|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
27.01.2015 16:24:51
|
|
|
Olen ka nüüd paar korda Taxify'd kasutanud. Naljakas on see, et alati helistab taksojuht üle, et hakkab kohale jõudma.
Rakenduses on ju näha, kui kaugel takso on ja kui kaua aega läheb. Mis puudu on? Tahaks näha, kus takso asub, mitte
ainult kaugust sinust. Ja taksojuhi nimi annaks ka palju juurde.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
27.01.2015 17:00:59
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Olen ka nüüd paar korda Taxify'd kasutanud. Naljakas on see, et alati helistab taksojuht üle, et hakkab kohale jõudma.
Rakenduses on ju näha, kui kaugel takso on ja kui kaua aega läheb. Mis puudu on? Tahaks näha, kus takso asub, mitte
ainult kaugust sinust. Ja taksojuhi nimi annaks ka palju juurde. |
Ma olen siiani küll kaardil täpset takso asukohta näinud koguaeg. Pole nüüd mõni nädal küll kasutanud - miskit muutunud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.01.2015 17:32:11
|
|
|
Mina enam seda äppi ei kasuta, viimati sain mingi erilise rondi mis läks kallimaks kui tavaliselt. tellisin siis äpis oli üks hind, auto aknal oli veel odavam ja kokkuvõttes tuli kallim hoopis, tsekil oli ka kirjas mingi ooteaeg ainult, läbisõitu polnudki...
tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
29.01.2015 17:37:07
|
|
|
Sellisel juhul oli tegemist petmisega ning Taxify-d peaks teavitama taolisest juhist (tšekist pildid jms vajalik tõendusmaterjal).
Ega Osta.ee või HV.ee süüdi pole, kui siin tegutseb mingi pettur näiteks
Aga mul ühe korra püüti ka nahka üle kõrvade tõmmata ning piisas sellest, et mainisin, et Taxify-s oli see hind ning kui ma selle hinnaga ei saa, siis see on tal viimane sõit läbi Taxify. Ei, taoline "motiveerimine" ei ole meeldiv, aga vahel vajalik.
Sellepärast ootakski ära ametliku seisukoha/vastuse. Kuna üks tuttav sõidab samuti läbi Taxify ja mingeid konkurentsipiiranguid lepingutes kirjas ei ole.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.01.2015 17:47:57
|
|
|
Ei, sa saad asjast valesti aru, Taxifys juhid panevad selle hinna mis meeldib, nad ei pane seda hinda mis akna peal on
Kui tellida ametlikult takso siis saad ikka selle hinnaga mis firma reklaamib...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
29.01.2015 18:06:23
|
|
|
No see on jälle nii ja naa.
"Tallinna taksoveo eeskiri" järgi kehtib hinnakiri, mis on füüsiliselt auto küljes. See, mida reklaamitakse kusagil mujal, ei ole selgitatud.
https://www.riigiteataja.ee/akt/410062014058
Loogiliselt võttes, odavam võib olla, aga kallim mitte Aga, mida taksojuhid rängal rikuvad on see, et nad on kohustatud andma tšeki (või vähemalt pakkuma).
Ühistranspordiseadus
https://www.riigiteataja.ee/akt/112072014164
| tsitaat: |
§ 24 ...
(3) ...
...
2) taksojuht peab andma taksoteenuse kasutajale taksomeetri printeril trükitud kviitungi, millele on märgitud vedaja nimi ja registrikood, sõiduki registreerimismärk, teenuse osutamise kuupäev ning alguse ja lõpu kellaaeg, kasutatud tariifid, osutatud teenuse maht ja maksumus kõigi kasutatud tariifide lõikes ning üldmaksumus;
... |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 29.01.2015 18:09:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.01.2015 18:07:08
|
|
|
No jah, ja kus ma tean mis seal takso küljes on kui ma äpist tellin.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K&K
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
01.02.2015 21:19:17
|
|
|
Kasutasin Taxify appi Androidil (HTC ONE) jaanuaris ligi 10 korda nii Tartus kui Tallinnas. Puuduvad igasugused kaebused:
*Näen alati takso kaugust kaardilt ja ka reaalselt taksot liikumas.
*Takso on alati tulnud kohale, hinnad on olnud alati õiged.
