Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
62%
 62%  [ 5 ]
Ei
37%
 37%  [ 3 ]
hääli kokku : 8

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 20:37:08 vasta tsitaadiga

Rasvane, ei taha üleliia vinguda aga räägin seda mis on tõsi, kuskilt maalt tuleb sein ette ja siis juba vaja osta edasipääsu.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 31.03.2015 20:42:15 vasta tsitaadiga

Aga teedki dustiks need kaardid, mida kindlasti ei kasuta ja tee asemele mõni, millest puudust tunned...
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 31.03.2015 20:58:58 vasta tsitaadiga

Nagu katkine grammofon...
See, kui mõni mees n00b on ei tee veel mängust P2W.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 21:53:27 vasta tsitaadiga

virx, ma tõesti ei saa aru, millest sa räägid. Enne Naxxaramase tulekut oli mul 80% kaartidest olemas ja 3-4000 dusti, et veel 2-3 legendaryt craftida... ilma, et ma oleks raha eest kaardipakke ostnud. Naxxaramasest alates pole pmst mänginud..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2015 23:34:04 vasta tsitaadiga

Killer85, defineeri sõna noob Heartstones? Probleem ei ole mängude võitmises vahemikus 12-20,probleem on edasi climbimises või oled nii kõva mees et ei vajagi ühtegi lisa kaarti, kohe basicuga rank 1 välja? Tasuta on väga edukalt võimalik mängida teatud piirini. Heartones ei ole noobe, on suuremalt jaolt õnn, muidugi loevad ka millised kaardid on mängu valitud, lahti saadud või tulevad mängus nii endal kui vastasel. Muudes arvuti mängudes kasuta eelpool mainitud sõna, kui vastasele pihta ei saa (loe shooteris), mitte kaardimängus.
eShelobik:
Ma ei hakka ette lugema mis kõik kinni on aga Echo on Medivh, Duplicate, Antonidas (saaks ka ilma), Sludge Belcher, Alexstrasa + Giandid oleks siiki vajalikud (Mage). 1340 võiduga on hetkel 35 dusti ja 60 kulda, enamus kraami 1600. Ühtteist olen juba ostnud kõige kallim ehk 100 dusti maksnud..ei tea kust see 4000 võetakse. 44 kaardipakki mis ma olen ostnud olen saanud Magele ühe Epicu ja thats about it.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 31.03.2015 23:37:04 vasta tsitaadiga

Nädalas on võimalik teenida vähemalt 980 kulda selleks sentigi kulutamata, mis teeb kuu lõikes ca 40 pakki. Isegi äärmiselt viletsa kaardiõnne puhul kannatab siit nii mõndagi craftida.
Üliodavate hunteri deckidega, vääringus ehk 2k dusti on toppi tehtud küll. Samuti odavate zoolockidega.

PS. Mul on kõik eelmainitud kaardid olemas (va. Medivh) pakke ostmata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.04.2015 01:27:17 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Rasvane, ei taha üleliia vinguda aga räägin seda mis on tõsi, kuskilt maalt tuleb sein ette ja siis juba vaja osta edasipääsu.

aga sa ära vingu ja osta icon_cool.gif icon_idea.gif

ise andsin endale paar nädalat või rohkem tagasi lubaduse,
et rohkem raha ei kuluta icon_biggrin.gif kustutasin isegi kaardi battlenetis ära.
aa sittagi, murdusin ja ostsin jälle icon_lol.gif
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2015 09:43:07 vasta tsitaadiga

virx, kui sul on golden kaarte, mida saab disenchantida, siis anna aga tuld... või on sul vaja kuldseid versioone kaartidest mingil põhjusel?
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intsikalle
HV vaatleja
Intsikalle

