Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 28.02.2015 18:43:37 vasta tsitaadiga

ja endal ikka veel se nö vana pakett
DL 6 ja UL 2.... pole veel vahetatud ning kui nad hinda pole tõst, siis las olla
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 23:55:47 vasta tsitaadiga

noh kui see nii jääks, oleks midagigi kasu sellest, et nii mõnedki endised tele2 kasutajad (ka mina) "dzotile viskusid" icon_smile.gif . Samas ei tahaks uskuda, et nüüd vanade olijate vägisi üleviimine/hinnatõus siiski ära jääb, aga kurat seda teab...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.03.2015 15:02:25 vasta tsitaadiga

Täna arves nägin, et minu mobiilipakett vahetati kallima vastu. Ma saan aru et vanad paketid kaovad ära, aga mis mõtet on mul "4G" paketist kui metsavahel 2mbit saab kätte ainult väga ilusal päeval ja õigetel planeetide paiknemisel?
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 06.03.2015 15:45:18 vasta tsitaadiga

heh, mul vist ei tahetagi paketti vahetada icon_wink.gif
veebruaris: Tele2 Internet SIM Large - 26.53GB 11.95 EUR
polegi kõige hullem ja kohati oli tunne, et lapsed ongi plaaniks võtt kogu nett alla tirida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2015 22:03:16 vasta tsitaadiga

Vaadates su kuumaksu, siis ma ei ütleks, et sa väga võitnud oled. Muidugi ainult juhul, kui lubatud kiirused ka olemas oleksid. Piiramatu kiirusega 4G/30GB mahuga paketti (4G Standard) pakuti jaanuaris vanadele olijatele soodushinnaga 9.99€ (täishind 14.99€). Nii et sinu puhul ei näe sellel igatsusel vana paketi järele nagu pointi. Mina ise aga maksin kuus 3.97€...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2015 17:23:22 vasta tsitaadiga


Mina sain klienditeenindusse helistades ja pakkumist küsides veel veebruari lõpus piiramatu kiirusega 20GB neti 9.90 eest kuus.
Käib küll, vähemalt kiirus on metsas päris ok
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 23:18:28 vasta tsitaadiga

Sellist juttu olete märganud? Kas on tõsi, et Tele2 netipaketid on piiramatu mahuga?



http://www.tele2.ee/klienditeenindus/internet_arvutis.html
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.03.2015 23:31:23 vasta tsitaadiga

Siit seda välja ei loe. Pigem on kõigile arvutipakettidele maht juurde märgitud. Samas on allkirjeldatud ka 4G paketid. Muud ka ei pakuta, vähemalt ei leia.

https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/1088

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.03.2015 12:39:47 vasta tsitaadiga

On ju piiramatu: täitumisel piiratakse kiirus alla 200 kbit/s icon_biggrin.gif
Elisa, aga: Kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine andmesidemaht täitub, piiratakse mobiilse andmeside kasutamist kuni kalendrikuu lõpuni.
Sama jura nüüd ka EMT puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2015 12:59:52 vasta tsitaadiga

Siin veel mitte.
tsitaat:
Diilis ei pea Sa kunagi kartma šokiarveid, mis tulevad interneti ülekasutamisest. Kui kasutad internetti rohkem kui paketis ette nähtud, ei lisata Sinu arvele sentigi, Vaid piiratakse teenuse allalaadimiskiirus 120 kb/s ja üleslaadimiskiirus 64 kb/s.

https://www.diil.ee/internet-telefonis

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.03.2015 13:19:56 vasta tsitaadiga

Diil sai enda kriitilise massi ammu kätte, nii et oleks natuke ettevaatlik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 16:36:58 vasta tsitaadiga

Sõltub jällegi kohast, enda kogemuse/paiknemise varal on kriitiline mass veel saavutamata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2015 16:39:48 vasta tsitaadiga

Kuna Diil koos emtiga lõpetas ära nende 300Mb mahuga nutipakettide pakkumise õige ruttu siis võib ilmselt väita - tarbijate survel.

