Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mida arvad e-sigarist?
Aitab loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigarett
40%
 40%  [ 52 ]
Aitab loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
7%
 7%  [ 10 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, on tervislikum kui tava sigaret
23%
 23%  [ 30 ]
Ei aita loobuda suitsetamisest, ei ole tervislikum kui tava sigaret
29%
 29%  [ 38 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 18:29:22 vasta tsitaadiga

Kust võiks saada musta Joyetech eVic ECA pikka tuubiga?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 13:18:08 vasta tsitaadiga

http://peleon.pl/product.php?id_product=1996
http://peleon.pl/product.php?id_product=1995
http://peleon.pl/product.php?id_product=2115
Aku vast leiad ise üles icon_smile.gif
Üldiselt hoiatan ette, et ECA ei ole miski hea asi icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 18:27:04 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:

http://peleon.pl/product.php?id_product=2115

Seda otsin. Type A siis.

Jama on seal selles, et otse ei lase mastercardiga maksta, tahab Paypali mida ma enam ei kasuta thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:15:23 vasta tsitaadiga

Paypal konto omamine ei maksa ju midagi ja see pole ainuke koht, kus maksmiseks paypal'i vaja on. Lisaks on paypal turvalisem kui igale lehele oma andmed sisestada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 19.09.2014 08:48:59 vasta tsitaadiga

Hiljuti sai soetatud Vision Spinner II. Täna hommikul tahtsin kohvi kõrvale piibutada, aga tuluke vilgub kiiresti siniselt 3 korda ja kogu muusika. Laadima pannes tuli põlema ei lähe. Kellelgi ehk selle akuga kogemusi? Ongi kogu muusika?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2014 09:22:40 vasta tsitaadiga

Ega sa kogemata välja ei lülitanud, 5 klicki?

Kiire guugeldamine näitab, et võib lyhis olla icon_rolleyes.gif

tsitaat:
When your Spinner is out of power the button will flash 14 times. If it's only flashing 2 or 3 times(I forget now how many) and won't fire it's because you have tightened the cleromizer too much which has caused a short in the head. Give it about a 1/16 turn back and all should ge good. When connecting to a charger the light on the battery will turn on and the USB charger will flash from green to red to green again. This cycle will continue until the battery is charged and at that time the light will only be green. Also of note, the light on your battery will go out about an hour to an hour and a half before the battery is fully charged. Hope that helps.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 19.10.2014 20:27:01 vasta tsitaadiga

Mõtlesin endale uue aku soetada, aga mis oleks hea variant? spezz.ee's on aku valik üsna väike.
Clearoks hetkel Aspire Nautilus, aga plaanis vahelduseks Nautilus Mini proovida.

Ega kellelgi ühtegi katkist Spinner II ei vedele? Suutsin maha kukutada ja alles hiljem avastasin, et nupp lendas küljest. Aku ise toimetab, aga ilma nuputa üsna kehv (loe: võimatu) kasutada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 20:58:51 vasta tsitaadiga

Mult saad katkise Spinner II ilma rahata kui soovid. Ega akude osas mingit kena üleminekuvarianti Spinner II ja suuremate vahel polegi. Järgmised valikud on eVic, mech. mod või mõni boxmod(näiteks http://spezz.ee/et/modid/303-eleaf-istick-20w-ego-adapter.html#/varv-hobedane ).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 24.11.2014 16:38:45 vasta tsitaadiga

http://kiip.ee/e-sigaret-nakatas-arvuti-pahavaraga/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 14:14:18 vasta tsitaadiga

http://tervis.postimees.ee/3126613/puhapaevast-ei-tohi-e-sigarette-reklaamida-ja-alaealistele-muua
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 16:05:03 vasta tsitaadiga

See banaanivabariik on ikka üle mõistuse

tsitaat:
Muudatusega keelatakse ära veel ka suitsuvaba tubakatoote toimetamine Eestisse posti või mõnel muul viisil.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2015 16:15:55 vasta tsitaadiga