*Kaardimakse võimalus on ka märgitud taksodel alati ka olnud. Tsekid sain ka...
Ainuke asi, mille üle nuriseda, on tõesti see taksode listi puudumine uuemal versioonil.
Lisaks, kas taxify mitte ei kasuta takso jõudmise ajaliseks arvutamiseks google mapsi teenust? Igastahes minu tellitud taksod on enamjaolt varem jõudnud, mis ilmselt on seotud taksojuhtide kiire sõidustiiliga.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
02.02.2015 14:12:01
|
|
|
| iir kirjutas: |
Mina enam seda äppi ei kasuta, viimati sain mingi erilise rondi mis läks kallimaks kui tavaliselt. tellisin siis äpis oli üks hind, auto aknal oli veel odavam ja kokkuvõttes tuli kallim hoopis, tsekil oli ka kirjas mingi ooteaeg ainult, läbisõitu polnudki...
tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max. |
Kui Tallinnas oli, siis võid selle tsekiga muposse minna ja avalduse teha. Selline tsekk ei vasta nõuetele ja juht saab trahvi. Et hoiaks õhu ebaausatest juhtidest puhtamana. Aga ega ma hästi usu et sa viitsid.
Need miinimumnõuded on tal hästi ära peidetud või mõtleb ta omale sobivad vajadusel välja.
| K&K kirjutas: |
Kasutasin Taxify appi Androidil (HTC ONE) jaanuaris ligi 10 korda nii Tartus kui Tallinnas. Puuduvad igasugused kaebused:
*Näen alati takso kaugust kaardilt ja ka reaalselt taksot liikumas.
*Takso on alati tulnud kohale, hinnad on olnud alati õiged.
*Kaardimakse võimalus on ka märgitud taksodel alati ka olnud. Tsekid sain ka...
Ainuke asi, mille üle nuriseda, on tõesti see taksode listi puudumine uuemal versioonil.
Lisaks, kas taxify mitte ei kasuta takso jõudmise ajaliseks arvutamiseks google mapsi teenust? Igastahes minu tellitud taksod on enamjaolt varem jõudnud, mis ilmselt on seotud taksojuhtide kiire sõidustiiliga.  |
Juhid ise valivad aja
See trikk et kuskil välja hõigatud üks hind(sh. taxifys), aga ukse peal tegelikult 2x kallim on siin Tallinnas viimase aja idapoolse taustaga taksofirmade "monkey business". Ehk et tellides telefonilt peaksid nad tegema 2x allahindlust, muudel juhtudel mitte. Päriselus oleneb see juhtidest(on ka nendes firmades ausaid) ja muudest asjaoludest. Soovitan kasutada rohkem eesti taustaga firmasid.
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 15:08:36
|
|
|
Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist... tahtsin minna lasnamäele. Mis juht tegi? Läks tagasi ummikusse, et kanalisse sõita, selle asemel, et ülevalt majakast minna...
Mainisin, siis hakkas seletama, et igalpool on ju ummikud... Ise tuli alt ja nägi, et liiklus sesiab, hea juurde teenida ju... Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud...
Ennem tulin sealt kaudu, silla peal oli üks suund lihtsalt suletud...
teenis omale ühe tärni igatahes.
See teine pool jutust ei ole enam äpiga seotud, aga näitab ilusti kuidas igal võimalikul juhul üritatakse tõmmata.
Kõige hullemad inimesed maailmas. Mustlased ja taksojuhid...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
02.02.2015 16:08:07
|
|
|
iir, miks sa taksojuhtide sigadusi ning lollusi äppi kraesse veeretad? Taksojuht pettis hinnaga? Anna talle äppis halb hinne. Raadiointervjuus nad rääkisid, et iga kuu saadavad nad välja umbes 15 hoiatust taksojuhtidele, kes reegleid rikuvad ning samapaljudega lõpetatakse ka leping.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 16:29:29
|
|
|
Ma ei keera, keegi mainis, et äpp paneb ise aja millal takso tuleb, ei tasu uskuda ja külmetada maja ees. parem oota kuni ta ise sulle märku annab, et kohal on...
Taksojuht pettis hinnaga juhtum on otseselt seotud äpiga, mis laseb taksojuhil panna seda hinda sinna äppi mis ise tahab, mitte seda mis klaasi peal on.
