Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 07:22:21 vasta tsitaadiga

F yeah, AN-94 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 27.03.2015 09:25:13 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
naed vastast, et laseb eest aga indikaator naitab hoopis lasu tabamust selgatagant

Jah, mul on ka ette tulnud, et ees on suur korralik sein ja mäng üritab mind veenda, et lask tuli läbi seina, kuigi vastased on seljataga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 09:57:54 vasta tsitaadiga

Rikošett icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 27.03.2015 12:14:00 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Rikošett icon_wink.gif

Sein polnud nii lähedal...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 00:36:01 vasta tsitaadiga

Pelasin DEFR'is ja siis sain lamppi pela pealt
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 01:32:06 vasta tsitaadiga

Ju tuli liige sisse. Neil esmaõigused ja siis saabki keegi suvaline sellise teate. Või siis liige kellel vip staatus. Igatahe homme uurin täpsemalt. Täna pole aega enam.Lohuta ennast sellega niisama sind uksetaha ei saadeta. Saatnud postitus kodulehele või platooni lehele oleksid kiiremini vastuse saanud. Siin vaevalt sulle keegi põhjust teab öelda täpsemat. Äkki tuli mõni EBV või HV liige. Nii mitmedki seal vip listis icon_biggrin.gif

viimati muutis Muhekas 28.03.2015 01:38:00, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 28.03.2015 01:34:25 vasta tsitaadiga

Mul serveris ka "agressive join" activated.
VIP saab iga kell sisse ja non VIP will get kicked ...
Tundub ebaaus, aga kes maksab saab privileegid ...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 01:44:24 vasta tsitaadiga

Kes maksab, tellib ka muusika icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 07:36:24 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kes maksab, tellib ka muusika icon_lol.gif


Meie serveris saab ainult ilusate silmade eest. Ei mingit raha.

PS! Vihmauss sinna lausesse kirjuta ükskõik mis sõna. See ei näita veel, et sealt sellise asja said. Selle errori võisid ükskõik kust serverist saada ja siis lõikasid selle osa jutust välja ilma mingisuguse muu infota. Screen oleks usutavam olnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 07:52:23 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp see AS VAL on nagu mingi godmode ON mode icon_lol.gif vastased surevad lihtsalt nii ruttu
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 11:46:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kes maksab, tellib ka muusika icon_lol.gif


Meie serveris saab ainult ilusate silmade eest. Ei mingit raha.

PS! Vihmauss sinna lausesse kirjuta ükskõik mis sõna. See ei näita veel, et sealt sellise asja said. Selle errori võisid ükskõik kust serverist saada ja siis lõikasid selle osa jutust välja ilma mingisuguse muu infota. Screen oleks usutavam olnud.


Mis vahet sel on ega ma mad pole icon_biggrin.gif Pigem sp ehk mingi probleem serveriga vms. See juba sinuteha kas uskuda v mitte . icon_rolleyes.gif

heretic666 kirjutas:
Täitsa lõpp see AS VAL on nagu mingi godmode ON mode icon_lol.gif vastased surevad lihtsalt nii ruttu


Peaks ka AS VAL'i lahti tegema sest see koige kiirem tapja (TTK), hetkel olen FAMAS'i peal kuna ROF amazing ja olen rushija .

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 17:40:18 vasta tsitaadiga

Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 22:43:35 vasta tsitaadiga

huvitav, ise kasutan pikemat aega battlelogi jaoks IE, kuna chromega hakkas mingi hetk villast panema. Pole crashe veel olnud
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 23:07:59 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
huvitav, ise kasutan pikemat aega battlelogi jaoks IE, kuna chromega hakkas mingi hetk villast panema. Pole crashe veel olnud


kummaline.

isegi ctrl.alt+del ei aidanud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 10:12:10 vasta tsitaadiga

Ega su BF4 originaalis samuti venekeelne polnud (signatuuris venekeelse BF3 kohta tekst)? Võibolla probleemi allikas kuskil seal?

samuti aegajalt BL lahti IE'ga kui taustal muid asju teen. FF on paras mälusöödik.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 10:45:26 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Ega su BF4 originaalis samuti venekeelne polnud (signatuuris venekeelse BF3 kohta tekst)? Võibolla probleemi allikas kuskil seal?

samuti aegajalt BL lahti IE'ga kui taustal muid asju teen. FF on paras mälusöödik.


Mäng mul ing. keelne signatuur sellepärast selline, et oli aegu kus oli pidevalt teemaks " aidake ja aidake, tahan mängu ing keelseks. " Kuna endal on korra keelega probeeme olnud ühe teise mänguga siis sellest ajast peale eelistan ainult ja ainult. ing. keelseid mänge. ei viitsi oma pead nende keelte probleemidega vaevata. aga teen ühe guugliotsingu ehk aitab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 29.03.2015 11:21:46 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust

Mina olen alati kroomi kasutanud. Võib-olla on mingi IE enda probleem.

