|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
06.03.2007 00:16:40
Elioni "traadita internet" |
|
|
Sain mina täna jälle targemaks.
Nimelt elion arvab, et kui internetti tahad, siis sisesta aga parool.
Mõne aja pärast sisesta uuesti parool, ja just webi-liidese kaudu.
Ja kõige ebamugavama kohapeal sisesta uuesti parool. Joobannõi.
Asi on lahendatud "Traadita interneti" levialades.
Kasutaja saab ilusti dhcp kaudu aadressi, pingib laia maailma, aga teenuseid kasutada ei saa,
kohe tuleb webi-aken ette, et sessiooniks parool sisestada.
Seda ma ei tea, kui pikk see sessioon on?
Nojah, ja see värdjas lahendus on tehtud selleks, et seebikarpi ei saaks vahele panna.
Panene mina seebikarbi vahele, aga see rakendus loeb ju masina mitte välisaadressi, vaid vaatab sisevõrgu aadressi.
Igatahes seebikarpi vahele panna ei saa.
kurat.
Või on miski hea lahendus?
Mul midagi on, aga ehk on keegi lahendanud selle?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
06.03.2007 00:23:00
|
|
|
Eks see teenus olegi lõpptarbijale oma "läppariga" pruukimiseks ning igasugu vahekopsikute panijad välistatakse eos.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.03.2007 00:28:38
|
|
|
| Elion tahab, et see parool ostetaks. Ja siis peaks kehtima 24 tundi. Või vähemalt pole kuulda olnud, et kellelgi oleks probleeme olnud. Nii, et ehk on teemaalgataja masinas mõni "uss", mille tõttu ühendus on ära blokeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
06.03.2007 00:32:24
|
|
|
Maja püüab elioni raadiosignaali kinni antenniga.
antenni ots tuppa, siis mingi imelik junnkärakas vahel, millest cat5 arvutisse.
Ei saanudki aru, kas mac.aadressiga seotud(seda ma hästi ei usu).
Seebikarp ei anna ju seda sisevõrgu aadressi kaasa. Minumeelest.
Aga ligi ei lasta. Mida kurat nad kontrollivad.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
06.03.2007 03:47:18
|
|
|
| Asja nimi on BUSINESS, ehk siis tee järgi või osta ära, nagu öeldakse. you know what i mean
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando017
HV vaatleja
liitunud: 21.02.2006
|
06.03.2007 04:10:53
|
|
|
| aga kas sellel vastuvõtval seadmel(antennil) on olemas ka mingi ip aadress, millega tema poole pöörduda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
06.03.2007 11:40:21
|
|
|
Mulle tundub, et räägitakse Elioni Wimaxist.
Ruuterit saab panna küll, esimene kasutaja peab sisse logima ja kui seadmed korralikud, siis ka seisab.
vaata sinna
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
06.03.2007 11:53:43
|
|
|
Asoo, aitäh.
Ma pole wimaksi seadet näinud, ehk oligi see, aga ehk oli ka see turbocell.
See macaadressi vahetus oli jooksev.
Oleks pidanud macaadressi kloonima. Võibolla oleks hea olnud.
Vaatab, ega alla ei anna sest paar peret tahavad saada maal "odava internetti"
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obundra
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.01.2004
|
06.03.2007 18:39:54
|
|
|
Mul ruuteripurgis tiritakse ühenduse puudumisel lynx väikse skriptijupiga käima mis siis sellel veebilehel sisselogimise ära teeb.Kunagi saunas naised teadsid kõnelda, et kui Elioniga hästi räägid, siis võetaks sul see veebi kaudu logimine ära ja edaspidi toimub autentimine maci järgi.Aga see on kontrollimata info.
_________________ Hold the heathen hammer high! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
06.03.2007 18:52:32
|
|
|
| obundra kirjutas: |
| Mul ruuteripurgis tiritakse ühenduse puudumisel lynx väikse skriptijupiga käima mis siis sellel veebilehel sisselogimise ära teeb.Kunagi saunas naised teadsid kõnelda, et kui Elioniga hästi räägid, siis võetaks sul see veebi kaudu logimine ära ja edaspidi toimub autentimine maci järgi.Aga see on kontrollimata info. |
Lynx, skriptimine, konsool ja varjatult ka Linux ühes lauses - tüüpiline HVlane ehmatab end surnuks....
