|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
05.04.2015 13:52:01
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| alexcrx, mis distro, kui saladus pole? |
ELKO
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
07.04.2015 12:01:46
|
|
|
| Tellisin mobiilile aku sealt 13 märts, ei tea kas varsti jõuab kohale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
07.04.2015 14:23:15
|
|
|
| edu ootamisel, ise ootasin kunagi telekat ka väga kaua.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
09.04.2015 12:39:09
|
|
|
Täna, st 10 päeva pärast maksmist, teatavad et toode sai laost otsa! Kusjuures eriti jabur on see, et veel eile õhtul kirjutati, et loodetavasti on homme kohal Idioodid
Eelmine kord ootasin 3 päeva asemel 3 nädalat, lõpuks siiski tuli. Rohkem nendega ei suhtle.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
09.04.2015 14:18:07
|
|
|
Ehk mul veab siis...
Üleeile tegin tellimuse/maksin, eile kinnitati ülekanne ja täna saadeti välja..
Peale tellimust läks tootehind 34€ kallimaks, õnneks sain odavama hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.04.2015 17:26:10
|
|
|
Kommentaarige seda firmat HV lehel kah, muidu siin vingumine ei jõua kõigini:
https://www.hinnavaatlus.ee/firms/1aee/
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
09.04.2015 18:43:50
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Ehk mul veab siis...
Üleeile tegin tellimuse/maksin, eile kinnitati ülekanne ja täna saadeti välja..
Peale tellimust läks tootehind 34€ kallimaks, õnneks sain odavama hinnaga  |
Nende hinnapoliitika on muljetavaldav .. tühistad tellimuse ja toote hind ca -20%
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
09.04.2015 18:50:35
|
|
|
| Nende hinnad kõiguvad igapäevaselt, tavapärane nähtus 1A puhul.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
09.04.2015 19:00:49
|
|
|
Lisaks iga toote juures on "Hind saadaval kuni: järgmise päeva kuupäev" mis peale kella 00'ni automaalselt muutub järgmiseks kuupäevaks
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
09.04.2015 19:34:10
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Lisaks iga toote juures on "Hind saadaval kuni: järgmise päeva kuupäev" mis peale kella 00'ni automaalselt muutub järgmiseks kuupäevaks  |
Müügitaktikat peab ju olema
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
09.04.2015 22:15:02
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| Tellisin mobiilile aku sealt 13 märts, ei tea kas varsti jõuab kohale. |
Täna tuli teade et kahjuks on see aku otsa saand. Kuu aega uurisid lao seisu vä
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.04.2015 00:13:52
|
|
|
| iir kirjutas: |
| nojah, seda su isa pärast raudselt, lihtinimestel ei tundu nii hästi minevat... |
tellige läbi minu, hinda arvestage +42%
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
11.04.2015 18:50:11
|
|
|
| Varem on olnud enamusel ainult positiivsed kogemused 1a'ga. Viimaselajal olen teemal silma peal hoidnud ja väga palju negatiivset infot... töötajad ei oska oma tööd korralikult teha ning annavad katteta lubadusi?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FluffyOwl
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2014
|
13.04.2015 21:13:59
|
|
|
Endal pole kunagi probleeme olnud.
Aga võiks väita et ma olen püsiklient ka neile ... . Üritavad korduvat nime mitte alt vedada ?
Isegi kui 1 korra oli laost kaup puudu teavitati sellest sama päeva jooksul.
Edit:
Samas teenindajad paistavad olevad päris tõredad, kui viimasel ajal mingi probleemi tekkides asjale tähelepanu suunad.
Ma ei tea mingi aeg töötas neil väga viisakas vene perekonnanimega neiu kes suutis küll kõik probleemid lahendada,
_________________ - : ) - |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
30.04.2015 16:30:03
|
|
|
| Tellisin Sony teleri. Kaup loodetud ajaks ilusti käes, kuigi see tasuta tarne tundub eksitav, kuna ei kehti kõikjale. Aga suured tänud siiski! Hea, et selline koht olemas on, kust palju erinevaid tooteid võimalik ühest kohast osta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
31.05.2015 10:57:09
|
|
|
tellisin 4 erinevat toodet.
2 päeva pärast sain nende kontorist kätte.
töötab 5+
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
01.06.2015 09:55:14
|
|
|
Viimase kuu-pooleteise jooksul paras sületäis erinevaid tooteid neilt jälle tellitud, tarne enamasti kiirem, kui tellides teatatakse. Võib alati soovitada, hinnad ka enamasti soodsaimad.
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siniger
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
05.06.2015 16:48:35
|
|
|
Siiani pole probleeme olnud.
