Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2015 12:20:46 vasta tsitaadiga

Kaamera klaasi puhastamisest,
vaido6 kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Uurisin siin netis ringi ja leidsin sellise asja !!!!
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2498827&page=7
Ei tea kas peaks ka proovima äkki ongi mingi kiht peal mille peaks maha nühkima ja siis ok ??

Tegin siis selle pulli ära , algul proovisin hambapastaga , aga see ei aidand.
Siis proovisin mingid kangemat asja poest (millega köögis pliiti jne puhastatakse)(pulbri moodi asi oli)
Küürisin korraks ja vauu kaamera täiesti puhas !!
Algul tundub küll nagu oleks kriimud , aga uskuge need tulevad maha !!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 18:26:32 vasta tsitaadiga

Keegi 32GB omanikest võiks öelda tarkvara (firmware) versiooni beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 20:11:28 vasta tsitaadiga

Stock?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 23:05:27 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Stock?

Jep icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 12:58:55 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
mazdagti kirjutas:
Stock?

Jep icon_smile.gif


Loodan, et sobib:

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 13:20:14 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
martin366 kirjutas:
mazdagti kirjutas:
Stock?

Jep icon_smile.gif


Loodan, et sobib:



Suured tänud, seda vaja oligi icon_wink.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 18:46:18 vasta tsitaadiga

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-international-lollipop-stock-g2-d802-t3058129
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 17:25:40 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole G2-e pisut katkist või muidu koledat tagakaant üle? GPS antenni osa võiks terve olla (eest vaadates paremal ülanurgas).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 17:42:41 vasta tsitaadiga

Keegi juba lekkinud lollipopi proovinud ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 20:54:15 vasta tsitaadiga

Mina sain ivokas lingilt tõmmatud ja kasutan. Töötab nii nagu peab töötama, vigu ei ole kohanud. See on mingi Vodafone versioon, aga eestikeelne ja korralik.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 09:46:08 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Mina sain ivokas lingilt tõmmatud ja kasutan. Töötab nii nagu peab töötama, vigu ei ole kohanud. See on mingi Vodafone versioon, aga eestikeelne ja korralik.


Kuna XDA teema kastis, siis huvilistele: https://docs.google.com/uc?id=0B95Z04tqr_o-Q3BMSUdNc2lGLWM&export=download

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 10:03:51 vasta tsitaadiga

Ma lasin selle peale: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-fr-v1-1-d80220h-t3035708
Täitsa hea, kõik siiamaani toiminud nii nagu peab, keegi kuskil väitis, et aku peab tunduvalt paremini vastu kui kitkatiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 10:39:40 vasta tsitaadiga

Kuna LG flashimise maailmas veits võõras, siis kuidas seda ivokas lingitud varianti peale lasta? Kas saab miski flashtooliga, või vaja enne recoveryt ja ruutu vms?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 10:50:04 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Kuna LG flashimise maailmas veits võõras, siis kuidas seda ivokas lingitud varianti peale lasta? Kas saab miski flashtooliga, või vaja enne recoveryt ja ruutu vms?

Esialgu pead ära rootima, kasuta seda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=48709232&postcount=869
Siis tõmba play storeist flashify ja lase sellega recovery (.img fail) peale. TWRP recovery, http://blastagator.ddns.net/twrp/2-8-5-1.php (võta õige fail ikka)
Võta zipi seest img fail.
Kui twrp installitud, siis tee restart ja tõmba play storeist quick boot app, sellega saad lihtsalt recoverysse minna.
Ja kui oled juba otsapidi recoverys, siis tasuks backup teha stock romist ja Wipe - advanced lahtri alt kõik wipeid v.a internal storage ja siis polegi muud kui uus rom peale lasta.

Pole midagi keerulist. Kui midagi arusaamatuks jääb siis küsi PS teel.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 11:26:08 vasta tsitaadiga

Tundub lihtne ja loogiline. Proovin varsti ära, tänud sulle kui ka ivokale beer_yum.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 13:26:16 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Ma lasin selle peale: http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-fr-v1-1-d80220h-t3035708
Täitsa hea, kõik siiamaani toiminud nii nagu peab, keegi kuskil väitis, et aku peab tunduvalt paremini vastu kui kitkatiga icon_smile.gif


Originaal on 5.0.2, sinu oma 5.0.1 + custom. Iseasi, mis neil täpselt vahet on...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 13:40:19 vasta tsitaadiga