Pole kursis, aga kas neil on selle kohta reegel?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
02.02.2015 17:34:10
|
|
|
| iir kirjutas: |
Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist... tahtsin minna lasnamäele. Mis juht tegi? Läks tagasi ummikusse, et kanalisse sõita, selle asemel, et ülevalt majakast minna...
Mainisin, siis hakkas seletama, et igalpool on ju ummikud... Ise tuli alt ja nägi, et liiklus sesiab, hea juurde teenida ju... Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud...
Ennem tulin sealt kaudu, silla peal oli üks suund lihtsalt suletud...
teenis omale ühe tärni igatahes.
See teine pool jutust ei ole enam äpiga seotud, aga näitab ilusti kuidas igal võimalikul juhul üritatakse tõmmata.
Kõige hullemad inimesed maailmas. Mustlased ja taksojuhid... |
No see pole küll sinu asi, mis teed pidi takso tuleb sinuni.
No ja kui tahtsid mingit kindlat teed pidi minna, miks sa siis ei öelnud juhile mis teed pidi soovid sõita? Et saaksid siia vinguma tulla?
Jõudsid mingi sillani, sa eitea mis sild oli aga kui sa olid sealt äsja tulnud, siis pidid minnes ühte pidi sillalt üle sõitma, pärast taksoga oleks pidanud teistpidi üle sõitma, aga samas oli sillal üks suund suletud???
Kliendid saavad ka tärne...
No ja kui Revali taksod sind alati valesti viivad, mis siis kasutad Revalit?
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 17:48:54
|
|
|
Miks Revali taksod mind valesti viivad, Reval on ainuke millega tuleb alati sama hind sama vahemaa läbimisel... paarikümne sendi suurune kõikumine...
Ega mind see ei huvitagi mis teed pidi takso tuleb, aga kui ta hakkab kohe sinnapoole tagasi sõitma kus tuli, kuigi teab, et seal on ummik, siis...
Mu plaan ei olnud siia vinguma tulla, vaid rääkida kuidas asi on, seda äppi võib iga lammas kasutada ja keegi seda ei kontrolli. Kui ma tellin telefoni teel takso siis ma tean mis hind on, äpiga tellides ma ei saa selles kunagi kindel olla... Võtan kõige odavama, 20 senti km, akna peal on 30, siis on väga raske mõelda mis hinnaga mina saan... Ja tseki peal on kirjas mingi ooteaeg ainult? Mis on kallim kui teiste telefoni teel tellitud taksodega?
Ja see kõik ei olegi seotud selle äpiga, välja arvatud see mida üritasin juba ennem öelda, seda takso tulemise aega ei tasu tõsiselt võtta, minu neljast viiest minutist sai üle 10 minuti....
Sillajutt oli segane sest ei puutu äppi, vaid sellesse, et kõik taksojuhid püüavad sind pügada. Tegu oli Smuuli sillaga kus oli üks suund kinni ja autod liikusid aeglaselt, laagna teel sillani jõudes hakkas ta kohe enda ringiga minemist õigustama, näe, siin on ka ummik, oleks me ülevalt läinud seisaksime ka ummikus... Sõitsime silla alt läbi.
Ja see jutt on ühel samal päeval kahe erineva takso kohta mis sai sellest äpist tellitud, ühega kodunt arsti juurde, teisega tagasi...
| iir kirjutas: |
Kaardirakenduse peale ka ei tasu loota.
Tellisin takso sikupilli kanti, takso tuli linnast tartu mnt kaudu ummiku. 4 minuti asemel läks üle 10 minuti vist... |
| iir kirjutas: |
tellin revalit edasi, samat vahemaad sõites on alati hind sama olnud, mingi mõnikümmend senti erinevust max. |
| iir kirjutas: |
| Jõudsime mingi sillani kanalis, näitab, et näed, silla peal autod seisavad, igalpool ju ummikud... |
ja see jutt, et kliendid saavad ka tärne... hm... Et kui talle tippi ei jäta saan ühe tärni? Kui ma sõidan liiga väikese maa 4 euro eest saan ühe tärni?