Kuna ja kuidas see kokku jookseb? Keset mängu või enne seda kui mäng üldse käima läheb? Pilt jääb lihtsalt seisma?
Mängu valikutest saab määrata, et mäng windowsi aknas jookseks ja siis võib task manageri kõrvale lahti võtta, et vaadata kui palju mälu kasutuses on või, mis "Processes" tääbi all toimub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 11:25:28 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Katsetasin siis huvipärast BF4+ ie ja selline kooslus = 2x arvuti kokkujooksmine. Aitas ainult jõuline restart nupust

Mina olen alati kroomi kasutanud. Võib-olla on mingi IE enda probleem.

Kuna ja kuidas see kokku jookseb? Keset mängu või enne seda kui mäng üldse käima läheb? Pilt jääb lihtsalt seisma?
Mängu valikutest saab määrata, et mäng windowsi aknas jookseks ja siis võib task manageri kõrvale lahti võtta, et vaadata kui palju mälu kasutuses on või, mis "Processes" tääbi all toimub.


Jooksis arvuti kokku siis kui kaarti laadis. panin nüüd disable origin in game. ja peale seda ei mingi arvuti kinnijooksmist.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2015 14:03:24 vasta tsitaadiga

Mai lõpuks tuleb lubatakse uut contenti:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |


viimati muutis parm 29.03.2015 14:13:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.03.2015 14:11:18 vasta tsitaadiga

juba postitati see pilt siia eusa_wall.gif lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2015 14:14:31 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
juba postitati see pilt siia eusa_wall.gif lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.


ajad vist midagi sassi icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.03.2015 14:24:57 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Gap kirjutas:
juba postitati see pilt siia eusa_wall.gif lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.


ajad vist midagi sassi icon_biggrin.gif


võib-olla tõesti icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 15:12:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
parm kirjutas:
Gap kirjutas:
juba postitati see pilt siia eusa_wall.gif lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.


ajad vist midagi sassi icon_biggrin.gif


võib-olla tõesti icon_lol.gif


Postitasin jah aga vaatan, et kellelegi eimeeldind ja on ara kustutand icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 09:37:39 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Gap kirjutas:
parm kirjutas:
Gap kirjutas:
juba postitati see pilt siia eusa_wall.gif lugege vahelduseks teiste poste ka mitte ärge postitage siia pimesilmi.


ajad vist midagi sassi icon_biggrin.gif


võib-olla tõesti icon_lol.gif


Postitasin jah aga vaatan, et kellelegi eimeeldind ja on ara kustutand icon_rolleyes.gif


Äkki paned järgmine kord spoilerisse ja siis ei kustutata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 10:44:06 vasta tsitaadiga

MAA ja Active Protection + heli poolt lastav TV missile. Kas on mingi anomaalia? Eile ühes mängus ei blokeerinud ühtegi lasku ära. Samas heli raketipatarei blokeeris. Paadi active protection samas teise paadi TV missile blokeerib ära. Ei taha uskuda, et kõik 10 korda valel ajal ka aktiveerisin icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 11:12:01 vasta tsitaadiga

Active protection ei bloki TV'sid
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 11:43:59 vasta tsitaadiga

Miks paatidel siis blokib?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 15:07:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Miks paatidel siis blokib?


Ei bloki attack boatidel ka. Vb kui sa guidance maha võtad ja lased free flightiga edasi minna, kuid guidance ajal ei bloki kindlasti ka paatide puhul ära.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 15:19:40 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas viimase patchi teema? Kuu tagasi mängisin aktiivselt, siis ikka tundus blokkivat. Hakka või videot tegema o.O
E: lugesin natuke netist. ikka koguaeg läbi läinud vist. paras hämming on küll.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.03.2015 09:58:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2015 19:50:12 vasta tsitaadiga

LOL noobid mis lärmate, CTE-s on tänasest lahti AN-94,Groza-1,Groza-4,L86A2 LMG ja lever action sidearm icon_biggrin.gif

http://imgur.com/a/oVZjQ

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 20:25:51 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:

http://imgur.com/a/oVZjQ


Mare's Leg sidearm... "Mära Jalg" ? icon_lol.gif mingi devide nali? ja sidearm see ka kuidagi kujult ei ole..

painkillah kirjutas:
MAA ja Active Protection + heli poolt lastav TV missile. Kas on mingi anomaalia? Eile ühes mängus ei blokeerinud ühtegi lasku ära. Samas heli raketipatarei blokeeris. Paadi active protection samas teise paadi TV missile blokeerib ära. Ei taha uskuda, et kõik 10 korda valel ajal ka aktiveerisin icon_rolleyes.gif


see TV rakett põrutab ka läbi lainete. Kui on täpselt paadile sihitud aga laine tuleb ette, siis läheb läbi laine ja tabab ikka paati.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2015 13:51:05 vasta tsitaadiga

https://en.wikipedia.org/wiki/Mare%27s_Leg

Ei ole mingi nali icon_biggrin.gif

Kõmmutasin siis CTEs ja mis siin salata, see märajalg on väga abiks tööriist. Eriti kui peale lajatada 6x scope icon_biggrin.gif

