Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba protsessorit eelistad sina?
Exynos 5 Octa 5410
32%
 32%  [ 72 ]
Qualcomm Snapdragon 600
67%
 67%  [ 148 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.03.2015 15:28:06 vasta tsitaadiga

metskotkas, see õige jah.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.03.2015 16:06:43 vasta tsitaadiga

Juba uuendan Odiniga ^^ Loodetavasti midagi ära ei käki. kohe peaks valmis saama icon_smile.gif
Eks ma siis hiljem tulen ja kirun kui halb lollipop on icon_lol.gif (vähemalt selline mulje jäänud tagasisidest) icon_biggrin.gif

Nonii, tehtud. Kõik rakendused kenasti alles. Nüüd viskab errorit, et google play rakenduste kohta. Ütleb, et vaja värskendada. Värskendasin ära, ikka error ees. grr. Kuidagi läggib ka rohkem nagu telefon.

mismõttes?? 6.7G süsteemimälu? Niipalju???


Siin see error:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.03.2015 16:13:22 vasta tsitaadiga

Võib olla küll vabalt- LG G3 mul ja 5,14GB süsteemi all. Samsal mudru rohkem kaasas ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.03.2015 16:33:53 vasta tsitaadiga

Noniii. Peaks BUGé kirja hakkama panema icon_lol.gif Kui meeles on, hakkan paberile kirjutama ja siis paneks korraga siia.
Alustuseks siis üks suht nõme bug - telefoniga rääkides(telefon kõrva juures, ekraan kustus) ei saa helitugevust muuta icon_confused.gif imelik. Võtad kõrva juures eemale ja kui ekraani käima lööb siis saab kenasti. Kasutasin tihti. Olenevalt ümbritsevast keskkonnast timmisin helitugevust.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 19.03.2015 16:37:50 vasta tsitaadiga

olafsand ja metskotkas, mul on 4,11GB süsteemi all (i9506, originaal Lollipop) ja kõik "Samsa mudru" olemas koos viimaste uuendustega.

6.7GB viitab küll sellele, et keerasid midagi tõsiselt tuksi. Su telefon rootitud?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.03.2015 17:48:14 vasta tsitaadiga

Ei ole rootitud. Ma tühjaks ei lasknud enne telo. Äkki peaks telo tühjaks laskma ja siis uuesti peale panema lollipopi!? See googleplay error ka endiselt tiksub ees...
Üks fail ka mis installil viskas:


_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiimJ
HV vaatleja
SiimJ

liitunud: 07.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2015 18:14:55 vasta tsitaadiga

Juhtmevabalt uuendades täpselt sama asi - 6.75GB süsteemi all. Ilmselt on see "normaalne" icon_rolleyes.gif

metskotkas kirjutas:

Nüüd viskab errorit, et google play rakenduste kohta. Ütleb, et vaja värskendada. Värskendasin ära, ikka error ees.


Täpselt sama jama. Rakendusi uuendades kadus mõneks ajaks ära, siis tuli uuesti. Diseiblisin rakenduse teated, nüüd rahu majas.

metskotkas kirjutas:

Alustuseks siis üks suht nõme bug - telefoniga rääkides(telefon kõrva juures, ekraan kustus) ei saa helitugevust muuta. Võtad kõrva juures eemale ja kui ekraani käima lööb siis saab kenasti.

Tegemist ei ole uue probleemiga, 4.2.2 puhul on sama keiss.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.03.2015 18:16:02 vasta tsitaadiga

Tegin factory reseti. ikka 6.73gb http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/samsung-explains-why-16gb-galaxy-s4-has-only-882gb-internal-storage-363193 - link ka. siin ka mainitakse, et võtab 6.8gb ära
Seega vist normal jah. Nüüd kadus vähemalt see googleplay error ära icon_lol.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 19.03.2015 18:37:46 vasta tsitaadiga

Väga huvitav, et üks S4 võtab pea 7GB ja teine saab 4GB ringis hakkama. Jookseb ju olemuselt sama Lollipop peal, sama Touchwiz, samad Samsungi rakendused.

Mul on tunne, et mingi backup või lahti pakitud installikas jääb teil praegu alles ning kulutab 2.6GB väärtuslikku ruumi.