See motiveerib tõesti kasutama seda rakendust...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 02.02.2015 17:52:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
02.02.2015 17:52:11
|
|
|
Korobeinik, sina vä? Suht arusaamatu on su vimm Taxify suhtes, kui viga on hoopis muus.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 18:09:37
|
|
|
Mul ei ole ju vimm, ma ei saa aru mida seal nii kiita on?
Palun ütle miks peaks seda rakendust kasutama?
Ei noh, eriti hea, tahtsin proovida palju taksosi on siin.
Peab jälle registreerima? Miks? Mingi aeg tuli uuendus jah, mis ma pean peale igat uuendust registreerima?
Ja ma ei saagi sisse logida... Mitmeid kordi kasutanud... Panen tel nr ja kinnita ja ei mõju... Midagi ei juhtu...
Ahah korras, automaatselt pani eelmiselt lehelt mu numbri ilma riigi koodita... Võiks ju kirjas olla mis formaati kasutada.
Ei tea, näitab 6 kohalisi busse... Näitab automarke mitte firmat... ok, osadel on logo, mis need ülejäänud on erataksod? FIEd on nagunii kõik...
Kokkuvõttes on ainult Amigo takso buss, Sinu takso buss ja Uus takso, kõigil 80 senti km. Ja Tallink, 77 senti ja 3.70 alustamine. paar elekrikat kah. Nüüd lohistan neid paremale vasakule ja üritna meelde jätta milline odavam oli?
Või valin telefoni mälust seal oleva (näitek) Revali numbri ja tellin?
Isegi seda on ju lihtsam kasutada https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metz00.tallinnataksod&hl=en (suvaline näide)
Ma saan aru, et uus ja innovaatiline ja huvitav, aga muud seal küll ei leia...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 02.02.2015 18:11:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
02.02.2015 18:10:37
|
|
|
Väga rahul selle äpiga.
Päris tülikas oli kunagi neid taksofirmasi ükshaaval läbi helistada, et kas taksot saab või ei
Nüüd paar klõpsu telefoniga ja näitab mis taksot tahad
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
02.02.2015 18:21:43
|
|
|
| tellisin ka taxifyst kuu aega tagasi takso. 10 minutit sõitis taksojuht 1,5km, et üldse kohale jõuda!!!! siis kui peale astusin siis sain aru, et tegu mingi 75a vanapässiga kes sõitis veel ökomalt kui mu ökosõidu õpetaja. Kui öösel kell 5 sõpruse pst 40'ga sõita siis peaks küll midagi ette võtma või ameti maha panema. Tegu oli siis reval taksoga
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 18:28:08
|
|
|
No siin on tegu juba tõesti taksojuhi endaga...
Aga positiivse poole pealt siis see, et ei pea läbi helistama mitut firmat, et taksot saada, võtad äpist.
Teisalt kui mul äpis pakutakse ainult busse ja Tallinkit, siis sel juhul ma helistaks juba kohe Tallinkile ja telliks sealt, 100% olen ise Tallinkilt saanud, kui mujalt ei saa, hind ka vastav. Aga on ka öeldud, et Tallinkiltki ei saa...
Ehk siis äpp vajaks tööd. ma tahaks võimalust valida sobiv firma keda ma usaldan, mitte mingit suvalist "5-nda seeria BMW 2001aasta"
Tallinn on nii väike, et kõik juhid sõidavad nagunii väljakutsele mitu km maha, praegu ma näen põhiliselt maja ümber olevaid asju, lõpuks tulevad ka need mida tahan...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
02.02.2015 22:12:33
|
|
|
iir, ära kasuta äppi, kui ei meeldi. Magad paremini. On vaja siin kümneid postitusi mingit jama ajada?
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 22:36:46
|
|
|
Sorry ei teadnud, et ainult kiita võib ja vigu välja tuua ei või. Ok.
Ja mis jama see on, kui ma ütlen, et asi on poolik?
Äpis on 25 senti km. Näiteks. Taksos on akna peal 52 senti. Arva ära mille järgi arvestus käib?
Ütled, et teata mupole. Ahah. Hakkan koguaeg mupo vahet jooksma?
Selleasemel, et teha äpp mis on läbi mõeldud ja ei võimalda panna erinevat hinda sellest mis on akna peal.
