Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 22:13:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kõik Bondid on oma ajastu peeglid nii vaimselt kui füüsiliselt. Minu jaoks on kõik Bondi filmid alati hea vaatamine.


thumbs_up.gif

Nõus. Iga Bond sobis täpselt oma ajastusse.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 30.03.2015 08:13:17 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Samavõrra koomilisena tunduksid praegu laserid käekellas jms. vidinad.


Masendav lihtsalt, et stsenarist ei oska enam real high-tech'i sisse mõelda. Endale meeldis Bondi juures just see reaal ulme tehnika, kinaga helistamine, mis tänapäeval on täiesti tavaline mobiil. Millegi pärast teiste filmide stsenaristid seda küll teha oskavad ja keegi ei puhke kuskil naerma.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 09:52:20 vasta tsitaadiga

Shoot Em' Up sai üle vaadatud, ikka oli hea

Boondock Saints I & II ka

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 10:21:29 vasta tsitaadiga

Härrased, on olemas ainult üks James Bond ja see on kehastatud sir Sean Connery poolt. Võib vaielda ainult selle üle, kes on paremuselt teine. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 10:31:57 vasta tsitaadiga

Christopher Nolan ja Christian Bale võiks ühe Bondi teha prooviks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 16:25:19 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Samavõrra koomilisena tunduksid praegu laserid käekellas jms. vidinad.


Masendav lihtsalt, et stsenarist ei oska enam real high-tech'i sisse mõelda. Endale meeldis Bondi juures just see reaal ulme tehnika, kinaga helistamine, mis tänapäeval on täiesti tavaline mobiil. Millegi pärast teiste filmide stsenaristid seda küll teha oskavad ja keegi ei puhke kuskil naerma.


su jaoks on maxwell smart icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2015 22:56:26 vasta tsitaadiga

väga kõva ulmekas endiselt
http://www.imdb.com/title/tt0114558/reference
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 19:25:46 vasta tsitaadiga

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief - uus dokumentaalfilm saientoloogiast. Väga põnev, soovitan.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 10:50:36 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.04.2015 09:34:47 vasta tsitaadiga

Kes Plazasse FF7 esikale lähevad, siis käige ka kõrvalt Rotermanni platsilt läbi. Mõned kenad autod välja toodud icon_razz.gif

Ja film ise ka väga pro. Täiskäigul möllu jagub enamuseks ajaks. Paul Walkeri tegelasele ka täitsa hea lõpp.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 11:42:24 vasta tsitaadiga

Solarises oli kah üks väljas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 14:50:37 vasta tsitaadiga

Lisaks autodele ja filmielamusele: http://elu24.postimees.ee/3143761/kumme-kiiremat-said-kiired-ja-vihased-esilinastusel-ennast-kiilaks-ajada-ning-kehastuda-vin-dieseliks
icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 14:54:37 vasta tsitaadiga

Furious 7 esikal käidud, jätkas nö sealt kus pooleli jäi, üldine tendents ikkagi jätkub, kus autod on lihtsalt kiired transpordivahendid ja sõitude ümber enam asi ei keerle.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 14:59:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lisaks autodele ja filmielamusele: http://elu24.postimees.ee/3143761/kumme-kiiremat-said-kiired-ja-vihased-esilinastusel-ennast-kiilaks-ajada-ning-kehastuda-vin-dieseliks
icon_lol.gif
ja tasuta ikkagi ei pääsenud vaatama?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.04.2015 15:00:33 vasta tsitaadiga

vbla mõned lasti kiilakaks ka vastu tahtmist , paar tibi ka vbla top 10s
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:42:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See oli vaieldamatult kõige MÕTTETUM fast n furious mis kunagi tehtud on. Tore oli Pauli näha ja kõiki teisi ka, aga on vahe kas asi on ülepingutatult lõbus või LAME. Coca Cola plazaz kell 22 linastuse ajal karjus ka keegi üle saali JAMA ning olin selle mehega täitsa nõus. Oli tõsine ila. Ika väga väga tõsine.


