Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 520, 521, 522  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:31:40 vasta tsitaadiga

Siis pole muud kui kogu see tiblakamp siit oma kallile kodumaale ära saata.

Aga see inimene kes ähvardab teisi riike tuumapommiga ei vääri üldse elamist. Ehe näide kui rumal saab üks venelane olla....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:49:22 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Veerand Eesti elanikkonnast on venelased, Lätis neid vast veel rohkem.
Edu kaasmaalaste nukemisel thumbs_up.gif

Miks sa arvad, et venemaale need kaasmaalased üldse korda lähevad?


Ühelt poolt seetõttu, et Kremlist tuleb alatihti seakisa, kuidas Baltikumis venelasi 'diskrimineeritakse.'
Teisalt arvan, et sellist 'omade' hävitamist enam kodupublikule maha ei müü.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:53:20 vasta tsitaadiga

No kui juba tuumarelva kasutavad, tähendaks see III maailmasõda ja nende endi hävitamist.
Tegemist on bluffiga, seega peab seda rahulikult võtma ja oma heidutusvõimet tõstma.
Berliin II sisuliselt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:55:43 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Veerand Eesti elanikkonnast on venelased, Lätis neid vast veel rohkem.
Edu kaasmaalaste nukemisel thumbs_up.gif

Miks sa arvad, et venemaale need kaasmaalased üldse korda lähevad?


Ühelt poolt seetõttu, et Kremlist tuleb alatihti seakisa, kuidas Baltikumis venelasi 'diskrimineeritakse.'
Teisalt arvan, et sellist 'omade' hävitamist enam kodupublikule maha ei müü.

See kisa on propaganda mitte tegelik hoolimine. Omade hävitamise vaenlaste kaela ajamine on üks vanimad trikke vene poliitikas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:25:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No kui juba tuumarelva kasutavad, tähendaks see III maailmasõda ja nende endi hävitamist.
Tegemist on bluffiga, seega peab seda rahulikult võtma ja oma heidutusvõimet tõstma.
Berliin II sisuliselt.

III ms ilmselt hoitakse samamoodi ära nagu Ukrainas olukorra eskaleerumist. Kommentaatorid saavad rääkida sellest, kuidas pead liiva alla peidetakse, aga tegelikkuses tehakse väga hea töö inimohvrite ära hoidmisel. Kui Venemaa peaks kusiganes (ja arvatavasti väga piiratud kujul) tuumarelva kasutama, siis tähendaks see lihtsalt igasuguste poliitiliste ja majanduslike sidemete äralõikamist terve lääne poolt, mitte enam mingeid reisikeelunimekirju ja sanktsioone. Täiemõõdulise sõja asemel vastataks ilmselt jätkuvalt lihtsalt heidutuse tõstmisega ja vägede valmisolekusse viimisega, aga lahendust otsitakse ilmselt kas Kremli opositsiooni rahastamise ja vajadusel relvastamisega, ning tõenäoliselt ka lihtsalt atentaadiga või atentaatidega. Kui Kremli poolt juba selline otsus peaks tulema, siis oleks seal ilmselt ka teisitimõtlejaid jalaga segada, kes Putini ja ta lähikondlaste reisiplaane hea meelega läänele jagavad, ja ühel hetkel kasutatakse kas olemasolevaid või ka salajasi kauglöögivõimekusi, et üks lennuk alla kukutada või Moskva kesklinnast vähegi kaugemal kasvõi maa peal üks pauk korraldada. Snaipri tänavale saatmine pole eriti USA stiil.