Kõik mis tellitud on ilusti kohale jõudnud
_________________ Kui Teil läheb hästi ärge muretsege, see läheb mööda. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
18.06.2015 11:35:46
|
|
|
Sai ka selle firmaga tegemmist tehtud. Ma ei hakkaks hinnangut üldse jagama, aga kuna nad ise saatsid mulle kirja ning palusid tagasisidet kas HinnaVaatluses või mõnes sotsiaalvõrgustiku lehel, siis võib seda ju ka teha.
Kui kaup sai tellitud, siis algus oli intensiivne - saadeti nii meile kui SMS-e - tellimus vastu võetud, komplekteeritud jne. Viimane SMS oli, et kohe saadetakse meilile arve ning kui selle sai ära makstud, siis edasi oli vaikus. Kullerfirma saatis küll SMSi päev varem ja samal päeval, et toome paki, kuid üldistamistase oli väga suur ning isegi ei helistanud ette vaid ilmus lihtsalt värava taha. Kuid kaup jõudis ilusti kohale. Mille üle olen imestunud, sest paar asja mis ma tellisin olid lihtsalt pakkimiskilega kokku tõmmatud ning lohises siis kaubiku põrandal edasi-tagasi. Pettumus on ka see, et "tasuta tarne" poes tähendab tasuta tarnet ainult märgitud asja kohta ning kui tellid midagi juurde mille juures ei ole märget "tasuta tarne", siis selle eest võetakse 4.50. Natukene alatu nagu?
Kas ma teistele soovitaksin? Tõenäoliselt küll, sest valik on neil suur, kuid hoiataksin ette, et pakendamisoskuseid neil ei ole vaid loodavad tehasepakendile. Kui teiste firmade puhul võiks eeldada, et kui sa tellid 450 € eest kaupa või mingi osa kauba juures on kirjas, et see tuuakse tasuta, siis mina poleks suutnud isegi välja mõelda, et ülejäänud ostukorvi sisu muutub tasuliseks. Pole nagu varem kohanud ühtegi sellist firmat, kes küsiks iga toote eest eraldi transpordiraha.
Hindeks tugev kolm või teatud mööndustega neli. Probleemide lahendamisega pole kokku puutunud, nii et ei oska öelda, kuidas ta raskemate katsumustega hakkama saab.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
18.06.2015 11:54:43
|
|
|
| Pakendamise osas nõustun. Asjad, mis sealt tellinud, ei ole toote pakendile kas midagi ümber pandud või siis tõepoolest ainult pakkekile ümber mässitud. Nii et kui soov kingituseks midagi soetada, siis võib toote pakend üsna inetu välja näha kohalejõudes.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KyBer
HV veteran

liitunud: 28.05.2002
|
18.06.2015 18:22:54
|
|
|
Sai telefon tellitud..kirjelduses, et kaup laos ja eesti menüüga..kohale aga jõudis ca 3 nädalat hiljem ja mida pole on eestikeelne menüü ...nüüd kirjeldusest eesti maha võetud.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
18.06.2015 18:24:59
|
|
|
| Alates kauba kättesaamis hetkest on võimalik 14-päeva tagastada toodet?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
18.06.2015 18:26:02
|
|
|
| kjmrc kirjutas: |
| Alates kauba kättesaamis hetkest on võimalik 14-päeva tagastada toodet? |
Täpselt nii
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
18.06.2015 22:20:47
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| kjmrc kirjutas: |
| Alates kauba kättesaamis hetkest on võimalik 14-päeva tagastada toodet? |
Täpselt nii |
Ära ei tohi unustada, et tingimuseks on pakendi seis originaalina mis tähendab omakorda mitte avatud pakend. Kui sul pakend avatud siis...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004

|
19.06.2015 21:10:31
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
| kjmrc kirjutas: |
| Alates kauba kättesaamis hetkest on võimalik 14-päeva tagastada toodet? |
Täpselt nii |
Ära ei tohi unustada, et tingimuseks on pakendi seis originaalina mis tähendab omakorda mitte avatud pakend. Kui sul pakend avatud siis... |
See kehtib "suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, pesu ja bikiinid)"
http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/14-paevane-taganemisoigus
"Kuna Sul ei ole interneti vahendusel tehtud ostude puhul võimalik tootega tutvuda nii põhjalikult kui tavalises kaupluses, võid vastavalt võlaõigusseadusele sidevahendi kaudu sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ajast, mil toode Sinuni jõudis.'
