Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:19:18 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
nuuvem 28€
http://www.nuuvem.com.br/produto/2086-grand-theft-auto-v
regioonivaba social club võti (ei ole steam võti)

firefox+hola addon (proxy, venezuela, uruguay vms..)
regad ära, add to cart
maksta saab paypaliga


PayPal'iga makstes 28,91 EUR, kui täpne olla.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 14.04.2015 15:20:09 vasta tsitaadiga

krt vihastasin ka seaks kui steamis oli pre-load tehtud ja mõtlesin, et ju see update mingi 5 minti kestab mis vahetab need krüpteeritud failid välja vms aga no kus sa sellega mingi 1h30-st update teeb praegu icon_biggrin.gif
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.04.2015 15:21:09 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
krt vihastasin ka seaks kui steamis oli pre-load tehtud ja mõtlesin, et ju see update mingi 5 minti kestab mis vahetab need krüpteeritud failid välja vms aga no kus sa sellega mingi 1h30-st update teeb praegu icon_biggrin.gif


Mul tegi 3minutit. Prose oli 100% koormuse all ja SSD tuli koguaeg põles aga ei läinud 5'te minutitki
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2015 15:21:17 vasta tsitaadiga

majooro kirjutas:
kert06 kirjutas:
nuuvem 28€
http://www.nuuvem.com.br/produto/2086-grand-theft-auto-v
regioonivaba social club võti (ei ole steam võti)

firefox+hola addon (proxy, venezuela, uruguay vms..)
regad ära, add to cart
maksta saab paypaliga


PayPal'iga makstes 28,91 EUR, kui täpne olla.

hommikul oli 28,38 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2015 15:28:56 vasta tsitaadiga

Euro on praegu väga ebastabiilne
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:29:40 vasta tsitaadiga

kert06 kirjutas:
majooro kirjutas:
kert06 kirjutas:
nuuvem 28€
http://www.nuuvem.com.br/produto/2086-grand-theft-auto-v
regioonivaba social club võti (ei ole steam võti)

firefox+hola addon (proxy, venezuela, uruguay vms..)
regad ära, add to cart
maksta saab paypaliga


PayPal'iga makstes 28,91 EUR, kui täpne olla.

hommikul oli 28,38 icon_biggrin.gif


Huvitav. Swedbank kasseris mult eile minu nimetatud summa. Ju siis kurss kõigub.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 14.04.2015 15:33:48 vasta tsitaadiga

Jep Euro kurss on suht p---ses. Dollar = Euro sisuliselt juba

Üks tüüp Twitchis GTA5 kategooria all icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.04.2015 15:34:56 vasta tsitaadiga

Isegi mul jookseb päris hästi. Enamus seadeid V.High või High. thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo29
HV kasutaja
karmo29

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:35:39 vasta tsitaadiga

sai juba nv.s torrenist alla tiritud failid
päeval käisin euronicsis ära
ja töötab icon_wink.gif

_________________
Rincewindil käis elu nii tihti silme eest läbi, et ta võis juba igavamate kohtade peal tukastada
Rincewindi maahirm, mis tabab teda kõrgustes - maa on see, mis sind lõpuks tapab
Dropbox
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:38:45 vasta tsitaadiga

Kas seda 5gb patchi saab ka kuskilt mujalt alla laadida? Juba 2 tundi näitab, et 1 hour remaining.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 14.04.2015 16:06:10 Kuidas osta vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse
Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.

_________________
dDisain
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 14.04.2015 16:09:26 vasta tsitaadiga

Mu configa texture normal (kuna high küsib kohe 900MB VRAMi juurde) ülejäänud very high, keskmine fps 45. Alla 35 ei lähe ja linnas enamjaolt 50+.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:15:55 vasta tsitaadiga

SLI/Xfire töötab korralikult ? huvitav kas 1080p min FPS 60 võimalik icon_razz.gif ?
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kheelo
HV vaatleja
kheelo

liitunud: 06.11.2005




sõnum 14.04.2015 16:30:16 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
SLI/Xfire töötab korralikult ? huvitav kas 1080p min FPS 60 võimalik icon_razz.gif ?