Eks see eelmine oli juba vähe üle keeratud,samas ikka üldiselt meeldis ja kindlasti vaatan ka seitsmenda ära

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 00:54:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Edit Betamax: palun kasuta spoilertage sellise info jaoks!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 09:59:08 vasta tsitaadiga

jess, polegi multikas bounce.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 10:38:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2015 12:21:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
usun, et on hip mingit jaapanikeelset youtube linkida
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 12:31:51 vasta tsitaadiga

Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2015 13:35:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
ma arvan, et sa võiksid siin paukumise asemel teinekord paar sõna oma algse postituse juurde lisada, et ülejäänud maailm, ei pea mõistatama.

kõik ei passi 24/7 kuskil filmifoorumites või üldse netis, et üldse märgata seda icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 13:44:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
ma arvan, et sa võiksid siin paukumise asemel teinekord paar sõna oma algse postituse juurde lisada, et ülejäänud maailm, ei pea mõistatama.

kõik ei passi 24/7 kuskil filmifoorumites või üldse netis, et üldse märgata seda icon_rolleyes.gif


Selleks peab passima filmifoorumis 24/7, et aru saada mis asi on F4?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.04.2015 14:02:05 vasta tsitaadiga

F4? Nagu arvutiklaveril?
Või nagu F4=fantastiline nelik icon_lol.gif Pole just minu maitse.

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
ma arvan, et sa võiksid siin paukumise asemel teinekord paar sõna oma algse postituse juurde lisada, et ülejäänud maailm, ei pea mõistatama.

kõik ei passi 24/7 kuskil filmifoorumites või üldse netis, et üldse märgata seda icon_rolleyes.gif



Scart toodab jah mingeid viiteid, millest peale tema ja veel max.3. selli keegi aru ei saa. Sa pole ainuke, kes sellest on aru saanud (või pigem pole aru saanud icon_biggrin.gif ) ja sel teemal nurisenud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2015 14:27:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
ma arvan, et sa võiksid siin paukumise asemel teinekord paar sõna oma algse postituse juurde lisada, et ülejäänud maailm, ei pea mõistatama.

kõik ei passi 24/7 kuskil filmifoorumites või üldse netis, et üldse märgata seda icon_rolleyes.gif


Selleks peab passima filmifoorumis 24/7, et aru saada mis asi on F4?
ei, selleks, et sinupoolt lingitud traileris oli 1 sekundi jagu uut materjali
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.04.2015 14:59:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
Scart kirjutas:
Usun, et võiks ka traileri läbi vaadata enne lälisemist ja märgata, et tegu on uue kraamiga icon_rolleyes.gif
ma arvan, et sa võiksid siin paukumise asemel teinekord paar sõna oma algse postituse juurde lisada, et ülejäänud maailm, ei pea mõistatama.

kõik ei passi 24/7 kuskil filmifoorumites või üldse netis, et üldse märgata seda icon_rolleyes.gif


Selleks peab passima filmifoorumis 24/7, et aru saada mis asi on F4?


90% ei saa aru sellest trailerist midagi. Isegi F4 ei ütle neile midagi? Vastutulelikust kaasvõtlejate vastu.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 15:04:09 vasta tsitaadiga

Vaatasin mõlemat trailerit ja no ei saa aru mis neil erinvat on peale selle, et üks on Jaapani turule suunatud? icon_neutral.gif Hästi kulutatud aeg thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 16:11:11 vasta tsitaadiga

Käisin Fast&Furious 7't vaatamas - mulle meeldis icon_smile.gif
Oli märulit, oli võimatuid asju ja oli ka ilusaid naisi ja autosid thumbs_up.gif
Kuigi paar lahedat kohta spoiliti treileriga ära aga mis seal ikka..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 17:58:45 vasta tsitaadiga

Scart mine oma mulli tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 18:20:50 vasta tsitaadiga

eddvin, Võimatuid asju oli nii palju et "i don`t even" icon_biggrin.gif Aga Imaxi pilt oli vähemalt kena.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 19:09:03 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Scart mine oma mulli tagasi icon_smile.gif