Kui Kremli juhtkonnaga ning võimaliku sõjalise konfliktiga on asi ühel pool, siis korraldatakse mingi läänesõbralikuma opositsiooniliidri võimule tulek, ning sanktsioonide kaotamise ja võimalike reparatsioonide vähendamise tingimusteks saaks olema Venemaa tuumarelvastuse väga ulatuslik piiramine lähemate aastate jooksul, koos läänepoolse kontrolliga, näiteks kuhugi Prantsusmaa või Hiina tasemele, ehk et 100-200 aktiivset lõhkepead pluss mõni reservis. Peale seda saaks ka USA oma võimekust väiksemaks tõmmata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:15:45 vasta tsitaadiga

link :: US was warned about Russian threat to Crimea in 2009

The United States was warned as far back as November 2009 that Russia might attack Crimea, according to a diplomatic cable released by the group Wikileaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:18:41 vasta tsitaadiga

Äge, ma arvan, et neid hoiatusi on tehtud 1000 erineva asja suhtes icon_rolleyes.gif
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 01:20:39 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/keenia-pantvangikriisi-ohvrite-arv-kerkis-147ni?id=71163409
Somaalia sõjaväeline rühmitus al-Shabab, mida seostatakse al-Quaidaga, ründas ülikoolilinnakut, võttis pantvangi üle 500 tudengi ja teatas, et peavad kinni kristlased ja lasevad moslemitel minna. Algul tuli teade kahest, seejärel 15st hukkunust ning õhtuks on ohvrite arv kasvanud 147 inimeseni.

Nad on seal Aafrikas ikka puhta lolliks ära keeranud, uskumatu, et mujal maailm elab 21.ses sajandis ja nemad lasevad alles 15-ndas, Araabiamaades on 18-s ning Venemaal 19-s sajand käsil.
Müstiliselt hästi suudab usk ikka inimesi lolliks teha. icon_evil.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 03.04.2015 15:52:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nad on seal Aafrikas ikka puhta lolliks ära keeranud, uskumatu, et mujal maailm elab 21.ses sajandis ja nemad lasevad alles 15-ndas, Araabiamaades on 18-s ning Venemaal 19-s sajand käsil.
Müstiliselt hästi suudab usk ikka inimesi lolliks teha.


pole üllatav. sest alles hiljuti pakuti seal tähtpäevade puhul misjonäripraadi.
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 19:18:04 vasta tsitaadiga

Kes tahab Venemaale emigreeruda, peab andma "õigeid" vastuseid Krimmi ja Stalini kohta.
http://www.themoscowtimes.com/news/article/foreigners-who-want-to-live-in-russia-to-face-questions-about-crimea-stalin/518649.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 19:20:33 vasta tsitaadiga

Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 19:25:05 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu hullumaja test
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 19:27:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks

On küllalt riike kus on elu hullem kui venemaal. Samas pole neil ilmselt ka võimalust netist n-ö õigeid vastuseid otsida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 18:55:59 vasta tsitaadiga

Ilmselt sobib see siia - http://www.latimes.com/opinion/op-ed/la-oe-famiglietti-drought-california-20150313-story.html

Cali on täiesti reaalselt tänaseks olukorras, kus USA ning läänepoolkera üks suuremaid majandusi ning põllumajandussaaduste tootjaid on lähiaastatel kõrb.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2015 19:06:20 vasta tsitaadiga

Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett.

Kraanivee hind muidugi ilmselt kerkib, et seda ei kasutataks muru kastmiseks. Intensiivse kasutusega kohad peavad taaskäitluse tegema.

pots4t4j4 kirjutas:
80% cali veest tarbivad farmid/tööstused whatever seal on ja siis proovitakse tavainimestele igast jura pähe suruda, et põuda vähendada hea loogika neil seal icon_biggrin.gif

Tarbimine siiski suur, tasub proovida icon_biggrin.gif


viimati muutis Magic 07.04.2015 19:10:11, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:09:46 vasta tsitaadiga

80% cali veest tarbivad farmid/tööstused whatever seal on ja siis proovitakse tavainimestele igast jura pähe suruda vee säästmiseks, et põuda vähendada hea loogika neil seal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:14:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett.


Me räägime mahtudest, mis eeldavad kümnete selliste tehaste rajamist ja neid tehaseid oli vaja juba eile. Ja siis on vaja see vesi kuidagi sisemaale ka saada, kus põllumajandust viljeletakse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2015 19:17:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Magic kirjutas:
Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett.