Töötab ilusti ja scaleb korralikult. Vähemalt 2 x 280x ga. Kõik max peale advanced disdtance scalingu mis on 1/3 peal ja MSAA off kuna mingi kahtlane kast tekib alla paremale sellega. Alla 60 ei ole näinud fpsi thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MZ
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2009




sõnum 14.04.2015 16:31:18 vasta tsitaadiga

Kaua Euronicsi kõnet ootama peab? Või kas on mõistlikum ise poodi järele minna?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:36:26 vasta tsitaadiga

MZ kirjutas:
Kaua Euronicsi kõnet ootama peab? Või kas on mõistlikum ise poodi järele minna?

pigem ise vast. icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:41:05 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=139973&highlight=
ise küll ei saa. müüja saab tigedaks. pead ootama kõnet, et sinu kaup on neile jõudnud.
e-pood on eraldi koht, pood ise ei anna oma laost e-poe kaupa.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 14.04.2015 16:41:25 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
Läheks võtaks kohe euronicsist ära, kui see tööle ka hakkaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:43:46 vasta tsitaadiga

Juhu nuidu see GTA V kood läheb kui osta nuuvemist?Steam või sinna Rockstar oma kohta?Olete saanud kätte ja saate mängida ka ju?Kuradi hea hind 29€ selle raha eest ikkagi. thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:44:44 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
Läheks võtaks kohe euronicsist ära, kui see tööle ka hakkaks.


Küsi mõnelt HV-laselt installerit ja osta kood netist, saad ehk kiiremini..., poed vast tühjad veel.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:50:23 vasta tsitaadiga

kheelo kirjutas:
kqpahv kirjutas:
SLI/Xfire töötab korralikult ? huvitav kas 1080p min FPS 60 võimalik icon_razz.gif ?


Töötab ilusti ja scaleb korralikult. Vähemalt 2 x 280x ga. Kõik max peale advanced disdtance scalingu mis on 1/3 peal ja MSAA off kuna mingi kahtlane kast tekib alla paremale sellega. Alla 60 ei ole näinud fpsi thumbs_up.gif.



Super thumbs_up.gif
Ei jõua ära oodata enam seda viimast 10Gb'd icon_razz.gif

erik111 kirjutas:
Juhu nuidu see GTA V kood läheb kui osta nuuvemist?Steam või sinna Rockstar oma kohta?Olete saanud kätte ja saate mängida ka ju?Kuradi hea hind 29€ selle raha eest ikkagi. thumbs_up.gif icon_wink.gif


Rockstari läheb ja siiani on kõik väitnud, et töötab probleemivabalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 14.04.2015 16:51:23 vasta tsitaadiga

MZ kirjutas:
Kaua Euronicsi kõnet ootama peab? Või kas on mõistlikum ise poodi järele minna?

kui kiire on, siis helista neile 6 512 222
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 14.04.2015 16:51:32 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Juhu nuidu see GTA V kood läheb kui osta nuuvemist?Steam või sinna Rockstar oma kohta?Olete saanud kätte ja saate mängida ka ju?Kuradi hea hind 29€ selle raha eest ikkagi. thumbs_up.gif icon_wink.gif


Mina panin Rockstari ja laeb alla.

_________________
dDisain
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:52:45 vasta tsitaadiga

Nuuvemist saab ainult rockstar keyd?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 14.04.2015 17:01:04 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
eastsider kirjutas:
Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
Läheks võtaks kohe euronicsist ära, kui see tööle ka hakkaks.


Küsi mõnelt HV-laselt installerit ja osta kood netist, saad ehk kiiremini..., poed vast tühjad veel.

Näitab et põlvas on poes täitsa olemas - sooviks ikkagi teada, kas karbiversioon töötab, või saab sealt ainult koodi ja on vaja ikka kõik alla laadida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:02:47 vasta tsitaadiga

Kõik kes social klubist tõmbavad mängu siis vaadake et ei kasuta google dnsi.

Mul näiteks ühendab wiresharkiga vaadates kuhugi usa pära põrgusse ja tahab sealt tõmmata. Pannes elioni dnsi hakkab itaaliast tulema. Kiirus pidevalt hea ja ei katke.

Tundub et dnsi järgi määratakse mingi asukoht ja edasi lähim CDN.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:03:37 vasta tsitaadiga

see häirib, et friendslist ja sellega seonduv ebaloogiline on, võiks olla lihtne friendslist ja joinimine-kutsumine-jne. ka kõik

ja see häirib ka, et poes ja igalpool on loetelud pikad = ükshaaval peab läbi vaatama kõik, selleasemel, et valikud oleks nt. värvide puhul previewd ja siis vajutad peale... etnoh, thumbnails are needed..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:09:40 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Nokia kirjutas:
eastsider kirjutas:
Kas kellelgi karbiversiooni installimine üldse õnnestunud on või on kõigil probleemid? Selle internetikiiruse juures laen ma seda mängu kolm päeva alla - seda siis, kui täiskiirusega tuleks.
Läheks võtaks kohe euronicsist ära, kui see tööle ka hakkaks.


Küsi mõnelt HV-laselt installerit ja osta kood netist, saad ehk kiiremini..., poed vast tühjad veel.

