|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
22.02.2015 15:30:30
|
|
|
Väga mõnusad pildid ruiks, Iveco värvilahendus on
Lisage julgelt pilte või jagage WoT profiile...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauno001
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2012
|
22.02.2015 23:38:11
|
|
|
Võtan julguse kokku ja näitan ka oma WoT siis graafika pole just teab mis suurem asi kuna sätted medium ja high vahepeal(ehk siis enda kohandatud,tuled,peeglid jne.)samas tean üsna paljud mängivad oluliselt kehvemate näitajatega,nii et pole vast kõige hullem https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=101033
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
23.02.2015 15:53:08
|
|
|
Oli see kusagil avalikult või selline "erilistele"?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
24.02.2015 11:18:46
|
|
|
Mõnda sarnasust oli ikka näha, Tartust jäi silma McDonalds bensuka kõrval ja sild üle Pärnu jõe oli ka tuttavapoolne
Viskan mõned pildid ka
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.02.2015 19:16:15
|
|
|
Oli veidike igav ja nokitsesin natsa.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
24.02.2015 19:20:19
|
|
|
see eesti mod.. valgast edasi on mõeldud Tõrvat, kus hotell järve juures? Kui jah, siis seal küll munakiviteest haisugi pole Ja kuskohas see raudtee meil jookseb Valga ja Pärnu risti vahel?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
02.03.2015 19:03:54
|
|
|
Spoiler 
Sai käidud Södertäljes tehase demo rajal vähe paugutamas Kift on aegajalt avastada selliseid kohti, kui arvad, et kõik kohad on juba läbi sõideud ja kisub igavaks.
Keda huvitab, siis tegu ProModsi mapi versioon 1.80-ga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
03.03.2015 21:05:58
|
|
|
| Terekest! Tahtsin Promodsi kohta küsida,et kas kas ta toetab Going East DLC-d ka? Asi selles,et mul jooksis mäng kokku mingis linnas. Kas asi võis olla promodsis või siis modides, mis oli mängu lisatud? [quote]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
03.03.2015 21:09:38
|
|
|
[quote="eero78"]Terekest! Tahtsin Promodsi kohta küsida,et kas kas ta toetab Going East DLC-d ka? Asi selles,et mul jooksis mäng kokku mingis linnas. Kas asi võis olla promodsis või siis modides, mis oli mängu lisatud?
Going Eastiga töötab küll.. Räägi mis modid sul veel peal on?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
03.03.2015 21:16:52
|
|
|
Going Eastiga töötab küll.. Räägi mis modid sul veel peal on?[/quote]
Ma olen hetkel tööl ja peast ei oskagi kohe öelda. Aga ma võin homme järele vaadata ja kirja panna. Kusjuures ma proovisin mitu korda selles linnast läbi sõita ja täpselt samas kohas crashis ka asi. Kuigi jah kahjuks ma ei proovinud seda ilma modita kuid tundub siiski ,et tegemist on mod probleemiga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
03.03.2015 23:15:12
|
|
|
| Avastasin hiljuti oma steami libraryst ning mõtlesin järgi proovida. Peab tunnistama, et äärmiselt mõnus ajaviide võrreldes mingite juustuste need for speedidega. Suur automängude fänn ei ole, kuid see on küll järjest huvi tekitanud. Algul sai ikka korralikult võssa pandud, aga nüüd olen juba enam-vähem sõitma ja arvestama õppinud. Mod-id teevad mängu mingil moel paremaks ka? Pole seni nende kohta suurt midagi uurinud, kuid võite ming julgesti valgustada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
03.03.2015 23:17:18
|
|
|
| Naysayer kirjutas: |
| Avastasin hiljuti oma steami libraryst ning mõtlesin järgi proovida. Peab tunnistama, et äärmiselt mõnus ajaviide võrreldes mingite juustuste need for speedidega. Suur automängude fänn ei ole, kuid see on küll järjest huvi tekitanud. Algul sai ikka korralikult võssa pandud, aga nüüd olen juba enam-vähem sõitma ja arvestama õppinud. Mod-id teevad mängu mingil moel paremaks ka? Pole seni nende kohta suurt midagi uurinud, kuid võite ming julgesti valgustada. |
Modidega kindlasti parem, Promods + Rusmap, siis saab väga pikki otsi teha
MP ka äge
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janari1993
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009
|
15.03.2015 17:04:02
|
|
|
Promods sai Eesti kaardi valmis, nende kodulehelt saab tõmmata!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
16.03.2015 17:35:23
|
|
|
Tallinn-Narva peal on üks post natuke vale kohapeal, mis mulle 40k € maksma läks. Kaardist screeni teha ei saanud aga Rakvere ristist Narva poole natuke. Niiet olge valvsad.
