|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.04.2015 16:06:02
|
|
|
Väga hull andmine käib seal Audi vs Porsche
Üks on kiire kurvides, teine astub sirgetel lihtslat eest ära
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.04.2015 16:13:24
|
|
|
jeesh, karm andmine käib Kahju ,et Toyotad vähe aeglasemad on võrreldes eelmise aastaga, muidu oleks nemad ka pundis
Nissanit oleks kah tahtnud näha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
synt3r
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2007
|
12.04.2015 16:38:44
|
|
|
| Ferrari võiks Vettelile korraliku kombe osta, mis ei ole mitu numbrit suurem.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.04.2015 16:55:12
|
|
|
planeerivad ette juba, teavad et Vettelil vanuse saabudes tekib õllekõht ja läheb paksuks,
kohe parem teha sobiv kombe juba valmis mis paari aasta pärast on seljas ideaalne...
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
12.04.2015 20:29:05
|
|
|
Jube põnev andmine käib ! Lausa lust vaadata.
Ainult, et kohtadele 12,13,14.
Esikuuiku omasid pole tegelikult põhjust üldse näidata, seal midagi ei toimu.
Loodame, et euroopasse jõudes asi vähe paraneb. Muidu pole "tiitliheitluses" midagi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
12.04.2015 20:39:47
|
|
|
Rosbergi teema tegelt suht huvitav iseenesest, tilt on vaikselt kasvamas igatahes ,
paistab et tõesti mandub nagu Barrichello omal ajal Schumacheri kõrval,
sel ajal kui üks libistab šampanjat , siis teine libistab järgmine hommik hapukurgi soolvett vaadates peeglist kuidas pea halliks läheb.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.04.2015 21:13:51
|
|
|
Ham oleks nagu tõesti leidnud ühe ekstra käigu, millele Ros enam üldse vastu panna ei suuda. Põnevust arvestades kuluks ära, et Rosberg ka väheke kiirust korjab.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
13.04.2015 02:06:25
|
|
|
Põnevuse jaoks tuleb mootoritega midagi ette võtta. See on vist viimane asi, mille Berni enne lõppu veel ära teeb. Publik pole rahul, F1 sponsorid pole rahul, Bernie ise näeb õudukaid. Ainuke õnnelik organisatsioon on vist GreenPeace. Viimane "hull" uudis on see, et laual on kaks varianti... kas tagasi v8 või Merc teeb 20 mootorit Ferrari-Mercedes oleks päris huvitab kombo iseensest
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
13.04.2015 07:23:14
|
|
|
v8 ei tule kõne allagi mersu, honda ja ferrari jaoks. nad on liiga palju raha juba magama pannud. ning tagasi v8 peale minek on ka väga kallis lõbu, eriti tagumise otsa tiimide jaoks. ainuke asi - andke aega teistel järgi jõuda mersule.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.04.2015 08:07:34
|
|
|
V8 ei ole mõeldav. Kui hääl välja jätta on hetke lahendus ikka väga ok.
Arendus mis sellega seoses tehaks on ka tulevikus tavatarbijale lõpuks kasulik.
St rohkem komponente võib jõuda ka tavaautosse oluliselt kompaktsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.04.2015 08:09:37
|
|
|
| Jeerait kirjutas: |
| v8 ei tule kõne allagi mersu, honda ja ferrari jaoks. nad on liiga palju raha juba magama pannud. ning tagasi v8 peale minek on ka väga kallis lõbu, eriti tagumise otsa tiimide jaoks. ainuke asi - andke aega teistel järgi jõuda mersule. |
lõpuks kui järgi jõuavad, otsustatakse järgmiste mootorite kasuks, nokki kinni, saba lahti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.04.2015 08:18:58
|
|
|
Reanult kompott Torro Rosso näitel on tegelikult päris hästi timmitud. Ainus jama see, et jõudu vähe.
