Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 283, 284, 285  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002




sõnum 11.03.2015 23:34:09 vasta tsitaadiga

Omal omnivaga samuti seiku olnud. Kord ei prindi ta kleepsu välja, kord ei sobi eelnevalt internetis vormistatud saadetise kapikood. Raha küsimisega pole neil kunagi tõrkeid esinenud.
Koloriitseim mälestus on siis sellest korrast kui mul oli vaja üks väike pakike saata Tšehhi. Omnivas oli see variant täitsa võimalik vormistasin internetis kõik ilusti ära, omniva kapist Tšehhi, kullerile jne lõppaadressile, tasutud arveks kujunes ~25eu. Rõõmsalt sai siis sammutud kappide juurde ja kõik sujus ladusalt. Tracking number käes otsustasin seda asja jälgida iga päev. Ühesõnaga Rakverest jõudis ta Tallinna ja suureks üllatuseks hakkas mingi moment tagasi liikuma Rakvere poole, kuni kontorini välja!. Siis kui üle nädala oli möödas tuli mulle postiteade, et minu nimele on saabunud pakk TŠEHHIST! Ja paki kättesaamiseks tuleb tasuda ~20eu või mingi sarnane summa, mingit teenustasu. Läksin siis kohale ja loomulikult teenindaja ei saanud suurt midagi aru mis olukord on ja ei olnud nõus seda ilma arvet tasumata väljastama. Üritas ta helistada kuhugi krt teab kuhu, aga kätte ei saanud kedagi, soovitas järgmisel päeval tulla. Järgmisel päeval oldi nii palju targemad, et saadetis ei lahkunudki Eestist kuna sel väikesel karbil olevat olnud lisaks teistele märkidele ja kirjadele märgis Li-ion battery ja lennukitele ei ole sellised pakid lubatud. Ma muidugi omakorda seletasin, et see on see sama pakend, milles see ese mulle kunagi Tšehhist saadeti ja jõudis ilusti minuni. Ja teiseks, mina ei valinud, ega suunanud seda pakki lennuki peale, mina panin sihtpunktiks Tšehhi ja täpsema aadressi, ülejäänud pole ju enam minu asi kuidas see sinna jõuab. Siis järgmine tõrge oli kohe, et kuidas on võimalik, et Te pakiautomaadist Tšehhi saatmise saite vormistada!? Ainult baltiriigid! Ütlesin, et võtke omniva leht lahti ja ei ole mingi probleem vormistada saatmist Tšehhi. Teenindajad tõdesid suhteliselt üllatunult, et on jah võimalik! Paki sain tagasi, ilma et oleks pidanud maksma selle paki sõidutamise eest Rakvere-Tallinn-Rakvere ~20eu. Aga see internetis makstud Tšehhi ots ~25.- jäi neile. Kuigi ma mingi allkirja seal postkontoris panin kus teenindaja oli miski avalduse koostanud ja mainis, et on lootust tagasi saada see summa, et mulle helistatakse... aga ei midagi. Kuna see juhtus ikka päris mõnda aega tagasi, siis mõningad väikenüansid ja numbrid võivad olla ~10% +/- ulatuses erineda...


Hetkel on selline väheke häiriv olukord ühe Inglismaalt saabunud saadetisega.
Kui omniva trackingut uskuda, siis on pakk juba väljastatud mulle, minu postkasti.
Postkasti see pakk muidugi ei mahu ja ühtegi teadet ei olnud kah, ei eile ega ka täna.
Naine lapsega kodused ja ei ole täheldanud, et keegi oleks midagi toonud.
Kui homme kah vaikus, siis peab koha peale minema.
Manus
omniva
omniva


_________________
Räägi tõtt ja sul pole tarvis midagi meeles pidada. Mark Twain
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.03.2015 01:25:04 vasta tsitaadiga

Vormista üks korraliku ülesehitusega e-mail ning saada neile teele. Kui 1 nädala jooksul vastust ei saa, siis saada täpselt sama kiri uuesti, aga lisa koopia adressaatidesse juhatuse liikmed - https://www.omniva.ee/meie/ettevottest/juhtkond_ja_noukogu
Siis hakkavad asjad liikuma.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.03.2015 08:27:52 vasta tsitaadiga

zoybone kirjutas:
Kui homme kah vaikus, siis peab koha peale minema.