Me räägime mahtudest, mis eeldavad kümnete selliste tehaste rajamist ja neid tehaseid oli vaja juba eile. Ja siis on vaja see vesi kuidagi sisemaale ka saada, kus põllumajandust viljeletakse.
ära hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõppeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2015 19:22:01 vasta tsitaadiga

Kui soov investeerida on see kõik tehtav. Üks tehas annab 7% hetke tarbimisest.
Ranniku ääres ja asulates saab reovett kasutada. Jätavad mandlid kasvatamata kui kulu liialt suur...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:25:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:26:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks

Depardieu läks vabatahtlikult.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 19:28:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks

Depardieu läks vabatahtlikult.


Kontekst, ahoi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2015 19:44:39 vasta tsitaadiga

Venemaal on viin odavam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.04.2015 20:04:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?


Jälle sa klähvid nagu väike nuustik!
Näite aruanded, lingid ja faktid ette.
Miks sa oma paanikahoos meile neid linke ei too, kus on näha, et neid kümneid mereveepuhastusjaamu juba eile vaja oli?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 20:13:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?


Jälle sa klähvid nagu väike nuustik!
Näite aruanded, lingid ja faktid ette.
Miks sa oma paanikahoos meile neid linke ei too, kus on näha, et neid kümneid mereveepuhastusjaamu juba eile vaja oli?


Äkki sa lähed loed mu algset linki ja liigud sealt edasi? Ei tasu nüüd ikka päris nii abitu häbikäkerdis ka olla ja igasugu personaalsed kommentaarid võid omale hoida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2015 20:13:22 vasta tsitaadiga

Scart, põhjavesi ei ole taastumatu ressurss.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 20:23:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Scart, põhjavesi ei ole taastumatu ressurss.


Ma kahjuks ei ole enam paarisaja aasta pärast elavate kirjas, et praegu välja tõmmatava liitri vee taastumist näha. Sa plaanid?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2015 20:29:27 vasta tsitaadiga

plaanin muidugi. paarsada aastat siia-sinna
aga tegelikult, põhjavesi on üldtermin, mitte konkreetne asi. selle taastumisvõime või selle kiirus sõltub, millega täpsemalt tegu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 21:02:19 vasta tsitaadiga

http://www.stuffyoushouldknow.com/podcasts/how-desalination-works/
Vee teemasse. Seal ka väike jutt sellest Califorinia teemast.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 21:59:36 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif

A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?

Sellega seoses - kuidas meil selle hüperinflatsiooniga on, mis vältimatult saabuma pidi? Rääkimata sellest, et terve Mehhiko laht ja selle kaldad pidid olema eluks kõlbmatu tühermaa? Ja et Vene väed peaks praeguseks juba 10 korda Ukrainas Poola piirini välja jõudnud olema?

Nende kõigi kohta olid sul ju ka ametlikud ja ümberlükkamatud andmed ette näidata, mis hiljem siiski paanikakülvamiseks osutusid. Nurk on seal, mine ja häbene ise, või siis võta tuure maha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 07.04.2015 22:01:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?


Scart kirjutas:
Viimaste säutsude kohaselt on UA jaoks Debaltsevos game over. Poroshenko ja tema debiilikutest kindralstaap lasi vangi langeda up to 10k mehel, sest mingi sitane rahuleping, mida nagunii ei täideta, on tähtsam kui Ukraina parimate poegade elud. Braavo šokolaadipresidendile.


Kuidas siis oli ? Oli 10 000 vangi või ei olnud ?

17.02.2015
Scart kirjutas:
Debaltsevo langeb täna ja sellega läheb ilmselt ka praegune UA ladvik eesotsas Poroshenkoga.


Kuda Porošenkoga on ? Läinud ?