Spoiler 
Peaks vist olema esimene Scania, mis Peipsi järvel sõitnud on
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
25.03.2015 15:12:15
|
|
|
Tore, sest natuke imelik on nende adibasside või nekidega sõita.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
25.03.2015 17:01:19
|
|
|
| Selle jaoks oli ju lihtne mod, mis replace-s ära ja tõi nime ja logo sisse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
25.03.2015 19:03:01
|
|
|
| infect kirjutas: |
| Selle jaoks oli ju lihtne mod, mis replace-s ära ja tõi nime ja logo sisse. |
Jah on, aga vot ei ole mingil põhjusel seda modi peale pannud. Amtelik on ikkagi ametlik (menüüdes asendatakse ka kiri igal pool ära - ma olen selline suht nokk_ija, keda sellised pisiasjad häirivad).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
25.03.2015 19:47:58
|
|
|
| infect kirjutas: |
| Selle jaoks oli ju lihtne mod, mis replace-s ära ja tõi nime ja logo sisse. |
MP see mod nagunii ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
29.03.2015 19:05:53
|
|
|
kellelgi ProModis mapiga ka ETS2 vahepeal läägib või kinni tõmbab ? ja vahepeal normaalne ja mingiaeg aeglane.Kasutan ka mõnda modi enda mängus.
Ja kas mingi versiooni uuendust pole tulnud ETS2 ,le?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
29.03.2015 19:15:25
|
|
|
Sain ilusti MPs 300h banni Tegime sõbraga omavahel vähe pulli aga jah mõned ei arvanud hästi vist.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
29.03.2015 21:28:12
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
Sain ilusti MPs 300h banni Tegime sõbraga omavahel vähe pulli aga jah mõned ei arvanud hästi vist. |
Mängid paar nädalat midagi muud siis
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
05.04.2015 20:31:46
|
|
|
Keegi oskab aidata kuidas saaks korda et Volvo ja scania tabloo tööle hakkaks ,kui seest vaade on ja mootor töötab must pilt ja nii kui vajutan I tähte viskab mängu eest ära.Ja ei näe ka palju kõtet ja õhku on .
Oskab keegi öelda mis viga on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
08.04.2015 18:42:10
|
|
|
| Jyrx2, Omad piraat pela ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
08.04.2015 21:44:53
|
|
|
| kratt1123 kirjutas: |
| Jyrx2, Omad piraat pela ? |
Ei kõik STEAMI värk ja ostsin TRIP käest kunagi Oskab keegi aidata ,mis viga olla võib ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
08.04.2015 22:01:06
|
|
|
| Jyrx2 kirjutas: |
| kratt1123 kirjutas: |
| Jyrx2, Omad piraat pela ? |
Ei kõik STEAMI värk ja ostsin TRIP käest kunagi Oskab keegi aidata ,mis viga olla võib ? |
Lase mäng maha ja uuesti peale. Kui ei aita siis ei oska öelda milles jama...graafika driverites vms.. ei tea
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
13.04.2015 16:21:56
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Jyrx2 kirjutas: |
| kratt1123 kirjutas: |
| Jyrx2, Omad piraat pela ? |
Ei kõik STEAMI värk ja ostsin TRIP käest kunagi Oskab keegi aidata ,mis viga olla võib ? |
Lase mäng maha ja uuesti peale. Kui ei aita siis ei oska öelda milles jama...graafika driverites vms.. ei tea |
Lasin mängu maha ja modid ka maha,ja siis toimib. Aga nii kui panen Volvo fh4 modi peale ,siis jamab On kellelgi volvo fh 4 modi,kus ocean race ja mud lisad peal ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
13.04.2015 16:46:45
|
|
|
| Millal uut Mersut on mängu loota ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
13.04.2015 16:48:15
|
|
|
| kratt1123 kirjutas: |
| Millal uut Mersut on mängu loota ? |
Samal ajal DLC-ga peaks tulema..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
20.04.2015 14:04:44
|
|
|
| Päris hea uuendus tõesti ja FPS-e ka juurde tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
21.04.2015 20:46:57
|
|
|
Mul Steam tahab beta allalaadimiseks saada mingisugust võtit
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
24.04.2015 22:20:28
|
|
|
Keegi kasutab enda mängus Promods 191 modi ? Ma tõmbasin endale ja nii kui tahan need modid mängu panna viskab mängu eest minema ,milles viga olla võib ??
Mängu verisoon on uuendatud ,ja kõige uuem on steam ja ets2 .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.04.2015 10:59:55
|
|
|
Spoiler 
Võib rahumeeli kaardi süüks ajada? Keegi veel miskit sellist kogenud?
