|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.02.2015 15:23:35
|
|
|
ei usu et kaob. Kaovad vaid siis kui etv hakkab reklaami näitama, mida ma ka ei usu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaksviis
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009
|
22.02.2015 14:20:50
|
|
|
Segased lood siin loomaaias
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2015 14:34:07
|
|
|
Spoiler 
Erakanalite lahkumise korral
vabalevisse sisuliselt üksi jäävas
ERR-is on kaalutud,
kas võiks lubada uuesti eetrisse
reklaami.
Vahetult enne valimisi riigikogus
vastu võetud kiirlaenude
telereklaami keelamise seadus on
vallandanud sündmused, mille tulemusena mõtlevad Kanal 2 ja TV3 Eesti
Päevalehele teadaolevalt jälle vabalevist lahkumisele ning ERR-is on liikunud
idee, kas oleks mingi võimalus lubada eetris jälle reklaami näidata. Teema
tundlikkust näitab, et peaaegu keegi pole nõus nädal enne valimisi sel teemal
avalikult rääkima.
Seosed kiirlaenuseaduse, vabalevi ja reklaamide lubamise vahel on väga
otsesed. Kuna tele-eetris ei tohi neljapäeval vastu võetud seaduse järgi
kiirlaenufirmade, aga ka mõnede teiste tarbijakrediidi toodete reklaame enam
näidata, kaotavad eratelekanalid eri hinnangutel umbes 10% oma
reklaamituludest.
Juba korduvalt vabalevist lahkumist kaalunud Kanal 2 ja TV3 jaoks (vaata
kõrvallugu) on see hea põhjendus võtta uuesti üles õhulevi hülgamise küsimus.
Praegu näeb vabalevis viit Eesti kanalit: ETV, Kanal 2, TV3, ETV2 ja Tallinna TV.
Kõik nad maksavad ringhäälinguedastusteenuste osutajale Levirale vabalevis
püsimise eest summasid, mis erakanalite puhul jäävad poole miljoni euro juurde
aastas.
Eesti Päevalehele on vihjatud, et vähemalt üks erakanal on teatanud Levirale
peatsest lepingu lõpetamisest. Lepingu pikendamise asemel selle lõpetamine ei
tähenda kohe, et uut lepet enam ei sõlmitaks. See võib tähendada ka, et
soovitakse tingimuste üle läbi rääkida. Väga tõenäoliselt on selleks tingimuseks
hind. Aga mis saab siis, kui hinnas kokkuleppele ei jõuta?
AS Levira ei pidanud sobilikuks vastata Eesti Päevalehe küsimustele, mis
puudutavad nende kliente ja nendega seotud koostöölepinguid. Kanal 2
peadirektor Urmas Oru keeldus igasugustest kommentaaridest, mis puudutavad
vabalevist lahkumist või mittelahkumist.
Load kehtivad 1. juulini
Kindel on see, et Kanal 2 ja TV3 vaba juurdepääsuga üleriigilise
televisiooniteenuse osutamise tegevusload, mida väljastab tehnilise järelevalve
amet, kehtivad kuni 1. juulini. „TJA korraldatavale kahe uue vabalevi TV
tegevusloa konkursile esitati tähtajaks kaks taotlust ja TJA tegeleb praegu nende
läbivaatamisega,” ütles TJA avalike suhete peaspetsialist Anu Võlma. Isegi kui
mõlemad kanalid tegevusloa saavad, ei tähenda see, et nad neid kasutama
hakkavad.
Mida tähendab see kõik ERR-ile? Kui erakanalid vabalevist lahkuvad, kaotab
Levira kaks suurt klienti ja alles jääb ainult ERR. Seega on tõenäoline, et kaotatu
tagasiteenimiseks peaks Levira ERR-ile hinda tõstma.
”Päevalehele on vihjatud, et vähemalt
üks erakanal on teatanud Levirale
lepingu lõpetamisest.