Kuidas ma saan näiteks elektroonikatootega põhjalikult tutvuda, kui ma pakendit ei ava?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
26.06.2015 12:46:59
|
|
|
| mul ka esimene arvuti tellimine sealt. 13.06 sai tellimus makstud ning täna tuli teade,et kullerile üle antud pakk. Tõenäoliselt jõuab pakk esmaspäev. Lubatud 3-5 päeva asemel läks pea 2 nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
28.06.2015 17:00:30
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| mul ka esimene arvuti tellimine sealt. 13.06 sai tellimus makstud ning täna tuli teade,et kullerile üle antud pakk. Tõenäoliselt jõuab pakk esmaspäev. Lubatud 3-5 päeva asemel läks pea 2 nädalat. |
Sarnane kogemus ainult, et kõvakettaga. Tundub nende puhul nii tavaline.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
01.07.2015 21:17:07
|
|
|
| Mul oli sama seis jalgrattaga, aga ainult 3 nädalane viivitus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
21.07.2015 13:18:46
|
|
|
Tellisin pardli ja jõudis 2 päevaga kohale, nii, nagu koduleht tellimisel lubas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
21.07.2015 13:45:33
|
|
|
Hinnad on head (et mitte öelda parimad) üldjuhul. Otsing on ka täitsa pädev. Asub ka enam-vähem õiges kohas minu jaoks. Parkimine maja ees tasuta.
Negatiivse poolena saan välja tuua, et teinekord pole soodushind soodne kuna on esmalt üles hinnatud ja siis ale tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.07.2015 13:54:13
|
|
|
| aks, Eks nii ole tegelikult enamus Eesti poodidega, et tavahind on pandud tunduvalt kõrgemaks, kui tegelikult oli.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K8hv3x
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2013
|
30.07.2015 15:30:17
|
|
|
hinnad on head aga mitte alati
(säästu hind on küll nali toote hinda tõstetakse kõrgemaks ja siis teeme sooduse -5%...-20% kuigi mujalt ostes saaks sama toote odavama hinnaga)
pakkimine on "ok", olen ostnud mõningaid komponente sellest poest ja pole probleeme olnud
mitte ühtegi seasonicu toidet pole müügiks!?
post/tarne on aeglane /nädalavahetusel ostetud kaup jõuab alles neljapäevaks kohale :S
E:
Kõige parem hind on siis kui mõnda toodet ei ole teistes poodides saadaval
Otsisin uut emaplaati: Asus Z97M-PLUS
1a.ee hind oli ~155+ eur (toode laos olemas), sai tellitud aga mujalt hinnaga 95 eur (toode tellimisel)
mõned päevad hiljem on emaplaadi hinnaks 1a's 95.87 € (ja seegi on nn "soodushind" 12% allahindlusega, muidu oleks: 108.91 €)
hea nali.
_________________ You are delicious
<--
viimati muutis K8hv3x 30.07.2015 15:36:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
30.07.2015 15:32:51
|
|
|
| See ei pruugi olla 1a enda otsus. Neil tõenäoliselt hinnad automaatselt ise uuenevad vastavalt sellele, mis hind laost tuleb neile. Kui laos muutub hind, siis ka 1a-s automaatselt vastavalt sellele.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
31.07.2015 18:23:05
|
|
|
| K8hv3x kirjutas: |
hinnad on head aga mitte alati
(säästu hind on küll nali toote hinda tõstetakse kõrgemaks ja siis teeme sooduse -5%...-20% kuigi mujalt ostes saaks sama toote odavama hinnaga)
pakkimine on "ok", olen ostnud mõningaid komponente sellest poest ja pole probleeme olnud
mitte ühtegi seasonicu toidet pole müügiks!?
post/tarne on aeglane /nädalavahetusel ostetud kaup jõuab alles neljapäevaks kohale :S
E:
Kõige parem hind on siis kui mõnda toodet ei ole teistes poodides saadaval
Otsisin uut emaplaati: Asus Z97M-PLUS
1a.ee hind oli ~155+ eur (toode laos olemas), sai tellitud aga mujalt hinnaga 95 eur (toode tellimisel)
mõned päevad hiljem on emaplaadi hinnaks 1a's 95.87 € (ja seegi on nn "soodushind" 12% allahindlusega, muidu oleks: 108.91 €)
hea nali. |
tegelt siin kohal on süüdi nende "ema" firma, sest nemad saavad nende käest hinnad.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
01.08.2015 09:39:38
|
|
|
| Pigem on 1a lihtsalt mugav, suur valik tooteid ning vajadusel panevad arvuti tasuta kokku ka
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
01.08.2015 12:03:23
|
|
|
Tegin 1a.ee poest väikese ostu, juukselõikusmasina.
Pärast ostu küsis 1a.ee meili teel tagasisidet, viitega HV suhtlusvõrgustikule, pole sellist lähenemist enne kohanud, päris huvitav
Igatahes, transpordiviisiks valisin ise järgi tulemise.