Imo võiks oma koopas edasi istuda need, kelle jaoks ainus info hankimise vahend on Delfi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 19:34:55 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Scart mine oma mulli tagasi icon_smile.gif


+1

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2015 19:48:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
digweed kirjutas:
Scart mine oma mulli tagasi icon_smile.gif


Imo võiks oma koopas edasi istuda need, kelle jaoks ainus info hankimise vahend on Delfi.
esmalt fakt, siin ei ole selliseid inimesi, kelle ainus infohankimisviis on delfi! Punkt.
see ei anna sulle õigustust ülbitseda ega yolotada siin
see sekund uut materjali ei olnud piisav, et siin ennast kuidagi tähtsamana tunda

oleks võinud siiski kommentaari panna, mis ajahetkel see lisamaterjal nähtav, mitte tuusalt tuima panna icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.04.2015 20:19:15 vasta tsitaadiga

Scart = filmimaailmas sama, mis mobiilneti maailmas tahanteada icon_exclaim.gif
Mõlemad elavad kusagil oma oaasis, millest keegi midagi ei ole kuulnud ja pajatavad sealseist sündmustest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:21:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Scart = filmimaailmas sama, mis mobiilneti maailmas tahanteada

Agrii icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:29:06 vasta tsitaadiga

No ma ei teagi... Ei taha küll pooli valida, aga minu arust võiksime ideaalis igaüks ennast maailmas toimuvaga kursis hoida. Popkultuur kuulub ka "maailmas toimuva" alla, ning Scarti huvid-postitused siin on minu meelest täiesti peavoolu-teemalised. Teile on ilmselt lihtsalt tema suhtlusmaneer liiga vastumeelne. icon_rolleyes.gif

EDIT: Scart - vabandust, kui sul on kohmetu endast kolmandas isikus niimoodi lugeda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:31:39 vasta tsitaadiga

Ma midagi negatiivset eelmise postiga ei mõelnud, tõele au andes, siis tahanteada räägib 50% juhtudest väga ok juttu
Samas vahel jookseb juhe tal väga kokku

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:31:56 vasta tsitaadiga

Nii on jah, pane üles mis tahad, aga kui sisu pole enamusele iseenesestmõistetav siis ilma ühegi kommentaarita post on väärtusetu. Ja kui on arvamus et võiks olla iseenesestmõistetav siis see ongi oma mullis elamine.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:45:17 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Nii on jah, pane üles mis tahad, aga kui sisu pole enamusele iseenesestmõistetav siis ilma ühegi kommentaarita post on väärtusetu. Ja kui on arvamus et võiks olla iseenesestmõistetav siis see ongi oma mullis elamine.

Just. Ka mina postitan kindlatesse teemadesse infot tarkvarauuenduste jms kohta aga ma ei eelda, et kõik kes seda loevad kohe teavad millega tegu. Tavaliselt ikka mingi link kah kaasas kust rohkem saab lugeda, seega ennetan eos küsimusi stiilis wtf is this?

Samas see kui scart postitab mingi treileri või veel parem postri ilma ühegi kommentaarita ja kui keegi postitab, et ta ei saa aru mis see on ja ta kukub kohe nähvama, et vahi lolli, siis see näitab tõesti omas mullis elamist icon_rolleyes.gif . Postita siis oma asi aga ära tule tagantjärgi nähvama...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.04.2015 21:37:07 vasta tsitaadiga

Ma pidevalt leian oma igapäevastest lehtedest neid uusi trailereid, kuid siia ei postita, kuna Scart on on ette jõudnud.
Tal on need mingi enamvähem kui tuleb kohe viskab teate ette ja siis postitab siia icon_biggrin.gif