Ametlikult ja suures ringis seda teemat arutatud ei ole, kuid Eesti Päevalehe
andmetel on majandus- ja kommunikatsiooniminister Urve Palo kursis mõttega,
kas ei peaks ERR-is näiteks kasvõi meelelahutussaadetes reklaami näitama.
Minister saatis erakanalite vabalevist lahkumise kohta kommentaariks kirjalikult
ainult ühe lause: „Mõlemad erakanalid osalesid vabalevi konkursil ja seega pole
täna põhjust eeldada, et nad vabalevist lahkuksid.”
ERR-i juhatuse esimees Margus Allikmaa ütles, et tegemist on kuulujutuga, mis
ikka aeg-ajalt esile tuleb ja siis jälle vaibub.
„Vabalevis on ikkagi üsna oluline hulk televaatajaid ja ma ei taha uskuda, et
erakanalid oleksid valmis neid hülgama,” sõnas ta. „Kui nad seda ikkagi ärilistel
kaalutlustel teevad, on see nende vaba otsus, mille tagajärjel ERR-i turuosa
kasvab.”
Reklaamide taaslubamise kohta sõnas Allikmaa, et ERR-is ei ole selliseid mõtteid
kaalutud. „See oleks üsna halb lahendus,” lisas ta. Mis tahes reklaami
lubamiseks ETV ja ETV2 ekraanile tuleks muuta ringhäälinguseadust, mille peaks
otsustama uus valitsus ja riigikogu.
Urmas Jaagant
Vanad ja kulunud ähvardused
Juba 2011. aasta suvel ähvardasid Kanal 2 ja TV3, et lahkuvad vabalevist.
Põhjenduseks esitati toona asjaolu, et koduantenni kaudu teleprogramme
vaatavate leibkondade arv on väike ja neid jääb järjest vähemaks.
Aasta hiljem, 2012. aasta maikuus kõlas taas sama ähvardus: suvel võivad Kanal
2 ja TV3 vabalevist kaduda. Siis tõid telekanalid esile, et teenusepakkujad ja
kaablioperaatorid maksaksid kanalitele osa kasumist, mida nad erakanalite sisu
vahendades teenivad. Ka tollane peaminister Andrus Ansip toetas kanalite
argumente.
Vabalevist ei ole Kanal 2 ja TV3 aga senini siiski lahkunud.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.03.2015 20:44:13
|
|
|
Teil kõigil, kellel see on, töötab korralikult?
Minul asi katkine igatahes. 2 asja täpsemalt:
1) etv+punane on ok, etv2+punane näitab etv asju, kanal2+punane näitab etv2 asju jne. Ühesõnaga punane nupp ja kuvatav menüü on 1 kanali võrra nihkes.
2) liikudes nüüd "lülita kanalile" vahendusel Seitse peale saan sellise errori. Siit edasi enam ükski nupp ei toimi va power.
Edit: leidsin vastuse KKK alt juba:
Kuna me kõiki telereid ei sertifitseeri, siis ei saa seda garanteerida. HbbTV on turuülene (horisontaalne) standard, mille nõuetele vastava rakendamise eest vastutavad kõik osapooled oma tegevuste piires. See tähendab, et TasutaTV vastutab, et HübriidTV rakendused on kooskõlas standardi nõuetega ning teleritootjad vastutavad, et telerid on vastavuses HbbTV standardi nõuetega. Kuna standard on kogu maailmas sama, kuid rakendamine detailides võib erineda, siis võib ette tulla ka vigu ning olukordi, kus teler ei toimi korralikult. Soovitame kindlasti ka kaupluses telerit ostes lasta müüjal demonstreerida HübriidTV toimimist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
07.03.2015 23:33:49
|
|
|
LG LA660 tekkis HbbTV valik menüüsse, kui riigiks valida saksamaa. Peab korralikuma antenni otsima, praegu lihtsalt katsetasin mingi iidvana ragulkakujulisega, sellega eriti vaadata ei kannata.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
10.03.2015 22:26:35
|
|
|
| Kui keegi nüüd wiresharkiga natuke nuusiks ja siia kõikide striimide URLid paneks, siis oleks kindlasti paljud väga tänulikud. Nt see 7 striim on päris viisaka kvaliteediga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.03.2015 22:32:28
|
|
|
dynamic, aga sa palun nuusi. Oleme tänulikud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.03.2015 22:45:24
|
|
|
TTVd ikka.