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
25.04.2015 11:47:06
|
|
|
Jyrx2, ilmselt ProMods kaardi patch 1.17 jaoks pole päris õige patch, sest esimene teema mis lahti võtsin foorumis, seal olid ka mingid julmad bugid jne.
Kaeva ProMods foorumis, ilmselt on midagi veel fixitud lisaks sellele patchile, aga pole kindel, uuri.
Mirage, kas see probleem esineb stock kaardiga või on mingi kaardi mod lisatud? Ise sellist asja kohanud pole, kui esineb org. kaardiga, siis anna SCS bug report'i teada.
Kuidas muidu uuendustega rahul olete? Mulle igatahes meeldib see uus sky ja weather süsteem.
Jagage julgelt enda World of Trucks profiile!
WoT profile: https://worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=21634
DAF XF 106.510, on Flickr
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.04.2015 11:53:50
|
|
|
Ühtegi mod'i peal pole, gpu pole isegi kellatud ega miskit, asuse 280x ilmnes samasuguseid probleeme. Kaardi all pidasin ma just gpu silmas.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
25.04.2015 13:23:15
|
|
|
KoldK, uus ilmastik on mängu ikka palju mängitavamaks teinud. Eriti meeldivad päikeseloojangud-tõusud, olengi sõidu nii sättinud, et sõidan õhtust hommikuni ja siis päeval magan.
Mis aga harja punaseks natuke ajas oli corrupted save ja seda just siis kui ostsin selle kõige võimsama Scania.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
25.04.2015 13:46:17
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Ühtegi mod'i peal pole, gpu pole isegi kellatud ega miskit, asuse 280x ilmnes samasuguseid probleeme. Kaardi all pidasin ma just gpu silmas. |
Kui ülekiirendatud pole ühtegi komponenti arvutis, siis ilmselt vigased mälud. Võib olla nii GPU kui ka RAM-i viga.
Memtest aitab vigaseid RAM-e leida, GPU mäludega ehk aitab furmark vms.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
25.04.2015 14:43:08
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| Mirage kirjutas: |
| Ühtegi mod'i peal pole, gpu pole isegi kellatud ega miskit, asuse 280x ilmnes samasuguseid probleeme. Kaardi all pidasin ma just gpu silmas. |
Kui ülekiirendatud pole ühtegi komponenti arvutis, siis ilmselt vigased mälud. Võib olla nii GPU kui ka RAM-i viga.
Memtest aitab vigaseid RAM-e leida, GPU mäludega ehk aitab furmark vms. |
Mina ei taha uskuda, et see RAM-i viga on, pigem kaldun arvama, et see võb olla uue video draiveri viga. Mul endal on ka visanud sellise bug-i ette. Kaart on GTX660 ja eelmise draiveriga sellist juhtumit ei ole esinenud. See GTA5-ele mõeldud draiver võib tõesti seda põhjustada, muud varianti ma siin ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.04.2015 21:57:20
|
|
|
GPU garantiist tulnud ja tõenäoliselt refurb, tuleb millegi muuga kaarti piinata ja samu vigu otsida.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
25.04.2015 23:24:04
|
|
|
| Mida te sellest kaardist piinate, see ei ole kaardi viga!! Ma räägin et, minul on ka esinenud seda bug-i just vahetult peale uue driveri installimist, ärge keerake oma kaarte tuksi oma testimisega. Mirage, lase uus driver maha ja installi vana asemele, vaata mis ta siis teeb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
26.04.2015 16:23:03
|
|
|
| eero78 kirjutas: |
| Mida te sellest kaardist piinate, see ei ole kaardi viga!! Ma räägin et, minul on ka esinenud seda bug-i just vahetult peale uue driveri installimist, ärge keerake oma kaarte tuksi oma testimisega. Mirage, lase uus driver maha ja installi vana asemele, vaata mis ta siis teeb. |
Kolme erinevat proovinud. Võimalik, et kaart ei saa ultra weather efektidega vms hakkama, või siis tuleb scaling 300 pealt alla lasta. Aga siis pole nii ilus
Kindluse mõttes võtan miski veel vanema, kui paar draiverit tagasi.
edit:
Tundub, et scaling ongi süüdi, 400 peal päris hull kohati, 300 harvem, 200 pealt pole veel täheldanud. Samas 200 peal gpu lebotab kah, gpu load ei küündi 90%.
edit2:
Heh, hoopis weather ja shadow ultra peale sättides tekivad tekstuuriprobleemid ja flickering, kõik high peal 300% scaling ja pole tükk aega probleeme olnud.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|