Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elioni "traadita internet" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.03.2007 00:16:40 Elioni "traadita internet" vasta tsitaadiga

Sain mina täna jälle targemaks.
Nimelt elion arvab, et kui internetti tahad, siis sisesta aga parool.
Mõne aja pärast sisesta uuesti parool, ja just webi-liidese kaudu.
Ja kõige ebamugavama kohapeal sisesta uuesti parool. Joobannõi.

Asi on lahendatud "Traadita interneti" levialades.
Kasutaja saab ilusti dhcp kaudu aadressi, pingib laia maailma, aga teenuseid kasutada ei saa,
kohe tuleb webi-aken ette, et sessiooniks parool sisestada.
Seda ma ei tea, kui pikk see sessioon on?

Nojah, ja see värdjas lahendus on tehtud selleks, et seebikarpi ei saaks vahele panna.
Panene mina seebikarbi vahele, aga see rakendus loeb ju masina mitte välisaadressi, vaid vaatab sisevõrgu aadressi.
Igatahes seebikarpi vahele panna ei saa.
kurat.

Või on miski hea lahendus?
Mul midagi on, aga ehk on keegi lahendanud selle?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 00:23:00 vasta tsitaadiga

Eks see teenus olegi lõpptarbijale oma "läppariga" pruukimiseks ning igasugu vahekopsikute panijad välistatakse eos.
_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.03.2007 00:28:38 vasta tsitaadiga

Elion tahab, et see parool ostetaks. Ja siis peaks kehtima 24 tundi. Või vähemalt pole kuulda olnud, et kellelgi oleks probleeme olnud. Nii, et ehk on teemaalgataja masinas mõni "uss", mille tõttu ühendus on ära blokeeritud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.03.2007 00:32:24 vasta tsitaadiga

Maja püüab elioni raadiosignaali kinni antenniga.
antenni ots tuppa, siis mingi imelik junnkärakas vahel, millest cat5 arvutisse.
Ei saanudki aru, kas mac.aadressiga seotud(seda ma hästi ei usu).
Seebikarp ei anna ju seda sisevõrgu aadressi kaasa. Minumeelest.
Aga ligi ei lasta. Mida kurat nad kontrollivad.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xda
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002




sõnum 06.03.2007 03:47:18 vasta tsitaadiga

Asja nimi on BUSINESS, ehk siis tee järgi või osta ära, nagu öeldakse. you know what i mean
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando017
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2006




sõnum 06.03.2007 04:10:53 vasta tsitaadiga

aga kas sellel vastuvõtval seadmel(antennil) on olemas ka mingi ip aadress, millega tema poole pöörduda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 06.03.2007 11:40:21 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et räägitakse Elioni Wimaxist.
Ruuterit saab panna küll, esimene kasutaja peab sisse logima ja kui seadmed korralikud, siis ka seisab.
vaata sinna
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.03.2007 11:53:43 vasta tsitaadiga

Asoo, aitäh.
Ma pole wimaksi seadet näinud, ehk oligi see, aga ehk oli ka see turbocell.
See macaadressi vahetus oli jooksev.
Oleks pidanud macaadressi kloonima. Võibolla oleks hea olnud.

Vaatab, ega alla ei anna sest paar peret tahavad saada maal "odava internetti"
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obundra
Kreisi kasutaja
obundra

liitunud: 06.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 18:39:54 vasta tsitaadiga

Mul ruuteripurgis tiritakse ühenduse puudumisel lynx väikse skriptijupiga käima mis siis sellel veebilehel sisselogimise ära teeb.Kunagi saunas naised teadsid kõnelda, et kui Elioniga hästi räägid, siis võetaks sul see veebi kaudu logimine ära ja edaspidi toimub autentimine maci järgi.Aga see on kontrollimata info.
_________________
Hold the heathen hammer high!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2007 18:52:32 vasta tsitaadiga

obundra kirjutas:
Mul ruuteripurgis tiritakse ühenduse puudumisel lynx väikse skriptijupiga käima mis siis sellel veebilehel sisselogimise ära teeb.Kunagi saunas naised teadsid kõnelda, et kui Elioniga hästi räägid, siis võetaks sul see veebi kaudu logimine ära ja edaspidi toimub autentimine maci järgi.Aga see on kontrollimata info.

