Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 440, 441, 442 ... 716, 717, 718  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 23:51:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Samas aeg hakkab vaikselt lõppema, 2 nad küll enam ei löö
kui ikka kaitse rabistama hakkab, siis on varemgi 1 minuti sees kahte väravat nähtud icon_lol.gif

Neid on nii mitmeid nähtud thumbs_up.gif

Aga hetkel nad peata kanad kasti ümber


Edit:
Game over thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2015 18:59:21 vasta tsitaadiga

http://www.squawka.com/

päris head artiklid ja ülevaated sel saidil thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.04.2015 19:07:50 vasta tsitaadiga

DFB cupis täna vaadatav, Klopil season pees anyway, karikas veel päästaks kokkuvõttes kui Hoffenheimist jagu saaks esmalt
tsitaat:

21:30 Borussia Dortmund ? - ? Hoffenheim
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:46:55 vasta tsitaadiga

Ilis värav lisaajal , dortmund ees
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.04.2015 00:05:09 vasta tsitaadiga

Klopp saab närve puhata , pole veel uusi juukste transplatsioone ootamas vist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:02:38 vasta tsitaadiga

Bayern-Bayer madistavad karikasarja veerandfinaalis teisel lisaajal hetkel. 0-0 seis.. kui aus olla võiks Bayern lutti saada, oleks Saksa spordimeedial millest jahuda icon_biggrin.gif

ja pendlad icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:07:20 vasta tsitaadiga

müller esimene sees beer_yum.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:13:10 vasta tsitaadiga

Bayern pennaldega edasi 5-3
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:13:39 vasta tsitaadiga

bayer võitis aga mäng ise oli suht igav..... see kiilakas treener on veits narkar või, vahepeal tegi imeasju väljaku ääres
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:14:50 vasta tsitaadiga

panin just siis vsb peale kui penaltid hakkasid icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:16:08 vasta tsitaadiga

aa vsb kandis ka üle või, ma loll vaatasin espn-i kaudu icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:16:50 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
aa vsb kandis ka üle või, ma loll vaatasin espn-i kaudu icon_redface.gif

jep, eile kandis ka, seda vaatasin thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:57:47 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
bayer võitis aga mäng ise oli suht igav..... see kiilakas treener on veits narkar või, vahepeal tegi imeasju väljaku ääres


viitsid äkki mansanimed korralikult välja kirjutada.. eriti Bayern München - Bayer Leverkusen mängu puhul...

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 06:09:11 vasta tsitaadiga

flake, minu viga sorry, püüan ennast parandada icon_redface.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.04.2015 17:21:21 vasta tsitaadiga

http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/cristiano-ronaldo-pulled-greatest-nutmeg-5483676

ronaldo trollis pisut vastasmängijat icon_razz.gif
tegelt oli sööt küll balele mõeldud, aga siiski

real surub eibari taas päris karmilt, seekord vast 9:1 ei tule

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 17:29:36 vasta tsitaadiga

Ronaldol jalg valge. Väga lähedal oli Ronaldo eemale jäämine sellest mängust, aga kuna Ronaldo eelmise mängu kollane tühistati, siis ta saab täna mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 19:07:12 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ronaldol jalg valge. Väga lähedal oli Ronaldo eemale jäämine sellest mängust, aga kuna Ronaldo eelmise mängu kollane tühistati, siis ta saab täna mängida.

lol, nad ei vaidlustanud ju tühistamist nimelt, et saakski vahele jätta icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 22:23:14 vasta tsitaadiga

Ronaldo oli karistuslöökide löömises päris pikalt kuival, viimati tabas ta 2014 kevadel meistrite liiga poolfinaalis. 56 korda sai proovida, enne kui tabas lõpuks.
https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/world-of-sport/cristiano-ronaldo-scores-first-free-kick-after-56-attempts-for-club-and-country-150451685.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2015 17:17:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

18:00 Manchester United ? - ? Manchester City

beer_yum.gif d külma panema paistab
mänge mõlemal 31, pts ManU 62, City 61,
hetkel QPR - Chelsea käimas,
oleks suht pull kui QPR siit veel võidu ka välja pigistaks icon_lol.gif
70' Queens Park Rangers 0 - 0 Chelsea
edit : krt sõnusin ära vist 88'

