Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:04:15 vasta tsitaadiga

Saatjaks on ju kullerfirma.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:04:43 vasta tsitaadiga

mulle on tehtud Paypalis refund, seal näitab et on edasi läinud mu krediitkaardile.
Reaalselt aga krediitkaardile midagi laekunud ei ole.
Muarust oli kunagi varem ka nii.
Keegi saab aru, mis toimub? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:05:41 vasta tsitaadiga

Ootasid ikka vähemalt kuu aega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:07:17 vasta tsitaadiga

ahh, mis?
Kuu aja pärast jõuab pangakontole vä? icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:08:27 vasta tsitaadiga

Kuhu neil kiiret on. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:11:40 vasta tsitaadiga

aa, kui nii on, siis tuleb oodata. thumbs_up.gif Aga miks siis rehkendus on tehtud? Seal võiks ka ju olla 30 päeva ootel vms märgitud....
Kuigi eelmine kord oli mitu aastat tagasi. A võibolla siis ma ei pannud tähele laekumist, kuna see tuli niipalju hiljem...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:20:52 vasta tsitaadiga

See tuleb täitsa nii, kuidas juhtub, võib ka kiirelt laekuda. Tavaliselt on aga kiire vaid inimeselt raha kättesaamisel, mitte tagastamisel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:37:57 vasta tsitaadiga

kas see raha laekumine mitte krediitkaardi tüübist ei sõltunud? püsimaksega kaardile tuli kohe ja määratud maksega kaardile tüki hiljem.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.04.2015 18:09:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kas see raha laekumine mitte krediitkaardi tüübist ei sõltunud? püsimaksega kaardile tuli kohe ja määratud maksega kaardile tüki hiljem.

VISA vabale igatahes venis mingi 2 nädalat... AMEX, mis on määratud ja vaba hübriid osas veel ei tea
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2015 18:47:51 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
aru ma ei taipa, jälle icon_razz1.gif tellisin UK-st tossud, pidid lihtpakina tulema. täna aga äkki kuller tõi ära. ja paki saatjaks üldse mingi Eesti firma icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


samas pakis sees kõik paberimajandus ikka UK päritolu.


OT: Oled kavalalt vöötkoodi all oleva info uduseks teinud, aga samas koodi ise pole muutnud, et selle lugemist takistada icon_razz.gif Peaksid ikka sellel ka mingi vertikaalse udutriibu mõnele kriipsule täispikkuses peale tõmbama.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:12:20 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
arm2004 kirjutas:
aru ma ei taipa, jälle icon_razz1.gif tellisin UK-st tossud, pidid lihtpakina tulema. täna aga äkki kuller tõi ära. ja paki saatjaks üldse mingi Eesti firma icon_eek.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


samas pakis sees kõik paberimajandus ikka UK päritolu.


OT: Oled kavalalt vöötkoodi all oleva info uduseks teinud, aga samas koodi ise pole muutnud, et selle lugemist takistada icon_razz.gif Peaksid ikka sellel ka mingi vertikaalse udutriibu mõnele kriipsule täispikkuses peale tõmbama.

vaevalt siin nii uudishimulikke on, et viitsivad vöötkoodi lugemisega jaurata icon_razz1.gif ja noh, ega seal otseselt riigisaladust ka pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 23:19:47 vasta tsitaadiga

arm2004, need kes uudishimulikud pole, ei viitsiks seda numbrit ka siis otsida, kui selle peitmata oleksid jätnud. Samas puht psühholoogiliselt tekitab see pigem suurema uudishimu, kui midagi peita üritatakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 21:29:15 vasta tsitaadiga

Kas teil tulevad täna eBay teatised e-mailile? Minu pole täna tulnud peale ostusid ega ka saabunud kirjade teatiseid pole ühtegi tulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2015 21:54:41 vasta tsitaadiga

~10:00 ostsin stuffi, meil tuli küll.
(Receipt for Your Payment to MarkIT Eesti AS)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 21:03:26 vasta tsitaadiga

mismoodi teete saabuvale kaubale "reisija deklaratsiooni"? Nõuab ju piiripunkti ja lähteriiki. "Valige piiripunkt, mille kaudu saabute" ja "valige riigi, kust saabute, tähtkood". Kaup ju tellitud netist...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 23:10:04 vasta tsitaadiga

ewur, wtf? Mis loogika järgi sa tellitud kaubale reisija deklari teed? icon_neutral.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 23:37:00 vasta tsitaadiga

http://www.emta.ee/?id=31269
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 02:28:53 vasta tsitaadiga

alguses püüdsin reisija oma teha, aga sai kiiresti selgeks, et pole võimalik. Deklar nüüdseks tehtud. Asja point aga - neid õpetusi on laiali kogu siinses teemas, minule sattus esimesena ette soovitus teha reisija oma. Lendasin hurraaga peale... Võiks ju esimesse posti muude õpetuste/info kõrvale lisada ka selle õpetuse/lingi (kasvõi taavi lingi)? Ma pole esimene ega ka viimane, kes küsib või üritab deklaratsiooni teha.