Väljastus postkasti tähendabki seda, et on pandud postkasti. Minul harrastatakse ka seda päris palju ja tavaliselt hommikul kohe koos kirjadega. Ju sul väljastati võõrasse postkasti ja seda kätte saada on praktiliselt lootusetu. Hakka parem kohe asja ajama.
Lisaks on huvitav see, et viimasel ajal on lihtsaadetised saanud eestisse jõudes külge tracking numbri. Ja saadetakse SMS ka, isegi siis kui pakil kirjas ei ole. Neil on vist mingi andmebaas tekkinud. Väga positiivne areng!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 10:57:24 vasta tsitaadiga

Aga huvitav, kuidas nad valivad, kas saata sms või mitte. Osade pakkidega saadeti, aga viimase kolmega, mis koju ei tulnud, ei saadetud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 10:59:31 vasta tsitaadiga

see pidi suva järgi käima icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002




sõnum 13.03.2015 11:00:13 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
zoybone kirjutas:
Kui homme kah vaikus, siis peab koha peale minema.

Väljastus postkasti tähendabki seda, et on pandud postkasti. Minul harrastatakse ka seda päris palju ja tavaliselt hommikul kohe koos kirjadega. Ju sul väljastati võõrasse postkasti ja seda kätte saada on praktiliselt lootusetu. Hakka parem kohe asja ajama.
Lisaks on huvitav see, et viimasel ajal on lihtsaadetised saanud eestisse jõudes külge tracking numbri. Ja saadetakse SMS ka, isegi siis kui pakil kirjas ei ole. Neil on vist mingi andmebaas tekkinud. Väga positiivne areng!


Käisin eile postkontoris maad kuulamas, aga see oli vast tühikäimine, kuna nemad ei olevat omniva kandekeskusega ja tegemistega seotud.
Neilt oli sama soovitus saata email Omnivale. Saigi eile õhtul nii tehtud ja suureks üllatuseks oli tänaseks hommikuks pakk äratoodud.
Tahaks öelda, et väga kiired poisid, aga arvatavasti tegu ikka juhusliku kokkusattumusega. Segadust tekitaski see, et kirjade järgi oli pakk
juba mitu päeva tagasi väljastatud.
Lõpp hea, kõik hea! icon_cool.gif

_________________
Räägi tõtt ja sul pole tarvis midagi meeles pidada. Mark Twain
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 11:03:28 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Aga huvitav, kuidas nad valivad, kas saata sms või mitte. Osade pakkidega saadeti, aga viimase kolmega, mis koju ei tulnud, ei saadetud.
seda ei te nad vist ise ka. Täielikult lampi. Samas poest tellitud asjal on tulnud sms ja pole ka tulnud. Ebay viimastele pakkidele on tulnud.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.03.2015 11:06:50 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Aga huvitav, kuidas nad valivad, kas saata sms või mitte. Osade pakkidega saadeti, aga viimase kolmega, mis koju ei tulnud, ei saadetud.

Mõõtmetelt suuremad asjad, mis ei mahu postkasti, saavad SMS teavituse endise paberlipiku väljastamise asemel.
Postkasti mahtuvatele asjadele SMS teavitust ei tule.
Paksuse piirmõõt on 20mm.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 11:15:04 vasta tsitaadiga

voyager_est, NSR? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 17:07:23 vasta tsitaadiga

voyager_est, ei ole nii. Mul on täiesti suvaliselt mõnega tulnud sms ja mõnega lipik postkasti. Postkasti pole ühtegi pakki pandud(pole ka nii pisikesi pakke muidugi olnud mis mahuks).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2015 14:54:50 vasta tsitaadiga