Tarneajaks lubati 2 päeva: 1,5 päeva pärast sain teate, et kaup kohal.
Tasusin kohapeal sulas, sest kaardimakse eest küsitakse kliendilt 1% lisatasu, mis on enam-vähem arusaadav arvestades netikaubanduse madalaid marginaale.
Samas on ka sularahakäitluse hind viimasel ajal oluliselt tõusnud, nii et kaupmehel tasub mõelda, kas kaardimakse ikka on oluliselt kallim.
Kokkuvõttes positiivne kogemus
PS. Pärast kasutajaks registreerumist on hakanud meili peale tulema aeg ajalt pakkumised lühikampaaniate osas, a'la tasuta transport teatud kategooria toodetele või mingi sooduskupongi kood.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
12.09.2015 15:26:05
|
|
|
| Kas 1a.ee poolset arvutikokkupanemist võib ikka usaldada?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
12.09.2015 15:27:14
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| Kas 1a.ee poolset arvutikokkupanemist võib ikka usaldada? |
ühe korra lasin seal arvuti kokku panna, tehti küll kiirelt ja korralikult
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
12.09.2015 23:38:44
|
|
|
| Mul samuti seal kokku pandud ja ei saa kurta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.09.2015 14:13:06
|
|
|
kui üks neiu kokku paneb siis saad korraliku cable management'i ka
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
15.09.2015 11:38:25
|
|
|
Sai ka hiljuti tellimus tehtud, 1a-poolne asjaajamine oli päris kiire, aga siis otsustas DPD paki Tallinnast Tartu jala kohale toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.09.2015 11:39:50
|
|
|
| Kriiks kirjutas: |
Sai ka hiljuti tellimus tehtud, 1a-poolne asjaajamine oli päris kiire, aga siis otsustas DPD paki Tallinnast Tartu jala kohale toimetada.  |
1A tegutseb kiirelt? Tahaks ka sellist asja kogeda.. Või noh, olen juba sealt tellimisest loobunud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
15.09.2015 11:54:08
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| Kriiks kirjutas: |
Sai ka hiljuti tellimus tehtud, 1a-poolne asjaajamine oli päris kiire, aga siis otsustas DPD paki Tallinnast Tartu jala kohale toimetada.  |
1A tegutseb kiirelt? Tahaks ka sellist asja kogeda.. Või noh, olen juba sealt tellimisest loobunud  |
1A tegutseb väga kiirelt, kõik tellimused on kas õigel ajal või päev varem juba toimetatud.
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
15.09.2015 14:40:08
|
|
|
| ühe mu arvuti tellimusega läks 2 nädalat kuna üks emaplaat oli neil laost otsa saanud ning seda oli vaja oodata.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mortiir
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2008
|
01.10.2015 16:51:08
|
|
|
Ostsin teleri kolmapäeval 23.09 järgitulemisega kontorisse ja lubadus oli, et reedel 25.09 on kontoris olemas ja saan järgi tulla. Küsisin veel neljapäeval üle, öeldi, et jah reedeks peab kohal olema. Tegelikult jõudis kaup kohale alles teisipäeval 29.09, õhtul sain kätte, sellega korras. Ei morjenda niiväga, et sain hiljem kätte, kiiret polnud, kuid lubaduste jagamisega võiks tagasihoidlikum olla. See selleks.
Pigem tahaks kommenteerida 1a.ee MEGOGO kampaaniat, antakse kaasa 1 kuu nn premium filmide vaatamise õigus. Kingitud hobuse suhu ei vaadata aga kui Jason Statham ja Jennifer Lopez filmides ainult vene keeles räägivad, siis on see kampaania eestlastele puhas ikaldus. Lääne filme inglise keeles MEGOGO-s ei ole, saab osadel valida teist audiorida (ukraina, poola, läti, leedu jms) aga ükski pole neist inglise, saksa, eesti vms keel, samuti puuduvad subtiitrid. Ehk kõik filmid orginaalis venekeelse audioga. Smart TV-s oli tükk tegemist, et üldse aru saada kas tegu ikka lääne filmiga, sest filmide coverid on vene keeles ning eestikeelne tõlge all mööda. Vahetades menüü inglisekeelseks saab küll aru mis filmiga tegu, kuid vaadata ikka ei kannata. Kui emakeel on vene siis ilmselt teine lugu. Seda MEGOGO-t antakse kaasa vist kõigega, mis pilti näitab.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.10.2015 08:42:09
|
|
|
Tellisin esmasp Fury X 900x450 hiiremati - kolmap lõunal tuli sõnum, et kaup kohal.
Seekord läks päris edukalt
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|