liitunud: 29.05.2010




sõnum 02.04.2015 19:47:34 vasta tsitaadiga

Tegelikult on kõik kinni deckis, millega mängid ja kuidas seda decki ära kasutad. Ise mängin põhiliselt funi pärast. Ei viitsi metat mängida ja tiksun ~14 peal. Uued kaardid toovad palju uusi võimalusi. Legendarysi on piisavalt, aga kõiki ei kasuta, kuna ei mahu decki/ ei sobi decki. Ja see whine, et mäng on P2P ei kanna vett, sest Trump on teinud mitme klassiga nullist legesse ilma raha kulutamata, kindlasti ka keegi teine. Vaata teiste mänge ja decke ja tee endale sobiv.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 02.04.2015 20:05:13 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav on shamaniga ainult 1 ja 2 kristalli baaskaartidega viienda käiguga mäng ära teha icon_smile.gif Kusjuures üks suurema võiduvõimalusega kaardipakk mul (pole ka väga palju aega sellele mängule kulutanud)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 03.04.2015 07:13:25 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Killer85, defineeri sõna noob Heartstones? Probleem ei ole mängude võitmises vahemikus 12-20,probleem on edasi climbimises või oled nii kõva mees et ei vajagi ühtegi lisa kaarti, kohe basicuga rank 1 välja? Tasuta on väga edukalt võimalik mängida teatud piirini. Heartones ei ole noobe, on suuremalt jaolt õnn, muidugi loevad ka millised kaardid on mängu valitud, lahti saadud või tulevad mängus nii endal kui vastasel. Muudes arvuti mängudes kasuta eelpool mainitud sõna, kui vastasele pihta ei saa (loe shooteris), mitte kaardimängus.

loomulikult kui build on sitt ja kaarte pole, ei jõua ränk 1. siis poleks nagu sellel ränk 1 mingit pointi kui igaüks jõuaks sinna esimese päevaga? Lisaks tasuta ja maksmise ainuke erinevus on see, et makstes saad oma kaardid kiiremini (ei ole mingeid kaarte kinni paywalli taga mida tava pakkidest ei saaks), seega see jutt et tasuta saab mängida vaid mingi piirini on lollus.. väga vabalt saab ränk 1 tasuta teha kui aega ja tahtmist on. Kolmandaks kaardimängus on ka skill, aga teisel näol lihtsalt (shooteris skill näitab pigem käeosavust ,kaardimängus strateegiat / mõistlike otsuseid).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.04.2015 11:24:56 vasta tsitaadiga

BRMi esimene wing ja class challenged ära tehtud. Head tasemed, aga AI teeb liiga palju vigu. Maagi class challenge on absurdselt lõbus muidugi... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 03.04.2015 12:06:28 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Killer85, defineeri sõna noob Heartstones? Probleem ei ole mängude võitmises vahemikus 12-20,probleem on edasi climbimises või oled nii kõva mees et ei vajagi ühtegi lisa kaarti, kohe basicuga rank 1 välja? Tasuta on väga edukalt võimalik mängida teatud piirini. Heartones ei ole noobe, on suuremalt jaolt õnn, muidugi loevad ka millised kaardid on mängu valitud, lahti saadud või tulevad mängus nii endal kui vastasel. Muudes arvuti mängudes kasuta eelpool mainitud sõna, kui vastasele pihta ei saa (loe shooteris), mitte kaardimängus.
eShelobik:
Ma ei hakka ette lugema mis kõik kinni on aga Echo on Medivh, Duplicate, Antonidas (saaks ka ilma), Sludge Belcher, Alexstrasa + Giandid oleks siiki vajalikud (Mage). 1340 võiduga on hetkel 35 dusti ja 60 kulda, enamus kraami 1600. Ühtteist olen juba ostnud kõige kallim ehk 100 dusti maksnud..ei tea kust see 4000 võetakse. 44 kaardipakki mis ma olen ostnud olen saanud Magele ühe Epicu ja thats about it.

Kui basic deckiga isegi #10 ei suuda tulla, siis võid ennast noobiks nimetada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 03.04.2015 19:29:04 vasta tsitaadiga

Lukustasin esimese tiiva lahti, läbisin kõik 3 katsumust. Hiljem teen mängu uuesti lahti ning tiib on uuesti lukus ning kuld läinud. icon_eek.gif

kellelgi teisel sama probleem?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.04.2015 19:35:58 vasta tsitaadiga

Grim Patron on vääääääääga jabur...
turn 4 käisin warsong commanderi lauda...
paladinil oli 1/4 divine shieldiga ning mingi 2/2 asjandus..
turn 5 -> Grim patron... tänu chargele sõitsin divine shieldi sisse... noh.. sain uue.. mis omakorda sai charge.. ja nii veel 3 korda kuni mul 5 tükki laual oli patroneid... kõik 2 elu peal...
tema turn 5.. conceration..
aga mis juhtus... jep..veel rohkem grim patroneid...
concede oli kiire tulema

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 03.04.2015 19:39:24 vasta tsitaadiga

Naxxiga oli sama lugu, et esimesed tiivad olid suhteliselt kerged, loodetavasti see muutub. Kogu asja läbimiseks kulus ainult tunnike..