Suitsuvabad tubakatooted on nuusktubakas ehk snuff, närimistubakas, huuletubakas ehk snus ning muu tubakatoode, mille tarvitamisel ei teki suitsu. Ehk siis Rootsi laevalt enam litreid kaasa võtta ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 16:37:11 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Suitsuvabad tubakatooted on nuusktubakas ehk snuff, närimistubakas, huuletubakas ehk snus ning muu tubakatoode, mille tarvitamisel ei teki suitsu. Ehk siis Rootsi laevalt enam litreid kaasa võtta ei saa icon_biggrin.gif

Üks lause eestpoolt jäi kahe silma vahele?
tsitaat:
Kehtestatakse ka käitlemiseks keelatud suitsuvabade tubakatoodetele koguselised piirangud, mida inimene võib isiklikuks tarbeks oma pagasis Eestisse toimetada.

Laevalt võid kaasa võtta sellises koguses, nagu seadus isiklikuks tarbimiseks ette näeb. Muul viisil ja suuremal koguses Eestisse toimetamine on keelatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 16:43:33 vasta tsitaadiga

palju asju on mis keelatud
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2015 18:57:53 vasta tsitaadiga

fallout3, tundub jah, et jäi too osa kahesilma vahele, kaasa võib võtta, saata ei tohi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.03.2015 01:10:53 vasta tsitaadiga

Snusil kaasavedamiseks juba ammu piirangud juba ju.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 17:23:32 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/3146705/uus-koalitsioon-plaanib-e-sigarettide-maksustamist
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 18:15:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) koalitsiooniläbirääkimistel on arutatud ka e-sigarettide nikotiinivedeliku aktsiisiga maksustamist, mis teeks Eestist esimese omataolise riigi Euroopa Liidus.

Peaasi, et "vett" (loe: nikotiinivaba vedelikku) ei maksustata.

Ning pangu maksud peale ja kehtestagu piirhinnad ja kaotagu see kuradima ravimi staatus ära.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2015 18:38:14 vasta tsitaadiga

Nad ei saa maksustada baasvedelikke, kuna neid on nii mitmes erinevas kohas kasutuses..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 18:41:53 vasta tsitaadiga

Leinö, selle probleemiga tegeletakse "intensiivselt"
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 18:55:20 vasta tsitaadiga

Nad ei tea vist ise ka mida kõike veel maksustada annaks.
Seadustada: Eiiiii... Mõjud on veel teadmata. Meie uuringud näitavad, et ei ole tervislikum kui tavasuits (see sama Rõivas ajas omal ajal Kuku raadios sihukest kägu, et ise ka ei usu). Parem korraldame mõned politseihaarangud ja konfiskeerime kraami. Suva sest käibemaksu mitte laekumisest, müüge oma kraami leti all ja Lätist.
Maksustada: Jaaaa... Muidugi maksustada. Eelarve vajab ju täitmist. Aktsiisile lendab ju ka käibemaks otsa...

Mõju rahva tervisele on jälle kõige viimasel kohal. Kui maksumäär välja kuulutatakse panen oma Nemesise ja Nautiluse prügikasti. Tavasuitsu juurde tagasi ei lähe, aga sellise nalja eest ma riigile sentigi kinkida ei kavatse.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 19:19:19 vasta tsitaadiga

radist87, niikaua kui Läti ja teised naaberriigid ei maksusta, pole suuremat probleemi, liigub seda kraam praegu põranda all ja liigub ka peale maksustamist.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2015 20:41:06 vasta tsitaadiga

olgem reaalsed, PG maksustamine viiks lennukite jäätumisvastase vedeliku hinna lakke icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 22:00:30 vasta tsitaadiga

VG samuti laialdaselt toiduaine- ja farmaatsiatööstuse kasutusel.
Maksustada saab nikotiini.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:34:47 vasta tsitaadiga

napoleon, Liigub see kraam ka praegu probleemideta väljaspool Sk.... poode. Siiski näitab selline maksudega mängimine riigi poolt sihi puudumist ja täielikku hoolimatust. Praegu käidi kohalikke poode tühjendamas kaubast, millel ei ole müügiluba. Tulevikus hakatakse smartposti pakke sorteerima, et aktsiisivaba salakaubandus riiki vaeseks ei jätaks. Rõivas oli juba sotsiaalministrina täielik jobu. Nüüd saab veel maksusid ka veel välja mõelda.