//
Mersu tiimi sõitjate konflikt saab ilmselt tulevikus hoogu juurde:
Wolff said the increased pressure from rivals, in this case Ferrari, means Mercedes could split strategies between its drivers in future.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.04.2015 09:30:31
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
13.04.2015 09:42:12
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Wolff said the increased pressure from rivals, in this case Ferrari, means Mercedes could split strategies between its drivers in future. |
Oleks ka aeg. Tegelikkuses see "meie sõitjad võivad omavahel võidu sõita küll" süsteem neil ei toiminud ju mitte kuidagi, kui sellele lisandus ka see, et tagumise positsiooni mees oma strateegiat valida ei või, vaid peab järgima eespool sõitja oma. Ka eelmisest aastast mulle tegelikult Mercedes-Mercedes möödasõite väljaspool starti ja DRS-alasid õieti ei meenugi. Kuna aerodünaamika väga hästi teise auto tuules sõitmist ei luba, eriti kui tegu on sama masinaga, mis on kiire täpselt samades kohtades, siis ongi ju rõhk suunatud Pirelli rehvide ja nende strateegia peale. Isegi kui Rosberg sellest nüüd Hamiltoni võitma ei hakka, siis sõidu teeks põnevamaks kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
13.04.2015 10:09:27
|
|
|
No kui aus olla siis Mercedeste omavahelist möödasõitmist polnud kuna kõik möödasõidud olid nagunii ühe sõitja poolsed.
Ja möödasõidud väljaspool starti ja DRS alasid on üleüldse haruldus mida tuleb mõne etapi peale mõni. Milleks pingutada kui kiirem auto saab tavaliselt DRS'i alas ilusti mööda?
Üldine põhjus miks Mercedes ei tahtnud strateegiaid jagada on et üks on alati eelistatum. Meeskonnas tekitab hiljem paksu verd kui üks sõitja saab ettemääratult halvema strateegia.
Seni kuni sõitjad rahus 1-2 finišisse kulgevad ei ole mingit põhjust halvemat strateegiat kätte anda. Kui aga Ferrari Vetteli roolis võib heade kokkusattumuste mõjul parima strateegia "ära solkida" siis on loomulikult arukas igaks juhuks üks auto punaseid katma saata.
Ehk Vetteli võit nii varakult ilma et Mercedesed oleks ühte suurt prohmakat teinud tekitab väga huvitava olukorra isegi siis kui Ferrari võitu korrata enam ei suuda
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
13.04.2015 10:20:17
|
|
|
| connor kirjutas: |
| Ja möödasõidud väljaspool starti ja DRS alasid on üleüldse haruldus mida tuleb mõne etapi peale mõni. Milleks pingutada kui kiirem auto saab tavaliselt DRS'i alas ilusti mööda? |
Eks neid möödasõite on päris palju ka mujal ette tulnud. Mu mõte oli pigem see, et Mercedeste omavaheline möödasõit on tehtud võimalikuks ainult neil radadel, kus DRS annab suure eelise. Sellistel radadel nagu Hiinas, kus DRS mingit olulist rolli ei mängi, ei ole ühe Mercedese rajal möödasõit teisest sisuliselt mõeldav.
| tsitaat: |
| Üldine põhjus miks Mercedes ei tahtnud strateegiaid jagada on et üks on alati eelistatum. Meeskonnas tekitab hiljem paksu verd kui üks sõitja saab ettemääratult halvema strateegia. |
Ma ei pidanud silmas seda, et ühel sõitjal peaks kohustuslikus korras teistsugune strateegia olema, vaid pigem seda et tagasõitjal võiks olla selleks vabatahtlik võimalus, ükskõik kas siis juba enne sõitu planeeritult või sõidu käigus vastavalt tekkinud olukorrale. Siiamaani Mercedes seda võimaldanud ei ole, kuigi neid kordi on olnud kindlasti rohkem kui 1-2, kus Rosberg oleks kindlasti tahtnud undercuti peale välja minna, aga meeskonnas selline võimalus lihtsalt puudub. Ehk et igati tervitatav, kui seda nüüd lubatakse, isegi kui ainult selle tõttu, et Ferrarid tagant lähenevad.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
13.04.2015 11:07:12
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Üldine põhjus miks Mercedes ei tahtnud strateegiaid jagada on et üks on alati eelistatum. Meeskonnas tekitab hiljem paksu verd kui üks sõitja saab ettemääratult halvema strateegia. |
Ma ei pidanud silmas seda, et ühel sõitjal peaks kohustuslikus korras teistsugune strateegia olema, vaid pigem seda et tagasõitjal võiks olla selleks vabatahtlik võimalus, ükskõik kas siis juba enne sõitu planeeritult või sõidu käigus vastavalt tekkinud olukorrale. Siiamaani Mercedes seda võimaldanud ei ole, kuigi neid kordi on olnud kindlasti rohkem kui 1-2, kus Rosberg oleks kindlasti tahtnud undercuti peale välja minna, aga meeskonnas selline võimalus lihtsalt puudub. Ehk et igati tervitatav, kui seda nüüd lubatakse, isegi kui ainult selle tõttu, et Ferrarid tagant lähenevad. |
Jah selle üle on mõlemad sõitjad kurtnud - esimesena vist juba Hamilton 2013 aasta Monaco etapil kus sõideti nii aeglaselt kui võimalik et rehvid vastu peaks. Eelmine aasta oli kindlalt - http://www.planetf1.com/driver/3313/9325643/Hamilton-swipes-at-Merc-strategy Kui undercut oleks seal toimunud, oleks Rosberg võinud öelda et miks temale seda teada ei antud, oleks ise varem boksi tulnud.
