|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.03.2015 07:22:21
|
|
|
F yeah, AN-94
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rometl6
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2010
|
27.03.2015 09:25:13
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| naed vastast, et laseb eest aga indikaator naitab hoopis lasu tabamust selgatagant |
Jah, mul on ka ette tulnud, et ees on suur korralik sein ja mäng üritab mind veenda, et lask tuli läbi seina, kuigi vastased on seljataga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
27.03.2015 09:57:54
|
|
|
Rikošett
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rometl6
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2010
|
27.03.2015 12:14:00
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
Rikošett  |
Sein polnud nii lähedal...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
28.03.2015 00:36:01
|
|
|
Pelasin DEFR'is ja siis sain lamppi pela pealt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.03.2015 01:32:06
|
|
|
Ju tuli liige sisse. Neil esmaõigused ja siis saabki keegi suvaline sellise teate. Või siis liige kellel vip staatus. Igatahe homme uurin täpsemalt. Täna pole aega enam.Lohuta ennast sellega niisama sind uksetaha ei saadeta. Saatnud postitus kodulehele või platooni lehele oleksid kiiremini vastuse saanud. Siin vaevalt sulle keegi põhjust teab öelda täpsemat. Äkki tuli mõni EBV või HV liige. Nii mitmedki seal vip listis
viimati muutis Muhekas 28.03.2015 01:38:00, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
28.03.2015 01:34:25
|
|
|
Mul serveris ka "agressive join" activated.
VIP saab iga kell sisse ja non VIP will get kicked ...
Tundub ebaaus, aga kes maksab saab privileegid ...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.03.2015 01:44:24
|
|
|
Kes maksab, tellib ka muusika
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.03.2015 07:36:24
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Kes maksab, tellib ka muusika  |
Meie serveris saab ainult ilusate silmade eest. Ei mingit raha.
PS! Vihmauss sinna lausesse kirjuta ükskõik mis sõna. See ei näita veel, et sealt sellise asja said. Selle errori võisid ükskõik kust serverist saada ja siis lõikasid selle osa jutust välja ilma mingisuguse muu infota. Screen oleks usutavam olnud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.03.2015 07:52:23
|
|
|
Täitsa lõpp see AS VAL on nagu mingi godmode ON mode vastased surevad lihtsalt nii ruttu
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
28.03.2015 11:46:08
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Kes maksab, tellib ka muusika  |
Meie serveris saab ainult ilusate silmade eest. Ei mingit raha.
PS! Vihmauss sinna lausesse kirjuta ükskõik mis sõna. See ei näita veel, et sealt sellise asja said. Selle errori võisid ükskõik kust serverist saada ja siis lõikasid selle osa jutust välja ilma mingisuguse muu infota. Screen oleks usutavam olnud. |
Mis vahet sel on ega ma mad pole Pigem sp ehk mingi probleem serveriga vms. See juba sinuteha kas uskuda v mitte .
| heretic666 kirjutas: |
Täitsa lõpp see AS VAL on nagu mingi godmode ON mode vastased surevad lihtsalt nii ruttu |
Peaks ka AS VAL'i lahti tegema sest see koige kiirem tapja (TTK), hetkel olen FAMAS'i peal kuna ROF amazing ja olen rushija .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.03.2015 17:40:18
|
|
|
| Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
28.03.2015 22:43:35
|
|
|
| huvitav, ise kasutan pikemat aega battlelogi jaoks IE, kuna chromega hakkas mingi hetk villast panema. Pole crashe veel olnud
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
28.03.2015 23:07:59
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| huvitav, ise kasutan pikemat aega battlelogi jaoks IE, kuna chromega hakkas mingi hetk villast panema. Pole crashe veel olnud |
kummaline.
isegi ctrl.alt+del ei aidanud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
29.03.2015 10:12:10
|
|
|
Ega su BF4 originaalis samuti venekeelne polnud (signatuuris venekeelse BF3 kohta tekst)? Võibolla probleemi allikas kuskil seal?
samuti aegajalt BL lahti IE'ga kui taustal muid asju teen. FF on paras mälusöödik.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
29.03.2015 10:45:26
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
Ega su BF4 originaalis samuti venekeelne polnud (signatuuris venekeelse BF3 kohta tekst)? Võibolla probleemi allikas kuskil seal?