Lynx, skriptimine, konsool ja varjatult ka Linux ühes lauses - tüüpiline HVlane ehmatab end surnuks....

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.03.2007 21:29:14 vasta tsitaadiga

Seda ma kavatsengi teha:-)
kui see mac järgi autentimine ei ole.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.07.2009 11:31:17 vasta tsitaadiga

Doh, see internet levib nagu wimaxi läbi? Õnneks osutusin levialas, ning plaan vist sõbraga kahepeale 6mbitine pakket võtta, kuid klienditeenindusest öeldi, et seade maksab 4200 krooni (3,5g wimax prisemax oli nimi vist?) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 16.07.2009 14:45:38 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
seade maksab 4200 krooni

võid üürida Elionist 150kr eest kuus või osta välja hinnaga 4195 kr
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 16.07.2009 15:07:47 vasta tsitaadiga

Krt tulebki vist alguses rentida ja vaadata kui stabiilne on, ning seejärel kui hästi toimib välja osta.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 17.07.2009 23:06:04 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Krt tulebki vist alguses rentida ja vaadata kui stabiilne on, ning seejärel kui hästi toimib välja osta.


Eriti ei soovita välja osta. Juhtub kui äike lööb tümaks ja oled välja ostnud seadme, siis pead ise uue ostma. Kui rendid, siis vahetatakse tasuta välja.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 17.07.2009 23:54:26 vasta tsitaadiga

Keegi kiiruste kohta oskab öelda, seal on ju kuni 6mbit kirjas, tegelikult garanteeritakse 1,5mbit ....
Kui suure tõenäosusega see äike sinna sisse lööb? Mul siin viimased 7 aastat paneelantenn ja linksysi ruuter pööningul olnud, isegi äiksega töötanud pole kordagi sisse löönud .....
Btw, need elioni wimax seadmed on ikka EMT mastide otsas?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 19.07.2009 22:29:17 vasta tsitaadiga

mul on too 6-ne pakett.
masti kaugus kuskil kilomeeter. kaberla mast.
kiirus siiani kogu aeg 6 mega (proovitud igasugust allalaadimist, torrent jne)
üliharva on katkestusi. thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 20.07.2009 00:20:58 vasta tsitaadiga

Mul ka masti kaugus ~1km, kavatsen netti veel läbi wifi sõbrale jagada (wrt54gl + outdoor antenna...).
kraaks, ping normaalne?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 00:30:05 vasta tsitaadiga

Metsakasti küla mastist ca 4km linnulennult 6Mbit pakett.
Kaableid vedanud poisid rääkisid, et mastist välja toru pidi hetkel kitsas olema. Annab ka tunda, pole üle 3,5Mbit reaalselt näinud, enamasti ca 2.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolknaz
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2009 13:24:33 Re: Elioni "traadita internet" vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Sain mina täna jälle targemaks.
Nimelt elion arvab, et kui internetti tahad, siis sisesta aga parool.
Mõne aja pärast sisesta uuesti parool, ja just webi-liidese kaudu.
Ja kõige ebamugavama kohapeal sisesta uuesti parool. Joobannõi.

Asi on lahendatud "Traadita interneti" levialades.
Kasutaja saab ilusti dhcp kaudu aadressi, pingib laia maailma, aga teenuseid kasutada ei saa,
kohe tuleb webi-aken ette, et sessiooniks parool sisestada.
Seda ma ei tea, kui pikk see sessioon on?

Nojah, ja see <b>piix</b> lahendus on tehtud selleks, et seebikarpi ei saaks vahele panna.
Panene mina seebikarbi vahele, aga see rakendus loeb ju masina mitte välisaadressi, vaid vaatab sisevõrgu aadressi.
Igatahes seebikarpi vahele panna ei saa.
kurat.

Või on miski hea lahendus?
Mul midagi on, aga ehk on keegi lahendanud selle?