Ootan Tallinnas ühte pakki, eile õhtul läks sorteerimiskeskusest välja kirjaga "saadetis on teel järgmisesse postiasutusse" (18.20) ja senimaani pole ta sinna kohale jõudnud. Võiks nagu arvata, et Tallinn ei ole nii suur, et pakki ühest kohast teise mitu päeva sõidutatakse, eriti, kui postkontor kuhu ta tulema peaks on ka täna lahti icon_lol.gif

EDIT:
Tuleb välja, et pakk läheb hoopis sellesse postkontorisse, mis sulgub kohe nüüd ja mina käisin seda otsimas hoopis omale lähimas postkontoris. Kuid nagu selgus, siis seal vabsee pakke ei väljastata, ainult tellimise peale. No mis kuradi mõte sellel punktil üldse siis on kui sealt pakke kätte ei saa? Marke ja ajakirju võin selverist ka osta thumbs_down.gif
Ilmselt ootabki mu pakk siis seal "lähimas" ja kätte saan alles esmaspäeval, kuna see homme kinni. Oleks need ahvid viitsinud selle sisse skännida, oleks teadnud kohe sinna otsima minna, kuna seda ma küll ei usu, et eile kell 18 sorteerimiskeskusest lahkunud pakk pole tänaseks umbes 10km kaugusele kontorisse jõudnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 14:57:47 vasta tsitaadiga

Oeh... tuli trackinguga pakk Inglismaalt. Kui pakk postkontorisse jõudis siis tracking näitas, et saajale on SMS saadetud. Kolme päevaga aga SMS-i ei tulnud. Ei hakanud kohe järgi minema kuna mine tea, äkki on jälle pakk kotis alles ja kätte ei saa (link).
Ülejärgmisel päeval helistasin infotelefonile, et kus mu SMS siis jääb. Muidugi ikka kohe, et SMS on saadetud jne. Küsisin, et mis numbrile sõnum saadeti, siis tuli välja, et muidu oli õige number, aga viimane number oli puudu. Läksin pakile järgi ja pakil oli minu number korralikult kirjas. Ehk siis ei viitsitud korralikult seda sealt maha kirjutada.

Huvitav kas kunagi oleksin ka tegelikult mõne teate selle paki kohta saanud või oleks see tagasi saadetud, sest saaja ei viitsinud sellele järgi minna...
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2015 15:01:20 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Oeh... tuli trackinguga pakk Inglismaalt. Kui pakk postkontorisse jõudis siis tracking näitas, et saajale on SMS saadetud. Kolme päevaga aga SMS-i ei tulnud. Ei hakanud kohe järgi minema kuna mine tea, äkki on jälle pakk kotis alles ja kätte ei saa (link).
Ülejärgmisel päeval helistasin infotelefonile, et kus mu SMS siis jääb. Muidugi ikka kohe, et SMS on saadetud jne. Küsisin, et mis numbrile sõnum saadeti, siis tuli välja, et muidu oli õige number, aga viimane number oli puudu. Läksin pakile järgi ja pakil oli minu number korralikult kirjas. Ehk siis ei viitsitud korralikult seda sealt maha kirjutada.

Huvitav kas kunagi oleksin ka tegelikult mõne teate selle paki kohta saanud või oleks see tagasi saadetud, sest saaja ei viitsinud sellele järgi minna...

