal mäng, 7 dvd.

Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M

Plaan soetada vähe uuem arvuti, aga lihtsalt sai ostetud mäng, et proovida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 23:36:44 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
Originaal mäng, 7 dvd.

Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M

Plaan soetada vähe uuem arvuti, aga lihtsalt sai ostetud mäng, et proovida.


Driverite kala ehk? Uusimad AMD driverid peal ?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 23:52:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nii, ennem googeldasin tunnike. Kõik kellel on sama viga mis minul on juba kõike proovinud (see pole seotud selle zlib call erroriga mis kadus peale vigaste failide asendamise).
Viga esineb kõigil. Laptopi ja lauarvuti kasutajatel ning ka väga erinevate specida ja riistavaraga arvutitel
Paljud on proovinud korduvalt uninstallida ja uuesti peale lasta, samuti ka sellises mahus, et formatitakse kõvakettad, lastakse peale uus windows (vahet pole kas 7 või 8) ja ikka on viga sama.
Eeldatakse, et see on ikkagi seotud kuidagi graafikaga (nvida teema). Mõned proovisid ka graafika nulli keerata, samuti integreeritud kaartidega ja ikka tulutult

Mina selle asja peale rollbackisin graafika driverid (viimased mis V jaoks tehti) ja peale jäid mingid 2014 aasta omad.

Selle peale sain ma mängida isegi paar missiooni ja ja lõpuks pakkis ikkagi asjad kokku. Kusjuures nüüd paneb ta ise mängu ka kinni, algul jooksis nii kokku, et pidi ikkagi "close the program" panema.
Samuti muutus ka veateade veidi. See mida varasemalt sain on ülevamal pool

Spoiler Spoiler Spoiler



Ühesõnaga tundub, et asi on üsna lootusetu. Ma ei oska enam isegi mingeid seoseid tuua kuna eile sain ka tegelikult korraks päris pikalt mängida.
Võiksin ju graafikat maha keerata aga neid teemasid lapates paistab, et sellest pole kasu.

NB ! Kuidas ma mängust screenshotti saan teha ? Siis ma teeks pilte enda graafika settingutest ja viskas benchmarki tulemused kõrvale, ehk kellelegi on abi kes küsivad ,et kuidas jookseb.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 23:58:17 vasta tsitaadiga

c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 00:00:14 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask.


Mul on must pilt siis ainult icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 00:00:26 vasta tsitaadiga

Põhi stoori läbi. Sitt, über sitt. Täiesti pointless ning mittemidagi ütlev stoori. Ainuke asi mis midagi lapiks, oleks iga karakteri kohta eraldi expansion. Kahju, maailm, mängumootor ja kõik muu oli super, aga see krdi stoori. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 00:14:30 vasta tsitaadiga

Okei, kes DK2 tahab laenata päevaks mulle, et video teha? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 01:13:36 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Wusses kirjutas:
kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest

Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole.
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.

niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti.

Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi.

No ikka kõvasti paremini jookseb nüüd värske Win7'ga (kuigi W8.1 oli ka vaid 5 päeva vana). Varem linnades tõmbas FPS'i 5-15 peale, nüüd linnades 40 kanti ja mujal kenasti 60. Seaded ka varasemate "all-low/off" asemel "high-very high".
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 03:45:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.04.2015 07:31:19 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Wusses kirjutas:
kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest

Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole.
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.

niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti.

Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi.