Just toimunud Hiina etapil oli näha et Rosberg tuli teisel rehvivahetusel boksi enne kui liider, mille peale ka Hamiltoni hoiatati et kõik lõppeb hästi. Reeglina saab esimese peatuda eespool sõitja või meeskonna nr1. Seekordse muutuse põhjus oli Vetteli oht tagapoolt.
Ehk - enne sõitu erinevad strateegiad näitavad et meeskond eelistab üht sõitjat ja ka keset sõitu toimuv strateegimuutus ainult meeskonnakaaslase löömiseks on sama põhjusega. Ferrari oht muudab teise strateegia täiesti põhjendatuks.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
13.04.2015 11:25:51
|
|
|
| connor kirjutas: |
| Ehk - enne sõitu erinevad strateegiad näitavad et meeskond eelistab üht sõitjat ja ka keset sõitu toimuv strateegimuutus ainult meeskonnakaaslase löömiseks on sama põhjusega. |
See ei tähenda tingimata ju ühe sõitja eelistamist, kui kumbki sõitja/võistlusinsener saab valida konkreetses olukorras endale sobivaima strateegia.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.04.2015 13:28:38
|
|
|
Mis jäi veel nägemata:
Rosbergil oli 10 ringi vältel võimalus Hamiltoni pidurdada ja näiteks Vettelile võimalus anda. Seega lasta tal rehve kulutada või paremal juhul isegi saada Vettel Hamiltoni pidurdama.
Kui sa oled nagunii 2-3, siis kaotus väike. Ehk teevad ka romurallit
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
14.04.2015 14:22:58
|
|
|
Pole ime, et naistele eraldi võidusõit tahetakse teha. Teejoomine ja heegeldamine poodiumil.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
14.04.2015 14:29:31
|
|
|
jep ja poodiumipoisteks paar negrot poissi ,
siis pritsitakse sampaga üle ja uus skandaal sündinud - neegrite ahistamine avalikult vms
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
14.04.2015 14:44:56
|
|
|
| Porno Parm kirjutas: |
jep ja poodiumipoisteks paar negrot poissi,
siis pritsitakse sampaga üle ja uus skandaal sündinud - neegrite ahistamine avalikult vms |
praegu oli üks selline.. ja viimasel vm pildil Vettel pritsis otse näkku sampust.. küll tema järgmisena hambusse jääb
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.04.2015 16:25:14
|
|
|
"Fotodelt on näha, et naist mitte lihtsalt ei pritsita, vaid šampust valatakse talle otse näkku, mis ei paista olevat tema poolt vaadatuna just eriti vabatahtlik tegevus," ütles meedia seksismi vastu võitleva ühingu Object esimees Roz Hardie Daily Mailile.
