Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 203, 204, 205  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2015 15:21:50 vasta tsitaadiga

Vaat mis uus valitsus räägib:
tsitaat:
Töötame välja virtuaalvaluutade võimaliku tunnustamise ja kasutamise poliitika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 07.04.2015 17:04:56 vasta tsitaadiga

Äkki see leevendab natuke seda kütuseaktsiisi tõusu mõju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2015 17:29:53 vasta tsitaadiga

112 kirjutas:
Vaat mis uus valitsus räägib:
tsitaat:
Töötame välja virtuaalvaluutade võimaliku tunnustamise ja kasutamise poliitika.


Linki?

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 07.04.2015 22:39:06 vasta tsitaadiga

Aga palun -->http://poliitika.postimees.ee/3147897/taismahus-loe-milles-on-valitsusliit-kokku-leppinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.04.2015 07:54:47 vasta tsitaadiga

Siis on ju võimalik neid paremini maksustada icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2015 08:09:30 vasta tsitaadiga

Rõhk on sõnal "võimaliku".
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 08.04.2015 09:36:38 vasta tsitaadiga

Kui on hästi maksustatav, siis on ka võimalik icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 08.04.2015 10:30:42 vasta tsitaadiga

Eraisiku puhul pannakse maksudeklaratsioonile rida juurde: Virtuaalvaluutas saadud tulu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 09.04.2015 19:29:36 vasta tsitaadiga

112 kirjutas:
Vaat mis uus valitsus räägib:
tsitaat:
Töötame välja virtuaalvaluutade võimaliku tunnustamise ja kasutamise poliitika.

eesti keeles: valitsus töötab välja vastavalt meie nägemusele virtuaalvaluutade ainuvõimalikud kasutusseadused(litsentsi) ja sellega maksustamise meie riigis, läbirääkides peamiselt valitsuses olevate erakondade suurimate annetajatega.

_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigfatblue
HV vaatleja
bigfatblue

liitunud: 02.03.2015




sõnum 29.04.2015 22:09:05 Kas teisele inimesele Bitcoinide ostmine on lubatud? vasta tsitaadiga

Kas ma tohin osta Bitcoine mitte endale vaid teisele inimesele. Inimene ise ei osks kannab raha mulle ja mina ostan. On see normaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 29.04.2015 23:08:51 Re: Kas teisele inimesele Bitcoinide ostmine on lubatud? vasta tsitaadiga

bigfatblue kirjutas:
Kas ma tohin osta Bitcoine mitte endale vaid teisele inimesele. Inimene ise ei osks kannab raha mulle ja mina ostan. On see normaalne?


Bitkoini tehingud ei ole üheski euroopa liidu riigis keelatud.
Seega osta, müü, vaheta kellega ja kellele tahes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2015 17:43:53 vasta tsitaadiga

kuulge natukene järje ära kaotanud siin foorumis - kus oleks võimalik siin bitcoine osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2015 21:02:51 vasta tsitaadiga

spectrocoin, pangalink isegi.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotmp4
HV vaatleja
hotmp4

liitunud: 26.12.2002




sõnum 05.05.2015 09:05:40 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
kuulge natukene järje ära kaotanud siin foorumis - kus oleks võimalik siin bitcoine osta?

Mis maksmisvahendiga soovid osta?
Promon siin oma lehte veits www.paxful.com, tegin p2p marketpleisi valmis kus igaüks võib olla bitcoini ostja või müüa ning panna oma kuulutuse üles. Nagu ebay põhimõte. Ükskõik mis maksmismeetodit võid välja mõelda.
Paxful siis erineb tsentraliseeritud exchangedest nago spectrocoin või kraken sellepoolest, et nendelt sa ostad otse lehe omanike käest.
Euroopas kõige levinumad maksmisviisid on SEPA, Western Union, Wire transfer ning kohalikud pangaülekanded. Praegu me oleme faasis kus otsime bitcoinide müüjaid igast maailmanurgast, ostjaid on piisavalt, meil on 100 sign uppi päevas.
Muideks bitcoinide müümisega saab lisatulu teenida, sest ostjad on nõus maksma preemiumi võrreldes exchangidega, et saada kiiremini oma bitcoinid kätte või jääda anonüümseks. Kirjutan veel sellest pikemalt hiljem, aga praegu igaüks võib regada siin www.paxful.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 05.05.2015 11:39:12 vasta tsitaadiga

hotmp4 kirjutas:

....
Paxful siis erineb tsentraliseeritud exchangedest nago spectrocoin või kraken sellepoolest, et nendelt sa ostad otse lehe omanike käest.
Euroopas kõige levinumad maksmisviisid on SEPA, Western Union, Wire transfer ning kohalikud pangaülekanded....



