Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 23:20:58 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt seda Xperia PS4 Remote Play vidinat saab, peale Google Play Store? Ma proovisin igasugu VPNe ja riike, kuid ei taha kuidagi Storest ära tõmmata.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 00:57:33 vasta tsitaadiga

Googelda apk faili.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 11.03.2015 13:15:49 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et need prepaid kaardid.
Kas need koodid on kuskil serveris alati olemas või aktiveeritakse peale müüki?
Nu näiteks lampi klõbistades klahve kui juhtub et läheb täkki ja saad õige koodi kas see oleks võimalik? icon_razz.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 11.03.2015 13:16:30 vasta tsitaadiga

-FoX-, aktiveeritakse peale müüki.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.03.2015 18:54:17 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Ainult PSN? Koodide näol ei ole mänge netipoodides müügil?

mis moodi sa seda ette kujutad?


Müüakse ikka. cdkeys.com , simplycdkeys.com , g2a.com , maksad, saad koodi ja lunastades saad täismängu alla laadida.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikos
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 22:23:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi on proovinud vaadata seriaali Powers? Mul ütleb, et This content cannot be selected at this time. Mul USA konto ja PS+ olemas. 10 märts lasti asi välja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 11:39:36 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2015/03/11/ps4-update-2-50-yukimura-preview-suspendresume-and-more/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 18:06:45 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/18/hustle-kings-brings-1080p-pool-ps4-today/
Tasuta
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 20:40:17 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 20.03.2015 22:50:24 vasta tsitaadiga

Kapitan, Jah muidugi ja kui see PSN-is silma hakkab bännitakse su konsool ära ja ongi sul vähem kui 100 euri väärt olev tellis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 00:15:52 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kapitan, Jah muidugi ja kui see PSN-is silma hakkab bännitakse su konsool ära ja ongi sul vähem kui 100 euri väärt olev tellis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Triali kasutamise eest?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 21.03.2015 12:42:10 vasta tsitaadiga

Kapitan Ennast selline kahtlane diil ei huvita, aga küsiks, et, kas sa ise oled juba katsetanud?
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 13:38:14 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Kapitan Ennast selline kahtlane diil ei huvita, aga küsiks, et, kas sa ise oled juba katsetanud?


Jup. 14 päeva olemas ilma krediitkaardita. Mis otsast ta kahtlane on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 19:23:03 vasta tsitaadiga

Sedasi tehakse varsti pleikarid 1 konto põhiseks ja konto vahetamine võimalikult raskeks...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 21.03.2015 20:37:37 vasta tsitaadiga

vähemalt siis on jälle vigisemist millegi kallal. muidu läheb elu igavaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 21.03.2015 20:54:37 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Kapitan, Jah muidugi ja kui see PSN-is silma hakkab bännitakse su konsool ära ja ongi sul vähem kui 100 euri väärt olev tellis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Triali kasutamise eest?


Jah, sest sa genereerid uue konto iga 2 nädala tagant, sa ei arva, et ei jää silma sellega? Igal pleistal oma "id" kood ju. Ei midagist, lihtsalt hoiatan.

Sama teema ka kui teed omale USA ja Braziilia kontod ja ostad mänge, võid ka bänni saada.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 00:10:58 vasta tsitaadiga

Kas PS4-le on ka spetsiaalne pult millega Blu-Ray-sid/DVD-sid vaadata nagu PS3-l oli?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 01:19:26 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kapitan kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Kapitan, Jah muidugi ja kui see PSN-is silma hakkab bännitakse su konsool ära ja ongi sul vähem kui 100 euri väärt olev tellis icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Triali kasutamise eest?


Jah, sest sa genereerid uue konto iga 2 nädala tagant, sa ei arva, et ei jää silma sellega? Igal pleistal oma "id" kood ju. Ei midagist, lihtsalt hoiatan.