viimati muutis ewur 12.04.2015 02:34:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2015 02:34:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma pole esimene ega ka viimane, kes küsib või üritab deklaratsiooni teha.

ja, nii see on, ja iga deklaratsioon pole samat nägu icon_rolleyes.gif
ses suhtes, et kindlat mudelit on võimatu sinna ju panna

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 02:37:21 vasta tsitaadiga

taavi link on hea, sealt saab juba ise edasi uurida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 21:06:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi omab rootsis pangakontot? Oleks vaja üks iphone telenor se võrgulukust vabastada. Kohalikud tegelased küsivad ulme hinda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 21:29:37 vasta tsitaadiga

Enam ju vahet pole, EU sisene makse maksab samapalju kui riigisisene. Või miks sul seda Rootsi kontot vaja on?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 22:13:09 vasta tsitaadiga

Seal telenori lehel suunab kohaliku pangalingile ja minu eesti panga koode ei aksepteeri.
Ma ei saa aru ka rootsi keelest mida ta tääpselt tahab.
Niipalju sain aru, et 350 sek + 70 maksud on see unlockimine aga siinsed tegelased küsivad 80-90€.

Lisan kohe juurde, et see ei ole mingi hämar värk.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.04.2015 18:15:21 vasta tsitaadiga

Meilile potsatas "paypali" kiri. Saatjaks oli serviceudpateweb@jasmine.supportedns.com thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 19:31:52 vasta tsitaadiga

Mulle tuli paypal@int.get.com

Jõudis ilusti Gmaili filtritest läbi.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2015 19:54:19 vasta tsitaadiga

saksast nädalaga 2 pakki kohal, 1 tuli isegi dpd kulleriga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 15:03:42 vasta tsitaadiga

Kuidagi kiiresti liigub post jah, reedel UK-st postitatud asi oli eile postkastis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 15:47:09 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kuidagi kiiresti liigub post jah, reedel UK-st postitatud asi oli eile postkastis.

Pole põhjust muretseda, see on mööduv nähe. icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 20:59:34 vasta tsitaadiga

Kas teil on ka nii, et ebay midagi otsida siis kuulutuste pilte ei ole näha? Väga nõme on igat pakkumist eraldi avada, et vaadata pilte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 22:47:44 vasta tsitaadiga

pildid täitsa olemas. otsi pigem viga oma aparaadist.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 07:32:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
pildid täitsa olemas. otsi pigem viga oma aparaadist.

Nüüd on mul ka olemas. Aparaat kindastki korras, teine arvuti tegi sama nalja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 20:58:29 vasta tsitaadiga

Tuli mail, et Paypali tingimuste muutus, kuna Paypal ja Ebay pole enam sama grupi ettevõtted. Kuna juriidilist teksti lugeda ei viitsi, siis ka keegi on viitsinud lugeda ja valgustaks, kas midagi olulist ka muutub.
https://www.paypal.com/ee/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full?locale.x=GB

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 23:39:07 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
MaXakas kirjutas:
Tuli mail, et Paypali tingimuste muutus, kuna Paypal ja Ebay pole enam sama grupi ettevõtted. Kuna juriidilist teksti lugeda ei viitsi, siis ka keegi on viitsinud lugeda ja valgustaks, kas midagi olulist ka muutub.
https://www.paypal.com/ee/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full?locale.x=GB

Selliseid laisku tegelasi kutsun boikoteerima !