Mis garantii/valemiga tagatakse mõlemale poolele raha kohale jõudmine ? Mulle kahjuks neist "euroopas levinutest" ei sobiks ostjana kindlasti mitte ükski, eriti Western Union.

Ehk siis miks see leht on parem, kui otse lehe omanike käest ostmine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotmp4
HV vaatleja
hotmp4

liitunud: 26.12.2002




sõnum 06.05.2015 06:47:12 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
hotmp4 kirjutas:

....
Paxful siis erineb tsentraliseeritud exchangedest nago spectrocoin või kraken sellepoolest, et nendelt sa ostad otse lehe omanike käest.
Euroopas kõige levinumad maksmisviisid on SEPA, Western Union, Wire transfer ning kohalikud pangaülekanded....



Mis garantii/valemiga tagatakse mõlemale poolele raha kohale jõudmine ? Mulle kahjuks neist "euroopas levinutest" ei sobiks ostjana kindlasti mitte ükski, eriti Western Union.

Ehk siis miks see leht on parem, kui otse lehe omanike käest ostmine?

Garantii on meie sisse ehitatud escrow ning reputatsiooni süsteemid, nagu Ebay
Võtame näitena OKPay makmise aluseks. Kui näiteks sina kui ostja alustad minuga kui müüjaga tehingu siis minu coinid lähevad automaatselt escrowisse ning ma ei saa canceldada tehingut, ainult ostja saab seda teha. Nüüd ma ootan sinult et sa teeksid minu OKPay kontole ülekande. Kui ma näen et ülekanne on tehtud, saan mina reliisida escrowist coinid sinule. Tehing lõppenud - sul coinid olemas, minu OKPayle tuli ülekanne sinult. Anname üksteisele feedbacki.

Minu teada teised levinud meetodid Euroopas on veel Moneybookers/Skrill, MobilePay, PaySafeCard, OKPay, Perfect Money, EgoPay, WebMoney, Netteller.
Meil on tehtud nii et saab teha dünaamiliselt uusi makseviise ning on huvitav siis näha mida inimesed hakkavad tegema ja kasutama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 12.05.2015 11:50:19 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/uudised/2015/05/11/nasdaq-hakkab-kasutama-bitcoini-tehnoloogiat

Blockchain on lihtsalt andmebaasi tüüp ja sealjuures väga aeglane ja kole. Bitcoini blockchaini ainus pluss on võltsimis- ja tsensuurikindlus, kuid need püsivad vaid tänu inimeste (kaevurite) rahaahnusele. Nasdaq tahab kaotada rahaahnete kaevurite osa, aga sellega kaob ka võltsimis- ja tsensuurikindlus, mis omakorda tingib läbipaistvuse kadumise. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 23:02:59 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/05/11/nasdaq-hakkab-kasutama-bitcoini-tehnoloogiat

Blockchain on lihtsalt andmebaasi tüüp ja sealjuures väga aeglane ja kole. Bitcoini blockchaini ainus pluss on võltsimis- ja tsensuurikindlus, kuid need püsivad vaid tänu inimeste (kaevurite) rahaahnusele. Nasdaq tahab kaotada rahaahnete kaevurite osa, aga sellega kaob ka võltsimis- ja tsensuurikindlus, mis omakorda tingib läbipaistvuse kadumise. thumbs_down.gif



Suht koomiline on lugeda inimeste kommentaare, kel pole aimugi sellest, millega tegemist on. Sarnaseid projekte on teisigi. Blockchaini kasutatakse vaid tehingute valideerimiseks. Mine googelda ja hari end natuke. BTC kui "alternatiivrahaga" pole siin sisuliselt midagi tegemist.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2015 23:05:22 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/05/11/nasdaq-hakkab-kasutama-bitcoini-tehnoloogiat