Olemas nüüd
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.03.2015 02:33:15
|
|
|
| dynamic kirjutas: |
| Kui keegi nüüd wiresharkiga natuke nuusiks ja siia kõikide striimide URLid paneks, siis oleks kindlasti paljud väga tänulikud. Nt see 7 striim on päris viisaka kvaliteediga. |
Need on ammu ära nuusitud. Kuskil siin foorumis mingis x teemas olid kõik lingid olemas.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.03.2015 09:23:23
|
|
|
TV6 otselink on tegelikult samuti juba ära nuusitud, foorumisse pole vist veel keegi viitsinud seda lisada.
Lihtsalt teadmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
11.03.2015 09:47:11
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| LG LA660 tekkis HbbTV valik menüüsse, kui riigiks valida saksamaa. Peab korralikuma antenni otsima, praegu lihtsalt katsetasin mingi iidvana ragulkakujulisega, sellega eriti vaadata ei kannata. |
kas magic puldiga ka töötab? mul seal kanalil navigeerimine ei tule välja. lülitub err uudiste peale ja ongi kõik.
ok sain tööle läbi ussimu. koostöös ekraanile ilmuva puldi ja puldinuppudega mida pole kunagi kasutama pidanud.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
11.03.2015 14:46:05
|
|
|
Töötab MR-iga. Ainult osad toimingud tuleb ekraanipuldiga ikkagi teha.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
11.03.2015 14:48:27
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Töötab MR-iga. Ainult osad toimingud tuleb ekraanipuldiga ikkagi teha. |
tänud!sain hakkama aga vaevaliselt liigub see asi ikkagi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
11.03.2015 17:34:03
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| dynamic kirjutas: |
| Kui keegi nüüd wiresharkiga natuke nuusiks ja siia kõikide striimide URLid paneks, siis oleks kindlasti paljud väga tänulikud. Nt see 7 striim on päris viisaka kvaliteediga. |
Need on ammu ära nuusitud. Kuskil siin foorumis mingis x teemas olid kõik lingid olemas. |
Link palun?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
12.03.2015 04:02:41
|
|
|
Super, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
12.03.2015 14:42:08
|
|
|
Keegi mõnda head, väikest ja võimekat kaasaegset toaantenni oskab soovitada?
Mul olemas mingi 4 aastat vana antenn, kuid sellega peab asukoha otsimisel üsna palju võimlema, et DVB-T2 Tallinnas kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.03.2015 17:54:32
|
|
|
| huvitav miks ükski telekas ei luba DVB-T ja DVB-C kanaleid korraga paigaldada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.03.2015 18:22:01
|
|
|
| See võib ju loogiline olla aga praegu vaataks igapäevaselt DVB-C aga kui isu tekiks siis vaataks mida HBBTV pakub. Jabur on katsetamise jaoks uut kanali otsingut teha. Hetkel on HBBTV huvitav aga pildi kvaliteet vilets igapäevaseks vaatamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
12.03.2015 18:56:20
|
|
|
| Võibolla mõni topelttuuneritega kallim teler võimaldab sellist kasutust.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.03.2015 18:59:55
|
|
|
| Mul on kolm tuunerit sees aga kasutada saab ainult DVB T&C ja lisaks Sat-tv korraga. Ja on see telekas kallis või odav, pole ma kuskil sellist hübriid lahendust näinud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
12.03.2015 20:32:36
|
|
|
| Kolm eraldi füüsilist tuunerit? Eraldi sisenditega? Mis tootja mis mudel?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.03.2015 20:35:10
|
|
|
tuunereid võib ju 10 ka olla, aga kui igale eraldi antennisisendit pole, siis ei saa. Telekad ei oska hästi multitaskingut
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.03.2015 21:32:36
|
|
|
| nojah, sisendeid on kaks. kaabel/antenn + sat-tv.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.03.2015 09:12:05
|
|
|
| need lisatüünerid on pilt pildis režiimi võimaldamiseks algselt mõeldud, tänapäeval võib muidugi ka lisavõimalusi olla
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
13.03.2015 20:00:27
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| nojah, sisendeid on kaks. kaabel/antenn + sat-tv. |
Kas kahte erinevat kaablit läbi jagajaja ei ole keegi proovinud ühte pessa kokku liita.Kas see on võimalik? Telekal küll omad tüünerid, kuid kaks eraldi kaablit kuidagi DVB-T/C pessa tuua läbi jagaja.... võiks proovida....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
13.03.2015 20:30:27
|
|
|
Sest ei tule head nahka. Sagedused DVB-T ja DVB-C standarditel kattuvad, vähemalt osaliselt.