samuti aegajalt BL lahti IE'ga kui taustal muid asju teen. FF on paras mälusöödik. |
Mäng mul ing. keelne signatuur sellepärast selline, et oli aegu kus oli pidevalt teemaks " aidake ja aidake, tahan mängu ing keelseks. " Kuna endal on korra keelega probeeme olnud ühe teise mänguga siis sellest ajast peale eelistan ainult ja ainult. ing. keelseid mänge. ei viitsi oma pead nende keelte probleemidega vaevata. aga teen ühe guugliotsingu ehk aitab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rometl6
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2010
|
29.03.2015 11:21:46
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust |
Mina olen alati kroomi kasutanud. Võib-olla on mingi IE enda probleem.
Kuna ja kuidas see kokku jookseb? Keset mängu või enne seda kui mäng üldse käima läheb? Pilt jääb lihtsalt seisma?
Mängu valikutest saab määrata, et mäng windowsi aknas jookseks ja siis võib task manageri kõrvale lahti võtta, et vaadata kui palju mälu kasutuses on või, mis "Processes" tääbi all toimub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
29.03.2015 11:25:28
|
|
|
| Rometl6 kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust |
Mina olen alati kroomi kasutanud. Võib-olla on mingi IE enda probleem.
Kuna ja kuidas see kokku jookseb? Keset mängu või enne seda kui mäng üldse käima läheb? Pilt jääb lihtsalt seisma?
Mängu valikutest saab määrata, et mäng windowsi aknas jookseks ja siis võib task manageri kõrvale lahti võtta, et vaadata kui palju mälu kasutuses on või, mis "Processes" tääbi all toimub. |
Jooksis arvuti kokku siis kui kaarti laadis. panin nüüd disable origin in game. ja peale seda ei mingi arvuti kinnijooksmist.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
29.03.2015 14:11:18
|
|
|
juba postitati see pilt siia lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
29.03.2015 14:14:31
|
|
|
| Gap kirjutas: |
juba postitati see pilt siia lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi. |
ajad vist midagi sassi
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
29.03.2015 14:24:57
|
|
|
| parm kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
juba postitati see pilt siia lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi. |
ajad vist midagi sassi  |
võib-olla tõesti
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
29.03.2015 15:12:44
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| parm kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
juba postitati see pilt siia lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi. |
ajad vist midagi sassi  |
võib-olla tõesti  |
Postitasin jah aga vaatan, et kellelegi eimeeldind ja on ara kustutand
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
30.03.2015 09:37:39
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| parm kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
juba postitati see pilt siia lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi. |
ajad vist midagi sassi  |
võib-olla tõesti  |
Postitasin jah aga vaatan, et kellelegi eimeeldind ja on ara kustutand  |
Äkki paned järgmine kord spoilerisse ja siis ei kustutata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.03.2015 10:44:06
|
|
|
MAA ja Active Protection + heli poolt lastav TV missile. Kas on mingi anomaalia? Eile ühes mängus ei blokeerinud ühtegi lasku ära. Samas heli raketipatarei blokeeris. Paadi active protection samas teise paadi TV missile blokeerib ära. Ei taha uskuda, et kõik 10 korda valel ajal ka aktiveerisin
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
30.03.2015 11:12:01
|
|
|
Active protection ei bloki TV'sid
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.03.2015 11:43:59
|
|
|
Miks paatidel siis blokib?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
30.03.2015 15:07:35
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Miks paatidel siis blokib? |
Ei bloki attack boatidel ka. Vb kui sa guidance maha võtad ja lased free flightiga edasi minna, kuid guidance ajal ei bloki kindlasti ka paatide puhul ära.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.03.2015 15:19:40
|
|
|
Huvitav, kas viimase patchi teema? Kuu tagasi mängisin aktiivselt, siis ikka tundus blokkivat. Hakka või videot tegema o.O
E: lugesin natuke netist. ikka koguaeg läbi läinud vist. paras hämming on küll.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
01.04.2015 20:25:51
|
|
|
Mare's Leg sidearm... "Mära Jalg" ? mingi devide nali? ja sidearm see ka kuidagi kujult ei ole..