AN94 burst ja 4x optikaga on lihtsalt legendaarne.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 02.04.2015 15:01:22 vasta tsitaadiga

Ega ei oska öelda, miks Origin iga kord käivitades ennast uuendab - see on tüütu.....?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:46:57 vasta tsitaadiga

Äkki optionsi all mingi linnuke tehtud, et checkis iga kord kas uuendus väljas vms
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 14:13:33 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Ega ei oska öelda, miks Origin iga kord käivitades ennast uuendab - see on tüütu.....?


Mõtled ehk CTE uuendamist? Mul teeb CTE uuendust vist iga päev ja juba vähemalt nädal kui mitte enam icon_sad.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 20:29:39 vasta tsitaadiga

Pillub jälle välja icon_sad.gif , ei tea mis jant sellega on. Vahel laseb paar mängu teha ,vahel viskab 15 sekiga avalehele ja oota jälle kuni sisse saab logida.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 03.04.2015 23:11:45 vasta tsitaadiga

Undu1, Ei, mõtlen seda kui panen ükskõik, millise EA mängu tööle ja kui selleks on vaja käivitada Origin siis ta hakkab seda updatema/uuendama(origini) esimese asjana, see on tüütu. Mõtlesin teha reinstalli Originile kuid siis pistis hoiatama, sellega seoses võivad minna ka installitud mängud rikki... Nüüd vaatan iga kord kuidas update teeb. Midagi valesti kuskil. Googeldamisega ei saanud ka midagi konkreetset lahendust. Mõtlesin kellelgi vbl viimasel ajal sama teema kuid tundub idividiuaalne jama. Jama on see, mängud veel eraldi confitud ja see tähendaks kõige uuesti tirimist/confimist.

Kui eemaldada linnuke automaatse update päringu kohast siis viskab kasti lahti ja nõuab ikka värske versiooni alla laadimist. Ehk siis üks kast juures enenm kui uuenduse teeb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2015 23:53:22 vasta tsitaadiga

Kurja mul küll igakord ei uuenda. Sätete alt on uuendustel linnuke ka ees. OS on 8.1 kuigi see ei tohiks miskit asjasse puutuda. Kaks erinevat teemat.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.04.2015 00:15:14 vasta tsitaadiga

Mul uuendab ka iga kord.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 04:47:41 vasta tsitaadiga

Üsna kummaline
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 10:59:47 vasta tsitaadiga

mängi tihemini ea mänge?
beta participation välja lülitatud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 11:10:40 vasta tsitaadiga

Google on seda muret täis samuti. Uuendus 74 mega, ma näen ka seda igal korral kui Origin käima läheb. Aga ei häiri, sest Origin ise töötab normaalselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 17:41:36 vasta tsitaadiga

Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.04.2015 18:32:47 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.



eks sa pead ikka selle valima mis sulle endale kõige rohkem meeldib icon_razz1.gif Ise võtaksin selle vimase final standi,kuna need lume mapid on tõeliselt head.Suured ja avarad ja pole minu arvates väga palju cämpimist soodustavaid kohtasi. + veel lumetorm ja kõike muud mõnusat.ütleksin veel et saaksid seda vibu missiooni täita ja dog tage otsida aga kahjuks pole siis võimalik,kuna pead ikka selle jaoks premiumi omama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2015 18:45:41 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.


Soovitan 23eur välja köhida, saad kõik korraga :

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-premium-cd-key-compare-prices/

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 19:25:07 vasta tsitaadiga

mõistlikum jah premium võtta. lõpuks proovid yht ja teist ja siis jooksed jälle uut ostma. ja siis mõtled, et selle raha eest oleks koik saanud ja isegi odavam tulnud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.04.2015 19:57:41 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.


Võta "second assault"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.04.2015 21:31:23 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:

Võta "second assault"


mis seal "second assault" nii erilist siis on ? ega jah kui ühele meeldib ema,teisele tütar siis selle üle ei saa vaielda jah icon_smile.gif Muidugi on mõttekam premium võtta,ise ostsin ka alguses lolli peaga naval strike lisa,ja pärast ostsin ikka premiumi icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 04.04.2015 23:21:39 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Fixed kirjutas:
Milline expansion pack on kõige normaalsem? Seda eraldi ostmist on siin küll korduvalt maha laidetud, kuid tõesti kõike mape ei vaja, kuna mängin suht harva.
Praegu põhimäng on olemas aga sooviks paari mapi juurde saada aga ei tea millist võtta, reklaamvideod on kõigil head.


Võta "second assault"


Premium on praegu Originis 24,99 EURI seega see on majanduslikult kõige mõistlikum valik.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.