Meil kehtib ikka see hind mis akna peal on mitte mingi kuldses börsis välja hõigatud...
Edu.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
02.02.2015 22:40:42
|
|
|
| iir kirjutas: |
Sorry ei teadnud, et ainult kiita võib ja vigu välja tuua ei või. Ok.
Ja mis jama see on, kui ma ütlen, et asi on poolik?
Äpis on 25 senti km. Näiteks. Taksos on akna peal 52 senti. Arva ära mille järgi arvestus käib?
Ütled, et teata mupole. Ahah. Hakkan koguaeg mupo vahet jooksma?
Selleasemel, et teha äpp mis on läbi mõeldud ja ei võimalda panna erinevat hinda sellest mis on akna peal.
Meil kehtib ikka see hind mis akna peal on mitte mingi kuldses börsis välja hõigatud...
Edu. |
Ma olen selle kohta uurinud taksojuhtidelt.
See hind kehtib mis on Taxify apis kirjas. Üldjuhul on 2x kallim akna peal küll, siis arvutad summa hiljem pooleks.
Igale juhile saab lõpuks ka hinnangu anda, et kui peaks kedagi petma sellega siis keegi ei telliks teda enam ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
02.02.2015 22:46:11
|
|
|
Jah, aga taksomeeter pannakse sel juhul tööle mingi ooteaja programmiga või millega iganes. Ning sellega ma ei maksa ikka seda km hinda mis äpi järgi peaks tulema... lisaks on tseki peal ainult mingi ooteag, no mida sa sellise tsekiga teed?
Sama tee mis revaliga maksab umbes 7 läks äpi järgi odavama taksoga üle euri kallimaks. Kus on loogika?
Pärast võid ju arvutada välja km hinna aga mis selle teadmisega teed, tseki järgi sa ju hoopis seisid kuskil paar minutit, 8 euri eest.
Jokk.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
02.02.2015 22:53:57
|
|
|
Asi ongi selles, et kui juht paneb ikkagi taksos oleva hinnakirja järgi, siis JOKK.
Aga see selleks - mulle see app vägagi meeldib, mugav ja kiire. Ei pea tõesti läbi helistama neid taksofirmasid, ootama, kuni keegi lõpuks ka vastu võtab ning siis jääma rahule vastusega "Kohe tuleb!", mis sest, et möödumas on juba kümme minutit.
Taxify läbi näeb korralikult kaugel takso on ning juht annab märku, millal välja tulla.
Sellegipoolest, väljatoodud olukorra osas ei ole tulnud ametlikku seisukohta: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8514017#8514017
Ning küsimus - kas on plaanis teha filtreerimise süsteem vastavalt sisseistumise, kilomeetri ning tunnihinna osas?
Et näiteks kasutaja määrab "sisseistumine 3€, km 0.8€, tund 15€" ja näitab ainult taksosid vastavalt sellele. Vajadusel saab määrata ainult ühe neist parameetritest ehk ei ole kohustus määrata kõiki.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
03.02.2015 01:29:02
|
|
|
Tähendab, Iir, kui sul on siiamaani kõik korras ja siis ise tellid mingi kahtlase takso, millega saad petta, siis see ei tähenda kohe et kõik taksojuhid on mustlased ja petised. Aja oma taksojuhiga asjad korda. Info taxify ebausaldusväärsuse kohta on Sul tõene.
Aga teemasse - Villig poiss kopeeris Easytaxi nimelise programmi maha ja üle Eesti kõlasid rõõmuhõisked Eesti it-tiigri vägevuse kohta. Aga ok, Easytaxi pole protesteerinud ja ikka "laenatakse" häid ideid.
Õhinas jäi algul hoomamata, pigem meelega et päris siidi too vägev äpp ei jooksnud. Tasapisi, aasta möödudes hakkab kohale jõudma marketingi ohvritele et midagi on natukene nihu. Probleem on selles et kaja taxify vägevuse kohta kõlab üle euroopa, kuid kogu aur läheb karjumise peale.
Arendatud on niipalju et osaleti iludusvõistlusel ja muudeti disain ära. Hullemaks.