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
06.03.2007 21:29:14
|
|
|
Seda ma kavatsengi teha:-)
kui see mac järgi autentimine ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
16.07.2009 11:31:17
|
|
|
Doh, see internet levib nagu wimaxi läbi? Õnneks osutusin levialas, ning plaan vist sõbraga kahepeale 6mbitine pakket võtta, kuid klienditeenindusest öeldi, et seade maksab 4200 krooni (3,5g wimax prisemax oli nimi vist?)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
16.07.2009 14:45:38
|
|
|
| nah kirjutas: |
| seade maksab 4200 krooni |
võid üürida Elionist 150kr eest kuus või osta välja hinnaga 4195 kr
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
16.07.2009 15:07:47
|
|
|
| Krt tulebki vist alguses rentida ja vaadata kui stabiilne on, ning seejärel kui hästi toimib välja osta.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
17.07.2009 23:54:26
|
|
|
Keegi kiiruste kohta oskab öelda, seal on ju kuni 6mbit kirjas, tegelikult garanteeritakse 1,5mbit ....
Kui suure tõenäosusega see äike sinna sisse lööb? Mul siin viimased 7 aastat paneelantenn ja linksysi ruuter pööningul olnud, isegi äiksega töötanud pole kordagi sisse löönud .....
Btw, need elioni wimax seadmed on ikka EMT mastide otsas?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
19.07.2009 22:29:17
|
|
|
mul on too 6-ne pakett.
masti kaugus kuskil kilomeeter. kaberla mast.
kiirus siiani kogu aeg 6 mega (proovitud igasugust allalaadimist, torrent jne)
üliharva on katkestusi.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
20.07.2009 00:20:58
|
|
|
Mul ka masti kaugus ~1km, kavatsen netti veel läbi wifi sõbrale jagada (wrt54gl + outdoor antenna...).
kraaks, ping normaalne?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
20.07.2009 00:30:05
|
|
|
Metsakasti küla mastist ca 4km linnulennult 6Mbit pakett.
Kaableid vedanud poisid rääkisid, et mastist välja toru pidi hetkel kitsas olema. Annab ka tunda, pole üle 3,5Mbit reaalselt näinud, enamasti ca 2.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolknaz
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2002
|
20.07.2009 13:24:33
Re: Elioni "traadita internet" |
|
|
| airm kirjutas: |
Sain mina täna jälle targemaks.
Nimelt elion arvab, et kui internetti tahad, siis sisesta aga parool.
Mõne aja pärast sisesta uuesti parool, ja just webi-liidese kaudu.
Ja kõige ebamugavama kohapeal sisesta uuesti parool. Joobannõi.
Asi on lahendatud "Traadita interneti" levialades.
Kasutaja saab ilusti dhcp kaudu aadressi, pingib laia maailma, aga teenuseid kasutada ei saa,
kohe tuleb webi-aken ette, et sessiooniks parool sisestada.
Seda ma ei tea, kui pikk see sessioon on?
Nojah, ja see <b>piix</b> lahendus on tehtud selleks, et seebikarpi ei saaks vahele panna.
Panene mina seebikarbi vahele, aga see rakendus loeb ju masina mitte välisaadressi, vaid vaatab sisevõrgu aadressi.
Igatahes seebikarpi vahele panna ei saa.
kurat.
Või on miski hea lahendus?
Mul midagi on, aga ehk on keegi lahendanud selle? |
Autentimisel lihtsalt luuakse sessioon selle MAC aadressiga, millega sa parajasti wimaxi klotsi tagant paistad. Ruuter on sellise lahenduse puhul justnimelt hea, sest sess kestab nii kaua, kui MAC näha + veel mingi aeg, arvuti aga pannakse aegajalt kinni. Autentimisest pääsemiseks on abiks tellida staatiline ip. Üldiselt on paroolikaartide aeg vaikselt ümber saamas ja elion viib oma maste üle süsteemile, kus kliente identifitseeritakse wimaxi klotside MAC-i järgi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
20.07.2009 14:10:01
|
|
|
neti.ee ping on 40 ms.
nt. crysist mängides, eesti servus ping 50,
euroopa omades kuskil 80
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
18.08.2009 21:17:00
|
|
|
Küsimus siis, kui elioni traadita interent, kas siis lauatelefoni saamiseks kõlbab vana speedtouch 780WL või on uut Thomson TG784 ruuterit vaja?