Ei ütleks, et ei naudi.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
14.04.2015 18:52:46
|
|
|
Lugesin ka selle kohta No maailm on ikka väga hulluks läinud. Ma kujutan ette, et õhtul kastis tal mees ta näo millegi hullemaga üle... kus siis naisõiguslased on?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.04.2015 19:43:15
|
|
|
androidi ja vast ka iphonede kasutajad võivad vaadata nüüd sofascore rakenduse poole
kuna ka seal on vahetu info f1'le saada ja mine hullu tea, ehk on ka jalgpallile sarnaselt huvitavate intsidentide klipid ruttu kordusena nähtavad
http://www.sofascore.com/formula-1
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
17.04.2015 16:09:31
|
|
|
FP1s angry teammates ei hakanud veel jamama vist,
kuigi mersu mootorite speedtrap on ka vastav
Spoiler 
mersu lasi vist strateegiat ka pigem kuna FP1 oli 37 kraadi kuumuses,
aga kvali + race on õhtul palju jahedama ilmaga
| tsitaat: |
Während Hamilton und Rosberg für gewöhnlich gleich zum Auftakt der Rennwochenenden ein Ausrufezeichen setzen, verzichtete das Duo am Freitagmittag darauf.
Ein Grund dafür könnte sein, dass Qualifying und Rennen erst jeweils am Abend stattfinden und dabei auch bei deutlich kühleren Temperaturen herrschen.
|
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
17.04.2015 16:19:16
|
|
|
Eelmise aasta FP1 aegadest oli ainult Ferrari kiirem 0.1 sekundit. Ilmselgelt Mercedesed tegid testisõitu kuumas ilmas rehvide vastupidamise parandamiseks (a'la Malaisia oli).
Halbu uudiseid Ferrari fännidele, 2 mootor mõlemal masinal kasutuses - https://twitter.com/tgruener/status/589052279027671042
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.04.2015 16:25:31
|
|
|
Maldonado viimane avarii
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.04.2015 16:21:41
|
|
|
niikui pehmed alla kruviti pandi asi paika,
aga kui sellises tempos ka läheks siis kvali läheks oleks suht huvitav vaadata
FP3
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
18.04.2015 16:41:58
|
|
|
kvali täna kl 17.55 ja sõit homme 17.30?
edit: a ei, kodulehe järgi sõit 18.00
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.04.2015 17:19:03
|
|
|
Saksas näitab kes, rtl või pro7?
Viimane on mul olemas. Lisaks p täis muid kanaleid, aga ma ei tea millised äkki näitavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
18.04.2015 17:23:37
|
|
|
Pro7 pole sporti kunagi näidanud. Kui tahad Rosbergi ja Vetteli vasikavaimustuseta vaadata saksakeelset, siis Austria ORF.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.04.2015 17:24:04
|
|
|
Ok, siis tuleb klõpsima hakata, äkki joppab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.04.2015 17:26:00
|
|
|
| tsitaat: |
Saksas näitab kes, rtl või pro7?
|
RTL
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.04.2015 17:33:15
|
|
|
Sport1 peaks kh saksas näitama, kui on olemas...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.04.2015 18:07:02
|
|
|
hämi, vettel, rosberg, rai.
kvali ennustus
Sädemeid pillub liialt. Pigem häiriv, kui põnevust tekitav.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.04.2015 18:11:09
|
|
|
No see Mclaren. Iga aastaga aina hullemaks läinud. Hullem kui Marussia juba
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
18.04.2015 18:13:04
|
|
|
| praegu Alonsol päris hea aeg, mäki kohta
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.04.2015 18:19:43
|
|
|
Alolt väga korralik aeg
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.04.2015 18:22:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Saksas näitab kes, rtl või pro7?
Viimane on mul olemas. Lisaks p täis muid kanaleid, aga ma ei tea millised äkki näitavad |
ööööööö
Lammas ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.04.2015 18:33:09
|
|
|
kus see hämi selle aja võttis
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.04.2015 18:34:25
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
kus see hämi selle aja võttis  |
Ei tea jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.04.2015 19:01:54
|
|
|
| Pask...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.04.2015 19:02:14
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
hämi, vettel, rosberg, rai.
kvali ennustus
Sädemeid pillub liialt. Pigem häiriv, kui põnevust tekitav. |
läks täppi
Rosberg
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.04.2015 19:02:24
|
|
|
HAM
VET
ROS
RAI
BOT
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
18.04.2015 19:20:26
|
|
|
Rosberg feilis nagu arvata võis
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.04.2015 20:46:07
|
|
|
krt leiti ka aeg, vutis on korralik andmine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.04.2015 23:23:27
|
|
|
Ma leidsin RTLi, heal siesta ajal ks, nii et homme saab vaadata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|