Teine põhjus on see, et reaalselt töötleb nii üht kui teist signaali sama füüsiline tuuner, lülitus tehakse põhimõtteliselt vaid softis. Sellele viitab ka ühine sisend. DVB-S/S2 on juba niipalju erinev, et selle tarvis on eraldi tuuner ja ka võimalus seda eraldi pruukida.
Selle mitmetuunerilise teleka juurde tagasi tulles. Kunagi aastaid tagasi aitasin seadistada üht soomlaste valmistatud telerit. Oli see nüüd Salora või Finlux, on tänaseks juba segane, aga tol oli kaks eraldi identset tuunerit eraldi sisenditega. Ja häälestada sai neid kumbagi teisest sõltumatult. Aga see oli ammu ja digi-tv-st ei teadnud keegi siis veel üldse midagi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.03.2015 19:45:57
|
|
|
http://firehbbtv.iptv.aw.atos.net/
Keegi mõnda asjalikumat pluginat/programmi ei tea? Raadiojaamad mängivad, muu jura jõudumööda samuti töötab, Seitse ja järelvaatamine ei võta vedu. Muidu täitsa õiget *.MP4 videot küsib küll.
Või peab seda pluginat mudima hakkama, "geoblocked" tundub selline kuidagi kahtlane sõna olevat? Laiskus vist kahjuks ei luba...
Tundub jah, justkui ma asuksin väljaspool Eestit.
Kui keegi viitsib jamada, siis http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/portal/index.php
E:
Proovisin täna seda gigasuurt virtuaalketast http://www.operasoftware.com/products/tv-emulator, kõik justkui toimib, aga tundub ebamugavam kui see tillukene FF pluginas.
Mitte, et üks normaalne inimene peaks hakkama arvutis HbbTV-d vaatama, see oleks ju täielik mõttetus, aga lihtsalt on võimalik saada asjast mingigi ülevaade kui majapidamises antenn puudub.
E:
Nojah, rumal mina, et plugin korralikult tööle hakkaks, oligi tegelikult tarvis pluginale plugin installida.
https://code.google.com/p/fbvlc/
Minul igatahes on nüüdseks sellega mängimisest pikaks ajaks isu kadunud, pealegi vajadusel on antenn ja sobilik teler majapidamises olemas.
viimati muutis A.S. 25.03.2015 11:38:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
25.03.2015 07:12:32
|
|
|
Katsetasin ka siis huvi pärast nende pluginatega, et vaadata ikkagi, mis imeloom see HübriidTV on, mida omajagu promotud on.
Mul millegipärast nii Kanal2 kui TV3 laevad reklaami ära ja siis hakkab reklaami kogu aeg kordama. Ühtlasi on kogu aeg ees "Reconnecting...". Aga noh, see pole oluline. Sain mingi ettekujutuse asjast vähemalt kätte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2015 09:53:12
|
|
|
Sul ikka on valitud "Player VLC (fbvlc)", TV võib olla mis iganes?
