Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti teha HV serveris wipe?
Iga 1 nädala tagant
19%
 19%  [ 26 ]
Iga 2 nädala tagant
12%
 12%  [ 17 ]
Iga 3 nädala tagant
7%
 7%  [ 10 ]
Iga kuu tagant
31%
 31%  [ 43 ]
Mitte kunagi
28%
 28%  [ 39 ]
hääli kokku : 135

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 23:05:48 vasta tsitaadiga

Mingid kalad veel selle Raknetiga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 10:58:25 vasta tsitaadiga

http://www.rustafied.com/ tuleb välja et memory leak mis kuhjub kuni server teebki vist resa selle peale.

Kas täna teha wipe ja proovida uut 6k kaarti panna ???

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 11:06:12 vasta tsitaadiga

Milleks nii suurt kaarti vaja?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 11:15:06 vasta tsitaadiga

Et testida ja katsetada ning oleks rohkem ruumi ?
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 13:58:45 vasta tsitaadiga

Ega ma tahaks ka omaette mingit maalapikest, kus keegi ei segaks.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 15:05:57 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:

Kas täna teha wipe ja proovida uut 6k kaarti panna ???


kui suur see praegune/eelmine oli? 4k?

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 26.02.2015 15:35:44 vasta tsitaadiga

Praegune on 4K. Oleks ka wipe ja 6K kaarti poolt
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.02.2015 17:41:59 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ega ma tahaks ka omaette mingit maalapikest, kus keegi ei segaks.

ei tasu loota

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 00:28:45 vasta tsitaadiga

6K oleks tõesti paras, 4K hakkab juba väikseks jääma kui serveris kohati 20-25 inimest.

Niisiis, uus map 6K, täis wipe vastavalt serveri sisesele hääletusele.

Rusti enda poolt ka uuendused nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.02.2015 01:09:02 vasta tsitaadiga

Kliendi uuendas ära, aga server pole uuendatud. "Vana" kliendiga sai veel sisse, uues kliendis jääb connectima...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kuufo
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 01:49:06 vasta tsitaadiga

Nonii.
Uus kaart, uus update. Tulen online ja mis mind ees ootab...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Showreel
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 03:16:41 vasta tsitaadiga

Sain serverist kicki: "Disconnected: Entities Out Of Order" tagasi enam sisse ei saa, wat do? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 10:29:53 vasta tsitaadiga

Kuufo, Hea pilt... ju siis metssiga otsis lähedust icon_biggrin.gif

FatCat, ei oska kommenteerida. Äkki mingi serveri poolne viga. Anna teada kui see probleem on püsiv.

Evil14, Kaart on suurem ja selle tõttu on ruumi rohkem kuhu ehitada icon_wink.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 27.02.2015 12:06:46 vasta tsitaadiga

FatCat kirjutas:
Sain serverist kicki: "Disconnected: Entities Out Of Order" tagasi enam sisse ei saa, wat do? icon_neutral.gif

Võib sellega seotud olla, kuidas nad uue patchiga puuduvaid seinu üritavad ära hoida, kui asjad ei klapi kliendi ja serveri vahel, saab klient kicki ja visatakse veateade. Aga seda miks koheselt tagasi ei saa, ei oska öelda.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 16:30:47 vasta tsitaadiga

Tagasi serverisse sain alles siis kui mu "sleeper" oli maha tapetud, nüüd sain aga uue disconnecti, "Disconnected: Invalid Packet", samamoodi enam tagasi serverisse ei saa, niipalju siis sellest..
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 16:36:02 vasta tsitaadiga

FatCat, Rustile steamis verify integrity tehtud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 16:41:16 vasta tsitaadiga

OnuUno89 kirjutas:
FatCat, Rustile steamis verify integrity tehtud?


Jah, sama lugu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 27.02.2015 21:23:08 vasta tsitaadiga

FatCat, võid proovida reinstallida, mul oli siin nädal tagasi probleem kui rust crashis tühja koha pealt, enam tööle ei läinud, ainult reinstall aitas.