Ning selgus, et lähim elioni saatja on ~16km kaugusel, ja soovitati seade "25m" kõrgusele panna lol. Aga wimaxile 16km on ok muidu?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.08.2009 00:02:37
|
|
|
Kas elion seda tasuta mõõtma ei tule, palju levi/kiirust on?
Muidu eespool mainitud 6mbit jõuab küll minuni, mast on vaid 3km majast.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.08.2009 00:23:09
|
|
|
Tasuta küll mitte, lubati 1400.- (tõstuk) eest mõõta, Praegu üritan nii saada et saaks seadmeid mõõtmiseks rentida ja ise vajalikud mõõtmised teha ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
19.08.2009 00:31:13
|
|
|
| Lugesin ka, et kui liitud, siis on jah tasuta. Ise tõstukit ei saa kellegi käest hankida?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.08.2009 01:41:26
|
|
|
Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
19.08.2009 21:01:57
|
|
|
| nah kirjutas: |
Ning selgus, et lähim elioni saatja on ~16km kaugusel, ja soovitati seade "25m" kõrgusele panna lol. Aga wimaxile 16km on ok muidu? |
Elion on oma asjadest JÄLLE suurt saladust hakanud tegema. Leviala leidmine nende lehelt minul ei õnnestunud. Ometi on teada, et aasta, paar tagasi pakkusid nad oma teenust üle Eesti oma partnerite vahendusel, omades ise WiMax-i sagedusluba vaid Harjumaal. Täna on see seis ilmselt muutumas.
Sinu asukoht, Tartu, vajab ilmselgelt täpsustamist.
Elioni põhipartneri levikaart:
http://levira.ee/cgi-bin/form.cgi/levikaart_wimax
See 16km ilmselt ei ole eriti OK, kui vastu põtkitakse. Reaalselt on selliselt kauguselt võimalik ühendus püsti panna, tagamata stabiilsust.
Väikeettevõte võibolla võtaks omale ebastabiilse leviga kliendi, aga Elion ilmselt mitte. Too "ebastabiilne" hakkab ju suure tõenäosusega helldeski rikketeateid genereerima. No ja kellele seda jama siis vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
19.08.2009 21:35:02
|
|
|
Reklaam :
Spoiler 
Elioni tugijaamad:
Spoiler 
| tsitaat: |
Sinu asukoht, Tartu, vajab ilmselgelt täpsustamist.
|
Maale on vaja seda, tartus tuleb mulle kaabliga ..
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
19.08.2009 21:55:21
|
|
|
Eelnevat posti vaadates:
Sa saad ju tegelikult isegi hakkama.
Laiskus?
Jajah, ja maal Sa käid Vormsis või/ning Kaberneemes.
Krt. Sa arvad siin hiromandid olevat väääääää?
Elion lubab 6Mb/s ühendust ka.
Vastus minu soovile sedasamust saada:
| tsitaat: |
| Selgitan Teile olukorda,Wimaxi kiiruse tõstmist saab teha alates septembrist. Siis on see tugijaam Elioni oma ja saab ka 6M.Seniks kõike head ! |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kysija
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2003
|
24.08.2009 16:13:25
|
|
|
T*rademaa, mis jama see olgu? Elioni leht väidab, et "Teenusega liitumine ning paigaldus on tasuta. Tasuda tuleb ainult paigalduseks kulunud materjalide eest."
Kuidas nad 990 kr saavad küsida?
| nah kirjutas: |
Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ...  |
_________________ "ma ütlen ühe lause veel ka ära ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutuajamise sellise avalduse tõttu" A.R. |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.08.2009 16:53:27
|
|
|
| Erakliendile on tasuta vist, ärikliendile mitte ... igatahes äriklienditeenindusest uurisin, seal on seadmed kallimad ka ...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
24.08.2009 19:20:22
|
|
|
| kysija kirjutas: |
T*rademaa, mis jama see olgu? Elioni leht väidab, et "Teenusega liitumine ning paigaldus on tasuta. Tasuda tuleb ainult paigalduseks kulunud materjalide eest."