Elisa aga sügisest saadik lollitab, neil on seda massi ikka kuhjaga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2015 10:06:58 vasta tsitaadiga

Tänu siinsele foorumile sain just teada, et internet mobiilis pakettides (4g omad siis) piiratakse ka kasutust. Veebruaris öeldi, et mahu täitumise eel tuleb sms hoiatusega ja kui üle mahu läheb, siis 1,79€ vms hind tuleb iga ületatud giga eest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.03.2015 10:11:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tänu siinsele foorumile sain just teada, et internet mobiilis pakettides (4g omad siis) piiratakse ka kasutust. Veebruaris öeldi, et mahu täitumise eel tuleb sms hoiatusega ja kui üle mahu läheb, siis 1,79€ vms hind tuleb iga ületatud giga eest.

See paras sugri-mugri jah. 3 kuu pärast tasub uuesti kontrollida...ehk jälle midagi muudetud icon_lol.gif
Laste puhul ma seda GB ületamisel tasustatavat paketti ei võtaks elu sees thumbs_down.gif
Õnneks see nuti 4.99 veel kehtib. Kui selle sulgevad, siis da-da tele2 ja tere diil.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 18:55:56 vasta tsitaadiga

Kas Tele2/Smart läpakas/lauaarvutis ka töötab? Kirjas "GSM".
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trioxide15
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2008




sõnum 09.04.2015 19:07:21 vasta tsitaadiga

Mis kuradi jama see on.
Õde kasutab tele-2 standardpaketti, 30gb mahtu maksimaalkiirusel 4g võrgus...
tegi 13.märts endale liitumise, kuu lõpuks oli 30giga mahtu täis...
täna on 9s aprill...kasutatud on 20giga mahtu..
ma logisin iseteenindusse sisse poole 6 aeg, näitas kasutatud mahuks 19417mb, kell pool 7 oli kasutatud maht ligi 22000 mb.
wtf nagu...
õde pole midagi tõmmanud alla ega sellist jura....kasutab aint netis käimiseks...
tele 2 infost muidugi null kasu...
misasi see imeb seda netti?
keegi teine?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2015 19:44:06 vasta tsitaadiga

Mul on sama probleem, küll Diili paketiga. Paar päeva vana ja 1,8 giga ühe päevaga läks arvuti taga kuumkohta tehes.
Lugesin ainult ajalehti ja HV foorumit, ning üks proge tiris alla umbes 130megabaiti uuendust. Järgmisel päeval olin nagu,et WTF, kuna varasemalt olen ikka 2Gb mahu peal terve kuu aega hakkama saanud.
Mis siis nüüd?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trioxide15
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2008




sõnum 09.04.2015 20:02:47 vasta tsitaadiga

Ma ei oska midagi kosta, kuskilt mälusopist on meelde jäänud et tele 2ga on varasemalt ka nagu sellist jama olnud...
ehk varsti saab targemate kommentaare lugeda..
eks kui asi ei parane, tuleb leping lõpetada.
see ei ole lihtsalt reaalne mis toimub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 20:36:33 vasta tsitaadiga

arvutile mingi Du meeter külge panna.
Viiruseuss muidu on su raalist serveri teinud äkki? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2015 20:53:29 vasta tsitaadiga

Siin teie jutu peale läksin ka iseteenindusest vaatama ja ka hetkel üle 2 giga läinud. Pole probleem, aga huvi pärast hakkasin eelmise kuu kõnede/teenuste eristust vaatama ja seal ikka väga kummalised read. Täpsustuseks, et koju jõudes peale tööd on wifi kohe sisse ja seda hommikul seitsmeni. Nädalavahetused on wifi alati sees kuni esmaspäeva hommikuni. Nüüd aga mõned huvitavamad väljavõtted:

03.03.2015 00:34:48 Tele2 Internet 162.94 MB 0.0000 Internetiteenus
04.03.2015 05:22:16 Tele2 Internet 381.26 MB 0.0000 Internetiteenus
15.03.2015 06:39:27 Tele2 Internet 793.54 MB 0.0000 Internetiteenus
19.03.2015 05:35:56 Tele2 Internet 415.29 MB 0.0000 Internetiteenus
20.03.2015 07:48:58 Tele2 Internet 506.80 MB 0.0000 Internetiteenus
23.03.2015 04:38:55 Tele2 Internet 551.49 MB 0.0000 Internetiteenus
26.03.2015 07:23:38 Tele2 Internet 1644.49 MB 0.0000 Internetiteenus (väga suur kogus, aga sel kellaajal olen roolis ja liigun tööle)
27.03.2015 04:42:34 Tele2 Internet 1846.25 MB 0.0000 Internetiteenus (veel suurem, reede öö vastu laupäeva, aga olin samuti kodus, telefon wifis ja magasin icon_biggrin.gif )