Et oma saamatust varjata ja äppi paremini müügiks ette valmistada tulebki kisa teha ja tähelepanu mujale juhtida. Tuleb tampida pähe inimestele et see on ilmakõva asi ja kes seda ei kasuta on loll. Ja siis tuleb hankida juurde statistikat, näiteks kõik ilmamaad kuhu pooleldi fiktiivselt laienetud on. Või kuipalju juhte juba liitunud on. Iga viimane kui massimõrvar võib liituda ja piraattaksot sõita. Iga juht toob parema statistika ja sissetuleku.
Kui teile taxify kodulehel jääb mõni muu mulje - siis ei maksa uskuda kõike mida taxify ette vilistab.
Vaat sellisele järeldusele olen ma jõudnud.
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.02.2015 14:21:19
|
|
|
elukas, julgen väita, et pea 75% petavad. Võibolla sa ei märka seda lihtsalt või ei oska vaadelda... Aga see on juba omaette teema... Või oled sa ise taksojuht?
LKits, Kui sul on valida kolm taksobussi 80 senti km ja siis mingi noname takso 25 senti km siis ma ei tea inimest kes üksi sõites valiks 6 kohalise bussi, lootes, et saab kvaliteetsema teenuse...
ja kes garanteerib, et bussi hind pole 1.20 km eest...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.02.2015 14:48:05
|
|
|
75% petavad siis millega? Ma olen ütleme, et oma vimase ~paarikümne taksosõidu jooksul ainult ühe korra tundnud, et tehti natukene tünga. Ei klapi selle protsendiga mitte kuidagi.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.02.2015 14:50:37
|
|
|
Aga tee eradli takso teema ja jutustame seal
Kuigi mu jutud tunduvad nagunii vinguna ja sel vist erilist mõtet pole, vait olla ja maksta.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
11.02.2015 16:58:11
|
|
|
http://majandus24.postimees.ee/3087737/taxify-valmistub-uberi-tulekuks
| tsitaat: |
| Taxify tegevjuht Markis Villig sõnas, et nad teevad ettevalmistusi juba nüüd. «Töötame välja rakendusesisest maksevõimalust, mis Uberil on, ning tegeleme kvaliteedi tõstmisega,» ütles ta, lisades, et kui kvaliteet on kehv, ei aita ükski turunduseelarve. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
11.02.2015 17:36:53
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
| Taxify tegevjuht Markis Villig sõnas, et nad teevad ettevalmistusi juba nüüd. «Töötame välja rakendusesisest maksevõimalust, mis Uberil on, ning tegeleme kvaliteedi tõstmisega,» ütles ta, lisades, et kui kvaliteet on kehv, ei aita ükski turunduseelarve. |
|
Töötagu välja mida iganes, aga Uber`il on vähemalt WP klient olemas...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
14.02.2015 09:35:04
|
|
|
Taxify tegi riigikogule ettepaneku seadustada piraattaksod
Üritavad legaliseerida oma piraataksode vahendust, samas teeb see tee lahti Uberile...
http://www.riigikogu.ee/index.php?op=emsplain&page=pub_file&file_id=7d0a92d0-bc6f-4900-9bf8-770c0c43157f&
(docx formaadis fail)
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.02.2015 11:37:07
|
|
|
Arvan, et nad tahavad enne uberit samat teenust pakkuma hakata...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
14.02.2015 14:42:27
|
|
|
Hetkel ongi olukord, kus juhiga veoteenus on täitsa legaalne ning nii peakski olema.
Selleks, et saaks taksoteenust pakkuda ka tänavalt tulevale kliendile, peab olema taksosõiduluba (või kuidasiganes seda nimetatakse). See ongi taksoteenuse eelis!
Aga ma ei saa aru, kust kohast loed välja, et Taxify üritab legaliseerida piraattaksonduse?
Pigem tunnevad muret, et juhiga veoteenuse ning taksoveo vahel olevad piirid on hägused.
Ainus tuntav argument ongi see, et juhiga veoteenusel ei tohi olla taksoteenuse tunnusmärke (takso plafoon jms).
EDIT:
Igal juhul näib Taxify jaoks win-win situatsioon, ku sellega tegelema hakatakse.
1) Keelatakse ära juhiga veoteenus või reguleeritakse tingimused/erisused konkreetselt - Taxify laseb samamoodi edasi enda taksoteenusega, Uber olemasoleval kujul Eestisse ei tule.