No ikka kõvasti paremini jookseb nüüd värske Win7'ga (kuigi W8.1 oli ka vaid 5 päeva vana). Varem linnades tõmbas FPS'i 5-15 peale, nüüd linnades 40 kanti ja mujal kenasti 60. Seaded ka varasemate "all-low/off" asemel "high-very high".
sul oli siis mingi kapitaalsem jama süsteemis. hetkel mul absoluutselt kõik max v.a. distance scaling, mida panin täpselt niipalju, kui vmem lubab ja enamasti tiksub 50-59 vahel (millegi pärast monitori refreshi ei lase 60 peale panna), vahest kukub 40 kanti, aga seda suht harva. ses suhtes tundub mul kõik korras olema siiski, ainult varem see distance scaling tõmmas cpu kooma ma arvan. rohkem ei viitsi katsetada seadetega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 17.04.2015 07:41:10 vasta tsitaadiga

Mul hakkas ka eile seda crashi viskama (ei läinud enam käimagi mäng) peale nvidia draiverite uuendust. Mängu sain käima selliselt, et Uninstall ja siis pärast Install uuesti nullist. Hommikuks oli valmis ja läks kenasti käima.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 07:48:31 vasta tsitaadiga

Tore, mingi Ukrainlane häkkis konto ära, eks peab lootma, et Rockstar aitab
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2015 08:38:37 vasta tsitaadiga

Mul ka crashis alguses, aga siis kontrollisin failide korrektsust manuaalselt

Spoiler Spoiler Spoiler


mul ei kattunud x64o ja x64q md5, kustutasin ära ja launcher tõmbas uued, nüüd ei ole ühtegi errorit/crashi enam olnud.
Aga mingeid targemaid tööriistu on juba loodud nagu mainitud paar lehekülge tagasi.

http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/328ljj/found_a_fix_for_the_social_club_download_reset/
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 17.04.2015 08:49:49 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Tore, mingi Ukrainlane häkkis konto ära, eks peab lootma, et Rockstar aitab

Kuidas see võimalik on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 17.04.2015 08:58:55 vasta tsitaadiga

Isiklikult on kahju, et sõit suht arcade on. Olen ilmselt vanakooli mees, gta IV kruiisimine meeldis tunduvalt rohkem kui kiired ja vihased stiil.
Muidu mäng jube sujuv. Sain eile kiired mälud ka kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.04.2015 09:01:11 vasta tsitaadiga

kas steami check integrity ei ole piisavalt põhjalik selliste vigade leidmiseks?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 09:09:06 vasta tsitaadiga

Installisin ka Afterburneri ja vaatasin koormust GTAs. Protsessoril kõik tuumad 97-100 ja videokaardi koormus 70-80. CPU bottleneck?

Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2015 09:14:09 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides icon_biggrin.gif

icon_biggrin.gif

NATAS999 kirjutas:
kas steami check integrity ei ole piisavalt põhjalik selliste vigade leidmiseks?

Mul nuuvemi key, ehk siis rockstar social club ainult.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 09:33:55 vasta tsitaadiga

Kellelgi on ka pilt pärast heist'i ebaõnnestumist ja kiiret restarti pilt kokku jooksnud? Mäng jookseb taustal edasi, aga ees on ainult minu karakteri pilt ja näen ainult mini kaarti. Mul eile juhtus teist korda juba selline jama. Pärast resolutsiooni kiiret vahetust tuli pilt küll tagasi, aga tüütu ikka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 09:38:33 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
radist87 kirjutas:
c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask.


Mul on must pilt siis ainult icon_lol.gif

Kasuta Gyazo't thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 09:47:44 vasta tsitaadiga

Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. icon_razz.gif Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.04.2015 09:48:14 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:


Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides icon_biggrin.gif



https://twitter.com/SteamDB/status/588842719453282304
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 09:48:20 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
c4v6 kirjutas:
radist87 kirjutas:
c4v6, Peenemaid lahendusi ei tea, aga klaviatuuril on Print Screen klahv. Pärast painti paste ja asi vask.


Mul on must pilt siis ainult icon_lol.gif

Kasuta Gyazo't thumbs_up.gif

Või määra klahv/väljund "Afterburneri" seadetes (screen capture).
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 10:02:46 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. icon_razz.gif Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata.


see zlib error ja tavaline crash pole omavahel üldse seotud. Mul oli ka algul see zlibi jebla. mis kaarti kasutad ? Mulle algul just tundus, et pilt põhja laksates hakkas paremini tööle aga siiski tunne petab tuleb välja.