Kas sa uut ekraanitõmmist teha ei taha (tahaks näha mälukasutuse jaotust pärast factory reseti, sellega pidanuks kõik isiklikud apid kaduma).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.03.2015 18:47:41 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
Väga huvitav, et üks S4 võtab pea 7GB ja teine saab 4GB ringis hakkama. Jookseb ju olemuselt sama Lollipop peal, sama Touchwiz, samad Samsungi rakendused.

Mul on tunne, et mingi backup või lahti pakitud installikas jääb teil praegu alles ning kulutab 2.6GB väärtuslikku ruumi.

Kas sa uut ekraanitõmmist teha ei taha (tahaks näha mälukasutuse jaotust pärast factory reseti, sellega pidanuks kõik isiklikud apid kaduma).


Juba rakenduste install käib täies hoos icon_razz.gif ca 13 rakendust icon_smile.gif
Aga tegin uue shoti.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2015 19:03:20 vasta tsitaadiga

Mul oli eelnevalt avalehel "connection manager" nimeline widget. No et saaks ühe liigutusega neti sisse ja välja lülitatud.Lollipopiga enam ei toimi.Lisaks katsetasin play poest mingi 10 erinevat analoogset rakendust kuid ükski ei hakanud toimetama. On kellelgi midagi pakkuda,mis funktsioneeriks? kusjuures ülejäänud asjad käivad peale uuendust ilusti edasi ja ei kurda millegi üle
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 19.03.2015 19:22:44 vasta tsitaadiga

aksel, avaekraanil olles menüü alla tõmbamine + üks klikk mobiilsel andmesidel on liiga keeruline? Võtab kolm liigutust, ajas kaotad vb sekundi. icon_lol.gif

Minu telefoni mäluhaldus (i9506). Pole päris võrreldav, kuna factory reseti teha ei taha. Liiga palju kola vaja siis uuesti alla laadida. icon_lol.gif

Appe on nii 3-3.5gb jagu alla sikutatud. Seega umbes 2.5gb mälukasutust väga kommenteerida ei oska, mingi osa neist on kindlasti Samsungi enda appid. Pildid, videod ja muu isiklik kola on mälukaardil.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2015 20:21:08 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Mul oli eelnevalt avalehel "connection manager" nimeline widget. No et saaks ühe liigutusega neti sisse ja välja lülitatud.Lollipopiga enam ei toimi.Lisaks katsetasin play poest mingi 10 erinevat analoogset rakendust kuid ükski ei hakanud toimetama. On kellelgi midagi pakkuda,mis funktsioneeriks? kusjuures ülejäänud asjad käivad peale uuendust ilusti edasi ja ei kurda millegi üle

Eks aitab greenpower rakendus. Saab seadistada nii, et kui ekraan helendab siis lülitab neti sisse ja ekraani kustudes välja. Ise olen seda 2a. kasutanud ja nüüd ei teagi kas see lollipopiga üldse töötabki. Keegi võiks katsetada.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 19.03.2015 20:50:45 vasta tsitaadiga

pois11, kõlab nagu Xperiatel olev STAMINA mode. Xperia Z peal täitsa asjalik, Galaxy S4 peal tundub natuke liigne säästmine juba.

Muidu töötab küll Lollipopi peal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2015 22:54:42 vasta tsitaadiga

Ei ole keeruline aga uuenduste eesmärk ei peaks olema protsesse keerukamaks ajada icon_idea.gif
tuut kirjutas:
aksel, avaekraanil olles menüü alla tõmbamine + üks klikk mobiilsel andmesidel on liiga keeruline? Võtab kolm liigutust, ajas kaotad vb sekundi. icon_lol.gif

Minu telefoni mäluhaldus (i9506). Pole päris võrreldav, kuna factory reseti teha ei taha. Liiga palju kola vaja siis uuesti alla laadida. icon_lol.gif

Appe on nii 3-3.5gb jagu alla sikutatud. Seega umbes 2.5gb mälukasutust väga kommenteerida ei oska, mingi osa neist on kindlasti Samsungi enda appid. Pildid, videod ja muu isiklik kola on mälukaardil.