| painkillah kirjutas: |
MAA ja Active Protection + heli poolt lastav TV missile. Kas on mingi anomaalia? Eile ühes mängus ei blokeerinud ühtegi lasku ära. Samas heli raketipatarei blokeeris. Paadi active protection samas teise paadi TV missile blokeerib ära. Ei taha uskuda, et kõik 10 korda valel ajal ka aktiveerisin  |
see TV rakett põrutab ka läbi lainete. Kui on täpselt paadile sihitud aga laine tuleb ette, siis läheb läbi laine ja tabab ikka paati.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
02.04.2015 15:01:22
|
|
|
| Ega ei oska öelda, miks Origin iga kord käivitades ennast uuendab - see on tüütu.....?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
02.04.2015 16:46:57
|
|
|
Äkki optionsi all mingi linnuke tehtud, et checkis iga kord kas uuendus väljas vms
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T&O
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005
|
03.04.2015 14:13:33
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Ega ei oska öelda, miks Origin iga kord käivitades ennast uuendab - see on tüütu.....? |
Mõtled ehk CTE uuendamist? Mul teeb CTE uuendust vist iga päev ja juba vähemalt nädal kui mitte enam
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
03.04.2015 20:29:39
|
|
|
Pillub jälle välja , ei tea mis jant sellega on. Vahel laseb paar mängu teha ,vahel viskab 15 sekiga avalehele ja oota jälle kuni sisse saab logida.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
03.04.2015 23:11:45
|
|
|
Undu1, Ei, mõtlen seda kui panen ükskõik, millise EA mängu tööle ja kui selleks on vaja käivitada Origin siis ta hakkab seda updatema/uuendama(origini) esimese asjana, see on tüütu. Mõtlesin teha reinstalli Originile kuid siis pistis hoiatama, sellega seoses võivad minna ka installitud mängud rikki... Nüüd vaatan iga kord kuidas update teeb. Midagi valesti kuskil. Googeldamisega ei saanud ka midagi konkreetset lahendust. Mõtlesin kellelgi vbl viimasel ajal sama teema kuid tundub idividiuaalne jama. Jama on see, mängud veel eraldi confitud ja see tähendaks kõige uuesti tirimist/confimist.
Kui eemaldada linnuke automaatse update päringu kohast siis viskab kasti lahti ja nõuab ikka värske versiooni alla laadimist. Ehk siis üks kast juures enenm kui uuenduse teeb.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.04.2015 23:53:22
|
|
|
| Kurja mul küll igakord ei uuenda. Sätete alt on uuendustel linnuke ka ees. OS on 8.1 kuigi see ei tohiks miskit asjasse puutuda. Kaks erinevat teemat.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.04.2015 00:15:14
|
|
|
| Mul uuendab ka iga kord.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.04.2015 04:47:41
|
|
|
| Üsna kummaline
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
04.04.2015 10:59:47
|
|
|
mängi tihemini ea mänge?
beta participation välja lülitatud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.04.2015 11:10:40
|
|
|
Google on seda muret täis samuti. Uuendus 74 mega, ma näen ka seda igal korral kui Origin käima läheb. Aga ei häiri, sest Origin ise töötab normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
04.04.2015 17:41:36
|
|
|
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
04.04.2015 18:32:47
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head. |
eks sa pead ikka selle valima mis sulle endale kõige rohkem meeldib Ise võtaksin selle vimase final standi,kuna need lume mapid on tõeliselt head.Suured ja avarad ja pole minu arvates väga palju cämpimist soodustavaid kohtasi. + veel lumetorm ja kõike muud mõnusat.ütleksin veel et saaksid seda vibu missiooni täita ja dog tage otsida aga kahjuks pole siis võimalik,kuna pead ikka selle jaoks premiumi omama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
04.04.2015 19:25:07
|
|
|
| mõistlikum jah premium võtta. lõpuks proovid yht ja teist ja siis jooksed jälle uut ostma. ja siis mõtled, et selle raha eest oleks koik saanud ja isegi odavam tulnud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
04.04.2015 19:57:41
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head. |
Võta "second assault"
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
04.04.2015 21:31:23
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Võta "second assault" |
mis seal "second assault" nii erilist siis on ? ega jah kui ühele meeldib ema,teisele tütar siis selle üle ei saa vaielda jah Muidugi on mõttekam premium võtta,ise ostsin ka alguses lolli peaga naval strike lisa,ja pärast ostsin ikka premiumi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
04.04.2015 23:21:39
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head. |
Võta "second assault" |
Premium on praegu Originis 24,99 EURI seega see on majanduslikult kõige mõistlikum valik.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|