|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
02.04.2015 15:31:40
|
|
|
Siis pole muud kui kogu see tiblakamp siit oma kallile kodumaale ära saata.
Aga see inimene kes ähvardab teisi riike tuumapommiga ei vääri üldse elamist. Ehe näide kui rumal saab üks venelane olla....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
02.04.2015 15:49:22
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Veerand Eesti elanikkonnast on venelased, Lätis neid vast veel rohkem.
Edu kaasmaalaste nukemisel  |
Miks sa arvad, et venemaale need kaasmaalased üldse korda lähevad? |
Ühelt poolt seetõttu, et Kremlist tuleb alatihti seakisa, kuidas Baltikumis venelasi 'diskrimineeritakse.'
Teisalt arvan, et sellist 'omade' hävitamist enam kodupublikule maha ei müü.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
02.04.2015 15:55:43
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Veerand Eesti elanikkonnast on venelased, Lätis neid vast veel rohkem.
Edu kaasmaalaste nukemisel  |
Miks sa arvad, et venemaale need kaasmaalased üldse korda lähevad? |
Ühelt poolt seetõttu, et Kremlist tuleb alatihti seakisa, kuidas Baltikumis venelasi 'diskrimineeritakse.'
Teisalt arvan, et sellist 'omade' hävitamist enam kodupublikule maha ei müü. |
See kisa on propaganda mitte tegelik hoolimine. Omade hävitamise vaenlaste kaela ajamine on üks vanimad trikke vene poliitikas.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
02.04.2015 17:25:00
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
No kui juba tuumarelva kasutavad, tähendaks see III maailmasõda ja nende endi hävitamist.
Tegemist on bluffiga, seega peab seda rahulikult võtma ja oma heidutusvõimet tõstma.
Berliin II sisuliselt. |
III ms ilmselt hoitakse samamoodi ära nagu Ukrainas olukorra eskaleerumist. Kommentaatorid saavad rääkida sellest, kuidas pead liiva alla peidetakse, aga tegelikkuses tehakse väga hea töö inimohvrite ära hoidmisel. Kui Venemaa peaks kusiganes (ja arvatavasti väga piiratud kujul) tuumarelva kasutama, siis tähendaks see lihtsalt igasuguste poliitiliste ja majanduslike sidemete äralõikamist terve lääne poolt, mitte enam mingeid reisikeelunimekirju ja sanktsioone. Täiemõõdulise sõja asemel vastataks ilmselt jätkuvalt lihtsalt heidutuse tõstmisega ja vägede valmisolekusse viimisega, aga lahendust otsitakse ilmselt kas Kremli opositsiooni rahastamise ja vajadusel relvastamisega, ning tõenäoliselt ka lihtsalt atentaadiga või atentaatidega. Kui Kremli poolt juba selline otsus peaks tulema, siis oleks seal ilmselt ka teisitimõtlejaid jalaga segada, kes Putini ja ta lähikondlaste reisiplaane hea meelega läänele jagavad, ja ühel hetkel kasutatakse kas olemasolevaid või ka salajasi kauglöögivõimekusi, et üks lennuk alla kukutada või Moskva kesklinnast vähegi kaugemal kasvõi maa peal üks pauk korraldada. Snaipri tänavale saatmine pole eriti USA stiil.
Kui Kremli juhtkonnaga ning võimaliku sõjalise konfliktiga on asi ühel pool, siis korraldatakse mingi läänesõbralikuma opositsiooniliidri võimule tulek, ning sanktsioonide kaotamise ja võimalike reparatsioonide vähendamise tingimusteks saaks olema Venemaa tuumarelvastuse väga ulatuslik piiramine lähemate aastate jooksul, koos läänepoolse kontrolliga, näiteks kuhugi Prantsusmaa või Hiina tasemele, ehk et 100-200 aktiivset lõhkepead pluss mõni reservis. Peale seda saaks ka USA oma võimekust väiksemaks tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
02.04.2015 18:18:41
|
|
|
Äge, ma arvan, et neid hoiatusi on tehtud 1000 erineva asja suhtes
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
03.04.2015 01:20:39
|
|
|
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/keenia-pantvangikriisi-ohvrite-arv-kerkis-147ni?id=71163409
Somaalia sõjaväeline rühmitus al-Shabab, mida seostatakse al-Quaidaga, ründas ülikoolilinnakut, võttis pantvangi üle 500 tudengi ja teatas, et peavad kinni kristlased ja lasevad moslemitel minna. Algul tuli teade kahest, seejärel 15st hukkunust ning õhtuks on ohvrite arv kasvanud 147 inimeseni.