Näitab et põlvas on poes täitsa olemas - sooviks ikkagi teada, kas karbiversioon töötab, või saab sealt ainult koodi ja on vaja ikka kõik alla laadida.


Karbiversioonides oli imo seitse DVD-d sees. Raske on natuke uskuda, et nad kirjutavad Social Club-i võtme erijuppidena 7 DVD peale. Pigem on seal ikka installer.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 14.04.2015 17:13:18 vasta tsitaadiga

Ma pean silmas seda probleemi, et neljanda plaadi juures jookseb asi pange, nagu siin päris mitmel inimesel probleem oli.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:18:14 vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Ma pean silmas seda probleemi, et neljanda plaadi juures jookseb asi pange, nagu siin päris mitmel inimesel probleem oli.

Mul hetkel neljas plaat sees, eks näis icon_biggrin.gif

EDIT:
Neljas plaat võttis küll hea 30 minti, aga pange ei pannud thumbs_up.gif


viimati muutis Arx07 14.04.2015 17:20:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:19:10 Re: Kuidas osta vasta tsitaadiga

Arathrain kirjutas:
Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse
Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.


R$89,99 näitab hinnaks ??
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:20:29 vasta tsitaadiga

1 Brazilian Real equals 0.32 US Dollar
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 14.04.2015 17:35:04 vasta tsitaadiga

Skyline kirjutas:
1 Brazilian Real equals 0.32 US Dollar


Just. Paypali suunates näitab summat EUR.

_________________
dDisain
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 14.04.2015 17:40:25 vasta tsitaadiga

Võtsin ka sealt nuuvem.com-ist ligi, 28,5 näitas paypal. Hetkel tirib alla seda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:40:37 vasta tsitaadiga

http://lmgtfy.com/?q=R%2489%2C99+to+eur

+ veidi peale, sest see on vahetustasudeta jne
Arvatavasti ~28.50€

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oscarI
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:47:02 vasta tsitaadiga

Sai ka täna kauaoodatud GTA PC peale lastud ning natuke timmitud kuid jõle lagg.. Meenub kunagisest ajast kui tuli GTA IV, et ATI kaartidega ei tahtnud asi kuidagi üldse sõita..
Kellelgi kogemusi? Praegune setup siis i7 4790k, 16GB DDR3, 2 x ATI R9-290.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.04.2015 17:53:07 vasta tsitaadiga

4x titan x @5k
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis excalibur 14.04.2015 17:53:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rando172
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2013




sõnum 14.04.2015 17:53:12 Re: Kuidas osta vasta tsitaadiga

priitval kirjutas:
Arathrain kirjutas:
Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse



Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.


R$89,99 näitab hinnaks ??



Mul millegipärast ei lase ostukorvi lisada kuigi valisin riigiks argentiina
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:54:35 vasta tsitaadiga

oscarI kirjutas:
Sai ka täna kauaoodatud GTA PC peale lastud ning natuke timmitud kuid jõle lagg.. Meenub kunagisest ajast kui tuli GTA IV, et ATI kaartidega ei tahtnud asi kuidagi üldse sõita..
Kellelgi kogemusi? Praegune setup siis i7 4790k, 16GB DDR3, 2 x ATI R9-290.

kas amd gta v driverid tõmbasid?
proovi ka ilma crossfireta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:56:23 Re: Kuidas osta vasta tsitaadiga

rando172 kirjutas:
priitval kirjutas:
Arathrain kirjutas:
Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse



Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.


R$89,99 näitab hinnaks ??



Mul millegipärast ei lase ostukorvi lisada kuigi valisin riigiks argentiina


Proovi Brasiiliat. Ma jamasin seal hommikul tunde hoopis selle (/)%#% PayPal'ga. Panin andmed sisse,ütles "processing" ja siis küsis kõiki andmeid otsast peale. Milleks keegi seda mõttetut teenust enam üldse kasutab aru ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rando172
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2013




sõnum 14.04.2015 18:07:53 Re: Kuidas osta vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
rando172 kirjutas:
priitval kirjutas:
Arathrain kirjutas:
Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse



Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.


R$89,99 näitab hinnaks ??