Täpsustan veel, et telefon automaatseid uuendusi nii ehk naa ei tee, sest keelatud isegi kontrollimine. Uuendan siis kui käsitsi otsides uuenduse leiab. Lisaks play poe sätetes automaatne uuendamine välja lülitatud.
Need osad suuremad read kahtlastel kellaaegadel tõin välja. 100-200 megaseid piike on kõik ööd täis. Kaart telefonis ja arvutile ei jaga netti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trioxide15
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2008




sõnum 09.04.2015 21:11:57 vasta tsitaadiga

Väga huvitavaks kisub ikka..
Logisin iseteenindusse, kohekohe tiksub täis 23000mb
pmts 4 tunniga on õde netti kasutanud 3,5 gb.
hahaha, kosmos.....
igaks juhuks korrutan, et tõmband ei ole ta eluski midagi ja küsisin mis teind on täna arvutis, laps on vaadanud youtubest 4 videot...wtf nagu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 09.04.2015 23:39:10 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 23:49:27 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.
Siis ma ei liigitaks seda Tele2 vea alla. Pigem on telefon pooletoobine, kui ei oska korralikult 3/4G välja lülitada wifi võrgus olles.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2015 07:21:06 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.

Tele2 iseteeninduse saidil ei saa küll su mingi muu WAN-i otsas oleva WiFi kasutamise kohta mingit märki olla. Iseasi on telefonisisene loendur.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2015 13:49:20 vasta tsitaadiga

Tele2 bittide ja baitide jooksev arvestus on täiesti mööda. Üks hetk väitis iseteenindus et on 3,5GB kasutatud aga telefonis oli alla 2GB. Järgmise kuu arvel oli aga korreknte maht kirjas (sama mis telefon tuvastas). Tele2 iseteenindus raidus muidugi, et nende jooksvad andmed on korras ning need on kontrollitud - mina pidagu lõuad.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2015 14:53:26 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.

icon_eek.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2015 15:10:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
janll kirjutas:
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.

icon_eek.gif


See on jura jutt. Mul telefon wifiga majandanud hetkel üle 100 giga veidi, sel juhul oleks 10 gigane maht 10x ületatud juba, aga reaalselt on iseteeninduses kirjas 2,5 giga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2015 15:16:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
janll kirjutas:
Kes veel ei tea, siis Tele2 paneb kogu wifi kasutuse ka internetiteenuse alla, nii et kodus wifi kasutamisest pole mingit tolku, kõik läheb internet alla. Enda katsetuste tulemused siis sellised, nendega vaielda muidugi mõttetu.

icon_eek.gif


Võibolla mõeldi selle all mobiilse neti jagamist wifiga teistele seadmetele. Sel juhul täiesti korrektne lause.
See ei tähenda, et klienditeenindaja ise aru sai probleemi olemusest või sellest mida ta ütles. Visatakse tabelist ette antud lause kliendile ja ole vait. Niipalju kui seal suhelnud olen, on mõned terased tüübid (saavad aru mis räägivad) ja kari inimesi, kes ei tea kummas otsas mastil saatjad on.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2015 15:21:21 vasta tsitaadiga

radist87, sel juhul küll jah. Või kui kodanikul on Samsa S5, mis kasutab 4g ja wifit korraga, et suuremat kiirust aretada. Aga seda sealne teenindaja vaevalt teaks pakkuda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 10.04.2015 20:09:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
radist87, sel juhul küll jah. Või kui kodanikul on Samsa S5, mis kasutab 4g ja wifit korraga, et suuremat kiirust aretada. Aga seda sealne teenindaja vaevalt teaks pakkuda.

On küll tegemist selle telefoniga. Pean siis uurima kuidas seda kinni keerata... kui saab üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2015 20:19:01 vasta tsitaadiga

janll, võrgu sätete all peaks olema Download booster.

