Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Pildimäng: kohad Eestis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 01:15:54 vasta tsitaadiga

Virumaal?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.03.2015 10:13:12 vasta tsitaadiga

Ei ole, vihjeks niipalju, et piisab selle kvartali nimest icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 01.03.2015 12:51:48 vasta tsitaadiga

Karjamaa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 01.03.2015 16:56:13 vasta tsitaadiga

2kki on l6ime 20 p6hja tallinn, loodan et sa ei ela seal juhuslikult icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.03.2015 18:30:23 vasta tsitaadiga

Artur vastas õigesti, on tõesti see.
(ei ela seal icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 03.03.2015 17:51:19 vasta tsitaadiga

Ok icon_razz.gif pilti pole, las keegi paneb siis enda oma icon_razz.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 03.03.2015 22:39:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Sahasrahla 04.03.2015 15:02:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 00:19:59 vasta tsitaadiga

Võtaks äkki tobeda filtri maha
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenwuud
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004




sõnum 05.03.2015 05:31:07 vasta tsitaadiga

Väike-Kloostri tn.TLN
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 05.03.2015 17:00:53 vasta tsitaadiga

Õige vastus!
OT: Kas see "kerge" efektide kasutamine ei tee mängu pisut huvitavamaks,
just selliste lihtsamate asukohtade määramisel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2015 17:22:19 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
Õige vastus!
OT: Kas see "kerge" efektide kasutamine ei tee mängu pisut huvitavamaks,
just selliste lihtsamate asukohtade määramisel?


Või siis võiks koht olla natukene keerulisem ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 23:22:28 vasta tsitaadiga

Kuna vastaja vedu ei võta, siis lisan järgmise:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 00:57:36 vasta tsitaadiga

kes siis kopli liine ära ei tunne icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 08:27:26 vasta tsitaadiga

Käisin seal hiljuti esimest korda, kuni Paljassaare hoialani välja.
Meeldis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 13:20:54 vasta tsitaadiga

Elustame teemat:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 13:24:59 vasta tsitaadiga

Toolse?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 13:42:02 vasta tsitaadiga

See käis ruttu. Õige! icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 15:00:36 vasta tsitaadiga

Ma panen siis ka ühe lihtsa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes on kiireim. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 15:18:10 vasta tsitaadiga

Ma mandri-inimesena ei hakka vastama icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 04.04.2015 16:57:52 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Ma panen siis ka ühe lihtsa.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes on kiireim. icon_biggrin.gif

Lugesid tänast Hanso uudist?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mukii
HV kasutaja
Mukii

liitunud: 22.05.2009




sõnum 04.04.2015 23:32:12 vasta tsitaadiga

Kasutan võimalust, niikuinii muidu arvata ei oska enamasti icon_biggrin.gif
Väikse väina tamm.
Uus pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
You're programmed to die when a 180-second countdown ends. The countdown resets every time you take a breath.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2015 23:49:56 vasta tsitaadiga

Riisipere mõis. Keegi teine pangu uus pilt.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2015 12:02:40 vasta tsitaadiga


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.04.2015 13:29:28 vasta tsitaadiga

Keila joa juures mäletan justkui miskit taolist varet.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2015 14:36:16 vasta tsitaadiga

Kaugelt mööda.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 22:17:49 vasta tsitaadiga

Kolga mõisa pargis peaks see olema icon_rolleyes.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2015 22:57:23 vasta tsitaadiga

Õige.
Pane uus pilt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 23:15:14 vasta tsitaadiga

midagi lihtsat siis ...

icon_cool.gif

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2015 23:34:55 vasta tsitaadiga

Kunagi ei tea, kus sadamas selliseid pole aga pakume ...