Mina lähen igatahes maale, võtan aja maha ja elan päris elu vahelduseks. Ehk pühapäeval kui naasen, siis on mingid teravad pliiatsid midagi välja mõelnud
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 10:44:15 vasta tsitaadiga

ss4nder kirjutas:
Kellelgi on ka pilt pärast heist'i ebaõnnestumist ja kiiret restarti pilt kokku jooksnud? Mäng jookseb taustal edasi, aga ees on ainult minu karakteri pilt ja näen ainult mini kaarti. Mul eile juhtus teist korda juba selline jama. Pärast resolutsiooni kiiret vahetust tuli pilt küll tagasi, aga tüütu ikka.


Jap, päris mitu korda nii juhtunud. Omal aitas korra desktopile Alt + Tab'imine ja tagasi!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 11:22:54 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Sain oma zlib-i errorist lahti peale MD5 kontrolli. Pidin 2 faili uuesti sikutama. Aga eile jooksis mäng totaalselt kokku keset missiooni. icon_razz.gif Ei olnud kah mingit errorit vms. Panin Advanced Graphicsi alt kah köik pöhja. Maybe see sittus ära. Ju täna proovin need uuesti maha keerata.


see zlib error ja tavaline crash pole omavahel üldse seotud. Mul oli ka algul see zlibi jebla. mis kaarti kasutad ? Mulle algul just tundus, et pilt põhja laksates hakkas paremini tööle aga siiski tunne petab tuleb välja.


Mina lähen igatahes maale, võtan aja maha ja elan päris elu vahelduseks. Ehk pühapäeval kui naasen, siis on mingid teravad pliiatsid midagi välja mõelnud
GTX 980. Eks peab ootama mingit suuremat patchi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 11:50:10 vasta tsitaadiga

Sain nuuvemist vastuse, et neile peaks see nädal tulema juurde. Loodab
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.04.2015 11:51:27 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
majooro kirjutas:


Täna hommikul panen Steami tööle ja üllatust. Kõik hinnad nüüd brasiilia reaalides icon_biggrin.gif



https://twitter.com/SteamDB/status/588842719453282304


järgmine asi osta ilma Hola'ta ja on jälle asukoht eesti. Valida annab hetkel kas eesti või brasiilia.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 11:56:06 vasta tsitaadiga

erik911 kirjutas:
Põhi stoori läbi. Sitt, über sitt. Täiesti pointless ning mittemidagi ütlev stoori. Ainuke asi mis midagi lapiks, oleks iga karakteri kohta eraldi expansion. Kahju, maailm, mängumootor ja kõik muu oli super, aga see krdi stoori. thumbs_down.gif


Kaua läbimängimine aega võttis?

Ise 10% läbinud alles ja täitsa meeldib. Jookseb ka kõik enam-vähem maksimumi peal. Q9550+HD7970+8GB ram. AMD GTAV beta driver kaotas igasuguse lagi ka, sinna 40-60 vahele jääv fps.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.04.2015 11:57:02 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
Mul ka crashis alguses, aga siis kontrollisin failide korrektsust manuaalselt

Spoiler Spoiler Spoiler


mul ei kattunud x64o ja x64q md5, kustutasin ära ja launcher tõmbas uued, nüüd ei ole ühtegi errorit/crashi enam olnud.
Aga mingeid targemaid tööriistu on juba loodud nagu mainitud paar lehekülge tagasi.

http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/328ljj/found_a_fix_for_the_social_club_download_reset/



See fail igatahes on viirus. Mul l2ks arvuti nagu kiviaega t2nu sellele. nüüd t2nu sellele vaja formatt teha !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.04.2015 11:59:01 vasta tsitaadiga

iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 12:03:35 vasta tsitaadiga

imo oli story nagu story ikka gta'des, täitsa kohane. Natuke väheks jäi mõndasid missioone ja tegevusi ainult. Või mis oleks siis mõne kodaniku jaoks mõni uuem "hea story"'ga mäng. Viimasel ajal ei ole ühtegi head story eriti olnud v.a mõni indie või kickstarteri rahastuse põhjal tehtud tõsisem rpg.