Nad on seal Aafrikas ikka puhta lolliks ära keeranud, uskumatu, et mujal maailm elab 21.ses sajandis ja nemad lasevad alles 15-ndas, Araabiamaades on 18-s ning Venemaal 19-s sajand käsil.
Müstiliselt hästi suudab usk ikka inimesi lolliks teha.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
03.04.2015 15:52:57
|
|
|
| tsitaat: |
Nad on seal Aafrikas ikka puhta lolliks ära keeranud, uskumatu, et mujal maailm elab 21.ses sajandis ja nemad lasevad alles 15-ndas, Araabiamaades on 18-s ning Venemaal 19-s sajand käsil.
Müstiliselt hästi suudab usk ikka inimesi lolliks teha.
|
pole üllatav. sest alles hiljuti pakuti seal tähtpäevade puhul misjonäripraadi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.04.2015 19:20:33
|
|
|
| Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
06.04.2015 19:25:05
|
|
|
| Kõlab nagu hullumaja test
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
06.04.2015 19:27:54
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks |
On küllalt riike kus on elu hullem kui venemaal. Samas pole neil ilmselt ka võimalust netist n-ö õigeid vastuseid otsida.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.04.2015 19:06:20
|
|
|
Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett.
Kraanivee hind muidugi ilmselt kerkib, et seda ei kasutataks muru kastmiseks. Intensiivse kasutusega kohad peavad taaskäitluse tegema.
| pots4t4j4 kirjutas: |
80% cali veest tarbivad farmid/tööstused whatever seal on ja siis proovitakse tavainimestele igast jura pähe suruda, et põuda vähendada hea loogika neil seal  |
Tarbimine siiski suur, tasub proovida
viimati muutis Magic 07.04.2015 19:10:11, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.04.2015 19:09:46
|
|
|
80% cali veest tarbivad farmid/tööstused whatever seal on ja siis proovitakse tavainimestele igast jura pähe suruda vee säästmiseks, et põuda vähendada hea loogika neil seal
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 19:14:45
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett. |
Me räägime mahtudest, mis eeldavad kümnete selliste tehaste rajamist ja neid tehaseid oli vaja juba eile. Ja siis on vaja see vesi kuidagi sisemaale ka saada, kus põllumajandust viljeletakse.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2015 19:17:12
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
Ei ole, lihtsalt vee omahind tõuseb oluliselt.
Ei tohi draamat teha, sest nii hea klimaatiline koht ei hääbu.
Tehakse reoveest või mereveest ja asi korras. 2016 alustab esimene puhastusjaam, mis teeb mereveest magevee. Kastmise jaoks ilmselt võib juhtuda, et kaasatakse membraanpuhastust ja reovett. |
Me räägime mahtudest, mis eeldavad kümnete selliste tehaste rajamist ja neid tehaseid oli vaja juba eile. Ja siis on vaja see vesi kuidagi sisemaale ka saada, kus põllumajandust viljeletakse. |
ära hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõppeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.04.2015 19:22:01
|
|
|
Kui soov investeerida on see kõik tehtav. Üks tehas annab 7% hetke tarbimisest.
Ranniku ääres ja asulates saab reovett kasutada. Jätavad mandlid kasvatamata kui kulu liialt suur...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 19:25:11
|
|
|
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 19:28:46
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ei leia ühtegi põhjust miks keegi sinna minna peaks tahtma, oleks venemaa asemel yks suur auk vahet ju poleks |
Depardieu läks vabatahtlikult. |
Kontekst, ahoi.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.04.2015 19:44:39
|
|
|
Venemaal on viin odavam
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.04.2015 20:04:39
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
Jälle sa klähvid nagu väike nuustik!
Näite aruanded, lingid ja faktid ette.
Miks sa oma paanikahoos meile neid linke ei too, kus on näha, et neid kümneid mereveepuhastusjaamu juba eile vaja oli?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 20:13:14
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
Jälle sa klähvid nagu väike nuustik!
Näite aruanded, lingid ja faktid ette.