Neid numbreid loeb robot vast, niiet see läheb ilmselt tehnika kapsaaeda. Vaevalt mõni Dusja seal liini ääres luubiga numbreid üles kirjutab icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.03.2015 15:06:11 vasta tsitaadiga

Pole midagi öelda ei Onniva ega Royal Trashi kohta üllataval kombel. 5 päevaga väike pakk UK'st minu postkasti.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 16:49:08 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Neid numbreid loeb robot vast, niiet see läheb ilmselt tehnika kapsaaeda. Vaevalt mõni Dusja seal liini ääres luubiga numbreid üles kirjutab icon_lol.gif


Kõlab täiesti loogiliselt. See seletaks ka selle, miks see suht random on kas tuleb SMS või teade postkasti, et robot ei suuda alati numbrit välja lugeda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 14.03.2015 21:31:39 vasta tsitaadiga

saatsin leedust paki eestisse. saaja sai sms-iga uksekoodi, läks ja üritas pakki välja võtta: ei saa, kood ei tööta. kõne omnivasse, ütlesid et proovigu veel. proovis veel, ei tööta. 7-päevane paki hoidmise periood hakkas läbi saama ja teatavasti saadetakse pakk tagasi sinna, kust tuli, kui pole välja võetud. välja võtta ei saa, sest uksekood ei tööta. ma ei taha seda leetu tagasi, kuna kui see saabub, olen juba eestis tagasi icon_lol.gif helistasin omnivasse - "kas saab paki jätta samasse automaati, et ma saaks selle ise välja võtta kuidagi?" - EI SAA! pakk peab liikuma teise automaati, kirjutage avaldus. kirjutasin avalduse. vastus: EI SAA suunata teise automaati, ainult postkontorisse, rakendub paki suunamise tasu.

omniva: 2
dvd vader: 0
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2015 21:39:28 vasta tsitaadiga

Seal, kus lõppeb mõistus, algab raudtee ja post

-vene vanasõna
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 14.03.2015 23:58:36 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
saatsin leedust paki eestisse. saaja sai sms-iga uksekoodi, läks ja üritas pakki välja võtta: ei saa, kood ei tööta. kõne omnivasse, ütlesid et proovigu veel. proovis veel, ei tööta. 7-päevane paki hoidmise periood hakkas läbi saama ja teatavasti saadetakse pakk tagasi sinna, kust tuli, kui pole välja võetud. välja võtta ei saa, sest uksekood ei tööta. ma ei taha seda leetu tagasi, kuna kui see saabub, olen juba eestis tagasi icon_lol.gif helistasin omnivasse - "kas saab paki jätta samasse automaati, et ma saaks selle ise välja võtta kuidagi?" - EI SAA! pakk peab liikuma teise automaati, kirjutage avaldus. kirjutasin avalduse. vastus: EI SAA suunata teise automaati, ainult postkontorisse, rakendub paki suunamise tasu.

omniva: 2
dvd vader: 0


Endal oli selline probleem, et sai saadetud pakk valesse kohta, helistasin Omnivasse, et väike probleem, pakk vales kohas, et kas saavad nad ise paki õigesse kohta saata, et pakk mulle vahepeal 7 päeva pärast tagasi ei tule, neiu omnivas uuris asja, andis omniva kullerile teada ja pakk läks lõpuks siiski õigesse kohta, ilma et pidin ootama, et 7 päeva pärast pakk mulle tagasi tuleks ja siis mina uuesti õigesse kohta postitaks. (Kui helistada, vanem memm vastu võtab, pange telefon kinni, nendega ei tasu asju ajada, liiga tigedad ja kibestunud...)

Seega proovi helistada neile nii kaua kuni mõni normaalne vastu võtab, peaksid nad ikka eestisse jätma või siis sama linna teise automaati pistma paki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2015 12:31:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
dvd vader kirjutas:
saatsin leedust paki eestisse. saaja sai sms-iga uksekoodi, läks ja üritas pakki välja võtta: ei saa, kood ei tööta. kõne omnivasse, ütlesid et proovigu veel. proovis veel, ei tööta. 7-päevane paki hoidmise periood hakkas läbi saama ja teatavasti saadetakse pakk tagasi sinna, kust tuli, kui pole välja võetud. välja võtta ei saa, sest uksekood ei tööta. ma ei taha seda leetu tagasi, kuna kui see saabub, olen juba eestis tagasi icon_lol.gif helistasin omnivasse - "kas saab paki jätta samasse automaati, et ma saaks selle ise välja võtta kuidagi?" - EI SAA! pakk peab liikuma teise automaati, kirjutage avaldus. kirjutasin avalduse. vastus: EI SAA suunata teise automaati, ainult postkontorisse, rakendub paki suunamise tasu.