Kuigi vale valik iseenesest ei tohiks ju video/reklaami kordamist ja seda "Reconnecting..." värki mitte kuidagi mõjutada, vaid peaks vilkuma "A/V format not supported or content geoblocked".
Ei oska kommenteerida, mõni olemasolev plugin seal äkki mäkra mängib kui isegi juba kõige esimene reklaam ei taha jooksma hakata.
Aga vahet pole, normaalne inimene vaatab säherdusi salvestisi nagunii normaalse VLC võimiganes player'iga, HbbTV vahenduseta ja ilma igasuguste reklaamideta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
25.03.2015 10:00:28
|
|
|
Ma telepilti ja kordussaateid ei saanudki mängima. TV jaoks peab olema ilmselt antenn sabas , järelvaatamisel on ilmselt internet olulisem
Aga kordus toimis mul ka raadiojaamadega. Raadiojaamade vahel liikudes hakkas naastes täpselt sama koha pealt mängima, mis esmakuulamiselgi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2015 10:21:45
|
|
|
| TV pilt on jah midagi sellist, mis tulebki vaid antennist, mitte netist, Seitse välja arvatud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
25.03.2015 10:26:25
|
|
|
Arusaadav
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.03.2015 14:07:21
|
|
|
Ja peale (ETV/ETV2/Kanal2/TV3/TTV/France24) telepildi tuleb absoluutselt kõik muu netist.
Või see lollakas lärm/muusika, mis alguses tuleb ja mida kinni keerata ei anna, tuleb vist samuti antennist.
E:
See jäi enne mainimata, et plugina user-agent string on juba algselt sobilik, muuta (ehk siis varem mainitud about:config => general.useragent.override) midagi vaja pole.
Ehk siis installida https://addons.mozilla.org/firefox/downloads/latest/344952/addon-344952-latest.xpi?src=dp-btn-primary, seejärel http://sourceforge.net/projects/fbvlc/files/, ülevalt äärest valida Player VLC (fbvlc), klõps http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/portal/index.php aadressile ja juba mängibki.
Hea muidugi oleks kui saaks puhvrit suurendada, muidu kukub järelvaatamisel pilt tõmblema, vähemalt minul. Seda võimalust pole aga kahjuks leidnud.
E:
Huvitav, tõmbasin uuema VLC (2.2.0) ja kopeerisin need failid/kaustad (välja arvatud vlc.exe muidugi) %userprofile%\misiganes\RSATom\FBVLC\0.1.5\ kausta, originaalide asemele (vaid npFBVLC.dll jäi algne). Töötaks justkui korralikult, pilt enam ei tõmble. Juhuslik kokkusattumus?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrekuni
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2012
|
26.03.2015 13:09:16
|
|
|
Toimib suurepäraselt
Err kordus ainult ei mängi.
| A.S. kirjutas: |
Ja peale (ETV/ETV2/Kanal2/TV3/TTV/France24) telepildi tuleb absoluutselt kõik muu netist.
Või see lollakas lärm/muusika, mis alguses tuleb ja mida kinni keerata ei anna, tuleb vist samuti antennist.
E:
See jäi enne mainimata, et plugina user-agent string on juba algselt sobilik, muuta (ehk siis varem mainitud about:config => general.useragent.override) midagi vaja pole.
Ehk siis installida https://addons.mozilla.org/firefox/downloads/latest/344952/addon-344952-latest.xpi?src=dp-btn-primary, seejärel http://sourceforge.net/projects/fbvlc/files/, ülevalt äärest valida Player VLC (fbvlc), klõps http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/portal/index.php aadressile ja juba mängibki.
Hea muidugi oleks kui saaks puhvrit suurendada, muidu kukub järelvaatamisel pilt tõmblema, vähemalt minul. Seda võimalust pole aga kahjuks leidnud.