Mul millegipärast ei lase ostukorvi lisada kuigi valisin riigiks argentiina


Proovi Brasiiliat. Ma jamasin seal hommikul tunde hoopis selle (/)%#% PayPal'ga. Panin andmed sisse,ütles "processing" ja siis küsis kõiki andmeid otsast peale. Milleks keegi seda mõttetut teenust enam üldse kasutab aru ei saa icon_biggrin.gif


No ei õnnestu argentiinaga, ytleb et pole minu asukohas saadaval :/ ja kui Brasiiliaga proovin siis laseb ostukorvi lisada aga maksma minnes ytleb et lehte ei leitud


viimati muutis rando172 14.04.2015 18:13:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arathrain
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2003




sõnum 14.04.2015 18:09:33 Re: Kuidas osta vasta tsitaadiga

rando172 kirjutas:
kqpahv kirjutas:
rando172 kirjutas:
priitval kirjutas:
Arathrain kirjutas:
Mõtlesin, et panen siia väikese õpetuse, kes soovivad osta GTAV nuuvem.com kaudu (29EUR seal hinnaks). Näide on chrome baasil.

Esmalt lae alla chrome addon Hola Better Internet: https://chrome.google.com/webstore/detail/hola-better-internet/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio
Aktiveeri Hola ja pane asukohariigiks näiteks argentiina.
Mine lehele http://www.nuuvem.com.br/
Loo seal konto, aktiveeri konto ja lisa GTAV ostukorvi
Maksa paypaliga ja veendu, et hind oleks ~29EURi.
Emailile saabub aktiveerimiskood (gmail pani ta spami)
Mine aadressile: https://socialclub.rockstargames.com/signup
Loo konto või sisene olemasolevasse



Aktiveeri mäng nuveemi keskonnas olevate GTAV andmetega ja alusta download.


R$89,99 näitab hinnaks ??



Mul millegipärast ei lase ostukorvi lisada kuigi valisin riigiks argentiina


Proovi Brasiiliat. Ma jamasin seal hommikul tunde hoopis selle (/)%#% PayPal'ga. Panin andmed sisse,ütles "processing" ja siis küsis kõiki andmeid otsast peale. Milleks keegi seda mõttetut teenust enam üldse kasutab aru ei saa icon_biggrin.gif


No ei õnnestu, ytleb et pole minu asukohas saadaval :/


Kõlab nagu Hola pole normaalselt ühendatud ja sinu asukohaks on ikkagi Eesti. Tee restart browserile, pane uuesti käima. Mul toimis kõik esimese korraga ja ise katsetades.

_________________
dDisain
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:09:38 vasta tsitaadiga

Plaat tundub hetkel kõige parem valik isegi kuna läheb vist kiiremini.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauriklade
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2011




sõnum 14.04.2015 18:09:55 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Kõik kes social klubist tõmbavad mängu siis vaadake et ei kasuta google dnsi.

Mul näiteks ühendab wiresharkiga vaadates kuhugi usa pära põrgusse ja tahab sealt tõmmata. Pannes elioni dnsi hakkab itaaliast tulema. Kiirus pidevalt hea ja ei katke.

Tundub et dnsi järgi määratakse mingi asukoht ja edasi lähim CDN.
Kuidas seda kindlaks teha? Praeguseni pole social clubist ära tõmmanud aeglase ühenduse tõttu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:16:48 vasta tsitaadiga

Graafikamenüüs olev benchmark ei toimi? Või tekitab kuhugi mingi logi?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:17:06 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Plaat tundub hetkel kõige parem valik isegi kuna läheb vist kiiremini.

Plaadi install oli 1,5h. Nüüd teine 1,5h ootamas ees 5 gigase update peale. Normaaloludes normaalse netiga muidugi teeb selle update palju kiiremini ära.

EDIT: nüüd hakkas see update venima, tundub et 1,5h asemel pigem 3-4h.


viimati muutis Arx07 14.04.2015 18:31:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:18:17 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Plaat tundub hetkel kõige parem valik isegi kuna läheb vist kiiremini.

Plaadi install oli 1,5h. Nüüd teine 1,5h ootamas ees 5 gigase update peale. Normaaloludes normaalse netiga muidugi teeb selle update palju kiiremini ära.

Siis läheb küll kiiremini ikka.Online on läbi Social Club jah?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.04.2015 18:19:17 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Graafikamenüüs olev benchmark ei toimi? Või tekitab kuhugi mingi logi?

C:\Users\<kasutaja>\Documents\Rockstar Games\GTA V\Benchmarks

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:19:41 vasta tsitaadiga

Keegi julgeb öelda, kuidas sellise arvutiga mäng joosta võib?
i5 4200M 2.5ghz
Geforce 750M 4gb
8gb ddr3
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:20:09 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
erik111 kirjutas:
Plaat tundub hetkel kõige parem valik isegi kuna läheb vist kiiremini.

Plaadi install oli 1,5h. Nüüd teine 1,5h ootamas ees 5 gigase update peale. Normaaloludes normaalse netiga muidugi teeb selle update palju kiiremini ära.

Siis läheb küll kiiremini ikka.Online on läbi Social Club jah?

Jep
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.