omniva: 2
dvd vader: 0


Endal oli selline probleem, et sai saadetud pakk valesse kohta, helistasin Omnivasse, et väike probleem, pakk vales kohas, et kas saavad nad ise paki õigesse kohta saata, et pakk mulle vahepeal 7 päeva pärast tagasi ei tule, neiu omnivas uuris asja, andis omniva kullerile teada ja pakk läks lõpuks siiski õigesse kohta, ilma et pidin ootama, et 7 päeva pärast pakk mulle tagasi tuleks ja siis mina uuesti õigesse kohta postitaks. (Kui helistada, vanem memm vastu võtab, pange telefon kinni, nendega ei tasu asju ajada, liiga tigedad ja kibestunud...)

Seega proovi helistada neile nii kaua kuni mõni normaalne vastu võtab, peaksid nad ikka eestisse jätma või siis sama linna teise automaati pistma paki icon_biggrin.gif

Aeg saata küsimus siia rubriiki: http://www.postimees.ee/teema/lugeja_küsib
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2015 12:31:21 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Aga huvitav, kuidas nad valivad, kas saata sms või mitte. Osade pakkidega saadeti, aga viimase kolmega, mis koju ei tulnud, ei saadetud.

Mõõtmetelt suuremad asjad, mis ei mahu postkasti, saavad SMS teavituse endise paberlipiku väljastamise asemel.
Postkasti mahtuvatele asjadele SMS teavitust ei tule.
Paksuse piirmõõt on 20mm.


Nojah, ei saa kuidagi öelda, et nii oleks. Autopeegel näiteks nüüd küll alla 20mm pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2015 15:52:26 vasta tsitaadiga

Kas teab keegi, kui tihti need Hiinast tulevad Hiina posti saadetised siiapoole liiguvad? On see kord nädalas või tihemini?
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 20.03.2015 15:19:38 vasta tsitaadiga

hmm. umbes 15 veebruar saadeti mulle itaaliast kaks sünnipäevakaarti. samast kohast samal ajal jne. ühe sain umbes 5 päevaga kätte, teine läks kaduma, nojah ilus värviline ümbrik jne. mis siis ikka, ju keegi lootis raha leida...
täna oli teine kaart postkastis. 20.märts. ümbrikul on 16. veebruar rooma tempel. ja ees 19 märts eesti tempel.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mingi neeger paadiga tõi?
icon_lol.gif
Dijital kirjutas:
Sobib vist siin teemas ära märkida, et ma sain 2 nädalat tagasi jõulukaardi icon_razz.gif Kiri liikus Mustamäelt Mustamäele.[05.03.2015 11:58]

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2015 15:54:54 vasta tsitaadiga

Omniva ikka paneb täiega...nimelt tuttav saatis Järvamaalt postkontorist ühe paki mulle läbi kulleri mille teenustasuks oli 5.50, mõned päevad hiljem saatsin sama paki sama sisuga ja sama kaaluga talle täpselt samadel tingimustel tagasi ja hinnaks seekord 6.34 ..küsisin kohe vormistajalt et millest selline vahe..ei osatud vastata, samuti ei osanud infotelefoni tibi vastata vaid palus saata fotokoopiad tsekkidest neile infomeilile...eks paistab mis vastavad..aga jahh euro siit ja euro sealt, nii see rikkus majja tuuakse.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 167 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2015 16:35:57 vasta tsitaadiga

green, kõige huvitavam on see, et nende kodulehel olevas hinnakirjas pole kumbagi numbrit icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2015 16:49:12 vasta tsitaadiga

green, vastavalt Tsoonile ilmselt
https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-kullerteenus-era-est-ee-new.pdf

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 283, 284, 285  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.