Millal see nö. originaal Lollipop siis välja tuleb? Z2 peale juba liikus.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 13:58:06 vasta tsitaadiga

kjmrc, G2-le juuni 2015 vist.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 15:32:03 vasta tsitaadiga

ivokas, sinu lingitud rom peale lükatud beer_yum.gif Esmapilgul päris mõnus, aga tundub, et aku vastupidavus oleks nigelam. Kuskilt xda teemast jäi silma, et mingi mahutavuse teema on vale (võibolla oli hoopis selle teise romi häda). Kuidas sul tundub aku?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 15:36:50 vasta tsitaadiga

painkillah, iga uus rom ongi esimese hooga kehvem enamasti. Lase 2-3 laadimist "seedida" romil ja vaata siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 15:37:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ivokas, sinu lingitud rom peale lükatud beer_yum.gif Esmapilgul päris mõnus, aga tundub, et aku vastupidavus oleks nigelam. Kuskilt xda teemast jäi silma, et mingi mahutavuse teema on vale (võibolla oli hoopis selle teise romi häda). Kuidas sul tundub aku?

Kuskilt jäi silma, et peab vähe aega kasutama kuni rom ennast sisse seab. Siis aku täis laadima ja peale seda peaks pidama korralikult.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 17:29:11 vasta tsitaadiga

Ma siin lingin usinasti seda pulgakat, aga enda telefon on veel 4.4.2 peal icon_biggrin.gif
Eks ma loen muljeid ja siis otsustan.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 20:04:30 vasta tsitaadiga

Ise kasutan juba vast juba 2 kuud Resurrection Remix custom romi mis baseerub 5.0.x Androidil ja igati rahul, minul jääb stock arvatavasti proovimata.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 22:01:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi on leidnud amazonist/ebayst G2' le tagakaant (mitte mingit ümbrist vaid telefoni enda tagakaant)? Hea oleks kui oleks must, vaatasin ebay ja amazoni nende otsingusõnadega läbi, mille peale tulin, aga äkki ei osanud piisavalt otsida?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 22:13:01 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu, lg g2 battery cover pane ebay uk otsingusse ja vastuseid jagub omajagu icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 22:39:14 vasta tsitaadiga

Tänud, ma otsisin vaid "back cover" ja siis hakka erinevaid ümbriseid lendama icon_biggrin.gif. Kuidagi see "carbon" (loodetavasti on õige sõna) ei tundu piltitel eritli ahvatlev. Kuidagi liiga epakas tundub. Enne Nexus 4 ostu oli muidugi sama probleem, aga tegelikkuses tundub see siiski must. Lisaks on harjumatu ümar tagus ja avastasin sellise:
http://www.ebay.co.uk/itm/SPIGEN-Slim-Armor-Dual-Layer-Protective-Case-for-LG-G2-Metal-Slate-/181476434273?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a40d6a161.
On kogemusi sellega ja kas teeb telefoni harjumatult "paksuks"?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 22:42:16 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu, see on ka ümbris. Lihtsalt mainin. Soovidki ümbrist siiski, mitte uut tagakülge?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 23:15:01 vasta tsitaadiga

Lootsin, et leian musta tagakülje, aga seda ei leidnud ka "lg g2 battery cover" ga. Lingitud asju on ümbris - sellest olen teadlik. Kardan, et see teeb telefoni jube paksuks. Muidu välimusele annaks kõvasti juurde.

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 23:28:32 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-LG-Optimus-G2-D802-Battery-Cover-Black-NFC-Antenna-Grade-B-/181446991692?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a3f155f4c

See on ju must. Aga G2 on "ühes tükis", niiet lammutamist on.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 23:32:45 vasta tsitaadiga

Selle tagakaane saab G2-l tegelikult üsnagi kergesti kätte. Tuleb paar youtube videot vaadata ja osata õigest kohast läheneda. See ümbris teeb jah suht paksuks, üsna korralik tükk on.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 10:17:16 vasta tsitaadiga

Omal on see ümbris juba umbes aasta, paksemaks teeb aga mitte üleliia kuid on tugev. Ning mis parim, kaitseb ka näoli kukkudes ekraani üsna sügavalt(eesmise poole rant on korralik tugev ja üsna kõrge. Pole paremat ümbrist näinud mis näeks soliidne välja ja samas toimiks nagu need "armory" ümbrised.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 18:45:53 vasta tsitaadiga

Kas SEE peaks sobima? Mida peaks kohe katsetama/proovima kasutatud G2 kätte saamisel?

EDIT: Kui see tagakass sobiks, siis telliks ära icon_rolleyes.gif .

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 21:22:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida peaks kohe katsetama/proovima kasutatud G2 kätte saamisel?

Vaata paneeli defekti - paneel võib kohati kollaseid laike näidata, kui temperatuur tõuseb e liim pole ära kuivanud.