Sama teema ka kui teed omale USA ja Braziilia kontod ja ostad mänge, võid ka bänni saada.


sorav jutt
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.03.2015 14:44:11 vasta tsitaadiga

Kapitan, PS+ maksab palju aasta ca £30. ehk ala £1,2 (1,5€) iga 2 nädala eest, sa kulutad kuipalju aega ja vaeva , et genereerida iga 2 nädala tagant uus PS+ konto?
+ Sa ei saa lõpmatuseni PS+ kontosid teha (piiratud arv PS4-jas , st et saada mängida "tasuta saadud mänge") seega jääd ka "tasuta" PS+ mängudest ilma. Seega kokkuvõtvalt see "tasuta" PS+ pole väärt seda. Lihtsalt minu arvamus.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 18:18:41 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Kapitan, PS+ maksab palju aasta ca £30. ehk ala £1,2 (1,5€) iga 2 nädala eest, sa kulutad kuipalju aega ja vaeva , et genereerida iga 2 nädala tagant uus PS+ konto?
+ Sa ei saa lõpmatuseni PS+ kontosid teha (piiratud arv PS4-jas , st et saada mängida "tasuta saadud mänge") seega jääd ka "tasuta" PS+ mängudest ilma. Seega kokkuvõtvalt see "tasuta" PS+ pole väärt seda. Lihtsalt minu arvamus.


Aga ma harjunud parasiit olema. Vana koera enam ei õpeta. icon_cry.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 23.03.2015 17:17:48 vasta tsitaadiga

Kas us kontoga pre order digiraalselt saab homme pelada bloodbourni või ka 27ndal?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 17:18:38 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas us kontoga pre order digiraalselt saab homme pelada bloodbourni või ka 27ndal?

homme peaks saama
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 18:11:05 vasta tsitaadiga

Homme varahommikul unlockib, täna saab juba alla laadida. Täna hommikul 8 paiku oli mul 20h veel libary all timeri peal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 24.03.2015 08:10:37 vasta tsitaadiga

Panin ka orderi ja laadisin ära ... jääb hommikut ootama icon_smile.gif
Kes tahab co-op teha vms siis ma USA-s nimega mahone813
EDIT: asi käes ja installitud aga jookseb küll kuidagi kehvasti, loadingud pikad ja pelas sees ka kuidagi tahab läägida :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 24.03.2015 09:17:56 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Bloodbourne lahti nii tuli. Borderlandsi Collection avaneb mul ikkagi reedel, kuigi ostetud US kontoga. Esimest korda, kui näen sellist nalja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.03.2015 16:09:54 vasta tsitaadiga

Bloodborne teema on nüüd üleval > link

Et lillat täppi ei saaks, siis PS4'st ka veidi.

Yukimura uuendus (2.50) tuleb homme õhtul (26 Märts 2015)

- Instant Suspend/Resume

tsitaat:
Suspend/Resume, which will be supported by nearly all PS4 titles, will create an atmosphere where your games are immediately available at any time — just pick up your DualShock 4 wireless controller, hit the PS button and get right back into the action of your games. When it’s time to log off, simply put your PS4 in Rest Mode and when you power up the next time, you’ll start your game where you left off. Spend less time getting into your games and more time playing them.


- Sub-account to Master account Upgrade
- Facebook Friend Search
- Remote Play & Share Play at 60 fps
- Accessibility Options

tsitaat:
Options include text to speech, enlarged text, bolder fonts, higher contrast UI, zoom for displayed pictures, invert colors on screen and more. Users will also be able to reassign buttons for DualShock 4, making it easier for users with limited manual dexterity or limited reach and strength to play.


- Trophy Improvements
- Share Video Clips to Dailymotion

Ja lisaks peaks tulema ka Spotify, mis vahetab välja Music Unlimitedi. Kui mitte homme koos 2.50'ga, siis lähipäevil.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2015 16:17:41 vasta tsitaadiga

huvitav kas spotify on tasuta või tuleb tasuline tellida?
mu Onkyo ress nõudis miskipärast tasulist...
thumbs_down.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2015 16:19:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Yes! Spotify on hea. Kui väike õlleõhtu siis on hea see taustaks mölisema panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.03.2015 16:30:54 vasta tsitaadiga

iir, Jah. Kui sa tahad olla 'Free User' edasi ja naudid reklaamide kuulamist ja 5-skip limiiti, siis see võimalus jääb alles.

Kuna Spotify asendab Music Unlimitedi, siis see tähendab ka võimalust kasutada seda mängimise ajal. Nii et võid julgelt mängusisese muusika nulli lükata ja Spotifys oma playlisti käima panna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007



Online
sõnum 25.03.2015 18:14:44 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab panna limiidi ka kui kiiresti ps4 downloadib? Tõmbab muidu neti nii kinni, et ei kannata arvutiga netis üldse olla. Ja kas mängude järjestust saab ka muuta homescreenil?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2015 18:27:02 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas kuidagi saab panna limiidi ka kui kiiresti ps4 downloadib? Tõmbab muidu neti nii kinni, et ei kannata arvutiga netis üldse olla. Ja kas mängude järjestust saab ka muuta homescreenil?