Mul ei ole nende trailerite vastu midagi ja isegi kui on mingi Jaapani või muus keeles subtiitrid.
Ma ei viitsi väga jageleda ka. Lihtsalt ei ole mõtet vaielda ja ei jõua kuhugi lõpuks niikuinii.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 21:47:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tal on need mingi enamvähem kui tuleb kohe viskab teate ette ja siis postitab siia

ta offical trailerite maaletooja eestis icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.04.2015 22:08:39 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Samas see kui scart postitab mingi treileri või veel parem postri ilma ühegi kommentaarita ja kui keegi postitab, et ta ei saa aru mis see on ja ta kukub kohe nähvama, et vahi lolli, siis see näitab tõesti omas mullis elamist icon_rolleyes.gif . Postita siis oma asi aga ära tule tagantjärgi nähvama...


Ei olnud lihtsalt niisama see nähvamine. Vana postitas mingi hieroglüüfidega video, kus oli paar sekundit uut osa, ilma ühegi selgituseta. Küsimise peale hakkas oma tavapärast okset pritsima.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 22:09:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Tal on need mingi enamvähem kui tuleb kohe viskab teate ette ja siis postitab siia

ta offical trailerite maaletooja eestis icon_biggrin.gif

tal on mingi script mis viib RSS-feed-i ja HV postitusvormi kokku.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 08:03:17 vasta tsitaadiga

F&F7 oli väga thumbs_up.gif

Möllu algusest kuni lõpuni, igav ei hakanud ning mõttetut möla ka polnud. Paaris kohas oli küll tunda, et Paul´i osa on muudetud aga ei midagi häirivat.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 05.04.2015 09:11:38 vasta tsitaadiga

F&F7 oli mõnes kohas keskel suurem action kui teistel filmidel lõpus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 09:22:33 vasta tsitaadiga

Tere hommikust!

Stiilne töö. Page Eight 10/10, mõni miinus jääb varna. Ja kuigi pauku ja ägedaid roboteid ning sci-fi'd ei kohanud, oligi tegu igati hea värskendusega, mida kinokunst tegelikult tähendab e ei toimunud ülestimuleerimist. thumbs_up.gif


tahanteada ning Scart'i vahel ei saa muud ühist joont tõmmata kui et mõlemad on teatud grupile häirivad.
Esimesest on näha, et tegu ikkagi (kunagise?) spetsialistiga, kes räägib reeglina alati õiget juttu ning asjal on iva sees. Scart aga arvab!, et ta on oma märgade munadega ilge kinogurmaan, e kõik mis mainstream ja kassahitt, peab ju ometi higistama ajama. Sellega härra ampluaa ka piirdub..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.04.2015 01:09:12 vasta tsitaadiga

Eksisin F&F7 linastusele. Ootused olid väga madalad. Film on täielik rämps. Seda siiski mitte halvas mõttes. Istud kaheks tunniks maha, asjad plahvatavad, tehakse nalja (ja naerda saab rohkem kui enamustes komöödiates) ja lüüakse käeplaksu. Rohkem ei oska midagi ajudeta meelelahutuselt tahta.
Šüžeest eraldi peab välja tooma filmi visuaalse poole. Füüsilistes eriefektid pakuvad tänaseni midagi mida arvutiga ei saavuta. Eriefektide meeskond on kõva tööd teinud.
Kinematograafias on kasutatud kohati väga huvitavaid lahendusi. Seda võib ka James Wani filmist oodata. Oli päris mitmeid suu lahti vaatamise momente.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 21:28:13 vasta tsitaadiga

Kellel hetkel midagi paremat telekast vaadata pole, siis TNT pealt käib praegu Terry Pratchetti Võlukunsti Värv (The Color of Magic). Raamatuga võrreldes poole lahjem, aga sellegipoolest muhedat huumorit jagub igasse minutisse.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 00:29:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 21:29:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
see lavastaja on tundmatu nimi


Nojah, never hurd.

2014 Fury
2014 Sabotage
2012 End of Watch
2008 Street Kings
2006 Harsh Times
2003 S.W.A.T.
2003 Dark Blue
2001 Training Day
2000 U-571


Endal juba kergelt imelik ei hakka oma ignorantsuses?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.