Pole mõtet siin leiutada, kellel see või teine maksumuudatus valimislubaduseks oli. Laua taga istusid praegu kõik koos ja noogutasid vajadusel kaasa.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:40:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sellest hädaldamisest aru. Algusest peale oli minu arust selge, et kui riik seadustab e-sigaretid, siis kindlasti kaasneb sellega ka mingi maksustamine. Enne sai õigustatult hädaldada, et riik ei luba seaduslikult nikotiiniga vedelikke müüa, aga nüüd on ka ikka mingi probleem?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 13:16:19 vasta tsitaadiga

fallout3, mõned ei soovi makse maksta, aga soovivad tarbida riigi poolt pakutavaid sotsiaalseid hüvesid...
ot:
Majanduslik teadmistevaegus on pigem probleemiks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 13:35:13 vasta tsitaadiga

Mõned ei soovi ja ei suuda endale teadvustada e-sigarettide ja tavasigarettide mõju erinevusi rahva tervisele.
Eesmärk peaks olema tavasuitsetajate protsendi vähendamine, et tulevikus tervishoiu peale vähem kuluks. E-sigarett on selleks päris hea vahend. Aktsiiside ja jaburate regulatsioonidega hinnavahe vähendamine võib seda üleminekut kõvasti pidurdada.

ot:
Maksan makse ja mitte vähe. Ma ei ole 8-17:00ni palgatöötaja. See, et iga maksutõusu vastu võitlemisele vihjatakse kui majanduslikule teadmistevaegusele on lollus kuubis. Kui hommepäev kergitataks elektri aktsiisi 50%, sest riik tahab, kas siis oleks ka paha sellega mitte nõus olla?

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 13:55:25 vasta tsitaadiga

ot:
For real võrdled sõltuvustarbimist kommunaaltarbimisega? Huvitav lähenemine... Ära tule ütlema, et elektritarbimine on "valik", mitte eluks vajalik.
Suitsetamine, sellegipoolest on valik, mitte eluks vajalik (v.a erijuhtudel).

Jah - ma teen suitsu (mitte küll igapäevaselt) ning teadvustan, et see on MINU ENDA otsus tarbida ja maksta enda otsuste eest.

Saan aru sinu seisukohast ning mingil määral olen nõus, aga pigem anda riigile maksude näol raha (eriti seda veel sõltuvustarbimise eest - alkohol, tubakas), kui nuumata ravimiettevõtteid.


Pangu e-sigaretile (loe: nikotiinivedelikule) aktsiis peale. Suurendagu "tava-tubaka" aktsiisi. Ning kindlasti peavad olema sätestatud piirhinnad nagu seda on tava-suitsudel.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 13:57:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pangu e-sigaretile (loe: nikotiinivedelikule) aktsiis peale.

Keegi ei hakka seda eestist ostma kui 10ml hind tuleb 6-7 euri või rohkem.

Ma segasin endale liitri mõnekümmne euriga kokku. Lisaks maitsed mõnikümmend eur juurde veel. Ehk mingi 60 euriga on mul terve liiter 6mg vedelikku olemas.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 14:12:55 vasta tsitaadiga

Kui suur kogus vedelikku võrdub 1 pakk suitsu?
Tuleb enamvähem sama hind?

Ei oska ise väga hinnata, kuna igapäevaselt ei tõmba ehk võrdlusmomenti arvutada on keeruline.