Mina vahetasin kaks uut telefoni garantiis selle veaga ümber.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 22:05:06 vasta tsitaadiga

OT: icon_redface.gif

Ega kellelgi siin ekraane vahetajal pole 1mm kahepoolset teipi müüa? Oma tellitu osutus kehvapoolseks ning ei hoia ühe teise telefoni ekraani korpuse küljes kinni, justnimelt tuleb korpuse küljest lahti.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 12:35:27 vasta tsitaadiga

http://opensource.lge.com/osSch/list?types=ALL&search=d802

edit: Verizone ja T-Mobile omadel lollipop kohal, hindud pidid aprilli keskel saama.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

Ehk siis meil peaks ka uuendus saadaval olema. Läbi PC Suite only.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:03:47 vasta tsitaadiga

Rääkige värskele G2 omanikule kuidas läbi PC uuendamine käib? Varem Nexus 4 polnud sellele vajadust icon_rolleyes.gif .

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:13:11 vasta tsitaadiga

http://www.lg.com/ee/toetus/pc-suite
Seda vaja alustuseks sul.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.04.2015 15:19:28 vasta tsitaadiga

tegin upgrade ära.
muud pole vaja kui LG PC suite installi. lihtaslt googelda lg pc suite, kliki kõige esimene link, vali oma föön (G2 D802) ja tõmba 230MB proge alla
backupi kõik ära, mida annab backupida.
installi ära ja ühenda föön ära, telefonid vali ühenda LG tarkvara abil. tavaline check for product updates auto-upgrade tegi asja ära

küll aga ei läinud mul upgrade valutult, aga ei tea täpselt, mis asi kiiva keeras. LG suite ütles ilusti "upgrade successful", pani kõik kraamid peale, optimeeris softid jne, aga jäi "kahjuks com.android.phone rakendus on peatunud" loopi. LG suitest proovisin restore upgrade'i, aga pani sama asja sama veaga peale. data'le sai ligi ja enamik äppe isegi launchisid, aga puudus igasugune andmeside ja too "com.android.phone" error tuli ikka ja jälle ette.
jeeli-jeeli sain sellest mööda, läksin menüüsse ja tegin menüüst tehase seadistuste taastamine.
peale seda on kõik ok ja töötab hästi.
ei teagi, mis vana soft konflikti põhjustas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:32:02 vasta tsitaadiga

Oota see Lollipop siis ei toimi väga hästi hetkel?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.04.2015 15:35:37 vasta tsitaadiga

eiei. peale tehasetaastet (juba 5.0.2 taaste) on kõik tibens tobens olnud. ma muidugi ei tea akukasutust jms jura, aga kõik töötab nagu vaja. brauser paistis küll kiiresti liigutavat ennast. ma proovin teha paar perf testi ka, mul peaks olema vanad numbrid olemas.
lihtaslt mingi app või mingi asi, mis oli mu vana 4.4.2-ga aktiivne, keeras lihtsa "on-top" upgrade'i pekki ja peale uue softi rakendamist pidin ikkagi tehasetaaste tegema.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:44:22 vasta tsitaadiga

High-Q, täpselt sama siin.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:01:07 vasta tsitaadiga

Kas teil ka nii, et kui oled ekraani kahe puudutusega kinni pannud ja siis teed uuesti kaks puudutust, siis ekraan ei kativeeru?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ookvard
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:01:56 vasta tsitaadiga

Mul ka sama "process com.android.phone has stopped" jama. Tegin hard reseti, installis uuesti ära ja kombes. Kui eelnevalt tehaseseaded taastada, siis tõenäoliselt seda ei juhtu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 02.04.2015 16:06:46 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas teil ka nii, et kui oled ekraani kahe puudutusega kinni pannud ja siis teed uuesti kaks puudutust, siis ekraan ei kativeeru?

4M


ei, topelttapp käib ilusti. nii sisse-välja, kui välja-sisse kui ka järjestikku.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:14:48 vasta tsitaadiga

Võtsin ekraaniliku maha ja käib ka ilusasti. Nüüd järgmine "jama" - PCSuite ei suuda telefoni leida (telefonist valitud MTP), küll aga arvuti leiab ja laseb faile copyda.

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:04:04 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu, mul ühendab ilusti ära ja laseb ka faile kopeerida PC Suites.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 17:37:28 vasta tsitaadiga

Katsetan edasi Suitiga ühendamist thumbs_up.gif . Kuidas saaksin kopida eelmisest telefonist mõned apid, mida play store' s pole?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 19:52:12 vasta tsitaadiga

ta ei anna valikut ka et saaks ühendda lg progra läbi USB kaabli
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 21:52:40 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi saab muuta "teema" värvi rohekas-siniselt millekski muuks?

4M

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 21:56:43 vasta tsitaadiga

kuid ühendatud said selle Suitiga?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.