0 - 1
Cesc Fabregas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 17:51:01 vasta tsitaadiga

see tuleb valus clash
hetkel on manu hästi mänginud ja mancity kehvavõitu
samas mancity on võitnud viimased 4 või 5 derbyt

üle pika aja mängib rooney taas ripuründajana ja vahetusmeesteks on pandud di maria ja falcao, kes lõpupoole on kindlasti head värsked jalad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2015 17:55:13 vasta tsitaadiga

statsi ka pisut H2H
http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=221&language=et#2_1,3_1,22_1,5_8186,9_headtohead,7_17,178_35
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:09:24 vasta tsitaadiga

Krt

Julm turmtuli punaste väravale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:09:32 vasta tsitaadiga

Agüero thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 18:21:21 vasta tsitaadiga

1:1

youngilt ikka ilus värav, pool kobaga, aga palli valdamine oli ikka kuld thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:23:23 vasta tsitaadiga

Kena algus mängul
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 18:27:19 vasta tsitaadiga

mängu algus nii kiire, selline tunne, et pool on juba läbi icon_razz.gif

ei mingit puhkamist thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

2:1 manu ees

_________________
☠


viimati muutis libe 12.04.2015 18:27:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:27:30 vasta tsitaadiga

Goaaaaaalllllllllll thumbs_up.gif

2:1

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 18:45:55 vasta tsitaadiga

van gaal eelistab lineupis ashley youngi di maria ees, hooaja algul ütles ta, et youngil on "great football brain" - ajas naerma
sel hooajal on ashley youngi teine tulemine olnud thumbs_up.gif

see kompany jalg oli lahtine ja otse hüppeliigesesse blindil icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2015 18:48:46 vasta tsitaadiga

huvitav kas punane ka lendab 2ne poolaeg,
feeling on küll selline vaadates et cityl juba 3 kollast ja kaotusseisus ka
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:49:46 vasta tsitaadiga

Oleks jalg maas olnud, oleks arvatavasti hooaeg läbi olnud

Väike paus.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.04.2015 18:54:20 vasta tsitaadiga

Ashley Young üllatavalt hea olnud ikka - goal + assist
Clichy paras õnnetus olnud, korralik flop ja mõlemad väravad suuresti tema süü. Samal ajal istub taaskord pingil kalli raha eest ostetud Mangala icon_rolleyes.gif

Kompany-l jah vedas, et otse punast ei saanud. Niimoodi jalatald õhus sisse tulla on ikka liig.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:15:58 vasta tsitaadiga

kompany off
mangala asemele

pellegrini juba eeldas, et punane tulemas ja kompany't neil tulevastes mängudes vaja

karistuslöögijrgselt olid ikka julmad võimalused, täielik kaos oli icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 19:25:46 vasta tsitaadiga

Mataaaaaaaaaaaaaaaaa

3:1 thumbs_up.gif beer_yum.gif


väike suluseis käib asja juurde icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:32:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mataaaaaaaaaaaaaaaaa

3:1 thumbs_up.gif beer_yum.gif


väike suluseis käib asja juurde icon_lol.gif
sulus jah thumbs_down.gif

4:1

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 19:32:30 vasta tsitaadiga

4-1 beer_yum.gif beer_yum.gif

Burn city burn icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:42:11 vasta tsitaadiga

falcao fellaini asemele ja mata asemele di maria

lõpp on unitedil tugev

blind on minu jaoks lemmik, mees mängib palli, isegi, kui kaitsjana on icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2015 19:48:30 vasta tsitaadiga

panustajate unelm 1X payout täiega,
over ka maksab
tsitaat:

Bettors are siding with Manchester United in all markets for the latest edition of the Manchester derby.

According to Pinnacle Sports, a huge 83.8 percent of spread wagers are backing the Red Devils, with just 16.2 percent on Manchester City.

The action in three-way betting is not much different, with ManU seeing 48.9 percent of the action, the Draw getting 42.3 percent and City just 8.8 percent of wagers.