EDIT: https://vaporhq.com/blog/cost-e-liquid-vs-regular-cigarettes

Siit loen, et 10ml = 5 pakki suitsu.
Väga odav igal juhul ju, kui tuleb alla 50% tava-suitsude hinnast.

Umbkaudsed arvutused:
Tavaline suitsupakk: ~3€
10ml vedelikku: ~7€
E-sigaret: ~50€

10ml vedelikku = ~5 pakki suitsu. Ühe paki hinnaks: 7€ / 5 = 1.40€
Tavasuitsu ja e-sigareti vedeliku vahe: 3€ - 1.40€ = 1.60€

Suitsetamine tasub ennast ära: 50 / 1.60€ = 31.25 paki järel.
Seda eeldusel, et e-sigaret maksab ~50€. Mina ostsin Hiinast, odavad, sain 2 tükki ~20€, aga need tõesti olid kehvakesed.

Kontroll:
Tavasuits: 3€ * 31.25 = 93.75€
E-sigaret: 50€ + 1.40€ * 31.25 = 93.75€


Vastus: E-sigaret tasub ennast ära 31.25 paki suitsetamisel.
Eeldusel, et e-sigaret maksab 50€, 10ml vedelikku maksab 7€ ning pakk tavasuitsu maksab 3€.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 15:27:46 vasta tsitaadiga

LKits, Kütuseaktsiis sobiks elu valikuteks paremini? http://majandus24.postimees.ee/3148165/holsmer-koalitsioonilubaduste-peamine-katteallikas-on-kutuseaktsiis

Tuletan meelde, et kõik kes on aktsiisi tõstmise vastu, "ei soovi makse maksta, aga soovivad tarbida riigi poolt pakutavaid sotsiaalseid hüvesid..."

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 07.04.2015 16:14:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 15:37:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siit loen, et 10ml = 5 pakki suitsu.

Ahah, tähendab et kui ma mõni päev kärsatan 20-30ml läbi siis oleks nagu 10-15 pakki suitsu teinud ?
10ml on keskmise tõmbaja päevane kogus. Loe mul foorumis teeemat http://e-suits.eu/topic/1386-mitu-ml-p%C3%A4evas-kulutad/

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 16:53:08 vasta tsitaadiga

ufo56, 10ml keskmise tõmbaja? Ma suitsetan paki päevas ja kui e peale vahepeal liikusin, tõmbasin 10ml pudelit 4-5 päeva ... rohkem ei kannatanud ja ei vajanud ka.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:01:05 vasta tsitaadiga

eShelobik, vahe võib tulla sellest, et paljud staazikamad veipijad oma kangema riistvaraga kasutavad 4mg/ml kangusega vedelikku, aga algaja võtab tavaliselt kehvema riistvara ja 18mg/ml vedeliku icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:11:55 vasta tsitaadiga

Ma panen kuskil 6-7ml 6mg vedelikku päevas.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:15:43 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
ufo56, 10ml keskmise tõmbaja? Ma suitsetan paki päevas ja kui e peale vahepeal liikusin, tõmbasin 10ml pudelit 4-5 päeva ... rohkem ei kannatanud ja ei vajanud ka.
Ma ei oska öelda. Kusagilt tuleb see keskmine arvutada selleks, et omakorda leida kasutegur jne.

Küsimus - kui on nikotiini tähis "mg", kas see on terve koguse/pudeli kohta või suhtarv teatud X koguse kohta?
Et näiteks "6mg / 1ml" vedeliku kohta.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:18:34 vasta tsitaadiga

See kui mõni oma nicorexi või skysmoke "PREMIUM" pulgaga tõmbab ühte paaki mitu päeva ei tähenda et normaalse raua omanikud rohkem ei tõmba.

subtank 0.6ohm coil @ 28w läheb iga kolme/nelja tunniga paak.