Autentimisel lihtsalt luuakse sessioon selle MAC aadressiga, millega sa parajasti wimaxi klotsi tagant paistad. Ruuter on sellise lahenduse puhul justnimelt hea, sest sess kestab nii kaua, kui MAC näha + veel mingi aeg, arvuti aga pannakse aegajalt kinni. Autentimisest pääsemiseks on abiks tellida staatiline ip. Üldiselt on paroolikaartide aeg vaikselt ümber saamas ja elion viib oma maste üle süsteemile, kus kliente identifitseeritakse wimaxi klotside MAC-i järgi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.07.2009 14:10:01 vasta tsitaadiga

neti.ee ping on 40 ms.
nt. crysist mängides, eesti servus ping 50,
euroopa omades kuskil 80

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 18.08.2009 21:17:00 vasta tsitaadiga

Küsimus siis, kui elioni traadita interent, kas siis lauatelefoni saamiseks kõlbab vana speedtouch 780WL või on uut Thomson TG784 ruuterit vaja?
Ning selgus, et lähim elioni saatja on ~16km kaugusel, ja soovitati seade "25m" kõrgusele panna icon_biggrin.gif lol. Aga wimaxile 16km on ok muidu?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 00:02:37 vasta tsitaadiga

Kas elion seda tasuta mõõtma ei tule, palju levi/kiirust on?
Muidu eespool mainitud 6mbit jõuab küll minuni, mast on vaid 3km majast. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.08.2009 00:23:09 vasta tsitaadiga

Tasuta küll mitte, lubati 1400.- (tõstuk) eest mõõta, Praegu üritan nii saada et saaks seadmeid mõõtmiseks rentida ja ise vajalikud mõõtmised teha ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2009 00:31:13 vasta tsitaadiga

Lugesin ka, et kui liitud, siis on jah tasuta. Ise tõstukit ei saa kellegi käest hankida?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.08.2009 01:41:26 vasta tsitaadiga

Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2009 21:01:57 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:

Ning selgus, et lähim elioni saatja on ~16km kaugusel, ja soovitati seade "25m" kõrgusele panna icon_biggrin.gif lol. Aga wimaxile 16km on ok muidu?

Elion on oma asjadest JÄLLE suurt saladust hakanud tegema. Leviala leidmine nende lehelt minul ei õnnestunud. Ometi on teada, et aasta, paar tagasi pakkusid nad oma teenust üle Eesti oma partnerite vahendusel, omades ise WiMax-i sagedusluba vaid Harjumaal. Täna on see seis ilmselt muutumas.
Sinu asukoht, Tartu, vajab ilmselgelt täpsustamist.
Elioni põhipartneri levikaart:
http://levira.ee/cgi-bin/form.cgi/levikaart_wimax
See 16km ilmselt ei ole eriti OK, kui vastu põtkitakse. Reaalselt on selliselt kauguselt võimalik ühendus püsti panna, tagamata stabiilsust.
Väikeettevõte võibolla võtaks omale ebastabiilse leviga kliendi, aga Elion ilmselt mitte. Too "ebastabiilne" hakkab ju suure tõenäosusega helldeski rikketeateid genereerima. No ja kellele seda jama siis vaja on? me_noot.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 19.08.2009 21:35:02 vasta tsitaadiga

Reklaam icon_biggrin.gif :
Spoiler Spoiler Spoiler


Elioni tugijaamad:
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:

Sinu asukoht, Tartu, vajab ilmselgelt täpsustamist.

Maale on vaja seda, tartus tuleb mulle kaabliga .. icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.08.2009 21:55:21 vasta tsitaadiga

Eelnevat posti vaadates:
Sa saad ju tegelikult isegi hakkama.
Laiskus?