2) Lubatakse juhiga veoteenus, märgitakse erisused jne - Taxify võtab enne Uberit turu endale kuna seda programmi juba kasutatakse.
| Tanel kirjutas: |
Samas võib tegemist olla ka spiniga. Ehk palutakse võtta ja täpsustada seisukoht, aga tegelikkuses üheselt nn. piraattaksod võidakse hoopis keelustada.
Mis tähendab, et Uber sisuliselt ei saakski tegevust alustada ja see oleks veski Taxify veskile, kuna neil teenus ametlike taksojuhtidega ammu olemas ja jätkavad seda. |
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
14.02.2015 15:12:54
|
|
|
| Ma olen saanud Taxifyst seda juhiga autorenti... Polnud väga lõbus, aga odav küll muidugi, 39 senti km Tallinnas äkki E-klassi mesa.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
14.02.2015 23:24:09
|
|
|
Juhiga veoteenus on ebaseaduslik, seda leiab ka Markus Villig ettepanekus riigikogule. See muidugi ei takista taxifyl neid vahendamast, nüüd nad on loobunud osaliselt ka ette kirjutamast et tegu "rendiautoga"
Selle taksõiduloa tegelik nimi on taksoveoluba. See antakse ettevõtlusvormile, mis tähendab maksude maksmist riigile, lisaks on kallid ka taksokindlustus, bürokraatia, tööjõukulud, jne. Lisaks peab olema taksojuhil seaduses ettenähtud korralik taust.
Ehk siis - summa on suurelt varieeruv, aga see mitusada eurot juhi kohta, mis on lisakulu ja milliseid kulutusi piraattaksodel ei ole.
Ärge laske ennast pikal ilusal jutul segada, seal nende ettepanekus on ilusti kirjas, "juhiga rendiautol" ei peaks olema tegevusluba ja muid pabereid. Ehk siis võib tulla iga suvaline ja hakata sõitma. Ilma makse maksmata. Ilma mingi kontrollita.
Ma leian et oleks aeg ida-euroopast välja rebida ja jätte see mustalt töö tegemine seljataha.
Neid "juhiga rendikaid" oli linnapeal näha mitu aastat tagasi, igasugu veidrate plafoonidega, uskuge mind - see kaader kes seda seaduseauku ära kasutas, polnud see kellega tahaks öösel koju sõita. Ja täpselt sama jama hakkab jälle peale.
Te mõtlete et tulevikus tellides tuleb see propaganda mõttes nagu juudi muna läikimahõõrutud saksa takso rendimersu, ilusate noorte poiste kristlikust koorist tulnud autojuhiga, siis tegelikult võtab ta teid kriminaalhooldaja juurest tulles peale ja läheb pärast töötukassasse oma toetuse järgi.
Kuna mingeid piiranguid rendikale ega juhile ei seata, siis ilmselt hakkab ka laeva saabudes "varrukatest" kihama.
Pooled taksojuhid, see kahtlasem osa ilmselt hakkab sedasama "juhiga rendiautot" pakkuma. Sest see vaheraha motiveerib.
Ja taxify või uber või mõlemad koos on ära "moosinud" khm khm riigikogu majanduskomisjoni juhi Arto Aasa, et see piraattaksosid legaliseeriv seadus ka vastu võetaks: http://tarbija24.postimees.ee/3087809/saadik-on-uberi-tulekuks-valmis-seadust-muutma#comments
Kui kedagi häirib sõna piraattakso, siis ÕS defineerib selle ära kui ebaseaduslik taksoteenus, mis ilma taksoveoloata hetkel taksoteenuse pakkumine kahtlemata on.
Praegu lihtsalt on olukord, kus iga piimahabe üritab korralikule, ausale taksojuhile käkki keerata. See ei ole normaalne. ma ei aru, miks see nii on või millest see tuleb.
| LKits kirjutas: |
Hetkel ongi olukord, kus juhiga veoteenus on täitsa legaalne ning nii peakski olema.
Selleks, et saaks taksoteenust pakkuda ka tänavalt tulevale kliendile, peab olema taksosõiduluba (või kuidasiganes seda nimetatakse). See ongi taksoteenuse eelis!