Miks sa oma paanikahoos meile neid linke ei too, kus on näha, et neid kümneid mereveepuhastusjaamu juba eile vaja oli? |
Äkki sa lähed loed mu algset linki ja liigud sealt edasi? Ei tasu nüüd ikka päris nii abitu häbikäkerdis ka olla ja igasugu personaalsed kommentaarid võid omale hoida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
07.04.2015 20:13:22
|
|
|
Scart, põhjavesi ei ole taastumatu ressurss.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 20:23:01
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| Scart, põhjavesi ei ole taastumatu ressurss. |
Ma kahjuks ei ole enam paarisaja aasta pärast elavate kirjas, et praegu välja tõmmatava liitri vee taastumist näha. Sa plaanid?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
07.04.2015 20:29:27
|
|
|
plaanin muidugi. paarsada aastat siia-sinna
aga tegelikult, põhjavesi on üldtermin, mitte konkreetne asi. selle taastumisvõime või selle kiirus sõltub, millega täpsemalt tegu.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
07.04.2015 21:59:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
Sellega seoses - kuidas meil selle hüperinflatsiooniga on, mis vältimatult saabuma pidi? Rääkimata sellest, et terve Mehhiko laht ja selle kaldad pidid olema eluks kõlbmatu tühermaa? Ja et Vene väed peaks praeguseks juba 10 korda Ukrainas Poola piirini välja jõudnud olema?
Nende kõigi kohta olid sul ju ka ametlikud ja ümberlükkamatud andmed ette näidata, mis hiljem siiski paanikakülvamiseks osutusid. Nurk on seal, mine ja häbene ise, või siis võta tuure maha.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
07.04.2015 22:01:25
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
| Scart kirjutas: |
| Viimaste säutsude kohaselt on UA jaoks Debaltsevos game over. Poroshenko ja tema debiilikutest kindralstaap lasi vangi langeda up to 10k mehel, sest mingi sitane rahuleping, mida nagunii ei täideta, on tähtsam kui Ukraina parimate poegade elud. Braavo šokolaadipresidendile. |
Kuidas siis oli ? Oli 10 000 vangi või ei olnud ?
17.02.2015
| Scart kirjutas: |
| Debaltsevo langeb täna ja sellega läheb ilmselt ka praegune UA ladvik eesotsas Poroshenkoga. |
Kuda Porošenkoga on ? Läinud ?
12.06.2014
| Scart kirjutas: |
| Bagdad langeb enne lõunat. 10 aastat meie raha ja verd ning need kuradi rätipead kukuvad vähem kui nädalaga kokku. |
Bagdad lännu ?
26.04.2014
| Scart kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mida ukraina majandus üldse teeb ? Püsib pinnal või ulbib põhja ? |
Lootusetult uppunud. Praeguste numbrite järgi on riik kahe-kolme nädala pärast maksuvõimetu. |
Aastatagune ennustus.
28.10.2012
| Scart kirjutas: |
Sandy lükkab suurema osa idarannikut ilmselt puhtaks.
|
Keegi veel mäletab seda "sajandi" tormi ?
Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
07.04.2015 22:04:45
|
|
|
| tsitaat: |
Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ?
|
et peale weekendi läbu ennustus rahakott on tühi osutus tõeks
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2015 22:25:06
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
sa oled ikka puhta udu
mis sa arvad, et kogu California ootas sinu postitust siin, et hakata tegutsema selle nimel, et neid korporatsioone veepuudus ei hävitaks
sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
07.04.2015 22:44:52
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
hakka taas mingi paanika külvamisega ja ülivõrretes jutuga pihta - see kõik lõpeb täpselt samasuguse "katastroofiga", nagu nood kõik varasemad  |
A, et kui USA kõige tähtsam osariik elab neljandat aastat ametlikult põuatingimustes ning NASA andmetel on neil seal reaalselt vett (see on siis pinna- ja põhjavesi ehk teisena mainitu teatavasti on ju taastumatu ressurss), siis mina levitan paanikat.
Sa kergelt nurgas häbeneda ei taha? |
| Scart kirjutas: |
| Viimaste säutsude kohaselt on UA jaoks Debaltsevos game over. Poroshenko ja tema debiilikutest kindralstaap lasi vangi langeda up to 10k mehel, sest mingi sitane rahuleping, mida nagunii ei täideta, on tähtsam kui Ukraina parimate poegade elud. Braavo šokolaadipresidendile. |
Kuidas siis oli ? Oli 10 000 vangi või ei olnud ?
17.02.2015
| Scart kirjutas: |
| Debaltsevo langeb täna ja sellega läheb ilmselt ka praegune UA ladvik eesotsas Poroshenkoga. |
Kuda Porošenkoga on ? Läinud ?
12.06.2014
| Scart kirjutas: |
| Bagdad langeb enne lõunat. 10 aastat meie raha ja verd ning need kuradi rätipead kukuvad vähem kui nädalaga kokku. |
Bagdad lännu ?
26.04.2014
| Scart kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mida ukraina majandus üldse teeb ? Püsib pinnal või ulbib põhja ? |
Lootusetult uppunud. Praeguste numbrite järgi on riik kahe-kolme nädala pärast maksuvõimetu. |
Aastatagune ennustus.