EMA, too õlut kapist ! ! ! icon_biggrin.gif

Ise ikka viitsisid selle juriidilise möga läbi lugeda? Kahjuks mina olen loobunud juriidiliste tekstide lugemisest mistahes keeles. Ei ole arusaadavad ei eesti, inglise ega soahiili keeles.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 23:45:06 vasta tsitaadiga

MaXakas, sellele tegelasele pole mõtet reageerida. trolli definitsioon...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 23:46:48 vasta tsitaadiga

Ega seal muud ei muutu kui Fee'd tõusevad ja vahetuskurss läheb veel sitemaks.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 07:23:39 vasta tsitaadiga

ma märkisin selle kirja spämmiks ja kustutasin thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 09:35:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma märkisin selle kirja spämmiks ja kustutasin thumbs_up.gif


+1 icon_lol.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 09:57:50 vasta tsitaadiga

Mina sellist kirja ei saanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 10:07:25 vasta tsitaadiga

ütlemata tark mõte oma krediitkaardiandmete haldaja märkida spämmiks! drinking.gif

Märt., kurat teab mis loogika alusel neid meile saadetakse. ma sain ka tükkmaad hiljem kui siin teema üldse tõstatus...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 11:59:22 vasta tsitaadiga

eks saavad kõik (ise eile), aga loomulikult ei viitsinud läbi lugeda. Kes viitsib? Üritasin muidugi alguses, mingi paarkümmend rida punnitasin, siis huvi pärast scrollisin allapoole, et palju veel järel on ja ehmatasin ära ning loobusin... icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 12:30:16 vasta tsitaadiga

e-sigarette tahad müüa, siis pead enne paypali teavitama
tsitaat:
Service Requiring Pre-Approval: … selling … non-cigarette tobacco products, e-cigarettes or prescription drugs/devices.


lisaks võivad teatud juhtudel seller/buyer protection õigused ära võtta
tsitaat:
If we have reason to believe that you have engaged in any Restricted Activities ... We may suspend your eligibility for PayPal seller protection and/or PayPal Buyer Protection
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 13:02:52 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Üritasin muidugi alguses, mingi paarkümmend rida punnitasin, siis huvi pärast scrollisin allapoole, et palju veel järel on ja ehmatasin ära ning loobusin... icon_lol.gif

täpselt sama icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 15:34:24 vasta tsitaadiga

Paraku tuleb see tekst läbi töötada kui vähegi Paypal kaudu midagi müüd. Muidu võib ühel hetkel ebameeldiva üllatusena konto lukus olla ja raha ka kättesaamatu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 17:13:02 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Tuli mail, et Paypali tingimuste muutus, kuna Paypal ja Ebay pole enam sama grupi ettevõtted. Kuna juriidilist teksti lugeda ei viitsi, siis ka keegi on viitsinud lugeda ja valgustaks, kas midagi olulist ka muutub.
https://www.paypal.com/ee/webapps/mpp/ua/upcoming-policies-full?locale.x=GB


Mõned arutelud
http://community.ebay.com/t5/The-Front-Porch/eBay-Paypal-s-New-21-Day-Hold-on-Funds/td-p/2068723
https://www.cryptocoinsnews.com/bitcoin-future-paypal-changes-terms-service-take-content/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 12:54:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kust PayPal võtab need valuutakursid? Mul ei taha kuidagi inglise nael - EUr kuidagi kokku minna reaalsusega, või mõttekam oleks kasutada otse krediitkaarti?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 13:30:58 vasta tsitaadiga

Ramm, PP paneb vahendustasu otsa/sisse - kui tahad paremat kurssi, siis määra, et summa võetakse su kaardilt ja sinu panga vahetuskursiga icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 15:47:47 vasta tsitaadiga

Kuidas selle valuutavahetuse keelamine Paypalis käib? Viimasel korral paistis ka pangaga võrreldes suht vilets kurss olevat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 28.04.2015 15:55:15 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Kuidas selle valuutavahetuse keelamine Paypalis käib? Viimasel korral paistis ka pangaga võrreldes suht vilets kurss olevat.


Mina olen muutnud iga kord paypal settingute alt põhivaluuta samaks, mis konkreetse tehingu valuuta. Ehk siis USD, EUR , Inglise nael

sellisel juhul toimub ümberarvestus pangas. Võimalik, et on ka mõni lihtsam tee.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 18:25:25 vasta tsitaadiga

+1, sama. Alati enne maksmist Primary Currency seadnud samaks valuutaks, milles ostu eest maksma peab.
Kui kauba arvatav kohalejõudmise aeg on määratletud 17. aprill - 7. mai, siis mis on see viimane kuupäev, millal kaebuse võib sisse anda (varem oli lihtsam - kuni 45 päeva maksmisest)?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2015 18:43:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui kauba arvatav kohalejõudmise aeg on määratletud 17. aprill - 7. mai, siis mis on see viimane kuupäev, millal kaebuse võib sisse anda (varem oli lihtsam - kuni 45 päeva maksmisest)?

midagi meenub, et 30p, pead ma ei anna igaks juhuks.
Aga ma mingit case tahtsin avada, siis nagu viskas sellise jutu (kaup tuli ise 2 päeva hiljem icon_smile.gif )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.