E: Sõbral oli korraks sama jama, ning sai veel mingi teise erroriga disconnecti. Ta kasutab üle tcp mingit suvalist inglismaa vpni ja probleem kadus.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 13:56:55 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega taas probleemid eemaldatud. http://www.rustafied.com/
Päris ilusaks muudetud terrain, lisatud jõed, sillad. Lisaks majade ehitamiseks nüüd 5 taset, twig, wood, stone, sheet metal, armor.
Server endiselt:
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 13:19:37 vasta tsitaadiga

Nüüd rohkem ikoone muudetud, random nahavärv, lennuk lendab kiiremini ja kõrgemalt, ...
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 16:07:22 vasta tsitaadiga

kas see on normaalne, et sellise arvutiga ei saagi rusti pelada?

Intel i7 4710HQ 2.5Ghz
nVidia GeForce GTX 860M 2GB
8 GB DDR3L 1600MHz

vahet pole mis seaded, mängu minnes on selline slaidishow. Samas battlefield 4 kõrgetel seadetel jookseb jumala hästi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruutjuur
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2013



Online
sõnum 03.04.2015 18:42:44 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei ole see normaalne. Oled mängus video seadeid siia-sinna sättida proovinud, F2 nupu alt vist tuli. Vaata kindlasti, et nvidia paneelist jookseks mäng ikka võimsama kaardi pealt. Minul oli asi selle taga kinni oma gtx850m-ga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 19:37:34 vasta tsitaadiga

Optimeeritus on küll üsna kräpp hetkel ka dev'ide enda sõnul, kuid päris slideshow sellegipoolest olla ei tohiks. F2 alt sätteid proovi kruttida jah.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 19:43:56 vasta tsitaadiga

nVidia videokaartidega läpparitel on üsna tavaline probleem, et mäng hakkab tööle hoopis Inteli integreeritud videokaardiga. Vajuta F1 ja vaata mis videokaardiga parasjagu jookseb.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 22:01:48 vasta tsitaadiga

täpselt nii oligi, et mäng jooksis integreeritud video pealt, nüüd korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2015 13:31:25 vasta tsitaadiga

Nüüd oli suurem update... peaks mingi päev jälle ette võtma ja vaatama kuidas on
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 11:14:41 vasta tsitaadiga

Updated update otsa, perf ka paranenud. Mäng ikka ülimalt mängitavaks muutunud. Keegi koos viitsib toksida, siis andke teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2015 12:31:28 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Mäng ikka ülimalt mängitavaks muutunud.

Eks see pilt seletab nii mõndagi icon_cool.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 14:12:41 vasta tsitaadiga

Tase icon_eek.gif

Link
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalaa01
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2011




sõnum 30.04.2015 21:05:24 vasta tsitaadiga

EESTI vs Russia
https://www.youtube.com/watch?v=-LHSKQSbyIg&hd=1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 21:14:40 vasta tsitaadiga

Milleks C4-ja kasutada, kui saab rakette kasutada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Juanez
HV vaatleja
The Juanez

liitunud: 05.05.2015




sõnum 05.05.2015 15:54:27 vasta tsitaadiga

Me võtame soome serveris soomlastega mõõtu, kes huvitatud liitumast andke teada. Lisage steam'i: The Juanez
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 17:43:01 vasta tsitaadiga

The Juanez kirjutas:
Me võtame soome serveris soomlastega mõõtu, kes huvitatud liitumast andke teada. Lisage steam'i: The Juanez


Soovitan thumbs_up.gif ise samas pundis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 15:28:20 vasta tsitaadiga

Eile pidin kasutama üle pika aja " client.connect 85.236.107.28:28315 " - Ei leidnud muidu serverit ülesse
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 22:11:44 vasta tsitaadiga

Saanud vabadel õhtutel Eesti servus väikese kambaga ehitamas ja majandamas käidud. Kambakesi ikka tunduvalt lahedam ja viimaste uuendustega paremaks tehtud (viimased mängimised olid ca pool aastat tagasi).
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kystu9
HV vaatleja
kystu9

liitunud: 19.01.2014




sõnum 03.06.2015 22:14:23 vasta tsitaadiga

ma ka pelan. võite lisada Est_kystu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 22:16:58 vasta tsitaadiga

kystu9, mängus sees karju tegelastele: Alfaisa, Margus0, Raunoolen, Huiar - ütle ära, et soovid ka kampa saada.
Vastasel juhul võid kergelt otsa leida icon_lol.gif
Üldiselt kotime välismaalaseid või kes oma käe meie peale tõstab.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 01:38:33 vasta tsitaadiga