28.10.2012
| Scart kirjutas: |
Sandy lükkab suurema osa idarannikut ilmselt puhtaks.
|
Keegi veel mäletab seda "sajandi" tormi ?
Mõni su katastroofi ennustustest täppi ka läinud on ? |
Hea kokkuvõte fooliummütsiga mehikesest
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
07.04.2015 22:47:48
|
|
|
Ja iga kord meenub mulle muinasjutt hundist ja seitsmest kitsetallest.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.04.2015 22:54:49
|
|
|
| Aga Yellowstone? See pole ka veel plahvatanud
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2015 23:19:24
|
|
|
| libe kirjutas: |
sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga |
Kes see täpsemalt sul siin paanitseb - sinusugused tegelased, kelle ainus soov on tatti pritsida või minusugused, kes lihtsalt nii möödaminnes mõtlesid, et tasuks äkki potentsiaalselt vägagi suuri globaalmajanduslikke tagajärgi omavat sündmust lõpuks ometi ka HVs kajastada? Ma ei mäleta, et siin küllaltki laia silmaringiga foorumist oleks enne, v.a. paar mu kommentaari, Cali olukorrast üldse keegi rääkinud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2015 23:25:26
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
sa mees oled tõenäoliselt juba hea mitu aastat hiljaks jäänud selle paanikaga |
Kes see täpsemalt sul siin paanitseb - sinusugused tegelased, kelle ainus soov on tatti pritsida või minusugused, kes lihtsalt nii möödaminnes mõtlesid, et tasuks äkki potentsiaalselt vägagi suuri globaalmajanduslikke tagajärgi omavat sündmust lõpuks ometi ka HVs kajastada? Ma ei mäleta, et siin küllaltki laia silmaringiga foorumist oleks enne, v.a. paar mu kommentaari, Cali olukorrast üldse keegi rääkinud. |
sa ei paanitse, sa külvad paanikat
kuidas sa ise ei ole märganud, millega sa sa siin aastate jooksul tegelenud oled
kõik katastroofid käivad koos absurdsete ülivõrrete ja kõige süngemate prognoosidega
oleks sa vaid lingi pannud lihtsa lakoonilise kommentaariga, kuid ei, sa paned selle lingi endale omapärase "maailmalõpukuulutusega"
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
08.04.2015 00:06:38
|
|
|
| tsitaat: |
oleks sa vaid lingi pannud lihtsa lakoonilise kommentaariga, kuid ei, sa paned selle lingi endale omapärase "maailmalõpukuulutusega"
|
see juhtub kui liig palju Walking Deadi vaatad ainult
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
08.04.2015 00:10:49
|
|
|
link :: How the U.S. thinks Russians hacked the White House
Russian hackers behind the damaging cyber intrusion of the State Department in recent months used that perch to penetrate sensitive parts of the White House computer system, according to U.S. officials briefed on the investigation.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
08.04.2015 01:59:53
|
|
|
| Calis vist filmitakse enamus USA porri ka?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.04.2015 09:07:52
|
|
|
| raul. kirjutas: |
| Calis vist filmitakse enamus USA porri ka? |
Hahah, hea point. Enam siiski mitte. Peale seda, kui porritööstuses muutus kondoomi kasutamine kohustuslikuks, lahkus see tööstus San Fernando orust.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.04.2015 09:59:52
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Russian hackers behind the damaging cyber intrusion of the State Department in recent months used that perch to penetrate sensitive parts of the White House computer system, according to U.S. officials briefed on the investigation. |
Obama vaatab liigselt russian porri, ju sealt siis mingi add arvutis
Venemaa on osanud läbi aja naistele mängida...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
09.04.2015 14:06:47
|
|
|
Mõttetu kontekstist välja rebitud ja kunstiinimestest looduskaitsjate poolt leierdatud lausekatke.
| tsitaat: |
| I do not deny that clean and safe water to drink or for basic hygiene is a human right. Of course it is. However, I do not think it is right that some people in the world do not have access to a clean, safe supply when others can use excess amounts for non-essential purposes without bearing a fairer cost for the infrastructure needed to supply it. When we give water a value, we use it more carefully, and this does not mean privatization. |
| tsitaat: |
| Let me be very clear about this again [..], because I think the video clip, which took my views out of context, isn't clear about the point I was trying to make. The water you need for survival is a human right, and must be made available to everyone, wherever they are, even if they cannot afford to pay for it. |
viimati muutis fallout3 09.04.2015 14:08:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|