side questid, strangers and freaks olid head thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.04.2015 12:06:07 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
imo oli story nagu story ikka gta'des, täitsa kohane. Natuke väheks jäi mõndasid missioone ja tegevusi ainult. Või mis oleks siis mõne kodaniku jaoks mõni uuem "hea story"'ga mäng. Viimasel ajal ei ole ühtegi head story eriti olnud v.a mõni indie või kickstarteri rahastuse põhjal tehtud tõsisem rpg.

side questid, strangers and freaks olid head thumbs_up.gif thumbs_up.gif


ot:
Last Of Us'i oled kunagi mänginud? See on küll console exclusive, kuid see on väärt igat su minutit. Soovitan mõnelt sõbralt laenata konsooli ja läbi teha kui story mängud väga meeldivad.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."


viimati muutis Redikate 17.04.2015 12:06:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 12:06:50 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas pc areenat aga jah olen, tõesti oli mõistlik story (story hea, gameplay nii ja naa. Gta's on vähemalt action ja gameplay asjalikud). Pidasin silmas midagi uut kuna PC mänguritele on GTA 5 suht uus asi. Need kes konsoolil asja läbi tegid on asi suht 2013 sügis icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 17.04.2015 12:07:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.04.2015 12:07:02 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device.


PC versiooni tuge pole nagunii
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 17.04.2015 12:07:36 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ma pidasin silmas pc areenat aga jah olen, tõesti oli mõistlik story. Pidasin silmas midagi uut kuna PC mänguritele on GTA 5 suht uus asi. Need kes konsoolil asja läbi tegid on asi suht 2013 sügis icon_rolleyes.gif


Nojah, seda küll.
Aga samas kuule, alati saad golfi ja tennist mängida eks. icon_wink.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 12:09:41 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
iFruit app Android 4.1.2 ei seedi üldse? Google Play ütleb telefonis, et unsupported device.


Mis selle api point üldse on ? iOS peal ei ole PC varianti olemas isegi.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.04.2015 12:11:31 vasta tsitaadiga

Kas see PC (allpool) on m2ng lagfest v6i peaks kasv6i NORMAL seadetes jooksma ?
Nimelt sain korra m2ngu sisse, kui lylitasin Nvidia integreeritud kaardi v2lja ja j2i ainult HD 8730. Aga no krt, FPS oli heal juhul 2 ja windowed mode. Ei lasknud ka LOW graafikat panna, vaid NORMAL, HIGH jne.
P2rast enam m2ngu ei l2inud j2lle.

Arvuti (laptop) - Intel (R) Core(TM) i5-3337U CPU @ 1.80 GHz 1.80 GHz
RAM 6.0 GB
Radeon HD 8730M
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 17.04.2015 12:13:54 vasta tsitaadiga

Peaks vist väikese seltskonna kokku ajama. Mul sõbrad ja tuttavad vaikselt tulevad mängu ja siis on hetkel probleem, et juba teise heisti jaoks on vaja 4 nägu, muidu teha ei saa. Avastasime seda muidugi siis, kui juba olime asja käima tõmmanud (raha võeti ära, aga näe kampa kokku ei saanud) ja pubi mängust ei tahtnud kohe kedagi võtta. Me istusime ka crew-only sessionis mis oli oluliselt kiirema laadiis ajaga, kui pubis, kui me freeroami vahepeal sisenesime.

Ja siis need kõik rallid, mida me ainult 1st personis tegime olid väga funnid, soovitan. Alustades kaardilugejaga koos mängimisest kuni bike/dirtbike/supercar/monstertruck/quad/motorboat rallideni oli 1st personis hoopis segasem ja kiirem mängida. Kui nüüd ainult saaks ka täis kamba kokku oleks veel kreisim. mingi hetkl võiks teha õhtuseid evente koos teamspeakis lobisedes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.