Vedelik tehakse nii: pg ja või vg kokku ning siis sinna mingi % nikotiini.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:20:25 vasta tsitaadiga

No seda küll, aga näiteks energiajookides on kofeiinisisaldus "XX mg / 100ml kohta".

Selle kaudu saaks arvutada ka vastava vedeliku koguse suitsupaki suhtes. Sest loomulikult tõmmatakse lahjat vedelikku rohkem, kui tõmmati suurema nikotiinisisaldusega tavasuitsu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:25:17 vasta tsitaadiga

See on jah suhtarv ehk kui on 6mg/ml, siis 10ml pudel sisaldab 60mg nikotiini. Vahel antakse see ka protsendina, sel juhul oleks 6mg/ml vaste 0.6%
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:45:55 vasta tsitaadiga

Selle järgi on 6mg/ml kohta väga lahja.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma enda kogemusest väga rääkida ei saa, aga kui mul isa tõmbas kangeid suitse 1-2 pakki päevas, siis tema vajas vähemalt 18 või 24 mg vedelikku ja koguseliselt kulus tal pool (ehk 5ml?) või vähem ühe päevaga. Ise veel tellisin talle soodsamalt, ta ostiski reaalselt 7€+ / 10ml ja oli vägagi rahul, sest vähem läks, kui tavaliste suitsudega.
Alguses proovis 6/12 mg vedelikku, aga seda jäigi kimuma ja aku sai koguaeg tühjaks. Ehk ei rahuldanud nikotiinivajadust.

Aga no lõpuks hakkas ikkagi tavalisi suitse uuesti tegema, sest unustas aku laadima panna ja suitsuisu ju ei oota...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 17:49:27 vasta tsitaadiga

Enda kogemustest võin öelda, et mahvide arvu poolest tõmban e-sigaretti kindlasti rohkem kui varem tavasigarette. Sellest ka lahjemad vedelikud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 21:41:49 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
See kui mõni oma nicorexi või skysmoke "PREMIUM" pulgaga tõmbab ühte paaki mitu päeva ei tähenda et normaalse raua omanikud rohkem ei tõmba.

See kui suure m*nni ja normaalse rauaga mehed kaks kasti õlut ka päevas ära joovad, ei tee keskmist selliseks. Ise kirjutad ka seal teema esimesel lehel, et sul kulub umbes 3 ml päevas, ja kui ma esimeselt kolmelt lehelt kõik välja toodud numbrid kokku lõin, siis sain ka keskmiseks veidi-veidi üle 3 ml päevas. Mismoodi see "õige" keskmine siis 10 ml on, ja sina ise lausa 20-30ml päevas tõmbad? icon_rolleyes.gif

Ise olen 12W peal ka kuskil 3-4 ml päevas teinud, ja isa, kes varem paki päevas suitsetas, kulutab sama aparaadiga pigem 2-3 ml päevas. Teised tuttavad, keda tean ka pigem vähem kui mina, mitte rohkem.

See sinu "teen ikka liitri vedelikku korraga valmis ära" on tavasuitsetajaga võrreldes pigem mingi selline jutt, et tuleks korralik kartulikotitäis tubakat korraga ära osta, ja sellest terveks aastaks hea mitukümmend plokki sigarette valmis keerata. Nii selle teema kui ka sinu enda viidatud teema põhjal on normaalsus pigem see, et ostetakse olenevalt kangusest 10-20€ eest 100ml baasvedelikku ja lisatakse 2-3€ eest maitset ka, ning sellega saab kuu aega hakkama. kui sellele summale nüüd nikotiinisisalduse põhjal näiteks ca 5€ aktsiisi juurde panna, siis ei tapa see mitte kedagi, ega aja ka tavasuitsude juurde tagasi.