Blockchain on lihtsalt andmebaasi tüüp ja sealjuures väga aeglane ja kole. Bitcoini blockchaini ainus pluss on võltsimis- ja tsensuurikindlus, kuid need püsivad vaid tänu inimeste (kaevurite) rahaahnusele. Nasdaq tahab kaotada rahaahnete kaevurite osa, aga sellega kaob ka võltsimis- ja tsensuurikindlus, mis omakorda tingib läbipaistvuse kadumise. thumbs_down.gif


Ma saan uudisest pigem nii aru, et näiteks kõik aktsiatehingute info on blockchainis. Mitte enam keskses nasdaqi serveripargis.

Bitcoiniga on siin null ühist nimetajat ja osa. Kaevurid samuti ei puutu asjasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 13.05.2015 10:24:18 vasta tsitaadiga

https://coincenter.org/2015/05/wall-street-is-using-bitcoin-not-just-the-blockchain/
Tõlgendasin äripäeva artiklit valesti. Selgub tõesti, et ei kasutata lihtsalt blockchain tehnoloogiat kasutatakse Bitcoini blockchaini ennast. Siis on asjal jumet thumbs_up.gif. Isegi kui bitcoin peaks kokku kukkuma, siis on paar nädalat aega et projekt kinni panna ja kirjed minema kolida, enne kui ränga difficulty languse abil ajalugu saab ümber kirjutama hakata.

Kristoferr kirjutas:
BTC kui "alternatiivrahaga" pole siin sisuliselt midagi tegemist.

On ikka BTC kui alternatiivrahaga tegemist, kuna bitcoini blockhain lakkab ilma BTC-ta töötamast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2015 10:54:04 vasta tsitaadiga

Rahu, BTC ei kao mitte kuhugi. Ka siis kui juurdekaevamine lõpuks läbi saab.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 13.05.2015 12:07:48 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Rahu, BTC ei kao mitte kuhugi. Ka siis kui juurdekaevamine lõpuks läbi saab.

Julge ennustus. Kunagi kindlasti kaob, iseasi millal.

_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2015 12:10:09 vasta tsitaadiga

Pea kõik asjad on kunagi olnud ja nüüdseks kadunud või kunagi kadumas. Pakun et Kristoferr mõtles asju nö inimeluea piires. Mitte kosmilistes miljardites aastates. icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2015 12:24:21 vasta tsitaadiga

Nii nagu ka altcoinid ei kadunud.
Aga selle müntide värvimise kohta, kui pika selgituse saab iga maksega kaasa panna? See jura satub ju kõikidesse arvutitesse mis blockchaini hoiavad.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2015 13:11:42 vasta tsitaadiga

Lihtsustatult öeldes kasutatakse massiivse info hoidmiseks ikkagi suuri keskservereid. Blockchain on ainult selle info "võtmete" valideerija.
Blockchain ei lähe sellest mahu poolest oluliselt suuremaks.
Pole päris viimase uudisevooga kursis, aga mingil hetkel peaks vist minema uus blockchaini versioon, mis lubab rohkem infot otse blokki kirjutada.
Samas käib pidev töö ka blockchaini suurusmahu vähendamise suunas. Mitmete rahakottide kasutajad ei pea enam tervet blockchaini alla laadima, paremini kompresseeritud info jne.


Marek Säde kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Rahu, BTC ei kao mitte kuhugi. Ka siis kui juurdekaevamine lõpuks läbi saab.

Julge ennustus. Kunagi kindlasti kaob, iseasi millal.


Jah, see on minu kindel arvamus, et ei kao.
Mul on BTC kui raha arengu koha pealt hetkel kaks versiooni.
1. BTC populaarsus kasvab mingist hetkest plahvatuslikult. 2. Jätkub sama vaikne arenguprotsess, mis hetkel.
Esimese tsenaariumi jaoks peab maailma majanduses midagi kapitaalset juhtuma. Teine versioon on tõenäolisem.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 203, 204, 205  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.