Sai ka täna nüüd põhimõtteliselt esimest korda seda uut Rusti korralikumalt mängitud. Olin selles Eesti serveris, ainuke asi mis ei meeldinud oli jõhkralt suur map, kedagi kohata ei õnnestunud. Küll aga keskkond ise on mitmekesine, mängumehhaanika on normaalne ning perf oli ka arvestatav. Kindlasti proovin järgnevatel päevadel veel icon_smile.gif

Lisainfoks veel, et mängin serveris GWB nime all.


viimati muutis pohmakas, 08.06.2015 22:53:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2015 22:39:33 vasta tsitaadiga

pohmakas,, oli ka aeg icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2015 13:29:46 vasta tsitaadiga

pohmakas,, su profiil üldse privaatseks muutunud. Mis häkke kasutama oled hakanud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2015 20:20:29 vasta tsitaadiga

Kellelgi RUST müüa on steam giftina? Priva serverid on korralikult üle visanud juba -.-
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 11:02:03 vasta tsitaadiga

Keegi vahepeal ka rusti laseb ?
Vahepeal uuendusi tulnud rohkem kui üks.
Mingi pvp estonia server ka, aga pigem meenutab pve-d , korra saanud inimest sihtida, ja eduliselt icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.06.2015 12:28:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, ei tea.. Minu arvates kogu aeg tapmine ja tagaajamine käib. Ma ise küll pean jahti vahel, näen mõnda vene nimega tegelast ja siis lasen noole kintsu ja peksan kirvega tükkideks, pärast hea järada kintsu oma tagasihoidlikus onnis. Huvitaval kombel on seal serveris rohkem sibulaid kui puhast tõugu eestlasi, võib-olla ma lihtsalt kohtan neid sibulaid rohkem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2015 15:18:21 vasta tsitaadiga

Ma ikka lasen, kuid peamiselt Battle Royale. Oleks mingi punt, siis võiks kolida ka mujale.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 00:53:30 vasta tsitaadiga

Mõnus meelelahutus EE serveris, Käidi eile baasis sees ja tassiti peaaegu tühjaks. Ei saanud üksinda eriti midagi teha, õigemini jäin hiljaks.
Tänaseks saime SAI-da kokku ja haituski täies ulatuses baas ära neil icon_biggrin.gif

Kahju et ketta maht otsas oli, saanuks päris hea video kuidas 3x3 h4 kõrgust. krae ümber kokku kukub, võtsime vundamendi alt ära 17 c4-ga icon_razz.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2015 18:24:43 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Sai ka täna nüüd põhimõtteliselt esimest korda seda uut Rusti korralikumalt mängitud. Olin selles Eesti serveris, ainuke asi mis ei meeldinud oli jõhkralt suur map, kedagi kohata ei õnnestunud. Küll aga keskkond ise on mitmekesine, mängumehhaanika on normaalne ning perf oli ka arvestatav. Kindlasti proovin järgnevatel päevadel veel icon_smile.gif

Lisainfoks veel, et mängin serveris GWB nime all.


Olen täiesti nõus mapi suuruse poolest, et võiks olla palju väiksem, oleks rohkem actionit. Ma olen pidevalt jooksnud mapile ringe peale ilma, et kedagi kohtaks.
Päris põnev võiks olla väiksemas mapis taielda ühe radtowni looti pärast icon_smile.gif

dohc-48v12 kirjutas:
Mõnus meelelahutus EE serveris, Käidi eile baasis sees ja tassiti peaaegu tühjaks. Ei saanud üksinda eriti midagi teha, õigemini jäin hiljaks.
Tänaseks saime SAI-da kokku ja haituski täies ulatuses baas ära neil icon_biggrin.gif

Kahju et ketta maht otsas oli, saanuks päris hea video kuidas 3x3 h4 kõrgust. krae ümber kokku kukub, võtsime vundamendi alt ära 17 c4-ga icon_razz.gif


Video küll ei teinud, aga
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2015 00:51:46 vasta tsitaadiga

Ilusad mälestused. icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martse10
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 11:56:26 vasta tsitaadiga

Seltskonnal SAI vist nii igav, et muud peale griefimise teha ei mõista. lame
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 12:59:05 vasta tsitaadiga

martse10, suur osa mängust ongi griefimine ju?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martse10
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 13:38:08 vasta tsitaadiga

Kui sellega teistel üldse olla ei lasta, siis soovin edu. Serveris isegi vähe mängijaid ja selline agressiivne trollimine väga kedagi ligi ka ei meelita.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.