Aktsiisi teemadel spekuleerides - selle artikli põhjal kasutavad 9% suitsetajatest e-sigaretti. Suitsetajaid kokku on praeguseks ehk ca 25% 15+ vanuses inimestest, ehk ca 275 tuhat. E-sigareti suitsetajate arvuks teeb see siis ca 25 tuhat. Sellesama artikli põhjal võib arvestada, et vähemalt 4/5 kasutajatest ostab oma vedeliku Eestist, ning kui müük ei pea enam toimuma leti alt, siis see osakaal pigem kasvaks, nii et võib arvestada 20 tuhande vedeliku ostjaga, kellest omakorda ca 75% ostavad nikotiiniga vedelikku. Kokku teeb see siis 15 tuhat inimest. Kui võtame umbkaudu keskmiseks kuutarbimiseks 100 ml ja 12 mg/ml pudeli ja oletatavaks aktsiisiks näiteks ümmarguselt 0,5 senti mg nikotiini kohta, siis tuleks igakuiseks aktsiisilaekumiseks 6€ tarbija kohta, ehk aasta lõikes kokku veidi üle 1 miljoni euro.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2015 23:20:43 vasta tsitaadiga

100ml puhul 5€ lisa ei tapa, kuid lõpptoote hinda lisatakse korralik lisa juurde. taevasuits küsib juba praegu 20ml pudeli eest 14€, mis on räigelt ülehinnatud sitt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:26:14 vasta tsitaadiga

Kui asi seaduslikuks muutub, siis levinumaid maitseid hakkavad ka supermarketid müüma ja hinnad loksuvad paika.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 00:16:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See kui suure m*nni ja normaalse rauaga mehed kaks kasti õlut ka päevas ära joovad, ei tee keskmist selliseks. Ise kirjutad ka seal teema esimesel lehel, et sul kulub umbes 3 ml päevas, ja kui ma esimeselt kolmelt lehelt kõik välja toodud numbrid kokku lõin, siis sain ka keskmiseks veidi-veidi üle 3 ml päevas. Mismoodi see "õige" keskmine siis 10 ml on, ja sina ise lausa 20-30ml päevas tõmbad?

Ise olen 12W peal ka kuskil 3-4 ml päevas teinud, ja isa, kes varem paki päevas suitsetas, kulutab sama aparaadiga pigem 2-3 ml päevas. Teised tuttavad, keda tean ka pigem vähem kui mina, mitte rohkem.

See sinu "teen ikka liitri vedelikku korraga valmis ära" on tavasuitsetajaga võrreldes pigem mingi selline jutt, et tuleks korralik kartulikotitäis tubakat korraga ära osta, ja sellest terveks aastaks hea mitukümmend plokki sigarette valmis keerata. Nii selle teema kui ka sinu enda viidatud teema põhjal on normaalsus pigem see, et ostetakse olenevalt kangusest 10-20€ eest 100ml baasvedelikku ja lisatakse 2-3€ eest maitset ka, ning sellega saab kuu aega hakkama. kui sellele summale nüüd nikotiinisisalduse põhjal näiteks ca 5€ aktsiisi juurde panna, siis ei tapa see mitte kedagi, ega aja ka tavasuitsude juurde tagasi.

See 3ml oli aegu ammuseid tagasi. Palju õnne kui vähem, just täitsin 4 paagi täna.
2-3 eest ei saa maitset mingit. Rohkem vaielda ei viitsi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 00:50:12 vasta tsitaadiga

Kaastunne, kui nii palju kulutad, aga sina olid see, kes väitis et keskmine tarbija kulutab 10 ml, ja need kes vähem kulutavad, kasutavad selleks mingit õlekõrt. Samal ajal su enda foorumis on ka tavalise tarbija keskmine 3 ml päevas. See, kas sina täitsid täna neljanda paagi, või oled juba poole liitri piiri ületanud, ei ole keskmise osas rohkem oluline kui see, et Jarmo uuel bemmil lähevad kahed rehvid päevas.