Tulemüüris pead vastava confi tegema.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2015 18:29:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kas mängude järjestust saab ka muuta homescreenil?

Viimati kasutatud/mängitud on eespool - äkki peatse FW uuendusega saab seda muuta...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 21:47:48 vasta tsitaadiga

Mis regioonis on kõige mõttekam PSN+ kontot omada?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 26.03.2015 21:48:40 vasta tsitaadiga

Playstation Androidi App 2.50.13, kui kellelgi huvi:
http://www.upload.ee/files/4595699/PlayStation_App_2.50.13.apk.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 22:24:21 vasta tsitaadiga

toomast123 kirjutas:
Playstation Androidi App 2.50.13, kui kellelgi huvi:
http://www.upload.ee/files/4595699/PlayStation_App_2.50.13.apk.html


Tänud, otsisingi just seda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 00:04:55 vasta tsitaadiga

toomast123 kirjutas:
Playstation Androidi App 2.50.13, kui kellelgi huvi:
http://www.upload.ee/files/4595699/PlayStation_App_2.50.13.apk.html

Superlux. thumbs_up.gif Ega sul ka Remote Play .apk uut versiooni pole?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 10:52:19 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi veel konsooli vastu huvi on + bloodborne meelepärane siis hetkel on euronics'sis hea pakkumine: http://www.euronics.ee/t/65603/nutitelerid-ja-seadmed/mangukonsool-playstation-4-%28500-gb%29-bloodborne-sony/711719828730

Kuigi originaal pakkumine 460€ kah väga hull ei olnud eusa_think.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.03.2015 12:09:55 vasta tsitaadiga

Lähipäevil siis Spotify. link

Momendil on tänu glitchile võimalik ka videopilti streamida Vitale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 12:01:49 vasta tsitaadiga

Küsimus: kus keegi endale PSN kaarte ostab? Pean silmas siis soome konto tarvis. Eestis kenasti olemas aga mäletamist mööda sai vanasti usaldusväärsetest kohtadest osta psn kaarte natuke soodsama hinnaga edukalt.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 12:35:58 vasta tsitaadiga

http://cardscodes.com/panel.html
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 13:11:37 vasta tsitaadiga

angel, EU kaarte pole küll eriti soodsamalt näinud - max 1eur suurema väärtusega kaartidel...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 29.03.2015 20:10:17 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Küsimus: kus keegi endale PSN kaarte ostab? Pean silmas siis soome konto tarvis. Eestis kenasti olemas aga mäletamist mööda sai vanasti usaldusväärsetest kohtadest osta psn kaarte natuke soodsama hinnaga edukalt.


ma ostsin kunagi siit: http://www.psnkortti.com/playstation-plus-12kk-suomi.php (samuti soome kontole)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.03.2015 12:31:27 vasta tsitaadiga

Spotify peaks nüüd täna saabuma.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 30.03.2015 20:12:30 vasta tsitaadiga

Väga viis värk see spotifiy ps4'l! Võiks ainult kuidagi mängu keskel saada lugu ka vahetada.

viimati muutis viisnurk 30.03.2015 20:14:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 20:17:49 vasta tsitaadiga

ahah, jube kvaliteet.
icon_lol.gif
aga noh, niisama taustaks ju võib...
idee on muidugid hea.
thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 30.03.2015 20:34:31 vasta tsitaadiga

Juba leidsin kuidas lugu vahetada, PS nuppu all hoides R1 või L1.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 21:30:53 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/30/spotify-launches-playstation-music-today/
tsitaat:

To make controlling your music even easier, PS4 and PS3 users will be able to take advantage of the Spotify Connect feature on the official Spotify app for Android/iOS. You can select a playlist, skip songs, adjust the volume, and more.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 30.03.2015 23:07:16 vasta tsitaadiga

Telefonist sain vahetada jah, aga ei näe väga mõtet veel telefoni keset mängu näppima hakata. Sel juhul võiks juba telefonist muusikat lasta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 31.03.2015 08:59:10 vasta tsitaadiga

Playlisti tuleb ainult sellised lood panna, mida ei taha skippida.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 11:24:47 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Playlisti tuleb ainult sellised lood panna, mida ei taha skippida.
Siin on häda selles, et vahest olenevalt meeleolust ei taha mõnda lugu kuulata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.