Ptui, Heltermaa tahtsin pakkuda icon_razz1.gif Sai viimati vist jaanuaris neid vahitud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 23:46:41 vasta tsitaadiga

nuujahh .... see oligi lihtne nagu ma väitsin ... Heltermaa sadamas asuvad "paadi põtkurid" on nood kaks jahh ... icon_lol.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2015 23:48:29 vasta tsitaadiga

Pane siis veel mõni pilt.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2015 23:55:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pane siis veel mõni pilt.

no paneme siis veel ühe lihtsa ...

icon_smile.gif

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.04.2015 09:55:33 vasta tsitaadiga

Sõru-Triigi vahel kulgev paat? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 10:03:32 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Sõru-Triigi vahel kulgev paat? icon_rolleyes.gif

noup icon_cool.gif

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 10:18:26 vasta tsitaadiga

kas see paat seisab järelikult kogu aeg ühes ja samas kohas? sest arvata tuleb, nagu teema pealkirigi ütleb, kohta eestis.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 10:49:00 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kas see paat seisab järelikult kogu aeg ühes ja samas kohas? sest arvata tuleb, nagu teema pealkirigi ütleb, kohta eestis.

... see "paat" seisab tavaliselt kahes kohas ning jätkab ühte Eesti maanteed ...
mulle piisab täiesti selle "paadi" nimest, kuna see pildil olev "koht" on paadi peal statsionaarselt paigal.
icon_razz1.gif

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.04.2015 10:51:43 vasta tsitaadiga

Päästerõngal oleks nigu tekst "Regula" icon_smile.gif

Ehk Rohuküla-Heltermaa
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 10:52:53 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Päästerõngal oleks nigu tekst "Regula" icon_smile.gif

Ehk Rohuküla-Heltermaa


... see ta on jahh
võid uue pildi panna.
thumbs_up.gif

_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.04.2015 12:05:34 vasta tsitaadiga

Polnud valmis, et ise saan pildi panna, seega kiiruga telefonist pildikesed, kui sai kalaretkel käidud. Vihjeks niipalju, et nõuka ajal oli see asula oma toodanguga üleliiduliselt kuulus, ning üks jõukamaid omavalitsusi, võimaldades elanikele, oma eripärast lähtudes, mitmeid kommunaalteenuseid tasuta icon_wink.gif Päris 90´date lõpuni oli käigus oma kitsarööpmeline raudtee icon_smile.gif Uue aja saabumisega läks asula au ja uhkus välismaalastele, kes otsustasid selle üldse kinni panna. Koht jooksis rahvast tühjaks, kus praegu valdavas enamuses pensionärid, ning "bussijaama filosoofid". Kunagine uhke külapeo koht näeb praegu selline välja:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 12:55:58 vasta tsitaadiga

Tootsi?
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.04.2015 13:00:42 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
Tootsi?


Nii on icon_smile.gif Pane oma pilt. icon_cool.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 18:05:47 vasta tsitaadiga

Pole kahjuks pilti pakkuda, hea võimalus kellelgi oma kama sheeria thumbs_up.gif
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 18:57:02 vasta tsitaadiga

UUS PILT

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.04.2015 10:20:28 vasta tsitaadiga

Õnneks, või kahjuks selliseid ex-piirikaputkasi palju icon_smile.gif Pakun esimese hooga kaks varianti välja, kus sai viimati käidud:

Neeme tipp, päris mere ääres juba ja Noarootsi valla piiril see tee, mis Österby sadamasse viib. Täpsemat kohanime praegu öelda ei oska, kuid kui vastus vale, pole sel ka tähtsust hetkel:)
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 11:57:06 vasta tsitaadiga

Või on see Nõval?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 12:06:33 vasta tsitaadiga

batman, artur-, mõlemad vastused valed. ei ole mitte mere lähedal ka.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 07.04.2015 12:49:41 vasta tsitaadiga

Pealinna piires.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2015 13:35:23 vasta tsitaadiga

ei ole pealinna piires
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 18:55:29 vasta tsitaadiga

ei saa ju nii keeruline olla icon_eek.gif tõesti keegi pole siis käinud seal?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.04.2015 19:13:56 vasta tsitaadiga

Paluks vihjeid.

Nägin unes, et Tapa polügoon. icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Pildimäng: kohad Eestis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.