Kui palju sa seda maitseainet oma vedelikele siis lisad, et 2-3€ eest 100 ml jaoks väheks jääb? Mina saan igatahes Inawera maitseainete 6€ ja 10 ml pudeliga kindlasti 2 x 100 ml tehtud, ja tugevamate maitsete puhul pigem ka 3-4 x 100 ml. Või sa lisad seda ka 3 korda rohkem? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 00:58:59 vasta tsitaadiga

Palju õnne kui tahad tõmmata ühte maitset 200ml. See läheb küll hardcore alla juba aga mul on oma 30 pudelit ja ikka vähe neid. Kui sobib inawera siis hästi. Ise kasutan perfumers apprentice ja või e-cig konsentraate.

Kellel on ikka vähekenegi muu pulk kui tavaline see sõrmejämedune ja mingi asjalikum clearo siis annab saada 3ml läbi. Võibolla lihtsalt kõiki keda ma tean kasutavad korraliku riistvara ja tõmbavad keskmisest rohkem.

Eks kõik oleneb kasutajast aga 3ml päevas on suht koht ulme praegusel ajal. Mul ausalt savi palju see siin banaanias vedelik maksma hakkab, mujalt saab nagunii odavamalt. Maksku või 20€ 10ml.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 02:19:51 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Palju õnne kui tahad tõmmata ühte maitset 200ml. See läheb küll hardcore alla juba aga mul on oma 30 pudelit ja ikka vähe neid. Kui sobib inawera siis hästi. Ise kasutan perfumers apprentice ja või e-cig konsentraate.

Mis seal vahet on, palju mul neid erinevaid maitseid on või ei ole? Ega ühe pudeli peale kuluv kogus sellest suuremaks ei lähe, kui tahan võin kasvõi clearo kaupa valmis segada. icon_rolleyes.gif Tulid siia lihtsalt oma suitsuvorsti suuruse ja 30 ml vedelikku + 10 ml maitseainet võtva aparaadiga kõvatama, aga ei mõelnud oma juttu piisavalt hästi läbi.
tsitaat:
Mul ausalt savi palju see siin banaanias vedelik maksma hakkab, mujalt saab nagunii odavamalt. Maksku või 20€ 10ml.

Mis sul sellest banaaniast ja aktsiisidest üldse siis on? Poolast saab võibolla aluspesu ja autorehve ka maru odavalt, aga keskmise tarbija jaoks on see täiesti ükskõik, tema ostab oma asjad ikka Eestist, eriti kui nikotiiniga vedelikud hakkavad vabamalt müügis olema.

----

PS. Selleks, et kellelgi mingit pahameelt ei tekiks, siis mul isiklikult pole midagi selle vastu, et ufo56 on e-sigareti entusiast.

Ma juhiksin valearusaamadele täpselt samamoodi tähelepanu ka siis, kui mõni autoentusiastide foorumi esimees tuleks näiteks HV autoteemasse rääkima sellest, et 5-6 liitrit sajale on "suht koht ulme praegusel ajal" ja keskmine on ikka kuskil 15-20 liitrit sajale, ja tema on vahetevahel ka 50 ligi saanud. Ja üleüldse, selline asi võib olla võimalik ainult mingi "sõrmejämeduse" euroopa või aasia väikeautoga, ja kellel ikka vähegi asjalikum 6-8L mootorimahu ja nelikveoga masin on, siis ei maksa vähemaga arvestadagi. Sellest ei hakka rääkimagi, et kodus õlivahetuse läbi viimine on elementaarne ja ise täissünt- ja mineraalõlist koos lisanditega poolsünt mootoriõli kokkusegamine ka mõistlik lähenemine.

Kui sa ise entusiast oled, siis väga tore, aga ei maksa tekitada ettekujutust, et see ongi keskmine või isegi minimaalselt vajalik. Muidu tuleb siia teemasse keegi, kes hakkab arvama, et alla paarisaja euro ei maksa modidega stardikomplekti juures arvestadagi, ja mitukümmend ml vedelikku on ka päevanorm, ja otsustab et lihtsam ja odavam on poest Marlborot edasi osta.