Aga lahe muidu, randomnessi on siin küll ja veel thumbs_up.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.04.2015 19:47:01 vasta tsitaadiga

mhmh.. randomnessi tuli juurde tõesti thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2015 21:14:59 vasta tsitaadiga

Class challenged olid seekord väga fun. Selle seasoni alguses tiksub mul ranked mode oil roguega kuidagi eriti häste.

EDIT: Trump pani jälle veidi võssa selle asjaga. Gang up on geniaalne kaart, kui hunteri vastu õnnestub nt lisaheal decki sokutada, mul oli eelmises mängus 5 healboti tänu sellele. Ja lihtsalt fun on ka omale eelisest lisalegendaarseid teha.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 04.04.2015 07:42:45 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Class challenged olid seekord väga fun. Selle seasoni alguses tiksub mul ranked mode oil roguega kuidagi eriti häste.

EDIT: Trump pani jälle veidi võssa selle asjaga. Gang up on geniaalne kaart, kui hunteri vastu õnnestub nt lisaheal decki sokutada, mul oli eelmises mängus 5 healboti tänu sellele. Ja lihtsalt fun on ka omale eelisest lisalegendaarseid teha.

Trump on kusjuures alati selliste asjadega jumala mööda pannud. See mida tema ennustab toimub alati vastupidi icon_biggrin.gif Ütles ta ka ju, et Dr. Boom on täiesti useless ja mängima seda ei hakata. Pluss veel mõned kaardid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2015 13:02:22 vasta tsitaadiga

brokenarm, noob oled vb ise..mage-ga ilma ühegi naxxrama/legendy/arena kaardita rank 10 panna ei ole kindlasti lihtne saavutus.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2015 13:26:56 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
brokenarm, noob oled vb ise..mage-ga ilma ühegi naxxrama/legendy/arena kaardita rank 10 panna ei ole kindlasti lihtne saavutus.

Absoluutselt nõus, ei ole lihtne. Samas, keegi ei olegi öelnud, et elu lihtne peaks olema, mäng on siinjuures elu osa. Isegi klassikud on öelnud, et "game is hard".
Ise ütleks, et ilma Big game hunterita on asjad kordades raskemad. Eriti kõrgemal.
EDIT: üleüldse, hetkel tundub meta selline olevat, et silence ja heal on kõige olulisemad asjad üldse. Ja removal. Ja AOE. Ehk siis tõesti, ajad on päris rasked.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 04.04.2015 13:42:17 vasta tsitaadiga

Ilma naxxa kaartideta ma ei kujuta ette seda 10 saada. Muidugi on vendi kes seda suudavad, aga neid on mõni yksik. Samahästi ma võin siin öelda et males on ka 6 aastaseid suurmeistreid ja kui sinu laps seda pole siis on sul loll laps
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 04.04.2015 18:23:42 vasta tsitaadiga

Ükskõik, mis basic deckiga saab rank10 ilusti, kui mängu veidikenegi tajud. Kui sellega hakkama ei saa, siis ei päästa sind mingid ostetud deckid ka.
Võrrelda, siis rank10 on nagu LoLis mingi top silver.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 04.04.2015 18:41:22 vasta tsitaadiga

No ei saa mingi basic deckiga rank 10. Need basic deckid lihtsalt ei toimi praeguse meta vastu. Facehunterid, mechmaged oilrogued, druidid ja cw on lihtsalt liiga tugevad et basic kaartidega hakkama saada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 04.04.2015 18:42:58 vasta tsitaadiga

zeso kirjutas:
No ei saa mingi basic deckiga rank 10. Need basic deckid lihtsalt ei toimi praeguse meta vastu. Facehunterid, mechmaged oilrogued, druidid ja cw on lihtsalt liiga tugevad et basic kaartidega hakkama saada.
+
Nii tundub jah, basic deck on ikka täielik jama.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.