Jajah, ja maal Sa käid Vormsis või/ning Kaberneemes.
Krt. Sa arvad siin hiromandid olevat väääääää?
Elion lubab 6Mb/s ühendust ka.
Vastus minu soovile sedasamust saada:
tsitaat:
Selgitan Teile olukorda,Wimaxi kiiruse tõstmist saab teha alates septembrist. Siis on see tugijaam Elioni oma ja saab ka 6M.Seniks kõike head !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kysija
HV vaatleja
kysija

liitunud: 30.09.2003




sõnum 24.08.2009 16:13:25 vasta tsitaadiga

T*rademaa, mis jama see olgu? Elioni leht väidab, et "Teenusega liitumine ning paigaldus on tasuta. Tasuda tuleb ainult paigalduseks kulunud materjalide eest."
Kuidas nad 990 kr saavad küsida?


nah kirjutas:
Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ... icon_lol.gif

_________________
"ma ütlen ühe lause veel ka ära ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutuajamise sellise avalduse tõttu" A.R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 24.08.2009 16:53:27 vasta tsitaadiga

Erakliendile on tasuta vist, ärikliendile mitte ... igatahes äriklienditeenindusest uurisin, seal on seadmed kallimad ka ...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Absona
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008




sõnum 24.08.2009 19:20:22 vasta tsitaadiga

kysija kirjutas:
T*rademaa, mis jama see olgu? Elioni leht väidab, et "Teenusega liitumine ning paigaldus on tasuta. Tasuda tuleb ainult paigalduseks kulunud materjalide eest."
Kuidas nad 990 kr saavad küsida?


nah kirjutas:
Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ... icon_lol.gif


Kust sa selle 990.- veel võtsid? Tasuta on.

_________________
Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 24.08.2009 19:27:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teenustasu - Tõstuki kasutamine 1418 kr. Lisandub paigaldustasu 990 kr.

Nii elionist kirjutati.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.10.2013 18:53:34 vasta tsitaadiga

Keegi seda 6mbit/s ühendust on katsetanud?
EMT 3G on veidi ära tüüdanud ja tahaks midagi muud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 23.03.2015 08:59:59 vasta tsitaadiga

Minul ka küsimus - kas selle internetiga mängida kannatab?

Hetkel on EMT 3g m internet mis annab stabiilselt 10mb välja kuid mängudes pingi alla 50 ei saa.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 09:57:20 vasta tsitaadiga

Ping ehk latentsus jääb samasse klassi EMT interneti seadmega. 4G võiks asja veidi parendada, kuid mitte oluliselt.

Mõistlikum oleks ehk paketivahetus 3G Internet Arvutis M mõne 4G paketi vastu. Võta kõigepealt Super kõnekaart ja testi ära, kuidas 4G toimetab.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 23.03.2015 10:51:56 vasta tsitaadiga

Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .

Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50

Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 11:32:17 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .

Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50

Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ...


Üle õhu teema, pingi vähemaks ei võta, kui just sinu asukohas ei levi mõni 5 GHz teenusepakkuja. Radionet või mõni muu analoog, mis antud distantsi peale näitab paremaid numbreid.

EMT saatja on 100M ? Kui oleksin ainuõiguslik maksja, siis telliks projekti ja laseks masti alt fiibri koju vedada. Võid samas eeldada, et algne investeering on mõõdetav 2000€ ja rohkem. Samas tasub see kuhjaga ära, et mitte mobiilse netiga oma pead vaevata. Isegi pikema aja peale 0% järelmaksuga ajatades.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 23.03.2015 11:59:19 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
omang kirjutas:
Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .

Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50

Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ...


Üle õhu teema, pingi vähemaks ei võta, kui just sinu asukohas ei levi mõni 5 GHz teenusepakkuja. Radionet või mõni muu analoog, mis antud distantsi peale näitab paremaid numbreid.

EMT saatja on 100M ? Kui oleksin ainuõiguslik maksja, siis telliks projekti ja laseks masti alt fiibri koju vedada. Võid samas eeldada, et algne investeering on mõõdetav 2000€ ja rohkem. Samas tasub see kuhjaga ära, et mitte mobiilse netiga oma pead vaevata. Isegi pikema aja peale 0% järelmaksuga ajatades.


Hmm Radionet kõrvalmajas naabritel täitsa olemas. Millegipärast eeldasin, et see Elioni oma vähe kvaliteetsem värk.
See radioneti 6mb on siis arvestatav asi? Mis seadmeid ta vajab?

Mis alternatiive veel oleks? Asukoht on Harjumaa, Türisalu .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 12:11:52 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
See radioneti 6mb on siis arvestatav asi?

Aga mine naabri juurde "pingima", saadki teada.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elioni "traadita internet"
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.