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.03.2015 23:47:18 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
Ei ole keeruline aga uuenduste eesmärk ei peaks olema protsesse keerukamaks ajada icon_idea.gif
tuut kirjutas:
aksel, avaekraanil olles menüü alla tõmbamine + üks klikk mobiilsel andmesidel on liiga keeruline? Võtab kolm liigutust, ajas kaotad vb sekundi. icon_lol.gif

Minu telefoni mäluhaldus (i9506). Pole päris võrreldav, kuna factory reseti teha ei taha. Liiga palju kola vaja siis uuesti alla laadida. icon_lol.gif

Appe on nii 3-3.5gb jagu alla sikutatud. Seega umbes 2.5gb mälukasutust väga kommenteerida ei oska, mingi osa neist on kindlasti Samsungi enda appid. Pildid, videod ja muu isiklik kola on mälukaardil.
uuendus ei teinudki midagi keerulisemaks, lihtsalt rakenduste tootjad ei suuda sellist widgetit teha
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.03.2015 07:27:56 vasta tsitaadiga

Kuidas keerulisem? Lukuekraanil olles tõmbad teavitusriba alla ja vajutad lülitit.
2 liigutust. Sina avad luku ja vajutad vidinat. 2 liigutust.
Mis mul kahe silma vahele jääb icon_question.gif icon_question.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2015 09:11:06 vasta tsitaadiga

PIN koodiga lukuekraanil ei saa teavitusriba alla tõmmata.

Märt. kirjutas:
Kuidas keerulisem? Lukuekraanil olles tõmbad teavitusriba alla ja vajutad lülitit.
2 liigutust. Sina avad luku ja vajutad vidinat. 2 liigutust.
Mis mul kahe silma vahele jääb icon_question.gif icon_question.gif

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.03.2015 10:30:49 vasta tsitaadiga

Pin koodiga ekraan on nagunii elutüütu asi. Aga ma ei taha miskit halvasti öelda muidugi ka. Lihtsalt lg peal knock code on ülim mugavus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 20.03.2015 11:13:13 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Pin koodiga ekraan on nagunii elutüütu asi.
On jah.

Osades firmades on nõue, et kui töömaili moblast loed siis peab olema PIN-kood avakuval peal.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 20.03.2015 12:36:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kuidas lollipopi kalendris eesti tähtpäevad jälle nähtavale saaks? 4.4.2 näitas küll. lollipopis nüüd ei leia...

Üldiselt lollipopiga rahul. Buge enam nagu ei leiagi...see kõneheli sättimine kõneajal ka töötab nüüd...

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.03.2015 13:54:41 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Pin koodiga ekraan on nagunii elutüütu asi.
On jah.

Osades firmades on nõue, et kui töömaili moblast loed siis peab olema PIN-kood avakuval peal.
siis on hea, kui KNOX on seadistatud thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 20.03.2015 14:11:38 vasta tsitaadiga

Ma pole veel knoxi viitsinud uurida/seadistada icon_redface.gif
mis see teeb täpsemalt?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.03.2015 14:37:27 vasta tsitaadiga

metskotkas, lihtsalt seletades jagab su telefoni kaheks. Knox osa on koodi all ja sinna ise sätid siis, mis asjad ja programmid ja failid jne on koodi all. Teine pool telefonist on nö vaba ehk tavaline. Kui tööandja käseb ekraanil pin koodi kasutada, siis knoxi puhul seda tegema ei pea, sest töömeilid ja failid sätid knoxiga koodi alla. Jääb tobe pin koodi toksimine ekraani avamiseks ära kui näiteks tahad ainult helistada. Parandage mind kui ma väga valesti asjast aru olen saanud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 20.03.2015 16:02:30 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
metskotkas, lihtsalt seletades jagab su telefoni kaheks. Knox osa on koodi all ja sinna ise sätid siis, mis asjad ja programmid ja failid jne on koodi all. Teine pool telefonist on nö vaba ehk tavaline. Kui tööandja käseb ekraanil pin koodi kasutada, siis knoxi puhul seda tegema ei pea, sest töömeilid ja failid sätid knoxiga koodi alla. Jääb tobe pin koodi toksimine ekraani avamiseks ära kui näiteks tahad ainult helistada. Parandage mind kui ma väga valesti asjast aru olen saanud.


Okei. Tänud seletamast. Eks viskan ka mingihetk pilgu peale. Tiksub mul veel rakenduste all. Kuna pole veel läbi vaatanud siis on nähtaval...mitte nagu suur osa kaasatulnud kraamist mis kaob - peida rakendused- alla icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.