Aga ma ei saa aru, kust kohast loed välja, et Taxify üritab legaliseerida piraattaksonduse?
Pigem tunnevad muret, et juhiga veoteenuse ning taksoveo vahel olevad piirid on hägused.
Ainus tuntav argument ongi see, et juhiga veoteenusel ei tohi olla taksoteenuse tunnusmärke (takso plafoon jms).
EDIT:
Igal juhul näib Taxify jaoks win-win situatsioon, ku sellega tegelema hakatakse.
1) Keelatakse ära juhiga veoteenus või reguleeritakse tingimused/erisused konkreetselt - Taxify laseb samamoodi edasi enda taksoteenusega, Uber olemasoleval kujul Eestisse ei tule.
2) Lubatakse juhiga veoteenus, märgitakse erisused jne - Taxify võtab enne Uberit turu endale kuna seda programmi juba kasutatakse.
| Tanel kirjutas: |
Samas võib tegemist olla ka spiniga. Ehk palutakse võtta ja täpsustada seisukoht, aga tegelikkuses üheselt nn. piraattaksod võidakse hoopis keelustada.
Mis tähendab, et Uber sisuliselt ei saakski tegevust alustada ja see oleks veski Taxify veskile, kuna neil teenus ametlike taksojuhtidega ammu olemas ja jätkavad seda. |
|
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
15.02.2015 05:45:32
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Mille alusel juhiga veoteenus illegaalne on? Ei maksta makse? Mis makse? Ettevõtlusega seotud makse? Või tegevusvaldkonnaga seotud makse?
See ongi piiripealne maa. Kui ettevõte ostab endale sõiduki ning kavatseb osutada veoteenust, mitte taksoteenust, siis see on ju täitsa lubatud. Tegemist pole ühistransporditeenusega. |
Ühistranspordiseadus
§ 33. Tegevusloa, sõidukikaardi ja liiniveo korraldamise õigust tõendava dokumendi kohustuslikkus
(1) Tasu eest korraldatav sõitjatevedu, välja arvatud sõitjatevedu trammi ja trollibussiga, on ühenduse tegevusloa ja ühenduse tegevusloa tõestatud koopiata või taksoveoloa ja sõidukikaardita keelatud.
[RT I, 30.12.2011, 4 - jõust. 01.01.2012]
§ 545. Tasulise sõitjateveo korraldamine seaduses ettenähtud dokumentideta
(1) Bussi, trammi, trollibussi või sõiduautoga käesolevas seaduses ettenähtud dokumentideta tasulise sõitjateveo korraldamise eest –
karistatakse rahatrahviga kuni 300 trahviühikut või arestiga.
(2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
karistatakse rahatrahviga kuni 3200 eurot.
[RT I 2010, 22, 108 - jõust. 01.01.2011]
§ 546. Tasuline sõitjatevedu seaduses ettenähtud dokumentideta
Käesolevas seaduses ettenähtud dokumentideta tasulise sõitjateveo eest trammi-, trollibussi- või autojuhi poolt –
karistatakse rahatrahviga kuni 150 trahviühikut.
[RT I 2003, 71, 471 - jõust. 24.11.2003]
Või kui sa pead silmas juhiga veoteenuse all kaubavedu, siis sellest ma ei tea midagi
_________________ Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
15.02.2015 12:18:07
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Ma olen saanud Taxifyst seda juhiga autorenti... Polnud väga lõbus, aga odav küll muidugi, 39 senti km Tallinnas äkki E-klassi mesa. |
uuem e klass ja taksomeeter on lisa tahavaatepeeglisse peidetud?
ka sõitnud sellisega
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
30.03.2015 11:54:21
|
|
|
suur pettumus:
oli kiirelt vaja taksot, sai siis mingisugune valitud, valisin et tahan seda, tuleb error: "Unknown error: 999"
valisin mingi muu takso, äkki teistega toimib .. mkm , ei toimi .. geepeeessid ja muud jurad olid sees.. peale selle sai 3 firmat läbi helistatud ennem kui sain
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
30.03.2015 12:07:36
|
|
|
| kellelgi kogemusi selle uue pangamaksega? Ehk taksos midagi ei maksa ja läheb automaatselt kaardi pealt broneeringusse sõidusumma?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|