Eesti ca 25 tuhande e-sigaretisuitsetaja juures ongi 90+% jaoks normaalne ja igati vajadustele vastav see õnnetu sõrmejämedune pulk, ja nad saavadki hakkama mõni 1-2 ml ja mõni 3-4 ml vedelikuga päevas, ilma seda Poolast tellimatagi.

Loomulikult ei ole kõige mõistlikum ja soodsam kuskilt Skysmoke poest järelmaksu peale e-sigaret osta ja siis 14€ 20 ml vedeliku eest maksta, kuigi tõenäoliselt on Skysmoke ja sellega sarnaste poodide turuosa Eestis kõvasti üle poole. See ei tähenda, et alternatiiv peaks olema veel kallim e-sigaret ja liitrise kanistriga vedeliku Poolast tellimine.

Mina võiks e-sigarettide jaoks soovitada näiteks www.spezz.lv lehelt tellida 42€ eest Kangertech EMOW stardikomplekti (ehk aku, laadija, clearo ning vahetuscoilid, millega tavaline kasutaja saab järgmised mitu kuud hakkama), mis on tõesti parem kui need päris peenikesed e-sigaretid, aga kui on ka see väike juba olemas ja sellega rahul, siis ei ole ka mingit vahet - asi lihtsalt selles et need väikesed maksavad poodides koha peal ka vähemalt samapalju, ja kui juba osta siis sama raha eest võimalikult hea asi.

Vedelike jaoks võiks pakkuda www.e-smoker.ee poodidesse Tartus või Tallinnas kohale minekut, ja sealt saab "leti alt" vastavalt 13€ ja 20€ eest 12 mg/ml ja 24 mg/ml vedelikku terve 100 ml pudeli täpselt sellise PG/VG suhtega baasvedelikku nagu meeldib, ja sinna juurde 6€ eest selliseid maitseid nagu meeldib, ja millest jätkub vähemalt 2 sellise 100 ml pudeli maitsestamiseks 3-5% maitseaine lisamisel. Kindlasti on erinevaid selliseid kohti, kust nikotiiniga vedelikke saab ka palju rohkem, ja kui üldse mingi kokkusegamisega tegeleda ei taha, siis võib uurida ka ega pole mõnda tuttavat, kes sellega tegeleks, sest 10 ml või 20 ml pudelis valmis vedelikud kipuvad tõesti kallimad olema. Täpselt samamoodi nagu 0,33L purgis Cola liitrihind tuleb kallim kui 2x2L combo ostmisel. Aga kuskilt Poolast liitrikaupa komponentide tellimine ja nende ise kodus kokku mõõtmine pole kindlasti mitte kuidagi vajalik, ja normaalse tarbimise juures on see paarkümmend eurot kuus kulu vedelikule kah tavasuitsudest piisavalt palju odavam, et enamuse jaoks poleks see vaev vist niikuinii säästu väärt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 10:21:53 vasta tsitaadiga

Ei tasu unustada, et nikotiini tarbimisvajadus ei kannata oodata nädal, paar, tellimiseks kuluvat transpordiaega, kui ei suudeta ette planeerida. Ostetaksegi vedelik Eestist või siis minnakse tavasuitsu peale tagasi.

napoleon kirjutas:
Kui asi seaduslikuks muutub, siis levinumaid maitseid hakkavad ka supermarketid müüma ja hinnad loksuvad paika.
Ma loodan, et täitsa 100% vabaturule ei lähe ning mingid piirhinnad kehtestatakse. Muidu tekib olukord, kus täna võib maksta 10ml vedelikku 6€, aga aasta pärast näiteks 10€.
Ja tellimise võivad nad samuti ära reguleerida nii, et toll ei lasegi neid vedelikke üle. Tavasuitsude ja alkoholiga on nii.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  e-sigareti teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.