Kuidas nad 990 kr saavad küsida?
| nah kirjutas: |
Ei, öeldi nii, et 1400(tõstukiga mõõtmine) + 990.- paigaldustasu.
Nii et tasuta ikka ei ole isegi kui liitun ...  |
|
Kust sa selle 990.- veel võtsid? Tasuta on.
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
24.08.2009 19:27:43
|
|
|
| tsitaat: |
Teenustasu - Tõstuki kasutamine 1418 kr. Lisandub paigaldustasu 990 kr.
|
Nii elionist kirjutati.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
30.10.2013 18:53:34
|
|
|
Keegi seda 6mbit/s ühendust on katsetanud?
EMT 3G on veidi ära tüüdanud ja tahaks midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
23.03.2015 08:59:59
|
|
|
Minul ka küsimus - kas selle internetiga mängida kannatab?
Hetkel on EMT 3g m internet mis annab stabiilselt 10mb välja kuid mängudes pingi alla 50 ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.03.2015 09:57:20
|
|
|
Ping ehk latentsus jääb samasse klassi EMT interneti seadmega. 4G võiks asja veidi parendada, kuid mitte oluliselt.
Mõistlikum oleks ehk paketivahetus 3G Internet Arvutis M mõne 4G paketi vastu. Võta kõigepealt Super kõnekaart ja testi ära, kuidas 4G toimetab.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
23.03.2015 10:51:56
|
|
|
Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .
Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50
Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
23.03.2015 11:32:17
|
|
|
| omang kirjutas: |
Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .
Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50
Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ... |
Üle õhu teema, pingi vähemaks ei võta, kui just sinu asukohas ei levi mõni 5 GHz teenusepakkuja. Radionet või mõni muu analoog, mis antud distantsi peale näitab paremaid numbreid.
EMT saatja on 100M ? Kui oleksin ainuõiguslik maksja, siis telliks projekti ja laseks masti alt fiibri koju vedada. Võid samas eeldada, et algne investeering on mõõdetav 2000€ ja rohkem. Samas tasub see kuhjaga ära, et mitte mobiilse netiga oma pead vaevata. Isegi pikema aja peale 0% järelmaksuga ajatades.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omang
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2005
|
23.03.2015 11:59:19
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| omang kirjutas: |
Emt 4g on täpselt samas asukohas 3-3.5mb . Emt saatja on majast ~100m .
Ise eeldasin ka et 4g paugutab täiega kuid levi on max 2 pulka. Samas 3g on kogu aeg põhjas ning kohati näitab numbreid isegi 14mb . Samas ping ikka min 50
Iseenesest netis surfamise kiirus on super. Ning maksan selle eest kõigest 3,70 ehk peaaegu tasuta kuid just see pingiteema ... |
Üle õhu teema, pingi vähemaks ei võta, kui just sinu asukohas ei levi mõni 5 GHz teenusepakkuja. Radionet või mõni muu analoog, mis antud distantsi peale näitab paremaid numbreid.
EMT saatja on 100M ? Kui oleksin ainuõiguslik maksja, siis telliks projekti ja laseks masti alt fiibri koju vedada. Võid samas eeldada, et algne investeering on mõõdetav 2000€ ja rohkem. Samas tasub see kuhjaga ära, et mitte mobiilse netiga oma pead vaevata. Isegi pikema aja peale 0% järelmaksuga ajatades. |
Hmm Radionet kõrvalmajas naabritel täitsa olemas. Millegipärast eeldasin, et see Elioni oma vähe kvaliteetsem värk.
See radioneti 6mb on siis arvestatav asi? Mis seadmeid ta vajab?
Mis alternatiive veel oleks? Asukoht on Harjumaa, Türisalu .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.03.2015 12:11:52
|
|
|
| omang kirjutas: |
| See radioneti 6mb on siis arvestatav asi? |
Aga mine naabri juurde "pingima", saadki teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|