E:
Huvitav, tõmbasin uuema VLC (2.2.0) ja kopeerisin need failid/kaustad (välja arvatud vlc.exe muidugi) %userprofile%\misiganes\RSATom\FBVLC\0.1.5\ kausta, originaalide asemele (vaid npFBVLC.dll jäi algne). Töötaks justkui korralikult, pilt enam ei tõmble. Juhuslik kokkusattumus?
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2015 14:12:05
|
|
|
| indrekuni kirjutas: |
| Err kordus ainult ei mängi. |
Minul küll millegipärast mängis/mängib, niipalju kui ma neid salvestisi seal katsetada viitsisin.
Saad mingi veateate või mis juhtub?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
26.03.2015 20:33:14
|
|
|
| Ma ei tea, kas sama probleem tekkis ka indrekuni-l, aga minul ERR-i järelvaatamisega näitas ainult musta pilti - mingit veateadet ei tekkinud. Tegin spetsiaalselt proovimiseks ka eraldi profiili Firefox'is, et mingi muu addon (või eelnev kraam profiilist) ei hakkaks segama. Ühendus on 40/10, seega siin ka probleemi ei tohiks olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
26.03.2015 20:43:11
|
|
|
| Minul otsevaatamine ei tööta, ainult järelevaatamine toimib...
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2015 22:17:10
|
|
|
Otsevaatamine on seal ainult Seitsmel, teised kanalid tulevad vaid antenni kaudu.
| digipunk kirjutas: |
| Ma ei tea, kas sama probleem tekkis ka indrekuni-l, aga minul ERR-i järelvaatamisega näitas ainult musta pilti - mingit veateadet ei tekkinud. |
Ega sa selle *\RSATom\FBVLC\0.1.5\ kaustas olevate failide asemele "päris" VLC (momendil siis 2.2.0, mina beta versiooni pole katsetanud) faile pole proovinud kopeerida?
Näiteks minul seal vasakul on vaid npFBVLC.dll fail algne, ülejäänud failid ja plugins kaust kogu täiega pärinevad C:\Program Files\VLC player\ kaustast. Pärast seda muutus salvestiste vaatamine oluliselt paremaks.
Niipalju veel lisaks, et minul on 32-bitti opsüsteem (XP+SP3) ja 32-bitti VLC. Kuidas 64-bitine süsteem töötab ja kas seal selline failide julmalt asendamine/ülekopeerimine sobib, ei oska arvata, aga 64-bitist VLC-d ilmselt siiski kasutada ei maksaks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrekuni
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2012
|
26.03.2015 23:59:44
|
|
|
Mul oli jah sama probleem mis digipunkil. Lisaks panin tähele, et see France24 lehekülg jääb poolikult seisma ja ei reageeri.
Proovisin neid VLC faili lisada, sama tulemus.
Muidu muu töötab. Seitse otse ja Kanal2 ja Tv3 kordusi vaatan täisekraanil. Vajuta G (green) ja siis F11 või vastupidi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
27.03.2015 04:28:22
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Niipalju veel lisaks, et minul on 32-bitti opsüsteem (XP+SP3) ja 32-bitti VLC. Kuidas 64-bitine süsteem töötab ja kas seal selline failide julmalt asendamine/ülekopeerimine sobib, ei oska arvata, aga 64-bitist VLC-d ilmselt siiski kasutada ei maksaks. |
Jah, mul on tõepoolest 64-bitine opsüsteem ja 64-bitine VLC. Installisin 32-bitise VLC asemele ja nüüd töötab.
Aga ERR-i järelvaatamine ikka jamab, ka pärast nende VLC failide uuendamist/ümbertõstmist. Võrdlesin erinevate kanalite järelvaatamist ja millegipärast ERR-il ei teki neid <video> objektegi, nii nagu teistel tekib. videodiv jääb tühjaks.
| indrekuni kirjutas: |
| Lisaks panin tähele, et see France24 lehekülg jääb poolikult seisma ja ei reageeri. |
Jah, mul samamoodi. Samas, kas France24 järelvaatamine üldse peab töötama? Telekates töötab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|