Homepage > Settings/Quick Settings > Network Settings > Select “Download Booster” > Toggle Download Booster to “On”

http://www.knowyourmobile.com/devices/samsung-galaxy-s5/22088/samsung-galaxy-s5-how-use-download-booster
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 11.04.2015 01:49:55 vasta tsitaadiga

Kõik eelnevad paketid muudeti siis piiramatu neti pealt 5gb peale? kolmandat kuud juba ostan omale mahtu juurde...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 01:58:05 vasta tsitaadiga

Milline pakett see varem piiramatu oli? 30GB ei olnud piiramatu. Kõigil ei muudetud, vähemalt üks tegelane veel eelmine kuu oli, kes vanema M-interneti paketi peal tiksus. Aga vaheta ümber 30GB peale. Kuna sa ise valikut ei teinud jaanuari lõpus, siis automaatselt said minimaalseima versiooni m-netist...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 11.04.2015 07:37:16 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kõik eelnevad paketid muudeti siis piiramatu neti pealt 5gb peale? kolmandat kuud juba ostan omale mahtu juurde...


Kõiki ei muudetud, mul on ühes telefonis mingi iidvana Piiramatu Mobiilnett M tiksumas... Niikaua kui on see pakett, ära ei vaheta, aga muudatuse korral viin selle kohe ka Diili/Emt üle.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaantrag
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003




sõnum 11.04.2015 11:31:16 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Kõik eelnevad paketid muudeti siis piiramatu neti pealt 5gb peale? kolmandat kuud juba ostan omale mahtu juurde...


Kõiki ei muudetud, mul on ühes telefonis mingi iidvana Piiramatu Mobiilnett M tiksumas... Niikaua kui on see pakett, ära ei vaheta, aga muudatuse korral viin selle kohe ka Diili/Emt üle.


^^ kuidas sul interneti kiirusega sellel iidsel asjal ?


kuni tänaseni oli nagu kirjas alla 1 ja ülesse 1mb ... selle kuu alguses speedtest.net tulemus
Spoiler Spoiler Spoiler


täna siis üllatuseks tuli selline asi sealt

Spoiler Spoiler Spoiler


Nett tuleb läbi sama iidse xperia X8-ga vb 4g seadmega laseb selle paketiga nüüd kiiremat läbi ? ..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 13:45:43 vasta tsitaadiga

tundub et Tele2 paaril viimasel kuul ise ka ei saa aru, mis ja mida ja miks...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 15:43:16 vasta tsitaadiga

https://cherry.ee/tele2-nuti-voi-telefonipakett
Mis sellest pakkumisest arvate? Iseenesest 5GB'ga saaks ehk hakkama.

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 12.04.2015 11:37:41 vasta tsitaadiga

ka endal on terve famiilia T2 lepingu all
kokku on 6 T2 numbrit, neist 4 kasutab ka netti
aga vaid 1 on sunniviisiliselt ära vahetatud
millest selline valik, ei saa aru
ja ära on vahetatud see, mis kõige vähem netti kasutab (ema lepinguline pulk on ka minu nimel ja ema kasutab netti max 2-3 Gb kuus)
kodus endal Internet Large pakett, DL 6 , UL 2 ja hetkel tulem selline
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.04.2015 02:17:31 vasta tsitaadiga

urri , kui tohib küsida , kas sul elisa levib?
_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 14.04.2015 14:58:14 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
urri , kui tohib küsida , kas sul elisa levib?

On seal midagi parem? Vana 6 eurose netipaketi kaotasid nemadki nüüd ära.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 14.04.2015 18:29:52 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
urri , kui tohib küsida , kas sul elisa levib?

tegelikult ei levi mul siin midagi
et T2 kätte saada, on katuseharjast 1m kõrgusele tõstetud väliantenn
sealt edasi u 4m kaablit kuni ruuterini, mis asub pööningul ja majas sees on kordaja, mis siis katab esimese ja teise korruse.
elisa levib vaevalt, õues kasest 3m kagu suunas (kui oled paigal) icon_lol.gif
EMT olen ka ilma väliantennita kätte saanud, kuid kuna T2 veel töötab ja eriliselt pole vaja netti alla tirirda (kui siiis lastel)
siis mulle hetkel käib T2 ka
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 15.04.2015 10:31:12 vasta tsitaadiga