As for the total, bettors like the over 2.5 goals here, with 62.3 percent of wagers backing it.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 19:56:05 vasta tsitaadiga

4:2

agüerolt teine juurde

kuid manu on viimased mängud mänginud põhiliselt 4-1-4-1 ja see on neile võidud toonud, kusjuures vast kõigil on ka rooney tipuründajaks pandud - st, et herrera ja caarick ning teised keskväljamehed on saanud ennast tõestada
totter on veel see, et di maria on ennast enamasti pingil alustanud, samas mata on põhis olnud

city fännidele esmaspäevaks kena pärl hammustada


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.04.2015 19:56:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
city fännidele



Kes need veel on? Pole kunagi ühtegi näinud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2015 20:00:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22:00 Liverpool ? - ? Newcastle United

esmasp,
poolile midugi suht mustwin mäng ka vaadates tabelit
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 20:11:20 vasta tsitaadiga

Manu sööb veel arsenali ka ära icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2015 20:20:16 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
libe kirjutas:
city fännidele



Kes need veel on? Pole kunagi ühtegi näinud.
nondel pole interneti, kuid nad töötavad manu fännidega samas linnas icon_wink.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif

tuleva nädal on Londonis Chelsea vs Manchester United
saab järgmine tõestamine olema

täna näitas Chelsea ennast QPR vastu
napp võit, kuid aeglane ehitamine - kui manu squad töötab ka hoolega, siis on võimalust

ja siis tulevikus on veel arsenali vastu vaja mängida, õnneks kodus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.04.2015 23:27:58 vasta tsitaadiga

City jätkab kehva seeriat. Neil kaitse juba pikemat aega käriseb. Nüüd CP vastu lasti 2 väravat, ManU vastu 4. Clichy pole piisavalt hea, Demichelis jõle vana ja aeglane ning Kompany ka viimasel ajal palju vigu sisse lasknud. Kui nad nii jätkavad, võib Liverpool (või Southampton?) lõpuks City-st mööda minna, kuigi väga ei usu sellesse.

Arsenali ja ManU vahel läheb jah kõvaks andmiseks 2. koha peale. Omavaheline mäng veel tulemas ja see on ilmselt järelejäänud 6 vooru kõige põnevam lahing thumbs_up.gif
Suht 50-50 on see, mõlemal meeskonnal enam-vähem sama tugevad vastased tulemas järgmistes voorudes.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2015 21:58:56 vasta tsitaadiga

acestream://e8f810a29314aaa176d9c0de6d70fe9e301233a0
acestream://e6aaeb0c93c291a4cfe2c04d05c6b1e906f54955
liverpool vs newcastle

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 22:12:34 vasta tsitaadiga

10 min. alles mängitud ja liverpool juba juhib 1-0... krt. ma mängu algust ei vaadanud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2015 22:17:52 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
10 min. alles mängitud ja liverpool juba juhib 1-0... krt. ma mängu algust ei vaadanud.
mancity lõi eile '7 värava, kuid olid '72 minutil 4:1 taga icon_lol.gif
viimase värava said suuresti sellest, et manu mängis kümnekesi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2015 15:17:38 vasta tsitaadiga

veerandfinaalid siis see nädal, teisip round
tsitaat:

21:45 Atletico Madrid ? - ? Real Madrid
21:45 Juventus ? - ? Monaco @TV6

juve soliidne favo,
Madriidi derby on suht coinflip

eeldatavad koosseisud
tsitaat:

Voraussichtliche Aufstellungen:

Atletico Madrid - Real Madrid

Atletico: Oblak - Juanfran, Miranda, Godin, Jesus Gamez - Tiago, Koke, Gabi, Arda Turan - Mandzukic, Griezmann
Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, James - Bale, Benzema, Ronaldo
Schiedsrichter: Mazic (Serbien)

Juventus Turin - AS Monaco

Juventus: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pereyra - Morata, Tevez
Monaco: Subasic - Raggi, Wallace, Abdennour, Kurzawa - Fabinho, Kondogbia - Dirar, Joao Moutinho, Martial - Berbatov
Schiedsrichter: Kralovec (Tschechien)


WHU ka jahtimas uut manageri,
http://www.theguardian.com/football/blog/2015/apr/10/marcelo-bielsa-west-ham-marseille
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 14.04.2015 22:55:44 vasta tsitaadiga

Real - Atletico käib julm andmine, väravaid küll pole, aga hetk tagasi Mandzukicil nägu üleni verine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2015 22:59:02 vasta tsitaadiga

Juvele pennal 1-0,
irwe see kui kollane anti ja kogu mängijatekari kohtuniku järel jooksis ja see eest põgenes, paras klounaad
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 23:04:03 vasta tsitaadiga

Tür, hammustavad ka .......kamoon, venda piinatakse icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgpalli teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 440, 441, 442 ... 716, 717, 718  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.