12.06.2014
Scart kirjutas:
Bagdad langeb enne lõunat. 10 aastat meie raha ja verd ning need kuradi rätipead kukuvad vähem kui nädalaga kokku.


Bagdad lännu ?

26.04.2014
Scart kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mida ukraina majandus üldse teeb ? Püsib pinnal või ulbib põhja ?


Lootusetult uppunud. Praeguste numbrite järgi on riik kahe-kolme nädala pärast maksuvõimetu.


Aastatagune ennustus.

28.10.2012
Scart kirjutas:
Sandy lükkab suurema osa idarannikut ilmselt puhtaks.


Keegi veel mäletab seda "sajandi" tormi ?

Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.04.2015 22:04:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ?


et peale weekendi läbu ennustus rahakott on tühi osutus tõeks
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2015 22:25:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?
sa oled ikka puhta udu
mis sa arvad, et kogu California ootas sinu postitust siin, et hakata tegutsema selle nimel, et neid korporatsioone veepuudus ei hävitaks icon_question.gif



sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 22:44:52 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad icon_idea.gif


A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.

Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?


Scart kirjutas:
Viimaste säutsude kohaselt on UA jaoks Debaltsevos game over. Poroshenko ja tema debiilikutest kindralstaap lasi vangi langeda up to 10k mehel, sest mingi sitane rahuleping, mida nagunii ei täideta, on tähtsam kui Ukraina parimate poegade elud. Braavo šokolaadipresidendile.


Kuidas siis oli ? Oli 10 000 vangi või ei olnud ?

17.02.2015
Scart kirjutas:
Debaltsevo langeb täna ja sellega läheb ilmselt ka praegune UA ladvik eesotsas Poroshenkoga.


Kuda Porošenkoga on ? Läinud ?

12.06.2014
Scart kirjutas:
Bagdad langeb enne lõunat. 10 aastat meie raha ja verd ning need kuradi rätipead kukuvad vähem kui nädalaga kokku.


Bagdad lännu ?

26.04.2014
Scart kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mida ukraina majandus üldse teeb ? Püsib pinnal või ulbib põhja ?


Lootusetult uppunud. Praeguste numbrite järgi on riik kahe-kolme nädala pärast maksuvõimetu.


Aastatagune ennustus.

28.10.2012
Scart kirjutas:
Sandy lükkab suurema osa idarannikut ilmselt puhtaks.


Keegi veel mäletab seda "sajandi" tormi ?

Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ?


Hea kokkuvõte fooliummütsiga mehikesest icon_biggrin.gif

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 22:47:48 vasta tsitaadiga

Ja iga kord meenub mulle muinasjutt hundist ja seitsmest kitsetallest.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 22:54:49 vasta tsitaadiga

Aga Yellowstone? See pole ka veel plahvatanud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:09:01 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Aga Yellowstone? See pole ka veel plahvatanud


http://www.smh.com.au/world/russian-analyst-urges-nuclear-attack-on-yellowstone-national-park-and-san-andreas-fault-line-20150331-1mbl14.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:19:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga


Kes see täpsemalt sul siin paanitseb - sinusugused tegelased, kelle ainus soov on tatti pritsida või minusugused, kes lihtsalt nii möödaminnes mõtlesid, et tasuks äkki potentsiaalselt vägagi suuri globaalmajanduslikke tagajärgi omavat sündmust lõpuks ometi ka HVs kajastada? Ma ei mäleta, et siin küllaltki laia silmaringiga foorumist oleks enne, v.a. paar mu kommentaari, Cali olukorrast üldse keegi rääkinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2015 23:25:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:

sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga


Kes see täpsemalt sul siin paanitseb - sinusugused tegelased, kelle ainus soov on tatti pritsida või minusugused, kes lihtsalt nii möödaminnes mõtlesid, et tasuks äkki potentsiaalselt vägagi suuri globaalmajanduslikke tagajärgi omavat sündmust lõpuks ometi ka HVs kajastada? Ma ei mäleta, et siin küllaltki laia silmaringiga foorumist oleks enne, v.a. paar mu kommentaari, Cali olukorrast üldse keegi rääkinud.
sa ei paanitse, sa külvad paanikat
kuidas sa ise ei ole märganud, millega sa sa siin aastate jooksul tegelenud oled
kõik katastroofid käivad koos absurdsete ülivõrrete ja kõige süngemate prognoosidega

oleks sa vaid lingi pannud lihtsa lakoonilise kommentaariga, kuid ei, sa paned selle lingi endale omapärase "maailmalõpukuulutusega"