Kindlasti on kuskil on jutuks erinevad terminid aga küsin siiski üle.
Tele2 ühes lepingus selline tingimus - Andmesidemahu täitumisel piiratakse interneti kiirust kuni 200 mbit/s
Kõu - kasutada kvaliteetset interneti ühendust kiirusega kuni 2Mbps
Muidugi mõõtes oli see ainult 0,5Mbps

Siit mu rumal küsimus. Kummal juhul on nett kiirem?

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 10:59:08 vasta tsitaadiga

Naabrivana kirjutas:
Tele2 ühes lepingus selline tingimus - Andmesidemahu täitumisel piiratakse interneti kiirust kuni 200 mbit/s

Kindel, et valesti ei lugenud ja tegelikult pole kirjas 200 kbit/s?
Sellisel juhul on peale piirangu rakendumist Kõu veidikene kiirem, loodetavasti.
 


viimati muutis A.S. 15.04.2015 11:07:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.04.2015 11:07:31 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
https://cherry.ee/tele2-nuti-voi-telefonipakett
Mis sellest pakkumisest arvate? Iseenesest 5GB'ga saaks ehk hakkama.

Väga ok pakkumine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 15.04.2015 11:24:02 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Naabrivana kirjutas:
Tele2 ühes lepingus selline tingimus - Andmesidemahu täitumisel piiratakse interneti kiirust kuni 200 mbit/s

Kindel, et valesti ei lugenud ja tegelikult pole kirjas 200 kbit/s?
Sellisel juhul on peale piirangu rakendumist Kõu veidikene kiirem, loodetavasti.
 


Täpselt nii oli kirjas (copy-paste)
Samas on jälle ahvatlev see 30GB enne seda piirangut.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 11:46:15 vasta tsitaadiga

Naabrivana kirjutas:
Täpselt nii oli kirjas (copy-paste)

Siis oli ilmselt kirjaviga, keegi ei piira kiirust 200Mbps peale, sest selline kiirus on tavamõistes praktiliselt piiramatu kiirus. Ehk siis sisuliselt kiirust justkui oluliselt tõstetaks.
Või mõtlesid nad ehk tõesti mbit/s ehk siis millibitti sekundis? No see oleks juba päris jabur kiirus (0.2 bitti/s), sisuliselt ühenduse väljalülitamine.

Naabrivana kirjutas:
Samas on jälle ahvatlev see 30GB enne seda piirangut.

Kui sa piisavalt palju ISO faile ja filme alla sikutada kavatsed, siis pole see 30GB küll mitte eriti ahvatlev, tõmbad ehk mahu juba lausa mõne päevaga täis. Aga eks sa ise tead.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 15.04.2015 16:38:45 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Naabrivana kirjutas:
Täpselt nii oli kirjas (copy-paste)

Siis oli ilmselt kirjaviga, keegi ei piira kiirust 200Mbps peale, sest selline kiirus on tavamõistes praktiliselt piiramatu kiirus. Ehk siis sisuliselt kiirust justkui oluliselt tõstetaks.
Või mõtlesid nad ehk tõesti mbit/s ehk siis millibitti sekundis? No see oleks juba päris jabur kiirus (0.2 bitti/s), sisuliselt ühenduse väljalülitamine.

Naabrivana kirjutas:
Samas on jälle ahvatlev see 30GB enne seda piirangut.

Kui sa piisavalt palju ISO faile ja filme alla sikutada kavatsed, siis pole see 30GB küll mitte eriti ahvatlev, tõmbad ehk mahu juba lausa mõne päevaga täis. Aga eks sa ise tead.
 


Küsisin Tele2 järgi, ekslikult oli sattunud vale ühik ehk pidigi olema kbit/s.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2015 23:25:52 vasta tsitaadiga

Ega keegi juhuslikult ei varunud neid Cherry vouchereid?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 07:53:29 vasta tsitaadiga

41 hullu üle eesti leidus icon_lol.gif https://cherry.ee/tele2-nuti-voi-telefonipakett
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.