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.04.2015 00:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

oleks sa vaid lingi pannud lihtsa lakoonilise kommentaariga, kuid ei, sa paned selle lingi endale omapärase "maailmalõpukuulutusega"


see juhtub kui liig palju Walking Deadi vaatad ainult
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 00:10:49 vasta tsitaadiga

link :: How the U.S. thinks Russians hacked the White House

Russian hackers behind the damaging cyber intrusion of the State Department in recent months used that perch to penetrate sensitive parts of the White House computer system, according to U.S. officials briefed on the investigation.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 01:59:53 vasta tsitaadiga

Calis vist filmitakse enamus USA porri ka?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 02:54:10 vasta tsitaadiga

link :: North Charleston officer faces murder charge after video shows him shooting man in back


Link


tsitaat:


officer shoots 8 times, shouts "put your hands behind your back" walks back, picks up taser then drops it near the dead body

MichaelSlager claimed he acted in self-defense when shooting WalterScott because he feared for his life.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 08:08:38 vasta tsitaadiga

Hea , et kaamerameest veel maha ei lasknud....

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/11520077/Hatton-Garden-raiders-empty-hundreds-of-safety-deposit-boxes.html
Nagu filmis juba icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 09:07:52 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Calis vist filmitakse enamus USA porri ka?


Hahah, hea point. Enam siiski mitte. Peale seda, kui porritööstuses muutus kondoomi kasutamine kohustuslikuks, lahkus see tööstus San Fernando orust.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2015 09:59:52 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Russian hackers behind the damaging cyber intrusion of the State Department in recent months used that perch to penetrate sensitive parts of the White House computer system, according to U.S. officials briefed on the investigation.
Obama vaatab liigselt russian porri, ju sealt siis mingi add arvutis icon_lol.gif
Venemaa on osanud läbi aja naistele mängida...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 14:33:03 vasta tsitaadiga

http://www.bbc.com/news/world-europe-32137302

blink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 23:17:06 vasta tsitaadiga

link :: US aerospace command moving comms gear back to Cold War bunker

The US military command that scans North America's skies for enemy missiles and aircraft plans to move its communications gear to a Cold War-era mountain bunker, officers said.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.04.2015 13:50:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kes lihtsalt nii möödaminnes mõtlesid, et tasuks äkki potentsiaalselt vägagi suuri globaalmajanduslikke tagajärgi omavat sündmust lõpuks ometi ka HVs kajastada?

http://yournewswire.com/nestle-ceo-water-is-not-a-human-right-should-be-privatized/#sthash.RR8mKwsG.gbpl
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 14:06:47 vasta tsitaadiga

Mõttetu kontekstist välja rebitud ja kunstiinimestest looduskaitsjate poolt leierdatud lausekatke. thumbs_down.gif
tsitaat:
I do not deny that clean and safe water to drink or for basic hygiene is a human right. Of course it is. However, I do not think it is right that some people in the world do not have access to a clean, safe supply when others can use excess amounts for non-essential purposes without bearing a fairer cost for the infrastructure needed to supply it. When we give water a value, we use it more carefully, and this does not mean privatization.

tsitaat:
Let me be very clear about this again [..], because I think the video clip, which took my views out of context, isn't clear about the point I was trying to make. The water you need for survival is a human right, and must be made available to everyone, wherever they are, even if they cannot afford to pay for it.


viimati muutis fallout3 09.04.2015 14:08:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 520, 521, 522  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.